AC Milan

Moderatori/ce: Monolog,ribery,hammers,geronimo,rio_Ferdy88,Puma

Avatar
Raonffa
Postovi: 26291
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Raonffa » 13 avg 2021, 17:57

rope11 je napisao/la:
13 avg 2021, 17:54
Sve se nešto bojim da je to ta Hakanova zamjena, iako momak uopšte prema vokaciji nije desetka. A ne vjerujem ni da je spreman za neku veću rolu u ekipi, što znači da Diaz ostaje starter, a to je još jedan od problema. :zzz:


Inače mali je interesantan i talentovan, daleko od toga da sam protiv transfera. Ako ništa vrlo zahvalan igrač, koliko vidim može pokriti sve pozicije u vezi.
Što neće biti spreman, ima dečko iza sebe već dvije seniorske sezone u Bordeauxu i skoro 70 odigranih utakmica, nije baš da je riječ o Kalulu-u koji je iz Lyona došao faktički iz omladinaca.
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
nextterrain
Postovi: 2480
Pridružen/a: 13 jan 2014, 23:39
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la nextterrain » 13 avg 2021, 18:29

Mali ce biti vrlo dobar igrač za Milan. Dovest će se minimalno ili jedno krilo ili AMF nisu u klubu vesla sisali da ostanu na ovome. Imam osjećaj da će Vlašić ipak doći :mrgreen:

Što se tice Kessiea njega nece biti 2 sedmice i to mu je druga povreda otkako je u Milanu, zadnja povreda mu je trajala 4 dana :mrgreen:

Avatar
rope11
Postovi: 17675
Pridružen/a: 05 okt 2012, 20:42
Lokacija: Ze
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la rope11 » 13 avg 2021, 18:38

"Nije spreman" u smislu da neće tek tako lako uskočiti u prvu postavu Milana i to na poziciji koja mu nije idealna jer je on više centralni vezni. A nama je trebao prvotimac, a ne neko ko će mjenjati Diaza koji ionako ne bi smio biti ta Hakanova zamjena u prvih XI, a sve vodi ka tome. :roll:


Ajde, bez krila se još i da nekako preživjeti dokle god je ostatak tima kompletan, ali mora se krenuti po Vlašića.


A ja se sve nešto bojim da se namjerno dovode ovi univerzalci poput Adlija i Florenzija koji će pokriti baš onih par pozicija koje škripe. Što trošiti 40m kad možeš i desetak. :zzz:
Ne volim zakone, morale, religije, pravila. Ne volim da me oblikuje društvo.


FORZA MILAN !

Avatar
nextterrain
Postovi: 2480
Pridružen/a: 13 jan 2014, 23:39
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la nextterrain » 13 avg 2021, 18:48

Obzirom koliko su Fassone i Mirabelli potrošili ono ljeto + Leonardo što je za Paquetu, Laxalta i Castilleja dao skoro 65M i što su pred bankrotom bili, draže mi je što se talenti dovode i cjenka se do iznemoglosti :mrgreen:



Maldinijeva jedina greška je bila Gianpaolo, ostali mu posao ide od ruke i mislim da može postati samo još bolji direktor u budućnosti. Moncada je dobro upoznat sa Francuskom i pretežito se dovode igrači iz Francuske jer što da ne. Također manje igrača se dovodi iz Serije A zbog novog zakona vezan za porez. Tako da čisto sumnjam da će se dovodiiti i u budućnosti igrači iz Serije A

Avatar
meepo
Postovi: 4240
Pridružen/a: 15 nov 2020, 23:26
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la meepo » 13 avg 2021, 20:31

Ne mislim da ce ovaj Adli igrati ofanzivnog veznog. Jedino u slucaju da bas mora. Mislim da će doći neko drugi na tu poziciju, a tu su jos Brahim i Maldini Jr.

Avatar
Fantasista
Postovi: 3693
Pridružen/a: 26 avg 2013, 23:01
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Fantasista » 13 avg 2021, 21:47

U najavi još jedna sezona za qrac u kojoj ćemo gledati Juve i Inter u borbi za titulu. Sa ovim što sad ekipa raspolaže ne može se ništa napravit a tu je i LŠ-a. Pa oni sa 2 ozbiljna veznjaka idu u novu sezonu, ludilo.

Avatar
muxa
Postovi: 11426
Pridružen/a: 01 nov 2011, 10:09
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la muxa » 13 avg 2021, 22:00

Fantasista je napisao/la:
13 avg 2021, 21:47
U najavi još jedna sezona za qrac u kojoj ćemo gledati Juve i Inter u borbi za titulu. Sa ovim što sad ekipa raspolaže ne može se ništa napravit a tu je i LŠ-a. Pa oni sa 2 ozbiljna veznjaka idu u novu sezonu, ludilo.
A tebi je, nakon godina ničega, prošla sezona bila za qrac???
Il Club più titolato al mondo!

