Real Madrid CF (oficijelna tema)

Moderatori/ce: ribery,Monolog,hammers,geronimo,Donnie Darko

Jeste li zadovoljni igrom i rezultatima Reala pod palicom Zidanea?

1. Jesam
101
42%
2. Igrom jesam, rezultatima nisam
13
5%
3. Igrom nisam, rezultatima jesam
73
30%
4. Nisam
54
22%
 
Ukupno glasova: 241

Neutral
Postovi: 37943
Pridružen/a: 19 nov 2008, 14:27
Kontakt:

Re: Real Madrid C.F.

Post Postao/la Neutral » 04 maj 2009, 22:37

Mahal je napisao/la:Koja je ono bruka, bolje bi bilo da se nismo ovoliko ni borili pa ond apali na predzadnjoj stepenici, i to dobro se razbili. ****, za mjesec dana izbori pa cemo da vidimo, Perez ide 200 pa cemo ih **** u po barcelone !!!

I dalje mi ova stranica najdraza, sve sa MARCE i AS-a se prenosi. Tracevi itd, a to volim.
Bujrum Realovci :D

http://www.realmadrid-fan.com

Kakva je to stranica pišu kako žele bez nekih potvrđenih informacija, čuj to za Bayerna ma nemaju oni veze, ko su ti pokeomoni što pišu te gluposti . hahaha.

Avatar
RiNo
Postovi: 5718
Pridružen/a: 09 jan 2009, 21:16
Kontakt:

Re: Real Madrid C.F.

Post Postao/la RiNo » 05 maj 2009, 11:09

Raspad sistema: Real prodaje sve Nizozemce, Kaka ne dolazi
Potencijalni predsjednik Real Madrida Florentino Perez sprema se rasprodati nizozemski koloniju u Kraljevskom klubu i tako namaknuti stotinjak milijuna eura, dok je Kakin otac negirao španjolske medije koji su objavili prelazak Kake u Madrid.

Rafael van der Vaart neće dugo u ovom dresu (Foto: Reuters)
Piše to nogometni portal Goal, dodajući da će se namaknutim novcem sakupiti potrebna sredstva za kupnju novih pojačanja. Nogometaši koji će se naći u nogometnom izlogu trebali bi biti Arjen Robben, Ruud van Nistelrooy, Royston Drenthe, Rafael van der Vaart, Klaas-Jan Huntelaar i Wesley Sneijder.

Prema pisanju Asa Real je u posljednje dvije i pol godine potrošio 125 milijuna eura na dovođenje nizozemske šestorke, međutim, dotični, što zbog ozljeda, a što zbog prilagodbe, nisu pokazali ono što se od njih očekivalo.

Perez je svjestan da će morati pojačati sastav nizom kvalitetnih igrača želi li odigrati zapaženu ulogu na europskoj, ali i domaćoj nogometnoj sceni. Stoga španjolski mediji očekuju potpisivanje barem četiri nogometne zvijezde, a uz već opjevani mogući transfer Cristiana Ronalda iz Manchester Uniteda, kao mogući kandidati za Realov dres spominju se Franck Ribery, Kaka, Cesc Fabregas, Xabi Alonso, David Villa i David Silva.

Globoesporte.es donosi razgovor s Kakinim ocem i menadžerom Boscom Leitom, u kojem ovaj demantira da je ikada rekao kako će njegov sin od ljeta igrati u Realu:

'Nikada nisam izrekao te riječi, niti sam ikada govorio o njegovom transferu u kontekstu ijednoga kluba. Moj sin sigurno neće igrati u Real Madridu, a u ovome trenutku mogu samo potvrditi da je Kaka željan završiti sezonu u Milanu, te je stoga koncentriran na završetak sezone', sada tvrdi Leite.





kakve su to budale, umjesto da od anonimaca stvore zvijezdu i prodaju ga za velike pare oni trose stotine miliona na ove manekene poput Ronalda i ostalih....
100% sportski i krajnje opušten potpis

Avatar
FK Sarajevo
Postovi: 2283
Pridružen/a: 21 jan 2009, 19:14
Lokacija: Bosanska Krajina
Kontakt:

Re: Real Madrid C.F.

