FC Barcelona

Moderatori/ce: ribery,Monolog,hammers,geronimo,BoixosNois1899

Ko je najbolja opcija za novog trenera?

Anketa je završila: 27 feb 2024, 21:50.

Hansi Flick
10
21%
Imanol Alguacil
0
Nema glasova.
Julian Nagelsmann
14
29%
Michel
1
2%
Rafa Marquez
6
13%
Roberto de Zerbi
8
17%
Thiago Motta
5
10%
neko drugi
4
8%
 
Ukupno glasova: 48

Avatar
ReX
Postovi: 10005
Pridružen/a: 02 avg 2019, 10:54
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la ReX » 18 avg 2020, 18:00

Slazem se, treba ostaviti Coutinha. Koliko god los bio, nije vrijedno ponovo ga slati na posudbu jos jednom jer nijedan klub nece ga otkupiti iduce godine. Ovako samo mozes dobiti, nikako izgubiti imajuci u vidu sve sto se desilo.
@igrajlopte 🐦

Avatar
messilla
Postovi: 31155
Pridružen/a: 05 jul 2011, 13:30
Lokacija: Times Square, NYC
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la messilla » 18 avg 2020, 18:54

Čudna situacija. Barto ga je branio jučer na sastanku, kao nema vremena da se dovodi sportski direktor, da bi ga danas nogiro. :rol:

Vidjećemo šta može Planes. On je bio za Pochettina. Meni više baca na Seguru što se tiče izbora igrača, ne znam zašto, ali vidjećemo. :problem:
Now the old king is dead! Long live the king!

2nd#Tripl3t

London! Paris! Rome! London! Berlin!
1992 2006 2009 2011 2015

Avatar
miki_92
Postovi: 21604
Pridružen/a: 07 jun 2010, 19:41
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la miki_92 » 18 avg 2020, 19:09

kao da se Abidal nesto pitao :rol:

aj barem je imao muda da ima kaze da su ljenčuge
"This whole thing is pretty much done. We're more ghosts than people."

let3
Postovi: 29212
Pridružen/a: 20 dec 2013, 12:46
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la let3 » 18 avg 2020, 19:54

Sve ce Barto otjerati i smijeniti, samo sebe nece :rol: :rol: yebo sebi pleme ludacko.

Ovo sa Koemanom je dosad najveca podvala koje se pacov dosjetio :kafa:

Avatar
ReX
Postovi: 10005
Pridružen/a: 02 avg 2019, 10:54
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la ReX » 18 avg 2020, 20:05

Zvanicno predstavljanje u 21.00, neznam hoceli biti na youtube stranici doduse.

Henrik Larsson se spominje kao ozbiljan kandidat za asistenta na klupi. Oh boy... :roll:

*

Uskoro, 20.15, pocinje zvanicni intervju Bartmoea za Barcu TV. Pa eto ako neko ima extra zivaca moze to pogledati ovdje: https://barcatvplus.fcbarcelona.com/en/live

:D
@igrajlopte 🐦

Avatar
Blejzer10
Postovi: 10347
Pridružen/a: 03 nov 2016, 00:58
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Blejzer10 » 18 avg 2020, 20:10

Brže će letit s trenerske pozicije nego lopta tokom pobjedonosnog gola devedeset druge

Avatar
xaviesta
Postovi: 5936
Pridružen/a: 05 mar 2011, 17:37
Lokacija: The dark side of the moon
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la xaviesta » 18 avg 2020, 20:11

Yebote ja sam ovog lika zelio kao naslijednika Rijkaarda, al' se stari.
Don't hate what you don't understand.

Avatar
leorey
Postovi: 17860
Pridružen/a: 23 maj 2010, 16:20
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la leorey » 18 avg 2020, 20:34

let3 je napisao/la:
18 avg 2020, 19:54
Sve ce Barto otjerati i smijeniti, samo sebe nece :rol: :rol: yebo sebi pleme ludacko.

