Mateo Sušić

Moderatori/ce: Monolog,insider,TaRgEt_,_dreamer_,ribery

Avatar
DenchiNL
Postovi: 7631
Pridružen/a: 10 okt 2008, 19:06
Kontakt:

Re: Mateo Sušić

Post Postao/la DenchiNL » 25 okt 2018, 15:12

KrajisnikBosnjak je napisao/la:
DenchiNL je napisao/la:uzeo kup i ligu kao kapiten Sheriffa vala treba ga pozvat definitivno bar sad kad je ozljeđen ovaj mali Todor
Da je zadnji desni bek ja ga ne bih zvao. Igra u Moldaviji. Bježi bolan... Nikad u reprezentativnom dresu ništa pokazao nije... Da je hiljadu puta Sušić džaba mu. :crazy:
bolji je od Vranješa na beku garant, a kad je vršajević mogao igrat vala ne znam što ovaj ne?
Fudbal je potpun ako pobjediš, lijep poraz je ipak poraz, uništi im ego, počni od svog, završi započeto, suze radosnice se prave znojem, napadajte kao divovi, svaki sekund, svaki minut, svaku utakmicu, slomijte im srca, ušutkajte im navijače

Avatar
Osim13
Postovi: 43672
Pridružen/a: 01 apr 2017, 23:06
Kontakt:

Re: Mateo Sušić

Post Postao/la Osim13 » 25 okt 2018, 15:15

Da inače nam je udarnih 11 sama krema Europskog fudbala, PSG, Bayern, City, Barca...đeš čojka iz Moldavije zvat.
MERCEDES - MISTRIJA - MIA SAN MIA

Avatar
jasmin10
Postovi: 13651
Pridružen/a: 22 avg 2011, 01:29
Lokacija: Jablanica
Kontakt:

Re: Mateo Sušić

Post Postao/la jasmin10 » 26 okt 2018, 08:05

A kako si zaključio da je bolji od Vranješa na beku ? Vranješ je za ovog amatera Maicon.

Avatar
Tili
Postovi: 1234
Pridružen/a: 17 nov 2019, 01:34
Kontakt:

Re: Mateo Sušić

Post Postao/la Tili » 11 feb 2020, 23:40

Opet se spominje ovaj panj :kafa:


Vratite nam Avdiju :kafa:

Harise
Postovi: 2723
Pridružen/a: 22 sep 2018, 00:48
Kontakt:

Re: Mateo Sušić

Post Postao/la Harise » 12 feb 2020, 21:43

Tili je napisao/la:
11 feb 2020, 23:40
Opet se spominje ovaj panj :kafa:


Vratite nam Avdiju :kafa:
Panj a svaku utakmicu koji je igrao za reprezentaciju su pobijedili. Najbolji desni bek u rumunskoj ligi i jos igra u najboljoj ekipi koja je dobila Lazio, Rennes i Celtic u EL. Po meni je najbolja alternativa za desnog beka. Onaj uhljup Prosinecki mrsko bilo pratiti njegove utakmice i zato nije nikada dobivo poziv...

Avatar
DuljevinhoHaraldo
Postovi: 14140
Pridružen/a: 02 jan 2020, 16:12
Lokacija: Daštansko
Kontakt:

Re: Mateo Sušić

Post Postao/la DuljevinhoHaraldo » 12 feb 2020, 21:50

De nam Harise kazi, sta je sa povredom, kad se vraca?
⚜️~⚜️~⚜️

"Azur je za sve mlade golmane Jan Oblak" - A. Husarić

Mirvić + Dudić + Hadžija = Najjači trio BH fudbala

kad ce poljska liga, fali mi hamulic, hebo svjetsko:-) - @babino

Avatar
hurem
Postovi: 8695
Pridružen/a: 13 jul 2011, 21:28
Kontakt:

Re: Mateo Sušić

Post Postao/la hurem » 12 feb 2020, 22:04

Harise je napisao/la:
12 feb 2020, 21:43
Tili je napisao/la:
11 feb 2020, 23:40
Opet se spominje ovaj panj :kafa:


Vratite nam Avdiju :kafa:
Panj a svaku utakmicu koji je igrao za reprezentaciju su pobijedili. Najbolji desni bek u rumunskoj ligi i jos igra u najboljoj ekipi koja je dobila Lazio, Rennes i Celtic u EL. Po meni je najbolja alternativa za desnog beka. Onaj uhljup Prosinecki mrsko bilo pratiti njegove utakmice i zato nije nikada dobivo poziv...
Daj nemojte tih smijesnih argumenata na nivou djeteta iz 3.razreda OŠ.
Cuj pobijedili smo svaku utakmicu kad je on igrao...prvo bi neko neupućen pomislio da je decko odigrao 55 a ne 5 utakmica za reprezentaciju, od toga 4 prijateljske po 90, 45, 40 i 20 minuta. Drugo sto bi neko pomislio jeste da je bio glavna prevaga na terenu u tih 5 NEVJEROVATNIH utakmica u kojima je nastupio a kao da i nije.
Dakle, ne treba pretjerivati.
Ja sam ga pogledao samo par puta na pocetku sezone, ne citave tekme...i bio sam razočaran.
Ako Bajevic ustanovi da je u ovom trenutku dobro rjesenje, onda bujrum...mozda je u medjuvremenu napredovao.
Kvrzic je iskusniji, zna drzati loptu i smatram da je bolje rjesenje.
Ako ne zovne Vranjesa onda je vrlo moguce da zovne i Kvrzica i Susica...pa nek na treninzima uvidi ko se bolje uklapa.

DrFilgud
Postovi: 7830
Pridružen/a: 17 apr 2017, 13:18
Kontakt:

Re: Mateo Sušić

Post Postao/la DrFilgud » 12 feb 2020, 22:27

hurem je napisao/la:
12 feb 2020, 22:04
Harise je napisao/la:
12 feb 2020, 21:43
Tili je napisao/la:
11 feb 2020, 23:40
Opet se spominje ovaj panj :kafa:


Vratite nam Avdiju :kafa:
Panj a svaku utakmicu koji je igrao za reprezentaciju su pobijedili. Najbolji desni bek u rumunskoj ligi i jos igra u najboljoj ekipi koja je dobila Lazio, Rennes i Celtic u EL. Po meni je najbolja alternativa za desnog beka. Onaj uhljup Prosinecki mrsko bilo pratiti njegove utakmice i zato nije nikada dobivo poziv...
Daj nemojte tih smijesnih argumenata na nivou djeteta iz 3.razreda OŠ.
Cuj pobijedili smo svaku utakmicu kad je on igrao...prvo bi neko neupućen pomislio da je decko odigrao 55 a ne 5 utakmica za reprezentaciju, od toga 4 prijateljske po 90, 45, 40 i 20 minuta. Drugo sto bi neko pomislio jeste da je bio glavna prevaga na terenu u tih 5 NEVJEROVATNIH utakmica u kojima je nastupio a kao da i nije.
Dakle, ne treba pretjerivati.
Ja sam ga pogledao samo par puta na pocetku sezone, ne citave tekme...i bio sam razočaran.
Ako Bajevic ustanovi da je u ovom trenutku dobro rjesenje, onda bujrum...mozda je u medjuvremenu napredovao.
Kvrzic je iskusniji, zna drzati loptu i smatram da je bolje rjesenje.
Ako ne zovne Vranjesa onda je vrlo moguce da zovne i Kvrzica i Susica...pa nek na treninzima uvidi ko se bolje uklapa.
Dobro, a na osnovu kojih relevantnih argumenata se ovdje kontinuirano proglasava tarabom i neznalicom?
Valjda je neki genijalni takticar, poput Tilija, procijenio da utakmice nije odigrao na nivou Dani Alvesa?
Onda su se svi dohvatili tog argumenta i guslaju, a istovremeno u reprezentaciju guraju nekog Sabanagica :roll:

SanaBosna
Postovi: 764
Pridružen/a: 10 jun 2017, 12:54
Kontakt:

Re: Mateo Sušić

Post Postao/la SanaBosna » 12 feb 2020, 23:28

DrFilgud je napisao/la:
12 feb 2020, 22:27
hurem je napisao/la:
12 feb 2020, 22:04
Harise je napisao/la:
12 feb 2020, 21:43