Avatar
rope11
Postovi: 17675
Pridružen/a: 05 okt 2012, 20:42
Lokacija: Ze
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la rope11 » 13 avg 2021, 22:07

Vlašićev agent potvrdio da radi na transferu. Doduše, nije precizirao sa kojim klubom. :mrgreen:


Mada sam 90% siguran da je u pitanju Milan, sve vodi ka tome.
Ne volim zakone, morale, religije, pravila. Ne volim da me oblikuje društvo.


FORZA MILAN !

Avatar
edoox
Postovi: 1604
Pridružen/a: 04 feb 2009, 12:30
Lokacija: Jajce/Sarajevo
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la edoox » 13 avg 2021, 23:05

Vlasic tesko moze potuci i Saleta u borbi za desno krilo.
Lik kuburi u Rusiji skoro dvije godine cini mi se. Sad kopaju rukama i nogama da dodje u Milan. Samo posudba i opcija otkupa. Cist transfer je hazard teski, ali vjerujem da Maldini nece slupati toliko novac.

Prosle godine najvise mi se dojmio onaj Zakani iz Verone. Na TM cijena mu 15mil sasvim ok za danas je standarde.

Avatar
Zenga
Postovi: 1715
Pridružen/a: 05 sep 2008, 20:48
Lokacija: StarMO
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Zenga » 13 avg 2021, 23:16

Sad kad dovedu Coutinha iz Barçe, posudba uz platu 4.5M :mrgreen: Moja želja je svakako Insigne koji se može dovesti za 20M, te šutnut Leao/Rebić, Insigneu ističe ugovor kada i Kessieu/Romagnoliju. Adli ima nizak broj asistencija+golova, teško da se on dovodi umjesto Hakana.

Kao što je neko već pisao, dovode se hibridi, Florenzi i ovaj mali alžirac, koji skupa mogu pokrit x pozicija. Ne vjerujem da Blankin brat dolazi, iz prostog razloga što je se ispostavilo da novinari nikad ne nanjuše targete ranije od 48h pred potpis, otkad je Maldini tu.

Inače, naš birvaktile ljubimac Cutrone :mrgreen: je pao na niske grane te su ga englezi šutnuli u Empoli. Hvala k pa smo i mi utrpali jednog takvog nekome, za respektabilnih 18M. Kastijeho, živ bio, haj i ti za Haugeom na izlazna vrata :wave:

celikmilan
Postovi: 2986
Pridružen/a: 25 nov 2012, 00:47
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la celikmilan » 13 avg 2021, 23:17

edoox je napisao/la:
13 avg 2021, 23:05
Vlasic tesko moze potuci i Saleta u borbi za desno krilo.
Lik kuburi u Rusiji skoro dvije godine cini mi se. Sad kopaju rukama i nogama da dodje u Milan. Samo posudba i opcija otkupa. Cist transfer je hazard teski, ali vjerujem da Maldini nece slupati toliko novac.

Prosle godine najvise mi se dojmio onaj Zakani iz Verone. Na TM cijena mu 15mil sasvim ok za danas je standarde.
Vlašić ne bi ni igrao na desnom krilu.

Avatar
meepo
Postovi: 4240
Pridružen/a: 15 nov 2020, 23:26
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la meepo » 13 avg 2021, 23:18

edoox je napisao/la:
13 avg 2021, 23:05
Prosle godine najvise mi se dojmio onaj Zakani iz Verone. Na TM cijena mu 15mil sasvim ok za danas je standarde.
Ti si moj covjek :clap: Zaccagni nije produzio ugovor jos uvijek s Veronom tako da postoji ta opcija ili sad ili u januaru.

Avatar
muxa
Postovi: 11426
Pridružen/a: 01 nov 2011, 10:09
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la muxa » 13 avg 2021, 23:39

Da se razumijemo i ja bi prije Zaccagnia nego Vlašića. Dokazan igrač u ligi, a koštao bi znatno manje. Mogao bi se dovest i on i Amine Adli za novac koji bi dali za Vlašića.
Ono što mene brine je to sto je do kraja mercata ostalo 2 sedmice a jos se nije riješilo produženje ugovora za Kessia i Romagnolija.
Il Club più titolato al mondo!

Avatar
rope11
Postovi: 17675
Pridružen/a: 05 okt 2012, 20:42
Lokacija: Ze
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la rope11 » 13 avg 2021, 23:50

Ako želite mediokritete i borbu za LE, onda je Zaccagni pravi igrač za vas. Vidim da neki još žude za tim vremenima. :zzz:

Vlašić je neuporedivo talentovaniji igrač sa većim potencijalom, a na kraju ni cijena neće biti velika, vjerovatno će spustiti na 20-25m.
Ne volim zakone, morale, religije, pravila. Ne volim da me oblikuje društvo.


