Sevilla FC

Moderatori/ce: Monolog,ribery,hammers,geronimo

Avatar
Bertrand
Postovi: 2472
Pridružen/a: 26 apr 2011, 22:08
Kontakt:

Re: Sevilla FC

Post Postao/la Bertrand » 15 jul 2011, 09:37

Ništa, onda se trojcu u napadu ostaje dobro naraditi na treninzima, ne bi li sebi zaradili mjesto u početnom timu.

slika

Sevilla će tokom pripremnih utakmica ovoga ljeta, na rukavima nositi natpis 'Volim krastav(i)ce'. :mrgreen:
Naravno, ovim činom, Rojiblancosi će dati svoj doprinos njihovim proizvođačima ovoga povrća, nakon što su njemačke vlasti lažno optužile španske krastavce kao uzrok nastajanja Escherichije coli, virusa koji je odnio dosta žrtava. Sve je to prouzrokovalo veliku ekonomsku štetu poljoprivrednicima.

Uglavnom, lijep čin kluba, iako će sigurno naići na ismijavanje pojedinaca.

Koliko vidim, tu je i novi dres, nadam se bez one crvene čize pozadi, kao prošle sezone. To me je baš onako nerviralo. :P
Greatness dies
Unsung and lost, invisible to history

Avatar
juznjak>
Postovi: 6397
Pridružen/a: 08 maj 2010, 16:49
Lokacija: Benidorm
Kontakt:

Re: Sevilla FC

Post Postao/la juznjak> » 15 jul 2011, 22:52

Roteña 0
Sevilla 9

Za Sevillu su nastupili : Palop, Coke, Alexis, Bernardo, Navarro, Acosta, Fazio, Romaric, Armenteros, Del Moral, Koné. También jugaron Varas, Dabo, Spahic, Escudé, Luna, Navas, Torchowski, Salva, Alfaro, Rodri y Negredo

Strijelci
0-1 Armenteros 8', 0-2 Acosta 20', 0-3 Koné 38', 0-4 Fazio 43', 0-5 Negredo (p) 46', 0-6 Rodri 48', 0-7 Negredo 69', 0-8 Rodri 78', 0-9 Alfaro 80'

Spahic usao u drugom poluvremenu .
El Glorioso vuelve a ser un grande ! Rap sucks. Rap = Retards Attempting Poetry.
Ser del Madrid tiene precio,ser del barsa tiene precio,ser del atleti no tiene precio para todo lo demás ROJIBLANCO FORZA ATLETI!!!♡♥♡ Bosna Prkosna Od Sna !♥♡

Avatar
messilla
Postovi: 31164
Pridružen/a: 05 jul 2011, 13:30
Lokacija: Times Square, NYC
Kontakt:

Re: Sevilla FC

Post Postao/la messilla » 16 jul 2011, 14:22

juznjak> je napisao/la:Roteña 0
Sevilla 9

Za Sevillu su nastupili : Palop, Coke, Alexis, Bernardo, Navarro, Acosta, Fazio, Romaric, Armenteros, Del Moral, Koné. También jugaron Varas, Dabo, Spahic, Escudé, Luna, Navas, Torchowski, Salva, Alfaro, Rodri y Negredo

Strijelci
0-1 Armenteros 8', 0-2 Acosta 20', 0-3 Koné 38', 0-4 Fazio 43', 0-5 Negredo (p) 46', 0-6 Rodri 48', 0-7 Negredo 69', 0-8 Rodri 78', 0-9 Alfaro 80'

Spahic usao u drugom poluvremenu .
Jes vidio kad je Spaha ušao dali više golova :D :D
Now the old king is dead! Long live the king!

2nd#Tripl3t

London! Paris! Rome! London! Berlin!
1992 2006 2009 2011 2015

Avatar
Ted Mosby
Postovi: 6366
Pridružen/a: 14 nov 2009, 18:47
Kontakt:

Re: Sevilla FC

Post Postao/la Ted Mosby » 16 jul 2011, 22:58

Hrvatski nogometni reprezentativac Ivan Rakitić oporavlja se od operacije kojoj se podvrgnuo nakon ozljede lijevog stopala pred kraj prošle sezone.

Nakon pregleda u Vitoriji i kraćeg boravka u Hrvatskoj Ivan Rakitić konačno se priključio ostatku momčadi Seville na pripremama u Cadizu.

Iako još uvijek ima manjih problema očekuje se da Rakitić već od ponedjeljka krene s laganim treninzima dok bi puni intenzitet mogao doseći za desetak dana.

