RSD Velež Mostar - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: Kulesza,mozak

Avatar
biskitt
Postovi: 837
Pridružen/a: 05 jun 2008, 13:33
Kontakt:

Re: F.K. Velež

Post Postao/la biskitt » 04 okt 2008, 14:09

Znam da je OT, ali moram negdje napisati:
Ovo vec postaje smijesno za citanje, u svakoj temu o PL klubovima se pise o navijacima, tucama, ko ce kome ceku napraviti. Ja ne znam da se iko osvrnuo na igru svog kluba, na pojacanja, politiku kluba i sl.
Sve teme lice jedna na drugu, u svakoj se prijeti i omalovazava.
Ovo je ipak sportski forum, a ultra, casual i ostali folovi koliko znam nisu sportska disciplina :!:
Znam da nam je liga odron sto se tice kvalitete, ali hajde da pocnemo pisati o sportu...

benajon
Postovi: 238
Pridružen/a: 03 okt 2008, 00:24
Kontakt:

Re: F.K. Velež

Post Postao/la benajon » 04 okt 2008, 14:33

ee i ja sam za da otvorimo novi topic

mostari
Postovi: 66
Pridružen/a: 19 avg 2008, 16:07
Kontakt:

Re: F.K. Velež

Post Postao/la mostari » 04 okt 2008, 14:53

uvijek ce neko nekog ubiti, zaklati pa sta je vise ako vec idete na utakmice, pa malo bodrite te svoje ekipe

Mr Plummer
Postovi: 863
Pridružen/a: 10 mar 2008, 16:28
Lokacija: Bosna i Hercegovina
Kontakt:

Re: F.K. Velež

Post Postao/la Mr Plummer » 04 okt 2008, 14:55

Ok, otvorena je nova tema o navijacima, ova je o FK Velez.
Ordem e progresso

Za prijavu posta administraciji, pritisni trokut!

Avatar
KIZA
Postovi: 3
Pridružen/a: 11 okt 2008, 02:50
Lokacija: Dolina sunca
Kontakt:

Re: F.K. Velež

Post Postao/la KIZA » 11 okt 2008, 03:01

MOSTAR U SRCU VELEZ DO GROBA !!!!

ochaMO
Postovi: 42
Pridružen/a: 19 sep 2008, 04:41
Kontakt:

Re: F.K. Velež

Post Postao/la ochaMO » 12 okt 2008, 04:10

ADMIR je napisao/la:Vama je taraba na Grbavicu ako dođete nastradat ćete pravo i dabogda se nikad ne vratili pod bijeli brijeg :!:
dabogda ti nikad vise nevidio zeljine utakmice.....ako cemo se vrijedjati...primitivac jedan

Avatar
ADMIR
Postovi: 86
Pridružen/a: 04 okt 2008, 13:29
Lokacija: GLAVNI GRAD
Kontakt:

Re: F.K. Velež

Post Postao/la ADMIR » 12 okt 2008, 15:21

Napadate nas ko da smo škutori ono hinjski al vjeruj mi fasovat ćete za svaki kamen za svaki pendrek :cry:
MANIJAK NE MOŽE BITI SVAK

Avatar
Unica_Liverpool_
Postovi: 4676
Pridružen/a: 06 okt 2008, 20:10
Kontakt:

Re: F.K. Velež

Post Postao/la Unica_Liverpool_ » 12 okt 2008, 15:29

da nebi uvrijedio navijace veleza a mislim da se svi slazu da je velez bio mnogo bolji prije

Avatar
csh
Moderator
Postovi: 1734
Pridružen/a: 21 mar 2008, 17:16
Lokacija: Uvijek gdje treba!
Kontakt:

Re: F.K. Velež

Post Postao/la csh » 12 okt 2008, 16:28

ADMIR je napisao/la:Napadate nas ko da smo škutori ono hinjski al vjeruj mi fasovat ćete za svaki kamen za svaki pendrek :cry:
Trebamo sad ovdje srati o tome,jeli?
Sta ti je ba,ohladi burazeru!
AMAR OSIM!!!