Post Postao/la FK Sarajevo » 05 maj 2009, 13:42

RiNo je napisao/la:Raspad sistema: Real prodaje sve Nizozemce, Kaka ne dolazi
Potencijalni predsjednik Real Madrida Florentino Perez sprema se rasprodati nizozemski koloniju u Kraljevskom klubu i tako namaknuti stotinjak milijuna eura, dok je Kakin otac negirao španjolske medije koji su objavili prelazak Kake u Madrid.

Rafael van der Vaart neće dugo u ovom dresu (Foto: Reuters)
Piše to nogometni portal Goal, dodajući da će se namaknutim novcem sakupiti potrebna sredstva za kupnju novih pojačanja. Nogometaši koji će se naći u nogometnom izlogu trebali bi biti Arjen Robben, Ruud van Nistelrooy, Royston Drenthe, Rafael van der Vaart, Klaas-Jan Huntelaar i Wesley Sneijder.

Prema pisanju Asa Real je u posljednje dvije i pol godine potrošio 125 milijuna eura na dovođenje nizozemske šestorke, međutim, dotični, što zbog ozljeda, a što zbog prilagodbe, nisu pokazali ono što se od njih očekivalo.

Perez je svjestan da će morati pojačati sastav nizom kvalitetnih igrača želi li odigrati zapaženu ulogu na europskoj, ali i domaćoj nogometnoj sceni. Stoga španjolski mediji očekuju potpisivanje barem četiri nogometne zvijezde, a uz već opjevani mogući transfer Cristiana Ronalda iz Manchester Uniteda, kao mogući kandidati za Realov dres spominju se Franck Ribery, Kaka, Cesc Fabregas, Xabi Alonso, David Villa i David Silva.

Globoesporte.es donosi razgovor s Kakinim ocem i menadžerom Boscom Leitom, u kojem ovaj demantira da je ikada rekao kako će njegov sin od ljeta igrati u Realu:

'Nikada nisam izrekao te riječi, niti sam ikada govorio o njegovom transferu u kontekstu ijednoga kluba. Moj sin sigurno neće igrati u Real Madridu, a u ovome trenutku mogu samo potvrditi da je Kaka željan završiti sezonu u Milanu, te je stoga koncentriran na završetak sezone', sada tvrdi Leite.





kakve su to budale, umjesto da od anonimaca stvore zvijezdu i prodaju ga za velike pare oni trose stotine miliona na ove manekene poput Ronalda i ostalih....
mene interesuje odkud i novinarima take gluposti kosto je kakin otac reko da nije istina tako ce i perez reci da nije istina
Mi smo divovi svako nam je plijen nas je cijeli svijet u bordo obojen
Jedna si jedina,moja domovina.
Jedna si jedina,BOSNA I HERCEGOVINA!!!

Avatar
Facasplaca
Postovi: 187
Pridružen/a: 06 dec 2008, 08:19
Kontakt:

Re: Real Madrid C.F.

Post Postao/la Facasplaca » 12 maj 2009, 19:33

Ja fkt ne znam sta je s ovim Realom....sjebase ih ovi presjedncki izbori iz godine u godinu.

Po meni trebaju dovest jednog centralnog veznog tipa Gerrard ili jos bolje Fabregas i jednog dobrog stopera, a kad vec sastavljam listu onda im ni jedan lijevi bek ne bi bio losa solucija...bilo kakav samo da ne gledam Heinzea :P

Normala i trenera novog jer je sve izvjesnije da Ramos napusta na ljeto.
Zadnja izmjena: Facasplaca, dana/u 12 maj 2009, 19:50, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
19TM87
Postovi: 3409
Pridružen/a: 24 jul 2008, 19:12
Lokacija: dolina cupova
Kontakt:

Re: Real Madrid C.F.

Post Postao/la 19TM87 » 12 maj 2009, 19:38

Facasplaca je napisao/la:Ja fkt ne znam sta je s ovim Realom....sjebase ih ovi presjednici izbori iz godine u godinu.

