Muhamed Subašić

TKC
Postovi: 651
Pridružen/a: 04 apr 2011, 16:49
Kontakt:

Re: Muhamed Subašić

Post Postao/la TKC » 12 sep 2011, 22:50

sasa papac ima 31 godinu i u to vrijeme oni izgubu brzinu, pa bi mozda zato i bilo bolje za njega da igra na stoper poziciju. Pa mozemo Subasica staviti na ljevom beku.

TKC
Postovi: 651
Pridružen/a: 04 apr 2011, 16:49
Kontakt:

Re: Muhamed Subašić

Post Postao/la TKC » 12 sep 2011, 22:54

I sto se tice komentara sta dobije Dresden od Subasica koji je "samo" posuden. Spasi im gusicu eto sta dobiju 8-)

TKC
Postovi: 651
Pridružen/a: 04 apr 2011, 16:49
Kontakt:

Re: Muhamed Subašić

Post Postao/la TKC » 12 sep 2011, 22:58

i zad da bi suljic,handzic,dupovac,...Napravili isti korak znaci BPL>2 bundesliga= MI BI BILI SVJETSKI SAMPIONI :D

Avatar
Papastathopoulos
Postovi: 6998
Pridružen/a: 30 jun 2011, 16:20
Lokacija: Jablanica
Kontakt:

Re: Muhamed Subašić

Post Postao/la Papastathopoulos » 12 sep 2011, 23:00

hahhaha...sto se posteno ismijem svim tvojim postovima :mrgreen: ne sto ne valjaju, nego ih smijesno napises :mrgreen: :mrgreen:
Ko rano rani, il je pekar il nije normalan

Avatar
Buducnost
Postovi: 304
Pridružen/a: 22 jul 2011, 00:07
Kontakt:

Re: Muhamed Subašić

Post Postao/la Buducnost » 12 sep 2011, 23:47

Olimpik je napravio najpametniji potez u posljeratnoj historiji BH fudbala. Posudio ga je Dresdenu, znaci nije ga prodao. Posudio ga je da se dokaze i pokaze njemcima. E sad ako se dokaze, a kako je krenuo hoce iako jedna utakmica nista ne znaci ali.., ko ga htjedne kupiti morat ce ga platiti Olimpiku a Olimpik moze traziti 2 mil bez problema sto je za njemacke klubove nista novca. Oni to zarade za dvije domace utakmice (bukvalno).

A da su ga direktno prodavali Dresdenu, mozda bi ga prodali za maksimalno 200 000 eura i to pjevajuci bi ga udarili nogom u guzicu.

Na ovom potezu trebaju uciti svi klubovi. Zamislite da je Zeljo dao Dzeku samo na posudbu u Teplice i da se onako dokazao i onda da Vukovi moraju iskesirati 4 mil Zelji.

Skola biznisa.. a fudbal je trenutno najveci biznis..

Avatar
Number1
Postovi: 514
Pridružen/a: 06 jan 2011, 12:14
Kontakt:

Re: Muhamed Subašić

Post Postao/la Number1 » 12 sep 2011, 23:49

gledo sam utakmicu na pocetku, pogledam krenu subasic u duel, uze mu covjek ko djetetu loptu, pocese ga blamirat, meni krivo bi, prebacim i zaspim, dodjem kasnije na ss.ba kad frajer dao dva gola :mrgreen: :mrgreen:
nije on meni neki igrač
Nil Satis Nisi Optimum

TKC
Postovi: 651
Pridružen/a: 04 apr 2011, 16:49
Kontakt:

Re: Muhamed Subašić

Post Postao/la TKC » 12 sep 2011, 23:51

znaci mr. Phd Bosanska ekonomija zivi od prodavanje fudbalera..? :lol:

Avatar
bordo_Sarajevo
Postovi: 1918
Pridružen/a: 18 feb 2011, 09:06
Kontakt:

Re: Muhamed Subašić

Post Postao/la bordo_Sarajevo » 12 sep 2011, 23:56

Svaka cast Muhamede, bas mi je drago, to zasluzuje, momak mi se cini pravo fin, samo tako
Sjever pamti te, PULJICU VEDRANE !!

