NK Podgrmeč Sanski Most

HzSM
Postovi: 865
Pridružen/a: 31 maj 2012, 17:49
Kontakt:

Re: NK Podgrmeč Sanski Most

Post Postao/la HzSM » 14 jul 2012, 19:49

kimbo je napisao/la:Sada il loze raju na oficijalnoj nasoj il ne znam ...
Emrah Ćosić, 19-godišnji odbrambeni igrač koji je ovog ljeta okončao staž u juniorskoj selekciji Veleža, potpisao je danas četverogodišnji ugovor sa „Rođenim“. Ovaj 190 cm visoki stoper koji je ponikao u Iskri iz Bugojna, proteklu sezonu nastupao je za juniore „Rođenih“.

Ćosić će narednu sezonu zbog velike konkurencije na poziciji stopera koju čine Kajtaz, Mahinić, Merzić i Kazazić provesti na posudbi. On će se već sutra priključiti treninzima Podgrmeča iz Sanskog Mosta, novog člana Prve lige FBiH. Ukoliko zadovolji struku Podgrmeča, Ćosić će narednu sezonu sticati iskustvo u dosta jakoj konkurenciji Prve lige FBiH.

Inače, ovo je početak saradnje Veleža i Podgrmeča, koja će u narednom periodu biti na mnogo većem nivou.
Odlicno,nisam za ovo znao.Kod nas je sada zbrka zbog te nesrece pa niko i ne prica o Podgrmecu.Koliko je stara ova vijest??

Avatar
kimbo
Postovi: 3402
Pridružen/a: 04 avg 2009, 16:27
Lokacija: ŽITO- MISLIĆI
Kontakt:

Re: NK Podgrmeč Sanski Most

Post Postao/la kimbo » 14 jul 2012, 20:25

par dana .. frisko je
To me, Pink Floyd were Aliens from another Galaxy far far away. They were our Brothers who came to Earth to heal us, help us fight to get through wars, greed, crime, corruption, loneliness, heartbreak, to warn us of the path humanity is heading,

HzSM
Postovi: 865
Pridružen/a: 31 maj 2012, 17:49
Kontakt:

Re: NK Podgrmeč Sanski Most

Post Postao/la HzSM » 14 jul 2012, 20:27

kimbo je napisao/la:par dana .. frisko je
Znaci trebalo bi da je vec na treninzima.Otici cu bas jedan dan na trening da provjerim,a ovo za saradnju je odlicno,samo da ovi sto dodju ne budu tarabe. :D

Avatar
kimbo
Postovi: 3402
Pridružen/a: 04 avg 2009, 16:27
Lokacija: ŽITO- MISLIĆI
Kontakt:

Re: NK Podgrmeč Sanski Most

Post Postao/la kimbo » 14 jul 2012, 20:57

HzSM je napisao/la:
kimbo je napisao/la:par dana .. frisko je
Znaci trebalo bi da je vec na treninzima.Otici cu bas jedan dan na trening da provjerim,a ovo za saradnju je odlicno,samo da ovi sto dodju ne budu tarabe. :D
Znas kako je svi su standardo poremeceni tako nikakvih garancija nema :D . Uglavnom ako dodje u stilu evo mene sminkera iz Mostara malo ga pritegnite :lol:
To me, Pink Floyd were Aliens from another Galaxy far far away. They were our Brothers who came to Earth to heal us, help us fight to get through wars, greed, crime, corruption, loneliness, heartbreak, to warn us of the path humanity is heading,

HzSM
Postovi: 865
Pridružen/a: 31 maj 2012, 17:49
Kontakt:

Re: NK Podgrmeč Sanski Most

Post Postao/la HzSM » 14 jul 2012, 21:13

kimbo je napisao/la:
HzSM je napisao/la:
kimbo je napisao/la:par dana .. frisko je
Znaci trebalo bi da je vec na treninzima.Otici cu bas jedan dan na trening da provjerim,a ovo za saradnju je odlicno,samo da ovi sto dodju ne budu tarabe. :D
Znas kako je svi su standardo poremeceni tako nikakvih garancija nema :D . Uglavnom ako dodje u stilu evo mene sminkera iz Mostara malo ga pritegnite :lol:
Naucit cemo ga igrati fudbal,a onda ga vratiti u Mostar da ga Velez proda u Manchester. ;)

HzSM
Postovi: 865
Pridružen/a: 31 maj 2012, 17:49
Kontakt:

Re: NK Podgrmeč Sanski Most

Post Postao/la HzSM » 18 jul 2012, 20:37

Pobjedu u prijateljskoj utakmici izmedju Podgrmeca i Rudara iz Prijedora na stadionu u Sanskom Mostu odnio je domacin rezultatom 2:1 i jos nam nije sviran cist penal,ali je i sudija shvatio da bi bilo ruzno da premijerligasu u prijateljskoj utakmici zabijemo 3 komada.

