SP - Grupa C

11. juni - 11. juli

Moderator/ica: admin

Ko prolazi u zavrsnicu?

Engleska
139
46%
Slovenija
40
13%
SAD
82
27%
Alzir
41
14%
 
Ukupno glasova: 302

Avatar
HOPLIT
Postovi: 1147
Pridružen/a: 31 maj 2010, 20:24

Re: SP - Grupa C

Post Postao/la HOPLIT » 23 jun 2010, 18:03

Ništa od ovih Engleza nema, ako drastično ne poboljšaju igru čeka ih katastrofa. Pravo mi žao Slovenaca :(
Onaj Birsa je upropastio brdo centaršuteva, pa hebemu mrve ako se vidi da ne ide neka izvodi neko drugi!!!! Novaković zakazao potpuno, cijelu utakmicu samo nešto širio ruke, odbrana je bila ok po meni, Šuler je bio najbolji igrač Slovenije na ovom SP.
YNWA!

Avatar
Wolverine
Postovi: 6285
Pridružen/a: 08 avg 2009, 15:35
Lokacija: nicaZe
Kontakt:

Re: SP - Grupa C

Post Postao/la Wolverine » 23 jun 2010, 18:06

slovenci nisu ni zasluzili prolaz u osminu. tcnije, amerika je zasluzila mnogo vise nego oni.

Neutral
Postovi: 37964
Pridružen/a: 19 nov 2008, 14:27
Kontakt:

Re: SP - Grupa C

Post Postao/la Neutral » 23 jun 2010, 18:07

Genghis je napisao/la:
Neutral je napisao/la:Joj Gengisa, napalio se ko neka djevica pred prvu bračnu noć :lol: :lol: :lol:

Sabura čovjeće, vidjeti ćemo ako Bog da kako će se završiti ta utakmica, Bože zdravlja.
Sabura i kod tebe nedostaje, ti vec "izracunao" parove a ima jos 90 minuta da se igra :mrgreen: :D :mrgreen:

Pretpostavke. :D

Avatar
Admir_Sa
Postovi: 13145
Pridružen/a: 31 mar 2008, 23:16
Kontakt:

Re: SP - Grupa C

Post Postao/la Admir_Sa » 23 jun 2010, 18:12

Joj sile i Engleza :roll: :roll:

Kud ne ispadoshe, kako bi mi samo bilo drago. Slovenci su vishe zasluzili od njih da prodju, a Amerika sasvim zasluzeno prva.

Kakva sila proci sa dva gola i samo neka mi neko od njih spomene Italiju i neko provlacenje
nema potpisa

Bečki Kongres
Postovi: 588
Pridružen/a: 20 jun 2010, 10:21
Lokacija: Newcastle
Kontakt:

Re: SP - Grupa C

Post Postao/la Bečki Kongres » 23 jun 2010, 18:14

Admir_Sa je napisao/la:Joj sile i Engleza :roll: :roll:

Kud ne ispadoshe, kako bi mi samo bilo drago. Slovenci su vishe zasluzili od njih da prodju, a Amerika sasvim zasluzeno prva.

Kakva sila proci sa dva gola i samo neka mi neko od njih spomene Italiju i neko provlacenje
Pa zamisli da Paraguay pobijedi Novi Zeland, a Italija odigra neriješeno sa Slovacima i eto im osmine finala uz još smiješniji scenario. Italija je primila gol od amatera, a Englezi nisu dali gol jednim nešto profesionalnijim amaterima(Alžiru). Sve u svemu, oni su me najviše razočarali, prvenstveno Rooney i Lampard(no, ovo sve ide na dušu Capelllu).

Avatar
Omerbavarac
Postovi: 17854
Pridružen/a: 12 maj 2009, 12:24
Kontakt:

Re: SP - Grupa C

Post Postao/la Omerbavarac » 23 jun 2010, 18:15

Jedva nekako, ali prolaz se pise.
Sto se tice SAD-a oni su dosta toga pokazali i idu zasluzeno u knock out fazu.
Vrlo je moguce Njemacka - Engleska. :? 8-) 8-)
ato-femto-piko-nano-mikro-mili-centi-deci-kilo-mega-giga-tera-peta-exa-zetta-yotta-xona-weka-wunda-uda-treda-sorta-rinta-quexa-pepta-ocha-nena-minga-luma-BAYERN !!