Po meni trebaju dovest jednog centralnog veznog tipa Gerrard ili jos bolje Fabregas i jednog dobrog stopera, a kad vec sastavljam listu onda im ni jedan lijevi bek ne bi bio losa solucija...bilo kakav samo da ne gledam Heinzea :P

Normala i trenera novog jer je sve izvjesnije da Ramos napusta na ljeto.
ma realu treba neki psiholog...da cijelu ekipu barselone stavis u real sad opet nebi bili prvaci...
Raulu kapa dole ostali svi sminkeri
ZELJO DO GROBA ZIVOTA MI MOGA

Škrba,Berjan,Baljić,Šabanadžović,Komšić,Čapljić,Bahtić,Škoro,Mihajlović,Baždarević,Nikić...

Avatar
el-fighter
Postovi: 5210
Pridružen/a: 29 mar 2009, 23:53
Kontakt:

Re: Real Madrid C.F.

Post Postao/la el-fighter » 12 maj 2009, 19:43

Nakon one forme koju su napravili, gdje su odigrali više od 10 utakmica gdje su ostvarili pobjede, mislio sam da ozbiljno mogu ugroziti Barcelonu. Ali nakon onog poraza od Barcelone raspali su se totalno. Evo sada najavljuju rekonstrukciju tima. Vidjet ćemo šta će biti od svega toga.
Velež do groba života mi moga
Volim majko ja Zenico tebe i Veleža više nego sebe

Ne možeš postati tako brzo iza zadnjeg posta kojeg si postao/la.

Avatar
Facasplaca
Postovi: 187
Pridružen/a: 06 dec 2008, 08:19
Kontakt:

Re: Real Madrid C.F.

Post Postao/la Facasplaca » 12 maj 2009, 19:51

Evo ja cu ti odma junace rec sta ce biti :D , bit ce 3 promjene trenera u sezoni i raspad sistema kao i ubicajeno

Avatar
miky_hz
Postovi: 23182
Pridružen/a: 23 feb 2009, 14:19
Lokacija: BoRdO mAhAlA
Kontakt:

Re: Real Madrid C.F.

Post Postao/la miky_hz » 12 maj 2009, 19:54

Docice im Perez za predsjednika i bit ce gori Real nego sto je sad...kolko sam skonto pravit ce nove galacticose,Ronaldo,Kaka,sve same zvjezde imaju u planu da dovode,od toga niko odbrambeni a odbrana im je kanta najveca ,satro hoce 17 igraca da otpuste mos mislit glupe teorije,ima Real dobre igrace i sad...samo sto im je politika kluba uzasna...
DINO MERLIN "Znas kako ti je to, rodiš se u Sarajevu i navijas za Sarajevo. Ima i onih koji su u manjini i navijaju za Zelju. Hvala Bogu ja nisam medju njima".

Avatar
el-fighter
Postovi: 5210
Pridružen/a: 29 mar 2009, 23:53
Kontakt:

Re: Real Madrid C.F.

Post Postao/la el-fighter » 27 maj 2009, 14:00

Perez će biti izabran za predsjednika. Obećao je velika pojačanja. Vidjećemo šta će od toga biti. Nekako, kad vidim kako Real igra zaplačem. Onoliki dobri igrači, a igraju slabo. Treba im dobar trener da ih fino posloži.
Velež do groba života mi moga
Volim majko ja Zenico tebe i Veleža više nego sebe

Ne možeš postati tako brzo iza zadnjeg posta kojeg si postao/la.

Avatar
JameS
Postovi: 1365
Pridružen/a: 15 maj 2009, 21:53
Lokacija: 20000 milja pod morem
Kontakt:

Re: Real Madrid C.F.

Post Postao/la JameS » 27 maj 2009, 14:39

bice svega ovog ljeta...nadam se da ce se Real ove sezone konacno vratiti na velika vrata i pokazati ko su pravi Kraljevi...ovi sad sto igraju su losa kopija onih sa kraja 20-tog stoljeca... ;)
...where amazing happens...Le bRon James...CHOSEN-1...MVP

Real Madrid-Kaka-C.Ronaldo-Albiol-Benzema...

C.R-9 "uno,dos,tres HALA MADRID"

Avatar
geronimo
Moderator
Postovi: 8237
Pridružen/a: 04 nov 2008, 18:08
Kontakt:

Re: Real Madrid C.F.

