R16: Švicarska - Poljska / Hrvatska - Portugal

Moderatori/ce: insider,ribery,rio_Ferdy88

KpbKaka22
Postovi: 1230
Pridružen/a: 31 jan 2015, 23:24
Kontakt:

Re: R16: Švicarska - Poljska / Hrvatska - Portugal

Post Postao/la KpbKaka22 » 24 jun 2016, 13:30

da napisem vezano za onu temu sto je bilo po grupama,da je napisem ovdje jer tamo je zavrseno vec zavrsena

sto se tice Bih i Hrvatske pa nebi se slozio da se gleda po tome koje otiso na veliko natjecanje da je odma jaca ekipa,primjera radi Hrvatska je otisla na ep 2004 i sp 2006 ,a Bih nije ,da Bih sa onakom ekipom koja je nesretno izgubila od Danaca i Srbije sigurno pokalazala vise nego Hrvatska sa Otom Baricem i Cico Kranjcarem ,koji su radili cirkus na tim natjecanjima,jedan sa 15 stopera u igri za prolaz dalje,a jedan sa forsiranjem svog sincica u najvaznijim utakmicama,na euro 2008 nijedna ekipa sa balkana se nije mogla poredit sa onom ekipom Slavena Bilica ,sp 2010 kad nije otisla Bih je oslabilo onaki kvalitet na mundijalu,po meni najjaca ekipa Bih ikada na celu s Cirom, na svjetskom 2014 ,presudne uloge su imale smjesne odluke Papeta i Kovaca tako da i repka nije imala nesto posebno pokazati svakako i odluke klauna od sudaca sto su svirali tamo...Komentatori,pa Drago Cosic lupeta gluposti ima zadnjih 3 4 godine,pogledajte samo rukomet,svako ispadanje Hrvatske frajer ima gospode Njemce Dance itd,mjesa skoro svakog igraca pa se ispriacava njega jedino izvlaci ono deranje pri golu,iako sto se tice znanja nogometa je al pari Stjepan Balog,na Bht-u Kristic i Spaho odlicni,Spaho kad ono nemaa goolaa neponovljiv,,Kristic standarno dobar u infromacijama i znaju sto prenosi na utk i jedno pitanje ,po kojom logikom Hrvatska ide na Portugal ,nisam to upratio samo sam znao da idu na treceg iz B E ili F i od slovacke ,irske,oni bas na portugal ,po ceme to ,ako moze neko da objasni ?

Avatar
jopaa7
Postovi: 6004
Pridružen/a: 29 nov 2013, 23:38
Kontakt:

Re: R16: Švicarska - Poljska / Hrvatska - Portugal

Post Postao/la jopaa7 » 24 jun 2016, 13:44

KpbKaka22 je napisao/la:i jedno pitanje ,po kojom logikom Hrvatska ide na Portugal ,nisam to upratio samo sam znao da idu na treceg iz B E ili F i od slovacke ,irske,oni bas na portugal ,po ceme to ,ako moze neko da objasni ?
Evo da ti kopiram s jednog drugog foruma gdje je postavljeno isto pitanje.
Evo kako to funkcionira.

Prvo se sve trećeplasirane momčadi uvrste u tablicu:
(Ovako je izgledalo jučer ujutro prije posljednje 4 utakmice):
slika
Nakon što znamo tko su četiri najbolja trećeplasirana, možemo odrediti tko će s kim igrati. To je tako napravljeno da bi netko tko je bio treći ne susretne nekoga iz svoje grupe barem u prve dvije utakmice.

Dakle ako su najbolji trećeplasirani iz skupina ABCD, onda pobjednik iz skupine A igra sa trećim iz C, pobjednik B sa trećim iz D itd. Pogledaj tablicu:
slika
Nakon što su u 20h završene utakmice, bilo je izvjesno da će se raditi o BCDF ili BCEF rješenju, a u oba slučaja mi dobivamo Portugal.

Dakle samo se čekalo da li će Švedska (E) ili Irska (E) pobijediti i time imati 4 boda s kojim su među najbolje 4 momčadi na tablici. =BCEF
Da se to nije dogodilo, Turska (D) bi bila među najboljih 4. =BCDF

Tablica trećeplasiranih nakon svih utakmica:
slika

KpbKaka22
Postovi: 1230
Pridružen/a: 31 jan 2015, 23:24
Kontakt:

Re: R16: Švicarska - Poljska / Hrvatska - Portugal

Post Postao/la KpbKaka22 » 24 jun 2016, 14:12

jopaa7 je napisao/la:
KpbKaka22 je napisao/la:i jedno pitanje ,po kojom logikom Hrvatska ide na Portugal ,nisam to upratio samo sam znao da idu na treceg iz B E ili F i od slovacke ,irske,oni bas na portugal ,po ceme to ,ako moze neko da objasni ?
Evo da ti kopiram s jednog drugog foruma gdje je postavljeno isto pitanje.
Evo kako to funkcionira.