Panj a svaku utakmicu koji je igrao za reprezentaciju su pobijedili. Najbolji desni bek u rumunskoj ligi i jos igra u najboljoj ekipi koja je dobila Lazio, Rennes i Celtic u EL. Po meni je najbolja alternativa za desnog beka. Onaj uhljup Prosinecki mrsko bilo pratiti njegove utakmice i zato nije nikada dobivo poziv...
Daj nemojte tih smijesnih argumenata na nivou djeteta iz 3.razreda OŠ.
Cuj pobijedili smo svaku utakmicu kad je on igrao...prvo bi neko neupućen pomislio da je decko odigrao 55 a ne 5 utakmica za reprezentaciju, od toga 4 prijateljske po 90, 45, 40 i 20 minuta. Drugo sto bi neko pomislio jeste da je bio glavna prevaga na terenu u tih 5 NEVJEROVATNIH utakmica u kojima je nastupio a kao da i nije.
Dakle, ne treba pretjerivati.
Ja sam ga pogledao samo par puta na pocetku sezone, ne citave tekme...i bio sam razočaran.
Ako Bajevic ustanovi da je u ovom trenutku dobro rjesenje, onda bujrum...mozda je u medjuvremenu napredovao.
Kvrzic je iskusniji, zna drzati loptu i smatram da je bolje rjesenje.
Ako ne zovne Vranjesa onda je vrlo moguce da zovne i Kvrzica i Susica...pa nek na treninzima uvidi ko se bolje uklapa.
Dobro, a na osnovu kojih relevantnih argumenata se ovdje kontinuirano proglasava tarabom i neznalicom?
Valjda je neki genijalni takticar, poput Tilija, procijenio da utakmice nije odigrao na nivou Dani Alvesa?
Onda su se svi dohvatili tog argumenta i guslaju, a istovremeno u reprezentaciju guraju nekog Sabanagica :roll:
Evo statistike



slika



slika

Kvrzic

slika

slika

Za mene je Susic trenutno najbolje rjesjenje za desnog beka jedino kad bi Dilavera dobili postavio bi ga na desnog beka jer zna tu odigrati, ali za sad susic je najbolji igrac koje imamo da igra desnog beka kao prirodnu poziciju.

mire96
Postovi: 1056
Pridružen/a: 01 sep 2017, 00:49
Kontakt:

Re: Mateo Sušić

Post Postao/la mire96 » 13 feb 2020, 00:28

I ja sam za da se pozove Mateo, ali upravu je da je bezvezan argument. Mateo je odigrao dvije citave utakmice za reprezentaciju, i to samo jednu kvalifikacionu, ostalo su sve prijateljske. To bi bilo isto kao da sad za Avdiju kazem da je nas najbolji desni bek ikad jer je jedini zabio gol na SP.

A Tili i drugi poput njega ne bi trebali biti mjerilo nizasta. Taj frajer je smrtno dosadan troll, ali zivi od paznje koja mu na forumu sigurno ne nedostaje. Ja sam ga stavio na foe listu i vec mi je lakse. Hebavanje majke ne pomaze, ignore je jedini lijek kad mu je vec dopusteno da zaspamuje teme.

Harise
Postovi: 2723
Pridružen/a: 22 sep 2018, 00:48
Kontakt:

Re: Mateo Sušić

Post Postao/la Harise » 14 feb 2020, 21:11

hurem je napisao/la:
12 feb 2020, 22:04
Harise je napisao/la:
12 feb 2020, 21:43
Tili je napisao/la:
11 feb 2020, 23:40
Opet se spominje ovaj panj :kafa:


Vratite nam Avdiju :kafa:
Panj a svaku utakmicu koji je igrao za reprezentaciju su pobijedili. Najbolji desni bek u rumunskoj ligi i jos igra u najboljoj ekipi koja je dobila Lazio, Rennes i Celtic u EL. Po meni je najbolja alternativa za desnog beka. Onaj uhljup Prosinecki mrsko bilo pratiti njegove utakmice i zato nije nikada dobivo poziv...
Daj nemojte tih smijesnih argumenata na nivou djeteta iz 3.razreda OŠ.
Cuj pobijedili smo svaku utakmicu kad je on igrao...prvo bi neko neupućen pomislio da je decko odigrao 55 a ne 5 utakmica za reprezentaciju, od toga 4 prijateljske po 90, 45, 40 i 20 minuta. Drugo sto bi neko pomislio jeste da je bio glavna prevaga na terenu u tih 5 NEVJEROVATNIH utakmica u kojima je nastupio a kao da i nije.
Dakle, ne treba pretjerivati.
Ja sam ga pogledao samo par puta na pocetku sezone, ne citave tekme...i bio sam razočaran.
Ako Bajevic ustanovi da je u ovom trenutku dobro rjesenje, onda bujrum...mozda je u medjuvremenu napredovao.
Kvrzic je iskusniji, zna drzati loptu i smatram da je bolje rjesenje.
Ako ne zovne Vranjesa onda je vrlo moguce da zovne i Kvrzica i Susica...pa nek na treninzima uvidi ko se bolje uklapa.
Eeee de mi reci koje za tebe najbolje rješenje? Da postavis Bicakcica desnom beku? On je igrac manje sto se tice beka. Velka se rupa stvara na tu poziciju, a tvoj Vranjes se sam oglasio da ne zeli igrati vise za reprezentaciju. Kvrzic nije dokazo u ozbilnjim utakmicama pogotovo protiv Grcke i Italije. Spor je za napad i previse ofensivan u odbrani. Jedino sto moze hajmo rec ic na loptu da blokira sut i nista vise. Da je dobar u ovom trenutkom nebi Rijeka dala noga. Emir Dilaver trenutno jos nema pravo da igra za nas i nismo ni sigurni da ce se uklopit dobro za ekipu. Kada u pitanje igracki kader, poznaje samo Gojaka i Hajrovica. Igramo za opasni karte ako ga odma u bitnim utakmica bez iskustvo za nacionali tim ubaciš! Bez rizike je najbolje rješenje da Mateo Susic igra. Svakako ima više utakmice od Kvrzica jos je mladji za dvje godine...

Sto tice povrede, bit ce najvjerovatnje iduce sedmice spreman. Da je loš igrac, nebi ima djaba vrijednost od 1 milijun Euro isto sto trenutno ima Vranjes u aek-u...

Avatar
hurem
Postovi: 8695
Pridružen/a: 13 jul 2011, 21:28
Kontakt:

Re: Mateo Sušić

Post Postao/la hurem » 14 feb 2020, 21:23

Vranjes nije moj igrac i licno nisam za pozivanje ali sam rekao da ako ga Bajevic zeli i rijesena stvar sa igracima, onda u tom slucaju nemam nista protiv...i zasigurno bi bio najbolje rjesenje.
Bicakcic i Memisevic - nikada mi ne bi igrali na beku..radije bih nekoga iz PLBiH nego njih dvojicu sporih Gonzalesa na bekovskoj poziciji.
Kvrzic - vidi se da nisi upucen, ali nejse...nije u pitanju forma vec neki drugi razlozi zbog kojih je "otjeran" iz Rijeke. Kvrzic im je bio medju najboljim igracima i kapiten.
Susic - kada sam ga gledao par puta jesenas bio je poprilicno los i nedorecen...

Na kraju sam napisao da u slucaju nepozivanja Vranješa i nepojavljivanja nekog 3.pojacanja na toj poziciji, jedine opcije nam ostaju Kvrzic i Susic...pa neka Bajevic na treninzima ustanovi ko mu se bolje uklapa u njegove zamisli.

Avatar
NeumjesanTip
Postovi: 792
Pridružen/a: 12 feb 2020, 17:18
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: Mateo Sušić

Post Postao/la NeumjesanTip » 01 avg 2020, 01:36

Danas zabio gol za Cluj i ostavio ih u igri za titulu. Trebao bi biti pozvan na jesen.
1992, 2006, 2009, 2011, 2015

R.I.P. Mamba

DrFilgud
Postovi: 7830
Pridružen/a: 17 apr 2017, 13:18
Kontakt:

Re: Mateo Sušić

Post Postao/la DrFilgud » 01 avg 2020, 08:46

SanaBosna je napisao/la:
12 feb 2020, 23:28
Evo statistike



slika



slika

Kvrzic

slika

slika

Za mene je Susic trenutno najbolje rjesjenje za desnog beka jedino kad bi Dilavera dobili postavio bi ga na desnog beka jer zna tu odigrati, ali za sad susic je najbolji igrac koje imamo da igra desnog beka kao prirodnu poziciju.
Džaba ova statistika.
Pet nastupa, pet popbjeda, ipak je superprecizno, superrelevantno, ekspertsko oko forumaša, procijenilo da nije bio na nivou.
Procijenili su također da Cipetić, dojučerašnji španski trećeligaš, može ponuditi daleko više reprezentaciji.

