Damir Mulaomerović

Hatuna
Postovi: 232
Pridružen/a: 21 feb 2016, 18:12

Re: Damir Mulaomerović

Post Postao/la Hatuna » 15 maj 2016, 05:18

BenjooJutub je napisao/la:Ajde da budemo razumni, neutralan sam što se tiče Mulaomerovića itd. Zašto bi neko, ne bitno da li je to Mulaomerović, izabrao drugu državu, pogotovo u to vrijeme, a čitava porodica, prijatelji, košarkaške kolege ostaju u zaraćenoj Bosni i Hercegovini?

Meni je jedini razuman i valjan argument taj da ga naši nisu nikako zvali, ili su iz Hrvatske obezbjedili egzistenciju i zaštitu, njega i njemu dragih ljudi od svog s*anja u to vrijeme. Budimo realni, svi bi to izabrali, porodica je na prvom mjestu. N

Nemojte sad porediti njega sa drugim košarkašima koji su igrali za nas, jer niko od nas, pogotovo nas koji pišemo po forumima (čast izuzecima) ne zna u kakvoj se situaciji Mulaomerović tad nalazio i šta ga je na to natjeralo.
Mulaomerovic je pozivan jos za vrijeme agresije i nije se odazvao da bi prihvatio pozvi Hrvatske 1996 i STO MU SE NAJVISE PAMTI trudio se na zivot i smrt u utakmici PROTIV BIH!!!!! Sto puta vise nego jedan DINO RADJA, koji je prvi izasao u grotlo Skenderije, bio izvizdan i izvredjan ali je to muski podnio i korektno odradio utakmicu, dok se ovaj MULAC ponasao se kao da igra protiv najvecih neprijatelja, provocirao i nase igrace i publiku. Zato MRSHSSSHMRSHSH!!!!!!

Avatar
R32
Postovi: 3053
Pridružen/a: 07 apr 2014, 10:08
Kontakt:

Re: Damir Mulaomerović

Post Postao/la R32 » 15 maj 2016, 09:57

Hatuna je napisao/la:
BenjooJutub je napisao/la:Ajde da budemo razumni, neutralan sam što se tiče Mulaomerovića itd. Zašto bi neko, ne bitno da li je to Mulaomerović, izabrao drugu državu, pogotovo u to vrijeme, a čitava porodica, prijatelji, košarkaške kolege ostaju u zaraćenoj Bosni i Hercegovini?

Meni je jedini razuman i valjan argument taj da ga naši nisu nikako zvali, ili su iz Hrvatske obezbjedili egzistenciju i zaštitu, njega i njemu dragih ljudi od svog s*anja u to vrijeme. Budimo realni, svi bi to izabrali, porodica je na prvom mjestu. N

Nemojte sad porediti njega sa drugim košarkašima koji su igrali za nas, jer niko od nas, pogotovo nas koji pišemo po forumima (čast izuzecima) ne zna u kakvoj se situaciji Mulaomerović tad nalazio i šta ga je na to natjeralo.
Mulaomerovic je pozivan jos za vrijeme agresije i nije se odazvao da bi prihvatio pozvi Hrvatske 1996 i STO MU SE NAJVISE PAMTI trudio se na zivot i smrt u utakmici PROTIV BIH!!!!! Sto puta vise nego jedan DINO RADJA, koji je prvi izasao u grotlo Skenderije, bio izvizdan i izvredjan ali je to muski podnio i korektno odradio utakmicu, dok se ovaj MULAC ponasao se kao da igra protiv najvecih neprijatelja, provocirao i nase igrace i publiku. Zato MRSHSSSHMRSHSH!!!!!!
Njegova porodica nije nigdje isla, njegov ćale je spasio mnoge za vrijeme rata.
A on uspjeha kod nas nije vidio zato je otisao u Hrvatsku, i koja ga je napravila igracem kakav je danas.
Otisao je radi boljeg sebe, radi svoje buducnosti.
Mia San Mia

Avatar
kanarinac
Postovi: 2736
Pridružen/a: 28 jun 2011, 22:53
Kontakt:

Re: Damir Mulaomerović

Post Postao/la kanarinac » 15 maj 2016, 10:38

Najgore od svega je sto je bio povukao kandidaturu,jer mu je lijepa njegova ponudila bila pomocnika Petrovicu.
Samo Sarajevo

nerminh74
Moderator
Postovi: 7546
Pridružen/a: 22 mar 2008, 19:31
Kontakt:

Re: Damir Mulaomerović

Post Postao/la nerminh74 » 15 maj 2016, 10:39

Cuj nije mu drzava mogla pruziti kosarkaski razvoj i to u vrijeme kada su bukvalno desetine umirali svakodnevno de dohavizaj se
A ponoviti cu opet sto nije uradio kao mrsic koji je imao skoro isti put???!

A bravo kanarinac, bila mu je ljepa ponuda
KK Bosna - EL: 1979, Yu NC: 1978, 1980, 1983, Yu Cup: 1978, 1984, B&H NC: 1999, 2005, '06, '08, B&H Cup: 2005, '09, '10

Avatar
R32
Postovi: 3053
Pridružen/a: 07 apr 2014, 10:08
Kontakt:

Re: Damir Mulaomerović

Post Postao/la R32 » 15 maj 2016, 14:01

Ja bi prvi volio da je on igrao za BiH i sl.

ali on je odabrao ono sto je bolje za njegovu buducnost, duplo bolje pare, standardi, karijera sve... i u tome je uspio.
Sta bi vi to radili sve za manje pare iz ljubavi? Il mozda nikakve pare, sta ima od toga?

Mislis da mnogi ne bi otisli vani da su imali mogucnost?

Njegov stari mi je spasio zivot na neki nacin, i ja cu mu vjecno biti zahvalan na tome. A i mnogima je.
Dosta ih vidi i zna samo ono sto je plasirano u medije, i oni koji zive na drzavnoj infuziji, sebi kupe sve a drugima sta ostane, i hvale se kao dali su sve za Bosnu, a kad je najpotrebnije bilo pomjerili se u stranu, a kasnije isti ti kao neki heroji!?
Jesu qrac
Mia San Mia

thulkazal
Postovi: 2544
Pridružen/a: 17 sep 2008, 12:29
Kontakt:

Re: Damir Mulaomerović

Post Postao/la thulkazal » 15 maj 2016, 14:28

Pa ni on (Damir) nije neki heroj kako "Fukare" nastoje da ga predstave a mene to više iritira nego što je on doveden prvenstveno zahvaljujući Savezu koji je uređen tako kako je i ko se sve u njemu nalazi...

Pa eto i Đedović odustao od BiH radi para čitaj boljih životnih uslova... Za mene beskičmenjak a što njega fukare ne brane? Nije baš da nije imao šta da jede. Fazon što se ovdje ne priča o standardu 0 KM pa do 1.000-2.000 KM (egzistenciji) nego o standardu "pa mogao bi uzeti auto od 50-100 hiljada" (luksuzu)...

Sad ide razmišljanje "šta tebe boli briga ko koliko zarađuje i šta ko radi"... Istina ali on je javna ličnost (sportista) i kao takav je pod lupom a često se takvi idoliziraju i budu uzori a Damir za ovaj region ne može da bude. Možda ga i može neko uzdizati na klupskom/regionalnom nivou ali na nivou države e to teško...

Avatar
R32
Postovi: 3053
Pridružen/a: 07 apr 2014, 10:08
Kontakt:

Re: Damir Mulaomerović

Post Postao/la R32 » 15 maj 2016, 14:47

Da u pravu si, ali on se i neidealizuje, ja nigdje ne viđoh da on govori za sebe ja sam veliki Bosnjak, za mene je BiH sveto, ovo ono...
A istina je da on mnogo vise radi za BiH i tu je uvijek samo sto to niko ne vidi.

