NBA 2K12 LIGA - Asociacija

FIFA, PES, GTA, Fortnite...

Moderatori/ce: bodi123,Donnie Darko,Padovan

ELNINHO
Postovi: 6
Pridružen/a: 07 avg 2009, 12:15
Kontakt:

Re: NBA 2K12 LIGA - Asociacija

Post Postao/la ELNINHO » 24 jan 2012, 15:25

http://forum.sportsport.ba/viewtopic.php?f=44&t=5851

Sada pravimo i na fb grupu tako da mozemo ocekivati ubrzo popunjavanje svih mjesta...

Avatar
kokuz
Postovi: 3034
Pridružen/a: 09 sep 2010, 16:58
Kontakt:

Re: NBA 2K12 LIGA - Asociacija

Post Postao/la kokuz » 24 jan 2012, 15:37

dajte da nastavimo da igramo u ovoj novoj što se pravi ligi, ili da napravimo novu sa fantasy draftom, ali da se pass podijeli na pp, da ne može svako ulazit nego samo aktivni... i takodjer da se na fb napravi grupa
Da te volim duša zna, draga moja BiH

Gracias, Iker! Grande Capitán! Najveći svih vremena!

Avatar
edo3majka
Postovi: 877
Pridružen/a: 12 sep 2010, 22:49
Kontakt:

Re: NBA 2K12 LIGA - Asociacija

Post Postao/la edo3majka » 24 jan 2012, 15:45

kokuz je napisao/la:dajte da nastavimo da igramo u ovoj novoj što se pravi ligi, ili da napravimo novu sa fantasy draftom, ali da se pass podijeli na pp, da ne može svako ulazit nego samo aktivni... i takodjer da se na fb napravi grupa
Bravo, napraviti grupu i samo clanovi grupe, ja sam za ali ovako vise necu jer nema smisla, a na fejsu su skoro svi non stop.
Penny Hardawaay & Tracy McGrady 2 no°1

Avatar
kokuz
Postovi: 3034
Pridružen/a: 09 sep 2010, 16:58
Kontakt:

Re: NBA 2K12 LIGA - Asociacija

Post Postao/la kokuz » 24 jan 2012, 15:53

Da, pogledajte ovu PES 6 ligu, ne igram je ali koliko vidim baš su se ljudi dali na posao i čini mi se da liga izgleda odlično.
To bi i ovdje trebali napraviti, neko ko hoće raditi oko ovog i ko ima vremena, da npr. nakon nekoliko utakmica/kola postavi screen shot, ko je vodeči na istoćnoj a ko na zapadnoj konferenciji, zatim ko je najbolji šuter itd.
Onda bi bila milina samo gledate te statistike, a i neki manageri kada bi vidjeli da su npr. njihovi igrači najviše postigli poena onda bi i dobili morala itd.
Kao što sam i naveo u prijašnjem postu, da se pass podijeli na PP, i da se na FB napravi grupa, onda bi ferceralo ko med i mlijeko.
I da se proba naći bar 15-ak učesnika (a sigurno se može naći i više), jer glupo je kada se igra protiv CPU-a (jest da uvijek pobijedim, ali onda statistika i drugo izgleda glupo kada je npr. CPU-ov igrač najbolji skakač...).
Po meni i možda da se napravi liga sa fantasy draftom, tada svi imaju kolike-tolike mogučnosti da osvoje prsten.
A dok su ovi obični rosteri, šta će tražiti Washington naspram Miamia.
Također da se stavi 82 utakmice, i četvrtina 5 minuta. 82 utakmice je puno? Možda i jest, ali daje puno drugih mogučnosti, igra protiv nekog protivnika bar 2 puta(izgubili ste prvu utakmicu -1, i željni ste revanša), i slično.

Eto to je moj prijedlog.
Da te volim duša zna, draga moja BiH

Gracias, Iker! Grande Capitán! Najveći svih vremena!

ELNINHO
Postovi: 6
Pridružen/a: 07 avg 2009, 12:15
Kontakt:

Re: NBA 2K12 LIGA - Asociacija

Post Postao/la ELNINHO » 24 jan 2012, 15:55

Evo grupa je gotova ,liga takodje napravljena,veceras oko 11:30 pocinje(moci ce se igrati dueli).Ko je zainteresovan nek trazi link grupe na pp...

