Rekonstrukcija stadiona u BiH

Avatar
Emir ZENICA
Postovi: 5372
Pridružen/a: 27 jul 2011, 19:26
Lokacija: paz' lijevo, eno ga desno
Kontakt:

Re: Rekonstrukcija stadiona u BiH

Post Postao/la Emir ZENICA » 25 okt 2012, 16:18

Al brate naslonis se propadnes dole :lol:
Volim te Celik ! ! !

"Njega vole samo njegovi navijaci. Ostalima nije ni simpatican, naprotiv mrze ga i to najvise zahvaljujuci bas onima koji ga vole!"

Avatar
Baja_Zvjerka
Postovi: 4643
Pridružen/a: 09 jul 2009, 20:20
Lokacija: Grbavica
Kontakt:

Re: Rekonstrukcija stadiona u BiH

Post Postao/la Baja_Zvjerka » 25 okt 2012, 16:19

NkBratstvoGracanica je napisao/la:
Baja_Zvjerka je napisao/la:Pa evo stolica u Kaknju, jednostavno su preudobne, precvrste, a bile su isto para kao i ove na Kosevu, oko 21-23 KM po stolici... Ako ovako bude, neko se zestoko opario... :ugeek: :ugeek:

slika
Eee i ti ga pretjera da je stolica 20 km :o :shock:
Nisam pretjerao, ovo je 100% tacna ponuda, objavio je kakanjski portal koji je imao papire u rukama, bila je i slika, ali se ne sjecam vise tacno gdje je clanak...
Tad podiže desnu ruku On, i zapjeva "Željo šampion", Grbavica ust'a cijela, i zastava plavo bijela zaviori južnom tribinom! Đilda LEGENDA !

ŽELJO 1921 ! AMAR OSIM

Avatar
L' Imperator
Postovi: 4469
Pridružen/a: 08 jan 2011, 23:15
Lokacija: Grad Rudara
Kontakt:

Re: Rekonstrukcija stadiona u BiH

Post Postao/la L' Imperator » 25 okt 2012, 20:13

Baja_Zvjerka je napisao/la:
Nisam pretjerao, ovo je 100% tacna ponuda, objavio je kakanjski portal koji je imao papire u rukama, bila je i slika, ali se ne sjecam vise tacno gdje je clanak...
38000 su kostale 2000 stolica, znaci, 19 KM jedna stolica ;)
#samoRudar #zauvijek

loko
Postovi: 30
Pridružen/a: 05 avg 2012, 18:02
Lokacija: Capljina
Kontakt:

Re: Rekonstrukcija stadiona u BiH

Post Postao/la loko » 30 okt 2012, 13:59

Moze li neko postaviti fotografiju Zapada (trenutnu) sa Koseva da vidimo kako to izgleda?

Avatar
Elegant
Postovi: 13805
Pridružen/a: 22 jun 2010, 21:41
Lokacija: Sarajevo, BiH.
Kontakt:

Re: Rekonstrukcija stadiona u BiH

Post Postao/la Elegant » 31 okt 2012, 21:30

loko je napisao/la:Moze li neko postaviti fotografiju Zapada (trenutnu) sa Koseva da vidimo kako to izgleda?
Ma nema nista spektakularno, skinuto starih 3000. stolica za 3000. novi sa naslonjacem, a jos nisu postavljenje a derbi za dana.

Ista prica kao za Recaro klupe za igrace na Bilinom Polju, pa ti to urade domace firme. Najave da ce biti super moderno a na kraju domaci proizvod. Isto ce biti i sa ovih 3000. stolica nista posebno.

Daj Boze da oni taj zapad srede da se ne brukamo kada budu euro utakmice nasih klubova, a ne bi me cudilo da ostane na tih 3000. od mogucih cc 12.000 koliko ima zapad.

Samo da ukradu pare !
× Željezničar - Manijaci TM87 ×

ciza
Postovi: 1603
Pridružen/a: 19 okt 2012, 18:23
Kontakt:

Re: Rekonstrukcija stadiona u BiH

Post Postao/la ciza » 01 nov 2012, 11:59

Elegant je napisao/la:
loko je napisao/la:Moze li neko postaviti fotografiju Zapada (trenutnu) sa Koseva da vidimo kako to izgleda?
Ma nema nista spektakularno, skinuto starih 3000. stolica za 3000. novi sa naslonjacem, a jos nisu postavljenje a derbi za dana.

Ista prica kao za Recaro klupe za igrace na Bilinom Polju, pa ti to urade domace firme. Najave da ce biti super moderno a na kraju domaci proizvod. Isto ce biti i sa ovih 3000. stolica nista posebno.

Daj Boze da oni taj zapad srede da se ne brukamo kada budu euro utakmice nasih klubova, a ne bi me cudilo da ostane na tih 3000. od mogucih cc 12.000 koliko ima zapad.