Bhfanatik
Postovi: 165
Pridružen/a: 19 mar 2008, 10:32
Kontakt:

Re: NK Podgrmeč Sanski Most

Post Postao/la Bhfanatik » 19 jul 2012, 20:38

Dans napokon i prvo ime - prvo pojačanje Podgrmeča. Mirza Džafić (28) igrač visočke Bosne, svakako će bit pojačanje a njegovo iskustvo i profesionalni odnos prema igri i disciplini u igri bit će postrek i ostalim nogometašima. Trener Ključanin s punim pravom to od njega i očekuje.
Volim Te BiH

HzSM
Postovi: 865
Pridružen/a: 31 maj 2012, 17:49
Kontakt:

Re: NK Podgrmeč Sanski Most

Post Postao/la HzSM » 19 jul 2012, 21:13

Bhfanatik je napisao/la:Dans napokon i prvo ime - prvo pojačanje Podgrmeča. Mirza Džafić (28) igrač visočke Bosne, svakako će bit pojačanje a njegovo iskustvo i profesionalni odnos prema igri i disciplini u igri bit će postrek i ostalim nogometašima. Trener Ključanin s punim pravom to od njega i očekuje.
Dosao je Mirza,Cosic iz Veleza,vratio se Ibricic jos ne znam ko je onaj momak sto je od pocetka priprema sa klubom.Pitao sam raju kazu da je iz Amerike dosao,ali nisam vidio da je jucer usao u igru,doduse nisam ni ostao do kraja utakmice.Da ne znas ti sta o njemu?

Avatar
Maestro^^
Postovi: 7544
Pridružen/a: 18 apr 2011, 21:54
Lokacija: Mostar
Kontakt:

Re: NK Podgrmeč Sanski Most

Post Postao/la Maestro^^ » 21 jul 2012, 15:39

Kakav je ovaj vas golman Hamzabegovic. Prema ss.ba presao je u Velez ? :)
VELEŽ MOSTAR 1922 !
AC MILAN !
Kapiten FK Kockara !
Miami Heat !

HzSM
Postovi: 865
Pridružen/a: 31 maj 2012, 17:49
Kontakt:

Re: NK Podgrmeč Sanski Most

Post Postao/la HzSM » 21 jul 2012, 15:59

Maestro^^ je napisao/la:Kakav je ovaj vas golman Hamzabegovic. Prema ss.ba presao je u Velez ? :)
Sta da ti kazem prijatelju. :D
Ima nevjerovatno gradju,ubio se za golmana.Pred njim je bila svijetla buducnost,cak je jednom dobio i poziv za juniorsku reprezentaciju,ali covjek kao i svaki golman ima malo problema u glavi. :D
Ima dana kada brani nemoguce,a isto tako ima dana kada svaki sut na go zavrsi u mrezi.Jos je on mlad,sa njim se moze raditi i sve se to da popraviti.Sretno mu,nadam se da ce se probiti u Velezu.Ovo je vjerovatno zbog ove saradnje izmedju dva kluba,tako je on sigurno dosao u Velez.

Avatar
Maestro^^
Postovi: 7544
Pridružen/a: 18 apr 2011, 21:54
Lokacija: Mostar
Kontakt:

Re: NK Podgrmeč Sanski Most

Post Postao/la Maestro^^ » 21 jul 2012, 16:00

HzSM je napisao/la:
Maestro^^ je napisao/la:Kakav je ovaj vas golman Hamzabegovic. Prema ss.ba presao je u Velez ? :)
Sta da ti kazem prijatelju. :D
Ima nevjerovatno gradju,ubio se za golmana.Pred njim je bila svijetla buducnost,cak je jednom dobio i poziv za juniorsku reprezentaciju,ali covjek kao i svaki golman ima malo problema u glavi. :D
Ima dana kada brani nemoguce,a isto tako ima dana kada svaki sut na go zavrsi u mrezi.Jos je on mlad,sa njim se moze raditi i sve se to da popraviti.Sretno mu,nadam se da ce se probiti u Velezu.Ovo je vjerovatno zbog ove saradnje izmedju dva kluba,tako je on sigurno dosao u Velez.
OK , hvala :) .
VELEŽ MOSTAR 1922 !
AC MILAN !
Kapiten FK Kockara !
Miami Heat !

HzSM
Postovi: 865
Pridružen/a: 31 maj 2012, 17:49
Kontakt:

Re: NK Podgrmeč Sanski Most

Post Postao/la HzSM » 22 jul 2012, 11:09

http://a8.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos- ... 5630_n.jpg" onclick="window.open(this.href);return false;
http://a5.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos- ... 6099_n.jpg" onclick="window.open(this.href);return false;

Evo malo slika tribina koje dobro napreduju.

