BiH - Lihtenštajn / Litvanija - BiH

Moderatori/ce: Monolog,insider,_dreamer_,ribery

Avatar
Goalgetter
Postovi: 24574
Pridružen/a: 04 feb 2011, 12:48
Kontakt:

Re: BiH - Lihtenštajn / Litvanija - BiH

Post Postao/la Goalgetter » 16 okt 2013, 18:51

dr.van nostrand je napisao/la:Koliko smo puta mi bili u ovakvim/slicnim situacijama :(

[youtube][/youtube]
Jbt i ja gledam danas koji peh, primise jeftino dva gola u sudijskoj nadoknadi.

bavarian_bk
Postovi: 4878
Pridružen/a: 24 sep 2009, 23:49
Lokacija: Bosanska Krupa
Kontakt:

Re: BiH - Lihtenštajn / Litvanija - BiH

Post Postao/la bavarian_bk » 16 okt 2013, 18:55

Mislim da momci zaslužuju bar minut šutnje na utakmici protiv Argentine i da se crne trake nosi u njihovu počast. Kada su oni mogli prevaliti tolike kilometre zbog reprezentacije i BiH može i reprezentacija bar to uraditi za njih.

I vjerujte , Hasib nije bio jedan od onih što se za Bajram oleše pa ne znaju šta će od sebe , to je dokazao i na ovom videu , tako da ne vjerujem da je alkohol uzrok nesreće .

VJEČNI RAHMET
HASIB MAHMIĆ BIBO
ALMIR KASUMOVIĆ
VILDAN PEHLIĆ !

:cry: :cry: :cry:

Avatar
Alucard
Postovi: 1630
Pridružen/a: 04 jul 2009, 02:39
Kontakt:

Re: BiH - Lihtenštajn / Litvanija - BiH

Post Postao/la Alucard » 16 okt 2013, 18:55

Ej samo da kažem za one koji ne znaju, odmah poslije dnevnika na FTV-u u 20 sati imate emisiju Odgovorite ljudima a gosti su Pape i Osim ;)


Avatar
Otelo
Postovi: 33542
Pridružen/a: 26 nov 2012, 17:42
Lokacija: Dark side of the moon
Kontakt:

Re: BiH - Lihtenštajn / Litvanija - BiH

Post Postao/la Otelo » 16 okt 2013, 19:02

Alucard je napisao/la:
Otelo je napisao/la:sta je spaha uradio sinoc?
Spaha nije ništa ali Spaho jest :D

Evo upravo gledam po ko zna koji put ovu proslavu sa Spahom glavnim akterom i umirem od smijeha!

Počelaa je i ki ša, ali NE KA JE! Ne ma ve ze! Stigao je i PA PE :lol: :mrgreen:
a onda sam pomjesao a Velidu sam se valjao od smijeha
"One of the things I keep reminding players is that when you're lost in a fog, you must stick together. Then you don't get lost. If there's a secret about Liverpool, that's it."

Avatar
Adi_Zepce
Postovi: 4396
Pridružen/a: 10 sep 2009, 14:10
Lokacija: Teslic/Zepce
Kontakt:

Re: BiH - Lihtenštajn / Litvanija - BiH

Post Postao/la Adi_Zepce » 16 okt 2013, 19:04

Tek sam sada doznao za ove nase navijace.Prezalosno,stvarno.Pocivali u miru Bozijem :cry:
De pequeño yo te empecé a seguir! Poco a poco me enamoré de ti! Cuando juegues siempre estaré a tu lado! No me falles Valencia! Yo nunca te he fallado!!!

www.valencia-balkan.net

Avatar
AARON16
Postovi: 62
Pridružen/a: 26 avg 2013, 17:15
Kontakt:

Re: BiH - Lihtenštajn / Litvanija - BiH

Post Postao/la AARON16 » 16 okt 2013, 19:09

uh slavlje se sleglo :D . šta reći :lol: . ništa.

Koja atmosfera sinoć majko mila 8-)

Avatar
Otelo
Postovi: 33542
Pridružen/a: 26 nov 2012, 17:42
Lokacija: Dark side of the moon
Kontakt:

Re: BiH - Lihtenštajn / Litvanija - BiH

Post Postao/la Otelo » 16 okt 2013, 19:23

Evo sad mi kaze djevojka da je ovaj prezivjeli njen rodjak.
"One of the things I keep reminding players is that when you're lost in a fog, you must stick together. Then you don't get lost. If there's a secret about Liverpool, that's it."

Avatar
majestic24
Postovi: 17398
Pridružen/a: 29 maj 2009, 23:26
Kontakt:

Re: BiH - Lihtenštajn / Litvanija - BiH

Post Postao/la majestic24 » 16 okt 2013, 19:35

Nemogu vjerovati sto se desilo mojim krajisnicima. Jednog momka poznajem,Vildana...jednostavno nemogu vjerovati

Neka im je rahmet dusi
GLORY,GLORY MAN.UNITED : 1907–08, 1910–11, 1951–52, 1955–56, 1956–57, 1964–65, 1966–67, 1992–93, 1993–94, 1995–96, 1996–97, 1998–99, 1999–2000, 2000–01, 2002–03, 2006–07, 2007–08, 2008–09, 2010–11 , 2012-13

..:::The Black Mamba Strikes Again::...