Bosna I Hercegovina repka svetinja, FK Sarajevo svetinja, KK Bosna, RK Bosna !!!!!!!

nisi sa topom, sto mislis da ces moc sad ?!..

Srebrenica-11-07-1995-never forget, never forgive !!

Avatar
harishp
Postovi: 19169
Pridružen/a: 28 feb 2009, 05:52
Kontakt:

Re: Muhamed Subašić

Post Postao/la harishp » 13 sep 2011, 00:00

Number1 je napisao/la:gledo sam utakmicu na pocetku, pogledam krenu subasic u duel, uze mu covjek ko djetetu loptu, pocese ga blamirat, meni krivo bi, prebacim i zaspim, dodjem kasnije na ss.ba kad frajer dao dva gola :mrgreen: :mrgreen:
nije on meni neki igrač
Sto nije neki igrac,pa nije igrao u Zelji vec OlimpiCu................ :mrgreen:
I gledaj da sto vise spavas,san je dobar za zdravlje. 8-)
Zadnja izmjena: harishp, dana/u 13 sep 2011, 00:01, ukupno mijenjano 2 puta.
Sacuvaj me boze onih navijaca repke koji na domaci mec te repke moraju nositi putovnicu ili ti ga pasos, a uz to jos svoji na svom.
-----------
A Begovic sta je branio Spaniulusu?To je cudesna suma Jel?By @bhsport
-----------
Pravda za @Kurtmu

TKC
Postovi: 651
Pridružen/a: 04 apr 2011, 16:49
Kontakt:

Re: Muhamed Subašić

Post Postao/la TKC » 13 sep 2011, 00:00

Ali tacno ovo najbolji nacin kakvo nasi klubovi mogu zaraditi pare(pre ziviti!) posuda u zweitu i nakraju prodati. Ovako bi sarajevo trebao uraditi sa suljic,dupovac,handzic....

Avatar
bordo_Sarajevo
Postovi: 1918
Pridružen/a: 18 feb 2011, 09:06
Kontakt:

Re: Muhamed Subašić

Post Postao/la bordo_Sarajevo » 13 sep 2011, 00:18

TKC je napisao/la:Ali tacno ovo najbolji nacin kakvo nasi klubovi mogu zaraditi pare(pre ziviti!) posuda u zweitu i nakraju prodati. Ovako bi sarajevo trebao uraditi sa suljic,dupovac,handzic....
Suljic nigdje neide ispod miliona 8-)
Sjever pamti te, PULJICU VEDRANE !!

Bosna I Hercegovina repka svetinja, FK Sarajevo svetinja, KK Bosna, RK Bosna !!!!!!!

nisi sa topom, sto mislis da ces moc sad ?!..

Srebrenica-11-07-1995-never forget, never forgive !!

Avatar
_dreamer_
Moderator
Postovi: 6336
Pridružen/a: 03 sep 2009, 12:12
Kontakt:

Re: Muhamed Subašić

Post Postao/la _dreamer_ » 13 sep 2011, 00:26

Svaka cast momku na finom pocetku, no golovi su manje bitni, bitno je da dobro igra na svojoj poziciji, a citam da je bilo par greskica. Mislim da ne treba ocekivati od njega cuda na pocetku, no vjerujem da ce se progurati, prvenstveno radi toga sto je radisan momak...