Ovo sa Koemanom je dosad najveca podvala koje se pacov dosjetio :kafa:
I sto je najgore ponudit ce onda na izborima svog covjeka, sto je i JAVNO rekao prosle godine i rekao je da nema dileme da ce taj covjek pobijediti. :tokralju:
27.10.2020

Avatar
ReX
Postovi: 10005
Pridružen/a: 02 avg 2019, 10:54
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la ReX » 18 avg 2020, 20:36

Godine, pola godine, dvije godine.. Whatever. Svi znamo ko dolazi uskoro na trenersku poziciju a sanjim Puyol, Iniesta, Jordi Cruyff... Zna Xavier sta radi i nije lud dolazit u ovu smijuriju trenutnu od kluba.

Morate gledati da iduca sezona ce biti sta bude. Ja iskreno nemam nikakvih (NULA) ocekivanja, tako da me samo mogu pozitivino iznenaditi :D
@igrajlopte 🐦

let3
Postovi: 29212
Pridružen/a: 20 dec 2013, 12:46
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la let3 » 18 avg 2020, 20:46

ReX je napisao/la:
18 avg 2020, 20:36
Godine, pola godine, dvije godine.. Whatever. Svi znamo ko dolazi uskoro na trenersku poziciju a sanjim Puyol, Iniesta, Jordi Cruyff... Zna Xavier sta radi i nije lud dolazit u ovu smijuriju trenutnu od kluba.

Morate gledati da iduca sezona ce biti sta bude. Ja iskreno nemam nikakvih (NULA) ocekivanja, tako da me samo mogu pozitivino iznenaditi :D
Pa kakva ce biti slijedeca sezona najbolje govori cinjenica da ce najkasnije u martu Koeman vec biti bivši :lol: taman najbolje rezultate imao.
Dolazi potpuno nova uprava sa novim ljudim, tako i sa novim trenerom. Nadam se Fontu i njegovoj ekipi, jer bi u tom slucaju Xavi zasjeo na klupu.
Ovo sad na brzinu sa Koemanom je najveca sprdnja od svih sprdnji koje je Barto podmetnuo klubu :rol: Veca i od Valvredea i od Setiena :tokralju:

Avatar
ReX
Postovi: 10005
Pridružen/a: 02 avg 2019, 10:54
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la ReX » 18 avg 2020, 20:51

Pa nije imao izbora. Koga ce dati da trenira A-tim. On je morao izvaditi "veliko ime". I ako Koeman to nije (trenersko barem) on je ipak ostavio veliki trag u Barci i znamo svi njegovu historiju. Tako da sa njim ce barem na trenutak smiriti navijace, neke haha. Zamisli tu salvu kritika da je sad imenovao trenera iz B-tima ili opet nekog aninomusa. :D

S druge strane Koeman je otvoreno rekao da mu je ovo zadnja sansa da preuzme Barcu. Zna i on kakvi su planovi buduci sa Xavijem i kompanijom i da on nece vise nikada dobiti ovu ponudu. Dok Holandiju on opet moze trenirati ako se bude bavio trenerskim poslom.
@igrajlopte 🐦

let3
Postovi: 29212
Pridružen/a: 20 dec 2013, 12:46
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la let3 » 18 avg 2020, 20:59

ReX je napisao/la:
18 avg 2020, 20:51
Pa nije imao izbora. Koga ce dati da trenira A-tim. On je morao izvaditi "veliko ime". I ako Koeman to nije (trenersko barem) on je ipak ostavio veliki trag u Barci i znamo svi njegovu historiju. Tako da sa njim ce barem na trenutak smiriti navijace, neke haha. Zamisli tu salvu kritika da je sad imenovao trenera iz B-tima ili opet nekog aninomusa. :D

S druge strane Koeman je otvoreno rekao da mu je ovo zadnja sansa da preuzme Barcu. Zna i on kakvi su planovi buduci sa Xavijem i kompanijom i da on nece vise nikada dobiti ovu ponudu. Dok Holandiju on opet moze trenirati ako se bude bavio trenerskim poslom.
Koeman je prevelika legenda da bi se dovodio na pola godina, da mu spašava guz.icu i gasi požar. Al eto sam je pristao na to.