Samo da ukradu pare !
nije isto ko sa stolicama na bilinom jer su ove sto su postavljene priblizne kvalitete recaro klupama (svjetski kvalitet)a od ovih 3000 stolica nikog nece glava zabolit kad se moglo 20 godina ovako moze i ovaj derbi i to nije razlog ako ne bude posjeta kakva treba bit

zenicanin
Postovi: 1299
Pridružen/a: 11 feb 2009, 21:51
Kontakt:

Re: Rekonstrukcija stadiona u BiH

Post Postao/la zenicanin » 01 nov 2012, 12:05

De mi nadite tu informaciju da ce na bilinom biti recaro,to je raja pukla pricu...

Avatar
Ekonomista
Postovi: 256
Pridružen/a: 13 okt 2012, 11:55
Lokacija: Republika Bosna i Hercegovina
Kontakt:

Re: Rekonstrukcija stadiona u BiH

Post Postao/la Ekonomista » 01 nov 2012, 17:58

slika
Bordo bijeli!

Avatar
don_burza
Postovi: 5198
Pridružen/a: 09 okt 2010, 00:42
Lokacija: Hellfire Peninsula
Kontakt:

Re: Rekonstrukcija stadiona u BiH

Post Postao/la don_burza » 03 nov 2012, 23:34

So se tice rekonstrukcije mislim da bi trebalo prvo srediti terene pa tek onda tribine jer narodna ionako nema
a tereni nam upropascuju i ono malo lijepe igre sto bi se moglo vidjeti
Thomas Müller - Fußballgott

terabajt
Postovi: 8176
Pridružen/a: 04 okt 2012, 10:41
Kontakt:

Re: Rekonstrukcija stadiona u BiH

Post Postao/la terabajt » 04 nov 2012, 02:34

don_burza je napisao/la:So se tice rekonstrukcije mislim da bi trebalo prvo srediti terene pa tek onda tribine jer narodna ionako nema
a tereni nam upropascuju i ono malo lijepe igre sto bi se moglo vidjeti
Potpis.
Savez bi trebao da propise i uslove koje mora da ispunjava teren za igranje u premijer ligi a ne samo broj stolica na tribinama i ostalo sto se trazi.

NkBratstvoGracanica
Postovi: 532
Pridružen/a: 19 sep 2012, 19:39
Lokacija: Gračanica
Kontakt:

Re: Rekonstrukcija stadiona u BiH

Post Postao/la NkBratstvoGracanica » 04 nov 2012, 09:07

Znali netko koji su kriteriji za igranje PL u BiH, Infrastruktura i to??

Avatar
Probisvjet
Postovi: 11472
Pridružen/a: 23 jun 2009, 11:34
Lokacija: Kazan mahala
Kontakt:

Re: Rekonstrukcija stadiona u BiH

Post Postao/la Probisvjet » 04 nov 2012, 10:17

NkBratstvoGracanica je napisao/la:Znali netko koji su kriteriji za igranje PL u BiH, Infrastruktura i to??
STADIONI
Član 8.
Stadioni za odigravanje međunarodnih i utakmica Premijer lige BiH, moraju
odgovarati UEFA-inim propisima o stadionskoj infrastrukturi, kao i infrastrukturnim
kriterijumima iz Pravilnika o licenciranju klubova Premijer lige BiH.
Stadioni za odigravanje utakmica prvih entitetskih liga moraju odgovarati
uslovima iz propozicija tih liga.
Fudbalski Klub Sloboda Tuzla Bosnia and Herzegovina. The English translation of the team's name is Football Club Freedom.

Avatar
Jack777Pott
Postovi: 1184
Pridružen/a: 09 mar 2012, 14:33
Kontakt:

Re: Rekonstrukcija stadiona u BiH

Post Postao/la Jack777Pott » 04 nov 2012, 13:54

slika

slika

slika

slika

Nebi bilo lose da su sredili ovu lozu, kao i kabine na vrhu. Mislim da bi jedan milijun eura uradio cudo od ovog stadiona sto se tice izgleda tribina s unutrasnje strane.
I okrenu tada glavu, zagleda se u daljinu, kao plave voljeli smo jedino još domovinu!

zenicanin
Postovi: 1299
Pridružen/a: 11 feb 2009, 21:51
Kontakt:

Re: Rekonstrukcija stadiona u BiH

Post Postao/la zenicanin » 05 nov 2012, 12:44

Bio sam jucer na utakmici. Mislim da je Skenderiji potrebana jedna rekonstukcija,stolice one drvene pola ih nema ili ih nikako nema na nekim mjestima.Mozda bi trebalo promjeniti dvoranu gdje se igraju utakmice kosarkaske i rukometne ,da se igraju utakmice u Zenici ili u Tuzli samo sto ne znam kakva je tamo situacija.