Volvic
Postovi: 1420
Pridružen/a: 18 avg 2012, 14:18
Lokacija: Paris
Kontakt:

Re: BiH - Lihtenštajn / Litvanija - BiH

Post Postao/la Volvic » 16 okt 2013, 19:36

Goalgetter je napisao/la:slika

Zalosno :roll: :?
MOZEL MOLIMTE NEKO TEMU ZA TE MOMKE OTVORIT. Mislim da zasluzuju, i nemogu vako nesto tuzno vidjet, i direktno ispod neku zajebanciju. :roll: :cry:

Avatar
AARON16
Postovi: 62
Pridružen/a: 26 avg 2013, 17:15
Kontakt:

Re: BiH - Lihtenštajn / Litvanija - BiH

Post Postao/la AARON16 » 16 okt 2013, 19:54

Pre nego što horski konstatujemo "beš Mondijal koji Bosne nema" (umotvorina hrvatskog kolege), hajde da se zapitamo zbog čega ih većina doživljava kao rođake?

Naše sopstvene mane tamo su kao uveličane lupom, podeljena zemlja koja stenje pod teretom prošlosti. Narod koji su osedlali politikanti nahranjeni strahom i nepoverenjem onih što su se gledali preko nišana. I na sve to, siromaštvo, sirovina za mržnju.

U loncu u kome dva od tri naroda gledaju ka drugim reprezentacijama glođući nacionalnu pripadnost kao temelj države u državi, Bosanci igraju odličan fudbal.

Prvi put kada sam ih gledao pre nekoliko godina, to mi je bio osnovni utisak, igraju se. Ni traga od one zamornog i budalastog balkanskog pokušaja da se bude Italijan, negde između samokontrole, strpljenja budističkog sveštenika i bacanja mamca rivalu. Ti pokušaji kopiranja Latina, svedoci ste, uvek nekako završe na nauljenoj kosi i porazu od 1:0.

Ništa od toga, Bosna igra, ume da bude beznadežno srčana, naivna, neoprezna ali sa dobrom namerom. Jeste, te dobre namere su kaldrma na putu ka paklu, ali je ovaj tim skrenuo na pravu stranu kod Albukerkija i završio u Brazilu.

Pohitaće mnogi da njihov uspeh pripišu činjenici da im je glavni rival bila Grčka u kojoj su golgeteri ređi od solventnog javnog preduzeća. Treba li da vas podsećam da smo mi ispisali najsvetliju stranicu estonskog fudbala? Balkanske procene veličine su vazda bile problematične.

Nije samo do protivnika, Bosanci igraju dobro par ciklusa, oformili su generaciju koja se ozbiljnom fudbalu učila daleko od svih onih balkanskih grbavica i livada na kojima vas brzo prođe želja za igranjem.

Kada takve okupite oko ideje, a dovoljno su mladi da još uvek nose ideale po džepovima, dobićete suštinu umesto šarene mašne i prazne kutije.

Njihovi najbolji igrači ne izgledaju nijednog trenutka kao da im je bilo čega previše, počev od para, preko ambicije, pa do odgovornosti. Ne deluju ni smoreno, ni oholo zbog činjenice da su bolji od zemlje kojoj pripadaju.

Ovaj uspeh već danas neće biti nevin, odvešće ga političari u mrak i svašta mu obećati kako bi ga zaveli i obeščastili, ali sa samom igrom to nema veze, njena emocija ostaće nedirnuta.

Mlađi se ne sećaju kako je Pape Sušić plesao fudbal, moja generacija ga je kačila u onim poznim godinama kada je dobio patinu, predstavljao skupoceni antikvitet u reprezentaciji umiruće države. Igrao je za one sa skupljim ulaznicama, ubeđivao ih da njihova novčana žrtva vredi svaku paru. Današnja gomila ošišanih i besnih sa besplatnom ulaznicom i poklonjenim sendvičom, ništa tu ne bi razumela.

Jedan takav kao Pape će oplemeniti svaki tim, makar stajao kraj klupe i emitovao šarm. Bosanci prosipaju talenat nemilice, to je fudbal bez zadnje misli.

Nisam siguran da su samo oni veliki dobitnici, nešto je tu ućarila i sama igra. Brazilci će videti tim koji nije poneo računaljku i ne mrmlja "bod od Ekvadora, tri od Australije, i da Nemačka ne zapinje u poslednjem kolu", mantru da se prođe u osminu finala i ispadne kad voz ubrza. Oni to neće raditi, što je premisa za velike stvari.

Bosanci, savet, opustiš se i uživaš, kao i oni na tribinama. Mondijal tome služi, zbog toga se i igra leti...

Toliko.

