Stadion Tušanj

Moderatori/ce: TaRgEt_,Aerials

sloboda72
Postovi: 5370
Pridružen/a: 29 sep 2013, 19:41
Kontakt:

Re: Stadion Tušanj

Post Postao/la sloboda72 » 23 feb 2015, 19:10

solinas je napisao/la:
Skver je napisao/la:
solinas je napisao/la:Postujem.medjutim kada god se prica o euro takmicenjima mi ih nemozemo igrati u tuzli.kako stvari stoje samo za sjever treba pola miliona.zapad zajedno sa prilazom kapijom vc.komplet ta strana nezadovoljava ni minumim.renoviranje asfaltiranja rekonstrukcija zapada...za obje nam treba milion i po....nemogu ni to obezbjediti a da prate projekat...ali hajde vidicemo sta nosi sutra..ovo sto iznosim rjeci su mujkanovica i njegov odgovor azmiru na pitanje za koliko bi se otprilikemogle srediti ove dvije tribine da se igra evropa..
Zapadna tribina je neuslovna za nase standarde a pogotovo za UEFA standarede i bio bi potpuni promasaj renovirati je, to bi bilo "drzi vodu, dok majstori odu"....tom delegatu sto je odgovorio Azmiru treba objasniti da to nije korida na Grmecu (jbt. vise ciganluk i seljakljuk i namjestanja poslova dajdzicima i amidzicima).Ta tribina je jednostavno dotrajala i vise nije sigurna za nas....treba napraviti novu zbog nasih sigurnosnih razloga a ne UEFA sigurnosnih razloga. Ono bi renoviralo tribinu :guz:
niko se nije zapitao otkud odjednom mujkanovic u upravnom odboru...nemam vremena za forum,u zadnje vrijeme,niti mogu pisati dva sata,pokusavajuci da objasnim u detalje,frajer se pojavio,i poceo prosipati pricu,hajde eto evo mene,daj,poceraj,sta,koliko...ono sto mu je azmir sukno na skupstini,samo je mali dio kulminacije azmirovog nezadovoljstva....pojavis se niodakle,nemas pojma ni ocemu....ali ima to i pozadinu,svi znamo da on ima firmu,nada se da bi mogo dobiti dio kolaca i da ce bas on graditi istok,zavrsiti sjever,ili eventualno,kratkorocno,sminkati zapad...sve to zajedno je milionski posao,a to upravo njemu treba....firma mu radi,ali na guranje,nije ko prije,slabo dobija poslove ogromnog ulaganja,i pokusava sebi obezbjediti kakvu takvu injekciju..cim skonta da od toga nema nista,ode on jarane....nema on te pare koje azmiru trebaju....a moj dojam o njemu,jer ga poznajem licno,bio je ratni drug ocu,kucni prijatelj,radio sam za njega,nema on muda da udje u to sa azmirom....i ako ima sta parica,nece dati brale,nema sanse....eto krace nisam mogo jbg,halali...sve se ja sa tobom slazem....bio sam jesenac kuci dole,bio na tusnju,zapad je haos...ali eto....ljudi misle nekoga zednog preko vode...opet.
Pa TOM CAT je izveo radove na pomoćnom terenu Tušnja.
Ja volim FK Tuzla City

sloboda72
Postovi: 5370
Pridružen/a: 29 sep 2013, 19:41
Kontakt:

