Samir Memišević

Moderatori/ce: Monolog,insider,TaRgEt_,_dreamer_,ribery

Momciluk
Postovi: 3855
Pridružen/a: 25 jun 2015, 22:12
Kontakt:

Re: Samir Memišević

Post Postao/la Momciluk » 29 avg 2016, 14:14

Momak je zakucan u prvih 11 do kraja sezone, samo da ne bude povreda.
This time next year we'll be millionaires.

Avatar
Effenberg
Postovi: 9259
Pridružen/a: 21 okt 2014, 12:42
Lokacija: Ravna i nepomicna Zemlja
Kontakt:

Re: Samir Memišević

Post Postao/la Effenberg » 29 avg 2016, 14:30

Momak je dakle armirani beton, sto se vidi po prilozenom!
Coronados de gloria vivamos,
O juremos con gloria morir!

bhfanatic14
Postovi: 4255
Pridružen/a: 24 avg 2011, 14:07
Kontakt:

Re: Samir Memišević

Post Postao/la bhfanatic14 » 29 avg 2016, 16:27

Dobro juce odigro ovaj momak.. gledo sam slucajno tekmu, jak je nazad igra bez kompromisno,glavom dobar, izgleda odma se uklopio u ekipu...
Mario Vrancic - Osvajac engleskog Championshipa
Sanjin Prcic - Osvajac francuskog Kupa

SAVEZ NAPOLJE ! ! !

Avatar
bhsport
Postovi: 11331
Pridružen/a: 15 maj 2012, 11:54
Kontakt:

Re: Samir Memišević

Post Postao/la bhsport » 29 avg 2016, 22:06

Ej da znaju za Horica da su se samo tako zeznuli.
Samo deri Memis.
[quote="harishp"]Ovaj ako bude mjenjao Misimovica,onda smo fakat nayebali.
Moze imati minutaze k'o i Vrsaljevic,Svraka,Sesar i to bi bilo to.
Inace Stevanovic za Izmeta i ovakav je svemirski brod.[/quote]

Corinne Diacre - prof. fudbala
Megamiske - najvece zlo od 1921

edinedin1
Postovi: 765
Pridružen/a: 22 feb 2016, 22:55
Kontakt:

Re: Samir Memišević

Post Postao/la edinedin1 » 30 avg 2016, 08:12

Horić i Memišević su stoperski par u repki za godinu-dvije uvjeren sam
Opstanak moramo izboriti

Avatar
bhsport
Postovi: 11331
Pridružen/a: 15 maj 2012, 11:54
Kontakt:

Re: Samir Memišević

Post Postao/la bhsport » 30 avg 2016, 10:55

edinedin1 je napisao/la:Horić i Memišević su stoperski par u repki za godinu-dvije uvjeren sam
Memis da, prije Graovac nego Horo, koji je deseti stoper repke.
[quote="harishp"]Ovaj ako bude mjenjao Misimovica,onda smo fakat nayebali.
Moze imati minutaze k'o i Vrsaljevic,Svraka,Sesar i to bi bilo to.
Inace Stevanovic za Izmeta i ovakav je svemirski brod.[/quote]

Corinne Diacre - prof. fudbala
Megamiske - najvece zlo od 1921

edinedin1
Postovi: 765
Pridružen/a: 22 feb 2016, 22:55
Kontakt:

Re: Samir Memišević

Post Postao/la edinedin1 » 30 avg 2016, 10:59

Kakav ba Graovac, pa Horic igrau jacoj ligi nego Memisevic
Opstanak moramo izboriti

Tarik91
Postovi: 185
Pridružen/a: 26 dec 2012, 21:51
Kontakt:

Re: Samir Memišević

Post Postao/la Tarik91 » 30 avg 2016, 11:11

edinedin1 je napisao/la:Kakav ba Graovac, pa Horic igrau jacoj ligi nego Memisevic
Wow nisam znao da je toliko dobar ovaj Horic...

