Ko će ostati u skracenoj PL BiH - predviđanja

Avatar
Vulture
Postovi: 325
Pridružen/a: 06 okt 2015, 07:03
Lokacija: " СТАЈАЊЕ
Kontakt:

Re: Ko će ostati u skracenoj PL BiH - predviđanja

Post Postao/la Vulture » 03 dec 2015, 08:54

teteac8684 je napisao/la:
Prijedor je napisao/la:Ispadaju:

Drina
Velez
Travnik
Olimpik
Rudar
Mladost DK

:salut:
Zamijeni Mladost i Borac i taman...
Nece Borac, daleko je kraj sezone ;) Ima prelazni rok, tako da ni za Velez ne mozemo tvrditi da ce ispasti
У СРЦУ ' ЈЕ ЦРВЕНО-? "
" $ $ " ЈА - " С ",
ЈЕР ОН ЈЕ " " / $,
& У СРЦУ ' ЈЕ &... ? 87

$ & " & & & '!

? ", $ $ " "!

Avatar
Vulture
Postovi: 325
Pridružen/a: 06 okt 2015, 07:03
Lokacija: " СТАЈАЊЕ
Kontakt:

Re: RE: Re: Ko će ostati u skracenoj PL BiH - predviđanja

Post Postao/la Vulture » 03 dec 2015, 08:56

Addict je napisao/la:
Addict je napisao/la:Nevezano za to ko ce ispasti a ko ostati. Rekao sam prije pocetka da onaj ko sabere 35 bodova ce ostati 110%. Ako Mladost sada ima 26, i utakmicu s Borcem i subotu, te domace utakmice protiv Veleza, Olimpica, Travnika i Viteza kuci te Drinu na strani na proljece, a ako se uzme u obzir da nasi najavljuju ozbiljna pojacanja, te da Travniku koji je 9. bjezi vec sada 9 bodova bez utakmice s Borcem, mislim da Mladost teoretski moze ispasti, ali da se to nece desiti obzirom na igru, stabinost, formu i sve ostalo. Travniku ce biti tesko, ali moze. 13 utakmica znaci 39 bodova i sve je moguce. Hvala na lijepim rijecima iz Tuzle i Sarajeva. Mnogi su nas smatrali seljacima i glavnim kandidatima za ispadanje. Ovo prvo nismo bili, drugo jesmo definitivno ali su se svi uvjerili da je Mladost ozbiljan klub s ciljem i planom, a takvi klubovi trebaju BH fudbalu. Sto se tice ovih jadova iz Prijedora oni su se pokazali kao crna rupa i hvala Bogu pa idu da se ganjaju po sumama i gorama sumske
Sumske? A kad neko pomene **** onda odmah nacionalista, pa ovo, pa ono :thumbdown:

Edit: umjesto ovih zvjezdica sam napisao federacija, sa P umjesto F. A zasto onda “sumska“ nije na listi cenzurisanih rijeci? Cc :thumbdown:
У СРЦУ ' ЈЕ ЦРВЕНО-? "
" $ $ " ЈА - " С ",
ЈЕР ОН ЈЕ " " / $,
& У СРЦУ ' ЈЕ &... ? 87

$ & " & & & '!

? ", $ $ " "!

Avatar
bluearmy
Postovi: 908
Pridružen/a: 07 avg 2015, 22:47
Kontakt:

Re: Ko će ostati u skracenoj PL BiH - predviđanja

Post Postao/la bluearmy » 03 dec 2015, 14:04

Vulture je napisao/la:
Addict je napisao/la:
Addict je napisao/la:Nevezano za to ko ce ispasti a ko ostati. Rekao sam prije pocetka da onaj ko sabere 35 bodova ce ostati 110%. Ako Mladost sada ima 26, i utakmicu s Borcem i subotu, te domace utakmice protiv Veleza, Olimpica, Travnika i Viteza kuci te Drinu na strani na proljece, a ako se uzme u obzir da nasi najavljuju ozbiljna pojacanja, te da Travniku koji je 9. bjezi vec sada 9 bodova bez utakmice s Borcem, mislim da Mladost teoretski moze ispasti, ali da se to nece desiti obzirom na igru, stabinost, formu i sve ostalo. Travniku ce biti tesko, ali moze. 13 utakmica znaci 39 bodova i sve je moguce. Hvala na lijepim rijecima iz Tuzle i Sarajeva. Mnogi su nas smatrali seljacima i glavnim kandidatima za ispadanje. Ovo prvo nismo bili, drugo jesmo definitivno ali su se svi uvjerili da je Mladost ozbiljan klub s ciljem i planom, a takvi klubovi trebaju BH fudbalu. Sto se tice ovih jadova iz Prijedora oni su se pokazali kao crna rupa i hvala Bogu pa idu da se ganjaju po sumama i gorama sumske
Sumske? A kad neko pomene **** onda odmah nacionalista, pa ovo, pa ono :thumbdown:

Edit: umjesto ovih zvjezdica sam napisao federacija, sa P umjesto F. A zasto onda “sumska“ nije na listi cenzurisanih rijeci? Cc :thumbdown:
De pusti to . Jednu sezonu na nivou i odmah su jaci od Barse. Lijepo je nama igrati po sumama i gorama RS !
FK Borac ⚫ FC Chelsea ⚫ FK Partizan

I gdje god da igras ...

Za nju bori se i pobjeđuje...

Za tebe se borba vodila žestoka Republiko Srpska zjenico iz oka...

Addict
Postovi: 1084
Pridružen/a: 24 mar 2015, 08:43
Kontakt:

Re: RE: Re: RE: Re: Ko će ostati u skracenoj PL BiH - predviđanja

Post Postao/la Addict » 03 dec 2015, 14:27

Vulture je napisao/la:
Addict je napisao/la:
Addict je napisao/la:Nevezano za to ko ce ispasti a ko ostati. Rekao sam prije pocetka da onaj ko sabere 35 bodova ce ostati 110%. Ako Mladost sada ima 26, i utakmicu s Borcem i subotu, te domace utakmice protiv Veleza, Olimpica, Travnika i Viteza kuci te Drinu na strani na proljece, a ako se uzme u obzir da nasi najavljuju ozbiljna pojacanja, te da Travniku koji je 9. bjezi vec sada 9 bodova bez utakmice s Borcem, mislim da Mladost teoretski moze ispasti, ali da se to nece desiti obzirom na igru, stabinost, formu i sve ostalo. Travniku ce biti tesko, ali moze. 13 utakmica znaci 39 bodova i sve je moguce. Hvala na lijepim rijecima iz Tuzle i Sarajeva. Mnogi su nas smatrali seljacima i glavnim kandidatima za ispadanje. Ovo prvo nismo bili, drugo jesmo definitivno ali su se svi uvjerili da je Mladost ozbiljan klub s ciljem i planom, a takvi klubovi trebaju BH fudbalu. Sto se tice ovih jadova iz Prijedora oni su se pokazali kao crna rupa i hvala Bogu pa idu da se ganjaju po sumama i gorama sumske
Sumske? A kad neko pomene **** onda odmah nacionalista, pa ovo, pa ono :thumbdown:

Edit: umjesto ovih zvjezdica sam napisao federacija, sa P umjesto F. A zasto onda “sumska“ nije na listi cenzurisanih rijeci? Cc :thumbdown:
Sto se mene tice ja ne priznajem ni **** ni Sumsku. Bilo bi nam bolje bez i jednog i drugog zla ali to sad otvara neke teme koje ne pripadaju ovdje.

Addict
Postovi: 1084
Pridružen/a: 24 mar 2015, 08:43
Kontakt:

Re: RE: Re: Ko će ostati u skracenoj PL BiH - predviđanja

Post Postao/la Addict » 03 dec 2015, 14:28

bluearmy je napisao/la:
Vulture je napisao/la:
Addict je napisao/la:
Sumske? A kad neko pomene **** onda odmah nacionalista, pa ovo, pa ono :thumbdown:

Edit: umjesto ovih zvjezdica sam napisao federacija, sa P umjesto F. A zasto onda “sumska“ nije na listi cenzurisanih rijeci? Cc :thumbdown:
De pusti to . Jednu sezonu na nivou i odmah su jaci od Barse. Lijepo je nama igrati po sumama i gorama RS !
Eto onda super. Drago mi je zbog vas, onda nema ljutnje.

