Smatrate li normalnim da neko navija za Barcu, Lyon,Real....

Aktuelna dešavanja na domaćoj i međunarodnoj sportskoj sceni.

Moderatori/ce: insider,ribery,rio_Ferdy88

Avatar
adnan24
Postovi: 7775
Pridružen/a: 20 mar 2008, 23:21
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Smatrate li normalnim da neko navija za Barcu,Lyon,Real.

Post Postao/la adnan24 » 06 nov 2011, 19:38

Tribalian je napisao/la:
@ Adnane ako aludiras na namestanje tu su Nemci apsolutni sampioni,sta sam sve video 15 godina unazad u nemackom fudbalu to je strasno.Jedina zemlja u svetu u kojoj su zbog namestanja hapseni kompletni fudbalski timovi,pa i pojedinacno igraci,uprave ,treneri,sudije... u tom slucaju su ovi iz ex yu mala deca za njih.


Namjestanja ima svugdje ali ne u toj mjeri...ja kad gledam meceve Bundeslige znam da je sve do igraca na terenu i ta neizvjesnost je ono sto me privlaci i zasto gledam utakmice.

Kad gledam nasu ligu i kad vidim kakvo je sudjenje,kakve su radnje van terena onda ja ne vidim svrhu tih utakmica.Pred kraj sezone se zna da pojedine klubove ne moze ni Barcelona dobiti na njihovom terenu...kako onda da pristupim takvim utakmicama,zasto bi ih uopste gledao?

I nije to nikakva globalizacija kriva vec je krivo stanje u svim ligama bivse jugoslavije...fudbal je bio mnogo kvalitetniji i zanimljiviji i samim tim je mnogo vise raje i bilo na utakmicama i nije bilo potrebe da navijas za Real ili Barcelonu jer sve ono sto cini fudbal zanimljivim se moglo vidjeti na nasim terenima.

@calcio

Mozda to stoji kad se to tvom timu desi jednom ili dva puta...ali kad ti sudije 90 minuta ne daju da pridjes golu protivnika onda sve to pada u vodu.

Avatar
Tribalian
Postovi: 10759
Pridružen/a: 18 apr 2011, 02:35
Lokacija: Sever Marakane
Kontakt:

Re: Smatrate li normalnim da neko navija za Barcu,Lyon,Real.

Post Postao/la Tribalian » 06 nov 2011, 19:39

J.Goerges je napisao/la:
Nekako mi to navijanje najgluplje djeluje u Srbiji ,i ne pojmljivo mi je ono kao u njih ,sve navijači kad dođu Zvezda i Partizan niko ne navija za svoj klub ,meni je to van svake pameti ;) npr prošle sezone u ovoj Jadranskoj ligi u Podgorici igraju Budućnost -Partizan i 80% dvorane navija za Partizan ,a do kolo prije svi navijali za Budućnost :?



Tribaliana
Ako ima sumnjivije lige kao druga Bundesliga pogotovo utakmice petkom od 18:00 ,sve neki ludi prelazi :roll:
Nisi u pravu za Srbiju ;) Samo delimicno ti je konstatacija na mestu.Mnogo ljudi u Novom Sadu,Kragujevcu,Nisu,Subotici...navija za klubove iz svog grada.

A to za drugu nemacku ligu,potpuno tacno.
.... nekad bol, nikad strah, nekad muk.....

Avatar
Bošnjanin_89
Postovi: 456
Pridružen/a: 28 jul 2010, 16:02
Lokacija: Saturn
Kontakt:

Re: Smatrate li normalnim da neko navija za Barcu,Lyon,Real.

Post Postao/la Bošnjanin_89 » 06 nov 2011, 19:40

Ja recimo od svog ranog djetinjstva, od klubova, volim iskljucivo Manchester United, to sto sam hiljadama kilometara udaljen od grada, kluba, stadiona mi nikad nije predstavljalo neku barijeru. Mozda sam ga, izmedju ostalog, zavolio zbog „pristupacnost“ putem medija ali to ne umanjuje cinjenicu da u moru klubova volim iskljucivo taj. Evo namjerno koristim rijec „volim“ jer je malo neprikladno da kazem „navijam“ s obzirom da ga nikada nisam gledao uzivo, ali opet da sam neki obicni simpatizer i nisam jer ni prema jednom klubu na svijetu nemam ovakvu emociju, dakle jednostavno ga volim.

