RK Vogošća

rk_vogosca
Postovi: 30
Pridružen/a: 08 apr 2011, 01:47

Re: RK Vogošća

Post Postao/la rk_vogosca » 14 jul 2011, 19:20

Glupo je pisati rekla - kazala!
Kad se završi prelazni rok sve će se znati tačno gdje je i šta je ko....
Do tad Sportski pozdrav......

zeljeznicar
Postovi: 43
Pridružen/a: 06 jul 2011, 16:16
Kontakt:

Re: RK Vogošća

Post Postao/la zeljeznicar » 15 jul 2011, 16:55

Vogosca se pojacala za narednu sezonu sa nekoliko vrhunskih igraca kao sto su Sakib Omerović, Sidik Omerović, najvjerovatnije dolazi Kosta Savic iz Bosne BH Gas, kao i nekoliko vrhunskih mladih talenata kao sto su Muhamed Zulfic, braća Gušić Admer i Armin, Nijaz Đozo, i još jedno provjereno ime Karavelić Admir. U pregovorima su sa nekoliko inostranih igraca koji bi ove sezone trebali od Vogosce napraviti respektabilnog prvoligasa uz vodjstvo velikog rukometnog strucnjaka Zdenke Antovica. tako bi Vogošća trebala biti težak zalogaj za sve premijerligaše u narednoj sezoni. Spisak pojačanja jos nije zaključen. Ovo nije rekla - kazala ovo je sigurno

matrix1982
Postovi: 141
Pridružen/a: 25 jan 2011, 12:03
Kontakt:

Re: RK Vogošća

Post Postao/la matrix1982 » 15 jul 2011, 17:06

zeljeznicar je napisao/la:Vogosca se pojacala za narednu sezonu sa nekoliko vrhunskih igraca kao sto su Sakib Omerović, Sidik Omerović, najvjerovatnije dolazi Kosta Savic iz Bosne BH Gas, kao i nekoliko vrhunskih mladih talenata kao sto su Muhamed Zulfic, braća Gušić Admer i Armin, Nijaz Đozo, i još jedno provjereno ime Karavelić Admir. U pregovorima su sa nekoliko inostranih igraca koji bi ove sezone trebali od Vogosce napraviti respektabilnog prvoligasa uz vodjstvo velikog rukometnog strucnjaka Zdenke Antovica. tako bi Vogošća trebala biti težak zalogaj za sve premijerligaše u narednoj sezoni. Spisak pojačanja jos nije zaključen. Ovo nije rekla - kazala ovo je sigurno
Odakle ove dezinformacije.......... Kosta Savic i Zulfic u Vogosci smjesno

Avatar
Rule_hz
Postovi: 5300
Pridružen/a: 02 jun 2010, 14:59
Kontakt:

Re: RK Vogošća

Post Postao/la Rule_hz » 15 jul 2011, 17:38

matrix1982 je napisao/la:
zeljeznicar je napisao/la:Vogosca se pojacala za narednu sezonu sa nekoliko vrhunskih igraca kao sto su Sakib Omerović, Sidik Omerović, najvjerovatnije dolazi Kosta Savic iz Bosne BH Gas, kao i nekoliko vrhunskih mladih talenata kao sto su Muhamed Zulfic, braća Gušić Admer i Armin, Nijaz Đozo, i još jedno provjereno ime Karavelić Admir. U pregovorima su sa nekoliko inostranih igraca koji bi ove sezone trebali od Vogosce napraviti respektabilnog prvoligasa uz vodjstvo velikog rukometnog strucnjaka Zdenke Antovica. tako bi Vogošća trebala biti težak zalogaj za sve premijerligaše u narednoj sezoni. Spisak pojačanja jos nije zaključen. Ovo nije rekla - kazala ovo je sigurno
Odakle ove dezinformacije.......... Kosta Savic i Zulfic u Vogosci smjesno
Dezinformacije nisu, potvrditi mogu sto se tice sidika, sakiba, koste, šunj , braca gusić, đozo, karavelic, za zulfica je pitanje i hrbata. sto se tice igraca..... u pregovorima je jos s par igraca iz inostranstva. sa strucnjakom anotvicem se moze daleko dogurati kao sto se vidjelo u prvoj ligi nakon preuzimanja mjesta trenera, naravno ko je pratio vogoscu s tribina i tv-a. sve mu je jasno....
RODJEN SAM NA SJEVERU,
SLUSAJTE ME SVI,
VOLIM TEBE SARAJEVO,
ZIVOT SI MI TI.