Chapman
Postovi: 1013
Pridružen/a: 02 jul 2013, 15:17
Lokacija: Luizijana, Amerika
Kontakt:

Re: BiH - Lihtenštajn / Litvanija - BiH

Post Postao/la Chapman » 16 okt 2013, 20:12

Boze sacuvaj evo sad gledam i ovaj klip, ne mogu da vjerujem majke mi.

Neka im dragi Allah podari Dzennet.

Emir_BIH
Postovi: 433
Pridružen/a: 03 jun 2011, 14:05
Lokacija: Komsija.
Kontakt:

Re: BiH - Lihtenštajn / Litvanija - BiH

Post Postao/la Emir_BIH » 16 okt 2013, 20:16

Tuzno. Nemam sta da kazem, nek im Allah podari Dzennet. RIP.
Lepa Brena - Mani zemlju koja Bosnu nema.

Avatar
badblueboylivno
Postovi: 8701
Pridružen/a: 01 jul 2010, 17:57
Lokacija: EU :rolajz:
Kontakt:

Re: BiH - Lihtenštajn / Litvanija - BiH

Post Postao/la badblueboylivno » 16 okt 2013, 20:23

bavarian_bk je napisao/la:I vjerujte , Hasib nije bio jedan od onih što se za Bajram oleše pa ne znaju šta će od sebe , to je dokazao i na ovom videu , tako da ne vjerujem da je alkohol uzrok nesreće.
Tko zna, video otamo izgleda užasno, ona magluština na cesti, sredina desetog mjeseca u hladnoj Europi. Tako je kako je, nedavno sam pretrpio sličan gubitak i suosjećam sa obiteljima ovih momaka. Neka im je vječni pokoj. :(
Hayley <3

Avatar
Virtu4l
Postovi: 61911
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Re: BiH - Lihtenštajn / Litvanija - BiH

Post Postao/la Virtu4l » 16 okt 2013, 20:26

Gledam ovu Panamu i tuga me uhvati, samo mi znamo kako im je...
Evribadi sej Željo
Željoooo

Avatar
schweinsteiger
Postovi: 3330
Pridružen/a: 07 okt 2010, 21:25
Kontakt:

Re: BiH - Lihtenštajn / Litvanija - BiH

Post Postao/la schweinsteiger » 16 okt 2013, 20:36

Da Dragi Allah podari dzenet sve trojici momaka.
Steta sto se nesto ovako dogodilo na tako vazan dan za naciju,jer taj datum ce se spominjati jos dugo,dugo,a njihove porodice ce se uvijek prisjetiti najgoreg.
Zasluzuju da nasi reprezentativci barem nose crne trake na sledecoj utakmici,ili na prvoj SPa.
#miasanmia

Avatar
Semirr
Postovi: 256
Pridružen/a: 09 jul 2009, 18:06
Kontakt:

Re: BiH - Lihtenštajn / Litvanija - BiH

Post Postao/la Semirr » 16 okt 2013, 20:41

vise bih zelio da su momci zivi, nego da smo otisli u Brazil, al' eto, sudbina je takva. Da im dragi Allah podari lijepi Dzennet.

Avatar
mostar_mo
Postovi: 3390
Pridružen/a: 04 jun 2009, 16:49
Kontakt:

Re: BiH - Lihtenštajn / Litvanija - BiH

Post Postao/la mostar_mo » 16 okt 2013, 20:44

Semirr je napisao/la:vise bih zelio da su momci zivi, nego da smo otisli u Brazil, al' eto, sudbina je takva. Da im dragi Allah podari lijepi Dzennet.

svaki normalan čovjek da može birati izabrao bi isto medjutim kako i sam kažeš sudbina je takva..ono što možemo učiniti za njih je sjećati ih se kako na tribini tako i kući te moliti dragog Allaha da im podari dzennet...
Nek se naše pjesme ore pjevat ćemo cijelu noć
nek Mostarom baklje gore s Veležom ću u smrt poć
i kad žarko sunce sija i kad hladne liju kiše
mi pjevamo našu pjesmu volim Velež nikog više

Avatar
Alucard
Postovi: 1630
Pridružen/a: 04 jul 2009, 02:39
Kontakt:

Re: BiH - Lihtenštajn / Litvanija - BiH

Post Postao/la Alucard » 16 okt 2013, 20:46

A Ćire legende zajeba on Javni servis i ovog jadnog voditelja koji hoće da propadne od srama! :lol: :oops: :mrgreen: :D

Lucryler
Postovi: 868
Pridružen/a: 08 jan 2011, 23:01
Kontakt:

Re: BiH - Lihtenštajn / Litvanija - BiH

Post Postao/la Lucryler » 16 okt 2013, 20:47

Alucard je napisao/la:A Ćire legende zajeba on Javni servis i ovog jadnog voditelja koji hoće da propadne od srama! :lol: :oops: :mrgreen: :D
Kontam ja ko se ono smije i skiči od smjeha , KAD ONO PAPE! AHAHAHAHAHA :D

Odgovori

Natrag na “Arhiva”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 1 gost.