Avatar
Devil
Moderator
Postovi: 24076
Pridružen/a: 13 jun 2009, 00:17
Lokacija: Grad Greha
Kontakt:

Re: SP - Grupa C

Post Postao/la Devil » 23 jun 2010, 18:22

Gledao sam Engleska-Slovenija koja nije bila nimalo losa,mada kako sam cuo i ova druga je bila odlicna,sto znaci da veceras u snimku nece biti dosade.
Englezi ponovo lose igrali ali se provukli,po meni Slovenija mozda imala i zrelije prilike,mada ni Engleska nije ostala duzna.
Opet su previse komplikovali u napadu,nekada bez ideje u vezi i nisu vise od ove pobede mogli.Najbolja prilika pored gola ona stativa Rooneya.Stvarno mu se neda da konacno postigne pogodak.
Slovenci solidni,nisu imali previse prostora za igru ali kada su ga imali radili su to fenomenalno,nekoliko sjajnih prilika koje je u vecini slucajeva Upson osujetio i nije bilo pogodaka.
Dalje sto se tice plasmana u ovoj grupi USA konacno dobila pravdu:dva cista ponistena gola su previse i zbog toga mi je veoma drago da su oni prosli dalje.

USA:Vec sam rekao da mi je drago da su oni prosli dalje.ODigrali su mozda i najbolje poluvreme sto je jedna repka odigrala na SP.Ono protiv Slovenije.Zasluzeno su prosli dalje iako su igrale i protiv sudija.
EngleskaJednostavno neprepoznatljiva na turniru,prelose igraju,cak stavise nebi bilo nezasluzeno i da su isapli iz grupe.Sada im sledi verovatan duel sa NEmcima i ako tu dobiju oni mi ostaju No.1 kandidat za naslov.Tek ce se u toj tekmi pokazati prava snaga Gordog Albiona.
Slovenija:Slovenija me prijatno iznenadila u ovoj grupi.Strasno su napredovali od poslednjeg velikog takmicenja SP 2002 kada je Katanec bio na celu repke.Sada je Kek to odlicno poslozeo,osloneo se na iskustvo gde ga svakako ima na pretek.Nisu imali srece u grupi,sekunde ih delile od prolaska,ali takav je fudbal dok jednom ne smrkne drugom ne svane.
Alzir:Rekao sam na pocetku ovoga pdf-a da Alzir nije neki kvalitet,jednostavno nemaju potrebnu diciplinu u igri sto je i vise nego primetno.Previse je tu momaka koji slabo igraju za repku.A ruku na srce i nemaju nekoga posebnog da se izdvaja kao lider i zsluzeno su zadnji u grupi.
Pozdravlja vas Cika Devil. Secajte me se. :)))

Avatar
majestic24
Postovi: 17399
Pridružen/a: 29 maj 2009, 23:26
Kontakt:

Re: SP - Grupa C

Post Postao/la majestic24 » 23 jun 2010, 18:42

Nemoze engleska biti dobra kad joj u veznom redu igraju lampard ,gerard,barry i milner. Nezna se koji je od kojeg sporiji. Takodjer Rooneya koristi kao poluspicu.

Ja neopravdam Rooneya zato sto je igrac Uniteda,nego zato sto se covjek raspadne trcati. Tek sada vidim da Nani,Valencija i Carrick vrijede puno vise nego sto mi mislimo.
GLORY,GLORY MAN.UNITED : 1907–08, 1910–11, 1951–52, 1955–56, 1956–57, 1964–65, 1966–67, 1992–93, 1993–94, 1995–96, 1996–97, 1998–99, 1999–2000, 2000–01, 2002–03, 2006–07, 2007–08, 2008–09, 2010–11 , 2012-13

..:::The Black Mamba Strikes Again::...