Ne slazem se sa ljudima koji drze da se moze voljeti samo neki domaci klub, napravio bih paralelu sa ljubavnim zivotom gdje ne postoje granice koje odreduju koja se djevojka moze ili smije voljeti. Isto pravilo prihvatam i u sportu gdje covjek moze zavoljeti bilo koji klub i za to mu nije potreban niti jedan racionalan razlog, jednostavno nesto volis i taj osjecaj brise sve moguce granice.

Nezz sad dal ce mi neku naci preciznu dijagnozu ali ja znam da od svih klubova na svijetu volim samo United, a sad dal' ce me neko dozivljavati kao simpatizera, navijaca, levata.. to mi mnogo i ne znaci.
ZAPAD JE NAJBOLJA OBMANA

Adnan 1986
Postovi: 126
Pridružen/a: 09 avg 2011, 20:53
Kontakt:

Re: Smatrate li normalnim da neko navija za Barcu,Lyon,Real.

Post Postao/la Adnan 1986 » 06 nov 2011, 19:41

Ja nemogu da vjerujem kakvih sve ljudi ima fol oni ludi za barcom, realom, man utd i tako dalje, a nemogu pogledati utakmicu tog tima dok su zivi.

Avatar
don_burza
Postovi: 5198
Pridružen/a: 09 okt 2010, 00:42
Lokacija: Hellfire Peninsula
Kontakt:

Re: Smatrate li normalnim da neko navija za Barcu,Lyon,Real.

Post Postao/la don_burza » 06 nov 2011, 19:42

U koju grupu spada jedan moj jaran koji je devedesetih redovno isao na utakmice Frajburga a sad je evo ovdje u Bosni pa nije u mogucnosti da ide ali ih prati ?
Thomas Müller - Fußballgott

Avatar
Devil
Moderator
Postovi: 24076
Pridružen/a: 13 jun 2009, 00:17
Lokacija: Grad Greha
Kontakt:

Re: Smatrate li normalnim da neko navija za Barcu,Lyon,Real.

Post Postao/la Devil » 06 nov 2011, 19:45

don_burza je napisao/la:U koju grupu spada jedan moj jaran koji je devedesetih redovno isao na utakmice Frajburga a sad je evo ovdje u Bosni pa nije u mogucnosti da ide ali ih prati ?
Pa ako je redovno isao i konstantno onda je navijac,naravno to redovno i konstantno ne podrazumevam da je otisao na 5 utakmica u 2-3 godine,vec bas redovno. ;)
Pozdravlja vas Cika Devil. Secajte me se. :)))

Avatar
calcio
Postovi: 11610
Pridružen/a: 28 apr 2008, 18:04
Lokacija: Llanfair­pwllgwyn­gyllgo­gery­chwyrn­drobwll­llanty­silio­gogo­goch
Kontakt:

Re: Smatrate li normalnim da neko navija za Barcu,Lyon,Real.

Post Postao/la calcio » 06 nov 2011, 19:48

don_burza je napisao/la:@calcio

sta drugo osim kvaliteta ? mislim na kvalitet uopste ne samo igre od tribine koja je na najgorem mogucem nivou pa do comedy footballa na terenu i same organizacije uopste.
Ovaj trend ce se nastaviti i ubuduce jer evo ja prvi nikad necu svog sina odvesiti na neku utakmicu domaceg tima sve dok tamo cujes topovske udare , skandiranja ljudima kojim nebi trebalo i gdje je vece zadovoljsto u uvrijediti nekog skandiranjem nego da taj tvoj tim da pet komada tom drugom

p.s : nisam simpatizer ni navijac dortmunda
Pa niko ne kaze da ne treba pratiti i gledati utakmice stranih klubova. To jesu cesto spektakli, na tribinama i na terenu. Ali malo mi zvuci povrsno reci da je to glavni razlog zasto pratiti strane klubove.
A slazem se da dosta stvari u nasem fudbalu nije u redu. Mada nije sve savrseno ni u stranim ligama, kada malo zagrebes ispod sminke na povrsini.

Avatar
don_burza
Postovi: 5198
Pridružen/a: 09 okt 2010, 00:42
Lokacija: Hellfire Peninsula
Kontakt:

Re: Smatrate li normalnim da neko navija za Barcu,Lyon,Real.