Dok drugi na sav glas sire kako je on Bosnjak veliki, nema nad njim u tome... A njih boli qrac za BH, samo su tu da im se narod divi...
Mia San Mia

filip13
Postovi: 38339
Pridružen/a: 09 okt 2012, 18:26

Re: Damir Mulaomerović

Post Postao/la filip13 » 15 maj 2016, 14:49

Hatuna je napisao/la:
BenjooJutub je napisao/la:Ajde da budemo razumni, neutralan sam što se tiče Mulaomerovića itd. Zašto bi neko, ne bitno da li je to Mulaomerović, izabrao drugu državu, pogotovo u to vrijeme, a čitava porodica, prijatelji, košarkaške kolege ostaju u zaraćenoj Bosni i Hercegovini?

Meni je jedini razuman i valjan argument taj da ga naši nisu nikako zvali, ili su iz Hrvatske obezbjedili egzistenciju i zaštitu, njega i njemu dragih ljudi od svog s*anja u to vrijeme. Budimo realni, svi bi to izabrali, porodica je na prvom mjestu. N

Nemojte sad porediti njega sa drugim košarkašima koji su igrali za nas, jer niko od nas, pogotovo nas koji pišemo po forumima (čast izuzecima) ne zna u kakvoj se situaciji Mulaomerović tad nalazio i šta ga je na to natjeralo.
Mulaomerovic je pozivan jos za vrijeme agresije i nije se odazvao da bi prihvatio pozvi Hrvatske 1996 i STO MU SE NAJVISE PAMTI trudio se na zivot i smrt u utakmici PROTIV BIH!!!!! Sto puta vise nego jedan DINO RADJA, koji je prvi izasao u grotlo Skenderije, bio izvizdan i izvredjan ali je to muski podnio i korektno odradio utakmicu, dok se ovaj MULAC ponasao se kao da igra protiv najvecih neprijatelja, provocirao i nase igrace i publiku. Zato MRSHSSSHMRSHSH!!!!!!


sve ok,ajd da vjerujemo da su ga iz naseg saveza zvali da igra za nas,daj nam neki dokaz za to,izjavu nečiju da su ga zvali,bilo šta,da ne ostane na tome što si ti to napisao,jer to ne pije vode

kako je provocirao nase igrace i publiku,na koji način,ja se sjećam tekme onako kroz maglu,davno je bilo,i ostarilo se malo,de podsjeti nas ostale na to

thulkazal
Postovi: 2544
Pridružen/a: 17 sep 2008, 12:29
Kontakt:

Re: Damir Mulaomerović

Post Postao/la thulkazal » 15 maj 2016, 15:18

R32 je napisao/la:Da u pravu si, ali on se i neidealizuje, ja nigdje ne viđoh da on govori za sebe ja sam veliki Bosnjak, za mene je BiH sveto, ovo ono...
A istina je da on mnogo vise radi za BiH i tu je uvijek samo sto to niko ne vidi.

Dok drugi na sav glas sire kako je on Bosnjak veliki, nema nad njim u tome... A njih boli qrac za BH, samo su tu da im se narod divi...
Nisam mislio na njega nego uopšteno o sportistima kao idolima i uzorima. To ko sebe promoviše i hvali na sve strane taj obično i nije ono za što se izdaje. Poenta, fukare ili Tuzlaci ga idealiziraju jer je Slobodin igrač i radio je kao trener i kada spomeneš ideju da je izdajnik ma kakvi to bi da se udaraju. Poenta2, nije baš da nije imao za hljeba pa je morao odabrati Hrvatsku da bi zaradio crkavicu.

"A istina je da on mnogo vise radi za BiH i tu je uvijek samo sto to niko ne vidi." Hmm poput?

Narod sportiste često idolizira i uzima za uzore, to ulazi u opis tog posla, i kao posljedica toga je takvo ponašanje. Damir Mulaomerović na klupi reprezentacije je malo šira priča i posljedica ovog nakaradnog državnog uređenja i Saveza ali tvrditi da je patriota i da je morao to odabrati da bi preživio je opet poglupo...

