2017/18 NBA Pre-season

Moderatori/ce: Monolog,insider,_dreamer_,ribery

Avatar
Belmin6
Postovi: 12971
Pridružen/a: 11 maj 2012, 18:27
Kontakt:

Re: 2017/18 NBA Pre-season

Post Postao/la Belmin6 » 23 avg 2017, 08:28

Fakat mi je žao što su trejdovali Bredlija. Moglo se naci prostora da momak ostane.

Avatar
rio_Ferdy88
Moderator
Postovi: 41335
Pridružen/a: 16 avg 2011, 04:32
Lokacija: Tamni Vilajet
Kontakt:

Re: 2017/18 NBA Pre-season

Post Postao/la rio_Ferdy88 » 23 avg 2017, 08:42

Dannya do jučer pljuvali jer je bio škrtica, danas ga pljuju jer je dao previše, nikad ugodit ljudima :mrgreen:
Keep the faith and never fear, We'll keep the Red flag flying high, Cuz Man United will Never Die!!!
The greater the challenge the more Glory in overcoming it!
________BOSTON_________
.BRUINS=CELTICS=RED SOX.
..NEW ENGLAND PATRIOTS..

Avatar
Clutch
Postovi: 13090
Pridružen/a: 14 maj 2014, 14:16
Kontakt:

Re: 2017/18 NBA Pre-season

Post Postao/la Clutch » 23 avg 2017, 09:00

Toliko o ponudi Aldridge, Parker :mrgreen:
Philly vs Everybody

#Madrid
#Sixers
#JoJoGOAT

Avatar
BernardBarnjak
Postovi: 14918
Pridružen/a: 27 okt 2010, 10:04
Lokacija: Sarajevo, tribina zapad
Kontakt:

Re: 2017/18 NBA Pre-season

Post Postao/la BernardBarnjak » 23 avg 2017, 09:11

rio_Ferdy88 je napisao/la:Dannya do jučer pljuvali jer je bio škrtica, danas ga pljuju jer je dao previše, nikad ugodit ljudima :mrgreen:

Iskreno, sta ti mislis o ovom tradeu?
I sto me ignorises na PP? :mrgreen:
Bernard Barnjak, igrac Sarajeva koji je presao u Hajduk kasnih 80-tih, a u FK Sarajevu bio pravo popularan, ljubimac navijaca.

Avatar
rio_Ferdy88
Moderator
Postovi: 41335
Pridružen/a: 16 avg 2011, 04:32
Lokacija: Tamni Vilajet
Kontakt:

Re: 2017/18 NBA Pre-season

Post Postao/la rio_Ferdy88 » 23 avg 2017, 09:12

Ako ništa otvaranje sezone će biti zanimljivo :mrgreen:

I ko kaže da je Lebron loš GM, čovjek će otići i opet im ostaviti top 3-5 pick :kafa:
Keep the faith and never fear, We'll keep the Red flag flying high, Cuz Man United will Never Die!!!
The greater the challenge the more Glory in overcoming it!
________BOSTON_________
.BRUINS=CELTICS=RED SOX.
..NEW ENGLAND PATRIOTS..

Avatar
BernardBarnjak
Postovi: 14918
Pridružen/a: 27 okt 2010, 10:04
Lokacija: Sarajevo, tribina zapad
Kontakt:

Re: 2017/18 NBA Pre-season

Post Postao/la BernardBarnjak » 23 avg 2017, 09:21

rio_Ferdy88 je napisao/la:Ako ništa otvaranje sezone će biti zanimljivo :mrgreen:

I ko kaže da je Lebron loš GM, čovjek će otići i opet im ostaviti top 3-5 pick :kafa:

Ma pusti otvaranje. Previse je dao, malo je dobio, kad se sve sabere i oduzme...
Bernard Barnjak, igrac Sarajeva koji je presao u Hajduk kasnih 80-tih, a u FK Sarajevu bio pravo popularan, ljubimac navijaca.

