NK Vitez

Avatar
nkvitez
Postovi: 830
Pridružen/a: 12 nov 2011, 11:23
Kontakt:

Re: NK Vitez

Post Postao/la nkvitez » 21 nov 2011, 22:06

Pa Ecos je bio al su ispali bili iz lige i eto jbg ,sad se vraca :) a sad je vecina igraca iz viteza ;)

Avatar
Bistrik
Postovi: 1484
Pridružen/a: 26 maj 2011, 08:22
Kontakt:

Re: NK Vitez

Post Postao/la Bistrik » 22 nov 2011, 08:08

po mom mišljenju dobro bi bilo kad bi se ujedinili sa FK Vitez onda bi imali širi igrački kadar a i previše je dva kluba iz tako malog grada. a više bi imali upjeha kad bi se ujedinili. jedno pitanje igraju li srbi i bošnjaci u NK Vitez?

v_b_8_9
Postovi: 175
Pridružen/a: 18 avg 2011, 00:41
Kontakt:

Re: NK Vitez

Post Postao/la v_b_8_9 » 22 nov 2011, 08:32

Bistrik je napisao/la:po mom mišljenju dobro bi bilo kad bi se ujedinili sa FK Vitez onda bi imali širi igrački kadar a i previše je dva kluba iz tako malog grada. a više bi imali upjeha kad bi se ujedinili. jedno pitanje igraju li srbi i bošnjaci u NK Vitez?
Igraju i Bosnjaci i Srbi za NK Vitez ali Bosnjaci u 100% dijelu navijaju za FK Vitez, a Hrvati za NK. Kad god Iskra igra u Vitezu, navijaci FK Viteza dodju sa nama da budu uz Iskru. Ne vjerujem da je u skorije vrijeme moguce spajanje, prvo zbog nepomirenih stavova.. A drugo, NK Vitez fakticki nista ne bi dobio tim ujedinjavanjem, jer FK ima daleko daleko losiji igracki kadar.

Avatar
Bistrik
Postovi: 1484
Pridružen/a: 26 maj 2011, 08:22
Kontakt:

Re: NK Vitez

Post Postao/la Bistrik » 22 nov 2011, 09:19

v_b_8_9 je napisao/la:
Bistrik je napisao/la:po mom mišljenju dobro bi bilo kad bi se ujedinili sa FK Vitez onda bi imali širi igrački kadar a i previše je dva kluba iz tako malog grada. a više bi imali upjeha kad bi se ujedinili. jedno pitanje igraju li srbi i bošnjaci u NK Vitez?
Igraju i Bosnjaci i Srbi za NK Vitez ali Bosnjaci u 100% dijelu navijaju za FK Vitez, a Hrvati za NK. Kad god Iskra igra u Vitezu, navijaci FK Viteza dodju sa nama da budu uz Iskru. Ne vjerujem da je u skorije vrijeme moguce spajanje, prvo zbog nepomirenih stavova.. A drugo, NK Vitez fakticki nista ne bi dobio tim ujedinjavanjem, jer FK ima daleko daleko losiji igracki kadar.
to je tačno medjutim eventualno juniorski kadar i mladje kategorije bi vrlo vjerovatno dobile na kvaliteti ako več nebi prvi tim. i hvala na odgovoru.

Avatar
nkvitez
Postovi: 830
Pridružen/a: 12 nov 2011, 11:23
Kontakt:

Re: NK Vitez

Post Postao/la nkvitez » 22 nov 2011, 12:01

Upravo tako :) nikad im nece bit svejedno sto smo bolji to je glavni problem ;)

Avatar
Future
Postovi: 486
Pridružen/a: 23 nov 2011, 00:41
Kontakt:

Re: NK Vitez

Post Postao/la Future » 23 nov 2011, 12:49

Čapljina i Vitez 2 najbolje ekipe koje sam gledao u Banovićima u jesenjem dijelu prvenstva.
http://fkbuducnostbanovici.****/

Ja pogođen nisam, ni umro ni pao,samo sam morao skočiti dole,nastaviću tačno tamo gdje sam stao,izroniće stari za one što ga vole.

