FK Sloboda Tuzla

Moderatori/ce: TaRgEt_,Aerials

Pashoni
Postovi: 1206
Pridružen/a: 01 avg 2020, 18:05
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Pashoni » 18 avg 2020, 18:44

Beduin je napisao/la:
18 avg 2020, 16:27
MMA075 je napisao/la:
18 avg 2020, 13:04
Beduin je napisao/la:
18 avg 2020, 12:22


Ti je istina, sralo se previse po Smajicu a manje je igrao od mnogih koji su isto ili jos manje pokazali.
Ali je takodjer cinjenica da je Smajic imao previsoku platu naspram pokazanog i same situacije u klubu, znamo svi razlog toga, nepotizam prije svega. Ja sam bio za to da ostane uz reduciranu platu, pa ako napreduje neka mu se poveca plata.
Ma od koga je Smajic manje igrao, da je bogdom neko drugi dobijao prilike kao on.
Pogledaj minutazu, broj utakmica, povrede, trenersko slanje na tribine zbog kontra struje, a on je fakticki dijete, karinu bi i ti to sve stoicki podnio i izasao jos jaci iz svega toga. Tek rijetki su toliko jaki mentalno.
A pored toga nije ni neka igracina, skup naspram pruzenog, i na kraju dobijes sve ovo.

Sta je pokazao Livancic, Abid i jos mnogi
Abid u preko 1500 minuta zabio 0 golova i 2 asistencije.
Livancic 2 gola i 3 asista u preko 2100 minuta.
Baraban u 2500 minuta dao 5 golova i 2 asista i jos je odlican naspram ostalih.
Smajic u 4500 minuta 9 golova i 2 asistencije (ali je on od 2016. tu). I davao golove u svim mladjim selekcijama reprezentacije osim U21.

Ne mogu se vise ni sjetiti ko je sve igrao i smijesnu statistiku ima. I boli me kur4ica za Smajicem, i ja sam gq pljuvao u prosloj sezoni jer je bio los, ali ja pljujem i ostale kad su losi, za razliku od vecine vas.
Vama je Abid dobar, hvalite ga jer potrci par puta i izvrsi presing, a j3be vam se sto ne radi ono sto treba, asistira i daje golove kao krilo. Da ne spominjem ostale, jer su svi ko qarine bez izuzetka.
Abida su svi proslu sezonu pljuvali da je isto mlitava naČu do one utakmice protiv Celika,a i izgleda da je sad usao u formu po ovih zadnjih par utakmica,i sta da se očekuje da on uzme sam loptu prede 11 igraca s golmanom i zabije gol.. nisam ga gotivio i pljuvao ga jesam pogotovo jer sam ga tokom pripreme viđao stalno na nargilama. Evo izgleda Husic out,trazi raskid zbog povrede :rol: :urnebes:
"Pobjeda je blizu. Bit će opet naša BiH"
moSa bodaSlo

Avatar
Beduin
Postovi: 16684
Pridružen/a: 07 avg 2015, 19:10
Lokacija: Beduin nema stalnu lokaciju
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Beduin » 18 avg 2020, 18:56

Zao mi je Husica i neka ga posluzi zdravlje u zivotu, ali ovo je nama dar od Boga da se rijesimo bespotrebnog i loseg napadaca, a dovedemo dobrog, nadam se.
Ko od harama zivi, godisnje 2 puta ne podrigne.

075 ❤

Aztec
Postovi: 1
Pridružen/a: 15 avg 2020, 19:17
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Aztec » 18 avg 2020, 19:00

I oni su njega u ovakvom stanju doveli u klub :tokralju:
Jel nam ovo jedini napadač? :rol:

Avatar
tuzlak1987
Postovi: 37699
Pridružen/a: 26 maj 2013, 12:11
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la tuzlak1987 » 18 avg 2020, 19:02

Said ce nam igrati spica kao Fabregas prije za Spaniju :)