Avatar
badblueboylivno
Postovi: 8701
Pridružen/a: 01 jul 2010, 17:57
Lokacija: EU :rolajz:
Kontakt:

Re: NK Podgrmeč Sanski Most

Post Postao/la badblueboylivno » 22 jul 2012, 15:09

Koliki će biti kapacitet; kolika je cijena izgradnje; imaš li možda rendere? Hvala unaprijed.
Hayley <3

HzSM
Postovi: 865
Pridružen/a: 31 maj 2012, 17:49
Kontakt:

Re: NK Podgrmeč Sanski Most

Post Postao/la HzSM » 22 jul 2012, 15:19

badblueboylivno je napisao/la:Koliki će biti kapacitet; kolika je cijena izgradnje; imaš li možda rendere? Hvala unaprijed.
Mislim da bi kapacitet trebao biti 800 jer nama vise i ne treba.200 po utakmici ce biti maksimum :D.Cini mi se da je ukupna vrijednost negdje oko 300.000 KM,ne bih ti znao tacno reci,sve to ima,ali mi mrsko traziti sada. :D

http://inmedia.ba/wp-content/uploads/20 ... 2-copy.jpg" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
badblueboylivno
Postovi: 8701
Pridružen/a: 01 jul 2010, 17:57
Lokacija: EU :rolajz:
Kontakt:

Re: NK Podgrmeč Sanski Most

Post Postao/la badblueboylivno » 22 jul 2012, 15:26

Fantastično ovo izgleda. Je li to jedina tribina ili ima još s druge strane ikakva postojeća?

Stoka koja vodi moju općinu ne da novac za izgradnju nove tribine kod nas, iako treba dosta manje nego kod vas, i iako su najavili i obećali pomoći klubu nakon ulaska u Prvu ligu. Već je sve trebalo biti pri kraju, prostor gdje je trebala biti tribina je očišćen, ali nikakvih pomaka.
Hayley <3

Avatar
L' Imperator
Postovi: 4469
Pridružen/a: 08 jan 2011, 23:15
Lokacija: Grad Rudara
Kontakt:

Re: NK Podgrmeč Sanski Most

Post Postao/la L' Imperator » 22 jul 2012, 15:34

Bice to fina tribina :) da je samo jos malo veca da moze 1000 stolica stati, super bi bilo.
#samoRudar #zauvijek

HzSM
Postovi: 865
Pridružen/a: 31 maj 2012, 17:49
Kontakt:

Re: NK Podgrmeč Sanski Most

Post Postao/la HzSM » 22 jul 2012, 15:47

badblueboylivno je napisao/la:Fantastično ovo izgleda. Je li to jedina tribina ili ima još s druge strane ikakva postojeća?

Stoka koja vodi moju općinu ne da novac za izgradnju nove tribine kod nas, iako treba dosta manje nego kod vas, i iako su najavili i obećali pomoći klubu nakon ulaska u Prvu ligu. Već je sve trebalo biti pri kraju, prostor gdje je trebala biti tribina je očišćen, ali nikakvih pomaka.
Ovo je jedina tribina.Mi smo imali drvene tribine koje su prije 6-7 godina izgorile u pozaru i od tada nismo imali nikakve,mada nam nisu ni trebale jer smo se vukli po drugoj ligi FBiH.

HzSM
Postovi: 865
Pridružen/a: 31 maj 2012, 17:49
Kontakt:

Re: NK Podgrmeč Sanski Most

Post Postao/la HzSM » 22 jul 2012, 15:49

L' Imperator je napisao/la:Bice to fina tribina :) da je samo jos malo veca da moze 1000 stolica stati, super bi bilo.
I ovo je previse druze. :D

Avatar
bosnacazin
Postovi: 369
Pridružen/a: 02 avg 2011, 21:45
Kontakt:

Re: NK Podgrmeč Sanski Most

Post Postao/la bosnacazin » 24 jul 2012, 19:11

jel se u subotu igra finalna utakmica kupa USK Krajina-Podgrmec u Vrnogracu?

HzSM
Postovi: 865
Pridružen/a: 31 maj 2012, 17:49
Kontakt:

Re: NK Podgrmeč Sanski Most

Post Postao/la HzSM » 24 jul 2012, 19:17

bosnacazin je napisao/la:jel se u subotu igra finalna utakmica kupa USK Krajina-Podgrmec u Vrnogracu?
Ne znam,i mene interesuje.Zar ona nije trebala da bude davno odigrana,a onda doslo do promjene.

Odgovori

Natrag na “Niže lige”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 1 gost.