Avatar
TMovac
Postovi: 2730
Pridružen/a: 14 avg 2009, 01:42
Lokacija: Država Željo
Kontakt:

Re: Samir Memišević

Post Postao/la TMovac » 30 avg 2016, 12:06

Tarik91 je napisao/la:
edinedin1 je napisao/la:Kakav ba Graovac, pa Horic igrau jacoj ligi nego Memisevic
Wow nisam znao da je toliko dobar ovaj Horic...
preveliki su kompleksi prema glavnom gradu, pogotovo objektivne zenicke publike, kojoj je svaki igrac koji je otisao iz Celika u inostranstvo wold class igrac koji je majoniziran (Zahirovic, Mahmutovic, Buric, Horic) od strane selektora. Sve dok ne potpise za nekog od Sarajevskih velikana ( Zahirovic ), a onda od junaka i mucenika postaje public enemy N01. Izvinjavam se na offtopicu.
Ne idem ja na tu prokletu utakmicu da vidim "svemirski" fudbal, jer nema ga ovdje. I još dugo ga neće biti. Idem da gledam Želju zato što samo tih par sati imam osjećaj da negdje pripadam, da je nešto moje!

Avatar
pinoglavi
Postovi: 10728
Pridružen/a: 09 sep 2012, 15:47
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: Samir Memišević

Post Postao/la pinoglavi » 30 avg 2016, 12:13

Nije da navijači Željezničara i Sarajeva nisu gurali sve i svašta u reprezentaciju tako da popustite s tom pričom ovdje.
Spahić, Zukanović, Bičakčić, Šunjić, Aničić, Vranješ, Cocalić su nam glavni stoperi, a da kojim redoslijedom poslije ovih su poredani Horić, Memišević, Graovac, Dumić, Arslanagić je totalno nebitno, vrijedi ih sve pratiti čisto zbog potencijala i budućnosti, ali bespotrebno se raspravlja ko je bolji od njih i bespotrebno ih se gura u najjači spisak reprezetacije zato jer tu trenutno nemaju mjesta. Ja mislim da bi Memišević mogao daleko dogurati :thumbup:
Nad tobom sunce najljepše sja

Avatar
Heller
Postovi: 19160
Pridružen/a: 22 okt 2011, 14:10
Lokacija: Država Tuzla
Kontakt:

Re: Samir Memišević

Post Postao/la Heller » 30 avg 2016, 12:16

Memišević i Graovac su na dobrom putu, u ligama gdje je razvijanje br.1. Dok od Horića bojim se da nema ništa, 25 godina a u Turskoj.
Nullius in verba

Volim kad su sise vel'ke. A i kad nisu.

Avatar
Rokoko87
Postovi: 14670
Pridružen/a: 17 mar 2016, 20:04
Kontakt:

Re: Samir Memišević

Post Postao/la Rokoko87 » 30 avg 2016, 12:25

pinoglavi je napisao/la:Nije da navijači Željezničara i Sarajeva nisu gurali sve i svašta u reprezentaciju tako da popustite s tom pričom ovdje.
Spahić, Zukanović, Bičakčić, Šunjić, Aničić, Vranješ, Cocalić su nam glavni stoperi, a da kojim redoslijedom poslije ovih su poredani Horić, Memišević, Graovac, Dumić, Arslanagić je totalno nebitno, vrijedi ih sve pratiti čisto zbog potencijala i budućnosti, ali bespotrebno se raspravlja ko je bolji od njih i bespotrebno ih se gura u najjači spisak reprezetacije zato jer tu trenutno nemaju mjesta. Ja mislim da bi Memišević mogao daleko dogurati :thumbup:
Šta smo gurali?
Hajd prestani molim te sa tom pričom.