D-mol
Postovi: 97
Pridružen/a: 22 apr 2011, 01:46
Kontakt:

Re: RK Vogošća

Post Postao/la D-mol » 15 jul 2011, 17:44

Rule_hz je napisao/la:
matrix1982 je napisao/la:
zeljeznicar je napisao/la:Vogosca se pojacala za narednu sezonu sa nekoliko vrhunskih igraca kao sto su Sakib Omerović, Sidik Omerović, najvjerovatnije dolazi Kosta Savic iz Bosne BH Gas, kao i nekoliko vrhunskih mladih talenata kao sto su Muhamed Zulfic, braća Gušić Admer i Armin, Nijaz Đozo, i još jedno provjereno ime Karavelić Admir. U pregovorima su sa nekoliko inostranih igraca koji bi ove sezone trebali od Vogosce napraviti respektabilnog prvoligasa uz vodjstvo velikog rukometnog strucnjaka Zdenke Antovica. tako bi Vogošća trebala biti težak zalogaj za sve premijerligaše u narednoj sezoni. Spisak pojačanja jos nije zaključen. Ovo nije rekla - kazala ovo je sigurno

Dezinformacije nisu, potvrditi mogu sto se tice sidika, sakiba, koste, šunj , braca gusić, đozo, karavelic, za zulfica je pitanje i hrbata. sto se tice igraca..... u pregovorima je jos s par igraca iz inostranstva. sa strucnjakom anotvicem se moze daleko dogurati kao sto se vidjelo u prvoj ligi nakon preuzimanja mjesta trenera, naravno ko je pratio vogoscu s tribina i tv-a. sve mu je jasno....
Tačne informacije.....!
Horde Zla

matrix1982
Postovi: 141
Pridružen/a: 25 jan 2011, 12:03
Kontakt:

Re: RK Vogošća

Post Postao/la matrix1982 » 15 jul 2011, 17:45

Opet kazem velika greska za njih dvojicu......
moguce braca Gusic, Hrbat ali Zulfic koji moze
biti veoma i brzo u prvom timu tesko

D-mol
Postovi: 97
Pridružen/a: 22 apr 2011, 01:46
Kontakt:

Re: RK Vogošća

Post Postao/la D-mol » 15 jul 2011, 17:50

matrix1982 je napisao/la:Opet kazem velika greska za njih dvojicu......
moguce braca Gusic, Hrbat ali Zulfic koji moze
biti veoma i brzo u prvom timu tesko
Pa dobro svako ima svoje... Ali zulfic uz malo vise rada i napora moze biti igrac veliko dometa za ovu ligu ako se uzme da je 92 godiste ak se ne varam.... s tim da ovo nije kompletiran igracki kadar....
Horde Zla

matrix1982
Postovi: 141
Pridružen/a: 25 jan 2011, 12:03
Kontakt:

Re: RK Vogošća

Post Postao/la matrix1982 » 15 jul 2011, 17:53

D-mol je napisao/la:
matrix1982 je napisao/la:Opet kazem velika greska za njih dvojicu......
moguce braca Gusic, Hrbat ali Zulfic koji moze
biti veoma i brzo u prvom timu tesko
Pa dobro svako ima svoje... Ali zulfic uz malo vise rada i napora moze biti igrac veliko dometa za ovu ligu ako se uzme da je 92 godiste ak se ne varam.... s tim da ovo nije kompletiran igracki kadar....
pa dobro ja samo kazem a iskreno nikada se nezna samo
cekamo prozivku najjaceg rukometnog kluba u drzavi pa
ce se sve znati......