Čim je došao među suigrače Rakitić je izjavio da se osjeća puno bolje te kako očekuje da će biti potpuno spreman za početak nove sezone.
Only ONE UNITED
Kimi Raikkonen:"How does it feels to drive at 300 km/h? - It feels normal."
Srcu mome tiha patnja, oku mome radost i sjaj, Dinamo Zagreb najbolji si znaj
Podrška Jackyu

Avatar
juznjak>
Postovi: 6397
Pridružen/a: 08 maj 2010, 16:49
Lokacija: Benidorm
Kontakt:

Re: Sevilla FC

Post Postao/la juznjak> » 17 jul 2011, 23:47

Preminuo Juan Arza Íñigo, najveca legenda Seville i najbolji strijelac kluba u historiji .
Za Sevillu igrao u periodu (1943-1959) i u 349 nastupa za los los nervionensese zabio 182 gola . Odigrao je jos 64 meca u Kupu Kralja i zabio 24 gola ,zabiljezio je jos 5 nastupa u Kupu Sampiona,zabiljezio je i dva nastupa za Furiju .
Osvojio Ligu 1945–46
Spanski Cup: 1947–48
Pichichi trofej : 1954–55

slika
D.E.P
El Glorioso vuelve a ser un grande ! Rap sucks. Rap = Retards Attempting Poetry.
Ser del Madrid tiene precio,ser del barsa tiene precio,ser del atleti no tiene precio para todo lo demás ROJIBLANCO FORZA ATLETI!!!♡♥♡ Bosna Prkosna Od Sna !♥♡

Avatar
juznjak>
Postovi: 6397
Pridružen/a: 08 maj 2010, 16:49
Lokacija: Benidorm
Kontakt:

Re: Sevilla FC

Post Postao/la juznjak> » 18 jul 2011, 19:15

apiten fudbalske reprezentacije Bosne i Hercegovine Emir Spahić nalazi se na pripremama sa svojom novom ekipom Sevillom.

Spahić je ovog mjeseca u transferu vrijednom 1,5 miliona eura pojačao ekipu sa Sanchez Pizjuan stadiona odakle je došao iz francuske ekipe Montpelliera, a u razgovoru za SportSport.ba sa našim je čitaocima podijelio prve utiske iz Andaluzije.

Kapiten Zmajeva, kako kaže u razgovoru za SportSport.ba, oduševljen je novom ekipom i sredinom.

"Za sada je sve super! Zaista nemam riječi, sve ide odlično", kaže Spahić u razgovoru za SportSport.ba.

"Grad je zaista prelijep! Od kako sam prvi put sletio u Sevillu pa do sada neprestano se uvjeravam u sve ono što su mi ljudi govorili o njoj. Zaista sam impresioniran ljepotom Seville".

Kakve su ambicije kluba u sezoni koja je pred nama?

"O ambicijama kluba sam saznao na prvom sastanku sa predsjednikom Seville, koji mi je odmah rekao da me nisu kupili da bi igrali u Europa ligi i bili peti u prvenstvu. Znači, nama je cilj jedno od prva četiri mjesta i plasman u Ligu prvaka naredne sezone. Uostalom, to je ono što i ja želim i što mi je cilj", kaže naš kapiten.

Kakva je konkurencija na pozicijama stopera?

"Konkurencija mi je stvarno jaka. U ekipi ima šest stopera i svih šest su reprezentativci: Fazio, Escude, Alexis, Caseres i Bernardo su tu zajedno samnom".

S kim se kapiten za sada najviše zbližio u svom novom klubu?

"Sreća pa mi je Raketa (Ivan Rakitić op.a.) tu. Mnogo mi pomaže, nema šta. Osim njega, u pomoć su mi odmah skočili Kanute, Negredo, Alexis i Escude. Sad, dok je Ivan na liječenju u Hrvatskoj oni su mi stalno 'blizu'."

Utisci o novom treneru?

"Marcelino je tip trenera koji od nas traži da smo stalno na maksimumu na treninzima, disciplinirani, koncentrirani, odgovorni i, u normalnim granicama, bezobrazni. Voli puno raditi na taktici, te tehnički dotjeranom stilu fudbala. Ima odličan pristup igračima, iako je jako kratko tu. Respekt igrača prema njemu je ogroman, ali isto je i u obrnutom smjeru".

"Trenutno se nalazimo na pripremama u Marbelli, a zatim smo u Italiji".

Nedostaje li Montpellier?