U nasih prvih 11 jos nema sta traziti, vi se ovdje popalite radi jedne utakmice i odmah bi revoluciju pravili. Neka momka, neka igra polako i neka se dokazuje, a repka nece nigdje pobjeci, jer je relativno mlad...
When I was a boy of 14, my father was so ignorant I could hardly stand to have the old man around. But when I got to be 21, I was astonished at how much the old man had learned in seven years. (Mark Twain)

nihco
Postovi: 1223
Pridružen/a: 23 sep 2010, 22:58

Re: Muhamed Subašić

Post Postao/la nihco » 13 sep 2011, 00:26

bordo_Sarajevo je napisao/la:
TKC je napisao/la:Ali tacno ovo najbolji nacin kakvo nasi klubovi mogu zaraditi pare(pre ziviti!) posuda u zweitu i nakraju prodati. Ovako bi sarajevo trebao uraditi sa suljic,dupovac,handzic....
Suljic nigdje neide ispod miliona 8-)
iako bi bilo bolje da ode sto prije,poznato je da je pl groblje talenata, a ovaj mali je ,fakat ,nesto posebno. jos malo snage i kondicije i rasturace. decko ima brzinu, tehniku ,sut.
subasic dobar,iako ,ono sto ce se od njega prvenstveno traziti ,nisu golovi ,nego dobra defanzivna igra. ipak cast na debiju,odlicno.
Sent from my Commodore 64

Avatar
Number1
Postovi: 514
Pridružen/a: 06 jan 2011, 12:14
Kontakt:

Re: Muhamed Subašić

Post Postao/la Number1 » 13 sep 2011, 00:32

harishp je napisao/la:
Number1 je napisao/la:gledo sam utakmicu na pocetku, pogledam krenu subasic u duel, uze mu covjek ko djetetu loptu, pocese ga blamirat, meni krivo bi, prebacim i zaspim, dodjem kasnije na ss.ba kad frajer dao dva gola :mrgreen: :mrgreen:
nije on meni neki igrač
Sto nije neki igrac,pa nije igrao u Zelji vec OlimpiCu................ :mrgreen:
I gledaj da sto vise spavas,san je dobar za zdravlje. 8-)
hahahaha, da je bio u Želji možda bi šta i valjo :D
ma pustimo sad Želju, Sarajevo, Leotar i ostale, daj Bože da ovaj Subašić postane igračina, svima bi nam bilo dobro :D
ali nekako kad god sam ga gledao nije me impresionirao :D
jeste on dao dva gola, glavom i slobodnjak dobar, al poziciju koju igra igra slabo po mom mišljenju..
ako će naši ovako filovat golove dok spavam, nek me uspavaju odmah :mrgreen: :mrgreen:
Nil Satis Nisi Optimum

Avatar
kimbo
Postovi: 3402
Pridružen/a: 04 avg 2009, 16:27
Lokacija: ŽITO- MISLIĆI
Kontakt:

Re: Muhamed Subašić

Post Postao/la kimbo » 13 sep 2011, 00:36

TKC je napisao/la:Ali tacno ovo najbolji nacin kakvo nasi klubovi mogu zaraditi pare(pre ziviti!) posuda u zweitu i nakraju prodati. Ovako bi sarajevo trebao uraditi sa suljic,dupovac,handzic....

E to lakse zvuci nego sto je odraditi. Treba imati kockarske zivce i biti spreman na promasaj. Gracic to radi i dozivljava javni mobing evo vec godinu dana (najmanje) i on i Muha. Menadzerski klocevi koji prodaju igrace za sicu ismijavaju Gracica i sada kada vide da je ubo pokusat ce isto. Al kazem zato treba damu imati a nasim cim spomene netko cifru vecu od 100 000 odma zagrizu. Nije ni Dynamo sigurno rado pristao na ove uslove al da dobijes moras i riskirati.

Samo me zanima koliko prima Muha mjesecno :D Na koliko dijelova to Gracic razdijeli jer treba placati one igrace u Olimpiku :mrgreen: .... Uvali Svabama leasing pravo :D , al bolje leasing nego ono drugo
To me, Pink Floyd were Aliens from another Galaxy far far away. They were our Brothers who came to Earth to heal us, help us fight to get through wars, greed, crime, corruption, loneliness, heartbreak, to warn us of the path humanity is heading,

Avatar
Padovan
Postovi: 12689
Pridružen/a: 15 maj 2009, 17:22
Kontakt:

Re: Muhamed Subašić

Post Postao/la Padovan » 13 sep 2011, 00:38

Svaka čast Hamo, ti si ponos Krajine :D!

