FK Sloboda (opšte diskusije)

Avatar
solinas
Postovi: 10097
Pridružen/a: 24 jan 2015, 23:06
Kontakt:

Re: FK Sloboda (opšte diskusije)

Post Postao/la solinas » 17 jun 2017, 12:14

Penaltiky je napisao/la:Hoćeš mi molim te hipotetički odgovorit ko bi trebobbit sljedeći predsjednik Slobode po tebi il ćeš nastavit da pričaš o Jasminu
O Jasminu se mora pricati,jer niko nemoze biti predsjednik Slobode dok on ne aminuje....znas to i sam,zato molim te ohladi malo...
Dok se stvari ne promjene iznutra,statut i uredjenje kluba,niti ce doci predsjednik nezavisan od politike i Jasmina,niti ce doci neko sa parama...nego cemo ovako...ko i zadnjih 20 godina....zivotariti.
Najveci nas problem je nacin funkcionisanja kluba,baziran na komunizmu,sa primjesma savremenog doba.
Sve je nase,a ustvari njihovo,gdje se mi ne pitamo nista.
"Modra boja,na bijelome platnu,
Sest ljiljana vezenih u zlatu,
To je zastava ,nasa Bosanska".

"Velikim Bogom se kunemo, da robovi biti necemo".
Prvi predsjednik predsjednistva R BIH Alija Izetbegovic.

Avatar
Penaltiky
Postovi: 15051
Pridružen/a: 14 maj 2017, 17:04
Kontakt:

Re: FK Sloboda (opšte diskusije)

Post Postao/la Penaltiky » 17 jun 2017, 12:22

Neću ohladut jer se ovdje slavi što je Mačak otišao, ko da stoji des arapa u redu da preuzme. Pa dajte tog čocjeka s parama.

Što prije shvatite da niko s parama neće doć i da nam opština neće davati budžet nego da se on treba obezbjediti preko ulaznica, sponzora i nagrada, na kraju krajeva što vi Jasmina i bolio **** kad je na Tušnju 2000 ljudi.

Mačak je doveo nekoliko sponzora. I ja se slažem da nije kapacitet i da nije za to mjesto.
Šit bi loš, a sudžuk žilav...

Avatar
solinas
Postovi: 10097
Pridružen/a: 24 jan 2015, 23:06
Kontakt:

Re: FK Sloboda (opšte diskusije)

Post Postao/la solinas » 17 jun 2017, 12:32

Penaltiky je napisao/la:Neću ohladut jer se ovdje slavi što je Mačak otišao, ko da stoji des arapa u redu da preuzme. Pa dajte tog čocjeka s parama.

Što prije shvatite da niko s parama neće doć i da nam opština neće davati budžet nego da se on treba obezbjediti preko ulaznica, sponzora i nagrada, na kraju krajeva što vi Jasmina i bolio **** kad je na Tušnju 2000 ljudi.

Mačak je doveo nekoliko sponzora. I ja se slažem da nije kapacitet i da nije za to mjesto.
Macak nije otisao....
A jutros sam u miru pogledao njegov intervju,i vise nebuloza nisam vidio u zivotu...dobro mu je rekao bivsi,de molim te dokazi ........
Svaki klub u BIH radi isto,i ne placa drzavi puni iznos....Husic nije bio izuzetak,ali samo je nas direktor,u historiji nogometa u bih,sliko ugovore i poslao novinarima....za inspekcije,oni su krivi ne Husic,pa u Sarajevu Duljevic,Ahmetovic,svi tako primaju platu,jedan iznos za drzavu,drugi na ruke.
"Modra boja,na bijelome platnu,
Sest ljiljana vezenih u zlatu,
To je zastava ,nasa Bosanska".

"Velikim Bogom se kunemo, da robovi biti necemo".
Prvi predsjednik predsjednistva R BIH Alija Izetbegovic.