Avatar
nkvitez
Postovi: 830
Pridružen/a: 12 nov 2011, 11:23
Kontakt:

Re: NK Vitez

Post Postao/la nkvitez » 23 nov 2011, 12:51

prijatelju izgubismo nesretno tamo 2-1,a vodili do 75' :) los taj trener bio zato smo onako lose i startali.. al zato Ćutuk ih preporodio 8 kola bez poraza :D

Avatar
Future
Postovi: 486
Pridružen/a: 23 nov 2011, 00:41
Kontakt:

Re: NK Vitez

Post Postao/la Future » 23 nov 2011, 18:56

nkvitez je napisao/la:prijatelju izgubismo nesretno tamo 2-1,a vodili do 75' :) los taj trener bio zato smo onako lose i startali.. al zato Ćutuk ih preporodio 8 kola bez poraza :D
Pa dobro bilo je i do sreće,jer ste drugi gol primili u 90. minuti.Ali bilo je i do iskustva i znanja,nekako mi ova ekipa Viteza ne zna igrati na čuvanje rezultata.
http://fkbuducnostbanovici.****/

Ja pogođen nisam, ni umro ni pao,samo sam morao skočiti dole,nastaviću tačno tamo gdje sam stao,izroniće stari za one što ga vole.

Avatar
nkvitez
Postovi: 830
Pridružen/a: 12 nov 2011, 11:23
Kontakt:

Re: NK Vitez

Post Postao/la nkvitez » 23 nov 2011, 19:06

znam bili su takvi.sad ih je odlicno poslozio ćutuk :) u ekipu se vratio i Mladen jurčević igracina,pogledaj na netu eto..

Avatar
nkvitez
Postovi: 830
Pridružen/a: 12 nov 2011, 11:23
Kontakt:

Re: NK Vitez

Post Postao/la nkvitez » 01 dec 2011, 19:44

Jasmin Smriko treci strijelac Prve lige Fbih sa 8 zgoditaka se s posudbe vraca u Čelik...hvala mu i sretno da uspije izboriti svoje mjesto medu prvih 11 :) a kao pojacanja se spominje da ce doci Edin Husić napadac Karlovca i Mario Tičinović iz Hajduka..

Avatar
Grdan
Postovi: 2010
Pridružen/a: 15 jul 2011, 20:45
Lokacija: Čitluk,Hercegovina
Kontakt:

Re: NK Vitez

Post Postao/la Grdan » 01 dec 2011, 19:54

nkvitez je napisao/la:Jasmin Smriko treci strijelac Prve lige Fbih sa 8 zgoditaka se s posudbe vraca u Čelik...hvala mu i sretno da uspije izboriti svoje mjesto medu prvih 11 :) a kao pojacanja se spominje da ce doci Edin Husić napadac Karlovca i Mario Tičinović iz Hajduka..
Tičinović u 1. ligi Federacije :shock: .
http://www.youtube.com/watch?v=0arv0zVWz7s

sony_91
Postovi: 2135
Pridružen/a: 15 feb 2010, 11:59
Lokacija: Somewhere in Posavina
Kontakt:

Re: NK Vitez

Post Postao/la sony_91 » 01 dec 2011, 19:58

Grdan je napisao/la:
nkvitez je napisao/la:Jasmin Smriko treci strijelac Prve lige Fbih sa 8 zgoditaka se s posudbe vraca u Čelik...hvala mu i sretno da uspije izboriti svoje mjesto medu prvih 11 :) a kao pojacanja se spominje da ce doci Edin Husić napadac Karlovca i Mario Tičinović iz Hajduka..
Tičinović u 1. ligi Federacije :shock: .
Edin Husić je vezni koliko ja znam, centralni. A što se tiče toga da vam budu pojačanja ipak je to po meni preveliki zalogaj za Vitez. Za veliku većinu premijerligaša ova dva igrača su preveliki zalogaj

Avatar
slogauskoplje
Postovi: 1065
Pridružen/a: 17 avg 2011, 12:31
Kontakt:

Re: NK Vitez

Post Postao/la slogauskoplje » 01 dec 2011, 20:07

sony_91 je napisao/la:
Grdan je napisao/la:
nkvitez je napisao/la:Jasmin Smriko treci strijelac Prve lige Fbih sa 8 zgoditaka se s posudbe vraca u Čelik...hvala mu i sretno da uspije izboriti svoje mjesto medu prvih 11 :) a kao pojacanja se spominje da ce doci Edin Husić napadac Karlovca i Mario Tičinović iz Hajduka..
Tičinović u 1. ligi Federacije :shock: .
Edin Husić je vezni koliko ja znam, centralni. A što se tiče toga da vam budu pojačanja ipak je to po meni preveliki zalogaj za Vitez. Za veliku većinu premijerligaša ova dva igrača su preveliki zalogaj
ma nisu sony, prvi nema love, drugog otiralo, a vitez ima para ;) :lol:
Sloga Uskoplje