Avatar
FKMLADOSTDK
Postovi: 1091
Pridružen/a: 08 jun 2015, 13:37
Lokacija: Doboj/Kakanj
Kontakt:

Re: Ko će ostati u skracenoj PL BiH - predviđanja

Post Postao/la FKMLADOSTDK » 03 dec 2015, 21:10

Prijedor je napisao/la:
FKMLADOSTDK je napisao/la:
Prijedor je napisao/la:Ispadaju:

Drina
Velez
Travnik
Olimpik
Rudar
Mladost DK

:salut:

Ovdje si jedino za Mladost pogodio da ispada, ali ostali imaju šanse za opstanak. Recimo Borac, on je sebi već osigurao opstanak. :urnebes:
Sine moj Dodo ako bude htio da Borac ostane a Mladost DK se ugasi ko klub tako ce i biti... Vidi se da ste novi u ovoj ligi. Nisi svjestan kakve kradje i lakrdije idu drugu polusezonu, ali hvala Bogu ziv bio pa vidio.
Ćuj Dodo ako bude htio? Pa dobro, možda vam taj tip i određuje bukvalno sve, ali što se Mladosti tiće, može da je gleda samo na tv-u i ništa više. Prekosutra se sastajemo, sve će ti se samo kazati, i ko je Dodo i šta je Mladost i kakav je Kakanj. Što se krađa tiće, one su već poćele, posebno protiv nas, navlaćenje sudija protivnicima i sl., ali druže mi smo spremni da igramo i protiv sudija, toliko smo dobri. I pored svega toga kažem da je ovo najbolja liga na svijetu. Sve naše tekme u PL gledam sa užitkom, ostale stranjske lige samo popunjavaju prazan prostor u eteru.
Mladost prezire posljedice, i u tome je njezina snaga.
Hajmo-Hajde-Svi-u-Napad.

Avatar
Vulture
Postovi: 325
Pridružen/a: 06 okt 2015, 07:03
Lokacija: " СТАЈАЊЕ
Kontakt:

Re: Ko će ostati u skracenoj PL BiH - predviđanja

Post Postao/la Vulture » 04 dec 2015, 01:37

FKMLADOSTDK je napisao/la:
Prijedor je napisao/la:
FKMLADOSTDK je napisao/la:[quote="Prijedor"Ispadaju:

Drina
Velez
Travnik
Olimpik
Rudar
Mladost DK

:salut:

Ovdje si jedino za Mladost pogodio da ispada, ali ostali imaju šanse za opstanak. Recimo Borac, on je sebi već osigurao opstanak. :urnebes:
Sine moj Dodo ako bude htio da Borac ostane a Mladost DK se ugasi ko klub tako ce i biti... Vidi se da ste novi u ovoj ligi. Nisi svjestan kakve kradje i lakrdije idu drugu polusezonu, ali hvala Bogu ziv bio pa vidio.
Ćuj Dodo ako bude htio? Pa dobro, možda vam taj tip i određuje bukvalno sve, ali što se Mladosti tiće, može da je gleda samo na tv-u i ništa više. Prekosutra se sastajemo, sve će ti se samo kazati, i ko je Dodo i šta je Mladost i kakav je Kakanj. Što se krađa tiće, one su već poćele, posebno protiv nas, navlaćenje sudija protivnicima i sl., ali druže mi smo spremni da igramo i protiv sudija, toliko smo dobri. I pored svega toga kažem da je ovo najbolja liga na svijetu. Sve naše tekme u PL gledam sa užitkom, ostale stranjske lige samo popunjavaju prazan prostor u eteru.[/quote]
Ma dodo ce samo da ulozi u igokeu, i toliko o sportu od njega. Puca njemu ono za fudbalom
У СРЦУ ' ЈЕ ЦРВЕНО-? "
" $ $ " ЈА - " С ",
ЈЕР ОН ЈЕ " " / $,
& У СРЦУ ' ЈЕ &... ? 87

$ & " & & & '!