Avatar
hurem
Postovi: 8695
Pridružen/a: 13 jul 2011, 21:28
Kontakt:

Re: Mateo Sušić

Post Postao/la hurem » 01 avg 2020, 09:21

Filgude...jaka ti je argumentacija. Treba li to ponavljati gradivo :)
Znaci tih 5 utakmica smo pobijedili zato sto je Susic igrao?
Znaci tih 5 utakmica je igrao svaku po 90 minuta (?) i itekako uticao i doprinijeo na terenu?
Sve te utakmice su bile od velikog znacaja ili?
Estonija - svakako igrala druga postava i ti to vrlo dobro znas.
Japan - jedini bi mogao biti vrijedan pomena kao utakmica.
Preostale 3 utakmice - mjerilo nicega.
...
Sumnjam da je iko spominjao Cipetica u tom kontekstu mada nisam plaho citao i pratio.
Ali nije da nismo navikli da ti preuvelicavas i generalizujes stvari. Nema potrebe za tim.
..
Susic je tada imao priliku i nije je iskoristio...mozda je nesto u medjuvremenu i napredovao..neka ga proba opet, nista protiv...
Edit: kada sam ga gledao tacno prije godinu par puta, bio je uzasan...nakon toga nisam. Siguran sam da je Nastic bio pozvan kao opcija desno. I starac Kvrzic je jos bolji od njega. Ionako zove 28, pa nek na treninzima vidi ko je bolji.

Avatar
NeumjesanTip
Postovi: 792
Pridružen/a: 12 feb 2020, 17:18
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: Mateo Sušić

Post Postao/la NeumjesanTip » 01 avg 2020, 11:57

hurem je napisao/la:
01 avg 2020, 09:21
Filgude...jaka ti je argumentacija. Treba li to ponavljati gradivo :)
Znaci tih 5 utakmica smo pobijedili zato sto je Susic igrao?
Znaci tih 5 utakmica je igrao svaku po 90 minuta (?) i itekako uticao i doprinijeo na terenu?
Sve te utakmice su bile od velikog znacaja ili?
Estonija - svakako igrala druga postava i ti to vrlo dobro znas.
Japan - jedini bi mogao biti vrijedan pomena kao utakmica.
Preostale 3 utakmice - mjerilo nicega.
...
Sumnjam da je iko spominjao Cipetica u tom kontekstu mada nisam plaho citao i pratio.
Ali nije da nismo navikli da ti preuvelicavas i generalizujes stvari. Nema potrebe za tim.
..
Susic je tada imao priliku i nije je iskoristio...mozda je nesto u medjuvremenu i napredovao..neka ga proba opet, nista protiv...
Edit: kada sam ga gledao tacno prije godinu par puta, bio je uzasan...nakon toga nisam. Siguran sam da je Nastic bio pozvan kao opcija desno. I starac Kvrzic je jos bolji od njega. Ionako zove 28, pa nek na treninzima vidi ko je bolji.
Iskreno, sumnjam da je Kvržić bolji od Matea, njegov učinak ove sezone u Cluju je stvarno dobar, možda osvoje i titulu. U svakom slučaju, neko od naših će se okititi titulom, on ili Koljić. :mrgreen:
1992, 2006, 2009, 2011, 2015

R.I.P. Mamba

DrFilgud
Postovi: 7830
Pridružen/a: 17 apr 2017, 13:18
Kontakt:

Re: Mateo Sušić

Post Postao/la DrFilgud » 01 avg 2020, 13:41

hurem je napisao/la:
01 avg 2020, 09:21
Filgude...jaka ti je argumentacija. Treba li to ponavljati gradivo :)
Znaci tih 5 utakmica smo pobijedili zato sto je Susic igrao?
Znaci tih 5 utakmica je igrao svaku po 90 minuta (?) i itekako uticao i doprinijeo na terenu?
Sve te utakmice su bile od velikog znacaja ili?
Estonija - svakako igrala druga postava i ti to vrlo dobro znas.
Japan - jedini bi mogao biti vrijedan pomena kao utakmica.
Preostale 3 utakmice - mjerilo nicega.
...
Sumnjam da je iko spominjao Cipetica u tom kontekstu mada nisam plaho citao i pratio.
Ali nije da nismo navikli da ti preuvelicavas i generalizujes stvari. Nema potrebe za tim.
..
Susic je tada imao priliku i nije je iskoristio...mozda je nesto u medjuvremenu i napredovao..neka ga proba opet, nista protiv...
Edit: kada sam ga gledao tacno prije godinu par puta, bio je uzasan...nakon toga nisam. Siguran sam da je Nastic bio pozvan kao opcija desno. I starac Kvrzic je jos bolji od njega. Ionako zove 28, pa nek na treninzima vidi ko je bolji.
Pa čovječe na osnovu čega ti donosiš sud da nije iskoristio priliku? :shock:

Ja statistiku nisam postavio kao tvrdnju da smo radi njega pobijedili, nego upravo da ukažem da je apsolutno neumjesno tvrditi da nije iskoristio priliku. Tvrdiš da priliku nije iskoristio igrač koji od 5 nastupa ima 5 pobijeda uz 4 primilljena gola . U tim tekmama je imao 70% minutaže.

