Cibona Zagreb

Moderatori/ce: CashMan,nerminh74,KK_Bosna

kakavdanakneiskustvu
Postovi: 4952
Pridružen/a: 27 dec 2009, 13:43
Kontakt:

Re: Cibona Zagreb

Post Postao/la kakavdanakneiskustvu » 02 maj 2011, 22:45

wade je napisao/la:ljudi moji kakav Bojan i Nba,daleko je on od toga.kao sto vam Neno rece,fizikalije su mu najveca prepreka,jednostavno on to nema,za Nba ligu je previse spor na nogama.mislim da moze biti jako dobar euroligaski igrac,sto je vec u nekoj mjeri,ali sljedece sezone ce sve biti jasnije,nadam se da ce pobjeci negdje iz Cibone.

niko ne tvrdi da bi on ovakav kakav je sad bio starter u nba,bar koliko ja vidim to niko ne tvrdi

wade
Postovi: 379
Pridružen/a: 15 jul 2009, 11:14
Kontakt:

Re: Cibona Zagreb

Post Postao/la wade » 03 maj 2011, 10:37

kakavdanakneiskustvu je napisao/la:
wade je napisao/la:ljudi moji kakav Bojan i Nba,daleko je on od toga.kao sto vam Neno rece,fizikalije su mu najveca prepreka,jednostavno on to nema,za Nba ligu je previse spor na nogama.mislim da moze biti jako dobar euroligaski igrac,sto je vec u nekoj mjeri,ali sljedece sezone ce sve biti jasnije,nadam se da ce pobjeci negdje iz Cibone.

niko ne tvrdi da bi on ovakav kakav je sad bio starter u nba,bar koliko ja vidim to niko ne tvrdi
mozda sam se pogresno izrazio,ali ja hocu da kazem da on nikada nece moci da bude starter u Nba-u,mozda neku prolaznu rolu moze da odigra,ali starter ne.da neko ne bi pomislio da ga mrzim ili nesto,osobno je meni jedan od trojice najdrazih igraca,samo hajmo biti realni.pricao sam dosta s ljudima koji ga znaju,a koji znaju dosta o kosarci,pa i na osnovu toga formiram neko svoje misljenje ;)
naglasak je ost'o makar nisam ovdje gojen, jer ništa nije jače nego hercegovački korjen, kažem hercegovački, to nije pridjev nego epitet, shvatit ćeš zašto haramo kad skontaš mentalitet...

kakavdanakneiskustvu
Postovi: 4952
Pridružen/a: 27 dec 2009, 13:43
Kontakt:

Re: Cibona Zagreb

Post Postao/la kakavdanakneiskustvu » 03 maj 2011, 10:53

wade je napisao/la:
kakavdanakneiskustvu je napisao/la:
wade je napisao/la:ljudi moji kakav Bojan i Nba,daleko je on od toga.kao sto vam Neno rece,fizikalije su mu najveca prepreka,jednostavno on to nema,za Nba ligu je previse spor na nogama.mislim da moze biti jako dobar euroligaski igrac,sto je vec u nekoj mjeri,ali sljedece sezone ce sve biti jasnije,nadam se da ce pobjeci negdje iz Cibone.

niko ne tvrdi da bi on ovakav kakav je sad bio starter u nba,bar koliko ja vidim to niko ne tvrdi
mozda sam se pogresno izrazio,ali ja hocu da kazem da on nikada nece moci da bude starter u Nba-u,mozda neku prolaznu rolu moze da odigra,ali starter ne.da neko ne bi pomislio da ga mrzim ili nesto,osobno je meni jedan od trojice najdrazih igraca,samo hajmo biti realni.pricao sam dosta s ljudima koji ga znaju,a koji znaju dosta o kosarci,pa i na osnovu toga formiram neko svoje misljenje ;)


sve ok,ali kad skontaš koliko je puta starter bio npr. saša pavlović,i koliku minutažu je imao,onda se može reći da treba i sreće,koju je pavlović imao

wade
Postovi: 379
Pridružen/a: 15 jul 2009, 11:14
Kontakt:

Re: Cibona Zagreb

Post Postao/la wade » 03 maj 2011, 12:22

naravno da treba,sreca je tu ogromni **** je vec donekle imao dosta srece sto je dosao u onakvu Cibonu u kojoj je mogao da uzima suteve konstantno,dobro,bili su tu Tomas i Gordon prve sezone,ali nije to bila Cibona kakva je bila prije,nije bilo tolike konkurencije,kao prije,kada bi nakon dva promasena suta sjeo na klupu.velike zasluge tu ima i Perasovic,koji mu je dao tu slobodu,djelomicno zbog nedostatka solidnog back up igraca,a djelomicno sto misli da Bojan moze biti kvalitetan igrac.Peras ga je i doveo u red sto se tice nekih stvari,poznat je Bojan bio po tome da voli malo cugnuti :mrgreen:
naglasak je ost'o makar nisam ovdje gojen, jer ništa nije jače nego hercegovački korjen, kažem hercegovački, to nije pridjev nego epitet, shvatit ćeš zašto haramo kad skontaš mentalitet...