Avatar
R32
Postovi: 3053
Pridružen/a: 07 apr 2014, 10:08
Kontakt:

Re: Damir Mulaomerović

Post Postao/la R32 » 15 maj 2016, 15:54

Tuzlaci su uvijek prica za sebe, njima je svako najbolji ko im trenutno nesto da ma ko to bio, oni njega dizu u nebesa, za njih nema dalje.
Sto se tice patriotizma to niko i ne spominje, niti on sebe negdje velica, nit je ikada on ili neko njegov bilo sta na to progovorio, to sto mediji iznose i pojedinci je druga stvar.

O prezivljavanju nije stvar, samo kazem da danas ne bi imao ni trecinu od ovog sto ima,
On je stritkno otisao za boljim, zaradio, uspio u tome. Sto se kaze cisto poslovno svoj posao odradio, za sebe, i ja ne znam u cemu je to problem.
Jel ostao tamo, pobjegao glavom bez obzira?
Kad je bilo najteze drzavi, bio je tu i njegovi dosta doprinijeli ( ne govorim o sportskom zivotu )
Dobio ponudu za posao koja se ne propusta, zarađeno ulagao odma u nekretnine po Tuzli i sl.

Sto se kaze sad je uspio u zivotu, nista mu ne fali,
Sta je trebao igrati za sicu, da bi pojedini govori to je pravi cojk i sl. Al naj na kraju sta ima on toga?
Sta to mora znaciti ako je zaradio za zivot vani da je on manji patriota od nas dvojice?

I da on je skoro citav u Tuzli, samo sto je radio u Hrvatskoj, svaki moguci trenutak je proveo u Tz.

Samo sto mnogi ovdje misle otisao je kad je bilo najteze i igrao za "neprijatelje" i vratio se da pokupi pare.
A ustvari je potpuno suprotna situacija.

Ima istine mozda i u ovome sto @Filip govori, ali ja se toga nista ne sjecam i ne mogu nista reci.
Mia San Mia

Hatuna
Postovi: 232
Pridružen/a: 21 feb 2016, 18:12

Re: Damir Mulaomerović

Post Postao/la Hatuna » 15 maj 2016, 16:44

filip13 je napisao/la:
Hatuna je napisao/la:
BenjooJutub je napisao/la:Ajde da budemo razumni, neutralan sam što se tiče Mulaomerovića itd. Zašto bi neko, ne bitno da li je to Mulaomerović, izabrao drugu državu, pogotovo u to vrijeme, a čitava porodica, prijatelji, košarkaške kolege ostaju u zaraćenoj Bosni i Hercegovini?

Meni je jedini razuman i valjan argument taj da ga naši nisu nikako zvali, ili su iz Hrvatske obezbjedili egzistenciju i zaštitu, njega i njemu dragih ljudi od svog s*anja u to vrijeme. Budimo realni, svi bi to izabrali, porodica je na prvom mjestu. N

Nemojte sad porediti njega sa drugim košarkašima koji su igrali za nas, jer niko od nas, pogotovo nas koji pišemo po forumima (čast izuzecima) ne zna u kakvoj se situaciji Mulaomerović tad nalazio i šta ga je na to natjeralo.
Mulaomerovic je pozivan jos za vrijeme agresije i nije se odazvao da bi prihvatio pozvi Hrvatske 1996 i STO MU SE NAJVISE PAMTI trudio se na zivot i smrt u utakmici PROTIV BIH!!!!! Sto puta vise nego jedan DINO RADJA, koji je prvi izasao u grotlo Skenderije, bio izvizdan i izvredjan ali je to muski podnio i korektno odradio utakmicu, dok se ovaj MULAC ponasao se kao da igra protiv najvecih neprijatelja, provocirao i nase igrace i publiku. Zato MRSHSSSHMRSHSH!!!!!!