Post Postao/la don_burza » 06 nov 2011, 19:49

domace utakmice nije propusto al za gostujuce nisam siguran valjda ove jaca je odradjivao
Thomas Müller - Fußballgott

Avatar
Devil
Moderator
Postovi: 24076
Pridružen/a: 13 jun 2009, 00:17
Lokacija: Grad Greha
Kontakt:

Re: Smatrate li normalnim da neko navija za Barcu,Lyon,Real.

Post Postao/la Devil » 06 nov 2011, 19:51

don_burza je napisao/la:domace utakmice nije propusto al za gostujuce nisam siguran valjda ove jaca je odradjivao
Pa onda je definitivno navijac,ali i budala sto se vratio nama iz Nemacke. :mrgreen:
Pozdravlja vas Cika Devil. Secajte me se. :)))

RKO
Postovi: 1095
Pridružen/a: 09 okt 2010, 00:47
Lokacija: TZ
Kontakt:

Re: Smatrate li normalnim da neko navija za Barcu,Lyon,Real.

Post Postao/la RKO » 06 nov 2011, 20:09

Dule 078 je napisao/la:Je li samo meni bolesno kad procitam da ima pojedinaca koji pisu u prvom licu mnozine (MI) kad pominju Manchester,Bayern,Inter,Arsenal....?
Zar je tolika moc ovih globalistickih medija i njihovih ispiraca mozga? Ispocetka sam mislio da se ljudi zajebavaju i da su to izolovani slucajevi,ali sad vidim da nesto nije u redu ili sa mnom ili sa njima!

Zanima me misljenje ostalih.
Ja sam pisao nekoliko puta. Po cemu se neko iz BiH moze identifikovati sa Milanom,Arsenalom,Boltonom,PSG...niti Engleskom,Spanijom,Italijom....Nije rodjen tamo,nisu mu roditelji odatle,nije zivio tamo....97% ih nikad nije ni uslo u tu zemlju odakle je taj klub a na stadion 99%.
Netko "navija" za Lion npr. a dosta zitelja Liona ne zna upce gdje se na karti nalazi BiH a kamoli npr. Tuzla . Slobodu necu ni da spominjem i njihovo navijanje za istu . Nema smisla.
Ja vjerujem da se s tim "navijam" poistovjecuju klinci,balavurdija koja nema veze s zivotim......to su oni sto su najpametniji na svjetu ne mozes mu rec ni rijec. (svi smo bili takvi sa 15-16 godina :D )
Simpatizer mozes biti navijac ne!
Navijajte i podrzite svoje lokalne klubove,klubove koji vas predstavljaju nebitno da li su premierligasi,drugoligasi ili desetoligasi ako nista makar ih promovisite po internetu ;)
RIP SALE VILENJAK

Avatar
Dule 078
Postovi: 868
Pridružen/a: 07 avg 2010, 22:13
Kontakt:

Re: Smatrate li normalnim da neko navija za Barcu,Lyon,Real.

Post Postao/la Dule 078 » 06 nov 2011, 20:26

Svaka cast,nisam jedini u BiH koji ovako misli,a vec sam se bio zabrinuo da cu morati postupiti po onoj narodnoj "Ako ti trojica kazu da si pijan,lezi i valjaj se" :oops:
SVE DOK VRBAS BANJALUKOM TECE,BORAC,BORAC,BORAC ZIVJECE!!!!!!

Avatar
STEVIE
Postovi: 4281
Pridružen/a: 02 feb 2011, 11:53
Lokacija: SE1
Kontakt:

Re: Smatrate li normalnim da neko navija za Barcu,Lyon,Real.

