Prognoze pred pocetak proljetnog dijela sampionata

hilmo
Interni moderator
Postovi: 9333
Pridružen/a: 13 avg 2009, 16:29
Lokacija: Sheher
Kontakt:

Re: Prognoze pred pocetak proljetnog dijela sampionata

Post Postao/la hilmo » 08 mar 2015, 21:56

ficobahtic je napisao/la:Radim na procenat za SS.ba :mrgreen: Sta mogu, nekome se ne dopadne prognoza i odmah prozivka.. :)
Jesil to se prodao :puke: :mrgreen: :mrgreen:

Mislim da je ovo treća tema od početka sezone koja se bavi ovim prognozama, i uvijek se povede ista bespotrebna rasprava. Neki ne znaju da prihvate drugačije razmišljanje, neko pokušava biti ironičan pa ispadne glup. Rijetko ko realno prognozira.
Realan razvoj situacije je sljedeći:
Prvak: neko od trenutne vodeće četvorke
Kup: neko iz trojca Sarajevo, Široki, Zrinjski
Evropa: standardna četvorka
Ispadanje: e tu će svega biti..
Za kup i evropu se mogu još umješati Velež i Olimpic ali jako teško, možda Borac ali oni svakako licencu neće dobiti i tako da nemaju ni ambicija.

Avatar
Cernica
Postovi: 1256
Pridružen/a: 17 jan 2015, 04:01
Kontakt:

Re: Prognoze pred pocetak proljetnog dijela sampionata

Post Postao/la Cernica » 08 mar 2015, 22:01

Daj bola hilmo osvajamo kup na koševu 1:1 u Mostaru 2:2 u Sarajevu. Dajemo gol u 93-oj i utrcajem gol na teren. Kamermani idu sa zumom u minus da uhvate moje nabujalo međunozje :urnebes: :urnebes: :thumbup:
From father to son

hilmo
Interni moderator
Postovi: 9333
Pridružen/a: 13 avg 2009, 16:29
Lokacija: Sheher
Kontakt:

Re: Prognoze pred pocetak proljetnog dijela sampionata

Post Postao/la hilmo » 08 mar 2015, 22:13

Cernica je napisao/la:Daj bola hilmo osvajamo kup na koševu 1:1 u Mostaru 2:2 u Sarajevu. Dajemo gol u 93-oj i utrcajem gol na teren. Kamermani idu sa zumom u minus da uhvate moje nabujalo međunozje :urnebes: :urnebes: :thumbup:
:urnebes: :urnebes:
Bez imalo animoziteta prema ostalim ekipama, ali fakat bih volio da Sarajevo uzme titulu a Velež kup, međutim i neki drugi se tu pitaju. Borit ćemo se
:salut: :salut: :salut:

Avatar
ficobahtic
Postovi: 612
Pridružen/a: 03 nov 2012, 23:04
Lokacija: Bjelasnica - visinske pripreme
Kontakt:

Re: Prognoze pred pocetak proljetnog dijela sampionata

Post Postao/la ficobahtic » 08 mar 2015, 22:23

Pastrmka :mrgreen: :urnebes:

Hilmo tesko je naci ulagace na danasnjem vaktu.. :D Vi ste igrom slucaja nasli "Amidzu" a mi valjda nadjemo nekog "Daidzu ili bar Dajdzinicu" :)

Ma naravno raja malo previse ozbiljno shvata sve sto se napise. Trebaju se malo relaksirati odnosi unutar foruma ali valjda neki misle da bi nakon toga bilo dosadno..

Ja opet ove godine vidim malo drugaciji rasplet, ne znam zasto ali nisam misljenja da ce standardna 4 zauzeti ocekivana mjesta. Ima tu kandidata koji mogu mnogima pomrsiti racune, a i ovi davljenici ce davati 120% na svakoj utakmici tako da nista nije tako sigurno kao sto se na papiru cini. Recimo da Olimpic sljedece kolo dobije, Zrinjski uzme bodove, Željo pobjedi Širokog a Borac Sarajevo i situacija bi se dramaticno zakomplikovala. Tu je jos u igri u kupu Borac i Velez koji se nece tako lagano odreci trofeja. Naravno da ni jedan rezultat od navedenih ne mora biti, mozda se Široki Sarajevo i Zrinjski malo i odlijepe ovo kolo, sto kazu lopta je okrugla...Ima jos puno da se igra, jos je mnogo bodova u igri i u svakom slucaju bit ce jako interesantno pratiti domaci šampionat...Liga postaje sve zanimljivija zato sto je mnogo ekipa u borbi za vrh ali i za opstanak..Jos samo da se malo skrati, bar na 12 klubova bilo bi jos bolje i zanimljivije sigurno.
Chuck Norris je jednom dos'o, dva put' da gleda Želju!