Re: Stadion Tušanj

Post Postao/la sloboda72 » 23 feb 2015, 19:27

Skver je napisao/la:
solinas je napisao/la:Postujem.medjutim kada god se prica o euro takmicenjima mi ih nemozemo igrati u tuzli.kako stvari stoje samo za sjever treba pola miliona.zapad zajedno sa prilazom kapijom vc.komplet ta strana nezadovoljava ni minumim.renoviranje asfaltiranja rekonstrukcija zapada...za obje nam treba milion i po....nemogu ni to obezbjediti a da prate projekat...ali hajde vidicemo sta nosi sutra..ovo sto iznosim rjeci su mujkanovica i njegov odgovor azmiru na pitanje za koliko bi se otprilikemogle srediti ove dvije tribine da se igra evropa..
Zapadna tribina je neuslovna za nase standarde a pogotovo za UEFA standarede i bio bi potpuni promasaj renovirati je, to bi bilo "drzi vodu, dok majstori odu"....tom delegatu sto je odgovorio Azmiru treba objasniti da to nije korida na Grmecu (jbt. vise ciganluk i seljakljuk i namjestanja poslova dajdzicima i amidzicima).Ta tribina je jednostavno dotrajala i vise nije sigurna za nas....treba napraviti novu zbog nasih sigurnosnih razloga a ne UEFA sigurnosnih razloga. Ono bi renoviralo tribinu :guz:
Mi već godinama licencu za zapadnu tribinu dobivamo na našu odgovornost.Kada bi Savez poslao gradevinskog inženjera pa da uđe na ona "vratica" ispod tribina A, B , C i pogleda nosivu konstrukciju odozdo,sumnjam da bi on potpisom garantovao sigurnost gledalaca.
Ja volim FK Tuzla City

sloboda72
Postovi: 5370
Pridružen/a: 29 sep 2013, 19:41
Kontakt:

Re: Stadion Tušanj

Post Postao/la sloboda72 » 23 feb 2015, 19:38

fukaratz je napisao/la:
sloboda72 je napisao/la:Nije naše da se ravnamo po Olimpicu.To je Klub bez tradicuje i navijača.O Evropi moramo razmišljati , ako to radi NK Široki moramo i mi. Nećemo praviti" Istok" kad se plasiramo u Evropu.Zapadna Tribina otvorena je 1957 i ona je u ruševnom stanju.Ona je 2004 samo presvučena sa 2 cm. maltera , da se ne vide rupe i dotrajalost. Ipak UEFA ni tada to nije prihvatila pa smo morali u Ugljevik.Pitanje koliko je" Zapad" siguran za bezbjednost gledalaca.
pa eto mi za razliku od Olimpica imamo navijace ali i 4 miliona duga, neuslovan stadion, katastrofalan omladinski pogon (mislim da je najgori od rata pa na ovamo i tu mislim na juniore i kadete), omladinski pogod koji je odvojen od kluba, menandjere koji nam djecu kupe, sponzore koje mozes na prste jedne ruke nabrojati, parkinga ispred stadiona ni na vidiku,....... kurko ce Azmir davati sve pare nemoj biti lud, ako se za godinu- dvije niko ne ukljuci Europu komotno zaboravi :!:
Da ne izlazim iz zadane teme ali Omladinski pogon ima Direktora Malkočevića.Na Skupštinama ni slova Izvještaja o stanju Oml. pogona.
Ja volim FK Tuzla City

Avatar
Skver
Postovi: 6273
Pridružen/a: 03 feb 2013, 22:19
Kontakt:

Re: Stadion Tušanj

Post Postao/la Skver » 23 feb 2015, 19:44

sloboda72 je napisao/la:Mi već godinama licencu za zapadnu tribinu dobivamo na našu odgovornost.Kada bi Savez poslao gradevinskog inženjera pa da uđe na ona "vratica" ispod tribina A, B , C i pogleda nosivu konstrukciju odozdo,sumnjam da bi on potpisom garantovao sigurnost gledalaca.
Sumnjam da to zanima vlasnika stadiona, ta tribina je davno popucala, samo je malo "usminkana" da se ne vide oni procijepi......i jos bi da je i dalje "sminkaju"........
🔴⚫️

sloboda72
Postovi: 5370
Pridružen/a: 29 sep 2013, 19:41
Kontakt:

Re: Stadion Tušanj

Post Postao/la sloboda72 » 23 feb 2015, 19:46

Tuzlak04 je napisao/la:
Skver je napisao/la:
adnan123 je napisao/la:Polako jedno po jedno.prvo opstanak pa onda stadion pa tek onda europa..kako rece azmi tek smo propuzali
Slazem se sa tobom, samo sabura, bice i stadion do 2028. samo se treba dragom Bogu moliti, dace Bog.
Ma ja ba !!! Šta je to za nas da sačekamo još 50 godina. Kad smo mogli ovoliko, možemo još toliko.
To je taj naš defetizam, uvijek postoji 20 razloga zašto ne može ali nažalost ni jedan kako može.
Ja volim FK Tuzla City

Avatar
solinas
Postovi: 10097
Pridružen/a: 24 jan 2015, 23:06
Kontakt:

Re: Stadion Tušanj

Post Postao/la solinas » 23 feb 2015, 20:00

sloboda72
poznato mi je ko je izveo radove..kakve to ima veze...kompletni radovi su kostali 500 000,malo manje...a bas sve radove nije izveo tom cat,krupne jeste..ali sve ne.profulo si srz posta,ali nema veze.
"Modra boja,na bijelome platnu,
Sest ljiljana vezenih u zlatu,
To je zastava ,nasa Bosanska".

