FK Radnički Lukavac


Avatar
_karabaja_
Postovi: 971
Pridružen/a: 10 jul 2010, 22:01
Kontakt:

Re: FK Radnicki Lukavac

Post Postao/la _karabaja_ » 15 sep 2010, 11:26

Svaka cast za tribinu, bilo je i krajnje vrijeme da se pocne nesto raditi na stadionu. Jos malo radova i stadion bolji nego u pola premijerligasa. Samo i ove sezone izgleda nista nema od ulaska u 1. ligu, nazalost.
'66 WAS A GREAT YEAR FOR ENGLISH FOOTBALL. ERIC WAS BORN.

soda_
Postovi: 32
Pridružen/a: 21 jul 2010, 23:40
Kontakt:

Re: FK Radnicki Lukavac

Post Postao/la soda_ » 16 sep 2010, 11:21

Trebaju jos stolice staviti pa ce biti jos ljepsa ta tribina...Ma trebali bi uci u 1.ligu za sad nemaju srece da uzmu bodove nas strani,prvo gostovanje sudija ih ostetio pravo,a za drugi poraz na strani sami su krivi propisno su se izpromasivali..

pozz

Avatar
_karabaja_
Postovi: 971
Pridružen/a: 10 jul 2010, 22:01
Kontakt:

Re: FK Radnicki Lukavac

Post Postao/la _karabaja_ » 16 sep 2010, 16:14

Jel se Kuduz vratio iz Celika posto sam cuo da tamo nije prosao ljekarski i mozes li napisati kako otprilike izgleda prvih 11. Radnickog ?
'66 WAS A GREAT YEAR FOR ENGLISH FOOTBALL. ERIC WAS BORN.

soda_
Postovi: 32
Pridružen/a: 21 jul 2010, 23:40
Kontakt:

Re: FK Radnicki Lukavac

Post Postao/la soda_ » 17 sep 2010, 02:12

FK RADNIČKI LUKAVAC: Oštraković, Šubić, Mehanović (Hidanović), Hrnjić, Bekrić, Jusufović (Hurtić), Nurić, Alagić, Aljukić, Hodžić (Sejdinović), Jaranović....ovi u zagradama su sa klupe ulazili u igru..
Šef stručnog štaba: Irfan Džindić
a sto se tice Kuduza ni on sam ne zna gdje je....ugl nije u Radnickom iako je igrao u prijateljskim utakmicama prije pocetka sezone al tad se zakomplikovalo sa celikom tako da ga ugl vidjamo na tribinama Josika..

soda_
Postovi: 32
Pridružen/a: 21 jul 2010, 23:40
Kontakt:

Re: FK Radnicki Lukavac

Post Postao/la soda_ » 17 sep 2010, 09:29

ev ovdje imas i sliku svih igraca http://img340.imageshack.us/img340/7618/fkradnicki.jpg nadam se da ce ti pomoci :)

Avatar
senad_flamin
Postovi: 2523
Pridružen/a: 20 maj 2010, 18:35
Lokacija: Srebrenik
Kontakt:

Re: FK Radnicki Lukavac

Post Postao/la senad_flamin » 18 sep 2010, 18:24

FK.RADNICKI-MLADOST TINJA zna li ko rezultat ????
-RIVALDO-

soda_
Postovi: 32
Pridružen/a: 21 jul 2010, 23:40
Kontakt:

Re: FK Radnicki Lukavac

Post Postao/la soda_ » 18 sep 2010, 18:30

2-0 zasluzeno pobijedio Radnicki,gosti imali samo jednu priliku u prvom poluvremenu i to je sve sto su uradili ....Zapadna tribina izgleda prelijepo,postavljene su i stolice :)

Avatar
senad_flamin
Postovi: 2523
Pridružen/a: 20 maj 2010, 18:35
Lokacija: Srebrenik
Kontakt:

Re: FK Radnicki Lukavac

Post Postao/la senad_flamin » 18 sep 2010, 18:36

soda_ je napisao/la:2-0 zasluzeno pobijedio Radnicki,gosti imali samo jednu priliku u prvom poluvremenu i to je sve sto su uradili ....Zapadna tribina izgleda prelijepo,postavljene su i stolice :)
nije lose!! znaju ti porazi u gostima biti i veci....mi inace imamo jaku odbranu ali eto vidim vi imate jak napad 14 golova ste dali!! samo da kazem za one koje nisu znali da je Amir Rekic nekadasnji igrac Slobode i kapiten Zvijezde sad kod nas!! a mislim da bi ove godine Radnicki trebao tamo gdje mi je mjesto u 1.ligu federacije !! :) :)
-RIVALDO-

soda_
Postovi: 32
Pridružen/a: 21 jul 2010, 23:40
Kontakt:

Re: FK Radnicki Lukavac

Post Postao/la soda_ » 18 sep 2010, 18:44

senad_flamin je napisao/la:
soda_ je napisao/la:2-0 zasluzeno pobijedio Radnicki,gosti imali samo jednu priliku u prvom poluvremenu i to je sve sto su uradili ....Zapadna tribina izgleda prelijepo,postavljene su i stolice :)
nije lose!! znaju ti porazi u gostima biti i veci....mi inace imamo jaku odbranu ali eto vidim vi imate jak napad 14 golova ste dali!! samo da kazem za one koje nisu znali da je Amir Rekic nekadasnji igrac Slobode i kapiten Zvijezde sad kod nas!! a mislim da bi ove godine Radnicki trebao tamo gdje mi je mjesto u 1.ligu federacije !! :) :)
realno gledajuci prema prilikama trebalo je biti jedno 5-1...nasi su se propisno ispromasivali jedno 2-3 situacije 1 na 1 sa golmanom je bilo koje je zaustavio...a nadam se da ce uci u 1.ligu da se raja vrati na tribinu :)

soda_
Postovi: 32
Pridružen/a: 21 jul 2010, 23:40
Kontakt:

Re: FK Radnicki Lukavac

Post Postao/la soda_ » 19 sep 2010, 12:58

evo i kompletan izvjestaj sa utakmice :D

http://www.fkradnicki.ba/sezona-201011- ... ost-t-2-0/

soda_
Postovi: 32
Pridružen/a: 21 jul 2010, 23:40
Kontakt:

Re: FK Radnicki Lukavac

Post Postao/la soda_ » 23 sep 2010, 22:55

Uradjen najveci grafit u Lukavcu a ujedno i najljepsi :)
SIOUX LUKAVAC
http://img826.imageshack.us/img826/6136/sioux.jpg
http://img835.imageshack.us/img835/3286/sioux2.jpg

Avatar
brazzo
Postovi: 4688
Pridružen/a: 21 avg 2009, 13:50
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: FK Radnicki Lukavac

Post Postao/la brazzo » 24 sep 2010, 00:44

soda_ je napisao/la:Uradjen najveci grafit u Lukavcu a ujedno i najljepsi :)
SIOUX LUKAVAC
http://img826.imageshack.us/img826/6136/sioux.jpg
http://img835.imageshack.us/img835/3286/sioux2.jpg
svaka čast super odrađen samo reci jel ovo na urađeno na onoj dvorani ?
It was turned around so that right looked wrong
It was turned around so that up looked down
It was turned around so that those who marched in the streets with bibles and signs of peace became enemies of the state and risk to national security

Avatar
vOluMme
Postovi: 506
Pridružen/a: 31 jan 2009, 21:28
Kontakt:

Re: FK Radnicki Lukavac

Post Postao/la vOluMme » 24 sep 2010, 12:58

brazzo je napisao/la:
soda_ je napisao/la:Uradjen najveci grafit u Lukavcu a ujedno i najljepsi :)
SIOUX LUKAVAC
http://img826.imageshack.us/img826/6136/sioux.jpg
http://img835.imageshack.us/img835/3286/sioux2.jpg
svaka čast super odrađen samo reci jel ovo na urađeno na onoj dvorani ?
Ovo je urađeno na sali od Mašinske škole u Lukavcu.