? ", $ $ " "!

ziher
Postovi: 888
Pridružen/a: 19 jul 2013, 14:49
Kontakt:

Re: Ko će ostati u skracenoj PL BiH - predviđanja

Post Postao/la ziher » 04 dec 2015, 08:54

Ma puca svim politicarima neka stvar za fudbalom, sve je to isti sljam ;)

Avatar
NYKnicks Fan
Postovi: 6106
Pridružen/a: 05 jan 2011, 12:17
Kontakt:

Re: Ko će ostati u skracenoj PL BiH - predviđanja

Post Postao/la NYKnicks Fan » 04 dec 2015, 11:26

Drina, Velez, Travnik, Olimpik, Rudar, Borac.

Avatar
Vulture
Postovi: 325
Pridružen/a: 06 okt 2015, 07:03
Lokacija: " СТАЈАЊЕ
Kontakt:

Re: Ko će ostati u skracenoj PL BiH - predviđanja

Post Postao/la Vulture » 05 dec 2015, 00:23

NYKnicks Fan je napisao/la:Drina, Velez, Travnik, Olimpik, Rudar, Borac.
Ima još da se igra i igra, a ima i prelazni rok, ništa još nije ni dijelom riješeno. Jednino možda Velež možemo znati da će ispasti, ali ko zna, svašta može biti na proljeće ;)
У СРЦУ ' ЈЕ ЦРВЕНО-? "
" $ $ " ЈА - " С ",
ЈЕР ОН ЈЕ " " / $,
& У СРЦУ ' ЈЕ &... ? 87

$ & " & & & '!

? ", $ $ " "!

Avatar
FliX
Postovi: 4731
Pridružen/a: 13 nov 2011, 22:55
Kontakt:

Re: Ko će ostati u skracenoj PL BiH - predviđanja

Post Postao/la FliX » 05 dec 2015, 00:29

Ja mislim da ce Drina biti zakucana za dno!

Avatar
samirr
Postovi: 8894
Pridružen/a: 26 avg 2013, 00:02
Kontakt:

Re: Ko će ostati u skracenoj PL BiH - predviđanja

Post Postao/la samirr » 05 dec 2015, 00:43

Velez i drina sigurno ispadaju a za ostale jos ima nade.
Zukanović, kralj cijena za PL BiH na TM!

Avatar
NYKnicks Fan
Postovi: 6106
Pridružen/a: 05 jan 2011, 12:17
Kontakt:

Re: Ko će ostati u skracenoj PL BiH - predviđanja

Post Postao/la NYKnicks Fan » 05 dec 2015, 11:05

Vulture je napisao/la:
NYKnicks Fan je napisao/la:Drina, Velez, Travnik, Olimpik, Rudar, Borac.
Ima još da se igra i igra, a ima i prelazni rok, ništa još nije ni dijelom riješeno. Jednino možda Velež možemo znati da će ispasti, ali ko zna, svašta može biti na proljeće ;)
Vidiš da piše - predviđanja. :wave:

Avatar
PitarBordo
Postovi: 7169
Pridružen/a: 06 jul 2015, 10:14
Lokacija: #SanjamZlatnoProljeće
Kontakt:

Re: Ko će ostati u skracenoj PL BiH - predviđanja

Post Postao/la PitarBordo » 05 dec 2015, 11:21

Velež ispada nažalost... Od ovih ostalih koji su u bubnju mislim da će Travnik i Vitez zamjeniti mjesta samo... Dakle Velež, Drina, Borac, Olimpic, Rudar i Vitez...
Samo Saraj'vo.

Avatar
Vulture
Postovi: 325
Pridružen/a: 06 okt 2015, 07:03
Lokacija: " СТАЈАЊЕ
Kontakt:

Re: Ko će ostati u skracenoj PL BiH - predviđanja

Post Postao/la Vulture » 05 dec 2015, 15:22

PitarBordo je napisao/la:Velež ispada nažalost... Od ovih ostalih koji su u bubnju mislim da će Travnik i Vitez zamjeniti mjesta samo... Dakle Velež, Drina, Borac, Olimpic, Rudar i Vitez...
Velež najvjerovatnije... A Borac ovom pobjedom kreće uzlaznom putanjom, tako da.. Najverovatnije crveno-plavo proljeće :cool:
У СРЦУ ' ЈЕ ЦРВЕНО-? "
" $ $ " ЈА - " С ",
ЈЕР ОН ЈЕ " " / $,
& У СРЦУ ' ЈЕ &... ? 87

$ & " & & & '!