Eisenbahner1921
Postovi: 2991
Pridružen/a: 11 nov 2015, 17:10
Kontakt:

Re: FK Sloboda (opšte diskusije)

Post Postao/la Eisenbahner1921 » 20 jun 2017, 11:36

SlobodaTuzla1919 je napisao/la:
_dreamer_ je napisao/la:po ovoj okolokole prici meni to mirise na slijedece:

pravili su se neki minimalci ugovori koji su se koristili kao osnovica za obracun poreza i doprinosa prema socijalnom (ne znam sad sta konkretno igracima mora klub da placa), a "ispod ruke" se pravio dogovor (doduse u pismenoj formi) po kojem su igraci dobivali razliku na ruke (ovo nema sanse da bi moglo preko racuna kluba).

Eh sad, ako sam ja to dobro skontao, to je u principu ono sto kod nas privatnici uglavnom rade, prijavi na minimalac, a razliku daj na ruke. A problem je ispao jel kad je Karic propjevao da su igraci imali sasvim druge ugovore od onih koji su savezu prijavljeni...

Sta znam, Azmir tu u principu jeste nenamjerno zayebao Slobodu, no su usrali i ovi iz kluba, a problem je nastao jer UO nije mogao pokriti te ugovore sa strane pa se pocelo pricati naokolo kolike ugovore igraci zapravo ima i porezna/socijalno to namirisali. U principu, problema nebi ni bilo da je Azmir ostao jer on bi te ugovore ispod ruke i ispostovao, a ovako posto je otisao, UO to nije mogao ispostovati jer su kokuzi...

Glupa situacija totalno, ima svacije krivice ako cemo realno, Azmir nije razmisljao kad je pravio ugovore o tome hoce li to biti problem za Slobodu ako se on jednog dana pokupi...
mislim da si dobro zakljucio :mrgreen: fazon je što se tako radi i u Želji i Sarajevu i svakom klubu... i kako sam mogao čuti poreska zna za to ali ajde da kažem ne želi reagovati osim ako ovako iz kluba ne izadju i javno to pokažu kao što je Karić
U Zelji se ne radi na taj nacin. Ne zna za to poreska, jer da zna, ne bi nam nabila one silne dugove na vrat upravo zbog toga, a nama su, za razliku od svih klubova, u poslijednjih godinu dana tri puta dosli.. I nista nisu pronasli.
Tako da, ne izmisljaj.
Životni saputnik! 1921

Avatar
zlo87
Postovi: 3287
Pridružen/a: 04 dec 2015, 21:14
Kontakt:

Re: FK Sloboda (opšte diskusije)

Post Postao/la zlo87 » 21 jun 2017, 14:15

Jel fakat niste dobili licencu?
Pjevam ti iz duše kad svi ostali šute, poklanjam ti vječnost, ne samo minute..

NAJGORA_BAGRA
Postovi: 4150
Pridružen/a: 13 jan 2011, 01:47
Lokacija: http://www.fksloboda.ba/
Kontakt:

Re: FK Sloboda (opšte diskusije)

Post Postao/la NAJGORA_BAGRA » 21 jun 2017, 14:21

zlo87 je napisao/la:Jel fakat niste dobili licencu?
Ma bit ce licence na kraju, kao uvijek do sad. Samo je ovo "opomena".

Avatar
zlo87
Postovi: 3287
Pridružen/a: 04 dec 2015, 21:14
Kontakt:

Re: FK Sloboda (opšte diskusije)

Post Postao/la zlo87 » 21 jun 2017, 14:24

NAJGORA_BAGRA je napisao/la:
zlo87 je napisao/la:Jel fakat niste dobili licencu?
Ma bit ce licence na kraju, kao uvijek do sad. Samo je ovo "opomena".
Aha, uredu onda.
Pjevam ti iz duše kad svi ostali šute, poklanjam ti vječnost, ne samo minute..