Ko ovdje pretjeruje? Tako isto i Jajala tjerate na osnovu izmišljene priče o tome da nije zadovoljio. :roll:

Avatar
Mokes
Postovi: 15010
Pridružen/a: 26 mar 2012, 15:09
Kontakt:

Re: Mateo Sušić

Post Postao/la Mokes » 01 avg 2020, 14:25

DrFilgud je napisao/la:
01 avg 2020, 13:41
Tvrdiš da priliku nije iskoristio igrač koji od 5 nastupa ima 5 pobijeda uz 4 primilljena gola . U tim tekmama je imao 70% minutaže.
Kakvi su ovo argumenti, Tito dragi. :urnebes: Statistički, Barcelona bolje igra bez Messija (imaju veći postotak pobjeda). Eto šta znače te statistike.

Koliko se sjećam, u tim utakmicama, niti je bio nešto posebno dobar, niti posebno loš. Onako, prosjek.

PS. I Baždarević ima najbolji postotak pobjeda, ap ga to svjedno ne čini dobrim selektorom. Naprotiv, s njim smo igrali prilično očajno.
League winners
Yugoslavia - ★★
Bosnia&Herzegovina - ★★★★★
Cup winners
Bosnia&Herzegovina - ★★★★★★★

London Paris Rome London Berlin
1992 2006 2009 2011 2015

Avatar
DuljevinhoHaraldo
Postovi: 14140
Pridružen/a: 02 jan 2020, 16:12
Lokacija: Daštansko
Kontakt:

Re: Mateo Sušić

Post Postao/la DuljevinhoHaraldo » 01 avg 2020, 14:48

Nadati se da će Dedić zabilježiti koje minute u RB-u, pa da se konačno riješimo ovih amatera.

Do tada, Kvržić, Todorović, Sušić u 5 deka je to sve.

Uostalom, ako Gazibegović bude redovan u Austrijskoj Bundesligi i on je u konkurenciji..
⚜️~⚜️~⚜️

"Azur je za sve mlade golmane Jan Oblak" - A. Husarić

Mirvić + Dudić + Hadžija = Najjači trio BH fudbala

kad ce poljska liga, fali mi hamulic, hebo svjetsko:-) - @babino

DrFilgud
Postovi: 7830
Pridružen/a: 17 apr 2017, 13:18
Kontakt:

Re: Mateo Sušić

Post Postao/la DrFilgud » 01 avg 2020, 15:03

Mokes je napisao/la:
01 avg 2020, 14:25
DrFilgud je napisao/la:
01 avg 2020, 13:41
Tvrdiš da priliku nije iskoristio igrač koji od 5 nastupa ima 5 pobijeda uz 4 primilljena gola . U tim tekmama je imao 70% minutaže.
Kakvi su ovo argumenti, Tito dragi. :urnebes: Statistički, Barcelona bolje igra bez Messija (imaju veći postotak pobjeda). Eto šta znače te statistike.

Koliko se sjećam, u tim utakmicama, niti je bio nešto posebno dobar, niti posebno loš. Onako, prosjek.

PS. I Baždarević ima najbolji postotak pobjeda, ap ga to svjedno ne čini dobrim selektorom. Naprotiv, s njim smo igrali prilično očajno.
Pa šta ja govorim? Konačno naučite čiati.

Niko ne može tvrditi da Sušić nije iskoristio priliku, da je pružio loše partije, a to je ono što se ovdje prihvaćeno zdravo za gotovo.
Priča koju najvjerovatnije šire oni koji nisu ni pogledali te utakmiceud, ali se treba popljuvati da se naptravi prostor za škart.

U tome je poenta i radi toga stoji statistika koja je nepobitna, uz to sam gledao utakmice i Sušić je bio pristojan koliko i ostali.

Odgovori

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: ANamelessGhoul, Celtic, Goalgetter, mercurial, Sheyi, Skojevska i 60 gostiju.