Avatar
TaRgEt_
Interni moderator
Postovi: 5330
Pridružen/a: 05 maj 2008, 10:40
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la TaRgEt_ » 18 avg 2020, 19:12

Aztec je napisao/la:
18 avg 2020, 19:00
I oni su njega u ovakvom stanju doveli u klub :tokralju:
Jel nam ovo jedini napadač? :rol:
Koji si ti ? 🙄
R.I.P Amna Fazlić

KK Sloboda Tuzla
Šampioni BiH : 1994 1996 1997 2000 2001
Finalisti prvenstva : 1995 , 1998 , 1999, 2002
Pobjednici kupa BiH : 1994, 1995,1996,1997, 1999 , 2001
Pobjednici Super Kupa BiH : 1994,1995, 1996,1997, 1998, 1999, 2001

klasik
Postovi: 4023
Pridružen/a: 25 jan 2013, 17:36
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la klasik » 18 avg 2020, 19:15

Bekic, Zaimovic, Crnicki... moramo jednog bar potpisat
ᴛᴜᴢʟᴀɴꜱᴋᴀ ꜱʟᴏʙᴏᴅᴀ

Avatar
MMA075
Postovi: 1627
Pridružen/a: 24 maj 2019, 17:32
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la MMA075 » 18 avg 2020, 19:18

Beduin je napisao/la:
18 avg 2020, 16:27
MMA075 je napisao/la:
18 avg 2020, 13:04
Beduin je napisao/la:
18 avg 2020, 12:22


Ti je istina, sralo se previse po Smajicu a manje je igrao od mnogih koji su isto ili jos manje pokazali.
Ali je takodjer cinjenica da je Smajic imao previsoku platu naspram pokazanog i same situacije u klubu, znamo svi razlog toga, nepotizam prije svega. Ja sam bio za to da ostane uz reduciranu platu, pa ako napreduje neka mu se poveca plata.
Ma od koga je Smajic manje igrao, da je bogdom neko drugi dobijao prilike kao on.
Pogledaj minutazu, broj utakmica, povrede, trenersko slanje na tribine zbog kontra struje, a on je fakticki dijete, karinu bi i ti to sve stoicki podnio i izasao jos jaci iz svega toga. Tek rijetki su toliko jaki mentalno.
A pored toga nije ni neka igracina, skup naspram pruzenog, i na kraju dobijes sve ovo.

Sta je pokazao Livancic, Abid i jos mnogi
Abid u preko 1500 minuta zabio 0 golova i 2 asistencije.
Livancic 2 gola i 3 asista u preko 2100 minuta.
Baraban u 2500 minuta dao 5 golova i 2 asista i jos je odlican naspram ostalih.
Smajic u 4500 minuta 9 golova i 2 asistencije (ali je on od 2016. tu). I davao golove u svim mladjim selekcijama reprezentacije osim U21.

Ne mogu se vise ni sjetiti ko je sve igrao i smijesnu statistiku ima. I boli me kur4ica za Smajicem, i ja sam gq pljuvao u prosloj sezoni jer je bio los, ali ja pljujem i ostale kad su losi, za razliku od vecine vas.
Vama je Abid dobar, hvalite ga jer potrci par puta i izvrsi presing, a j3be vam se sto ne radi ono sto treba, asistira i daje golove kao krilo. Da ne spominjem ostale, jer su svi ko qarine bez izuzetka.
Igrao je i previse koliko je pokazao, a mozda je i mogao vise da je pametniji, nego je momak glup ko **** sam se sebi usrao u karijeru, dok drugi treniraju i trude se popravit svoje nedostatke on hoda po kafanama, nijedne pripreme nije prosao jer dodje uvjek totalno nespreman, pa glumio povrede i svasta nesto, ako ode u TC savrseno ce se uklopiti sa Crnkicem da zajedno izlaze, jedina razlika sto je Crnkic odlican igrac.