Avatar
ŠB_Fidelis
Postovi: 6277
Pridružen/a: 21 feb 2009, 04:16
Kontakt:

Re: Cibona Zagreb

Post Postao/la ŠB_Fidelis » 04 maj 2011, 15:10

Koji kosarkas, a da drzi do sebe, ne voli. :lol: Slagao bi se on fino u Širokom, pa u Persicu i Stembi bi imao drustvo do ranih jutarnjih sati, svaki dan od srijede u Golden/Drugi Nacin.
...Život za Široki...

neno#4
Postovi: 7862
Pridružen/a: 10 apr 2009, 23:00
Kontakt:

Re: Cibona Zagreb

Post Postao/la neno#4 » 05 maj 2011, 00:10

ŠB_Fidelis je napisao/la:Koji kosarkas, a da drzi do sebe, ne voli. :lol: Slagao bi se on fino u Širokom, pa u Persicu i Stembi bi imao drustvo do ranih jutarnjih sati, svaki dan od srijede u Golden/Drugi Nacin.
S pristrasnim i nekompetentnim ljudima ne treba raspravljati 8-) 8-) 8-)
Nenad Markovic & Drazen Petrovic

Ostalo je samo ime.....

Avatar
ŠB_Fidelis
Postovi: 6277
Pridružen/a: 21 feb 2009, 04:16
Kontakt:

Re: Cibona Zagreb

Post Postao/la ŠB_Fidelis » 05 maj 2011, 00:44

Haj pristran, al nekompetentan, pa mislim daj uozbilji se. :lol: :P
...Život za Široki...

neno#4
Postovi: 7862
Pridružen/a: 10 apr 2009, 23:00
Kontakt:

Re: Cibona Zagreb

Post Postao/la neno#4 » 05 maj 2011, 00:54

ŠB_Fidelis je napisao/la:Haj pristran, al nekompetentan, pa mislim daj uozbilji se. :lol: :P
Pa naravno da si nekompetentan, jer si suvise subjektivan, pa cak mislim da bi i Navarru u dresu Vukova nasao manu :lol: :lol: :lol:
Nenad Markovic & Drazen Petrovic

Ostalo je samo ime.....

Avatar
ŠB_Fidelis
Postovi: 6277
Pridružen/a: 21 feb 2009, 04:16
Kontakt:

Re: Cibona Zagreb

Post Postao/la ŠB_Fidelis » 05 maj 2011, 00:58

Pa ja sam subjektivan jer je moje subjektivno misljenje ''the law'' i samim time ravno objektivnosti, a to sve proizlazi iz moje strucnosti, kompetentnosti i elokventnosti, dakle, onako je kako ja kazem. :P I naravno, pa 'ta ce on, da sta valja igrao bi u Širokom.
...Život za Široki...

Avatar
dubrava
Moderator
Postovi: 4830
Pridružen/a: 31 mar 2009, 09:21
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Re: Cibona Zagreb

Post Postao/la dubrava » 26 maj 2011, 19:27

Iza Cibone je definitivno jedna od najgorih ako ne i najgora sezona u povijesti. Nema naslova, nema dobrih plasmana u Europi (ni među 16 što je inače bio običaj na koji sam navikao, redovno pohoditi u Draženov dom gledati europske velikane), ni u NLB ligi (10-16 je konacni omjer s kos razlikom od -111 :o ) .
Al kad se sve zbroji, nazalost, takav rezultat nije ni iznenađujuci s obzirom da nema ni para pa se nemaju s čime rupe pokrivati. Gradska sisa presusila (Dinamo je i dalje numero uno u izdvajanju kunica i eurica), igracima kasne plaće po nekoliko mjeseci (što je i radnička svakodnevnica), loši (po mom mišljenju) trenerski izbori i lutanja sa istima, nema ni stranaca koji mogu povuci kad zatreba (a koji su skupi, pa makar bili i osrednje kvalitete), ali koji ne bi sad mogli nesto posebno uciniti. I na moju zalost, a i na zalost svih navijaca, dogodi se ono sto je neminovno, losi rezultati.
Što se tiče mogucih odlazaka, mislim da ce otici Bogdanović i tu bi mogla Cibona namaknuti kakvu dobru lovu. Možda još odu i Rozić (koji je poslije Giričeka i najstariji) pa da nesto i on ušićari u inozemstvu dok jos moze. I Radošević bi mogao otići. Mogao. Vidjet cemo. Ne znam šta će biti sa Giričekom, planira li on jos igrati.