"Moram priznati, fali mi malo Montpellier i moja 'klapa' s kojom sam stalno na liniji, ali to je život. Stalno se čujem telefonom sa trenerom, predsjednikom i nekim, sad već bivšim, suigračima. U petak ću ih posjetiti i oprostiti se od njih, te se zahvaliti na prelijepom vremenu koje sam proveo u Montepllieru. Čuo sam da je trener Montpelliera izjavio da im je teško bez mene... Hvala mu na tome i to mi je jako važno i drago čuti, jer znači da sam u Francuskoj ipak nešto napravio. Ipak, nadam se da će oni i bez mene biti pravi, a u meni će uvijek imati vječnog i iskrenog navijača", dodao je Emir Spahić na kraju razgovora za SportSport.ba.


Inace Capel je blizu Sportinga iz Lisabona, :shock: za nekih 6 mil eura on bi trebao u Portugal .

Ne mogu da vjerujem da ce pustiti takvog igraca,istina da je vise grijao klupu nego sto je igrao ,al opet fantastican mladi igrac . Atletico prije 2 sezone za njega davao 15 mil :roll:
Zadnja izmjena: juznjak>, dana/u 18 jul 2011, 19:30, ukupno mijenjano 1 put.
El Glorioso vuelve a ser un grande ! Rap sucks. Rap = Retards Attempting Poetry.
Ser del Madrid tiene precio,ser del barsa tiene precio,ser del atleti no tiene precio para todo lo demás ROJIBLANCO FORZA ATLETI!!!♡♥♡ Bosna Prkosna Od Sna !♥♡

Avatar
Bertrand
Postovi: 2472
Pridružen/a: 26 apr 2011, 22:08
Kontakt:

Re: Sevilla FC

Post Postao/la Bertrand » 18 jul 2011, 19:30

juznjak> je napisao/la: Inace Capel je blizu Sportinga iz Lisabona, :shock: za nekih 6 mil eura on bi trebao u Portugal .

Ne mogu da vjerujem da ce pustiti takvog igraca,istina da je vise grijao klupu nego sto je igrao ,al opet fantastican mladi igrac .
No way!

6 miliona? Sporting Lisabon? Pa nije vrag da su mu povrede baš ovoliko ubile karijeru. Pa donedavno, to je bio Manchester i 20 miliona eura najmanje. Do duše, već su mu 23 godine, i ako ga je Perotti uspio izbaciti iz prvog tima, onda se stvarno nešto značajnije desilo, i izgleda da mu je karijera u ozbiljnom padu.
Greatness dies
Unsung and lost, invisible to history

Avatar
MElloo
Postovi: 13047
Pridružen/a: 29 nov 2009, 17:23
Kontakt:

Re: Sevilla FC

Post Postao/la MElloo » 19 jul 2011, 18:40

Prešao Capel u Sporting :(

Avatar
juznjak>
Postovi: 6397
Pridružen/a: 08 maj 2010, 16:49
Lokacija: Benidorm
Kontakt:

Re: Sevilla FC

Post Postao/la juznjak> » 19 jul 2011, 21:55

Ne mogu da vjerujem !! pa Atletico ga je trazio prije 2 sezone Sevilla odbijala ponude tipa 20 mil eur, i gle sada ode za 4 mil eura . Djeluje mi nevjerovatno da su ga se tako lako odrekli :o
El Glorioso vuelve a ser un grande ! Rap sucks. Rap = Retards Attempting Poetry.
Ser del Madrid tiene precio,ser del barsa tiene precio,ser del atleti no tiene precio para todo lo demás ROJIBLANCO FORZA ATLETI!!!♡♥♡ Bosna Prkosna Od Sna !♥♡

ACMTomo
Postovi: 18
Pridružen/a: 14 jul 2011, 14:44
Kontakt:

Re: Sevilla FC

Post Postao/la ACMTomo » 19 jul 2011, 22:01

juznjak> je napisao/la:Ne mogu da vjerujem !! pa Atletico ga je trazio prije 2 sezone Sevilla odbijala ponude tipa 20 mil eur, i gle sada ode za 4 mil eura . Djeluje mi nevjerovatno da su ga se tako lako odrekli :o
nije imao srece da ga klub uvali kao sergia ramosa, da su ga prodali u real kao ovog kiksera danas bi klinci pricali o njemu kao o jednom od najboljih branica svijeta :)

Avatar
LBJ MVP
Postovi: 15602
Pridružen/a: 10 jan 2010, 21:52
Lokacija: Casterly Rock
Kontakt:

Re: Sevilla FC

Post Postao/la LBJ MVP » 19 jul 2011, 22:08

ACMTomo je napisao/la:
juznjak> je napisao/la:Ne mogu da vjerujem !! pa Atletico ga je trazio prije 2 sezone Sevilla odbijala ponude tipa 20 mil eur, i gle sada ode za 4 mil eura . Djeluje mi nevjerovatno da su ga se tako lako odrekli :o
nije imao srece da ga klub uvali kao sergia ramosa, da su ga prodali u real kao ovog kiksera danas bi klinci pricali o njemu kao o jednom od najboljih branica svijeta :)
slika
Šta je ovo noćas
Michael Owen: "Before I went there, Jamie Carragher said to me: “Oh, you’ll never get a game, Ronaldo will be playing and Raul will be playing, My answer was simple: “But it’s Real Madrid”.

ACMTomo
Postovi: 18
Pridružen/a: 14 jul 2011, 14:44
Kontakt:

Re: Sevilla FC

Post Postao/la ACMTomo » 19 jul 2011, 23:21

LBJ MVP je napisao/la:
ACMTomo je napisao/la:
juznjak> je napisao/la:Ne mogu da vjerujem !! pa Atletico ga je trazio prije 2 sezone Sevilla odbijala ponude tipa 20 mil eur, i gle sada ode za 4 mil eura . Djeluje mi nevjerovatno da su ga se tako lako odrekli :o
nije imao srece da ga klub uvali kao sergia ramosa, da su ga prodali u real kao ovog kiksera danas bi klinci pricali o njemu kao o jednom od najboljih branica svijeta :)
slika
Šta je ovo noćas
??? sto sam pogrijesio,smatras li ramosa za vrhunskog igraca?

Avatar
Zabac
Postovi: 635
Pridružen/a: 29 jun 2011, 18:39
Lokacija: Guadalahara
Kontakt:

Re: Sevilla FC

Post Postao/la Zabac » 20 jul 2011, 01:01

[

nije imao srece da ga klub uvali kao sergia ramosa, da su ga prodali u real kao ovog kiksera danas bi klinci pricali o njemu kao o jednom od najboljih branica svijeta :)[/quote]
slika
Šta je ovo noćas[/quote]
??? sto sam pogrijesio,smatras li ramosa za vrhunskog igraca?[/quote]


vjerovatno je udario glavom od monitor kad je cuo da je capel branic , ostalo je tako tako.Dobar je Ramos ali da je kikser i to jeste :D
Stranger in the night. SIDA in the morning!

Avatar
Nail for Real
Postovi: 9897
Pridružen/a: 10 jun 2009, 08:37
Lokacija: Sandžak
Kontakt:

Re: Sevilla FC

Post Postao/la Nail for Real » 20 jul 2011, 01:03

Nisi ni ti daleko od monitora bio.
Diego Capel je morao biti prodat' za vece novce. Talenat je to veliki, iako nije imao najbolju sezonu u Sevilli. Lose poslovanje kluba, kako se cini na prvi pogled.
My thoughts wandered to Santiago Bernabeu, the Temple, a ground struck terror into opponents. Bruised & battered slaves at the king's banquet.

ACMTomo
Postovi: 18
Pridružen/a: 14 jul 2011, 14:44
Kontakt:

Re: Sevilla FC

Post Postao/la ACMTomo » 20 jul 2011, 13:28

Zabac je napisao/la:[

nije imao srece da ga klub uvali kao sergia ramosa, da su ga prodali u real kao ovog kiksera danas bi klinci pricali o njemu kao o jednom od najboljih branica svijeta :)
slika
Šta je ovo noćas[/quote]
??? sto sam pogrijesio,smatras li ramosa za vrhunskog igraca?[/quote]


vjerovatno je udario glavom od monitor kad je cuo da je capel branic , ostalo je tako tako.Dobar je Ramos ali da je kikser i to jeste :D[/quote]
sry, nisam mislio na capel-a, mislio sam na onog branica koji je također slovio za velikog talenta, nisam siguran kako se zove, alex i jos nesto :|

Avatar
juznjak>
Postovi: 6397
Pridružen/a: 08 maj 2010, 16:49
Lokacija: Benidorm
Kontakt:

Re: Sevilla FC

Post Postao/la juznjak> » 20 jul 2011, 16:02

Alexis probably :? isto tako dobar igrac .