Avatar
Slobodas
Postovi: 3503
Pridružen/a: 04 dec 2012, 19:57
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Slobodas » 18 avg 2020, 19:21

klasik je napisao/la:
18 avg 2020, 19:15
Bekic, Zaimovic, Crnicki... moramo jednog bar potpisat
Šta će ti dobar napadač, bolje kakvog tatinog sina staviti sa 16 godine nek se afirmiše svakako ćemo ispasti :puke:
Jedan grad jedna ljubav -- Sloboda Tuzla 1919
Azmir Husic i Jasmin Imamovic nisu jedni od nas !!!
ǝpnsɐɹpǝɹd ısnɹ ǝظuɐuz
NSBIH skupina lopova , SAVEZ NAPOLJE !!!

Avatar
Probisvjet
Postovi: 11472
Pridružen/a: 23 jun 2009, 11:34
Lokacija: Kazan mahala
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Probisvjet » 18 avg 2020, 19:28

Jbg. tuga braco moja draga.
Fudbalski Klub Sloboda Tuzla Bosnia and Herzegovina. The English translation of the team's name is Football Club Freedom.

Pashoni
Postovi: 1206
Pridružen/a: 01 avg 2020, 18:05
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Pashoni » 18 avg 2020, 19:33

Znaci potvrduje se ono od prije par dana da se bekic tiVra? :kafa:
"Pobjeda je blizu. Bit će opet naša BiH"
moSa bodaSlo

Avatar
DamirT
Postovi: 14908
Pridružen/a: 15 maj 2018, 19:20
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la DamirT » 18 avg 2020, 19:34

TaRgEt_ je napisao/la:
18 avg 2020, 19:12
Aztec je napisao/la:
18 avg 2020, 19:00
I oni su njega u ovakvom stanju doveli u klub :tokralju:
Jel nam ovo jedini napadač? :rol:
Koji si ti ? 🙄
:urnebes: :urnebes: :urnebes:
Puno love sam potrošio na piće, žene i auta. Ostatak sam spiskao.
G.B.

"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic

Rona i Leao - Mjauuu 🐈

Devedesetka - 👏👏

Sariel1987
Postovi: 9403
Pridružen/a: 24 okt 2017, 08:56
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Sariel1987 » 18 avg 2020, 19:55

Prekomandovat jednog stopera na centarfora a dokca vratit u prvu postavu.

klma1
Postovi: 1730
Pridružen/a: 09 nov 2014, 17:24
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la klma1 » 18 avg 2020, 20:49

Ma kakve veze ima. Igrat ce Grado napadaca ako mu daju jos 300 na platu. Igrac-trener i tako...Opravdanje - nema para i stabilizacija... Mislim ok al neko mora dati i gol. Neko mora i ubaciti. Ovo sad izgleda kao taktika gurnut loptu Saidu na 40 m pa nek on nesto pokusa. Ako moze moze ako ne jbga. Nit je Said onaj od prije 12 godina niti je ostatak ekipe. Ustvari ovo je totalni raspad, nema taktike ni ideja. Samo se pokusava prezivit ali ako ispadnu to je to. CIao djaci nema vise.
& $ ?

Avatar
MMA075
Postovi: 1627
Pridružen/a: 24 maj 2019, 17:32
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la MMA075 » 18 avg 2020, 21:13

Pa kao neko iz UO je prokomentarisao nije velika steta ako ispadnemo, pa vama nije.

sviunapad1010
Postovi: 8106
Pridružen/a: 07 mar 2016, 09:35
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la sviunapad1010 » 18 avg 2020, 22:27

Koliko smo kupili članskih?
Samo Tuzla je pjesme pjevala kontra ustaša, kontra četnika, kontra sda, nacionalista...

katarakta
Postovi: 2854
Pridružen/a: 24 jan 2015, 11:18

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la katarakta » 18 avg 2020, 22:41

Ako ispadnemo novi smo Celik, a znam da ima struktura u Tuzli koje to prizeljkuju. Taktika je jednostavna. Tavorenje, borba za opstanak, ljudima sve omrzne i dovidjenja. Sta se desilo u Zenici? Nista! Sta bi se dogodilo u Tuzli? Apsolutno nista. Nama se ne pise dobro, jer smo bas tanki ove sezone. Bez srede i krajeva.
Niko, niko, samo Sloboda