"Velikim Bogom se kunemo, da robovi biti necemo".
Prvi predsjednik predsjednistva R BIH Alija Izetbegovic.

sloboda72
Postovi: 5370
Pridružen/a: 29 sep 2013, 19:41
Kontakt:

Re: Stadion Tušanj

Post Postao/la sloboda72 » 23 feb 2015, 20:03

Skver je napisao/la:
sloboda72 je napisao/la:Mi već godinama licencu za zapadnu tribinu dobivamo na našu odgovornost.Kada bi Savez poslao gradevinskog inženjera pa da uđe na ona "vratica" ispod tribina A, B , C i pogleda nosivu konstrukciju odozdo,sumnjam da bi on potpisom garantovao sigurnost gledalaca.
Sumnjam da to zanima vlasnika stadiona, ta tribina je davno popucala, samo je malo "usminkana" da se ne vide oni procijepi......i jos bi da je i dalje "sminkaju"........
Problem je što je FK Sloboda ta koja traži i dobiva licencu za stadion. U slučaju , nedao Bog bilo kakve nesreće, Savez bi oprao ruke i sve svalio na Slobodu. .Zbog UEFA licence 2004,Sloboda je tada ušla u aranžman sa Arkadom.. Na kraju znamo svi kako je ispalo,Arkada je tužila Slobodu.
Ja volim FK Tuzla City

sloboda72
Postovi: 5370
Pridružen/a: 29 sep 2013, 19:41
Kontakt:

Re: Stadion Tušanj

Post Postao/la sloboda72 » 23 feb 2015, 20:28

solinas je napisao/la:sloboda72
poznato mi je ko je izveo radove..kakve to ima veze...kompletni radovi su kostali 500 000,malo manje...a bas sve radove nije izveo tom cat,krupne jeste..ali sve ne.profulo si srz posta,ali nema veze.
Replika na tvoje mišljenje "da se Mujkanović nada poslovima na Tušnju"....Dakle, već je dobio posao na Tušnju od Opštine Tuzla.
Ja volim FK Tuzla City

Avatar
solinas
Postovi: 10097
Pridružen/a: 24 jan 2015, 23:06
Kontakt:

Re: Stadion Tušanj

Post Postao/la solinas » 23 feb 2015, 20:31

sloboda72 je napisao/la:
solinas je napisao/la:sloboda72
poznato mi je ko je izveo radove..kakve to ima veze...kompletni radovi su kostali 500 000,malo manje...a bas sve radove nije izveo tom cat,krupne jeste..ali sve ne.profulo si srz posta,ali nema veze.
Replika na tvoje mišljenje "da se Mujkanović nada poslovima na Tušnju"....Dakle, već je dobio posao na Tušnju od Opštine Tuzla.
pa od koga ce,nece mu moj babo platiti...hajde procitaj ponovo..nema veze,nebitno je.
"Modra boja,na bijelome platnu,
Sest ljiljana vezenih u zlatu,
To je zastava ,nasa Bosanska".

"Velikim Bogom se kunemo, da robovi biti necemo".
Prvi predsjednik predsjednistva R BIH Alija Izetbegovic.

katarakta
Postovi: 2854
Pridružen/a: 24 jan 2015, 11:18

Re: Stadion Tušanj

Post Postao/la katarakta » 23 feb 2015, 21:07

Posao je dobio Tehnograd inzinjering, pa je ustupio Tc-u, kao sto to uvijek radi
Niko, niko, samo Sloboda

Avatar
Tuzlak04
Postovi: 2004
Pridružen/a: 24 jan 2014, 15:52
Kontakt:

Re: Stadion Tušanj

Post Postao/la Tuzlak04 » 27 feb 2015, 13:07

Šta je ovo ba !!!