? ", $ $ " "!

Avatar
Evolve
Postovi: 4370
Pridružen/a: 01 jul 2015, 10:11
Lokacija: http://www.nk-sirokibrijeg.com/
Kontakt:

Re: Ko će ostati u skracenoj PL BiH - predviđanja

Post Postao/la Evolve » 05 dec 2015, 15:24

Velika pobjeda Borca. Al jos imaju puno posla na proljeće...
NK Široki Brijeg

Avatar
FliX
Postovi: 4731
Pridružen/a: 13 nov 2011, 22:55
Kontakt:

Re: Ko će ostati u skracenoj PL BiH - predviđanja

Post Postao/la FliX » 05 dec 2015, 15:42

Cestitke Borcu.. ovi kakanjci su mi bili dragi. U zadnje vrijeme jako se digli. Drago mi je sto ih je Borac "marno" i tako bar djelimicno spustio na zemlju.

Avatar
Wolffire
Postovi: 1451
Pridružen/a: 08 dec 2009, 20:29
Kontakt:

Re: Ko će ostati u skracenoj PL BiH - predviđanja

Post Postao/la Wolffire » 05 dec 2015, 15:54

FliX je napisao/la:Cestitke Borcu.. ovi kakanjci su mi bili dragi. U zadnje vrijeme jako se digli. Drago mi je sto ih je Borac "marno" i tako bar djelimicno spustio na zemlju.
Drago mi je da ti je sad srce na mjestu. Bgmi tesko ce i Borac ostat ako se ne pojaca pa danas su mogli komotno 5 komada primiti. Nasa realizacija katastrofa.

Avatar
FliX
Postovi: 4731
Pridružen/a: 13 nov 2011, 22:55
Kontakt:

Re: Ko će ostati u skracenoj PL BiH - predviđanja

Post Postao/la FliX » 05 dec 2015, 22:41

Wolffire je napisao/la:
FliX je napisao/la:Cestitke Borcu.. ovi kakanjci su mi bili dragi. U zadnje vrijeme jako se digli. Drago mi je sto ih je Borac "marno" i tako bar djelimicno spustio na zemlju.
Drago mi je da ti je sad srce na mjestu. Bgmi tesko ce i Borac ostat ako se ne pojaca pa danas su mogli komotno 5 komada primiti. Nasa realizacija katastrofa.
Ma u sustini briga me za Borac, samo uzdigli ste se kao da ste Barcelona, a od Kaknja napravili Kataloniju. Olako ste poceli upisat bodove ko god vam dodje.. uglavnom sretno vam..

Addict
Postovi: 1084
Pridružen/a: 24 mar 2015, 08:43
Kontakt:

Re: RE: Re: Ko će ostati u skracenoj PL BiH - predviđanja

Post Postao/la Addict » 07 dec 2015, 19:45

FliX je napisao/la:
Wolffire je napisao/la:
FliX je napisao/la:Cestitke Borcu.. ovi kakanjci su mi bili dragi. U zadnje vrijeme jako se digli. Drago mi je sto ih je Borac "marno" i tako bar djelimicno spustio na zemlju.
Drago mi je da ti je sad srce na mjestu. Bgmi tesko ce i Borac ostat ako se ne pojaca pa danas su mogli komotno 5 komada primiti. Nasa realizacija katastrofa.
Ma u sustini briga me za Borac, samo uzdigli ste se kao da ste Barcelona, a od Kaknja napravili Kataloniju. Olako ste poceli upisat bodove ko god vam dodje.. uglavnom sretno vam..
100% si upravu. Kazem ti kao navijac Mladosti, poletili smo i dobar samar u dobro vrijeme. Samo vjeruj mi cudo je sta smo fulali sve i da je realno kako nije bilo bi recimo 5-1. Ali to se naravno ne pise nigdje.

Odgovori

Natrag na “Premijer liga BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: aimar21 i 25 gostiju.