Post Postao/la geronimo » 29 maj 2009, 18:16

Hej "galaktikosi", da li bi vam ovaj sastav odgovarao:

--------------------Casillas-----------------
Ramos------Pepe------Garay-----Marcelo
---------------Lass ---Xabi--------------
C. Ronaldo-------Kaka-------Silva/Ribery
----------------Villa--------------

Ne bi me puno iznenadilo da dodje do ovoga, ko *ebe dugove. :mrgreen:
Berluskoni izjavio da ovaj put "mora" prodati Kaku, uloga Zidane-a oko dovodjenja Riberyja mogla bi biti presudna.
Kristina se dovodi godinama, Villa moze izvuci Valenciu iz dugova...
Vom Jäger zum Gejagten

Avatar
JameS
Postovi: 1365
Pridružen/a: 15 maj 2009, 21:53
Lokacija: 20000 milja pod morem
Kontakt:

Re: Real Madrid C.F.

Post Postao/la JameS » 29 maj 2009, 18:52

geronimo je napisao/la:Hej "galaktikosi", da li bi vam ovaj sastav odgovarao:

--------------------Casillas-----------------
Ramos------Pepe------Garay-----Marcelo
---------------Lass ---Xabi--------------
C. Ronaldo-------Kaka-------Silva/Ribery
----------------Villa--------------

Ne bi me puno iznenadilo da dodje do ovoga, ko *ebe dugove. :mrgreen:
Berluskoni izjavio da ovaj put "mora" prodati Kaku, uloga Zidane-a oko dovodjenja Riberyja mogla bi biti presudna.
Kristina se dovodi godinama, Villa moze izvuci Valenciu iz dugova...
ovo bi bio strasan sastav...jos male korekciju u odbrani i eto nas na krovu evrope :mrgreen:
...where amazing happens...Le bRon James...CHOSEN-1...MVP

Real Madrid-Kaka-C.Ronaldo-Albiol-Benzema...

C.R-9 "uno,dos,tres HALA MADRID"

Avatar
adnan_nanda
Postovi: 1999
Pridružen/a: 11 jul 2008, 10:36
Kontakt:

Re: Real Madrid C.F.

Post Postao/la adnan_nanda » 29 maj 2009, 21:43

geronimo je napisao/la:Hej "galaktikosi", da li bi vam ovaj sastav odgovarao:

--------------------Casillas-----------------
Ramos------Pepe------Garay-----Marcelo
---------------Lass ---Xabi--------------
C. Ronaldo-------Kaka-------Silva/Ribery
----------------Villa--------------

Ne bi me puno iznenadilo da dodje do ovoga, ko *ebe dugove. :mrgreen:
Berluskoni izjavio da ovaj put "mora" prodati Kaku, uloga Zidane-a oko dovodjenja Riberyja mogla bi biti presudna.
Kristina se dovodi godinama, Villa moze izvuci Valenciu iz dugova...
jedino da prodaju grad Madrid pa bi imali para da kupe sve ove igrace.nek budu zadovoljni ako dobiju jednog od ovih novih navedenih.
Povjerenje je trpeza za kojom se jadni služe i kad nisu gladni, druže. :)

Avatar
JameS
Postovi: 1365
Pridružen/a: 15 maj 2009, 21:53
Lokacija: 20000 milja pod morem
Kontakt:

Re: Real Madrid C.F.

Post Postao/la JameS » 29 maj 2009, 21:50

adnan_nanda je napisao/la:
geronimo je napisao/la:Hej "galaktikosi", da li bi vam ovaj sastav odgovarao:

--------------------Casillas-----------------
Ramos------Pepe------Garay-----Marcelo
---------------Lass ---Xabi--------------
C. Ronaldo-------Kaka-------Silva/Ribery
----------------Villa--------------

Ne bi me puno iznenadilo da dodje do ovoga, ko *ebe dugove. :mrgreen:
Berluskoni izjavio da ovaj put "mora" prodati Kaku, uloga Zidane-a oko dovodjenja Riberyja mogla bi biti presudna.
Kristina se dovodi godinama, Villa moze izvuci Valenciu iz dugova...
jedino da prodaju grad Madrid pa bi imali para da kupe sve ove igrace.nek budu zadovoljni ako dobiju jednog od ovih novih navedenih.
ti ocito ne znas ko je Perez :!:
...where amazing happens...Le bRon James...CHOSEN-1...MVP

Real Madrid-Kaka-C.Ronaldo-Albiol-Benzema...