ELNINHO
Postovi: 6
Pridružen/a: 07 avg 2009, 12:15
Kontakt:

Re: NBA 2K12 LIGA - Asociacija

Post Postao/la ELNINHO » 24 jan 2012, 15:59

Moj prijedlog:

Znaci da udemo u ovu ligu vec je napravljena,stavio sam 6 min da traje cetvrtina a 12 na sim,82 tekme,Nakon svake utakmice da postavi se ss sa BoX scores i ucinkom igraca,svake sedmice da bira se najbolji igrac sedmice.I sto se tice odigravanja utakmica da se napravi kao Black list,svaki dan da se mora odigrati bar 1 tekma,i tacno u zakazano vrijeme,ako ne postujees dobivas opomenu 3 opomene KICK...I jos dosta toga se moze odraditi samo treba igraca

Avatar
Martex
Postovi: 1272
Pridružen/a: 17 apr 2009, 20:32
Lokacija: Sir Matt Busby Way
Kontakt:

Re: NBA 2K12 LIGA - Asociacija

Post Postao/la Martex » 24 jan 2012, 16:02

ELNINHO je napisao/la:Moj prijedlog:

Znaci da udemo u ovu ligu vec je napravljena,stavio sam 6 min da traje cetvrtina a 12 na sim,82 tekme,Nakon svake utakmice da postavi se ss sa BoX scores i ucinkom igraca,svake sedmice da bira se najbolji igrac sedmice.I sto se tice odigravanja utakmica da se napravi kao Black list,svaki dan da se mora odigrati bar 1 tekma,i tacno u zakazano vrijeme,ako ne postujees dobivas opomenu 3 opomene KICK...I jos dosta toga se moze odraditi samo treba igraca
Gresku si napravio sa ovim jer kada budu susreti CPU protiv CPU-a bit ce utakmice sa po 100 poena ili otprilike toliko poena svake ekipe, pa ce logicno te ekipe imati bolju statistiku nego ''Ljudi'' koji ce igrati 6 minuta cetvrtinu, a sumnjam da ce biti 29 clanova pa da ce svako protiv svakog igrat :?
"Kažu da sam spavao sa 7 misica svijeta. Ne, to nije tačno, spavao sam sa 4, ostale mi nisu bile zanimljive..." - George Best

Tuzla - Grad koji volim!

ELNINHO
Postovi: 6
Pridružen/a: 07 avg 2009, 12:15
Kontakt:

Re: NBA 2K12 LIGA - Asociacija

Post Postao/la ELNINHO » 24 jan 2012, 16:05

Otprilike kad igram po 5 min bude oko 80 koseva za obje ekipe,zato sam stavio 6 min pa neki mozda i dostignu 100 poena... :O

Link fb grupe trazite u pm... :P

djonla
Postovi: 404
Pridružen/a: 26 maj 2009, 20:45
Kontakt:

Re: NBA 2K12 LIGA - Asociacija

Post Postao/la djonla » 24 jan 2012, 16:06

Uglavnom svaka vam se pozlatila, super prijedlozi :) ja nemam bas vremena da vodim te statistike i cuda (poso, fax, djevojka ha hu), ali voljan sam odigrati kad god mogu....a najde se preko dana ili navecer vremena to je sigurno :)

ako mene pitate ja sam za onu varijantu fantasy drafta, jer kako rece neko maloprije, dje ce washington protiv lebrona i wadea....... uglavnom ja sam IN i nadam se da ce biti za pocetak 10-15 igraca i da ce ova liga liciti na nesto :)

ja sam za varijantu da se iste minute daju i nomralnoj i sim igri i nek ne budu vise od 5-6 min...sasvim dovoljno :)

Avatar
kokuz
Postovi: 3034
Pridružen/a: 09 sep 2010, 16:58
Kontakt:

Re: NBA 2K12 LIGA - Asociacija

Post Postao/la kokuz » 24 jan 2012, 16:25

Da, evo uđite u ovu ligu od Elninha, nema fantasy drafta, ali da vidimo kako će funkcionisati sa fb-om i statistikama (ako on bude vodio statistike), ako se pokaže dobrim, onda onaj moj prijedlog hh
Da te volim duša zna, draga moja BiH

Gracias, Iker! Grande Capitán! Najveći svih vremena!