D-mol
Postovi: 97
Pridružen/a: 22 apr 2011, 01:46
Kontakt:

Re: RK Vogošća

Post Postao/la D-mol » 15 jul 2011, 17:55

matrix1982 je napisao/la:
D-mol je napisao/la:
matrix1982 je napisao/la:Opet kazem velika greska za njih dvojicu......
moguce braca Gusic, Hrbat ali Zulfic koji moze
biti veoma i brzo u prvom timu tesko
Pa dobro svako ima svoje... Ali zulfic uz malo vise rada i napora moze biti igrac veliko dometa za ovu ligu ako se uzme da je 92 godiste ak se ne varam.... s tim da ovo nije kompletiran igracki kadar....
pa dobro ja samo kazem a iskreno nikada se nezna samo
cekamo prozivku najjaceg rukometnog kluba u drzavi pa
ce se sve znati......
pa dobro, ja se slazem s tobom... ali bosna mora dovest igrace vrhunske... mada sam ja cuo da je zulfic potpisao za bosnu... moguce je da ga bosna salje na kaljenje u vogosucu ako je to tacno... a za kostu 90% da dolazi u vogoscu....
Horde Zla

matrix1982
Postovi: 141
Pridružen/a: 25 jan 2011, 12:03
Kontakt:

Re: RK Vogošća

Post Postao/la matrix1982 » 15 jul 2011, 17:58

pa dobro ja samo kazem a iskreno nikada se nezna samo
cekamo prozivku najjaceg rukometnog kluba u drzavi pa
ce se sve znati......[/quote]

pa dobro, ja se slazem s tobom... ali bosna mora dovest igrace vrhunske... mada sam ja cuo da je zulfic potpisao za bosnu... moguce je da ga bosna salje na kaljenje u vogosucu ako je to tacno... a za kostu 90% da dolazi u vogoscu....[/quote]

pa sta mislis da bosna igra 4 fronta (Liga Prvaka, regionalna liga, zavrsnica BH lige i Kup BiH) i ostaje na dva lijeva beka Pazin i Memic....
neshatam

D-mol
Postovi: 97
Pridružen/a: 22 apr 2011, 01:46
Kontakt:

Re: RK Vogošća

Post Postao/la D-mol » 15 jul 2011, 17:59

matrix1982 je napisao/la:pa dobro ja samo kazem a iskreno nikada se nezna samo
cekamo prozivku najjaceg rukometnog kluba u drzavi pa
ce se sve znati......
pa dobro, ja se slazem s tobom... ali bosna mora dovest igrace vrhunske... mada sam ja cuo da je zulfic potpisao za bosnu... moguce je da ga bosna salje na kaljenje u vogosucu ako je to tacno... a za kostu 90% da dolazi u vogoscu....[/quote]

pa sta mislis da bosna igra 4 fronta (Liga Prvaka, regionalna liga, zavrsnica BH lige i Kup BiH) i ostaje na dva lijeva beka Pazin i Memic....
neshatam[/quote]

ne znam koliko si upucne, da bosna treba doves dva slovenca u paketu zajedno, bar kak sam ja informisan....
Horde Zla

matrix1982
Postovi: 141
Pridružen/a: 25 jan 2011, 12:03
Kontakt:

Re: RK Vogošća

Post Postao/la matrix1982 » 15 jul 2011, 18:00

Pa na kojim pozicijamaa

D-mol
Postovi: 97
Pridružen/a: 22 apr 2011, 01:46
Kontakt:

Re: RK Vogošća

Post Postao/la D-mol » 15 jul 2011, 18:01

matrix1982 je napisao/la:Pa na kojim pozicijamaa
desna strana mislim bek i krilo....
sigurno onda bosna ne bi pustala kostu.... al eto ostaje da vidimo....
Horde Zla

matrix1982
Postovi: 141
Pridružen/a: 25 jan 2011, 12:03
Kontakt:

Re: RK Vogošća

Post Postao/la matrix1982 » 15 jul 2011, 18:05

D-mol je napisao/la:
matrix1982 je napisao/la:Pa na kojim pozicijamaa
desna strana mislim bek i krilo....
sigurno onda bosna ne bi pustala kostu.... al eto ostaje da vidimo....
pa zar nije cudno reprezentivac BiH posuba u Vogscu.... a sta mislis
onda drugi slovenac umjesto Vrazalica ili Rakovica