Prvo se sve trećeplasirane momčadi uvrste u tablicu:
(Ovako je izgledalo jučer ujutro prije posljednje 4 utakmice):
slika
Nakon što znamo tko su četiri najbolja trećeplasirana, možemo odrediti tko će s kim igrati. To je tako napravljeno da bi netko tko je bio treći ne susretne nekoga iz svoje grupe barem u prve dvije utakmice.

Dakle ako su najbolji trećeplasirani iz skupina ABCD, onda pobjednik iz skupine A igra sa trećim iz C, pobjednik B sa trećim iz D itd. Pogledaj tablicu:
slika
Nakon što su u 20h završene utakmice, bilo je izvjesno da će se raditi o BCDF ili BCEF rješenju, a u oba slučaja mi dobivamo Portugal.

Dakle samo se čekalo da li će Švedska (E) ili Irska (E) pobijediti i time imati 4 boda s kojim su među najbolje 4 momčadi na tablici. =BCEF
Da se to nije dogodilo, Turska (D) bi bila među najboljih 4. =BCDF

Tablica trećeplasiranih nakon svih utakmica:
slika



aha,hvala stari

4040deuce
Postovi: 812
Pridružen/a: 20 nov 2014, 14:57
Kontakt:

Re: R16: Švicarska - Poljska / Hrvatska - Portugal

Post Postao/la 4040deuce » 24 jun 2016, 15:41

Cocaine je napisao/la:25.06.2016. 15:00 Švicarska - Poljska 1
25.06.2016. 21:00 Hrvatska - Portugal 2
E moj Denijale zavist je gadna stvar :lol:

Avatar
Cocaine
Postovi: 2122
Pridružen/a: 06 dec 2015, 19:02
Kontakt:

Re: R16: Švicarska - Poljska / Hrvatska - Portugal

Post Postao/la Cocaine » 24 jun 2016, 15:49

4040deuce je napisao/la:
Cocaine je napisao/la:25.06.2016. 15:00 Švicarska - Poljska 1
25.06.2016. 21:00 Hrvatska - Portugal 2
E moj Denijale zavist je gadna stvar :lol:
Zavist tipovanje na prolaz Portugala protiv Hrvatske. Dobro brato ako ti tako kazes

4040deuce
Postovi: 812
Pridružen/a: 20 nov 2014, 14:57
Kontakt:

Re: R16: Švicarska - Poljska / Hrvatska - Portugal

Post Postao/la 4040deuce » 24 jun 2016, 15:50

Cocaine je napisao/la:
4040deuce je napisao/la:
Cocaine je napisao/la:25.06.2016. 15:00 Švicarska - Poljska 1
25.06.2016. 21:00 Hrvatska - Portugal 2
E moj Denijale zavist je gadna stvar :lol:
Zavist tipovanje na prolaz Portugala protiv Hrvatske. Dobro brato ako ti tako kazes
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Avatar
Cocaine
Postovi: 2122
Pridružen/a: 06 dec 2015, 19:02
Kontakt:

Re: R16: Švicarska - Poljska / Hrvatska - Portugal

Post Postao/la Cocaine » 24 jun 2016, 15:59

Koji nacionalno iskompleksirani retardinjo :urnebes: bola gledam ocima kvaliteta ekipe gdje je Portugal dva koplja ispred

4040deuce
Postovi: 812
Pridružen/a: 20 nov 2014, 14:57
Kontakt:

Re: R16: Švicarska - Poljska / Hrvatska - Portugal

Post Postao/la 4040deuce » 24 jun 2016, 16:06

Cocaine je napisao/la:Koji nacionalno iskompleksirani retardinjo :urnebes: bola gledam ocima kvaliteta ekipe gdje je Portugal dva koplja ispred
Kakav si onda ti strucnjak ako je Portugal kvalitetom dva koplja ispred Hrvatske hahahahaha :rol: :rol: :rol: :rol: tu kvalitetu su pokazali primivši tri gola od Mađara koji u svojoj povijesti nikom nisu dali tri gola i remizirajući sa moćnim Islandom i na ovom Euru tužnom Austrijom. Denijale ti si genije :salut:

Avatar
VGS
Postovi: 8873
Pridružen/a: 16 jan 2013, 13:31
Kontakt:

Re: R16: Švicarska - Poljska / Hrvatska - Portugal

Post Postao/la VGS » 24 jun 2016, 16:09

Hrvatska gazi k'o plitak potok. Portugalci nece znati sta ih je snaslo.