Avatar
amir
Postovi: 1110
Pridružen/a: 16 maj 2008, 19:17
Lokacija: D.Vakuf
Kontakt:

Re: F.K. Velež

Post Postao/la amir » 12 okt 2008, 19:10

kako tako mozete vrjedjati velez, neka vas je stid. Ja navijam za ZELJU a volim kad vidim da je i VELEZ pobjedio. VOLIO BI DA JE U VRHU PREMIJER LIGE; AKO BOG DA BIT CE
Zeljeznicar, Juventus, BiH, Italija, Salihamidzic, Del Piero, Ibisevic
Dok sunce sja, dok disem ja, voljet cu vas ja
Vedad Ibisevic-veliki igrac-veliki covijek-veliki golgeter

Avatar
ADMIR
Postovi: 86
Pridružen/a: 04 okt 2008, 13:29
Lokacija: GLAVNI GRAD
Kontakt:

Re: F.K. Velež

Post Postao/la ADMIR » 12 okt 2008, 21:08

Ti si lud idi u ono selo Vrapcice pa seri ti voliš Želju bruka :oops:
MANIJAK NE MOŽE BITI SVAK

mostari
Postovi: 66
Pridružen/a: 19 avg 2008, 16:07
Kontakt:

Re: F.K. Velež

Post Postao/la mostari » 12 okt 2008, 22:40

joj admire jesi naporan, bolan dosta te vise s tim, siguran sam da ti neces nijedan kamen baciti nego ovdje po forumu seres :x

Avatar
ADMIR
Postovi: 86
Pridružen/a: 04 okt 2008, 13:29
Lokacija: GLAVNI GRAD
Kontakt:

Re: F.K. Velež

Post Postao/la ADMIR » 13 okt 2008, 11:32

Vidimo se na proljeće jajare hercegovaćke :evil: :evil: :evil: :evil:
MANIJAK NE MOŽE BITI SVAK

Avatar
amir
Postovi: 1110
Pridružen/a: 16 maj 2008, 19:17
Lokacija: D.Vakuf
Kontakt:

Re: F.K. Velež

Post Postao/la amir » 13 okt 2008, 12:26

ADMIR je napisao/la:Ti si lud idi u ono selo Vrapcice pa seri ti voliš Želju bruka :oops:
sta ADMIRE GLUMIS, TI NEMAS POJMA KO JE VELEZ I ZATO SE NEMOJ PROVALJIVATI. TI NISI NAVIJAC ZELJE DOK TAKO PISES SRAMOTNO O VELEZU. pozdrav za sve prave MANIJAKE I RED ARMY I OSTALE
Zeljeznicar, Juventus, BiH, Italija, Salihamidzic, Del Piero, Ibisevic
Dok sunce sja, dok disem ja, voljet cu vas ja
Vedad Ibisevic-veliki igrac-veliki covijek-veliki golgeter

Avatar
amir
Postovi: 1110
Pridružen/a: 16 maj 2008, 19:17
Lokacija: D.Vakuf
Kontakt:

Re: F.K. Velež

Post Postao/la amir » 13 okt 2008, 12:30

ADMIR je napisao/la:Vidimo se na proljeće jajare hercegovaćke :evil: :evil: :evil: :evil:
ADMIR je napisao/la:Vidimo se na proljeće jajare hercegovaćke :evil: :evil: :evil: :evil:
SRAMIM SE STO IMA TAKVIH "manijaka", blatis nas ostale
Zeljeznicar, Juventus, BiH, Italija, Salihamidzic, Del Piero, Ibisevic
Dok sunce sja, dok disem ja, voljet cu vas ja
Vedad Ibisevic-veliki igrac-veliki covijek-veliki golgeter

Avatar
Aner
Postovi: 145
Pridružen/a: 28 sep 2008, 22:16
Lokacija: Jedna jedina
Kontakt:

Re: F.K. Velež

Post Postao/la Aner » 13 okt 2008, 15:34

ADMIR je napisao/la:Vidimo se na proljeće jajare hercegovaćke :evil: :evil: :evil: :evil:
Ne budi debil ;)
...Bosna da prostiš jedna zemlja imade i posna i bosa da prostiš i hladna i gladna i k tomu još da prostiš prkosna od sna...