Avatar
brazzo
Postovi: 4688
Pridružen/a: 21 avg 2009, 13:50
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: FK Radnicki Lukavac

Post Postao/la brazzo » 24 sep 2010, 13:56

vOluMme je napisao/la: Ovo je urađeno na sali od Mašinske škole u Lukavcu.
mislim da znam gdje je otprilike, po onom igralištu bi prepoznao 8-) dobar je grafit i vidi se da ste se potrudio/li ko je već radio ;)
It was turned around so that right looked wrong
It was turned around so that up looked down
It was turned around so that those who marched in the streets with bibles and signs of peace became enemies of the state and risk to national security

Avatar
Urban Batalion
Postovi: 730
Pridružen/a: 10 avg 2010, 13:59
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: FK Radnicki Lukavac

Post Postao/la Urban Batalion » 24 sep 2010, 14:52

brazzo je napisao/la:
vOluMme je napisao/la: Ovo je urađeno na sali od Mašinske škole u Lukavcu.
mislim da znam gdje je otprilike, po onom igralištu bi prepoznao 8-) dobar je grafit i vidi se da ste se potrudio/li ko je već radio ;)
Ma vjeroovatno neko iz IK (idemo krosat) grupe.Ima ih dole par, al ima jos dobrih rajtera. :roll:
Sloboda - Celik - Velez PRUGA SLAVNIH !!!

soda_
Postovi: 32
Pridružen/a: 21 jul 2010, 23:40
Kontakt:

Re: FK Radnicki Lukavac

Post Postao/la soda_ » 24 sep 2010, 16:53

Ma samo coban neki koji ne zna nista o navijanju moze presarati ovako nesto,a grafit su crtali momci iz LK :)

Avatar
brazzo
Postovi: 4688
Pridružen/a: 21 avg 2009, 13:50
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: FK Radnicki Lukavac

Post Postao/la brazzo » 24 sep 2010, 18:21

soda_ je napisao/la:Ma samo coban neki koji ne zna nista o navijanju moze presarati ovako nesto,a grafit su crtali momci iz LK :)
jbt zajebancija misliš da bi neko sad od Fkr došao i prešarao ovo :roll: pa zna se koliko je truda potrebno a i para da se ovakvo nešto uradi. Da je neki bezvezni tag ili natpis to ok ali ovakve ozbiljnije stvari se ne diraju ;)
It was turned around so that right looked wrong
It was turned around so that up looked down
It was turned around so that those who marched in the streets with bibles and signs of peace became enemies of the state and risk to national security

soda_
Postovi: 32
Pridružen/a: 21 jul 2010, 23:40
Kontakt:

Re: FK Radnicki Lukavac

Post Postao/la soda_ » 24 sep 2010, 18:49

brazzo je napisao/la:
soda_ je napisao/la:Ma samo coban neki koji ne zna nista o navijanju moze presarati ovako nesto,a grafit su crtali momci iz LK :)
jbt zajebancija misliš da bi neko sad od Fkr došao i prešarao ovo :roll: pa zna se koliko je truda potrebno a i para da se ovakvo nešto uradi. Da je neki bezvezni tag ili natpis to ok ali ovakve ozbiljnije stvari se ne diraju ;)
ma nisam se ja nikome direktno obratio :) jbg ko i malo zna koliko je samo para a i truda potrebno da bi se nesto ovako napravilo nece dirati :)

Avatar
Urban Batalion
Postovi: 730
Pridružen/a: 10 avg 2010, 13:59
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: FK Radnicki Lukavac

Post Postao/la Urban Batalion » 24 sep 2010, 19:47

soda_ je napisao/la:Ma samo coban neki koji ne zna nista o navijanju moze presarati ovako nesto,a grafit su crtali momci iz LK :)
Ma znam IK ima par momaka iz LK zato i kazem.A ne krosaju(saraju) se grafiti u TZ.Nema toga barem nisam zabiljezio nijedan slucaj a pratim graffiti scenu TZ. :mrgreen:
Sloboda - Celik - Velez PRUGA SLAVNIH !!!

Odgovori

Natrag na “Niže lige”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 1 gost.