Avatar
Cocaine
Postovi: 2122
Pridružen/a: 06 dec 2015, 19:02
Kontakt:

Re: R16: Švicarska - Poljska / Hrvatska - Portugal

Post Postao/la Cocaine » 24 jun 2016, 16:14

4040deuce je napisao/la:
Cocaine je napisao/la:Koji nacionalno iskompleksirani retardinjo :urnebes: bola gledam ocima kvaliteta ekipe gdje je Portugal dva koplja ispred
Kakav si onda ti strucnjak ako je Portugal kvalitetom dva koplja ispred Hrvatske hahahahaha :rol: :rol: :rol: :rol: tu kvalitetu su pokazali primivši tri gola od Mađara koji u svojoj povijesti nikom nisu dali tri gola i remizirajući sa moćnim Islandom i na ovom Euru tužnom Austrijom. Denijale ti si genije :salut:
Cuj Denijale? Ne kontam to. Za ovo drugo. Nisu ni hrvati nesto pokazali ni protiv turske ni protiv spanije. Protiv spanaca tri puta centar presli. Jedino sto su se protiv ceha isfulali. Portugal nikad nije lezao nasem stilu igre i stipu te price o nekim zavistima. Ovo je sada jedna tekma i nema gresaka. Portugal bas radi toga sto je slabo krenuo ocekujem uspon u igri zestok

Avatar
bavariapivo
Postovi: 1590
Pridružen/a: 25 sep 2013, 16:26
Lokacija: Salzburg
Kontakt:

Re: R16: Švicarska - Poljska / Hrvatska - Portugal

Post Postao/la bavariapivo » 24 jun 2016, 16:14

ja mislim da ce utakmica portugal biti bara bara, a da ce poljaci pregaziti svicaro-albance

4040deuce
Postovi: 812
Pridružen/a: 20 nov 2014, 14:57
Kontakt:

Re: R16: Švicarska - Poljska / Hrvatska - Portugal

Post Postao/la 4040deuce » 24 jun 2016, 16:16

Cocaine je napisao/la:
4040deuce je napisao/la:
Cocaine je napisao/la:Koji nacionalno iskompleksirani retardinjo :urnebes: bola gledam ocima kvaliteta ekipe gdje je Portugal dva koplja ispred
Kakav si onda ti strucnjak ako je Portugal kvalitetom dva koplja ispred Hrvatske hahahahaha :rol: :rol: :rol: :rol: tu kvalitetu su pokazali primivši tri gola od Mađara koji u svojoj povijesti nikom nisu dali tri gola i remizirajući sa moćnim Islandom i na ovom Euru tužnom Austrijom. Denijale ti si genije :salut:
Cuj Denijale? Ne kontam to. Za ovo drugo. Nisu ni hrvati nesto pokazali ni protiv turske ni protiv spanije. Protiv spanaca tri puta centar presli. Jedino sto su se protiv ceha isfulali. Portugal nikad nije lezao nasem stilu igre i stipu te price o nekim zavistima. Ovo je sada jedna tekma i nema gresaka. Portugal bas radi toga sto je slabo krenuo ocekujem uspon u igri zestok
Kako to misliš 'našem' stilu igre?

Avatar
Galion
Postovi: 2774
Pridružen/a: 06 jun 2010, 15:50
Lokacija: Široki Brijeg
Kontakt:

Re: R16: Švicarska - Poljska / Hrvatska - Portugal

Post Postao/la Galion » 24 jun 2016, 16:16

@Pastrmka sve to OK ali ne možeš bit ozbiljan kad kažeš dva koplja iznad. I ja malo veće šanse dajem Portugalcima ali što je previše, previše.

