RK Iskra Bugojno

Avatar
Edward
Postovi: 57
Pridružen/a: 30 jun 2011, 09:33
Lokacija: Erm, the north west!
Kontakt:

Re: RK Iskra Bugojno

Post Postao/la Edward » 11 mar 2012, 13:13

Dakle, danas se očekuje derby susret ovog kola između Sloge GV & Iskre Bug. Naime, utakmica će se odigrati na neutralnom terenu u Prozoru, a sve osim tri boda za Iskru bi bilo iznenađenje, ako se uzme u obzir kako protivnik Sloga ove godine igra veoma loše, te se nalazi na začelju tabele bez bodova.

Opširnije o današnjem susretu ovih klubova pročitajte na sljedećem linku:
http://www.bug.ba/rukometasi-iskre-putu ... akufa.html
He never fails to achieve new heights in being effin' stupid!

Avatar
Lennon
Postovi: 247
Pridružen/a: 31 jul 2011, 09:20
Lokacija: Germany
Kontakt:

Re: RK Iskra Bugojno

Post Postao/la Lennon » 01 mar 2013, 10:57

slika

Rukometni derby nas očekuje ovaj vikend. SVI, AMA BAŠ SVI!
Freude, schöner Götterfunken, Tochter aus Elysium. Wir betreten feuertrunken, Himmlische, dein Heiligtum. Deine Zauber binden wieder, was die Mode streng geteilt: Alle Menschen werden Brüder, wo dein sanfter Flügel weilt.

Avatar
Lennon
Postovi: 247
Pridružen/a: 31 jul 2011, 09:20
Lokacija: Germany
Kontakt:

Re: RK Iskra Bugojno

Post Postao/la Lennon » 07 mar 2013, 22:15

slika

Svi u KSC po novu pobjedu!
Freude, schöner Götterfunken, Tochter aus Elysium. Wir betreten feuertrunken, Himmlische, dein Heiligtum. Deine Zauber binden wieder, was die Mode streng geteilt: Alle Menschen werden Brüder, wo dein sanfter Flügel weilt.

Avatar
Lennon
Postovi: 247
Pridružen/a: 31 jul 2011, 09:20
Lokacija: Germany
Kontakt:

Re: RK Iskra Bugojno

Post Postao/la Lennon » 30 apr 2013, 08:39

Narednog vikenda nas očekuje derby između Iskre i Sloge. Prošli meč je završen zasluženom pobjedom domaćina 27:25, ali poslije toga se mnogo toga promijenilo unutar bugojanskog kluba. Glavni igrači ne žele više da igraju besplatno, ali šta je tu je. Uglavnom, sve je ostalo na mlađima uz par iskusnih igrača. Nadamo se dobroj partiji i da ostave srce na terenu. I, naravno, podrška će biti na obje strane. Mnogo se toga najavljiva.

slika
Freude, schöner Götterfunken, Tochter aus Elysium. Wir betreten feuertrunken, Himmlische, dein Heiligtum. Deine Zauber binden wieder, was die Mode streng geteilt: Alle Menschen werden Brüder, wo dein sanfter Flügel weilt.

pastore
Postovi: 897
Pridružen/a: 23 sep 2010, 23:05
Kontakt:

Re: RK Iskra Bugojno

Post Postao/la pastore » 01 maj 2013, 00:57

Lennon je napisao/la:Narednog vikenda nas očekuje derby između Iskre i Sloge. Prošli meč je završen zasluženom pobjedom domaćina 27:25, ali poslije toga se mnogo toga promijenilo unutar bugojanskog kluba. Glavni igrači ne žele više da igraju besplatno, ali šta je tu je. Uglavnom, sve je ostalo na mlađima uz par iskusnih igrača. Nadamo se dobroj partiji i da ostave srce na terenu. I, naravno, podrška će biti na obje strane. Mnogo se toga najavljiva.

slika
nas klub,nas grad
samo nama pripada! :lol:

Avatar
Lennon
Postovi: 247
Pridružen/a: 31 jul 2011, 09:20
Lokacija: Germany
Kontakt:

Re: RK Iskra Bugojno

Post Postao/la Lennon » 01 maj 2013, 07:01

Zar je GV grad? :o
Freude, schöner Götterfunken, Tochter aus Elysium. Wir betreten feuertrunken, Himmlische, dein Heiligtum. Deine Zauber binden wieder, was die Mode streng geteilt: Alle Menschen werden Brüder, wo dein sanfter Flügel weilt.

pastore
Postovi: 897
Pridružen/a: 23 sep 2010, 23:05
Kontakt:

Re: RK Iskra Bugojno

Post Postao/la pastore » 01 maj 2013, 11:40

Lennon je napisao/la:Zar je GV grad? :o
jok,bugojno je metropola,fakat :lol: :lol: :lol: nit' je dzigerica meso,nit' su bugojani ljudi...vazda bilo i ostalo...