Ciboni vise nije zagarantirano mjesto prvaka Hrvatske, tu su sad nova kosarkaska imena, pa ce celnici kluba morat dobro zasukati rukave da vrate Cibonu tamo gdje joj je i mjesto.
Najtuznije mi je ove sezone bilo, sto sam vec spomenuo prije, odlaziti u draženov dom na europske tekme, a ne gledati Cibonu.
"Stvarna veličina kluba ne mjeri se trenutnim rezultatima, trofejima ili novcem, nego time koliko ga ljudi doživljava kao svoj – kao nešto bitno u svojim životima"

Avatar
Ted Mosby
Postovi: 6366
Pridružen/a: 14 nov 2009, 18:47
Kontakt:

Re: Cibona Zagreb

Post Postao/la Ted Mosby » 20 jun 2011, 17:11

Ode Bogdanović u Fener, sretno mu bilo
Only ONE UNITED
Kimi Raikkonen:"How does it feels to drive at 300 km/h? - It feels normal."
Srcu mome tiha patnja, oku mome radost i sjaj, Dinamo Zagreb najbolji si znaj
Podrška Jackyu

Avatar
Rosas7
Postovi: 3998
Pridružen/a: 24 jul 2010, 10:07
Lokacija: Mostar
Kontakt:

Re: Cibona Zagreb

Post Postao/la Rosas7 » 26 jun 2011, 21:06

dje su sad oni sto su govorili da bogdanovic nece proci na draftu :lol: :lol: :lol: :lol:

neno i ekipa
Volim ZRINJSKI,volim MOSTAR,svaki kamen ovoga grada,nek se zna da u njemu vojska ULTRASA vlada
Prvak BiH- 2004/2005, 2008/2009, 2013/2014
Pobjednik Kupa BiH-2007/2008
http://youtu.be/eg6aEePF5B4

neno#4
Postovi: 7862
Pridružen/a: 10 apr 2009, 23:00
Kontakt:

Re: Cibona Zagreb

Post Postao/la neno#4 » 27 jun 2011, 00:17

Rosas7 je napisao/la:dje su sad oni sto su govorili da bogdanovic nece proci na draftu :lol: :lol: :lol: :lol:

neno i ekipa
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Ti bas veze nemas. Ali bas. Ja sam govorio da NECE u NBA da igra. Budimo realni, procitaj prije nego sto napises nesto.
Nenad Markovic & Drazen Petrovic

Ostalo je samo ime.....

wade
Postovi: 379
Pridružen/a: 15 jul 2009, 11:14
Kontakt:

Re: Cibona Zagreb

Post Postao/la wade » 27 jun 2011, 12:01

Rosas7 je napisao/la:dje su sad oni sto su govorili da bogdanovic nece proci na draftu :lol: :lol: :lol: :lol:

neno i ekipa
jedno je proći na draftu,pa makar i u drugoj rundi,premda bi 100% bio izabran u prvoj,da nije tek potpis'o ugovor s Fenerom,a drugo je igrati u Nba.
naglasak je ost'o makar nisam ovdje gojen, jer ništa nije jače nego hercegovački korjen, kažem hercegovački, to nije pridjev nego epitet, shvatit ćeš zašto haramo kad skontaš mentalitet...

Avatar
gospodin Seljakovic
Postovi: 777
Pridružen/a: 15 apr 2011, 00:33
Kontakt:

Re: Cibona Zagreb

Post Postao/la gospodin Seljakovic » 27 jun 2011, 15:51

http://sportske.jutarnji.hr/cibona-ce-i ... gu/955681/

LOBIRANJE SE ISPLATILO

Cibona će igrati Euroligu: 'Ovime poručujemo da nismo mrtvi iako su mnogi to željeli!'


Sjajnu stvar napravila je delegacija Cibone u Barceloni tako što su lobitranjem od čelnika Eurolige dobili pozivnicu za kvalifikacije za to najelitnije europsko košarkaško natjecanje.

Tu vijest za portal Zagrebancija.com potvrdio je i direktor Cibone Zdenko Antunović.

- Lobirali smo i dobili smo tu toliko željenu pozivnicu. Tako će Cibona nastaviti svoj neprekidni niz igranja u Euroligi - zadovoljno nam je rekao direktor Cibone.