Druga stvar, ta prica nije imao izbora. Juce sam pisao o tome. E pa to ti je kad praviš gluposti u nizu.
Slijedi niz : Nije trebao šutnuti ni Valverdea, pa ga je šutnuo > nije trebao dovoditi Setiena, pa ga je doveo i dao mu dvije godine ugovora (dakle imao je još godinu i pol na papiru) > nije mu trebao davati javnu podršku, pa je davao > nije ga trebao nogirati nakon svega ovoga navedenog ,pa ga je nogirao.
I sad je prica "šta ce jadnik, nije imao izbora" :rol: pa sam se doveo u takvu situaciju svojim nenormalnim potezima, još ga trebamo žaliti :crazy: ...i sad je Koeman nova podvala, poput njegovih prethodnika :puke: ko fol predsjednik koji odlazi, a dovodi novog trenera bez ikakve konsultacije sa drugima u klubu i bez razmišljanja šta ce biti sa Ronaldom vec u Martu. Koja zavala jbt.

Avatar
messilla
Postovi: 31155
Pridružen/a: 05 jul 2011, 13:30
Lokacija: Times Square, NYC
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la messilla » 18 avg 2020, 21:31

Bartomeu: ‘Messi is untouchable & non-transferable. He knows it, we all know it. But there are various non-tranasferable players like Ter Stegen, Lenglet, Semedo, De Jong, Griezmann... players we are counting on in the future.’
I Dembelea je stavio medju ove.

Kaze Abidal je trazio da ide.

Ima novca za pojacanja, ali problem su velike plate. To se mora podhitno smanjiti.

Priznao je da je Valverde trebao dobiti otkaz nakon Liverpoola i da je bila iskljucivo njegova odluka da mu da jos jednu sansu. Ali kaze trebali su izvrsiti promjene i u svlacionici.

200 miliona je izgubljeno zbog korone.

Nema nista od Geymara. (Ako je i bilo dileme, ali manje ce nas leorey smarati barem)

Koeman ce odluciti sta sa Coutinhom.

La Masija ce dobiti na znacaju naredne sezone zbog ekonomske situacije.

Trincao i Pedri ostaju.

Mislim da sam uspio vecinu zanimljivih stvari izdvojiti. Znaci ove sto gore nije nabrojao, a imaju velike plate, gurat ce i sakama i nogama da ih utope negdje.
Now the old king is dead! Long live the king!

2nd#Tripl3t

London! Paris! Rome! London! Berlin!
1992 2006 2009 2011 2015

Avatar
leorey
Postovi: 17860
Pridružen/a: 23 maj 2010, 16:20
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la leorey » 18 avg 2020, 21:53

Gledam ovog Neymara, pa covjek je bolji 15 puta od svakog naseg igraca. Ove godine je bolji i od Messija, nema nikakve dileme.

Kakav samo gubitak, strasno. Nemas krila od dana kada je on otisao, zato i ne stvaras nikako sanse, nema niko da probije.

Da se sto prije vrati!
27.10.2020

let3
Postovi: 29212
Pridružen/a: 20 dec 2013, 12:46
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la let3 » 18 avg 2020, 21:56

:rol: :rol: Neumoran je Leorey sa onim klošarom :rol:

Nema ništa od njega buraz, džabe se furaš :kafa:

Avatar
leorey
Postovi: 17860
Pridružen/a: 23 maj 2010, 16:20
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la leorey » 18 avg 2020, 21:59

let3 je napisao/la:
18 avg 2020, 21:56
:rol: :rol: Neumoran je Leorey sa onim klošarom :rol:

Nema ništa od njega buraz, džabe se furaš :kafa:
Kako je gledat PSG nakon nase povracotine?