Zmajevi protiv Amerike na Tušnju 27. marta

Jučer je u NS BiH potvrđen i termin odigravanja prijateljske utakmice između mlade reprezentacije BiH, i U-23 selekcije SAD. To je 27. marta i ova utakmica igrat će se na Tušnju.Ovu informaciju potvrdio nam je i predsjednik tuzlanske Slobode, Azmir Husić, koji je i sam bio učesnik sastanka u Sarajevu.Nastavlja se lijepa fudbalska priča iz Tuzle.Nakon što je Sloboda ušla u Premijer ligu i nakon što smo uspješno ugostili „A“ tim na Tušnju, u prijateljskom susretu protiv Lihtenštajna prole godine, svi ljubitelji fudbala u Tuzli i njenom kantonu imat će priliku da na djelu vide i mlade reprezentativce naše zemlje. Dogovoren je i termin utakmice ,koji je na programu 27.marta(petak). Satnica još nije potvrđena, jer naša velika želja je da se ova utakmica igra u noćnom terminu.Sve ćemo učiniti da tako i bude, jer bi to uistinu bio lijep ambiejnt – rekao je za Avaz predsjednik Slobode, Azmir Husić. S obzirom da trenutnoi reflektori na Tušnju nisu u funkciji , domaćini, odnosno Grad Tuzla ima dovoljno vremna da osposobi dobar dio sijalca i rasvjete koje su u kvaru,a to je uejdno i razlog zbog čega Sloboda u Premijer ligi ne igra svoje utakmice pod svjetlošću reflektora.

Avatar
Batva
Postovi: 1601
Pridružen/a: 01 okt 2014, 16:24
Lokacija: Salt City
Kontakt:

Re: Stadion Tušanj

Post Postao/la Batva » 27 feb 2015, 13:22

Mozda Azmir ide na foru da i Savez nas pogura u renoviranju reflektora. Pametniji nam je predsjednik nego i sami mislimo. :D
Ko od harama zivi, godisnje dva puta ne podrigne.

Avatar
TzBulevar87
Postovi: 2631
Pridružen/a: 29 nov 2012, 23:50
Kontakt:

Re: Stadion Tušanj

Post Postao/la TzBulevar87 » 27 feb 2015, 13:46

Mislim da sa ovom prijateljskom postajemo baza U21 reprezentacije za naredne kvalifikacije jer je jos i poslije prijateljske utakmice protiv Srbije pokazan obostran interes da Tusanj bude baza za mladu reprezentaciju. Sa A repkom se to samo potvrdilo (nasom organizacijom).

Kakav smo mi gigantluk i kao Grad i kao Klub sto se tice ugoscavanja drzavnog tima, u bilo kojem sportu!!! :cool:
075

sloboda72
Postovi: 5370
Pridružen/a: 29 sep 2013, 19:41
Kontakt:

Re: Stadion Tušanj

Post Postao/la sloboda72 » 27 feb 2015, 17:16

NADAM SE DA ĆE NAKON 36 GODINA OSPOSOBITI SVIH 240 SIJALICA NA REFLEKTORIMA. 240 X 400W = 96 000 W
Ja volim FK Tuzla City

Avatar
Batva
Postovi: 1601
Pridružen/a: 01 okt 2014, 16:24
Lokacija: Salt City
Kontakt:

Re: Stadion Tušanj

Post Postao/la Batva » 27 feb 2015, 20:13

Sjecam se prije, dok sam zivio tik uz stadion, kada se upale reflektori cijela mahala svijetli k'o u po dana. Cak u stanu ne treba mi sijalica upaljena. :D
Ko od harama zivi, godisnje dva puta ne podrigne.

sloboda72
Postovi: 5370
Pridružen/a: 29 sep 2013, 19:41
Kontakt:

Re: Stadion Tušanj

Post Postao/la sloboda72 » 28 feb 2015, 11:54

Bilo je veselo kad su reflektori svečano pušteni u upotrebu.Stadion pun i čeka se mrak.Usput je trebala da se održi neka manifestacija na travnjaku.Počnu palit , prvo polje 6 sijalica u desnom donjem uglu ,sva četiri stuba.Pa onda narednih šest i upali se prvi red (dvored) na sve četiri stuba.Dalje je sve išlo dobro do zadnjeg gornjeg reda .Taman zatitra ljubičasta svjetlost na 6 zadnjih sijalica na sve četiri stuba i počne prelaziti u bijelu boju kad ono klap , pogasiše se svi reflektori.Hajd sad ponovo ,opet sve isto do zadnjih sijalica i opet mrak.Narodu je to bilo već smiješno i počelo je cirkuzanje.Mrak već dobro pao.Sad već treći pokušaj, pa četvrti ,pa kozna više koji , uvijek isto. Prošlo pola deset mrak.Konačno se neko sjetio da ne pale zadnji red(dvored) ni na jednom reflektoru.I konačno usja se Tušanj.Ostatak programa većina nas nije dobro vidjela jer smo od "buljenja"u reflektore dobili "crnu mrlju" u pogledu a i oči su nas pekle i to još par dana.Izmislili smo šalu na svoj račun ,"Šta si bleno ko tuzlak u reflektore".
slika
Zadnja izmjena: sloboda72, dana/u 03 jan 2016, 12:03, ukupno mijenjano 1 put.
Ja volim FK Tuzla City

Avatar
Gifron
Postovi: 4171
Pridružen/a: 18 jan 2014, 23:39
Lokacija: 075
Kontakt:

Re: Stadion Tušanj

Post Postao/la Gifron » 02 mar 2015, 20:58

slika

:opaopa: :opaopa:
Jedan grad, jedna ljubav!

staragarda
Interni moderator
Postovi: 12196
Pridružen/a: 15 avg 2012, 23:17
Kontakt:

Re: Stadion Tušanj

Post Postao/la staragarda » 02 mar 2015, 22:58

Gifron je napisao/la:slika

:opaopa: :opaopa:
znaci,Boze :pray: :pray: :pray:
DA VIDIS...DA ZNAS...DA PAMTIS....11.07.1995....NEVER FORGET SREBRENICA

Avatar
Batva
Postovi: 1601
Pridružen/a: 01 okt 2014, 16:24
Lokacija: Salt City
Kontakt:

Re: Stadion Tušanj

Post Postao/la Batva » 03 mar 2015, 11:29

Gifron je napisao/la:slika

:opaopa: :opaopa:
Rekoh, da se ponovim :mrgreen:
Batva je napisao/la:Mozda Azmir ide na foru da i Savez nas pogura u renoviranju reflektora. Pametniji nam je predsjednik nego i sami mislimo. :D
Ko od harama zivi, godisnje dva puta ne podrigne.

Benjo_AFC86
Moderator
Postovi: 3509
Pridružen/a: 11 okt 2010, 12:35
Kontakt:

Re: Stadion Tušanj

Post Postao/la Benjo_AFC86 » 05 mar 2015, 20:27

sloboda72 je napisao/la:Bilo je veselo kad su reflektori svečano pušteni u upotrebu.Stadion pun i čeka se mrak.Usput je trebala da se održi neka manifestacija na travnjaku.Počnu palit , prvo polje 6 sijalica u desnom donjem uglu ,sva četiri stuba.Pa onda narednih šest i upali se prvi red (dvored) na sve četiri stuba.Dalje je sve išlo dobro do zadnjeg gornjeg reda .Taman zatitra ljubičasta svjetlost na 6 zadnjih sijalica na sve četiri stuba i počne prelaziti u bijelu boju kad ono klap , pogasiše se svi reflektori.Hajd sad ponovo ,opet sve isto do zadnjih sijalica i opet mrak.Narodu je to bilo već smiješno i počelo je cirkuzanje.Mrak već dobro pao.Sad već treći pokušaj, pa četvrti ,pa kozna više koji , uvijek isto. Prošlo pola deset mrak.Konačno se neko sjetio da ne pale zadnji red(dvored) ni na jednom reflektoru.I konačno usja se Tušanj.Ostatak programa većina nas nije dobro vidjela jer smo od "buljenja"u reflektore dobili "crnu mrlju" u pogledu a i oči su nas pekle i to još par dana.Izmislili smo šalu na svoj račun ,"Šta si bleno ko tuzlak u reflektore".
Dobar, dobar :D
OFK Gradina Srebrenik
Silver Town Boys

Odgovori

Natrag na “FK Sloboda”

Online

Trenutno korisnika/ca: antisisoja1919, fukara87, hondas, phillies i 10 gostiju.