Avatar
reds
Postovi: 8437
Pridružen/a: 20 jan 2009, 12:10
Kontakt:

Re: SP - Grupa C

Post Postao/la reds » 23 jun 2010, 18:45

Gerrard nema snage zadnjih 20 minuta nije mogao da potrči. :oops:
FK Pjetlovi

Avatar
Devil
Moderator
Postovi: 24076
Pridružen/a: 13 jun 2009, 00:17
Lokacija: Grad Greha
Kontakt:

Re: SP - Grupa C

Post Postao/la Devil » 23 jun 2010, 18:48

majestic24 je napisao/la:Nemoze engleska biti dobra kad joj u veznom redu igraju lampard ,gerard,barry i milner. Nezna se koji je od kojeg sporiji. Takodjer Rooneya koristi kao poluspicu.

Ja neopravdam Rooneya zato sto je igrac Uniteda,nego zato sto se covjek raspadne trcati. Tek sada vidim da Nani,Valencija i Carrick vrijede puno vise nego sto mi mislimo.
Da danas se bas lepo videlo koliko je vezni red Engleske spor.Rooney im je poslao najmanje tri upotrebljiva pasa koja bi on lagano stigao a Lampard u dva navrata kasni na pasove i jednom Barry mislim.
Ne koristi on Rooneya kao poluspicu to se vidi ali takav je stil igre Engleza sporo sto jednostavno ne odgovara Rooneyu jer on zeli loptu.U Manchesteru to mnogo lakse ide jer se forsiraju krila prije Ronaldo,danas to Park,Nani,Vale pa cak i Evra.
U Engleskoj to ne uspeva.Jednostavno vidi se da fali jedan razbijac po strani tipa Walcott, Lennon,Young ,pa verujem da bi se cak i u ovakvoj formaciji dobro snasao Wright Philips.
Pozdravlja vas Cika Devil. Secajte me se. :)))

Avatar
Isnar
Postovi: 1708
Pridružen/a: 22 avg 2009, 22:06
Lokacija: Lukavac
Kontakt:

Re: SP - Grupa C

Post Postao/la Isnar » 23 jun 2010, 19:55

Velika Engleska je pokazala karakter i posamarala amatere iz Slovenije, koji su itekako dobro prosli sa minimalnim porazom, dok su SAD pokazale snagu i samo pukom srecom je Alzir odolijevao sve do sudijske nadoknade. Dalje idu za klasu bolji timovi, a za fudbal bi bilo pogubno da su se kojim slucajem provukli slovenacki amateri... :!:

COMMONWEALTH DOMINIRA!!!
FK Željezničar/Manchester United/KK Bosna/Boston Celtics/RK Bosna/VK Mladost/Pittsburgh Penguins/NY Jets/Fernando Alonso/Rafael Nadal/Hamza Alić/LoLo Jones/Jeremy Wariner/Kenenisa Bekele/Rebbeca Soni/Stephanie Rice/Michael Phelps/Eamon Sullivan/C. Stoner

Avatar
Johnyx95
Postovi: 2844
Pridružen/a: 21 jul 2009, 13:02
Lokacija: Bihac
Kontakt:

Re: SP - Grupa C

Post Postao/la Johnyx95 » 23 jun 2010, 19:58

@Isnar
S obzirom na to sta su Englezi pokazali,pogubno je za nogomet da su oni otisli dalje.
Zola in, Zola passes, Zola scores !

drop
Postovi: 2493
Pridružen/a: 01 mar 2009, 16:06
Kontakt:

Re: SP - Grupa C

Post Postao/la drop » 23 jun 2010, 19:59

Konacno, KONACNO da Englezi pokažu zašto su ovdje na SP ,a i bilo im je krajnje vrijeme :!:
Citavu utakmicu su bili bolji i zasluženo su pobjedili Sloveniju...Slovencima svaka cast na svemu, borili su se ali danas je bila bolja Engleska i zasluženo ide dalje.
Amerika je bila najbolja ekipa u ovoj grupi (sad ce se mnogi smijati) najviše pokazala, dosta su ih sudije pokrale, dva cista gola im poništili (u prošlom kolu protiv Slovenije poništen im pobjedonosni gol,a i danas poništen cist gol protiv Alžira)...ljudi imaju glavu i rep u igru i znaju igrati i mogu trcati.
Amerikance su svi podcjenjivali i ismijavali ,a ljudi su sasvim zasluženo završili kao prvi u ovoj grupi.
"To govori da uopce nemamo sta raspravljati o spanskim klubovima jer one koje ti nazivas spanskim su u sustini engleski klubovi". - Paja