Avatar
Slobodas
Postovi: 3479
Pridružen/a: 04 dec 2012, 19:57
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: FK Sloboda (opšte diskusije)

Post Postao/la Slobodas » 21 jun 2017, 14:48

Nogometni savez BiH ne može oduzeti licencu Slobodi?

evo procitajte covijek koji poznaje materiju sve fino objasnio !!! ovo se moze uraditi samo na silu ali je i nama pun qurac pa cemo se onda tuziti do boga ako treba :thumbup:

https://www.****/vijest/nogometni- ... odi-253630
Jedan grad jedna ljubav -- Sloboda Tuzla 1919
Azmir Husic i Jasmin Imamovic nisu jedni od nas !!!
ǝpnsɐɹpǝɹd ısnɹ ǝظuɐuz
NSBIH skupina lopova , SAVEZ NAPOLJE !!!

miki651
Postovi: 1693
Pridružen/a: 30 jun 2013, 19:15
Kontakt:

Re: FK Sloboda (opšte diskusije)

Post Postao/la miki651 » 21 jun 2017, 17:28

Jednostavno pitanje.. Kako u drugim klubovima igrači ne tuže klub, barem ne u ovolikom broju? Ili ako tuže klub se dogovori ili nekako isplati. Recimo kao Borac ovih dana. Drugi klubovi ne prikazuju javno fiktivne ugovore kao što čine čelnici Slobode radi unutarnjih previranja. Tužite savez uefi i ekspresno ste ne u federalnoj nego u najnižem stupnju natjecanja. A možda je to i cilj vašeg rukovodstva ili onog koji ih je tu instalirao. Sloboda ugašena, peremo ruke mi nismo krivi, reprograma nena niti potrebe za njim.

Avatar
wobly92
Postovi: 9525
Pridružen/a: 04 okt 2013, 12:45
Kontakt:

Re: FK Sloboda (opšte diskusije)

Post Postao/la wobly92 » 21 jun 2017, 17:31

Drug ti si ovdje zalut'o
When you see a person who has been given more than you in money and beauty, look to those who have been given less.

Avatar
Esport
Postovi: 4314
Pridružen/a: 06 avg 2016, 18:37
Kontakt:

Re: FK Sloboda (opšte diskusije)

Post Postao/la Esport » 21 jun 2017, 20:41

Slobodas je napisao/la:Nogometni savez BiH ne može oduzeti licencu Slobodi?

evo procitajte covijek koji poznaje materiju sve fino objasnio !!! ovo se moze uraditi samo na silu ali je i nama pun qurac pa cemo se onda tuziti do boga ako treba :thumbup:

https://www.****/vijest/nogometni- ... odi-253630

Tuziti iz federalne

staragarda
Interni moderator
Postovi: 12196
Pridružen/a: 15 avg 2012, 23:17
Kontakt:

Re: FK Sloboda (opšte diskusije)

Post Postao/la staragarda » 21 jun 2017, 21:20

miki651 je napisao/la:Jednostavno pitanje.. Kako u drugim klubovima igrači ne tuže klub, barem ne u ovolikom broju? Ili ako tuže klub se dogovori ili nekako isplati. Recimo kao Borac ovih dana. Drugi klubovi ne prikazuju javno fiktivne ugovore kao što čine čelnici Slobode radi unutarnjih previranja. Tužite savez uefi i ekspresno ste ne u federalnoj nego u najnižem stupnju natjecanja. A možda je to i cilj vašeg rukovodstva ili onog koji ih je tu instalirao. Sloboda ugašena, peremo ruke mi nismo krivi, reprograma nena niti potrebe za njim.
Ma za dosta stvari si u pravu....al de fakat jel' smijurija ovo sto rade....ako pratis desavanja
DA VIDIS...DA ZNAS...DA PAMTIS....11.07.1995....NEVER FORGET SREBRENICA

Avatar
Esport
Postovi: 4314
Pridružen/a: 06 avg 2016, 18:37
Kontakt:

Re: FK Sloboda (opšte diskusije)

Post Postao/la Esport » 21 jun 2017, 22:04

Ja kao i vecina normalnih ljudi zelimo da Sloboda bude u lizi. Ali nemogu da shvatim sta taj Vas DEBIL misli. Pravno formalno ste u federalnoj. ŽALOSNO

NjonjoVam
Postovi: 1744
Pridružen/a: 14 jun 2016, 19:51
Lokacija: Tusanj se raspada!!
Kontakt:

Re: FK Sloboda (opšte diskusije)

