Finska - BiH / Italija - BiH (08.06 & 11.06.2019)

Moderatori/ce: Monolog,insider,TaRgEt_,_dreamer_,ribery

Koliko cemo bodova osvojiti u ove dvije utakmice?

0 bodova
84
27%
1 bod
55
18%
2 boda
3
1%
3 boda
69
22%
4 boda
75
24%
6 bodova
24
8%
 
Ukupno glasova: 310

Avatar
Pivopija
Postovi: 3493
Pridružen/a: 06 maj 2014, 17:27
Kontakt:

Re: Finska - BiH / Italija - BiH (08.06 & 11.06.2019)

Post Postao/la Pivopija » 19 apr 2019, 21:21

akisarajevo92 je napisao/la:I laik zna da je ovo najslabija reprezentacija Italije u posljednjih 40+ godina, druga stvar da li se mi ku.rcimo i cime
Ova Italija nije nista slabija od one koja je igrala finale Eura 2012.
SportSport.ba liga | Igrac ekipe FK Delfin

Avatar
akisarajevo92
Postovi: 18081
Pridružen/a: 16 mar 2014, 11:24
Kontakt:

Re: Finska - BiH / Italija - BiH (08.06 & 11.06.2019)

Post Postao/la akisarajevo92 » 19 apr 2019, 21:36

Kad se gledaju igraci i selektor, ova je ubjedljivo najslabija

mada u par deka sa timom sa Eura '16, ali tu prevagu cini Conte > Mancini
Don't believe the hype.

Avatar
Pivopija
Postovi: 3493
Pridružen/a: 06 maj 2014, 17:27
Kontakt:

Re: Finska - BiH / Italija - BiH (08.06 & 11.06.2019)

Post Postao/la Pivopija » 19 apr 2019, 22:41

akisarajevo92 je napisao/la:Kad se gledaju igraci i selektor, ova je ubjedljivo najslabija

mada u par deka sa timom sa Eura '16, ali tu prevagu cini Conte > Mancini
Mozes li napraviti paralelu danasnje ekipe sa onom koja je igrala Euro 2012 kad su bili u finalu?
SportSport.ba liga | Igrac ekipe FK Delfin

Avatar
KrajisnikBosnjak
Postovi: 3564
Pridružen/a: 28 okt 2016, 19:59
Kontakt:

Re: Finska - BiH / Italija - BiH (08.06 & 11.06.2019)

Post Postao/la KrajisnikBosnjak » 19 apr 2019, 22:46

I ovakva će nam Italija barem 2 komada zabiti.
Ova naša reprezentacija je najslabija u zadnjih 10 godina.
⚜ Simpatizer reprezentacija BiH i FK Sarajevo 🔴⚪

Alminjo99
Postovi: 3560
Pridružen/a: 07 dec 2016, 19:00
Kontakt:

Re: Finska - BiH / Italija - BiH (08.06 & 11.06.2019)

Post Postao/la Alminjo99 » 19 apr 2019, 23:02

I ovakva Italija je svemirski brod za nas. I ako uzmemo bod/ove protiv njih u dva meča je premija.
Rezultat je trend, ideal je vječan!

Avatar
DaVinci
Postovi: 2857
Pridružen/a: 18 jun 2017, 20:32
Kontakt:

Re: Finska - BiH / Italija - BiH (08.06 & 11.06.2019)

Post Postao/la DaVinci » 20 apr 2019, 00:38

Vi se navadili Italije a valja prvo prezivjeti Pukkija i kompaniju ... cojk drugoligaski igrac a goropadan ko premijerligaski ... kad zalaufa prema Sehicu ima da nam svima kolektivno salijevaju strave ... :crazy:
"Mi smo pogana sredina, j@bo ja nama svima mamu u usta! Odgovorno tvrdim da smo najgori i ako se barem malo ne promijenimo, nikada nam neće biti bolje." by fks74

Wandelanoite
Postovi: 7961
Pridružen/a: 17 jul 2015, 17:26
Kontakt:

Re: Finska - BiH / Italija - BiH (08.06 & 11.06.2019)

Post Postao/la Wandelanoite » 20 apr 2019, 01:30

Mislim da ne bi trebali bjezati od uloge favorita protiv Italije, malo evropskih reprezentacija ima luksuz da posjeduje trkace tipa Saric, Besic, Gojak, kvalitet na golu gdje je jedan Vedran Kjosevski tek na trecem mjestu, prodornost po krilima gdje protivnik jednostavno nema odgovor na ubojita krila Duljevica i Viscu i nista manje losije Milosevica i Zakarica na klupi.

