Muzika - Arhiva postova

Teme koje nemaju veze sa sportom

Moderatori/ce: insider,rio_Ferdy88

Avatar
reds_forever
Postovi: 4607
Pridružen/a: 06 nov 2008, 14:31
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Muzika

Post Postao/la reds_forever » 06 feb 2009, 19:51

http://www.domaci.de/download_c_666_vatreni_poljubac

ne slusam vatreni poljubac,ali ima na ovoj stranici par pjesama samo se moras regstrovati ako hoces da downloadujes
After all,there was no 'miracle' in Istanbul,there was just a man inspiring other men to victory,a man with whom..' You'll never walk alone '

"I wouldn't walk away. I'd fight to put it right next year because I'm not a quitter" - Daniel Agger

Avatar
T-MAC
Postovi: 4102
Pridružen/a: 03 jan 2009, 15:38
Lokacija: SFRJ/Zenica
Kontakt:

Re: Muzika

Post Postao/la T-MAC » 09 feb 2009, 14:05

znal iko tacan razlog raspada zabranjenog pusenja jer postoji vise opcija radi cega je doslo do raspada ako ne najbolje onda sigurno od jedne od boljih grupa.end
Azra,EKV,Balasevic,Divlje Jagode,Riblja Corba,Indexi,Film,Zabranjeno Pusenje,Bajaga.
Guns n'Roses,Judas Priest,AC/DC,Queen,Led Zeppelin,Iron Maiden,Black Sabbath
Edvin Po je idol jedne generacije !

Avatar
bistrikboy
Postovi: 6696
Pridružen/a: 22 apr 2008, 18:12
Lokacija: Memli Side
Kontakt:

Re: Muzika

Post Postao/la bistrikboy » 09 feb 2009, 14:44

T-MAC je napisao/la:znal iko tacan razlog raspada zabranjenog pusenja jer postoji vise opcija radi cega je doslo do raspada ako ne najbolje onda sigurno od jedne od boljih grupa.end
NELE JE ŠUPAK,eto ti razloga...
pusenje jos uvijek postoji...
– Prvo i prvo, sve što ja kažem to je moje i samo moje mišljenje. To što je Vranješ uradio je uvreda za sve iskrene navijače. Za sve ljude koji vole ovu državu- kaže Ibišević na početku intervjua

Avatar
T-MAC
Postovi: 4102
Pridružen/a: 03 jan 2009, 15:38
Lokacija: SFRJ/Zenica
Kontakt:

Re: Muzika

Post Postao/la T-MAC » 09 feb 2009, 23:37

svaka cast ovaj je razlog do sada najjaci mnogo hvala.end
Azra,EKV,Balasevic,Divlje Jagode,Riblja Corba,Indexi,Film,Zabranjeno Pusenje,Bajaga.
Guns n'Roses,Judas Priest,AC/DC,Queen,Led Zeppelin,Iron Maiden,Black Sabbath
Edvin Po je idol jedne generacije !

Avatar
bistrikboy
Postovi: 6696
Pridružen/a: 22 apr 2008, 18:12
Lokacija: Memli Side
Kontakt:

Re: Muzika

Post Postao/la bistrikboy » 09 feb 2009, 23:47

T-MAC je napisao/la:svaka cast ovaj je razlog do sada najjaci mnogo hvala.end
ša neznam kakvo objasnjenje ocekujes,91' kusturica se pokusava uplitati u rad benda(covjek koji tada gitaru nije znao drzat),naravno odbijaju ga,pred rat on intenzivira druzenje sa neletom,puni mu glavu kako ce biti u sa pokolj srba te da se stvara islamska drzava nele to cak i ostatku benda govori,uglavnom zajedno odlaze iz SVOG rodnog grada,gdje nemanja i nele i danas zive,ovaj drugi samo tijelom a prvi i tijelom i dusom,eto ti objasnjenja al ovo si i sam mogao procitat na netu... 8-)
– Prvo i prvo, sve što ja kažem to je moje i samo moje mišljenje. To što je Vranješ uradio je uvreda za sve iskrene navijače. Za sve ljude koji vole ovu državu- kaže Ibišević na početku intervjua

Avatar
T-MAC
Postovi: 4102
Pridružen/a: 03 jan 2009, 15:38
Lokacija: SFRJ/Zenica
Kontakt:

Re: Muzika

Post Postao/la T-MAC » 09 feb 2009, 23:55

na netu sam takodzer procitao da je jedan od razloga taj sto su kusta i nele htjeli zabranjeno pusenje kao bjelo dugme.koncerti na velikim stadionima u velikim dvoranama itd.dok je sejo htjeo biti blize publici i sviranje u manjim prostorima.zato pitam da neko jos nema kavo objasnjenje.end
Azra,EKV,Balasevic,Divlje Jagode,Riblja Corba,Indexi,Film,Zabranjeno Pusenje,Bajaga.
Guns n'Roses,Judas Priest,AC/DC,Queen,Led Zeppelin,Iron Maiden,Black Sabbath
Edvin Po je idol jedne generacije !

Avatar
bistrikboy
Postovi: 6696
Pridružen/a: 22 apr 2008, 18:12
Lokacija: Memli Side
Kontakt:

Re: Muzika

Post Postao/la bistrikboy » 10 feb 2009, 00:03

T-MAC je napisao/la:na netu sam takodzer procitao da je jedan od razloga taj sto su kusta i nele htjeli zabranjeno pusenje kao bjelo dugme.koncerti na velikim stadionima u velikim dvoranama itd.dok je sejo htjeo biti blize publici i sviranje u manjim prostorima.zato pitam da neko jos nema kavo objasnjenje.end
nele je vazda bio eksponiran dok su ostali onako pravi garazni muzicari,jankovic je recimo takoder otiso iz opkoljenog grada,doduse covjek je imao malo dijete,ali je i jankovic jedno vrijeme svirao s neletom u onom fantomskom pusenju...
– Prvo i prvo, sve što ja kažem to je moje i samo moje mišljenje. To što je Vranješ uradio je uvreda za sve iskrene navijače. Za sve ljude koji vole ovu državu- kaže Ibišević na početku intervjua

Avatar
Stevie-G
Postovi: 285
Pridružen/a: 21 dec 2008, 11:56
Kontakt:

Re: Muzika

Post Postao/la Stevie-G » 11 feb 2009, 11:02

bistrikboy je napisao/la:
T-MAC je napisao/la:na netu sam takodzer procitao da je jedan od razloga taj sto su kusta i nele htjeli zabranjeno pusenje kao bjelo dugme.koncerti na velikim stadionima u velikim dvoranama itd.dok je sejo htjeo biti blize publici i sviranje u manjim prostorima.zato pitam da neko jos nema kavo objasnjenje.end
nele je vazda bio eksponiran dok su ostali onako pravi garazni muzicari,jankovic je recimo takoder otiso iz opkoljenog grada,doduse covjek je imao malo dijete,ali je i jankovic jedno vrijeme svirao s neletom u onom fantomskom pusenju...
ma nele je ljudi supcina, isto ko i nemanja, nele je bio dobar sve dok ga sto rece bistrikboy nemanja nije natjero da odu iz sarajeva zato je sejo sto puta bolji od neleta i nemanje zajedno :evil: :evil: :evil:

Avatar
juzni vjetar!
Postovi: 747
Pridružen/a: 29 nov 2008, 13:21
Lokacija: Estadio Vicente Calderon, Madrid
Kontakt:

Re: Muzika

Post Postao/la juzni vjetar! » 11 feb 2009, 11:08

vidi se po mom niku sta najvise slusam hehe volim skoro sve osim :mrgreen: ovih dojkara tine,seke,jane,itd to je smrt za muziku ! JUZNI VJETAR ZA SVA VREMENA !!!
La liga * Winners (9):
copa del rey Winners (9):
UEFA Cup Winners' Cup Winners (1): . Intercontinental Cup Winners (1):

Los Colchoneros !

Avatar
reds_forever
Postovi: 4607
Pridružen/a: 06 nov 2008, 14:31
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Muzika

Post Postao/la reds_forever » 12 feb 2009, 20:49

REM - Losing my religion...predobra pjesma
i ova
After all,there was no 'miracle' in Istanbul,there was just a man inspiring other men to victory,a man with whom..' You'll never walk alone '

"I wouldn't walk away. I'd fight to put it right next year because I'm not a quitter" - Daniel Agger

Avatar
High
Postovi: 19698
Pridružen/a: 27 jun 2008, 17:25
Lokacija: Сɖϸɖѣє□о

Re: Muzika

Post Postao/la High » 12 feb 2009, 20:56

Je li neko zna vise o novom albumu Plavog orkestra?
Ako u selo dođe bog kog seljaci nisu na vlastitim kolima dovukli, oguliće ga i pojesti mu džigericu i meso i oglodati kosti. A njegove crvene krpe razapeće na slavolucima.