Post Postao/la NjonjoVam » 21 jun 2017, 22:10

Esport je napisao/la:Ja kao i vecina normalnih ljudi zelimo da Sloboda bude u lizi. Ali nemogu da shvatim sta taj Vas DEBIL misli. Pravno formalno ste u federalnoj. ŽALOSNO
Čak ni pravno formalno nismo u federalnoj.nakon sto dobijemo odluku imamo pravo zalbe od 8 dana!A Sloboda je 100% u pravu!Jedino sto savez sada kupuje vrijeme i konta kao da popegla ovo sranje,pogotovo sto postoji pisani trag o savjetima platite,pripazit cemo vas iduće sezone itd.Savez je kriminalan to vi znamo.Dosta više ,stop reketiranju klubova!!
Oni padaju na građanskom ili uefinom sudu 100% ako nam uzmu licencu.Ionako nam imaju dužni oko 400000 nkm kad su nas zavalili za evropu,izgleda sada se mora ići do kraja sa idiotima ovim!
DRŽAVA TUZLA!!

sviunapad1010
Postovi: 8104
Pridružen/a: 07 mar 2016, 09:35
Kontakt:

Re: FK Sloboda (opšte diskusije)

Post Postao/la sviunapad1010 » 21 jun 2017, 22:20

Esport je napisao/la:Ja kao i vecina normalnih ljudi zelimo da Sloboda bude u lizi. Ali nemogu da shvatim sta taj Vas DEBIL misli. Pravno formalno ste u federalnoj. ŽALOSNO
Yebu te palatalizacije al pravo. Sta ako smo u federalnoj igrajte ligu nacionalističko- fašističku do besvjesti.
Samo Tuzla je pjesme pjevala kontra ustaša, kontra četnika, kontra sda, nacionalista...

Avatar
TobeYarabi
Postovi: 7176
Pridružen/a: 18 maj 2016, 17:48
Kontakt:

Re: FK Sloboda (opšte diskusije)

Post Postao/la TobeYarabi » 21 jun 2017, 22:21

sloboda je ovdje 100% u pravu i ne trebate popustati. mogu vam popusiti ovi korumpirani kriminalci iz saveza. sretno..

miki651
Postovi: 1693
Pridružen/a: 30 jun 2013, 19:15
Kontakt:

Re: FK Sloboda (opšte diskusije)

Post Postao/la miki651 » 21 jun 2017, 22:22

NjonjoVam je napisao/la:
Esport je napisao/la:Ja kao i vecina normalnih ljudi zelimo da Sloboda bude u lizi. Ali nemogu da shvatim sta taj Vas DEBIL misli. Pravno formalno ste u federalnoj. ŽALOSNO
Čak ni pravno formalno nismo u federalnoj.nakon sto dobijemo odluku imamo pravo zalbe od 8 dana!A Sloboda je 100% u pravu!Jedino sto savez sada kupuje vrijeme i konta kao da popegla ovo sranje,pogotovo sto postoji pisani trag o savjetima platite,pripazit cemo vas iduće sezone itd.Savez je kriminalan to vi znamo.Dosta više ,stop reketiranju klubova!!
Oni padaju na građanskom ili uefinom sudu 100% ako nam uzmu licencu.Ionako nam imaju dužni oko 400000 nkm kad su nas zavalili za evropu,izgleda sada se mora ići do kraja sa idiotima ovim!
Vi stvarno vjerujete vašim čelnicima kad kažu da imaju pisani trag od saveza.....platite pa će mo vas pripaziti ubuduće...Da to stvrno u takvom obliku postoji vaš predsjednik bi to proslijedio za pet minuta svim portalima a ovi bi to jedva dočekali. Uostalom kad je fotkao s mobilnim ugovore igrača koje je tjerao mogao je i ovo da je htio ili ako postoji. Jadni vi sa takvim na čelu kluba.