Avatar
reds_forever
Postovi: 4607
Pridružen/a: 06 nov 2008, 14:31
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: SP - Grupa C

Post Postao/la reds_forever » 23 jun 2010, 20:59

Konacno su dobru utakmicu odigrali,doduse,"svasta" bi ih cekalo da su se vratili u englesku nakon ispadanja iz grupne faze...

Sto se tice one nadoknade i zadrzavanja lopte...pa ja nemam nista protiv toga,oni barem znaju krasti vrijeme kako treba...

Mislim da se sada trebaju jos vise uozbiljiti ako zele daleko dogurati,ipak slovenija nije toliko tezak protivnik kao npr. njemacka
After all,there was no 'miracle' in Istanbul,there was just a man inspiring other men to victory,a man with whom..' You'll never walk alone '

"I wouldn't walk away. I'd fight to put it right next year because I'm not a quitter" - Daniel Agger

Avatar
cole-ch
Postovi: 2205
Pridružen/a: 12 sep 2008, 03:46
Lokacija: Iran
Kontakt:

Re: SP - Grupa C

Post Postao/la cole-ch » 23 jun 2010, 21:19

Nisam gledao ni jedan od ova dva meca, sada citam i iskreno mi zao Slovenaca! Steta za zmajcike!

Avatar
EdinTM87
Postovi: 2309
Pridružen/a: 20 apr 2010, 19:27
Kontakt:

Re: SP - Grupa C

Post Postao/la EdinTM87 » 23 jun 2010, 23:27

Vjerujte ljudi Englezi idu do kraja. Niko im nije uspio stvoriti ozbiljniju sansu pred golom (osim greske Greena i gola Dempseya) Imaju fantasticnu odbranu i takticara Capella, Njemci im nece moci nista, vidjecemo Argentinu..
Zeljeznicar za zivot cijeli !

Roger, Manning, Kobe, Juninho Simply the Best !

Avatar
Ted Mosby
Postovi: 6366
Pridružen/a: 14 nov 2009, 18:47
Kontakt:

Re: SP - Grupa C

Post Postao/la Ted Mosby » 24 jun 2010, 10:09

EdinTM87 je napisao/la:Vjerujte ljudi Englezi idu do kraja. Niko im nije uspio stvoriti ozbiljniju sansu pred golom (osim greske Greena i gola Dempseya) Imaju fantasticnu odbranu i takticara Capella, Njemci im nece moci nista, vidjecemo Argentinu..
I ja sam to govorio. Capello je kao pravi Talijan odlučio prije svega očuvati svoja vrata a u napadu što bude. Tako je i bilo u skupini gdje su svi u obrani dali sve od sebe i nitko im nije ozbiljnije zaprijetio. Njemačka je prvi pravi test, za obranu a vjerujem da će se i u napadu otvoriti
Only ONE UNITED
Kimi Raikkonen:"How does it feels to drive at 300 km/h? - It feels normal."
Srcu mome tiha patnja, oku mome radost i sjaj, Dinamo Zagreb najbolji si znaj
Podrška Jackyu

Avatar
mirzza
Postovi: 2198
Pridružen/a: 27 maj 2008, 11:43
Kontakt:

Re: SP - Grupa C

Post Postao/la mirzza » 24 jun 2010, 10:25

Ono samo u fudbalu moze onako da se vrati, sta su janezi mislili da ce proci na sudijske greske i nepravde i jos onaj bahil kek sere kako su oni dozivjeli nepravdu hahahahahaha
Cuva Bog Zelju svog!

Zaključano

Natrag na “Svjetsko Prvenstvo: Južna Afrika 2010.”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 2 gosta.