sve ok,ajd da vjerujemo da su ga iz naseg saveza zvali da igra za nas,daj nam neki dokaz za to,izjavu nečiju da su ga zvali,bilo šta,da ne ostane na tome što si ti to napisao,jer to ne pije vode

kako je provocirao nase igrace i publiku,na koji način,ja se sjećam tekme onako kroz maglu,davno je bilo,i ostarilo se malo,de podsjeti nas ostale na to
Ja sam bio na tekmi, Damir je naravno bio prva meta, i tako je i trabalo...uzvracao je nepristojnim gestikulacijama, napadao sudije zbog nekih odluka. otimao se za loptu koja je bila nasa. Ako je vec igrao za Hrvatsku morao je izbjeci OVU UTAKMICU. Pozivan je u reprezentaciju par ljudi iz kosarkaskog saveza su pricali sa njim, prihvaceno je njegovo obrazlozenje da ipak zivi i radi u Zagrebu, dogovoreno da ce biti na raspolaganju cim to bude moguce, medjutim kada je 1996 prihvatio Skansijev poziv, vise za njega opravdanja nema. Eto mu Hrvatske, zasto se sada uvlaci kao zadnja fukara. Dokaz: iskreno ne znam da li je bilo sta od ovoga bilo u novinama, ja uglavnom znam preko licnih kontakata, jedan od vodecih tadasnjih ljudi u KS, moze se reci alfa i omega reprezentacije mi je blizi rodjak, na tebi je da vjerujes ili ne. I reci i zar tebi izgleda logicno da ga niko nije zvao??????? Nemojmo biti djeca!
PS - Normalno je da se zaboravlja, vrijeme prolazi, a ako hoces da se podsjetis utakmice evo ti ovdje:
Zadnja izmjena: Hatuna, dana/u 15 maj 2016, 17:00, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
pinoglavi
Postovi: 10728
Pridružen/a: 09 sep 2012, 15:47
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: Damir Mulaomerović

Post Postao/la pinoglavi » 15 maj 2016, 16:46

thulkazal je napisao/la: Nisam mislio na njega nego uopšteno o sportistima kao idolima i uzorima. To ko sebe promoviše i hvali na sve strane taj obično i nije ono za što se izdaje. Poenta, fukare ili Tuzlaci ga idealiziraju jer je Slobodin igrač i radio je kao trener i kada spomeneš ideju da je izdajnik ma kakvi to bi da se udaraju. Poenta2, nije baš da nije imao za hljeba pa je morao odabrati Hrvatsku da bi zaradio crkavicu.
Kad si spomenuo Djedovica ja ne bi imao ništa protiv njega da se on nije pravio mutav sa onom promjenom državljanstva. Izadji u javnost, reci jest tako je jbg hoću pare i to je to, a ne da se mutav pravi. A ja uopšte ne veličam Damira, nego me nervira jer se svi dignete na noge kada je pričati o patriotizmu a da imamo svi zajedno gram patriotizma koji tražimo od selektora i igrača nacionalnih selekcija država nam ne bi ni blizu bila u qurcu u kojem se trenutno nalazi. Damir je veći patriota (očito da nije veliki) nego sigurno 50% ljudi koji ga pljuju i to mene nervira. Razumijem ja da ga mnogi ne gotive, pa možda bi i ja drugu priču imao da sam bio na toj utakmici u Skenderiji, ali da odjednom svi pišu neke gluposti i mjere tudji patriotizam uz pisanje nekih nebuloza vezanih za košarku koje veze s mozgom nemaju e to me već nervira.
I možeš mi reći kako ja to branim sve što je Tuzlansko, samo zato jer je Tuzlansko ako mi je za razliku od 99% bh javnosti zasmetalo to što je Mirza izabrao da upozna grad i saigrače u Phoenixu ispred EB? A Mirza mi je 10x draži od Damira i odrastao sam uz njegove utakmice, a neću mu nikada zaboraviti to što se nije odazvao za reprezentaciju.
Nad tobom sunce najljepše sja

Hatuna
Postovi: 232
Pridružen/a: 21 feb 2016, 18:12

Re: Damir Mulaomerović

Post Postao/la Hatuna » 15 maj 2016, 16:56

R32 je napisao/la:
Hatuna je napisao/la:
BenjooJutub je napisao/la:Ajde da budemo razumni, neutralan sam što se tiče Mulaomerovića itd. Zašto bi neko, ne bitno da li je to Mulaomerović, izabrao drugu državu, pogotovo u to vrijeme, a čitava porodica, prijatelji, košarkaške kolege ostaju u zaraćenoj Bosni i Hercegovini?