Avatar
rio_Ferdy88
Moderator
Postovi: 41335
Pridružen/a: 16 avg 2011, 04:32
Lokacija: Tamni Vilajet
Kontakt:

Re: 2017/18 NBA Pre-season

Post Postao/la rio_Ferdy88 » 23 avg 2017, 09:23

BernardBarnjak je napisao/la:
rio_Ferdy88 je napisao/la:Dannya do jučer pljuvali jer je bio škrtica, danas ga pljuju jer je dao previše, nikad ugodit ljudima :mrgreen:

Iskreno, sta ti mislis o ovom tradeu?
I sto me ignorises na PP? :mrgreen:
A mislim svakako da su Cavsi izvukli max i prošli bolje nego što su se nadali, iako dosta zavisi od pozicije picka, tako da ćemo za pravu ocjenu čekati lutriju, sad svakako djeluje da smo dali previše, ali mislim da je bilo jasno da Danny nije spreman dati max IT-u, a njegovi problemi sa kukom i odluka Irvinga da želi ići su samo ubrzali našu odluku. Drag mi je igrač, ostavljao je srce na terenu i bio pravi Kelt, ali jbg ovo je biznis, bolje max 25godišnjem Irvingu nego 30 godišnjem IT-u, dovoljno što imamo Horforda u tim godinama, i on previše dobija, dvojica takvih bi nas zaključali. Ne treba zaboraviti da opet imamo ovaj pick Lakersa/Kingsa, gdje je Danny očito odlučio da se kocka, jer vjeruje da će oni biti gori od Netsa, koliko će se to isplatiti ostaje da vidimo.
Keep the faith and never fear, We'll keep the Red flag flying high, Cuz Man United will Never Die!!!
The greater the challenge the more Glory in overcoming it!
________BOSTON_________
.BRUINS=CELTICS=RED SOX.
..NEW ENGLAND PATRIOTS..

Avatar
emir18
Postovi: 16681
Pridružen/a: 14 feb 2012, 10:39
Kontakt:

Re: 2017/18 NBA Pre-season

Post Postao/la emir18 » 23 avg 2017, 09:28

Da je Top 2 zasticen pick pa i hajde nekako,ovako previse,jer se sa tin pikom mogao privuci jos jedan. Al star a rijesis se Horforda.
1956., 1957., 1958., 1959., 1960., 1966., 1998., 2000., 2002., 2014.,2016.,2017.,2018.,2022.,2024.,
Sanjam fanfare, slavlje najvece, jesen blistavu i zlatno proljece.
“The energy is about to shift”
🇾🇪 🇸🇾 🇦🇫 🇵🇸 🇺🇦🇧🇦

Avatar
BernardBarnjak
Postovi: 14918
Pridružen/a: 27 okt 2010, 10:04
Lokacija: Sarajevo, tribina zapad
Kontakt:

Re: 2017/18 NBA Pre-season

Post Postao/la BernardBarnjak » 23 avg 2017, 09:36

adriano_leite je napisao/la:...
Volio bih adrianovo misljenje vidjeti...
Bernard Barnjak, igrac Sarajeva koji je presao u Hajduk kasnih 80-tih, a u FK Sarajevu bio pravo popularan, ljubimac navijaca.

Avatar
dscile
Postovi: 6175
Pridružen/a: 28 mar 2014, 00:19
Kontakt:

Re: 2017/18 NBA Pre-season

Post Postao/la dscile » 23 avg 2017, 09:51

Sve bi bilo super da nema Brooklynovog pika.

Ali mi je drago da se trejd desio i da cu Irvinga gledati u zelenom.

Avatar
Clutch
Postovi: 13090
Pridružen/a: 14 maj 2014, 14:16
Kontakt:

Re: 2017/18 NBA Pre-season

Post Postao/la Clutch » 23 avg 2017, 09:55

Pick je morao imati barem top 3 protekciju i onda bi to bio sasvim dobar trejd za Boston. Ovako cemo na draftu saznat koliko su dali za Kyriea.

