Bosna i Hercegovina - Grčka

Moderatori/ce: Monolog,insider,_dreamer_,ribery

Rezultat?

Pobjeda BiH
304
70%
Nerijeseno
92
21%
Pobjeda Grcke
38
9%
 
Ukupno glasova: 434

Avatar
Rockefeller
Postovi: 1949
Pridružen/a: 20 dec 2012, 23:25
Kontakt:

Re: Bosna i Hercegovina - Grčka

Post Postao/la Rockefeller » 26 mar 2013, 14:46

Koliko sam čit'o i koliko razumijem, stvar je u nekakvim "kategorijama". Te marke najbolje dresove izradjuju za najbolje reprezentacije i tako gradacijski prema najgorim. Toliko sam shvatio, sad koliko ima istine ne znam. Meni zvuči logično. :mrgreen:

bosnas_
Postovi: 4038
Pridružen/a: 02 avg 2008, 01:50
Kontakt:

Re: Bosna i Hercegovina - Grčka

Post Postao/la bosnas_ » 26 mar 2013, 14:58

Sakuragi je napisao/la:
velez_mostar je napisao/la:Sto se opreme tice, dresovi nisu toliko losi, koliko je losa ostala oprema..pa kad vidim onu jaknu na Susicu, muka mi, to je katastrofa, nikakav dizajn, materijal blijedi, uzas zivi..

Prije toga sam pogledao utakmicu HR-SRB, i Nike oprema koju koristi HR repka je fenomenalna, nevjerovatni krojevi, moderno, kvalitetno, ekstra..

Oprema je jako bitan faktor u citavoj prici, i ne znam samo kako je moguce da se vec nije nasao bolji sponzor od smijesne Legee...
kad odemo u brazil vjerovatno cemo imati taj status da mozemo imati boljeg tehnickog sponsora.
ako se aBd plasiramo u Brazil mislim da cemo dobiti dobru ponudu od Adidasa ili Nikea,tek tada bi licili na ozbiljnu reprezentaciju jer utakmice na SP moramo igrati u drugim dresovima,ova legea je kriminalna -nekako sirotinjska,nigdje veze kad vidis da sve Africke reprezentacije imaju dresove marke Puma,Adidad,Nike,a mi Legea,dodje ti da povracas,ali i to ce se promjeniti..... nadam se da njihov ugovor s nasom repkom vazi do nove godine,tako sam negdje procitao....

Avatar
valterboy
Postovi: 443
Pridružen/a: 05 avg 2012, 23:38
Lokacija: Canada
Kontakt:

Re: Bosna i Hercegovina - Grčka

Post Postao/la valterboy » 26 mar 2013, 14:58

slika

Chuckie
Postovi: 1517
Pridružen/a: 06 nov 2011, 13:43
Kontakt:

Re: Bosna i Hercegovina - Grčka

Post Postao/la Chuckie » 26 mar 2013, 15:43

Veceras snimak na BHTu snimajte to.

Avatar
Yucca
Postovi: 4004
Pridružen/a: 30 okt 2012, 21:55
Kontakt:

Re: Bosna i Hercegovina - Grčka

Post Postao/la Yucca » 26 mar 2013, 15:58

bosnas_@ Mi imamo ugovor sa Legea do 2015 godine tako da od drugog proizvodaca nema nista dok ovaj ugovor ne istekne.
38 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO

Avatar
Coraco
Postovi: 2313
Pridružen/a: 16 mar 2013, 21:35
Lokacija: Živinice
Kontakt:

Re: Bosna i Hercegovina - Grčka

Post Postao/la Coraco » 26 mar 2013, 16:00

Pa kad Barcelona može mijenjati dresove zbog lošeg upijanja i provjetravanja dresa, i čega ono još :?: a dok su nosili tu garnituru dresova igrači se brže znojili, stvarala se veća temperatura unutar dresa i nije bilo upijanja.
Onda sigurno da dres nije obična majica s brojem, ima sigurno uticaja da li je adidas ili legea, sami znate i po patikama :mrgreen: :mrgreen:

Avatar
Yucca
Postovi: 4004
Pridružen/a: 30 okt 2012, 21:55
Kontakt:

Re: Bosna i Hercegovina - Grčka

Post Postao/la Yucca » 26 mar 2013, 16:04

Coraco je napisao/la:Pa kad Barcelona može mijenjati dresove zbog lošeg upijanja i provjetravanja dresa, i čega ono još :?: a dok su nosili tu garnituru dresova igrači se brže znojili, stvarala se veća temperatura unutar dresa i nije bilo upijanja.
Onda sigurno da dres nije obična majica s brojem, ima sigurno uticaja da li je adidas ili legea, sami znate i po patikama :mrgreen: :mrgreen:


To stoji ali mislima da ova garnitura saveza nije tako neozbiljna da raskida ugovor sa Legeom i pravi dvostruke ugovore kao prijasnji celnici saveza pa placas onda penala zbog tuzbe sigurno cemo ispostovati ugovor sa njima do kraja a onda ako dodu ponude adidasa,nike itd....
38 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO

bosnas_
Postovi: 4038
Pridružen/a: 02 avg 2008, 01:50
Kontakt:

Re: Bosna i Hercegovina - Grčka

Post Postao/la bosnas_ » 26 mar 2013, 16:18

Yucca je napisao/la:bosnas_@ Mi imamo ugovor sa Legea do 2015 godine tako da od drugog proizvodaca nema nista dok ovaj ugovor ne istekne.
ako je to istina onda za to neko mora odgovarati! mada mislim da je ovo potpisao Usanovic ako se ne varam,pa stvarno ako je i od njega previse je.... 2 puta igramo baraz,evo na pragu smo odlazka na SP a mi jos uvijek igramo u Legei,cinjenica da dresovi ne igraju nego igraci,ali brate imidz reprezentacije je jako vazan! ne znam kakvi su penali ako se prekrsi taj sramotan ugovor,vjerovatno bi od Nikea ili Adidasa dobili takve uslove da bi mogli platiti Legei za eventualni raskid ugovora i opet da nam ostane para.... nadam se da ce i Savez biti u koraku sa igracima i rezultatima koje su postigli,neka pronadju rjesenje i obuku reprezentativce kako dolikuje jednoj ozbiljnoj reprezentaciji koja je u TOP 20 u Svijetu!

Avatar
Coraco
Postovi: 2313
Pridružen/a: 16 mar 2013, 21:35
Lokacija: Živinice
Kontakt:

Re: Bosna i Hercegovina - Grčka

Post Postao/la Coraco » 26 mar 2013, 16:32

Yucca je napisao/la:To stoji ali mislima da ova garnitura saveza nije tako neozbiljna da raskida ugovor sa Legeom i pravi dvostruke ugovore kao prijasnji celnici saveza pa placas onda penala zbog tuzbe sigurno cemo ispostovati ugovor sa njima do kraja a onda ako dodu ponude adidasa,nike itd....
Svakako ;) tu si u pravu, nema potrebe da trčimo pred rudu. Ali nećemo od nje ni pobjeći na kraju :)

Avatar
Vedad87
Postovi: 2013
Pridružen/a: 05 jul 2012, 19:00
Kontakt:

Re: Bosna i Hercegovina - Grčka

Post Postao/la Vedad87 » 26 mar 2013, 19:00

Mali offtopic, nemojte me na ignore :D Da li neko ima link sa ove tekme, ili bar highlights,ali sa arapskim komentatorom. Svi mi govore jesam li vidio to, a nigdje ne mogu da nadjem :/
“If all else perished, and he remained, I should still continue to be; and if all else remained, and he were annihilated, the universe would turn to a mighty stranger.”

Avatar
kokuz
Postovi: 3034
Pridružen/a: 09 sep 2010, 16:58
Kontakt:

Re: Bosna i Hercegovina - Grčka

Post Postao/la kokuz » 26 mar 2013, 20:52

evo upravo vam je snimak na bht, počelo prije 10 min
Da te volim duša zna, draga moja BiH

Gracias, Iker! Grande Capitán! Najveći svih vremena!

Avatar
zgembo89
Postovi: 5046
Pridružen/a: 19 avg 2010, 01:10
Kontakt:

Re: Bosna i Hercegovina - Grčka

Post Postao/la zgembo89 » 27 mar 2013, 01:15

i CG igraju u LEgea dresovima :) inače dobra partija susjeda s juga,a komšije Hrvati klasično nategnu 3boda na kraju,Srbi u kaljuzi izborili 3 boda..