Post Postao/la STEVIE » 06 nov 2011, 20:35

Tribalian je napisao/la:Odlicna tema. 8-) Mada ne moze se ni navijanje za strane klubove posmatrati "crno-belo" . Ja npr. navijam za Zvezdu a simpatisem Millwall,River,Napoli,Borusiju (D)...znaci nisam navijac tih klubova vec simpatizer tj. posmatrac iz fotelje,dok Zvezdu gledam u 95% utakmica u sezoni i smatram sebe navijacem tog kluba. E sad, ima na ovom forumu nekoliko ljudi koji su stvarno navijaci nekih stranih klubova ,primer moj drug @ Stevie :mrgreen: ,nece se on ljutiti sto ga pominjem,nas covek, rodjen u ex yu,ali sticajem okolnosti zivi u zapadnoj evropi ,decko navija za Millwall i ide na utakmice tog kluba i za mene je to ok. Znaci on nije navijac ovog ili onog kluba pa simpatise MFC nego jednostavno navija za taj jedan jedini klub i to je sve. Takve ljude postujem.Postujem i one koji cuvaju pare da bi jednom ili dva puta godisnje otisli na zapad ili istok da gledaju voljeni klub .A sta smatram, slobodno mogu reci perverznom pojavom? To je slucaj maloletnih lelemuda pa cak i nekih starijih koji recimo ako Dzeko igra za MC ,oni danas navijaju za MC,ako on sutra predje u Benfiku oni ce odjednom poceti da navijaju za Benfiku :roll: e to ne mogu da svarim nikako. To nisu ni navijaci ni simpatizeri to su jazavci bez moralnih skrupula :!: I jos jedna stvar koja mi se svidja medju ovim forumasima ovde 8-) ima ljudi koji simpatisu Hull city,Zenit ,Hertu,Spartak Moscow...to mi je dosta pozitivnije od ovih koji navijaju za Barsu ili MC ili Chelsea :roll:
brate objasnio si neke stvari ovdje ;) vijecan respekt svima koji navijaju za "svoj" klub tj. koji idu svojim putem i ne gledaju samo na slavu odredjenog kluba, gloryhuntere(ovdje na zapadu ih ima zaista mnogo) nemogu smisliti i to sam vec negdje davno napisao. npr. imam par drugara koji navijaju za tottenham i newcastle od kako znaju za sebe(znaci od pocetka 90i), ljudi znaju sta znaci patiti za takve klubove. radi ti stvari zato i vise cijene rijetke uspjehe svojih timova(kao trenutno). zato im i nije stalo toliko do uspjeha kao ovim novokomponovanim "navijacima" barcelone, milana, chelsea, uniteda etc.
"I'm a man who believes that I died twenty years ago.
And I live like a man who is dead already.
I have no fear whatsoever of anybody or anything." - Malcolm X

Avatar
Senaid L.F.C
Postovi: 3494
Pridružen/a: 15 jul 2011, 10:37
Lokacija: Tu sam
Kontakt:

Re: Smatrate li normalnim da neko navija za Barcu,Lyon,Real.

Post Postao/la Senaid L.F.C » 06 nov 2011, 20:51

Ja mogu reci da simpatisem liverpool jer pratim i uz njih sam vec 7-8 godina a voli obicne klubove tipa bayern munchen,napoli,udinese,burusiu dormunt,krajinu cazin,zelju itd.(one koji nisu stvoreni samo na novcu)a mrzim one klubove koji su umjetni(znamo svi sta to znaci).Najvise mi na zivce idu ljudi koji su navijali za man.utd,wolfsburg dok ronaldo(de3pe)nije presao u real pa sad navijaju za real odnosno dzeko u city pa za city.U mom razred od nas 28 13 ihnavija za real i ako ne znaju nabrojati vise od 2 igraca i 14 za barcu(logicno znaju messia i drustvo koje daje golove a za odbranu nikad nisu culi)i sad dolazite do zakljucka da sam ja jedini normalan jer navijam za liverpoola a oni ludi .
A nije normalno navijati za strane klubove dok ih je normano simpatisati ali je navijati rijec koja je kod nas prihvacena u pogresnom smislu.

Ev nesto sto sam ja dozivio i sto mi je bilo neshavtljivo:Prije tekme Liverpool-Milan(finale LP 2005)moj kolega je dizao milan u visine i govorio da ce oni odrati liverpool i kao bio je navijac milan dok jutro nakon tekme(svi znamo ishod)on je poceo govoriti ja sam se jucer salio,zafrkavo ono ja sam navijo za liverpool i takvi navijaci(ako se mogu nazvati navijacima ili simpatizerima kako god hocete)su najgori jer ne poznaju duh i osjecaj nogometa nego samo znaju za rezultate.
Web,Heysel,Clattenburg say it Scums who else?
20 golova u ss.ba ligi.
Utakmnica 38.
Liverpool we love you

Avatar
skyisthelimit
Postovi: 3240
Pridružen/a: 26 mar 2011, 16:47

Re: Smatrate li normalnim da neko navija za Barcu,Lyon,Real.

Post Postao/la skyisthelimit » 06 nov 2011, 21:24

ja navijam za City, Lazio, Romu, Hoffenheim, Freiburg, Sevillu i 3 MOSKVE

jel mozda nekome smeta 8-) :D
15.10 - 15.06 ...