Avatar
reds_forever
Postovi: 4607
Pridružen/a: 06 nov 2008, 14:31
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Muzika

Post Postao/la reds_forever » 12 feb 2009, 21:11

High je napisao/la:Je li neko zna vise o novom albumu Plavog orkestra?
mislim da bi trebao izaci krajem 2009. :D
After all,there was no 'miracle' in Istanbul,there was just a man inspiring other men to victory,a man with whom..' You'll never walk alone '

"I wouldn't walk away. I'd fight to put it right next year because I'm not a quitter" - Daniel Agger

Avatar
csh
Moderator
Postovi: 1734
Pridružen/a: 21 mar 2008, 17:16
Lokacija: Uvijek gdje treba!
Kontakt:

Re: Muzika

Post Postao/la csh » 12 feb 2009, 21:46

Halal im svaki dinar sto sam dao!

AMAR OSIM!!!

Avatar
obannon
Postovi: 1655
Pridružen/a: 23 jun 2008, 11:20
Lokacija: "
Kontakt:

Re: Muzika

Post Postao/la obannon » 12 feb 2009, 23:20

ima li sta jace?
- " $...

Avatar
csh
Moderator
Postovi: 1734
Pridružen/a: 21 mar 2008, 17:16
Lokacija: Uvijek gdje treba!
Kontakt:

Re: Muzika

Post Postao/la csh » 12 feb 2009, 23:30

obannon je napisao/la:ima li sta jace?
IMA :mrgreen:
AMAR OSIM!!!

Avatar
reds_forever
Postovi: 4607
Pridružen/a: 06 nov 2008, 14:31
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Muzika

Post Postao/la reds_forever » 14 feb 2009, 18:29

reamonn - supergirl :D odlicna pjesma
After all,there was no 'miracle' in Istanbul,there was just a man inspiring other men to victory,a man with whom..' You'll never walk alone '

"I wouldn't walk away. I'd fight to put it right next year because I'm not a quitter" - Daniel Agger

Avatar
juzni vjetar!
Postovi: 747
Pridružen/a: 29 nov 2008, 13:21
Lokacija: Estadio Vicente Calderon, Madrid
Kontakt:

Re: Muzika

Post Postao/la juzni vjetar! » 15 feb 2009, 12:33

a sto smo fini niko ne slusa narodnu? ..ccccc
La liga * Winners (9):
copa del rey Winners (9):
UEFA Cup Winners' Cup Winners (1): . Intercontinental Cup Winners (1):

Los Colchoneros !

Avatar
hammers
Moderator
Postovi: 2124
Pridružen/a: 17 sep 2008, 14:17
Kontakt:

Re: Muzika

Post Postao/la hammers » 15 feb 2009, 12:48



Prejako :mrgreen: :mrgreen:
http://www.youtube.com/watch?v=aWGDXKSxjn0

"West Ham taking liberties at Millwall, they come to Millwall's ground, they smash there pubs up and to them it's a victory".

Avatar
reds_forever
Postovi: 4607
Pridružen/a: 06 nov 2008, 14:31
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Muzika

Post Postao/la reds_forever » 15 feb 2009, 14:44

hammers je napisao/la:

Prejako :mrgreen: :mrgreen:
da,svi slusamo pop,punk,rock,metal,i to, fakat se pitam po cemu je onda narodna najpopularnija :shock: :?:
After all,there was no 'miracle' in Istanbul,there was just a man inspiring other men to victory,a man with whom..' You'll never walk alone '

"I wouldn't walk away. I'd fight to put it right next year because I'm not a quitter" - Daniel Agger

Neutral
Postovi: 37987
Pridružen/a: 19 nov 2008, 14:27
Kontakt:

Re: Muzika

Post Postao/la Neutral » 17 feb 2009, 02:37

Editovao, razlog je nebitan.
Zadnja izmjena: Neutral, dana/u 20 avg 2013, 16:09, ukupno mijenjano 1 put.

Zaključano

Natrag na “Diskusije”

Online

Trenutno korisnika/ca: Licniznanstvenik i 6 gostiju.