Avatar
ultrasstyle_tz
Postovi: 9953
Pridružen/a: 17 nov 2008, 12:25
Lokacija: 075
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la ultrasstyle_tz » 18 avg 2020, 23:25

Beduin je napisao/la:
18 avg 2020, 16:27

Pogledaj minutazu, broj utakmica, povrede, trenersko slanje na tribine zbog kontra struje, a on je fakticki dijete, karinu bi i ti to sve stoicki podnio i izasao jos jaci iz svega toga. Tek rijetki su toliko jaki mentalno.
A pored toga nije ni neka igracina, skup naspram pruzenog, i na kraju dobijes sve ovo.

Sta je pokazao Livancic, Abid i jos mnogi
Abid u preko 1500 minuta zabio 0 golova i 2 asistencije.
Livancic 2 gola i 3 asista u preko 2100 minuta.
Baraban u 2500 minuta dao 5 golova i 2 asista i jos je odlican naspram ostalih.
Smajic u 4500 minuta 9 golova i 2 asistencije (ali je on od 2016. tu). I davao golove u svim mladjim selekcijama reprezentacije osim U21.

Ne mogu se vise ni sjetiti ko je sve igrao i smijesnu statistiku ima. I boli me kur4ica za Smajicem, i ja sam gq pljuvao u prosloj sezoni jer je bio los, ali ja pljujem i ostale kad su losi, za razliku od vecine vas.
Vama je Abid dobar, hvalite ga jer potrci par puta i izvrsi presing, a j3be vam se sto ne radi ono sto treba, asistira i daje golove kao krilo. Da ne spominjem ostale, jer su svi ko qarine bez izuzetka.
ma to je sustina. Bespotrebno veliki pritisak se nabacio na dijete koje nas je ostavilo svojim golovima u ligi jedne godine. Prvi strijelac kluba sa 18 godina bio. Nije lako izdrzati sve to, kao sto kazes.
evo sad se isto radi Beganovicu, njemu teret nije dajdza nego kapitenska i bojim se da ishod ne bude isti. Umjesto da se zaradi i afirmisu ta djeca mi cemo kako je krenulo upropastiti i jednog i drugog. Jednog smo vec izgubili, drugi trenutno ne vrijedi nista realno.
usput budi receno, i Bega istu platu ima.

A Mujagic je bio skuplji od njih dvojice skupa, pa ni jednog gola nije dao od kako je u Slobodi pa nema pljuvanja. I jos je tu kandidata bilo.

i ne znam cemu spominjanje Smajica vise. Otisao je iz kluba, problem rijesen. Ali treba nekog pljuvati ( ustvari neko je uvijek pod lupom), i sad je pritisak na Beganovicu i Maksimovicu. Doktor isto ne igra, Mujkica jbg ne smijemo pljuvati i ostanu nam ova dvojica. I tu je Smajic sklanjao veliki dio tereta sa ostatka ekipe jer je on uvijek bio dezurni krivac.
A sasvim je normalno da svaki mladi igrac padne, pa tako i Beganovic i Maksimovic. Svako dijete ima oscilacija pogotov kad mu nabacis ovoliki pritisak, da bude kapiten ili da nosi cijeli vezni red. Samo sto kod nas kad dijete oscilira, nedo bog ga podrzat kao u Radniku gdje trpe igraca koji 3 godine ni gola nije dao, jos ga u reprezentaciju uguraju. Kod nas daj ukanali dijete da se nikad ne izvuce.