Avatar
Dule 078
Postovi: 868
Pridružen/a: 07 avg 2010, 22:13
Kontakt:

Re: Smatrate li normalnim da neko navija za Barcu,Lyon,Real.

Post Postao/la Dule 078 » 06 nov 2011, 22:00

Evo,kao lijep slagvort za ovu moju temu, "moj" Athletic Bilbao sjeba Barcelonu,uze im dva boda a minut falio i za sva tri :D :D

Po mom skromnom misljenju jedini klub u Ligama petice vrijedan paznje,kome su izvorni sport,principi i ponos daleko ispred sugavog novca i jos sugavijih titula osvojenih stotinama miliona eura. Samo lokalni momci,pa dokle ide-ide! A ide,jedini uz Real i Barcelonu nisu nikad ispali,sto je nesto nepojmljivo u ovoj eri globalizacije!

A kad vidim navijaca Intera ili Arsenala da kao fol nesto navijaju,a na terenu im od 18 igraca ima 1 ili nijedan englez i italijan,dobijem neodoljiv nagon za povracanjem.
A za bosanske "navijace" raznih evropskih velikana uopste nemam adekvatnu rijec.
SVE DOK VRBAS BANJALUKOM TECE,BORAC,BORAC,BORAC ZIVJECE!!!!!!

Avatar
A_d_0
Postovi: 3223
Pridružen/a: 19 dec 2008, 14:03
Kontakt:

Re: Smatrate li normalnim da neko navija za Barcu,Lyon,Real.

Post Postao/la A_d_0 » 06 nov 2011, 22:46

Meni je Boga mi danas sasvim normalno da neko navija za strani klub pogotovo ako je taj neko iz Bosne. Mozda treba pratit ovaj fudbal? Pogledao sam 5 utakmica ove sezone i nakon svake su me oci boljele, moras stavljat kamilice na oci do iduceg kola.

Avatar
Plivadon
Postovi: 830
Pridružen/a: 07 jul 2011, 17:45
Kontakt:

Re: Smatrate li normalnim da neko navija za Barcu,Lyon,Real.

Post Postao/la Plivadon » 06 nov 2011, 23:00

ako cemo po tom praćenju utakmica i odlascima na gostovanja i domaće, pola ovih forumaša nisu navijači čak ni lokalnih klubova (željo,sarajevo, itd)

mma_hz
Postovi: 10747
Pridružen/a: 05 nov 2010, 23:18
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Smatrate li normalnim da neko navija za Barcu,Lyon,Real.

Post Postao/la mma_hz » 06 nov 2011, 23:04

Tribalian je napisao/la:Odlicna tema. 8-) Mada ne moze se ni navijanje za strane klubove posmatrati "crno-belo" . Ja npr. navijam za Zvezdu a simpatisem Millwall,River,Napoli,Borusiju (D)...znaci nisam navijac tih klubova vec simpatizer tj. posmatrac iz fotelje,dok Zvezdu gledam u 95% utakmica u sezoni i smatram sebe navijacem tog kluba. E sad, ima na ovom forumu nekoliko ljudi koji su stvarno navijaci nekih stranih klubova ,primer moj drug @ Stevie :mrgreen: ,nece se on ljutiti sto ga pominjem,nas covek, rodjen u ex yu,ali sticajem okolnosti zivi u zapadnoj evropi ,decko navija za Millwall i ide na utakmice tog kluba i za mene je to ok. Znaci on nije navijac ovog ili onog kluba pa simpatise MFC nego jednostavno navija za taj jedan jedini klub i to je sve. Takve ljude postujem.Postujem i one koji cuvaju pare da bi jednom ili dva puta godisnje otisli na zapad ili istok da gledaju voljeni klub .A sta smatram, slobodno mogu reci perverznom pojavom? To je slucaj maloletnih lelemuda pa cak i nekih starijih koji recimo ako Dzeko igra za MC ,oni danas navijaju za MC,ako on sutra predje u Benfiku oni ce odjednom poceti da navijaju za Benfiku :roll: e to ne mogu da svarim nikako. To nisu ni navijaci ni simpatizeri to su jazavci bez moralnih skrupula :!: I jos jedna stvar koja mi se svidja medju ovim forumasima ovde 8-) ima ljudi koji simpatisu Hull city,Zenit ,Hertu,Spartak Moscow...to mi je dosta pozitivnije od ovih koji navijaju za Barsu ili MC ili Chelsea :roll:
sta je tu cudno,Bosna je mala zemljica i ako neki momak koji je pod granatama "samnom" proveo 4 godine zivota ,i sada tamo lupa po najjacoj svjetskoj ligi i svi ga hvale naravno da cu biti ponosan...
naravno da cu gotiviti siti sve dok dzeeko igra za njega...inace cim dzeko izadze iz igre ta ljubav prema sitiju se gasi i kanal se prebacuje.. 8-) 8-) :mrgreen: :mrgreen:
FK SARAJEVO.

