RK Konjuh

salebl
Postovi: 259
Pridružen/a: 08 jan 2009, 11:48
Kontakt:

Re: RK Konjuh

Post Postao/la salebl » 27 maj 2014, 23:04

Napisite sutra uzivo ovde povremeno rezultat vase utakmice...

daljinski18
Postovi: 32
Pridružen/a: 25 maj 2014, 18:40
Kontakt:

Re: RK Konjuh

Post Postao/la daljinski18 » 28 maj 2014, 17:55

Sramote je da se vi žalite na suđenje. Postoje oba snimka na internetu i nisam vidio da se iko stavio na vašu stranu, čak naprotiv, svi vas prozivaju! I Čelik i Bosna, niko nije zadovoljan suđenjem protiv vas. Kad ste dobili Čelika, tad sudije nisu bile bitne, jer ste vi dobili. Krenuli ste sa onim fazonima - čestitajte boljem, sportski podnesite i slično...

Predlažem i vama da učinite isto. Borac je jači od vas, bez Obradovića i Mikića vas je razvalio 8 razlike, sa njima dvojicom bilo bi preko 10 sigurno. I nemojte se vaditi na to da vas niko ne voli jer ste iz malog grada. Vaše "seljačko" ponašanje nema veze sa veličinom mjesta iz koga dolazite, već sa vašim mentalitetom. Ponašanje vašeg golmana je komično, pa čovjek svaku odluku protestvuje, podsmijava se, prigovara, zaustavlja sudije i ulazi u raspravu sa njima. Prebili ste naše igrače u Živinicama, sve vam je dozvoljeno, a tada se niste bunili. Sad, kad ste dobili po gu*ovima od bolje ekipe, onda plačete. :wave:

Kontam da bi vas nakon 2-3 kola izbacili iz SEHE, jer tamo se ovakve stvari ne tolerišu! :nene:

emirmujan
Postovi: 37
Pridružen/a: 19 mar 2013, 00:36
Kontakt:

Re: RK Konjuh

Post Postao/la emirmujan » 28 maj 2014, 21:59

daljinski18 je napisao/la:Sramote je da se vi žalite na suđenje. Postoje oba snimka na internetu i nisam vidio da se iko stavio na vašu stranu, čak naprotiv, svi vas prozivaju! I Čelik i Bosna, niko nije zadovoljan suđenjem protiv vas. Kad ste dobili Čelika, tad sudije nisu bile bitne, jer ste vi dobili. Krenuli ste sa onim fazonima - čestitajte boljem, sportski podnesite i slično...

Predlažem i vama da učinite isto. Borac je jači od vas, bez Obradovića i Mikića vas je razvalio 8 razlike, sa njima dvojicom bilo bi preko 10 sigurno. I nemojte se vaditi na to da vas niko ne voli jer ste iz malog grada. Vaše "seljačko" ponašanje nema veze sa veličinom mjesta iz koga dolazite, već sa vašim mentalitetom. Ponašanje vašeg golmana je komično, pa čovjek svaku odluku protestvuje, podsmijava se, prigovara, zaustavlja sudije i ulazi u raspravu sa njima. Prebili ste naše igrače u Živinicama, sve vam je dozvoljeno, a tada se niste bunili. Sad, kad ste dobili po gu*ovima od bolje ekipe, onda plačete. :wave:

Kontam da bi vas nakon 2-3 kola izbacili iz SEHE, jer tamo se ovakve stvari ne tolerišu! :nene:
Hajde malo objasni mi onajjj ko je delegat bio na mecu, tj iz kojeg je grada ? ;) eto vam ba titula kad ste je toliko zeljni !!! :) Vi i vasi Begic i Knezovic :)

emirmujan
Postovi: 37
Pridružen/a: 19 mar 2013, 00:36
Kontakt:

Re: RK Konjuh

Post Postao/la emirmujan » 28 maj 2014, 22:05

RK Konjuh RK Celik 33:30 utakmica fenomenalna, i gosti odlicni. Vidi se da je na nase momke uticao poraz iz BL nisu bas bili raspolozeni osim Jaskica koji je dao 11 golova. Treba istaci da je i golman Celika se upisao u strijelce u prvom poluvremenu, al da mu je to isto i vratio golman Konjuha Sidik u drugom poluvremenu.
Bila je tu i bakljada na kraju utakmice, a i natpis za sudije Begica i Knezovica https://fbcdn-sphotos-h-a.akamaihd.net/ ... 6014b7825c

https://fbcdn-sphotos-h-a.akamaihd.net/ ... 0ed79c21ce

Avatar
ibish1995
Postovi: 556
Pridružen/a: 09 dec 2012, 10:01
Lokacija: Planet Namek
Kontakt:

Re: RK Konjuh

Post Postao/la ibish1995 » 28 maj 2014, 22:09

NAVIJAM ZA CELIK **** MI JE VELIK :D

daljinski18
Postovi: 32
Pridružen/a: 25 maj 2014, 18:40
Kontakt:

Re: RK Konjuh

Post Postao/la daljinski18 » 28 maj 2014, 22:10

emirmujan je napisao/la: Hajde malo objasni mi onajjj ko je delegat bio na mecu, tj iz kojeg je grada ? ;) eto vam ba titula kad ste je toliko zeljni !!! :) Vi i vasi Begic i Knezovic :)
Kad kradete dobro je, kad je pošteno, vama ne odgovara. Seoska politika. Ćao, seljaci...

Ako nas Čelik pobijedi u zadnjem kolu, ja ću poraz prihvatiti, a ne kao vi, plačete kao curice :plac:

Avatar
kanarinac
Postovi: 2736
Pridružen/a: 28 jun 2011, 22:53
Kontakt:

Re: RK Konjuh

Post Postao/la kanarinac » 28 maj 2014, 22:14

daljinski18 je napisao/la:
emirmujan je napisao/la: Hajde malo objasni mi onajjj ko je delegat bio na mecu, tj iz kojeg je grada ? ;) eto vam ba titula kad ste je toliko zeljni !!! :) Vi i vasi Begic i Knezovic :)
Kad kradete dobro je, kad je pošteno, vama ne odgovara. Seoska politika. Ćao, seljaci...

Ako nas Čelik pobijedi u zadnjem kolu, ja ću poraz prihvatiti, a ne kao vi, plačete kao curice :plac:
najlakse je biti nerealan tako da glupost je raspravljati s acovjekom koji nema obraza i svoje ja...da si rekao jesmo namjestili smo i sta hocet mocniji smo ja bi te mnogo vise cijenio
Samo Sarajevo

daljinski18
Postovi: 32
Pridružen/a: 25 maj 2014, 18:40
Kontakt:

Re: RK Konjuh

Post Postao/la daljinski18 » 28 maj 2014, 22:18

Pa kako ću reći da smo namjestili, kad je vaša specijalnost muljanje sa sudijama. Ima snimak utakmice, žalite se EHF-u da se nasmiju na vaš zahtjev.

Prijatelju, seoska politika je nešto najgore. Ho-ruk i slični fazoni. Manite s toga... :nene:

Pozz . treba vam kolektivno svima jedan HRKLJUŠ :wave:

emirmujan
Postovi: 37
Pridružen/a: 19 mar 2013, 00:36
Kontakt:

Re: RK Konjuh

Post Postao/la emirmujan » 28 maj 2014, 22:21

daljinski18 je napisao/la:Pa kako ću reći da smo namjestili, kad je vaša specijalnost muljanje sa sudijama. Ima snimak utakmice, žalite se EHF-u da se nasmiju na vaš zahtjev.