Cleveland je napravio odlican posao. Nadomjestili su Kyriea Thomasom (igracki su jako blizu u ovom trenutku, cak je IT efikasniji), dodali Crowdera koji je profil igraca kakav im je strasno potreban u duelu sa Warriorsima, ne samo zbog svojih kvaliteta nego i da rastereti Jamesa defanzivno.

Tako da Cleveland je upio jos i ojacat svoj roster, kvalitetno zamijenit Irvinga, dodat sirinu sto je vec dobar posao, al taj pick moze biti najbolji dio trejda.
Oni su svoju lekciju naucili 2010, i sada dosta ozbiljnije razmisljaju i planiraju o periodu nakon Jamesa, a ovaj pick bi mogao donijet jednog kapitalca s kojim ce biti znatno lakse gradit buducnost.
Philly vs Everybody

#Madrid
#Sixers
#JoJoGOAT

Avatar
adriano_leite
Postovi: 10714
Pridružen/a: 01 jun 2010, 02:04
Kontakt:

Re: 2017/18 NBA Pre-season

Post Postao/la adriano_leite » 23 avg 2017, 10:17

BernardBarnjak je napisao/la:
adriano_leite je napisao/la:...
Volio bih adrianovo misljenje vidjeti...
Ja mislim da ova prica oko puno se dalo itd. je bespotrebna. Boston je dobio strasnog igraca koji bi u pravom sistemu trebao pokazati da mu je samo nebo granica. Stevens je strasan mladi trener i izvukao je uvijek maksimum iz ekipe. Jedva cekam da vidim sta ce izvuci iz Kyriea...

S druge strane mi, dobili smo na sirini, dok Thomas nije nivo Irvinga. Jae je odlican igrac i odlican defanzivac tako da ce nam sigurno dobro doci. Pick je cista lutrija i nikad ne znas sta ce biti od njega. Moj savjet je da se niko ne treba vezivati za pickove :D . Trebalo bi kod nas jos protresti roster i rijesiti se Shumperta, jer ima pitom ugovor, kao i posljednja godina ugovora Fryea. Mozda i Lovea ponuditi, pa kad je bal nek se i princeza kara :D .

Kad se sve sabere i oduzme, odlican trejd za Boston, vidjeces brate.
CAVS BASKETBALL NEVER STOPS!!! BELIEVELAND

Mes Que Un Club!

Mi smo Horde Zla sa Sjevera...

Avatar
Clutch
Postovi: 13090
Pridružen/a: 14 maj 2014, 14:16
Kontakt:

Re: 2017/18 NBA Pre-season

Post Postao/la Clutch » 23 avg 2017, 10:18

Samo da se osvrnem na jednu stvar.

Bostonov offseason je dokaz zasto NIKAD ne treba krivit igrace kad odluce napustit maticnu fransizu.

Bradley i Thomas su bili Kelti u pravom smislu te rijeci, dva najbolja igraca Bostona u proteklom playoffu, lideri i primjer ostalima. Da bi kao nagradu za to dobili sut kartu iz fransize odmah na ljeto. Razlog? Pa fransiza gleda svoju korist, koga briga za zasluge, ljudske odnose (cast San Antoniju).

Zato je smijesno bilo sta prigovorit kad igrac odluci uradit istu stvar - gledat svoju korist.

Edit:
[Evan Turner] Damn dog, my guy I.T. Deserve better. I understand it's a business but that dude did a lot of the organization. Only going to get better!
Philly vs Everybody

#Madrid
#Sixers
#JoJoGOAT

Avatar
sajo10
Postovi: 9375
Pridružen/a: 27 jan 2010, 23:37
Lokacija: Landskrona, Swe
Kontakt:

Re: 2017/18 NBA Pre-season

Post Postao/la sajo10 » 23 avg 2017, 11:56

Posla coek 2/3 startne postave glavnom rivalu :lol: :lol: :lol: :lol: + pick :damn: I Denver vam zavidi
Visca el Barça! /// Volim te Željo!