Jedno je sigurno Robi ce biti na slatkim mukama koga da baci u vatru tog 11.06 u Torinu, ali ko god istrci Talijanima se crno pise i mislim da su i oni svjesni toga pa ce bodove traziti na drugim utakmicama.
MES QUE UN CLUB!
Dušan Bajević - nastavak propasti bh. reprezentacije.

DrFilgud
Postovi: 7830
Pridružen/a: 17 apr 2017, 13:18
Kontakt:

Re: Finska - BiH / Italija - BiH (08.06 & 11.06.2019)

Post Postao/la DrFilgud » 20 apr 2019, 09:04

Najvaznija je zadrzati dobru atmosferu, druzenja, familija, kolači, kafane, sponzori,
a nas kvalitet nikada nije bio upitan. Rezultat ce sigurno doci, kao i uvijek.
Zato treba u korijenu sasijeci bilo kakav oblik kritike i propitivanja o stanju u reprezentaciji,
jer atmosferske promjene mogu biti stetne po rahatluk igraca.

Wandelanoite
Postovi: 7961
Pridružen/a: 17 jul 2015, 17:26
Kontakt:

Re: Finska - BiH / Italija - BiH (08.06 & 11.06.2019)

Post Postao/la Wandelanoite » 20 apr 2019, 12:30

Ma nema razloga za brigu, moćan tim, jos moćniji trenerski staff jedini problem je trenutno kako sam dobio informaciju pozicija slastičara u reprezentaciji, igraci na zadnjem okupljanju nisu bili zadovoljni kolačima i zbog toga se desio kiks protiv Grka.

Savez i Elvedin Begić kao i uvijek su bili veoma azurni i angazovali su dva iskusna skauta koji su vec dvije sedmice na prostorima Kosova i Albanije i traže rješenje i za taj problem, tako da nema razloga za brigu i neka žabari misle o nama.
MES QUE UN CLUB!
Dušan Bajević - nastavak propasti bh. reprezentacije.

Avatar
Raonffa
Postovi: 26290
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: Finska - BiH / Italija - BiH (08.06 & 11.06.2019)

Post Postao/la Raonffa » 20 apr 2019, 12:45

DrFilgud je napisao/la:Najvaznija je zadrzati dobru atmosferu, druzenja, familija, kolači, kafane, sponzori,
a nas kvalitet nikada nije bio upitan. Rezultat ce sigurno doci, kao i uvijek.
Zato treba u korijenu sasijeci bilo kakav oblik kritike i propitivanja o stanju u reprezentaciji,
jer atmosferske promjene mogu biti stetne po rahatluk igraca.
Nema potrebe za brigom, i onako ove dvije utakmice igramo van jedine nam domovine :kafa:
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

DrFilgud
Postovi: 7830
Pridružen/a: 17 apr 2017, 13:18
Kontakt:

Re: Finska - BiH / Italija - BiH (08.06 & 11.06.2019)

Post Postao/la DrFilgud » 20 apr 2019, 12:57

Raonffa je napisao/la:
DrFilgud je napisao/la:Najvaznija je zadrzati dobru atmosferu, druzenja, familija, kolači, kafane, sponzori,
a nas kvalitet nikada nije bio upitan. Rezultat ce sigurno doci, kao i uvijek.
Zato treba u korijenu sasijeci bilo kakav oblik kritike i propitivanja o stanju u reprezentaciji,
jer atmosferske promjene mogu biti stetne po rahatluk igraca.
Nema potrebe za brigom, i onako ove dvije utakmice igramo van jedine nam domovine :kafa:
Mislis?
@Miske10 i @Javier su zaduzeni da u Finsku odnesu po dvije tepsije baklave i hurmasica.
A kazu da Finci imaju i nekih domacih slatkisa.
slika

Avatar
Raonffa
Postovi: 26290
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: Finska - BiH / Italija - BiH (08.06 & 11.06.2019)

Post Postao/la Raonffa » 20 apr 2019, 13:03

DrFilgud je napisao/la:
Raonffa je napisao/la:
DrFilgud je napisao/la:Najvaznija je zadrzati dobru atmosferu, druzenja, familija, kolači, kafane, sponzori,
a nas kvalitet nikada nije bio upitan. Rezultat ce sigurno doci, kao i uvijek.
Zato treba u korijenu sasijeci bilo kakav oblik kritike i propitivanja o stanju u reprezentaciji,
jer atmosferske promjene mogu biti stetne po rahatluk igraca.
Nema potrebe za brigom, i onako ove dvije utakmice igramo van jedine nam domovine :kafa:
Mislis?
@Miske10 i @Javier su zaduzeni da u Finsku odnesu po dvije tepsije baklave i hurmasica.
A kazu da Finci imaju i nekih domacih slatkisa.
slika
Al' nema kafana u Finskoj kao kod nas, qurac će opet iz hotela bježati za karirane stolnjake :kafa:
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Wandelanoite
Postovi: 7961
Pridružen/a: 17 jul 2015, 17:26
Kontakt:

Re: Finska - BiH / Italija - BiH (08.06 & 11.06.2019)

Post Postao/la Wandelanoite » 22 apr 2019, 01:50

Da li će biti veća kvota od 1,30 na nas u Torinu?
MES QUE UN CLUB!
Dušan Bajević - nastavak propasti bh. reprezentacije.