Avatar
bear grylls
Postovi: 1428
Pridružen/a: 19 jan 2011, 16:55
Kontakt:

Re: NBA 2K12 LIGA - Asociacija

Post Postao/la bear grylls » 24 jan 2012, 19:50

Nisam imo vremena da igram ovih dana imal ko sad da je raspolozen a da je na rasporedu.

Avatar
pintol_TM87
Postovi: 3998
Pridružen/a: 18 maj 2010, 18:42
Kontakt:

Re: NBA 2K12 LIGA - Asociacija

Post Postao/la pintol_TM87 » 24 jan 2012, 19:57

ELNINHO je napisao/la:Otprilike kad igram po 5 min bude oko 80 koseva za obje ekipe,zato sam stavio 6 min pa neki mozda i dostignu 100 poena... :O

Link fb grupe trazite u pm... :P
očigledno da nisi igrao on line protiv drugih igrača pa ne znas da se poeni teze postizu i da ne mozes pogoditi slobodna sve to zbog stopanja.Jedno je kad igras protiv kompa i to na pro ili nize pa se moze dati toliko poena ali na superstar zabiti 80 za 5 je veoma tesko čak i nemoguće i za one najbolje...
Zaigraj, zaplesi na terenu i zabi tom kretenu da bude ludnica !!

ELNINHO
Postovi: 6
Pridružen/a: 07 avg 2009, 12:15
Kontakt:

Re: NBA 2K12 LIGA - Asociacija

Post Postao/la ELNINHO » 24 jan 2012, 20:19

pintol_TM87 je napisao/la:
ELNINHO je napisao/la:Otprilike kad igram po 5 min bude oko 80 koseva za obje ekipe,zato sam stavio 6 min pa neki mozda i dostignu 100 poena... :O

Link fb grupe trazite u pm... :P
očigledno da nisi igrao on line protiv drugih igrača pa ne znas da se poeni teze postizu i da ne mozes pogoditi slobodna sve to zbog stopanja.Jedno je kad igras protiv kompa i to na pro ili nize pa se moze dati toliko poena ali na superstar zabiti 80 za 5 je veoma tesko čak i nemoguće i za one najbolje...
o.O igram svaki dan online,I redovno bude 70-80 poena,al sad posto je 6 min sto da ne neki tim da dostigne 100 poena,npr Miami Washington? :O

Avatar
pintol_TM87
Postovi: 3998
Pridružen/a: 18 maj 2010, 18:42
Kontakt:

Re: NBA 2K12 LIGA - Asociacija

Post Postao/la pintol_TM87 » 24 jan 2012, 20:23

ELNINHO je napisao/la:
pintol_TM87 je napisao/la:
ELNINHO je napisao/la:Otprilike kad igram po 5 min bude oko 80 koseva za obje ekipe,zato sam stavio 6 min pa neki mozda i dostignu 100 poena... :O

Link fb grupe trazite u pm... :P
očigledno da nisi igrao on line protiv drugih igrača pa ne znas da se poeni teze postizu i da ne mozes pogoditi slobodna sve to zbog stopanja.Jedno je kad igras protiv kompa i to na pro ili nize pa se moze dati toliko poena ali na superstar zabiti 80 za 5 je veoma tesko čak i nemoguće i za one najbolje...
o.O igram svaki dan online,I redovno bude 70-80 poena,al sad posto je 6 min sto da ne neki tim da dostigne 100 poena,npr Miami Washington? :O
ako neko uspije dat 100 poena kad bude igrao protiv nekog igrača ja rezem kabal od interneta.
Zaigraj, zaplesi na terenu i zabi tom kretenu da bude ludnica !!

Avatar
elninho_resTO
Postovi: 1605
Pridružen/a: 19 apr 2010, 20:16
Lokacija: sarajevo,BIH
Kontakt:

Re: NBA 2K12 LIGA - Asociacija

Post Postao/la elninho_resTO » 30 mar 2012, 02:32

Pozz
Ukratko , izasao je novi patch za nba2k12 koji popravlja sve prijasnje probleme oko online asocijacija
- bilo kakvo laganje sa iole normalnim netom ( ne wirelesom )
- rjesenje problema yojstick/tastatura
- rjesenje problema slobodnih bacanja
- rjesenje suteva i mnogo manjih i vecih bagova koji nisu dozvoljavali igru na predhodnom patchu.