Meni je jedini razuman i valjan argument taj da ga naši nisu nikako zvali, ili su iz Hrvatske obezbjedili egzistenciju i zaštitu, njega i njemu dragih ljudi od svog s*anja u to vrijeme. Budimo realni, svi bi to izabrali, porodica je na prvom mjestu. N

Nemojte sad porediti njega sa drugim košarkašima koji su igrali za nas, jer niko od nas, pogotovo nas koji pišemo po forumima (čast izuzecima) ne zna u kakvoj se situaciji Mulaomerović tad nalazio i šta ga je na to natjeralo.
Mulaomerovic je pozivan jos za vrijeme agresije i nije se odazvao da bi prihvatio pozvi Hrvatske 1996 i STO MU SE NAJVISE PAMTI trudio se na zivot i smrt u utakmici PROTIV BIH!!!!! Sto puta vise nego jedan DINO RADJA, koji je prvi izasao u grotlo Skenderije, bio izvizdan i izvredjan ali je to muski podnio i korektno odradio utakmicu, dok se ovaj MULAC ponasao se kao da igra protiv najvecih neprijatelja, provocirao i nase igrace i publiku. Zato MRSHSSSHMRSHSH!!!!!!
Njegova porodica nije nigdje isla, njegov ćale je spasio mnoge za vrijeme rata.
A on uspjeha kod nas nije vidio zato je otisao u Hrvatsku, i koja ga je napravila igracem kakav je danas.
Otisao je radi boljeg sebe, radi svoje buducnosti.
Osim ovoga posta procitao sam i neke druge tvoje postove, i to sto ti pricas je iz licnih razloga jer ti je eto neko iz njegove familije pomogao. To je OK, ljudi trebaju biti zahvalni za dobro djelo, medjutim tvoja prica ne pije vodu. Zaboravljas da se ne radi o normalnoj situaciji da je Hrvatska bila agresor na BiH sto je dokazano mnogim presudama prema tome ne moze se to tako pojednostaviti kako ti pokusavas. 1996 je to bila prijatelju, jos se nije ni smjelo serbezli putovati preko Hrvatske a da izbjegnes, u najmanju ruku tesko maltretianje. A ni 1997 se stanje mnogo nije popravilo kada Mulaomerovic u INAT dolazi u Sarajevo da igra PROTIV BiH sa sahovnicom na prsima. I neka mu, niko ga nije ni spominjao dok nije propao kao ona stvar kroz poderane gace pa se uslihtao menadzerskom lobiju koji ga je postavio za selektora BiH.

filip13
Postovi: 38339
Pridružen/a: 09 okt 2012, 18:26

Re: Damir Mulaomerović

Post Postao/la filip13 » 15 maj 2016, 17:00

Hatuna je napisao/la:
filip13 je napisao/la:[quote="Hatuna"Ajde da budemo razumni, neutralan sam što se tiče Mulaomerovića itd. Zašto bi neko, ne bitno da li je to Mulaomerović, izabrao drugu državu, pogotovo u to vrijeme, a čitava porodica, prijatelji, košarkaške kolege ostaju u zaraćenoj Bosni i Hercegovini?

Meni je jedini razuman i valjan argument taj da ga naši nisu nikako zvali, ili su iz Hrvatske obezbjedili egzistenciju i zaštitu, njega i njemu dragih ljudi od svog s*anja u to vrijeme. Budimo realni, svi bi to izabrali, porodica je na prvom mjestu. N

Nemojte sad porediti njega sa drugim košarkašima koji su igrali za nas, jer niko od nas, pogotovo nas koji pišemo po forumima (čast izuzecima) ne zna u kakvoj se situaciji Mulaomerović tad nalazio i šta ga je na to natjeralo.
Mulaomerovic je pozivan jos za vrijeme agresije i nije se odazvao da bi prihvatio pozvi Hrvatske 1996 i STO MU SE NAJVISE PAMTI trudio se na zivot i smrt u utakmici PROTIV BIH!!!!! Sto puta vise nego jedan DINO RADJA, koji je prvi izasao u grotlo Skenderije, bio izvizdan i izvredjan ali je to muski podnio i korektno odradio utakmicu, dok se ovaj MULAC ponasao se kao da igra protiv najvecih neprijatelja, provocirao i nase igrace i publiku. Zato MRSHSSSHMRSHSH!!!!!!