Avatar
edinko
Postovi: 240
Pridružen/a: 10 okt 2008, 21:48
Kontakt:

Re: F.K. Velež

Post Postao/la edinko » 13 okt 2008, 21:33

Marin je napisao/la:Pa Zrinjskom je dugo godina jedan od najvećih sponzora bila FDS. Nije ih nitko natjerao na to ili branio da sonzoriraju i Velež! Zrinjski guraju uglavnom privatnici,a zašto to ne rade isto i u Veležu, jasno je. Nemoj zagore pričati bzvz. i lupati.
PS: Koje tribine, je li one koje su neuslovne da prime Ultrase ali su uslovne da se uzmu pare ili da gledaju drugi gleatelji sa njih.
E ti si vala pokupio svu pamet svijeta izgleda..Napadas druge da pricaju gluposti a gle sta ti isprovaljiva svega ti?Ja shvatam da je tebi VELEZ U DNU DUSE ,da se pokusavas"oprati"ali sam siguran da te TATA vodio na utakmice pod Bijelim Brijegom i da te naucio kako se voli jedan klub,kako se navija za svoje RODJENE...

Dalje,FDS sponzor Zrinjskom??Jeste ali "odjeljenje iz Gruda"..privatnici "guraju"Zrinjski i sponzoriraju?Pises budalastine Marine..HDZ gura Zrinjski,Zagreb ga gura,Politika ga gura Marine a najveci sponzor Zrinjskog je ni manje ni vise vec Aluminijski kombinat iz Mostara sa onim ratnim zlocincem Brajkovicem kao direktorom..Bobanova skola..zato ,nemoj svega ti pamet da prosipas ovuda...
Da primimo Ultrase u Vrapcice?Pa da nam opet DJECU pocnu masakrirati kao prosli put??De bola,ti fakat obraza nemas ni trunke!

Navijaj ti NAGLAS(da te"cuju"komsije:)) za tvoj Zrinjski a i dalje kao i do sada,nosi Velez u srcu i u dubini svoje duse kao i otac ti i sve ce biti u dure...(jer da nije tako,nebi tebe Velez nimalo"tangiro"..znas ono-lafo nisi zaljubljen u neku curu a vazda o njoj pricas..tako i vi"Zrinjevci sanjate Velez...)

@ADMIR
Nisi ti ni M od Maniaca..Zeljinih,nama vazda dragih..kamenovanje u Mostaru ti je"naruceno"..zacudo pa ti toliki"Zeljinovac" a ne znas o tome??Rapsitaj se malo pa ces cuti sta se desilo i KO STOJI iza toga incidenta...bice bolje vec da lupetas i kunes ovuda..ne zaboravi-kletva se na pola dijeli....A za mene i dalje ostaje-prvo Velez onda Zeljo..bez uvrede bilo kome..
Nek smo vazda puni Bosne ali i Bosna puna nas!

benajon
Postovi: 238
Pridružen/a: 03 okt 2008, 00:24
Kontakt:

Re: F.K. Velež

Post Postao/la benajon » 15 okt 2008, 22:48

jos jedan dokaz kakvi su manijaci ja sam siguran da ti nemas ni jedne gostujuce utakmice

Avatar
Marin
Postovi: 787
Pridružen/a: 01 jul 2008, 15:22
Kontakt:

Re: F.K. Velež

Post Postao/la Marin » 16 okt 2008, 00:05

Ja budala vazda mislio da je ono FDS sinonim za Fabriku Duhana Sarajevi, kad ono S=Grude. Za šta mi oči služe!!! Isto tako reci da nije sponzor ni BH Telekom. Zapravo samo mi reci kad si zadnji put bio pod bb?

Kenno
Postovi: 49
Pridružen/a: 29 sep 2008, 15:31
Kontakt:

Re: F.K. Velež

Post Postao/la Kenno » 16 okt 2008, 00:40

znam velez dobro , igraju mi 2 frendova u 1 timu , ali morate priznate da su smijesni oni hrvati na onom htm kada govore 1924 zrinji iz mostara 4:0 velez iz vrapcica, 1937 zrinjski iz mostara 5: 0 velez iz vrapcica, gledam ja to i pitam sebe ili sam gluh ili je onaj napusen komentator


rz88_/
Respect to be respected!!!

Zaključano

Natrag na “FK Velež”

Online

Trenutno korisnika/ca: Amazon [Bot], BigEM i 24 gosta.