Dio dos Santos ce vjerovatno popuniti Capelovo mjesto u timu .
El Glorioso vuelve a ser un grande ! Rap sucks. Rap = Retards Attempting Poetry.
Ser del Madrid tiene precio,ser del barsa tiene precio,ser del atleti no tiene precio para todo lo demás ROJIBLANCO FORZA ATLETI!!!♡♥♡ Bosna Prkosna Od Sna !♥♡

Avatar
Bertrand
Postovi: 2472
Pridružen/a: 26 apr 2011, 22:08
Kontakt:

Re: Sevilla FC

Post Postao/la Bertrand » 20 jul 2011, 16:18

juznjak> je napisao/la: Dio dos Santos ce vjerovatno popuniti Capelovo mjesto u timu .
Giovani ima zaista veliki potencijal, i ako mu Marcelino uspije ući u glavu, i vidi o čemu se radi, može biti od velike koristi napadačkom dijelu ekipe. Bože, kako mrzim ovu prošlu rečenicu, kad je upotrebljavam za mlade igrače koji još uvijek nisu sazrijeli. :mrgreen:

Spominje se povratak Caceresa u Juve, iako ne vjerujem ni trunku u ovu priču. Štoper David Prieto će najvjerovatnije napustiti klub i preseliti u Cordobu.
Greatness dies
Unsung and lost, invisible to history

Avatar
juznjak>
Postovi: 6397
Pridružen/a: 08 maj 2010, 16:49
Lokacija: Benidorm
Kontakt:

Re: Sevilla FC

Post Postao/la juznjak> » 25 jul 2011, 17:51

Capel se oprostio od Seville ,uf u kuratz koliko emocija na presici da sam i ja morao pustit koju .
slika

Inace Capel ce biti najplaceniji igrac Sportinga, treba dodati da Sevilla ima pravo na 20% novca od narednog eventualnog Capelovog transfera.Realno Peroti je izrastao u igracinu tako da pored njega tesko da bi se naigrao ,bolje za njega sto je otisao u Sporting koji je takodjer veliki klub .
El Glorioso vuelve a ser un grande ! Rap sucks. Rap = Retards Attempting Poetry.
Ser del Madrid tiene precio,ser del barsa tiene precio,ser del atleti no tiene precio para todo lo demás ROJIBLANCO FORZA ATLETI!!!♡♥♡ Bosna Prkosna Od Sna !♥♡

Avatar
Bertrand
Postovi: 2472
Pridružen/a: 26 apr 2011, 22:08
Kontakt:

Re: Sevilla FC

Post Postao/la Bertrand » 29 jul 2011, 11:57

Jao, što mi je krivo kad vidim igrača koji je ovako vezan za klub. :(

Sevilla, u prijateljskoj, pobijedila Xerez sa 3:0. Kanoute je zabio hat-trick, i to u prvom dijelu.

SEVILLA: Javi Varas, Fazio, Spahic, Fernando Navarro, Jesus Navas, Negredo, Kanoute, Escude, Trochowski, Manu del Moral and Alexis. Još su igrali: Armenteros, Bernardo, Luis Alberto, Rodri, Salva, Dabo, Sam and Dani.

GOALS: 0-1, m. 4 Kanoute, 0-2, m. 27, Kanoute, 0-3, m. 28, Kanoute.
_

Romaric će najvjerovatnije pojačati turski Bursaspor. Acosta je otišao na posudbu u Santander, a dvojac Sabadell/Prieto je prešao u Cordobu.
Greatness dies
Unsung and lost, invisible to history

Avatar
juznjak>
Postovi: 6397
Pridružen/a: 08 maj 2010, 16:49
Lokacija: Benidorm
Kontakt:

Re: Sevilla FC

Post Postao/la juznjak> » 29 jul 2011, 18:47

Vidim navijaci Seville hvale Spahica sto je svakako lijepo 8-) Kanute stari lisac kakva tri komada je zabio ,pogotovo drugi go je bio majstorski . Sevilla odlicno izgleda ,na svakoj poziciji ima bar 2 dobra igraca .

Inace Kanute se lakse povredio tako da ce biti na postedi u narednih 6-7 dana .
El Glorioso vuelve a ser un grande ! Rap sucks. Rap = Retards Attempting Poetry.
Ser del Madrid tiene precio,ser del barsa tiene precio,ser del atleti no tiene precio para todo lo demás ROJIBLANCO FORZA ATLETI!!!♡♥♡ Bosna Prkosna Od Sna !♥♡

Odgovori

Natrag na “Primera Division”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 2 gosta.