sve ok,ajd da vjerujemo da su ga iz naseg saveza zvali da igra za nas,daj nam neki dokaz za to,izjavu nečiju da su ga zvali,bilo šta,da ne ostane na tome što si ti to napisao,jer to ne pije vode

kako je provocirao nase igrace i publiku,na koji način,ja se sjećam tekme onako kroz maglu,davno je bilo,i ostarilo se malo,de podsjeti nas ostale na to[/quote]
Ja sam bio na tekmi, Damir je naravno bio prva meta, i tako je i trabalo...uzvracao je nepristojnim gestikulacijama, napadao sudije zbog nekih odluka. otimao se za loptu koja je bila nasa. Ako je vec igrao za Hrvatsku morao je izbjeci OVU UTAKMICU. Pozivan je u reprezentaciju par ljudi iz kosarkaskog saveza su pricali sa njim, prihvaceno je njegovo obrazlozenje da ipak zivi i radi u Zagrebu, dogovoreno da ce biti na raspolaganju cim to bude moguce, medjutim kada je 1996 prihvatio Skansijev poziv, vise za njega opravdanja nema. Eto mu Hrvatske, zasto se sada uvlaci kao zadnja fukara. Dokaz: iskreno ne znam da li je bilo sta od ovoga bilo u novinama, ja uglavnom znam preko licnih kontakata, jedan od vodecih tadasnjih ljudi u KS, moze se reci alfa i omega reprezentacije mi je blizi rodjak, na tebi je da vjerujes ili ne. I reci i zar tebi izgleda logicno da ga niko nije zvao??????? Nemojmo biti djeca![/quote]


napadao sudije,pa to kosarkasi redovno rade kad igraju kosarkaske utakmice,nista neobicno,vidi pod jasikevicius,turkoglu,turkcan

ne znam je li ga ko zvao,zato tebe pitam,to sto si napisao su samo priče,moze ti se vjerovati ali i ne mora,znas li sto npr. teoman alibegović nikad nije igrao za nas nego za slooveniju,jesu li iz naseg saveza zvali npr. ivicu marića,koji je igrao u čeliku,a oni su pocetkom rata bili formirani igrači,a mulaomerovic tek junior

mercurial
Postovi: 950
Pridružen/a: 13 jul 2014, 16:50
Kontakt:

Re: Damir Mulaomerović

Post Postao/la mercurial » 15 maj 2016, 17:02

Ne mogu vjerovati da pojedinci brane Damira s tim da je on birao onu reprezentaciju s kojom ima vece sanse za uspjeh, birao je ono sto mu je bolje itd.
Onda je Teletovic trebao igrati za Spaniju, Nurkic za Sloveniju, Đedovic za Njemacku itd itd...pustimo momke da igraju tamo gdje im je bolje...

Hatuna
Postovi: 232
Pridružen/a: 21 feb 2016, 18:12

Re: Damir Mulaomerović

Post Postao/la Hatuna » 15 maj 2016, 17:11

filip13 je napisao/la:

napadao sudije,pa to kosarkasi redovno rade kad igraju kosarkaske utakmice,nista neobicno,vidi pod jasikevicius,turkoglu,turkcan

ne znam je li ga ko zvao,zato tebe pitam,to sto si napisao su samo priče,moze ti se vjerovati ali i ne mora,znas li sto npr. teoman alibegović nikad nije igrao za nas nego za slooveniju,jesu li iz naseg saveza zvali npr. ivicu marića,koji je igrao u čeliku,a oni su pocetkom rata bili formirani igrači,a mulaomerovic tek junior
Ako si ti ovu utakmicu dozivio i jos uvijek dozivljavas kao svaku drugu i igranje Mulaomerovica smatras normalnim onda da dzaba ne pricamo, vjerovatno nista ne znas ili neces da znas o blokiranju, paljenju, ubijanju...Ovo je bilo VISE OD IGRE, a igranje Damira na pogresnoj strani jedna od vecih (sportskih) izdaja Bosne!!!!!!!