Veliki je ovo uspjeh za klub koji nikad dosad nije propustio igrati Euroligu, a tako će biti i sada.

- Bilo je jako teško, ali Cibona je veliki brend. Ovime poručujemo svima da Cibona nije mrtva iako su to neki željeli - rekao nam je Antunović i dodao:

- Možda su neki mislili da smo gotovi, ali Europa nas cijeni i brend Cibone je prepoznatljiv u europskim košarkaškim krugovima. Cibona je ime koje se poštuje.

Avatar
maminho
Postovi: 863
Pridružen/a: 19 apr 2011, 20:23
Kontakt:

Re: Cibona Zagreb

Post Postao/la maminho » 27 jun 2011, 16:23

a u racku, po čemu su oni zaslužili euroligu ove sezone, kao da nije dovoljno kaj su igrali KAD NISU BILI PRVACI. ove godine su bili 4. u prvenstvu. i cedevita i zadar su zaslužili pozivnice ako ih je iko zaslužio
---------------FC Barcelona -------------- AS Roma------------
Indianapolis Colts --- Miami Heat --- Tampa Bay Lightning

neno#4
Postovi: 7862
Pridružen/a: 10 apr 2009, 23:00
Kontakt:

Re: Cibona Zagreb

Post Postao/la neno#4 » 27 jun 2011, 16:41

maminho je napisao/la:a u racku, po čemu su oni zaslužili euroligu ove sezone, kao da nije dovoljno kaj su igrali KAD NISU BILI PRVACI. ove godine su bili 4. u prvenstvu. i cedevita i zadar su zaslužili pozivnice ako ih je iko zaslužio
Po tome da su institucija. Po tome da se u Europi cijeni brand. Cijeni se Drazen Petrovic, Mihovil Nakic, veliki Mirko Novosel i slicno.
Možda su neki mislili da smo gotovi, ali Europa nas cijeni i brend Cibone je prepoznatljiv u europskim košarkaškim krugovima. Cibona je ime koje se poštuje.
Mozda se ne cijeni na Balkanu, ali u Europi sigurno.
Nenad Markovic & Drazen Petrovic

Ostalo je samo ime.....

Avatar
maminho
Postovi: 863
Pridružen/a: 19 apr 2011, 20:23
Kontakt:

Re: Cibona Zagreb

Post Postao/la maminho » 27 jun 2011, 18:58

A Zadar, ne kaže se uzalud: Bog je stvorija čovika, Zadar košarku.
---------------FC Barcelona -------------- AS Roma------------
Indianapolis Colts --- Miami Heat --- Tampa Bay Lightning

Avatar
badblueboylivno
Postovi: 8701
Pridružen/a: 01 jul 2010, 17:57
Lokacija: EU :rolajz:
Kontakt:

Re: Cibona Zagreb

Post Postao/la badblueboylivno » 27 jun 2011, 22:29

Prika moj, Cibona je euroligaška institucija, JEDINI klub koji je svaki put nastupio u Euroligi od njenog osnutka, JEDINI. I mislim da im se, u trenutku kad je puno odustajanja od natjecanja raznih malih klubova tipa Krka, ili neplasmana klubova sa licencom tipa Lottomatica, s pravom daje šansa za ulazak u EL, i da im se daje šansa da nastave seriju europskih nastupa. A sigurno je uprava dala hint vodstvu Eurolige da će grad stati iza njih i da će biti daleko kompetitivniji nego su bili prošle sezone. Uostalom, ako ne uđu u EL, idu u EuroKup.

A Zadar je ispao iz NLB-a, pa se ti zamisli zašto se njima nije dala prilika.
Hayley <3

mnogo_smo_jaki
Postovi: 789
Pridružen/a: 04 jun 2011, 20:10
Lokacija: Grad Prijedor-Republika Srpska
Kontakt:

Re: Cibona Zagreb

Post Postao/la mnogo_smo_jaki » 27 jun 2011, 22:40

maminho je napisao/la:A Zadar, ne kaže se uzalud: Bog je stvorija čovika, Zadar košarku.
To kažu navijači Zadra.... ;) ....pitaj ostale poznavaoce ovog sporta i sumnjam da će se baš složiti s tim :lol: ...Zadar jeste velikan hrvatske i ex-yu košarke,...ali ne može se ni po čemu mjeriti s Cibonom...
GLUPOM ČOVJEKU NEMA SMISLA OBJAŠNJAVATI...

Odgovori

Natrag na “Evropska košarka”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 0 gostiju.