D-mol
Postovi: 97
Pridružen/a: 22 apr 2011, 01:46
Kontakt:

Re: RK Vogošća

Post Postao/la D-mol » 15 jul 2011, 18:07

matrix1982 je napisao/la:
D-mol je napisao/la:
matrix1982 je napisao/la:Pa na kojim pozicijamaa
desna strana mislim bek i krilo....
sigurno onda bosna ne bi pustala kostu.... al eto ostaje da vidimo....
pa zar nije cudno reprezentivac BiH posuba u Vogscu.... a sta mislis
onda drugi slovenac umjesto Vrazalica ili Rakovica
jarane jeste to cudno kad se ovako govori, ali stvar je biznisa... rukomet - biznis
Horde Zla

Avatar
Rule_hz
Postovi: 5300
Pridružen/a: 02 jun 2010, 14:59
Kontakt:

Re: RK Vogošća

Post Postao/la Rule_hz » 29 jul 2011, 14:27

Došli: Sidik Omerović, Sakib Omerovic, Ensar Šunj, Admir Karavelić, Nijaz Đozo, braća Gušić, Kosta Savić - posudba, Muhamed Zulfić - posudba.

Otišli: Tarik Trbić (Igman Ilidža) i nekim igračima zahvalnica...


Ako ima neka greska nek me neko ispravi....
RODJEN SAM NA SJEVERU,
SLUSAJTE ME SVI,
VOLIM TEBE SARAJEVO,
ZIVOT SI MI TI.

matrix1982
Postovi: 141
Pridružen/a: 25 jan 2011, 12:03
Kontakt:

Re: RK Vogošća

Post Postao/la matrix1982 » 29 jul 2011, 14:51

Mislim da si smjesan sto se igraca Bosne tice......

zeljeznicar
Postovi: 43
Pridružen/a: 06 jul 2011, 16:16
Kontakt:

Re: RK Vogošća

Post Postao/la zeljeznicar » 29 jul 2011, 17:50

Sve je moguce, 1. augusta krecu pripreme Vogošćana pa če se znati kakva je situacija i ko je sve došao. Sudbina Koste Savica i Zulfica vjerovatno zavisi od Smajlagica jer imaju ugovore, a vrlo je moguce da bi mogli zaigrati za vogoscu.

Avatar
Rule_hz
Postovi: 5300
Pridružen/a: 02 jun 2010, 14:59
Kontakt:

Re: RK Vogošća

Post Postao/la Rule_hz » 29 jul 2011, 17:54

zeljeznicar je napisao/la:Sve je moguce, 1. augusta krecu pripreme Vogošćana pa če se znati kakva je situacija i ko je sve došao. Sudbina Koste Savica i Zulfica vjerovatno zavisi od Smajlagica jer imaju ugovore, a vrlo je moguce da bi mogli zaigrati za vogoscu.
Prozivka 01.08.2011 u 18:00
RODJEN SAM NA SJEVERU,
SLUSAJTE ME SVI,
VOLIM TEBE SARAJEVO,
ZIVOT SI MI TI.

rk_vogosca
Postovi: 30
Pridružen/a: 08 apr 2011, 01:47

Re: RK Vogošća

Post Postao/la rk_vogosca » 02 avg 2011, 12:56

Rukometaši novog premijerligaša Vogošće u ponedjeljak su se okupili na prozivci čime je ozvaničen početak priprema za novu sezonu. Ovo će biti prvi put u 61 godini postojanja da Vogošća igra Premijer ligu Bosne i Hercegovine.

Treneru Zdenku Antoviću su se pored starosjedilaca na prozivku javila i pojačanja za narednu sezonu. Za sada su to: bivši reprezentativac Sakib Omerović, golman Sidik Omerović, zatim Admir Karavelić, Ensar Šunj…

Ambiciozni Vogošćani su najavili da nije isključeno dovođenje još kojeg pojačanja, pa se očekije da u društvo najboljih uđu sa respektabilnim sastavom čiji će cilj biti plasma u sredinu tabele.

Odgovori

Natrag na “Rukomet”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 1 gost.