Avatar
Lennon
Postovi: 247
Pridružen/a: 31 jul 2011, 09:20
Lokacija: Germany
Kontakt:

Re: RK Iskra Bugojno

Post Postao/la Lennon » 02 maj 2013, 09:56

Red Union?Sta je zapravo red union?to je grupa glupih debila koji pokusavaju na neki nacin da nas isprovociraju,il' sta vec,hoce da su rivali nama?obrisite bale vise,i udostojite se da se zahvalite sto vam nikad ovdje nista nije bilo.Kad smo se pojavili zadnjih par puta na njihovim utakmicama(prije mjesec dana),njihovi glavni(ako ih mogu uopste tako i nazvat,obicni kurci)su kao nama „upali“,dosli da rijesavaju probleme.I fino im se kaze: „Nemojte da biste vise ikad spomenuli Bugojno,ovo je zadnji put da vas se opominje(pjesma **** malo Bugojno,poznata pjesma od tm-a **** malo saraj'vo,toliko su bolesni i maloumni da nemaju nijednu svoju pjesmu)“njihov odgovor :“nismo mi nikada,to su sve djeca zapocela,eto mi se izvinjavamo bla bla bla..(ako neko misli da je ovo laz,slobodno moze da se obrati ,znači ponijeli se k'o najveće ****)"stara vakufska glupa prica,da bi pred derbi opet isto,i na kraju ce opet bit „nismo mi,to su nasa djeca“eh pa draga gospodo ovaj put vam se nece tolerisati vise,i vidimo se i dobrodosli ste,naravno salim se.i prave neke klipove ti momci koje mi dobro znamo,i sami sebi rizikuju boravak ovdje.Sa srecom =).
Freude, schöner Götterfunken, Tochter aus Elysium. Wir betreten feuertrunken, Himmlische, dein Heiligtum. Deine Zauber binden wieder, was die Mode streng geteilt: Alle Menschen werden Brüder, wo dein sanfter Flügel weilt.

pastore
Postovi: 897
Pridružen/a: 23 sep 2010, 23:05
Kontakt:

Re: RK Iskra Bugojno

Post Postao/la pastore » 02 maj 2013, 17:39

Lennon je napisao/la:Red Union?Sta je zapravo red union?to je grupa glupih debila koji pokusavaju na neki nacin da nas isprovociraju,il' sta vec,hoce da su rivali nama?obrisite bale vise,i udostojite se da se zahvalite sto vam nikad ovdje nista nije bilo.Kad smo se pojavili zadnjih par puta na njihovim utakmicama(prije mjesec dana),njihovi glavni(ako ih mogu uopste tako i nazvat,obicni kurci)su kao nama „upali“,dosli da rijesavaju probleme.I fino im se kaze: „Nemojte da biste vise ikad spomenuli Bugojno,ovo je zadnji put da vas se opominje(pjesma **** malo Bugojno,poznata pjesma od tm-a **** malo saraj'vo,toliko su bolesni i maloumni da nemaju nijednu svoju pjesmu)“njihov odgovor :“nismo mi nikada,to su sve djeca zapocela,eto mi se izvinjavamo bla bla bla..(ako neko misli da je ovo laz,slobodno moze da se obrati ,znači ponijeli se k'o najveće ****)"stara vakufska glupa prica,da bi pred derbi opet isto,i na kraju ce opet bit „nismo mi,to su nasa djeca“eh pa draga gospodo ovaj put vam se nece tolerisati vise,i vidimo se i dobrodosli ste,naravno salim se.i prave neke klipove ti momci koje mi dobro znamo,i sami sebi rizikuju boravak ovdje.Sa srecom =).
usrali smo se,kojiko ti je godina tlinest? inace vandali poznati po svojim pjesmama,sve od bhf-a uzeli...dino pozdravi sekicu,izgubila ti je nevinost na kalinu gore :lol: :lol:

Avatar
Lennon
Postovi: 247
Pridružen/a: 31 jul 2011, 09:20
Lokacija: Germany
Kontakt:

Re: RK Iskra Bugojno

Post Postao/la Lennon » 03 maj 2013, 08:38

Još jedan oblik vašeg primitivizma. Sad ti kažem, nema vam više praštanja!

Uglavnom, sutra je taj meč. Derby nikakav, jer vas mi nećemo a i nismo nikada smatrali rivalima. Sestru? Prop'o si pošteno čim psuješ, ali moraću te razočarati. Nemam sestre. Sada ćao, primitivče najveći!