Heller je napisao/la:Memišević i Graovac su na dobrom putu, u ligama gdje je razvijanje br.1. Dok od Horića bojim se da nema ništa, 25 godina a u Turskoj.
Tako je, njemu je to vjerovatno i plafon u karijeri, ovi momci ipak mogu napraviti još koji korak naprijed.
31.08.'19. - FK Željezničar-fk sarajevo 5:2

Premijer Liga BiH - ★★★★★★
Kup BiH - ★★★★★★
Superkup BiH - ★★★
Prvenstvo Narodne republike BiH - ★
Liga Jugoslavije - ★
Kup UEFA: četvrtfinale 1971/1972,
polufinale 1984/1985.

Avatar
pinoglavi
Postovi: 10728
Pridružen/a: 09 sep 2012, 15:47
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: Samir Memišević

Post Postao/la pinoglavi » 30 avg 2016, 12:27

Memija, Kjosevski, gdje je Bajić u A spisku, to je nekako najsvježije, nemojte se budalama praviti. Neću više, idemo off.
Nad tobom sunce najljepše sja

Avatar
Heller
Postovi: 19160
Pridružen/a: 22 okt 2011, 14:10
Lokacija: Država Tuzla
Kontakt:

Re: Samir Memišević

Post Postao/la Heller » 30 avg 2016, 12:29

Dok je bio u Domžalama bio je i potencijal da je otišo u neku ligu tipa Švica, Austrija, Belgija, Holandija, Švecka, Norveška, Danska, Poljska, Češka nešto bi se o njeg moglo i očekivat, ovako ništa. Generalno ako jedan od naših 5 (otprilike Horić, oni momci iz Zeljeznicara ne znam imal jos neko) nada nešto uspije iz Turske napravit to je za udarat se nogom u guzicu.
Nullius in verba

Volim kad su sise vel'ke. A i kad nisu.

Avatar
TMovac
Postovi: 2730
Pridružen/a: 14 avg 2009, 01:42
Lokacija: Država Željo
Kontakt:

Re: Samir Memišević

Post Postao/la TMovac » 30 avg 2016, 12:32

pinoglavi je napisao/la:Nije da navijači Željezničara i Sarajeva nisu gurali sve i svašta u reprezentaciju tako da popustite s tom pričom ovdje.
Spahić, Zukanović, Bičakčić, Šunjić, Aničić, Vranješ, Cocalić su nam glavni stoperi, a da kojim redoslijedom poslije ovih su poredani Horić, Memišević, Graovac, Dumić, Arslanagić je totalno nebitno, vrijedi ih sve pratiti čisto zbog potencijala i budućnosti, ali bespotrebno se raspravlja ko je bolji od njih i bespotrebno ih se gura u najjači spisak reprezetacije zato jer tu trenutno nemaju mjesta. Ja mislim da bi Memišević mogao daleko dogurati :thumbup:
ja sam za to da se guraju igraci iz nase lige koji odskacu kvalitetom od iste ( pogotovo oni koji su pred neki transfer). Trenutno su to Duljevic i Ordagic. Dati im koji minut kada utakmica vec bude rijesena. Slijedeci bi bio mali Memija ako se dohaviza i vrati na onaj nivo na kojem je bio protiv Ferenca. Memisevica samo ako zaobidzu povrede i ne udari mu sila u glavu daleko ce dogurat.
Ne idem ja na tu prokletu utakmicu da vidim "svemirski" fudbal, jer nema ga ovdje. I još dugo ga neće biti. Idem da gledam Želju zato što samo tih par sati imam osjećaj da negdje pripadam, da je nešto moje!

Avatar
Rokoko87
Postovi: 14670
Pridružen/a: 17 mar 2016, 20:04
Kontakt:

Re: Samir Memišević

Post Postao/la Rokoko87 » 30 avg 2016, 12:35

Yebo ga grom moram li milion puta isto objašnjavati.
Nakon evropskih utakmica, zbog slabog izbora na desnom beku, Memija je bio blizu poziva jer je pružao jako dobre partije, to što on nije nastavio sa tim partijama..

Za Kjosevskog je bilo govora u vezi U21 i da on, Karačić i Pirić u pet deka i nikoga ga nije pretjerano gurao, prestani lupati gluposti.