MUSTAFIC MIRZA!

SLOBODNA PALESTINA,BEZ CIONISTA!!

CoDe
Postovi: 1618
Pridružen/a: 03 sep 2009, 13:36
Lokacija: Donji Vakuf <3
Kontakt:

Re: Smatrate li normalnim da neko navija za Barcu,Lyon,Real.

Post Postao/la CoDe » 06 nov 2011, 23:08

Ne može mi niko biti draži od mog RADNIKA ! Pa čovječe kad smo se borili da udzemo u Federalnu skupilo se 5 i više hiljada na stadionu , praktično čovjek na čovjeku bio što se kaže . Pola stadiona navijalo prava atmosfera a klub iz tvog grada , stadion ti daleko 20 metara od kuče . Kad god prolaziš zamišljaš kako navijate i pjevaš pjesme u sebi a bogami nekad i na sav glas . Možda je vama smiješno ali to je kod mene tako :mrgreen: .

E sad zbog toga što FKR je slab i igra treču ligu pa nema toliko zanimljivih utakmica i slabo je raje na stadionu a i od malena je u ovim našim malenim gradovima bilo Željo vs Sarajevo i poneki Čelik ,Velež i tako .
Od malih nogu sa mnom su živili rodzak i rodica pa sestra i svi kompetno navijali za ŽELJU ! A ja za Sarajevo nešto mi je bilo draže neznam što i od tad sam počeo , pratiti navijati . I tako pa evo sada mogu reči da sam i NAVIJAČ jer idem na večinu gostovanja kad imam prevoz idem na neke utakmice na Koševu i tako .
Iako mi je SA daleko 120 kilometara al hajd nebitno .

Što se tiče stranih klubova navijam , volim i iskreno volim BAYERN ! Počeo sam navijati u vrijeme Hasan ali ne zbog njega več zbog Mehmeta Šola pa i Elbera bogami i fanatičnog Kahna a pomalo i zbog našeg Bošnje .
Sad je to možda nekim smiješno jer žive u velikom gradu gdje ipak imamo bolje utakmice kao što su Sarajevo , Željo , Zvezda , Partizan , Dinamo itd ..
Meni nije ja ču sad trenutno za FCB navijati i u onoj 4 regionalnoj ako ispadne a valjda neče eto .
Pozdrav.
Ja volim volim samo tebe i samo tebi tebi dajem sve i sa Sjevera ces cuti nasu pjesmu Sarajevo VOLIM TE !

Avatar
Oxygen
Postovi: 3872
Pridružen/a: 01 avg 2011, 16:00
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Smatrate li normalnim da neko navija za Barcu,Lyon,Real.

Post Postao/la Oxygen » 06 nov 2011, 23:28

Ja recimo volim Juventus od svoje 9-te godine života,nikada nisam bio na utakmici istog (nadam se da ću bar jednom u životu otići).
To je prvi klub koji sam zavolio i tako je ostalo i bit će dok sam živ,naša liga me ne zanima niti sam ikada imao simpatije prema klubovima iz mog grada.
Pratim sva dešavanja i utakmice Juvea godinama i ne morate me zvati navijač jer ne idem na utakmice,ali da neko može voljeti strani klub najviše ili više od domaćih,budite ubijeđeni da može i ne vidim ništa devijantno u tome niti bilo kakav poremećaj identiteta pored svih oblika poremećaja u ovom društvu.
Zadnja izmjena: Oxygen, dana/u 06 nov 2011, 23:30, ukupno mijenjano 1 put.
"Pravi džentlmen nikad ne napušta svoju damu" A. Del Piero
░▌J▐▌U▐▌V▐▌E▐▌N▐▌T▐▌U▐▌S▐░ ★3★0★
AMICI DI NESSUNO!
Sebastian G10vinco
INVINCIBLES 2011/12
Grazie a Dio non sono un Prescritto!

Odgovori

Natrag na “Aktuelne teme”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 2 gosta.