Avatar
DzoleZeljo
Postovi: 2844
Pridružen/a: 18 jul 2012, 15:18
Kontakt:

Re: Rekonstrukcija stadiona u BiH

Post Postao/la DzoleZeljo » 05 nov 2012, 15:43

zenicanin je napisao/la:Bio sam jucer na utakmici. Mislim da je Skenderiji potrebana jedna rekonstukcija,stolice one drvene pola ih nema ili ih nikako nema na nekim mjestima.Mozda bi trebalo promjeniti dvoranu gdje se igraju utakmice kosarkaske i rukometne ,da se igraju utakmice u Zenici ili u Tuzli samo sto ne znam kakva je tamo situacija.
Mislim da si upravu prijatelju. Deset puta je isplatnije ulagati u dvorane u BIH, jer stadionu u BIH su svi otvorenog karaktera, a znamo svi dobro kako ljudi gledaju na to. Tako da ona posjeta sa derbija, zapravo trenutni vrhunac u gradu Sarajevo. Graditi stadion zatvorenog karaktera (mislim nadogradnja, krov, zajebancije) je preskupo, a u sport jedva da neko ulaze, posebno nogomet. Tako da mislim da iskljucivo treba Sarajevu jedna dvorata kao sto vi imate Zenica. Iskljucivo radi kosarke, na koju se jedino vratila publika. BIH rukumentna reprezentacija pod hitno treba igrati u manjem gradu, gdje ce se stvoriti euforija i gdje ce se o tome pricati danima. ;)

Avatar
Lik
Postovi: 5303
Pridružen/a: 05 mar 2009, 10:50
Lokacija: Tribina
Kontakt:

Re: Rekonstrukcija stadiona u BiH

Post Postao/la Lik » 06 nov 2012, 23:35

DzoleZeljo je napisao/la:
zenicanin je napisao/la:Bio sam jucer na utakmici. Mislim da je Skenderiji potrebana jedna rekonstukcija,stolice one drvene pola ih nema ili ih nikako nema na nekim mjestima.Mozda bi trebalo promjeniti dvoranu gdje se igraju utakmice kosarkaske i rukometne ,da se igraju utakmice u Zenici ili u Tuzli samo sto ne znam kakva je tamo situacija.
Mislim da si upravu prijatelju. Deset puta je isplatnije ulagati u dvorane u BIH, jer stadionu u BIH su svi otvorenog karaktera, a znamo svi dobro kako ljudi gledaju na to. Tako da ona posjeta sa derbija, zapravo trenutni vrhunac u gradu Sarajevo. Graditi stadion zatvorenog karaktera (mislim nadogradnja, krov, zajebancije) je preskupo, a u sport jedva da neko ulaze, posebno nogomet. Tako da mislim da iskljucivo treba Sarajevu jedna dvorata kao sto vi imate Zenica. Iskljucivo radi kosarke, na koju se jedino vratila publika. BIH rukumentna reprezentacija pod hitno treba igrati u manjem gradu, gdje ce se stvoriti euforija i gdje ce se o tome pricati danima. ;)
Pa imamo Zetru u čemu je problem, to je vrhunska dvorana.
BIT
ĆEŠ
OPET
PRVAK
ČEST
1946

bhfanatic14
Postovi: 4255
Pridružen/a: 24 avg 2011, 14:07
Kontakt:

Re: Rekonstrukcija stadiona u BiH

Post Postao/la bhfanatic14 » 07 nov 2012, 10:39

dokle su dogurali sa stolicama na kosevu ???
Mario Vrancic - Osvajac engleskog Championshipa
Sanjin Prcic - Osvajac francuskog Kupa

SAVEZ NAPOLJE ! ! !

Avatar
anonimni
Postovi: 10170
Pridružen/a: 04 jan 2012, 14:54
Lokacija: Uvijek uz tebe!
Kontakt:

Re: Rekonstrukcija stadiona u BiH

Post Postao/la anonimni » 07 nov 2012, 18:06

nemaju još puno da postave, bio sam danas gore i vidio
Željezničar 1921! Arsenal FC 1886!

Kapiten Blue Traina

neroazzuro
Postovi: 1772
Pridružen/a: 06 apr 2011, 11:38
Kontakt:

Re: Rekonstrukcija stadiona u BiH

Post Postao/la neroazzuro » 08 nov 2012, 11:58

Anonimni,slika govori vise od hiljadu rijeci,a tebe nista ne kosta ;)
Dževad Hamzić, Sabahudin Delalić, Asim Medić, Safet Alibašić, Adnan Manko, Ismet Godinjak, Mirzet Duran, Adnan Kešmer, Ejub Mehmedović, Ermin Jusufović, Nizam Čančar i Beniz Kadrić

Avatar
anonimni
Postovi: 10170
Pridružen/a: 04 jan 2012, 14:54
Lokacija: Uvijek uz tebe!
Kontakt:

Re: Rekonstrukcija stadiona u BiH

Post Postao/la anonimni » 08 nov 2012, 21:56

istina :D sutra ću postavit' slike ako se sjetim uslikati :mrgreen:
Željezničar 1921! Arsenal FC 1886!

Kapiten Blue Traina

Odgovori

Natrag na “Ostalo”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 4 gosta.