Bajić je zaslužio poziv, ali kako postoji hijerarhija i kako su svoje mjesto zabetonirali i Edin i Vedad i Milan i Armin nakon Japana, može se shvatiti i u neku ruku je opravdano to + prepušten je mladoj reprezentaciji.


I nemoj više molim te, svugdje ima izuzetaka, a ti konstantno predbacuješ.
31.08.'19. - FK Željezničar-fk sarajevo 5:2

Premijer Liga BiH - ★★★★★★
Kup BiH - ★★★★★★
Superkup BiH - ★★★
Prvenstvo Narodne republike BiH - ★
Liga Jugoslavije - ★
Kup UEFA: četvrtfinale 1971/1972,
polufinale 1984/1985.

Avatar
pinoglavi
Postovi: 10728
Pridružen/a: 09 sep 2012, 15:47
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: Samir Memišević

Post Postao/la pinoglavi » 30 avg 2016, 12:40

Evo ti gore cist primjer a Memija nije odigrao 3 postene utakmice od Europe. Kjosevskog su gurali ispred Pirica i Karacica u U21 nakon sto je odigrao nekoliko utakmica u prosloj sezoni. Zbog Bajića neki kritikuju Baždarevića jer ga zapostavlja. Nemoj se budala praviti, ne kažem da su svi tako pisali ali bilo je ovakvih postova, kao što su pitari gurali Radovca npr, navijači Čelika Avdiju i Horića, navijači Slobode Ordagića itd. Svaki navijači žele svog igrača u timu, često neopravdano i glupo je to prebacivati samo na navijače jednog kluba. Meni je to sve isto i želim najbolje u reprezentaciji i prvi sam pisao da se Ordagić nema šta nadati pozivu dok su se ostali žalili što ga nema na spisku.
Nad tobom sunce najljepše sja

Avatar
Rokoko87
Postovi: 14670
Pridružen/a: 17 mar 2016, 20:04
Kontakt:

Re: Samir Memišević

Post Postao/la Rokoko87 » 30 avg 2016, 12:45

Pa napisao ti je čovjek ako bude na nivou kao protiv Ferenca, šta pričaš ti?
Uglavnom uzimaš ono što ti odgovara da bi mogao komentarisati.
O tome ti ja i pričam, svako gura, ali ti konstantno potenciraš za nas i kone i uvijek se nađeš kada treba govoriti protiv naših klubova.
31.08.'19. - FK Željezničar-fk sarajevo 5:2

Premijer Liga BiH - ★★★★★★
Kup BiH - ★★★★★★
Superkup BiH - ★★★
Prvenstvo Narodne republike BiH - ★
Liga Jugoslavije - ★
Kup UEFA: četvrtfinale 1971/1972,
polufinale 1984/1985.

Avatar
pinoglavi
Postovi: 10728
Pridružen/a: 09 sep 2012, 15:47
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: Samir Memišević

Post Postao/la pinoglavi » 30 avg 2016, 12:49

Gdje potenciram vas kad sam napisao da svi guraju svoje, čak sam uzeo za primjer i svoj klub? Čak sam i na temi Slobode pisao da Ordagić nema šta tražiti u repreznetaciji. To što svi umislite nekakve komplekse to je vaša stvar.
Ne volim kad krene guranje svojih na ovom pdfu i nerviraju me ovi postovi kao što je @TMovac napisao i to je to.
Nad tobom sunce najljepše sja

Avatar
Heller
Postovi: 19160
Pridružen/a: 22 okt 2011, 14:10
Lokacija: Država Tuzla
Kontakt:

Re: Samir Memišević

Post Postao/la Heller » 30 avg 2016, 12:51

Po meni treba svaku prijateljsku 2-3 druga igrača tipa Dulja, Bajić, Ordagić zvat.
Nullius in verba

Volim kad su sise vel'ke. A i kad nisu.

Odgovori

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 12 gostiju.