Kako je gledat bilo koju normalnu ekipu nakon nase tekme? Uzivaj hehe. :salut:
27.10.2020

Avatar
Evander
Postovi: 14510
Pridružen/a: 12 feb 2015, 20:54
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Evander » 18 avg 2020, 22:00

Nadam se samo da Neymar imam kakav dogovor sa Šejkom, da ako osvoji LP da ce ga ovaj pustiti da ide.
Srtrasan igrač, strasno je napredovao. Igra sve, nije vise ni skrt kao prije, zrtvuje se za ekipu, otvara pozicije za druge napadace, trci, igra strasan presing...

Daleko najbolji igrač na svijetu u ovom trenutku. Bas je sazrio.

Avatar
leorey
Postovi: 17860
Pridružen/a: 23 maj 2010, 16:20
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la leorey » 18 avg 2020, 22:04

PSG, brzina, konstantno mijenjanje pozicija i presing. Nesto sto je nekad nas krasilo a sada je sa dedukama i dizelasima misaona imenica.

Tacno ih treba sve rasprodat kad vidis ovakvu tekmu jer kad poslije prebacis na nas, izgleda ko da Celik gledam.
27.10.2020

Avatar
Tesnjak1991
Postovi: 1844
Pridružen/a: 06 jan 2018, 17:45
Lokacija: Tešanj - Zenica
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Tesnjak1991 » 18 avg 2020, 22:06

Bez ikakve sumnje bi bio veliki upgrade za ovu ekipu, igrač koji u sekundi pravi razliku na terenu, sposoban da napravi razliku i šansu za gol sam sebi. Da bar nikad nije napustio Barcelonu, al' eto..
Izmislili su hiljadu načina da vreme prođe, a ni jedan jedini da se zaustavi... Što se mene tiče, više i ne moraju da rade na tome. Ovo baš i nisu neka vremena za zaustavljanje.

Mes Que Un Club!

Avatar
Chinaglia
Postovi: 31095
Pridružen/a: 16 jan 2014, 11:54
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Chinaglia » 18 avg 2020, 22:07

donny van de beek je prije svega mlad igrac i to je ohrabrujuca vijest, eh sad, kako ce se pokazati, to samo dragi bog zna, no u nekom idealnom svijetu, barcin vezni red bi sacinjavala mladost i iskustvo (frenkie, riqui, donny, pjanic, busquets), to su igraci za koje znamo sa sigurnoscu da mogu igrati i protiv toga ne bih imao apsolutno nista

najveci nered je u napadu, gdje su messi, suarez, griezmann, dembele, coutinho, ansu i trincao i tu treba olaksati ofanzivnu liniju za jednog il dva igraca, da se napravi prostor za ansua i trincao-a, dakle neko od kvarteta suarez/griezmann/dembele/coutinho bi trebao ici

shvatam zasto se klub ne zeli odreci dembelea tek tako, kvalitet nije sporan i zdrav dembele bio bi jedan od kljucnih igraca, pri tome, ima tek 23 godine, tako da bih mu dao jos jednu priliku da ostane zdrav kroz sezonu, dok je griezmann vrhunski igrac, no, nisam bas siguran da ce se pronaci u barci, no ko zna, mozda ga ronald koeman uspije uklopiti, tako da su mi coutinho i suarez na listi za odstrijel, pogotovo suarez

znam samo da ne bih volio da ansu fati i trincao budu zavaljeni, tako da bih bio spreman prodati dvojicu od dembele/suarez/griezmann/coutinho, da bi njih dvojica imali regularnu minutazu

kad je o odbrani rijec, ocekujem da koeman pocne uvoditi arauja i erica garciju (ako dodje sada) u pocetni sastav, pique niposto ne bi smio biti nedodirljiv, jer treba polako sprovoditi smjenu generaciju u svim linijama

Odgovori

Natrag na “FC Barcelona”

Online

Trenutno korisnika/ca: enobarca i 5 gostiju.