FK Partizan

Crna Gora, Hrvatska, Makedonija, Slovenija, Srbija

Moderatori/ce: geronimo,VanBasten,Devil,dubrava,Trigger

Avatar
DANTES
Postovi: 19735
Pridružen/a: 30 avg 2011, 15:05
Lokacija: Arakis
Kontakt:

Re: FK Partizan

Post Postao/la DANTES » 15 maj 2017, 17:17

alan_kardec je napisao/la:
Nemanja86 je napisao/la:OK, samo ja i dalje ne vidim poentu navođenja tog primjera, osim zlonamjernosti, jer slučajevi nemaju nikakve veze.

Zvezdi 2014. godine nije bilo pomoći sa tim problemom, i to nema nikakve veze sa ustupcima države koja to radi za sve klubove (uključujući i Zvezdu) kad može.

što izmjeni čitav post? :lol: :lol:
na kraj rečenice se stavlja tačka, a šta si ti nakon te tačke zaključio, opet ti kažem, tvoja je stvar.
Prije svega, jesam li ja slagao nešto kad sam rekao da je Zvezda 2014. izbačena, a da je Partizan uz pomoć Vlade riješio svoj problem? Mislim da nisam. Zvezdi tada možda i nije bilo spasa (pretpostavimo da nije)
a ja sam tebi dokazao da su 2015 spasili zvezdu.. 10 miliona za prvo kolo i 2 poraza od kairata
:bow: :bow: :bow:
IGRAJMO TAJ TANGO SMRTI

Avatar
alan_kardec
Postovi: 14583
Pridružen/a: 19 jul 2008, 11:19
Lokacija: Crazy North
Kontakt:

Re: FK Partizan

Post Postao/la alan_kardec » 15 maj 2017, 19:17

DANTES je napisao/la:a ja sam tebi dokazao da su 2015 spasili zvezdu.. 10 miliona za prvo kolo i 2 poraza od kairata
:bow: :bow: :bow:
opet on. :o :lol:
šta si bolan dokazao, kakvih 10 miliona :crazy: , o čemu ti? Dug je bio 6,5 miliona. Zvezda ima ugovor sa Gazpromom koji po sezoni vrijedi 4,5 miliona, čini mi se, ali je ta cifra predviđena da se tokom sezone uplati na račun kroz nekoliko rata. Država je pomogla u smislu da je urgirala kod Gazproma da taj godišnji iznos koji se uplaćuje u ratama, uplate u jednom komadu i tako je i urađeno. Za jedan dio ostatka duga, rađeni su reprogrami sa bivšim igračima/trenerima, nešto je vraćeno kreditom, a tu je i novac od prodaje procenata za Luku Jovića.


obrati pažnju na cifru koja se pominje
http://www.moz.zartsport.com/vesti/lepa ... ncu/106459
Buka dobija nove decibele, bubne opne lete u komadiće, Crvena zvezda vodi sa 1:0!
RIP Adis Selmanović

Avatar
Shadows
Postovi: 2444
Pridružen/a: 26 dec 2015, 20:30
Kontakt:

Re: FK Partizan

Post Postao/la Shadows » 15 maj 2017, 19:24

Ladno Nikolicu zabranise da vodi ekipu u a
.Nisu..... izivljavanje. Sareni odradio posao i nagradjen...

Avatar
DANTES
Postovi: 19735
Pridružen/a: 30 avg 2011, 15:05
Lokacija: Arakis
Kontakt:

Re: FK Partizan

Post Postao/la DANTES » 15 maj 2017, 19:47

alan_kardec je napisao/la:
DANTES je napisao/la:a ja sam tebi dokazao da su 2015 spasili zvezdu.. 10 miliona za prvo kolo i 2 poraza od kairata
:bow: :bow: :bow:
opet on. :o :lol:
šta si bolan dokazao, kakvih 10 miliona :crazy: , o čemu ti? Dug je bio 6,5 miliona. Zvezda ima ugovor sa Gazpromom koji po sezoni vrijedi 4,5 miliona, čini mi se, ali je ta cifra predviđena da se tokom sezone uplati na račun kroz nekoliko rata. Država je pomogla u smislu da je urgirala kod Gazproma da taj godišnji iznos koji se uplaćuje u ratama, uplate u jednom komadu i tako je i urađeno. Za jedan dio ostatka duga, rađeni su reprogrami sa bivšim igračima/trenerima, nešto je vraćeno kreditom, a tu je i novac od prodaje procenata za Luku Jovića.


obrati pažnju na cifru koja se pominje
http://www.moz.zartsport.com/vesti/lepa ... ncu/106459
MONDU je u ponedeljak iz klupskog rukovodstva rečeno da su crveno-beli izmirili oko 10 miliona evra dugova za ovu sezonu, na osnovu čega je dobijena UEFA licenca.
Jbt vi sami kažete 10....
IGRAJMO TAJ TANGO SMRTI

Avatar
Nemanja86
Postovi: 790
Pridružen/a: 14 jul 2014, 13:38
Lokacija: Titov Drvar
Kontakt:

Re: FK Partizan

Post Postao/la Nemanja86 » 15 maj 2017, 19:49

izmjenio sam post jer sam shvatio da sam pregrubo pisao, tj. najviše zbog prve riječi koja je možda bila uvrijedljiva, a nisam htio ostaviti takav utisak, tj. nisam htio da rasprava ode na lični nivo, trudim se (očigledno ne uvijek uspješno) da zadržim neki nivo.