Avatar
nkvitez
Postovi: 830
Pridružen/a: 12 nov 2011, 11:23
Kontakt:

Re: NK Vitez

Post Postao/la nkvitez » 01 dec 2011, 20:22

Znate i sami kakva je kriza u HNL-u :)) predsjednik isao u split po ticinovica dogovarat a husic najvjerovatnije dolazi karlovac propao.

Avatar
flash
Postovi: 560
Pridružen/a: 31 mar 2009, 18:02
Lokacija: downtown
Kontakt:

Re: NK Vitez

Post Postao/la flash » 02 dec 2011, 18:43

Za Husica znam da je bas igracina i bio bi vam pravo pojacanje.Vjerovatno i da dodje u bilo koji klub u PL imao bi mjesta za prvih 11.Posto vidim da nasi povlace Smriku moja zelja je da Arnaut i Seferovic dodju na posudbu u Vitez.Po meni Arnaut je veci potencijal od Smrike jer je brzi a ima i bolju tehniku samo mu fali koji kilogram.Mislim da bi on nastavio tamo gdje je Smriko stao s golovima.
Nema vise :P

Avatar
nkvitez
Postovi: 830
Pridružen/a: 12 nov 2011, 11:23
Kontakt:

Re: NK Vitez

Post Postao/la nkvitez » 02 dec 2011, 20:36

Ako sad ne zaigra smriko kod vas nece nikad.zvijer igrac :)

Avatar
Future
Postovi: 486
Pridružen/a: 23 nov 2011, 00:41
Kontakt:

Re: NK Vitez

Post Postao/la Future » 02 dec 2011, 21:01

Odlični igrači su Husić i Tičinović,bili bi svakako (pre)veliko pojačanje za Vitez.Sa obzirom na krizu u Hrvatskoj ligi i na finansijsko stanje Viteza,vjerujem da je sve moguće i dobri su izgledi da ova 2 igrača zaigraju za Vitez.U tom slučaju Vitez bi imao najbolju ekipu u Prvoj ligi,a samim tim bio bi najozbiljniji kandidat za ulazak u Premijer ligu.Al' eto ostaje nam da vidimo da li će zaista Vitez dobiti 2 pojačanja.
http://fkbuducnostbanovici.****/

Ja pogođen nisam, ni umro ni pao,samo sam morao skočiti dole,nastaviću tačno tamo gdje sam stao,izroniće stari za one što ga vole.

Avatar
nkvitez
Postovi: 830
Pridružen/a: 12 nov 2011, 11:23
Kontakt:

Re: NK Vitez

Post Postao/la nkvitez » 03 dec 2011, 00:14

trebali bi doci sada vidjeti cemo. slazem se s tobom :)

Avatar
Akhenaten
Postovi: 217
Pridružen/a: 18 nov 2011, 01:26
Lokacija: Texas
Kontakt:

Re: NK Vitez

Post Postao/la Akhenaten » 03 dec 2011, 00:52

Nista, samo da pozdravim raju iz Viteza! Nikad tamo nisam bio do jedne noci u 2008 godini samo na nekoliko sati. Bili u Visokom, pijani....kazu ima dobro mjesto u Vitezu, zove se AS ja mislim...drama, da vam ne pricam ovo je sportski forum, a raja iz Viteza znat ce u cemu je fazon :lol:

Avatar
Devil
Moderator
Postovi: 24076
Pridružen/a: 13 jun 2009, 00:17
Lokacija: Grad Greha
Kontakt:

Re: NK Vitez

Post Postao/la Devil » 03 dec 2011, 21:48

Da li je kod vas nekada igrao jedan stranac mislim Opele da se preziva ili tako nesta,secam se da sam gledao neki snimak utakmice sasvim slucajno i zapazio sam toga momka,cinio mi se dobar u toj utakmici,ima pa sigurno 6-7 godina od tada. :?
Pozdravlja vas Cika Devil. Secajte me se. :)))

Odgovori

Natrag na “Niže lige”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 1 gost.