zao mi je Husica i ovog sto mu se desilo, ali bar je posten, nije uzimao pare dzaba kao neki, svaka mu cast

sto se tice ekipe, u velikom smo problemu bez pojacanja. Nije vise ni napadac primarno pojacanje (sad jeste kad nema Husica) koliko skripi u odbrani i posebno veznom redu gdje Heric i Predragovic protiv iole ozbiljne ekipe ne mogu nista.
Ali ako dovedes samo spica a ne pojacas sredinu terena i odbranu, jos uvijek mi mozemo vise primiti nego sto se moze dati.
Beka bi bio prioritet, ima i dobrih veznjaka slobodnih, moze se iskombinovati, ali pitanje je koliko ima novca.
jednostavno mi maksimalno profitiramo iz ove Korone, da su okolnosti normalnije do sad bi bili druga liga. Cini se da se ova uprava ne snalazi bas onako kako su na rijecima jaki.
ekipa se mora osvjeziti jer ono sto su igrali protiv Mladosti, pa i protiv Borca i Zelje, ne mogu oni vise. To je maksimalan domet, nema prostora za napredak i manevar
crveno-crno srce kuca jace nego ikada!

Bosnausrcu9
Postovi: 2044
Pridružen/a: 18 avg 2019, 18:13
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Bosnausrcu9 » 18 avg 2020, 23:39

Hvala Bogu pa smo se, nadam se zauvijek, riješili seljačine mujkanović senada i propalog kvazi fudbalera smajić edisa. Obojica su proizveli mnogo mnogo više štete nego koristi za ovaj napaćeni klub. Toliko, i molim advokata ultrastajltz da mi ne replicira, jer je evidentno interesno povezan s ovom dvojicom...

sviunapad1010
Postovi: 8106
Pridružen/a: 07 mar 2016, 09:35
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la sviunapad1010 » 18 avg 2020, 23:44

@ultra do koliko godina su fudbaleri djeca?

Što se tiče Beganovića, Maksimovića pa kada već pominjemo i Smajić, koliko su dobili šansi za igru trebali bi biti već nosioci igre ove ekipe, a što realno nisu.
Samo Tuzla je pjesme pjevala kontra ustaša, kontra četnika, kontra sda, nacionalista...

Avatar
ultrasstyle_tz
Postovi: 9953
Pridružen/a: 17 nov 2008, 12:25
Lokacija: 075
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la ultrasstyle_tz » 18 avg 2020, 23:50

sviunapad1010 je napisao/la:
18 avg 2020, 23:44
@ultra do koliko godina su fudbaleri djeca?

Što se tiče Beganovića, Maksimovića pa kada već pominjemo i Smajić, koliko su dobili šansi za igru trebali bi biti već nosioci igre ove ekipe, a što realno nisu.
jbg dobro pitanje, hajmo reci dok ispunjavaju onu u21 kvotu.

ma specificna je premijer liga, nema mladih nosilaca igre ni u jednom klubu. Veterani dominiraju ligom, a djeca koja su prava klasa odu bez da imaju priliku ikad biti nosioci igre. Recimo najblize nosiocu je Danilovic u Borcu i svaka godina koju on provede kao nosioc Borca je gubitak i za igraca i za reprezentaciju dugorocno (jer mislim da je mali kalibar da bude i u rosteru A repke za koju godinu)

a ovi nasi bi bili faktor u igri da ih okruzis sa pravim igracima, ne moze 6-7 klinaca u isto vrijeme biti na terenu. 4-5 maksimalno, ostalo moraju biti iskusni igraci za PL. Eno i Zeljo, pa Borac ili Sarajevo koji isforsiraju par mladjih igraca su ih okruzili iskusnjarama i onda to ide.

ja ti garantujem uz npr Bekrica bi ovo druga ekipa bila. ovako se prevelik teret stavlja na njih. Bega ne moze sa beka cuda ciniti, da moze ne bi igrao u Slobodi jbg. Ali mogu biti prevaga u odnosu na to koliko para kostaju, ako ih okruzis pravim igracima. Jer kad krenes listati u21 igrace po ligi, nemas bas puno boljih.
crveno-crno srce kuca jace nego ikada!

Odgovori

Natrag na “FK Sloboda”

Online

Trenutno korisnika/ca: samirr i 5 gostiju.