Avatar
delko
Postovi: 3576
Pridružen/a: 06 avg 2011, 18:15
Kontakt:

Re: Bosna i Hercegovina - Grčka

Post Postao/la delko » 27 mar 2013, 01:17

Vedad87 je napisao/la:Mali offtopic, nemojte me na ignore :D Da li neko ima link sa ove tekme, ili bar highlights,ali sa arapskim komentatorom. Svi mi govore jesam li vidio to, a nigdje ne mogu da nadjem :/
to ti govore zbog arapskog komentatora :P pogledaj bilo sta sa jednim takvim i sve ce ti biti jasno :D :D
★★★★★★★★★★
Roger Federer
Borac Banjaluka
NEW JERSEY Nets
" ?
★★★★★★★★★★

Avatar
Cartman
Postovi: 29479
Pridružen/a: 24 avg 2008, 12:04
Lokacija: South Park, Colorado
Kontakt:

Re: Bosna i Hercegovina - Grčka

Post Postao/la Cartman » 27 mar 2013, 01:43

Ako je bas Nikeu ili Adidasu stalo da nam prave dresove (a sigurno nije), onda sigurno mogu oni otkupit taj ugovor sa Legeaom, jer cisto sumnjam da su tu neke velike sume u pitanju.
Safet Susic zagonetan: "Volio bih da nas Izrael napadne"
The flowers of English football, the flowers of Manchester

Avatar
voltron30
Postovi: 3680
Pridružen/a: 06 avg 2009, 20:16
Kontakt:

Re: Bosna i Hercegovina - Grčka

Post Postao/la voltron30 » 27 mar 2013, 11:10

Cartman je napisao/la:Ako je bas Nikeu ili Adidasu stalo da nam prave dresove (a sigurno nije), onda sigurno mogu oni otkupit taj ugovor sa Legeaom, jer cisto sumnjam da su tu neke velike sume u pitanju.
E jbg sad, toliko veliki nismo da bi se te kompanije otimale za nas. Al' ako se plasiramo u Brazil i naše ''dionice'' automatski rastu. Svaka marka se želi reklamirati na Mundijalu. To nam je jedina šansa da ugrabimo neki odličan ugovor sa poznatom markom. I ne znam ko spomenu 2015, ja koliko znam s Legea-om imamo ugovor do 2014. Ja bih ga raskinuo ako ikako može 1.1. 2014 čim se otrijeznimo nakon dočeka Nove Godine.

Avatar
semih23
Postovi: 113
Pridružen/a: 15 mar 2013, 15:21
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Bosna i Hercegovina - Grčka

Post Postao/la semih23 » 27 mar 2013, 12:07

U Brazilu cemo nositi adidas i to sa onim zlatnim prugama :)
Ako želite da zarađujete na kladionici, onda se tamo i zaposlite !

Avatar
hariconius
Postovi: 9
Pridružen/a: 26 mar 2013, 15:03
Kontakt:

Re: Bosna i Hercegovina - Grčka

Post Postao/la hariconius » 27 mar 2013, 12:32

Pogledaj moj avatar - zar nije logika da nam adidas bude sponzor????
I oni imaju trokut ko i mi :lol: :lol: :D :P
slika

Avatar
Zagor
Postovi: 5520
Pridružen/a: 27 jul 2008, 14:03
Kontakt:

Re: Bosna i Hercegovina - Grčka

Post Postao/la Zagor » 27 mar 2013, 15:53

Kad će ova tema pod ključ. Otišli smo u offtopic. A i sve je rečeno u vezi ove utakmice. Pobjedili smo, idemo dalje :arrow: . ;)
"Dobar dan, mi smo FK Sarajevo, izvolite se branit"

"OOOooOOO Šta se desilo, pa te ludo volim Saraj"vo
AAAaaaAAA Niko nikada neće znati šta se dešava""""

kompleks zvani *Sarajevo*

Avatar
DukeOfWellington
Postovi: 8876
Pridružen/a: 01 mar 2013, 21:27
Lokacija: South Sandwich Islands
Kontakt:

Re: Bosna i Hercegovina - Grčka

Post Postao/la DukeOfWellington » 27 mar 2013, 15:57

slika

Mirsad_LFC
Postovi: 184
Pridružen/a: 02 jan 2011, 17:05
Kontakt:

Re: Bosna i Hercegovina - Grčka

Post Postao/la Mirsad_LFC » 27 mar 2013, 16:10

Vedad87 je napisao/la:Mali offtopic, nemojte me na ignore :D Da li neko ima link sa ove tekme, ili bar highlights,ali sa arapskim komentatorom. Svi mi govore jesam li vidio to, a nigdje ne mogu da nadjem :/

;)

" onclick="window.open(this.href);return false;
walk on with HOPE in your heart

Zaključano

Natrag na “Arhiva”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 1 gost.