Avatar
R32
Postovi: 3053
Pridružen/a: 07 apr 2014, 10:08
Kontakt:

Re: Damir Mulaomerović

Post Postao/la R32 » 15 maj 2016, 17:11

Nije isto, ja kazem samo da je ostao sad bi bio goli qrac, i prosjecan stanovnik ( gledajuci materijalno ).

@Hatuna Shvatam ja tebe, samo on nije otisao da bi igrao protiv Bosne, on je otisao za pare i to je to.
Sigurno bi bilo manje vise uredu da je on otisao za Njemacku i tako koju drzavu.

@Mercurial, ti navedeni su vec zgrnuli pare, u tome je razlika.
Mia San Mia

nerminh74
Moderator
Postovi: 7546
Pridružen/a: 22 mar 2008, 19:31
Kontakt:

Re: Damir Mulaomerović

Post Postao/la nerminh74 » 15 maj 2016, 17:25

Joj ne mogu suplje, pa de vise odgovorite ako je toliki patriota sto nije postupio kao sugradzani koji je prosao skoro isti put damir mrsic
I shvatite vise, ako je donio odluku da igra za drugu zemlju onda nema sta vise raditi u nacionalnom savezu
Ja cak nista nebi nista rekao da je on veliko trenersko ime pa dosao volonterski odraditi dug, alk nije on je trenerski laik koji je dosao da pravi trenersko ime u zemlji kojoj je okrenuo ledza, zato kazem da je onda bilo bolje pandzi dati reprezentaciju
KK Bosna - EL: 1979, Yu NC: 1978, 1980, 1983, Yu Cup: 1978, 1984, B&H NC: 1999, 2005, '06, '08, B&H Cup: 2005, '09, '10

Avatar
R32
Postovi: 3053
Pridružen/a: 07 apr 2014, 10:08
Kontakt:

Re: Damir Mulaomerović

Post Postao/la R32 » 15 maj 2016, 17:29

Najbolje bi bilo da je ostao u Tuzli, i svi zadovoljni. Al ozbiljno :)
Mia San Mia

filip13
Postovi: 38339
Pridružen/a: 09 okt 2012, 18:26

Re: Damir Mulaomerović

Post Postao/la filip13 » 15 maj 2016, 19:42

Hatuna je napisao/la:
filip13 je napisao/la:

napadao sudije,pa to kosarkasi redovno rade kad igraju kosarkaske utakmice,nista neobicno,vidi pod jasikevicius,turkoglu,turkcan

ne znam je li ga ko zvao,zato tebe pitam,to sto si napisao su samo priče,moze ti se vjerovati ali i ne mora,znas li sto npr. teoman alibegović nikad nije igrao za nas nego za slooveniju,jesu li iz naseg saveza zvali npr. ivicu marića,koji je igrao u čeliku,a oni su pocetkom rata bili formirani igrači,a mulaomerovic tek junior
Ako si ti ovu utakmicu dozivio i jos uvijek dozivljavas kao svaku drugu i igranje Mulaomerovica smatras normalnim onda da dzaba ne pricamo, vjerovatno nista ne znas ili neces da znas o blokiranju, paljenju, ubijanju...Ovo je bilo VISE OD IGRE, a igranje Damira na pogresnoj strani jedna od vecih (sportskih) izdaja Bosne!!!!!!!

Znam ja dobro o svemu tome jer sam bio ovdje za vrijeme rata
Bosne ili bošnjaka?,jer ako je to izdaja Bosne kao drzave,onda je takvih puno,puno?
Zadnja izmjena: filip13, dana/u 15 maj 2016, 19:47, ukupno mijenjano 1 put.

Odgovori

Natrag na “Ostalo”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 0 gostiju.