Avatar
Cernica
Postovi: 1256
Pridružen/a: 17 jan 2015, 04:01
Kontakt:

Re: Prognoze pred pocetak proljetnog dijela sampionata

Post Postao/la Cernica » 08 mar 2015, 22:23

hilmo je napisao/la:
Cernica je napisao/la:Daj bola hilmo osvajamo kup na koševu 1:1 u Mostaru 2:2 u Sarajevu. Dajemo gol u 93-oj i utrcajem gol na teren. Kamermani idu sa zumom u minus da uhvate moje nabujalo međunozje :urnebes: :urnebes: :thumbup:
:urnebes: :urnebes:
Bez imalo animoziteta prema ostalim ekipama, ali fakat bih volio da Sarajevo uzme titulu a Velež kup, međutim i neki drugi se tu pitaju. Borit ćemo se
:salut: :salut: :salut:
Salim se brat :D mislim da ce se osvajac kupa traziti izmedju vas i Širokog ali mi cemo se nadati i boriti pa sta bude tako da nije iskljuceno landaranje zmije po travnjaku stadiona koševo :) :clap: :wave:
From father to son

hilmo
Interni moderator
Postovi: 9333
Pridružen/a: 13 avg 2009, 16:29
Lokacija: Sheher
Kontakt:

Re: Prognoze pred pocetak proljetnog dijela sampionata

Post Postao/la hilmo » 08 mar 2015, 22:36

Cernica je napisao/la: Salim se brat :D mislim da ce se osvajac kupa traziti izmedju vas i Širokog ali mi cemo se nadati i boriti pa sta bude tako da nije iskljuceno landaranje zmije po travnjaku stadiona koševo :) :clap: :wave:
Ti si osoba za opuštanje na ovom forumu :thumbup: , samo zmiju drži pod kontrolom da nam sarajke ne bi krenule za tobom... onda se mi moramo baciti na hercegovke :D

@ficobahtic
Mislio sam na tvoju prodaju ss.ba :mrgreen:
A što se tiče investitora, poštan i predan rad neko uvijek prepozna.
Napisao sam gore u vezi Veleža i Sarajeva, mnogi se pitaju oko vrha i dna tabele. Biće jako interesantno do kraja, prvaka može odlučiti jedna utakmica, loš dan nekog i sl. Jer nismo mi niko na tako visokom nivou da možemo pobjediti 14-15 utakmica... Svak sa svakim će igrati, onaj ko bude imao najmanje kikeva će biti pobjednik i u vrhu i u dnu tabele.
Olimpic, Velež i Borac mogu nekom pokvariti planove što se tiče najvišeg plasmana ali ja ne vidim nekog osim standardne četvorke u Evropi, ali eto vidjet ćemo.
Prednost naše lige u odnosu na neke druge iz "mahale" možemo tražiti i u toj izjednačenosti i puni sjaj bi doživjela kada bi se desilo skraćivanje, ali ali ali...

Avatar
ficobahtic
Postovi: 612
Pridružen/a: 03 nov 2012, 23:04
Lokacija: Bjelasnica - visinske pripreme
Kontakt:

Re: Prognoze pred pocetak proljetnog dijela sampionata

Post Postao/la ficobahtic » 08 mar 2015, 22:59

Nisam se prodao ali mozda im ponudim ovih 49%, "Zakuhavam povoljno na svim temama" :mrgreen:

Ocekuje nas neizvjesnost u svakom slucaju a sigurno da ce neke nijanse odlucivati mnogo stvari u prvenstvu. Neka je sa srecom svima, nek' sve bude posteno i na kraju treba cestitati i pruziti ruku najboljem :salut:
Chuck Norris je jednom dos'o, dva put' da gleda Želju!

hilmo
Interni moderator
Postovi: 9333
Pridružen/a: 13 avg 2009, 16:29
Lokacija: Sheher
Kontakt:

Re: Prognoze pred pocetak proljetnog dijela sampionata

Post Postao/la hilmo » 08 mar 2015, 23:10

Svakako, nijanse, kvalitet pojedinca, širina klupe, inspiracija trenera... ali biće zanimljivo, samo da uživamo u lijepom vremenu, dobrim igrama i Bordo proljeću :D ;)

acovic2
Postovi: 380
Pridružen/a: 26 avg 2014, 20:12
Kontakt:

Re: Prognoze pred pocetak proljetnog dijela sampionata

Post Postao/la acovic2 » 08 mar 2015, 23:13

E hajde vise , hvalim te Boze , napokon nekoliko normalnih postova na ovoj temi (misl na ovih nekoliko zadnjih).Ja znam da Zrinja uzima kup a ostalo kako bude.
Zao mi je Pastrmka nista od sljepica na Kosevu.

Postano kroz Forum SportSport.ba app.
"A tko sluša mene, bezbrižan ostaje i spokojno živi bez straha od zla."

Odgovori

Natrag na “Premijer liga BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 2 gosta.