FORZA MILAN !

Avatar
meepo
Postovi: 4240
Pridružen/a: 15 nov 2020, 23:26
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la meepo » 14 avg 2021, 03:13

Zaccagni je daleko od mediokriteta. Juric mu je promijenio poziciju prije 3 sezone i odtad momak igra extra. Ispodprosjecna Verona je uspjela izboriti Seria A i vec dvije sezone se drzi u top 10 u Seria A.

Druga stvar je sto je Zaccagni 3x jeftiniji jer mu ugovor istice i nema namjeru da produzi.

Sanse da Vlasic dodje su jako jako male i ako dodje tesko da ce biti novca za desno krilo.

Avatar
Fantasista
Postovi: 3693
Pridružen/a: 26 avg 2013, 23:01
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Fantasista » 14 avg 2021, 09:55

muxa je napisao/la:
13 avg 2021, 22:00
Fantasista je napisao/la:
13 avg 2021, 21:47
U najavi još jedna sezona za qrac u kojoj ćemo gledati Juve i Inter u borbi za titulu. Sa ovim što sad ekipa raspolaže ne može se ništa napravit a tu je i LŠ-a. Pa oni sa 2 ozbiljna veznjaka idu u novu sezonu, ludilo.
A tebi je, nakon godina ničega, prošla sezona bila za qrac???
Čim se ništa ne osvaja to je sve qrac. Sa ovakvim igračima nikad neće ništa postići. Normalno da je povratak u lš-a pozitivno ali tu su trebali da budu svake godine.

Ruicosta
Postovi: 259
Pridružen/a: 05 okt 2020, 20:45
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Ruicosta » 14 avg 2021, 10:32

Meni nije jasno otkud tolika sigurnost u Vlasica kod 90'posto forumasa. Isto ko da se prica o Mesiju, pa ono samo ga daj, nema fule. Vlasic je sigurno ok igrac, ali ja se bojim da on nece biti ni pola onoga sto se od njega ocekuje ako dodje.
Ne kontam sto je ovaj Adli iz Bordoa bolji od Pobege. Neafirmisan lik totalno, nije 10-ka koju mi trazimo. Po cemu onda na njega trosit 10 mil. a Pobegu davat na posudbu. Ili kupi Insignea, ili se osloni na Pobegu. Ovo kockanje sa nekim srednjim rjesejimq tipa Adli, Vlasic sl. mi se ne svidja.

memaga
Postovi: 1724
Pridružen/a: 08 feb 2017, 23:17
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la memaga » 14 avg 2021, 11:11

Ovi dovode samo polovnjake, nedokazane igrace sad potentne ili ne vidjet cemo, ni jedan up grade nije dosao, o kapitalcu da ne pricamo...nemam pojma, biti ce sigurno povuci potegni...kontam na onaj sastav ce dovesti dva up grade ono nista popuni sa polovnjacima, umjesto da polako jacas ekipu ono stagnacija ili nazadovanje...
Ono svi ocekuju sa nestrpljenjem novu sezonu, ja ne znam sta bi rekao....

Avatar
muxa
Postovi: 11426
Pridružen/a: 01 nov 2011, 10:09
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la muxa » 14 avg 2021, 11:44

Ja ne znam na osnovu čega vi očekujete kapitalce?
@Fantasista Ne možeš nakon godina provedenih na sredini tabele očekivati odmah trofeje, jednostavno nije realno.
Il Club più titolato al mondo!

Avatar
Fantasista
Postovi: 3693
Pridružen/a: 26 avg 2013, 23:01
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Fantasista » 14 avg 2021, 11:54

memaga je napisao/la:
14 avg 2021, 11:11
Ovi dovode samo polovnjake, nedokazane igrace sad potentne ili ne vidjet cemo, ni jedan up grade nije dosao, o kapitalcu da ne pricamo...nemam pojma, biti ce sigurno povuci potegni...kontam na onaj sastav ce dovesti dva up grade ono nista popuni sa polovnjacima, umjesto da polako jacas ekipu ono stagnacija ili nazadovanje...
Ono svi ocekuju sa nestrpljenjem novu sezonu, ja ne znam sta bi rekao....
Pa to je to, jednostavno za nešto više ti trebaju igrači koji će donijeti prevagu kao što je to Interu bio Lukaku i plus su imali trenera koji je doktor za ovu ligu. Mislio sam da će ulazak u lš-a privući neka jača imena ali ipak ništa. Nakon toliko godina se plasiraju i moram gledat Diaza i Krunića kako se brukaju.

Odgovori

Natrag na “AC Milan”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 3 gosta.