Avatar
tuzlak1987
Postovi: 37668
Pridružen/a: 26 maj 2013, 12:11
Kontakt:

Re: FK Sloboda (opšte diskusije)

Post Postao/la tuzlak1987 » 21 jun 2017, 22:32

miki651 je napisao/la:Jednostavno pitanje.. Kako u drugim klubovima igrači ne tuže klub, barem ne u ovolikom broju? Ili ako tuže klub se dogovori ili nekako isplati. Recimo kao Borac ovih dana. Drugi klubovi ne prikazuju javno fiktivne ugovore kao što čine čelnici Slobode radi unutarnjih previranja. Tužite savez uefi i ekspresno ste ne u federalnoj nego u najnižem stupnju natjecanja. A možda je to i cilj vašeg rukovodstva ili onog koji ih je tu instalirao. Sloboda ugašena, peremo ruke mi nismo krivi, reprograma nena niti potrebe za njim.
Moguce da je cilj, vec su KK ugasili i oformili svoj privatni OKK, a ljudi im vjeruju. Igraju na kartu politike stalno, isceniraju neke stvari kako bi doveli u sukob covjeka sa covjekom i priklonili odredjenu masu sebi, a druge oblatili. Laz koju ponovis 100 puta postaje istina i time se rukovode 15 godina.
Zalosno je to sto oni eto na kraju ispadose pozitivci, a kriju se iza kluba. Doveli su klub do ovoga mozda namjerno ili mozda ne ali su napravili ljudima situaciju gdje stite Slobodu, a dobrim dijelom doprinose tome sto se ovo desava Slobodi.

Majstori svog zanata iz Tuzle, protiv majstora svog zanata iz saveza. A niko vise ne moze nazad, ali svakako niko od njih nece ni izgubiti. Ovi su okrenuli ljude protiv Husica u Tuzli svojom propagandom sa kojom ne prestaju i sada ljudi vide kao Husica za krivca svega ovoga, a situacija koja je nastala je se mogla davno zaustaviti. Sada se pojavljuje Imamovic koji ce da ubere poen, a ljudi ce biti sretni samo ako Sloboda opstane. Time ce imati i ljude na svojoj strani, a rezultate na terenu ne moraju praviti jer su ljudima ogadili Husica pa im Husic vise nije pozeljan niti kada bi pravio rezultate kojih sada nema.

A ako nas ovi trenutni zavale na nacin da odemo u Federalnu i td te na gasenje biti ce kasno kada ljudi skontaju pa nece moci nista da urade. A mozda ce i za to gasenje da krive Husica ako ovi odrade propagandu kakvu su radili proslih mjeseci. Iako bi za gasenje bila 95% odgovorna sadasnja uprava i skupstina koja nema svog stava vec prati instrukcije.

Jer kako drugo objasniti sve ovo sto se desava oko pisljivih 83 hiljade KM? To su pare koje se vrate za jedan dan kada postoji volja da se problem otkloni ali ocigledno svi idu da taj problem sto vise oduze.
Ako sve krene na lose savez se vraca svom poslu, boli ga briga sto nema Slobode, gradska uprava ostaje u stolicama opet, a ova uprava se vraca u svoje firme. Niko drugi nece nadrljati osim Slobode. Sloboda definitivno najveci talac neuredjenosti sporta u BIH! A jedini prijatelj kojeg ima su 3-4 hiljade navijaca, sve ostalo glumi za svoj interes i ne treba nikom vjerovati.

sviunapad1010
Postovi: 8104
Pridružen/a: 07 mar 2016, 09:35
Kontakt:

Re: FK Sloboda (opšte diskusije)

Post Postao/la sviunapad1010 » 21 jun 2017, 22:41

tuzlak1987 je napisao/la:
miki651 je napisao/la:Jednostavno pitanje.. Kako u drugim klubovima igrači ne tuže klub, barem ne u ovolikom broju? Ili ako tuže klub se dogovori ili nekako isplati. Recimo kao Borac ovih dana. Drugi klubovi ne prikazuju javno fiktivne ugovore kao što čine čelnici Slobode radi unutarnjih previranja. Tužite savez uefi i ekspresno ste ne u federalnoj nego u najnižem stupnju natjecanja. A možda je to i cilj vašeg rukovodstva ili onog koji ih je tu instalirao. Sloboda ugašena, peremo ruke mi nismo krivi, reprograma nena niti potrebe za njim.
Moguce da je cilj, vec su KK ugasili i oformili svoj privatni OKK, a ljudi im vjeruju. Igraju na kartu politike stalno, isceniraju neke stvari kako bi doveli u sukob covjeka sa covjekom i priklonili odredjenu masu sebi, a druge oblatili. Laz koju ponovis 100 puta postaje istina i time se rukovode 15 godina.
Zalosno je to sto oni eto na kraju ispadose pozitivci, a kriju se iza kluba. Doveli su klub do ovoga mozda namjerno ili mozda ne ali su napravili ljudima situaciju gdje stite Slobodu, a dobrim dijelom doprinose tome sto se ovo desava Slobodi.