C.R-9 "uno,dos,tres HALA MADRID"

Avatar
adnan_nanda
Postovi: 1999
Pridružen/a: 11 jul 2008, 10:36
Kontakt:

Re: Real Madrid C.F.

Post Postao/la adnan_nanda » 29 maj 2009, 21:57

znam ja ko je Perez,Zivi bili pa vidjeli hocel uspijet dovesti ove igrace.svaka njemu cast al nije on svemoguc da u jednom prelaznom roku pokupi najvece zvijezde danasnjeg fudbala.
Povjerenje je trpeza za kojom se jadni služe i kad nisu gladni, druže. :)

Avatar
JameS
Postovi: 1365
Pridružen/a: 15 maj 2009, 21:53
Lokacija: 20000 milja pod morem
Kontakt:

Re: Real Madrid C.F.

Post Postao/la JameS » 29 maj 2009, 23:34

adnan_nanda je napisao/la:znam ja ko je Perez,Zivi bili pa vidjeli hocel uspijet dovesti ove igrace.svaka njemu cast al nije on svemoguc da u jednom prelaznom roku pokupi najvece zvijezde danasnjeg fudbala.
zivi bili pa vidjeli :mrgreen:
...where amazing happens...Le bRon James...CHOSEN-1...MVP

Real Madrid-Kaka-C.Ronaldo-Albiol-Benzema...

C.R-9 "uno,dos,tres HALA MADRID"

Avatar
the scouser
Postovi: 4640
Pridružen/a: 24 apr 2009, 11:12
Lokacija: Animal farm
Kontakt:

Re: Real Madrid C.F.

Post Postao/la the scouser » 30 maj 2009, 00:02

Reko je Benitez da Xabi Alonso nigdje ne ide,pravite taj dream team bez njega
Do your research, I'm not a hero, I'm a high functioning sociopath !

We're ruled by effete assholes...It's a shite state of affairs to be in Tommy, and all the fresh air in the world won't make any fucking difference !

Avatar
JameS
Postovi: 1365
Pridružen/a: 15 maj 2009, 21:53
Lokacija: 20000 milja pod morem
Kontakt:

Re: Real Madrid C.F.

Post Postao/la JameS » 30 maj 2009, 00:05

the scouser je napisao/la:Reko je Benitez da Xabi Alonso nigdje ne ide,pravite taj dream team bez njega
sta se on tu pita :?: kad je Alonso otvoreno rekao da zeli da ide iz L'poola,a i kako je znam vama trebaju pare da dovedete nove igarce,a ako zelite nove igrace onda i morate neke prodati jer vlasnici ne daju pare :!: :mrgreen:
...where amazing happens...Le bRon James...CHOSEN-1...MVP

Real Madrid-Kaka-C.Ronaldo-Albiol-Benzema...

C.R-9 "uno,dos,tres HALA MADRID"

Avatar
the scouser
Postovi: 4640
Pridružen/a: 24 apr 2009, 11:12
Lokacija: Animal farm
Kontakt:

Re: Real Madrid C.F.

Post Postao/la the scouser » 30 maj 2009, 00:24

Izvini,mozda sam propustio,al' kad je Xabi rek'o da hoce il L'poola?
Do your research, I'm not a hero, I'm a high functioning sociopath !

We're ruled by effete assholes...It's a shite state of affairs to be in Tommy, and all the fresh air in the world won't make any fucking difference !

Avatar
JameS
Postovi: 1365
Pridružen/a: 15 maj 2009, 21:53
Lokacija: 20000 milja pod morem
Kontakt:

Re: Real Madrid C.F.

Post Postao/la JameS » 30 maj 2009, 00:33

the scouser je napisao/la:Izvini,mozda sam propustio,al' kad je Xabi rek'o da hoce il L'poola?
e jbg sad bas ne znam gdje sam procitao tak da neam link...a reko je ovako citiram"ne bih imao nista protiv i da karijeru nastavim u nekom drugom klubu" to je bilo dok je vise sjedio na klupi nego sto je igrao :mrgreen:
...where amazing happens...Le bRon James...CHOSEN-1...MVP

Real Madrid-Kaka-C.Ronaldo-Albiol-Benzema...

C.R-9 "uno,dos,tres HALA MADRID"

Odgovori

Natrag na “Real Madrid CF”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 1 gost.