Ja počeo gledati utakmicu, i štekao mi stream i nisam imao živce tako gledati. U svakom slučaju odličan debi, vidim bilo je i greškica, ali sve je to udure, jer ipak mu je ovo debi za novi klub u Cvajti.
1992-1995 nikad zaboraviti...

38 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO

FC Ljuta Krajina

nick
Postovi: 3621
Pridružen/a: 21 maj 2009, 17:01
Kontakt:

Re: Muhamed Subašić

Post Postao/la nick » 13 sep 2011, 00:44

kimbo je napisao/la:
TKC je napisao/la:Ali tacno ovo najbolji nacin kakvo nasi klubovi mogu zaraditi pare(pre ziviti!) posuda u zweitu i nakraju prodati. Ovako bi sarajevo trebao uraditi sa suljic,dupovac,handzic....

E to lakse zvuci nego sto je odraditi. Treba imati kockarske zivce i biti spreman na promasaj. Gracic to radi i dozivljava javni mobing evo vec godinu dana (najmanje) i on i Muha. Menadzerski klocevi koji prodaju igrace za sicu ismijavaju Gracica i sada kada vide da je ubo pokusat ce isto. Al kazem zato treba damu imati a nasim cim spomene netko cifru vecu od 100 000 odma zagrizu. Nije ni Dynamo sigurno rado pristao na ove uslove al da dobijes moras i riskirati.

Samo me zanima koliko prima Muha mjesecno :D Na koliko dijelova to Gracic razdijeli jer treba placati one igrace u Olimpiku :mrgreen: .... Uvali Svabama leasing pravo :D , al bolje leasing nego ono drugo

drug pricas o njemackom drugoligasu sa prvom pobjedom u ovih par kola... meni je subasic ok i trudi se i nemam razloga da ga ne gotivim ali polako i sa tim hvalospjevovima...
spielführer_21 je napisao/la:A najgori među najgorima su Avdo Avdić i Sinan Sinanović. Pa kad im samo imena pročitaš, znaš da u toj familiji nije niko normalan...

Avatar
don_burza
Postovi: 5198
Pridružen/a: 09 okt 2010, 00:42
Lokacija: Hellfire Peninsula
Kontakt:

Re: Muhamed Subašić

Post Postao/la don_burza » 13 sep 2011, 00:45

sjedim ja pijem an vikendici kad stize sms od jarana "Dade subasic gol glavom" ja reko dobro je to je nas subasa. Nije proslo malo kad drugi SMS "Evo ga sad iz slobodnjaka" meni srce ko Dzamija
Thomas Müller - Fußballgott

Avatar
insider
Moderator
Postovi: 5049
Pridružen/a: 27 mar 2008, 20:30
Lokacija: Tu negdje okolo.
Kontakt:

Re: Muhamed Subašić

Post Postao/la insider » 13 sep 2011, 00:54

Subašić u Manchester City kao zamjena za Kolarova! Interes su, navodno, pokazali i Milan, Barcelona, Lyon te trebinjski Leotar.
Moje su slutnje bile uvijek malo čudne, tesko je mene preći je l' znaš?

Avatar
harishp
Postovi: 19169
Pridružen/a: 28 feb 2009, 05:52
Kontakt:

Re: Muhamed Subašić

Post Postao/la harishp » 13 sep 2011, 00:56

MinistaR je napisao/la:Subašić u Manchester City kao zamjena za Kolarova! Interes su, navodno, pokazali i Milan, Barcelona, Lyon te trebinjski Leotar.
Jok,ide direkt u Milano,nista ponude druge..
Zadnja izmjena: harishp, dana/u 13 sep 2011, 00:59, ukupno mijenjano 2 puta.
Sacuvaj me boze onih navijaca repke koji na domaci mec te repke moraju nositi putovnicu ili ti ga pasos, a uz to jos svoji na svom.
-----------
A Begovic sta je branio Spaniulusu?To je cudesna suma Jel?By @bhsport
-----------
Pravda za @Kurtmu

Odgovori

Natrag na “Ostalo”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 2 gosta.