Kaunas
Postovi: 13467
Pridružen/a: 08 dec 2013, 11:36
Kontakt:

Re: 2017/18 NBA Pre-season

Post Postao/la Kaunas » 23 avg 2017, 12:25

Ostase Cavsi dominantni i kad ode Bron, ostavi im babuka finu ekipu. :thumbup:
Al ekipa Lakersa za sljedecu sezonu je :tokralju: :tokralju: Prsten u najavi.
15.10.2013.

"Btw, ja vise nedam ni marke za gladnu djecu Afrike. Gladan insan ne moze puhati u ono cudo po vascijeli dan, nema sanse."

Avatar
Kobe Bryant
Postovi: 7303
Pridružen/a: 30 jan 2009, 14:28
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: 2017/18 NBA Pre-season

Post Postao/la Kobe Bryant » 23 avg 2017, 12:54

Fakat ne razumijem čak neke lafo dobre poznavaoce NBA da je ovo loš trade za Boston :crazy: :o :roll:

IT4 ce na kraju sezone imati 29,5 godina i vjerovatno bi trazio super max a dobio bi najmanje kao Lowry .... i šta zaključaš roster sa 175 cm bekom ? i budes uvijek kao Toronto uvijek blizu nikad dovoljno to je taj tip kao Lowry :roll:

Ovako si dobio 25godisnjeg SUPERSTAR igraca u prime jops najmnaje 7-8 godina jos uvijek na extra ugovoru za ove uslove ?

Pa Curry je tek bljesnuo moze se reci u sezoni 2014/15 , to je u Irvingovim godinama iduca sezona , meni je Irving igracina, ima sve predpostavke da moze biti kao Curry u ostalom u finalu je i pokazao prosle godine u tekmama 5,6 i 7.

Brooklyn se pojacao sad je pitanje koji ce to biti pick sto bi tankirali kada njima ne znaci nista, Žižić je meni slabiji od Zubca , Crowder nije loš ali vec su krcati na Ttaumom i Brownom , Žižić je slabiji i od Zubca o ćemu pričamo ? prema tome win - win siutacija , jer se znalo da irving mora ici.

Avatar
BuffonGigi
Postovi: 6383
Pridružen/a: 11 jun 2016, 19:52
Kontakt:

Re: 2017/18 NBA Pre-season

Post Postao/la BuffonGigi » 23 avg 2017, 13:09

Ne znam samo kako se ovo desi da Cleveland ne prihvati onako dobru ponudu Spursa, jedine ekipe u stratosferi gdje Kajri zeli da igra.
Allegri mozda nema igru, ali zato ima uzasne rezultate ;)

Avatar
Epidaurus
Postovi: 21433
Pridružen/a: 15 maj 2014, 14:37
Kontakt:

Re: 2017/18 NBA Pre-season

Post Postao/la Epidaurus » 23 avg 2017, 13:14

Kobe Bryant je napisao/la:Fakat ne razumijem čak neke lafo dobre poznavaoce NBA da je ovo loš trade za Boston :crazy: :o :roll:

IT4 ce na kraju sezone imati 29,5 godina i vjerovatno bi trazio super max a dobio bi najmanje kao Lowry .... i šta zaključaš roster sa 175 cm bekom ? i budes uvijek kao Toronto uvijek blizu nikad dovoljno to je taj tip kao Lowry :roll:

Ovako si dobio 25godisnjeg SUPERSTAR igraca u prime jops najmnaje 7-8 godina jos uvijek na extra ugovoru za ove uslove ?