SDA ULTRAS! :lol:
Freude, schöner Götterfunken, Tochter aus Elysium. Wir betreten feuertrunken, Himmlische, dein Heiligtum. Deine Zauber binden wieder, was die Mode streng geteilt: Alle Menschen werden Brüder, wo dein sanfter Flügel weilt.

pastore
Postovi: 897
Pridružen/a: 23 sep 2010, 23:05
Kontakt:

Re: RK Iskra Bugojno

Post Postao/la pastore » 05 maj 2013, 00:06

Lennon je napisao/la:Još jedan oblik vašeg primitivizma. Sad ti kažem, nema vam više praštanja!

Uglavnom, sutra je taj meč. Derby nikakav, jer vas mi nećemo a i nismo nikada smatrali rivalima. Sestru? Prop'o si pošteno čim psuješ, ali moraću te razočarati. Nemam sestre. Sada ćao, primitivče najveći!

SDA ULTRAS! :lol:
**** vas ovi "sda" ultrasi a?dzaba vam brojnost kad ste nijemi :lol: :lol: :lol:
" onclick="window.open(this.href);return false; ;)

Avatar
SPY
Postovi: 4821
Pridružen/a: 05 nov 2010, 21:54
Lokacija: Wonderland
Kontakt:

Re: RK Iskra Bugojno

Post Postao/la SPY » 11 maj 2013, 12:25

Lennon je napisao/la:Red Union?Sta je zapravo red union?to je grupa glupih debila koji pokusavaju na neki nacin da nas isprovociraju,il' sta vec,hoce da su rivali nama?obrisite bale vise,i udostojite se da se zahvalite sto vam nikad ovdje nista nije bilo.Kad smo se pojavili zadnjih par puta na njihovim utakmicama(prije mjesec dana),njihovi glavni(ako ih mogu uopste tako i nazvat,obicni kurci)su kao nama „upali“,dosli da rijesavaju probleme.I fino im se kaze: „Nemojte da biste vise ikad spomenuli Bugojno,ovo je zadnji put da vas se opominje(pjesma **** malo Bugojno,poznata pjesma od tm-a **** malo saraj'vo,toliko su bolesni i maloumni da nemaju nijednu svoju pjesmu)“njihov odgovor :“nismo mi nikada,to su sve djeca zapocela,eto mi se izvinjavamo bla bla bla..(ako neko misli da je ovo laz,slobodno moze da se obrati ,znači ponijeli se k'o najveće ****)"stara vakufska glupa prica,da bi pred derbi opet isto,i na kraju ce opet bit „nismo mi,to su nasa djeca“eh pa draga gospodo ovaj put vam se nece tolerisati vise,i vidimo se i dobrodosli ste,naravno salim se.i prave neke klipove ti momci koje mi dobro znamo,i sami sebi rizikuju boravak ovdje.Sa srecom =).
Šta bolan prosipaš se. Šta se neko vama ima izvinjavat šta mi pjevamo. Imamo pravo pjevat šta god hoćemo. Sve je u granicama normale i okviru derbija. Ko vam je kriv što se prepucavate preko FB sa djecom. Svugdje ima djece koja pišu gluposti po fb, kako naši tako i vaši. Pola vaše tribine otpaci iz Gornjovakufske doline. ;)

Avatar
Lennon
Postovi: 247
Pridružen/a: 31 jul 2011, 09:20
Lokacija: Germany
Kontakt:

Re: RK Iskra Bugojno

Post Postao/la Lennon » 20 jun 2013, 17:55

Tek sada vidi ovu posljednju poruku.
Ja se prosipam? Vi ste jedni obični debili, seljaci, itd. Ne shvatamo vas ozbiljno nit' ćemo ikada. Furate neku navijačku scenu, a većinu tribine vam čine žene/cure, i dječaci. Smiješno, zar ne? Tipičan papanski potez je bio i poslije derbyja kada smo vam razbili prozor na busu, a vi se niste usudili ni izaći. Svaka čast!

[youtube][/youtube]

Karanje je nauka. 8-)
Freude, schöner Götterfunken, Tochter aus Elysium. Wir betreten feuertrunken, Himmlische, dein Heiligtum. Deine Zauber binden wieder, was die Mode streng geteilt: Alle Menschen werden Brüder, wo dein sanfter Flügel weilt.