Avatar
Cocaine
Postovi: 2122
Pridružen/a: 06 dec 2015, 19:02
Kontakt:

Re: R16: Švicarska - Poljska / Hrvatska - Portugal

Post Postao/la Cocaine » 24 jun 2016, 16:22

Galion je napisao/la:@Pastrmka sve to OK ali ne možeš bit ozbiljan kad kažeš dva koplja iznad. I ja malo veće šanse dajem Portugalcima ali što je previše, previše.
Dobro mozda sam i ja malo preuvelicao ali ruku na srce Portugal je dobra ekipa i isao sam da tipujem na njihov prolaz a nisam pisao da ce se nasalit ili razvalit Hrvate. Ono neki osjecaj jer pratim fudbal 50 godina i nikad nama balkancima nije lezao taj Portugal. Plus dizu formu. Sada sto su od Madjara primili dva gola iz odbijanca to nists ne znaci. Jedna tekma i prednost njima

Avatar
Mokes
Postovi: 15009
Pridružen/a: 26 mar 2012, 15:09
Kontakt:

Re: R16: Švicarska - Poljska / Hrvatska - Portugal

Post Postao/la Mokes » 24 jun 2016, 16:25

Ma kakav Portugal, gazi to Hrvatska lagano. Ipak su Hrvati koplje iznad Madara i Islandana. Samo Kalinic od prve minute i nema brige ;)
League winners
Yugoslavia - ★★
Bosnia&Herzegovina - ★★★★★
Cup winners
Bosnia&Herzegovina - ★★★★★★★

London Paris Rome London Berlin
1992 2006 2009 2011 2015

Avatar
Donnie Darko
Postovi: 36514
Pridružen/a: 01 jan 2011, 19:51
Lokacija: Gej Lobi Inc. ©®™
Kontakt:

Re: R16: Švicarska - Poljska / Hrvatska - Portugal

Post Postao/la Donnie Darko » 24 jun 2016, 16:30

Hrvatska je definitivno bolja ekipa, i definitivno je blagi favorit. Jedina stvar koja Portugalu ide u korist je ta što imaju najboljeg igrača na terenu kojem jedan dobar centaršut treba da zabije gol. Šanse su 55-45 u korist Hrvatske, očekujem produžetke.

Druga utakmica, Švicarska poluekipa nema šanse protiv Poljske. Kratko i jasno.

Avatar
Galion
Postovi: 2774
Pridružen/a: 06 jun 2010, 15:50
Lokacija: Široki Brijeg
Kontakt:

Re: R16: Švicarska - Poljska / Hrvatska - Portugal

Post Postao/la Galion » 24 jun 2016, 16:37

Ne znam po meni se previše olako uzima za gotovo da Hrvatska prolazi a još više da Poljska. Neće Portugalci i albanske izbjeglice bit samo statisti.

Avatar
ramiral
Postovi: 6441
Pridružen/a: 11 avg 2011, 23:48
Kontakt:

Re: R16: Švicarska - Poljska / Hrvatska - Portugal

Post Postao/la ramiral » 24 jun 2016, 17:03

Poljaci bi po svemu trebali proci Svicarce ali lopta je okrugla.
29 ... a do maja 2012 - 30 ...

38 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO

Avatar
Dex
Postovi: 17612
Pridružen/a: 17 jul 2012, 19:18
Lokacija: Eric Forman's Basement
Kontakt:

Re: R16: Švicarska - Poljska / Hrvatska - Portugal

Post Postao/la Dex » 24 jun 2016, 20:36

Seaman je napisao/la:Portugal je prćiji gori protivnik nego da igraju s Italijom,u subotu se prćija oprašta od Eura,pa onda nek pričaju još 10 godina kako su igrali odlično u skupini :facepalm: tipično za ove ekipe s Balkana nakon par dobrih nastupa, koje odmah padnu u euforiju kao da igraju finale Eura a ne tek prošli skupinu gdje će i završiti svoj nastup na euru,CR i Nani će razjebati onu komediju od obranu koja je šuplja kao švicarski sir :kafa:
Kad se Arsenal kvalifikovao na EURO ? :think:
I had an appointment with you tonight… in Samarra.

Avatar
hskzmostar
Postovi: 2817
Pridružen/a: 14 mar 2015, 20:16
Kontakt:

Re: R16: Švicarska - Poljska / Hrvatska - Portugal

Post Postao/la hskzmostar » 24 jun 2016, 21:40

Kao sto drug Pastrmka zbori i slozio bi se sa njim da je Portugal jaci od Hrvatske i da sutra zavrsava intezivnio pracenje eura!
Nada zadnja umire ,Portugal se ne smije napasti vec kao protiv Spanjolske pa sto se uradi u napadu uradi,jer ako Cacic napadne moglo bi sve bit gotovo do 60min!
Opak napad imaju!
2005,2009,2014,2016,2017,2018 Sampioni !
Jeb..vehlikane koji imaju manje titula nego Pero Stojkic

Zaključano

Natrag na “UEFA Euro 2016”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 1 gost.