Pa Curry je tek bljesnuo moze se reci u sezoni 2014/15 , to je u Irvingovim godinama iduca sezona , meni je Irving igracina, ima sve predpostavke da moze biti kao Curry u ostalom u finalu je i pokazao prosle godine u tekmama 5,6 i 7.

Brooklyn se pojacao sad je pitanje koji ce to biti pick sto bi tankirali kada njima ne znaci nista, Žižić je meni slabiji od Zubca , Crowder nije loš ali vec su krcati na Ttaumom i Brownom , Žižić je slabiji i od Zubca o ćemu pričamo ? prema tome win - win siutacija , jer se znalo da irving mora ici.
Irving i Thomas su igracki tu negdje i Ainge je uz ITa dao jos i pick na strasnm draftu koji ce skoro sigurno biti top 5, vrhunskog igraca zadatka na strasnom ugovoru i Zizica koji moze biti solidan startni centar za koju godinu. Najgluplja stvar koju je Ainge mogao uradit je upravo ovaj trejd. Nije htio Fultza zbog ITa uzet, rijesio se Bradleya, puno mu bilo dat BKN pick za Butlera il PGa (iako su obojica itekako bolji igraci o Kyriea) i na kraju dadne nerealan paket za igraca sa ozbiljnim manama u igri koje su tu prisutne od njegovog samog ulaska u ligu i koje je malo ili nimalo popravio. Jako, jako glup trejd.

Avatar
Kobe Bryant
Postovi: 7303
Pridružen/a: 30 jan 2009, 14:28
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: 2017/18 NBA Pre-season

Post Postao/la Kobe Bryant » 23 avg 2017, 13:17

Jedini koji se trebaju zabrinuti su GSW , jer imaju slicnu produkciju kao Irving u IT4 , ali imaju Crowdera koji se moze mjenjati sa Lebronom 3-4 i konacno krpati se sa Durantom i Žižić makar neki beckup cenar.
Tako da bi ovo finale na papiru trebalo biti jos bolje , 4-put za redom GSW vs. Cleveland ;)

Avatar
Kobe Bryant
Postovi: 7303
Pridružen/a: 30 jan 2009, 14:28
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: 2017/18 NBA Pre-season

Post Postao/la Kobe Bryant » 23 avg 2017, 13:23

Epidaurus je napisao/la: Irving i Thomas su igracki tu negdje i Ainge je uz ITa dao jos i pick na strasnm draftu koji ce skoro sigurno biti top 5, vrhunskog igraca zadatka na strasnom ugovoru i Zizica koji moze biti solidan startni centar za koju godinu. Najgluplja stvar koju je Ainge mogao uradit je upravo ovaj trejd. Nije htio Fultza zbog ITa uzet, rijesio se Bradleya, puno mu bilo dat BKN pick za Butlera il PGa (iako su obojica itekako bolji igraci o Kyriea) i na kraju dadne nerealan paket za igraca sa ozbiljnim manama u igri koje su tu prisutne od njegovog samog ulaska u ligu i koje je malo ili nimalo popravio. Jako, jako glup trejd.
1. IT i Irving su tu negdje po produkciji i statistici , mada ja ne volim 175 , ali hajde , ali IT ide u 30 tu godinu i uzeo bi 1/3 capa.

2. Fultza nije uzeo jer nije htio da mu se javi i nije htio workout sa Bostonom , znas da je djabe letio avionom , cak mu se nije htio javiti i odmah po povratku u Boston je poceo ogranizirati trade sa Phillom.
3. Nije se rjesio Bradleya nego je jednostavno fizicki morao napraviti prostor da bi potpisao Haywarda, pa kako ti to ne znas , pa je izbor pao na Bradly-a jer bi i on trazio lovu , a smart i Crowder su bili na boljim ugovorima...

Dugorocno extra trade , nije samo ove godine , jer je Clevalad jaci , ali od iduce su gospodari istoka ;)

Zaključano

Natrag na “Arhiva”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 1 gost.