Uglavnom igram vec nesto manje od mjesec dana ligu na drugom forumu i sve tece perfektno i ako uspijemo da skupimo 30 aktivnih forumasa ja bi preuzeo na sebe zajedno sa Edo_Marka organizaciju lige na visokom nivou

sve sto vam treba je kopira igre i najnoviji patch
http://www.filefactory.com/file/cc22bbb ... rlight.zip" onclick="window.open(this.href);return false;
regate akaunt kod prvog pokretanja igre i to je to
"DON'T HATE THE PLAYER, HATE THE GAME"
"BEEN THERE WON THAT"

Walk on, walk ooon with hope in your heart and you'll never walk alone, YOU'LL NEVER WALK ALONE

Avatar
Tracy3McGrady
Postovi: 8126
Pridružen/a: 12 feb 2012, 02:47
Kontakt:

Re: NBA 2K12 LIGA - Asociacija

Post Postao/la Tracy3McGrady » 30 mar 2012, 02:36

Molim lijepo sa Tracy-McGradyem :D

Da da, upravo sam sebi ponovo ovo skinuo i ako skupimo idemo po pravu ligu ne kao onu prosli put kad organizaotr se sjebe na draftu otvori novu ligu :D

Znaci nastavite listu:
1. EL_Ninho Torres
2. Tracy_McGrady
3.
Anfernee "Penny" Hardaway #1

Avatar
elninho_resTO
Postovi: 1605
Pridružen/a: 19 apr 2010, 20:16
Lokacija: sarajevo,BIH
Kontakt:

Re: NBA 2K12 LIGA - Asociacija

Post Postao/la elninho_resTO » 30 mar 2012, 03:02

Znaci da se uvjerite da radi evo vam testna liga , ako bude dovoljno prijavljenih napravit cemo jednu sa svim opcijama ukljucujuci naravno fantasy draft :)
ime lige : sportsporttest
pasword : sport
tu mozete odigrati par tekmi , tekme s botovima nisu relevantne , jer u ligi takvih nece biti , u slucaju da protivnika nema lako cete dobiti mec bez igre a saznacete i kako :)
"DON'T HATE THE PLAYER, HATE THE GAME"
"BEEN THERE WON THAT"

Walk on, walk ooon with hope in your heart and you'll never walk alone, YOU'LL NEVER WALK ALONE

Avatar
kokuz
Postovi: 3034
Pridružen/a: 09 sep 2010, 16:58
Kontakt:

Re: NBA 2K12 LIGA - Asociacija

Post Postao/la kokuz » 30 mar 2012, 12:03

ako će biti bolje, i organizacija na nivou tu sam i ja ;)
Da te volim duša zna, draga moja BiH

Gracias, Iker! Grande Capitán! Najveći svih vremena!

Avatar
Tracy3McGrady
Postovi: 8126
Pridružen/a: 12 feb 2012, 02:47
Kontakt:

Re: NBA 2K12 LIGA - Asociacija

Post Postao/la Tracy3McGrady » 30 mar 2012, 12:07

To sve zavisi do igraca, recimo ako se neko prijavi i nema ga da se javi nije organizacija kriva vec taj sto se ne javlja, do ans je da skupimo sto vise igraca i odna da dogovorimo vrijeme drafta i to je to, ostalo je na vama.
Anfernee "Penny" Hardaway #1

Avatar
elninho_resTO
Postovi: 1605
Pridružen/a: 19 apr 2010, 20:16
Lokacija: sarajevo,BIH
Kontakt:

Re: NBA 2K12 LIGA - Asociacija

Post Postao/la elninho_resTO » 30 mar 2012, 15:50

kokuz je napisao/la:ako će biti bolje, i organizacija na nivou tu sam i ja ;)
uvjeravam vas da vise nema nikakvih problema kod asocijacije , sve tece bolje nego singleplayer :) Ako neko ima problema ili hoce da odigra testnu prijateljsku nek mi se javi na PM ;)
Ajmoo prijave...
"DON'T HATE THE PLAYER, HATE THE GAME"
"BEEN THERE WON THAT"

Walk on, walk ooon with hope in your heart and you'll never walk alone, YOU'LL NEVER WALK ALONE

Odgovori

Natrag na “eSports”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 2 gosta.