Prijatelju, seoska politika je nešto najgore. Ho-ruk i slični fazoni. Manite s toga... :nene:

Pozz . treba vam kolektivno svima jedan HRKLJUŠ :wave:
Nisi mi odgovorio na pitanje, gdje to ima da delegat bude iz grada odakle je klub i gdje se igra rukometna utakmica :mrgreen: Sine ba nisi ni glup al nikako :)

Avatar
ibish1995
Postovi: 556
Pridružen/a: 09 dec 2012, 10:01
Lokacija: Planet Namek
Kontakt:

Re: RK Konjuh

Post Postao/la ibish1995 » 28 maj 2014, 22:26

slika

;)
Zadnja izmjena: ibish1995, dana/u 28 maj 2014, 22:48, ukupno mijenjano 2 puta.

Avatar
kanarinac
Postovi: 2736
Pridružen/a: 28 jun 2011, 22:53
Kontakt:

Re: RK Konjuh

Post Postao/la kanarinac » 28 maj 2014, 22:28

daljinski18 je napisao/la:Pa kako ću reći da smo namjestili, kad je vaša specijalnost muljanje sa sudijama. Ima snimak utakmice, žalite se EHF-u da se nasmiju na vaš zahtjev.

Prijatelju, seoska politika je nešto najgore. Ho-ruk i slični fazoni. Manite s toga... :nene:

Pozz . treba vam kolektivno svima jedan HRKLJUŠ :wave:
hahahah delegat utakmice clan borca a o necemu prica hhehehe
Samo Sarajevo

emirmujan
Postovi: 37
Pridružen/a: 19 mar 2013, 00:36
Kontakt:

Re: RK Konjuh

Post Postao/la emirmujan » 28 maj 2014, 22:45

Zuhdija Zule Korkarić
Prije 31 minuta
RK Borac Banja Luka - RK Bosna Sarajevo 30 : 27

uz opštu i besramnu krađu sudijskog para Šatordžija - Pandžić i POZIV ZVANIČNOG SPIKERA PUBLICI da navijaju sa "HVATAJTE IH ŽIVE", što je domaća publika sa oduševljenjem prihvatila i neprestano skandirala posljednjih deset minuta utakmice".

Pored toga, na kraju utakmice smo od tog istog zvaničnog spikera ispraćeni sa "NEKA JE SRETAN PUT RK BOSNI U NJIHOVO SARAJEVO I NJIHOVU DRŽAVU".

Ipak nas je najviše razočarala činjenica da u Klubu sa imenom i tradicijom, kakvu ima RK Borac može postojati i egzistirati osoba kakva je DIREKTOR KLUBA NEBOJŠA GOLIĆ, čije ponašanje je za svaku osudu.

Iako sam u jednom momentu gotovo odlučio povući svoju ekipu u svlačionicu, za što su postojali apsolutno opravdani razlozi, iz poštovanja prema istinskim sportistima i sportskim radnicima u RK Borac, to nisam uradio.


I SAD KAO MI IZ ZIVINICA GLUPI I OVI IZ SARAJEVA, A VI TAMO U BL STE UPRAVU, HAHAHAHHA PA STARADITE BA OVO HOCETE DA SE OSIGURATE PA PODPLATILI SUDIJE I PROTIV BOSNE :D BAS ME ZANIMA ODAKLE JE DELEGAT BIO :)

Papalukas
Postovi: 671
Pridružen/a: 19 nov 2010, 20:01
Kontakt:

Re: RK Konjuh

Post Postao/la Papalukas » 28 maj 2014, 22:53

Daj ne bulaznite vise,jesmo kupili,klub nema marke godinu dana,cim da kupimo, ne spominjite vise Borac

Avatar
gradacac10
Postovi: 928
Pridružen/a: 19 okt 2011, 09:36
Kontakt:

Re: RK Konjuh

Post Postao/la gradacac10 » 28 maj 2014, 22:57

Papalukas je napisao/la:Daj ne bulaznite vise,jesmo kupili,klub nema marke godinu dana,cim da kupimo, ne spominjite vise Borac
Kako bi Borac opsto da ne igra SEHA ligu? Ugasio bi se jos ljetos ;)
A nadje se uvijek 2-3 covjeka tako koji potpaljuju nacionalizam... Steta!
Zadnja izmjena: gradacac10, dana/u 28 maj 2014, 22:58, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
kanarinac
Postovi: 2736
Pridružen/a: 28 jun 2011, 22:53
Kontakt:

Re: RK Konjuh

Post Postao/la kanarinac » 28 maj 2014, 22:58

nakon ovih svih rezultata vidi se da borac nikada konjuha nije mogao dobiti bez sudija 8 razlike to ce vam u subotu pokazati kup d ace utakmica biti na jedan go ako ne bude utakmica na jedan ja se izvinjavam vama svima iz banjaluke ali ovde i vi vidite da ste pokrali konjuha veceras neznam sta se desilo i nemogu tvrditi ovi se zale al dok ne vidim snima nista necu reci...a ovo vrijedjanje to njima na cast neka pogledaju kad su ih poplave bile uhvatile ko je ih spasavao momci iz bihaca momci iz konjica ali neka oni samo svoje
Samo Sarajevo

Avatar
MrNobody
Postovi: 21
Pridružen/a: 23 feb 2013, 15:04
Kontakt:

Re: RK Konjuh

Post Postao/la MrNobody » 28 maj 2014, 23:04

Jel u subotu igramo u Skenderiji i koja je cijena ulaznice??

dedas
Postovi: 6
Pridružen/a: 13 maj 2012, 20:41
Kontakt:

Re: RK Konjuh

Post Postao/la dedas » 28 maj 2014, 23:14

Sjedio sam prije utakmice sa BOSNOM sa sp. dir. Borca N. Golićem kad je rekao da ako se ne plasiraju u SEXA ligu da će istupiti iz prvenstva. Nemaju dinara i jedva su došli do Sarajeva, a u SEXA ligi sve im je plaćeno. Svi se zaklinjete u braću Konjičanine, ali kakva su to **** i kako su sudili, odnosno kako su Borcu otvorili vrata za prvo mjesto nek ih je sramota. A sve nam je to po nacionalnom ključu, vidi se to i iz domaćinstva KUP-a. Jad i čemer za savez koji to sve aminuje.

emirmujan
Postovi: 37
Pridružen/a: 19 mar 2013, 00:36
Kontakt:

Re: RK Konjuh

Post Postao/la emirmujan » 28 maj 2014, 23:18

" onclick="window.open(this.href);return false; Evo bakljade

KAKO GOD DA OKRENETE MI SE ZABAVLJAMOOOOO, OSVOJILI NE OSVOJILI TITULU, NASI MOMCI SU ZA NAS SAMPIONI !!! HVALA IM NA ODLICNOJ PREDSTAVI I IGRI KOJU SU NAM PRUSILI TOKOM CITAVE SEZONE.

PS Ide jos videa poslije :D :bih: :bih: :bih: :bih: :bih:

crnobijeli21
Postovi: 595
Pridružen/a: 05 nov 2013, 16:33
Kontakt:

Post Postao/la crnobijeli21 » 28 maj 2014, 23:54

kakva je ono tučnjava bila posle utakmice na parketu?
Andrea Pirlo
Alessandro Del Piero

Avatar
samirr
Postovi: 8894
Pridružen/a: 26 avg 2013, 00:02
Kontakt:

Re:

Post Postao/la samirr » 29 maj 2014, 00:02

crnobijeli21 je napisao/la:kakva je ono tučnjava bila posle utakmice na parketu?
nije bila tuča malo je falilo neko od navijača sa obezbjeđenjem htio da se udara a koji je razlog to ne znam
Zukanović, kralj cijena za PL BiH na TM!

Odgovori

Natrag na “Rukomet”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 3 gosta.