Avatar
SPY
Postovi: 4821
Pridružen/a: 05 nov 2010, 21:54
Lokacija: Wonderland
Kontakt:

Re: RK Iskra Bugojno

Post Postao/la SPY » 08 sep 2013, 13:58

Lennon je napisao/la:Tek sada vidi ovu posljednju poruku.
Ja se prosipam? Vi ste jedni obični debili, seljaci, itd. Ne shvatamo vas ozbiljno nit' ćemo ikada. Furate neku navijačku scenu, a većinu tribine vam čine žene/cure, i dječaci. Smiješno, zar ne? Tipičan papanski potez je bio i poslije derbyja kada smo vam razbili prozor na busu, a vi se niste usudili ni izaći. Svaka čast!

[youtube][/youtube]

Karanje je nauka. 8-)
Toliko o tome ko je debil i seljak. Kome ste bolan razbili prozor? Jeste li sigurni da ste nama? O tome kakvi ste navjači hranite se lajkovima sa facebooka. :lol: Papak jedan, Gornji Vakuf nije metropola sa 100.000 ljudi. Ne možeš očekivat da se skupi 2000 ljudi na tekmi. Eto Bugojno je veći grad od GV i ima više stanovnika? Vas opet bude 20-30 na tekmi? Šta je tek to? Nas barem bude svaku tekmu 50 minimalno još nam je svaka utakmica gostovanje bila. ;)

Avatar
Lennon
Postovi: 247
Pridružen/a: 31 jul 2011, 09:20
Lokacija: Germany
Kontakt:

Re: RK Iskra Bugojno

Post Postao/la Lennon » 17 sep 2013, 20:04

50? Na derbiju, je l' tako? :D
Freude, schöner Götterfunken, Tochter aus Elysium. Wir betreten feuertrunken, Himmlische, dein Heiligtum. Deine Zauber binden wieder, was die Mode streng geteilt: Alle Menschen werden Brüder, wo dein sanfter Flügel weilt.

Avatar
SPY
Postovi: 4821
Pridružen/a: 05 nov 2010, 21:54
Lokacija: Wonderland
Kontakt:

Re: RK Iskra Bugojno

Post Postao/la SPY » 18 sep 2013, 23:47

Voli svoje, poštuj tuđe. Ako nećeš, ko te ****. 8-)

Avatar
Lennon
Postovi: 247
Pridružen/a: 31 jul 2011, 09:20
Lokacija: Germany
Kontakt:

Re: RK Iskra Bugojno

Post Postao/la Lennon » 07 okt 2013, 19:22

slika

Koga bolan nazivate derbi navijačima? Bruka da je ovakva podrška uz onako dobar sastav. ;)
Freude, schöner Götterfunken, Tochter aus Elysium. Wir betreten feuertrunken, Himmlische, dein Heiligtum. Deine Zauber binden wieder, was die Mode streng geteilt: Alle Menschen werden Brüder, wo dein sanfter Flügel weilt.

pastore
Postovi: 897
Pridružen/a: 23 sep 2010, 23:05
Kontakt:

Re: RK Iskra Bugojno

Post Postao/la pastore » 07 okt 2013, 21:45

Lennon je napisao/la:slika

Koga bolan nazivate derbi navijačima? Bruka da je ovakva podrška uz onako dobar sastav. ;)
ovo je bilo prije pocetka tekme jedno 15 minuta,vise od pola raje nije uslo
a cinjenica je da nije derbya vandali se nebi skupili drugacije,evo protiv medjugorja u dvorani 20 ljudi od toga 12 iz vakufa doslo,zivota mi istina crko ako lazem

remistarmo
Postovi: 645
Pridružen/a: 08 avg 2009, 21:34
Kontakt:

Re: RK Iskra Bugojno

Post Postao/la remistarmo » 07 okt 2013, 22:29

FOTO: Rukometaši Veleža ubjedljivi protiv Iskre
U 2. kolu Prve rukometne lige Federacije BiH - Jug, izabranici Admira Krese su pred domaćom publikom pobijedili Iskru iz Bugojna rezultatom 33:25.

nova sloboda portal

Avatar
SPY
Postovi: 4821
Pridružen/a: 05 nov 2010, 21:54
Lokacija: Wonderland
Kontakt:

Re: RK Iskra Bugojno

Post Postao/la SPY » 08 okt 2013, 13:54

Lennon je napisao/la:Koga bolan nazivate derbi navijačima? Bruka da je ovakva podrška uz onako dobar sastav. ;)
Ovo je bilo na poluvremenu slikano. Nama je svaka tekma gostovanje otkako postojimo. Sve će se popravit kad nam se dvorana napravi. Kakve uslove imamo mi u Gornjem Vakufu, a kakve vi u Bugojno i opet niste nešto.

Odgovori

Natrag na “Rukomet”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 1 gost.