Avatar
DaVinci
Postovi: 2857
Pridružen/a: 18 jun 2017, 20:32
Kontakt:

Re: Finska - BiH / Italija - BiH (08.06 & 11.06.2019)

Post Postao/la DaVinci » 22 apr 2019, 11:51

Zaboravih utipkat da sam ja kriv za ona 2 Grcka gola ... platih 3,99 da gledam tekmu ko hadzija na pej per vju ... rekoh ovo kantanje treba gledat bez buffera i shaltanja streamova ... i tu se zajebah i sve vas pride ... jer kad god sam splash out za tekmu repke tu je bio zijan ... znaci nista igraci i selektor, sve samo ja ... zato protiv Finske i Italije ocekujte pozitivu, hadzija vise nikad nece platit ni za jednu tekmu repke ... streamovi, majka ... :kralj:
"Mi smo pogana sredina, j@bo ja nama svima mamu u usta! Odgovorno tvrdim da smo najgori i ako se barem malo ne promijenimo, nikada nam neće biti bolje." by fks74

babino
Postovi: 7211
Pridružen/a: 21 apr 2016, 14:09
Kontakt:

Re: Finska - BiH / Italija - BiH (08.06 & 11.06.2019)

Post Postao/la babino » 22 apr 2019, 12:59

DaVinci je napisao/la:Zaboravih utipkat da sam ja kriv za ona 2 Grcka gola ... platih 3,99 da gledam tekmu ko hadzija na pej per vju ... rekoh ovo kantanje treba gledat bez buffera i shaltanja streamova ... i tu se zajebah i sve vas pride ... jer kad god sam splash out za tekmu repke tu je bio zijan ... znaci nista igraci i selektor, sve samo ja ... zato protiv Finske i Italije ocekujte pozitivu, hadzija vise nikad nece platit ni za jednu tekmu repke ... streamovi, majka ... :kralj:
Je li ti nama ovo napisa da ispricas koliki si peh ili da se pohvalis koliko volis repku i kako skupo placas da je gledas ;)

Avatar
JavierBosnia
Postovi: 6434
Pridružen/a: 12 jul 2015, 14:18
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Finska - BiH / Italija - BiH (08.06 & 11.06.2019)

Post Postao/la JavierBosnia » 22 apr 2019, 20:41

DrFilgud je napisao/la: @Miske10 i @Javier su zaduzeni da u Finsku odnesu po dvije tepsije baklave i hurmasica.
Naručeno sve, baklave, ružice, hurmašice, tulumbe ima da se dijele po Finskoj ko na mevludu
Šerbe smo isto spremili za Mumeta

A Enes Begović zakazao već tamo nastup. Ne brinite, 3 boda iz Finske lagano :lol: :lol:
EDIN DŽEKO! <3 EDIN DŽEKO! <3 EDIN DŽEKO! <3

Avatar
DaVinci
Postovi: 2857
Pridružen/a: 18 jun 2017, 20:32
Kontakt:

Re: Finska - BiH / Italija - BiH (08.06 & 11.06.2019)

Post Postao/la DaVinci » 23 apr 2019, 00:34

babino je napisao/la:
DaVinci je napisao/la:Zaboravih utipkat da sam ja kriv za ona 2 Grcka gola ... platih 3,99 da gledam tekmu ko hadzija na pej per vju ... rekoh ovo kantanje treba gledat bez buffera i shaltanja streamova ... i tu se zajebah i sve vas pride ... jer kad god sam splash out za tekmu repke tu je bio zijan ... znaci nista igraci i selektor, sve samo ja ... zato protiv Finske i Italije ocekujte pozitivu, hadzija vise nikad nece platit ni za jednu tekmu repke ... streamovi, majka ... :kralj:
Je li ti nama ovo napisa da ispricas koliki si peh ili da se pohvalis koliko volis repku i kako skupo placas da je gledas ;)
Pa valjda i jedno i drugo i trece, druze ... :mrgreen:
"Mi smo pogana sredina, j@bo ja nama svima mamu u usta! Odgovorno tvrdim da smo najgori i ako se barem malo ne promijenimo, nikada nam neće biti bolje." by fks74

Avatar
rishovski
Postovi: 2731
Pridružen/a: 10 jul 2018, 22:51
Lokacija: Skopje,F.Y.R.Macedonia
Kontakt:

Re: Finska - BiH / Italija - BiH (08.06 & 11.06.2019)

Post Postao/la rishovski » 23 apr 2019, 01:25

Ja ne znam ljudi sto se vi uzbudujete i ocekujete neke nerelane rezultate od ekipe koju čine 2 do 3 igraca koja su iznad prosjeka,a i to da su bolji od ostalih kolega u reprezentaciji dokazu ako im se bas igra,a ako ne,onda imamo 11 prosjecnih na terenu... I htjeli priznat ili ne nismo nikad bili pa nismo ni sad u rangu Italije... Ako Fince prezivimo moramo biti zadovoljni... U Italiji gledat da se odigra rastereceno pa sta Bog da,a nabijat nervozu kako trebaju pobijediti na kraju ce kao rezultat imat samo losu nasu igru i 2 ili vise lopti iza Šehe...
12.11.2020 Georgia - N.Macedonia 0:1 (Goran Pandev)

Avatar
Vucevich
Postovi: 11262
Pridružen/a: 23 avg 2014, 15:50

Re: Finska - BiH / Italija - BiH (08.06 & 11.06.2019)

Post Postao/la Vucevich » 23 apr 2019, 01:54

rishovski je napisao/la:Ja ne znam ljudi sto se vi uzbudujete i ocekujete neke nerelane rezultate od ekipe koju čine 2 do 3 igraca koja su iznad prosjeka,a i to da su bolji od ostalih kolega u reprezentaciji dokazu ako im se bas igra,a ako ne,onda imamo 11 prosjecnih na terenu... I htjeli priznat ili ne nismo nikad bili pa nismo ni sad u rangu Italije... Ako Fince prezivimo moramo biti zadovoljni... U Italiji gledat da se odigra rastereceno pa sta Bog da,a nabijat nervozu kako trebaju pobijediti na kraju ce kao rezultat imat samo losu nasu igru i 2 ili vise lopti iza Šehe...
Na prošlom Euru su, među ostalim, bili Sjeverna Irska, Mađarska, Albanija, Rumunija, Island i Irska. Dobro, jesmo prosječna ekipa, ali i oni su, pa ne vidim da im je to spriječilo da odu na evropsko prvenstvo.

Sumnjam da bilo ko vjeruje da smo na nivou Italije, naravno da nismo, ali također ne razumijem zašto uvijek, ali baš uvijek postoji situacija da smo unaprijed već izgubili ove utakmice protiv bilo kojeg protivnika da je i malo jači na papiru od nas. Nismo toliko kvalitetni, a ne mislim ni da smo San Marino pa da moramo uvijek gubiti svaku utakmicu protiv jačeg protivnika. U zadnjih par godina u kvalifikacijama, recimo, je Irska pobjedila Njemačku, Slovačka Španiju, Mađarska Hrvatsku, Poljska Njemačku, Švedska Francusku... samo se ne mogu sjetiti da je BiH ikada pobjedila top reprezentaciju u kvalifikacijama. Uvijek je utakmica izgubljena prije nego što je i počela.

Jeste da smo prosjek ali sam uvjeren da smo među 24 ekipe ovog kontinenta, ako se ne uspijemo plasirati na evropsko prvenstvo onda treba zvanično ugasiti reprezentaciju jer bi to bilo žalosno pa čak i za nas. Dosta je više kikseva i podbacanja. Ako izgubimo od Finske onda nismo ni zaslužili igrati na EP 2020.

Avatar
DaVinci
Postovi: 2857
Pridružen/a: 18 jun 2017, 20:32
Kontakt:

Re: Finska - BiH / Italija - BiH (08.06 & 11.06.2019)

Post Postao/la DaVinci » 23 apr 2019, 02:13

rishovski je napisao/la:Ja ne znam ljudi sto se vi uzbudujete i ocekujete neke nerelane rezultate od ekipe koju čine 2 do 3 igraca koja su iznad prosjeka,a i to da su bolji od ostalih kolega u reprezentaciji dokazu ako im se bas igra,a ako ne,onda imamo 11 prosjecnih na terenu....
Sta cemo kad se lahko primamo na tekstove propalih Expressovih 'novinara' koji nas pumpaju s nasom superiornoscu nad mrskim bjelosvjetskim protivnicima ... sta ces, lahko zapaljiva roba ... zato nas i handri ko god stigne ... :bih:
"Mi smo pogana sredina, j@bo ja nama svima mamu u usta! Odgovorno tvrdim da smo najgori i ako se barem malo ne promijenimo, nikada nam neće biti bolje." by fks74

Odgovori

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Ahrefs [Bot], Amazon [Bot], hurem i 11 gostiju.