Majstori svog zanata iz Tuzle, protiv majstora svog zanata iz saveza. A niko vise ne moze nazad, ali svakako niko od njih nece ni izgubiti. Ovi su okrenuli ljude protiv Husica u Tuzli svojom propagandom sa kojom ne prestaju i sada ljudi vide kao Husica za krivca svega ovoga, a situacija koja je nastala je se mogla davno zaustaviti. Sada se pojavljuje Imamovic koji ce da ubere poen, a ljudi ce biti sretni samo ako Sloboda opstane. Time ce imati i ljude na svojoj strani, a rezultate na terenu ne moraju praviti jer su ljudima ogadili Husica pa im Husic vise nije pozeljan niti kada bi pravio rezultate kojih sada nema.

A ako nas ovi trenutni zavale na nacin da odemo u Federalnu i td te na gasenje biti ce kasno kada ljudi skontaju pa nece moci nista da urade. A mozda ce i za to gasenje da krive Husica ako ovi odrade propagandu kakvu su radili proslih mjeseci. Iako bi za gasenje bila 95% odgovorna sadasnja uprava i skupstina koja nema svog stava vec prati instrukcije.

Jer kako drugo objasniti sve ovo sto se desava oko pisljivih 83 hiljade KM? To su pare koje se vrate za jedan dan kada postoji volja da se problem otkloni ali ocigledno svi idu da taj problem sto vise oduze.
Ako sve krene na lose savez se vraca svom poslu, boli ga briga sto nema Slobode, gradska uprava ostaje u stolicama opet, a ova uprava se vraca u svoje firme. Niko drugi nece nadrljati osim Slobode. Sloboda definitivno najveci talac neuredjenosti sporta u BIH! A jedini prijatelj kojeg ima su 3-4 hiljade navijaca, sve ostalo glumi za svoj interes i ne treba nikom vjerovati.
Tuzlak ti si slijep kod očiju nemoj pisati više gluposti. Eno ti Sarajevo i Sloga kani se nas dosta te više.
Samo Tuzla je pjesme pjevala kontra ustaša, kontra četnika, kontra sda, nacionalista...

Avatar
tuzlak1987
Postovi: 37668
Pridružen/a: 26 maj 2013, 12:11
Kontakt:

Re: FK Sloboda (opšte diskusije)

Post Postao/la tuzlak1987 » 21 jun 2017, 22:56

Da da ja sam slijep, a mi zbog 83 hiljade nemamo licence. 83 ebene hiljade, toliki inat se tjera radi 83 hiljade? Dobro smo dno dotakli kada moramo da branimo nekog od ljudi sa kojima smo izgubili licencu i da ocekujemo da ispadnu heroji. Nije nama do kluba, znas sto nije? Jer da je nama do kluba letili bi oni u pm svi redom zbog ovoga, ne bi oni imali za ovo podrsku bez obzira sto je savez lopov do lopova. Zna i ptica na grani da mi to ne trebamo platiti i slazem se ne trebamo ali moramo u konacnici. Ovdje je se pretjeralo davno i presla se granica, a mi sada jos podrzavamo ljude i cekamo dan D za 8 dana da vidimo sta ce se desiti? A to nije zbog kluba, to od navijaca je cista politika jer mi ne mislimo na zeleni teren i ne shvatamo tezinu toga ako sve krene krivo za 8 dana.

Neka spase Slobodu i neka se ubiju! Ovdje se vidi da od nas nema na zelenom terenu nista i narednih 10 godina jer se ovdje o zelenom terenu u glavama vise i ne misli, vec samo o tome kako ce ko kome i kada zacerati koristeci alatku Slobodu.

Odgovori

Natrag na “Premijer liga BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 9 gostiju.