Što i dalje ne mjenja moj utisak da je poređenje krajnje promašeno i neprimjereno, ali ajde, očigledno nam se logike zaključivanja na poklapaju.

Ja ne mogu da advokatišem za svakog Grobara kojeg se neko uhvati, govorim isključivo u svoje ime, i inače se ne zahvaljujem državi ni na jednoj bespravnoj pomoći Partizanu, naprotiv, volio bih da država (stranački aparatčici) izađe iz kluba na taj način i da ga predvodi profesionalni menadžment, sa transparentnim poslovanjem.

Ne volim da baratam praznim i neprovjerenim argumentima, tipa Tole je predsjenik saveza, znači defakto nešto mora biti nelegalno oko Partizana. To nije moj način komunikacije. Recimo postoji slučaj izvjesnog Dušana Mrakića, danas šefa sudijske komisije FSS-a. Čovjek je inače bivši sudija i poznat je po intervjuu nakon završetka sudijske karijere gdje je rekao :

"Sa mnom na terenu Zvezda nije mogla da izgubi. Uvek su slavili, osim jednom u Zemunu, gde su remizirali - 1:1, golom Milenka Acimovića iz ofsajda, jer je Drulić bio uz zemunskog golmana. Vagao sam situaciju, ali nisam mogao da poništim pogodak. Srce i duša su tako hteli."

Ajde, izjava kao izjava, ima svega, ali onda ovaj i ovakav lik postane glavni šef sudijske komisije i glavni delegat suđenja u našoj ligi :lol: . To je više tragedija naše države, ali opet, nema nikakvog konkretnog dokaza da on nešto radi za CZV, i onda zašto ga potezati, čisto radi nekih indicija? To je moj jedini problem, ta logika da ako negdje postoji neka sumnja, da je odmah sve krivo.

Avatar
Shadows
Postovi: 2444
Pridružen/a: 26 dec 2015, 20:30
Kontakt:

Re: FK Partizan

Post Postao/la Shadows » 15 maj 2017, 19:51

Belosvjetski olos.
Pokusace iscenirati prekid u Nisu.

Avatar
DANTES
Postovi: 19735
Pridružen/a: 30 avg 2011, 15:05
Lokacija: Arakis
Kontakt:

Re: FK Partizan

Post Postao/la DANTES » 15 maj 2017, 20:31

Shadows je napisao/la:Belosvjetski olos.
Pokusace iscenirati prekid u Nisu.
pa nek probaju sam Partizan ima načina da se zaštiti od toga..
IGRAJMO TAJ TANGO SMRTI

Avatar
Shadows
Postovi: 2444
Pridružen/a: 26 dec 2015, 20:30
Kontakt:

Re: FK Partizan

Post Postao/la Shadows » 15 maj 2017, 20:32

Veliko je pitanje da li ima...

Avatar
DANTES
Postovi: 19735
Pridružen/a: 30 avg 2011, 15:05
Lokacija: Arakis
Kontakt:

Re: FK Partizan

Post Postao/la DANTES » 15 maj 2017, 20:38

Shadows je napisao/la:Veliko je pitanje da li ima...
kod UEFA ima...
IGRAJMO TAJ TANGO SMRTI

Avatar
Shadows
Postovi: 2444
Pridružen/a: 26 dec 2015, 20:30
Kontakt:

Re: FK Partizan

Post Postao/la Shadows » 15 maj 2017, 20:54

Dantese uefa je bas imala razumijevanja prema Partizanu...

Avatar
dscile
Postovi: 6175
Pridružen/a: 28 mar 2014, 00:19
Kontakt:

Re: FK Partizan

Post Postao/la dscile » 15 maj 2017, 21:02

Au j*bote ala vas pucaju teorije zavjere.. Isto ste kao onaj Poledica, koji cim vidi da je pala kvota, predivdja neke kradje. Kakvi sad prekidi? Smijem se sada kladiti po sta hocete da ce utakmica biti odigrana i normalno zavrsena.

Avatar
Shadows
Postovi: 2444
Pridružen/a: 26 dec 2015, 20:30
Kontakt:

Re: FK Partizan

Post Postao/la Shadows » 15 maj 2017, 21:08

Bas nas pucaju teorije.
Prazan stadion.
Iskljucenje trenera.
Zabrana treneru da vodi tim na narednoj.
Glavni dudija u Nisu cigan.
Pomocnici cigani.
Cetvrti Majo.
Zvjezdan ih naziva grobarima i stavlja poslednji ekser svoje neslavne karijere.
Bas smo neki.

Avatar
dscile
Postovi: 6175
Pridružen/a: 28 mar 2014, 00:19
Kontakt:

Re: FK Partizan

Post Postao/la dscile » 15 maj 2017, 21:17

Pa ajde da preskocimo to zasto je prazan stadion, posto vjerovatno smatras da nije opravdano.

Ako je iskljucen trener, valjda je logicno da ne moze voditi ekipu na narednom mecu? E sad, zasto je iskljucen ja pojma nemam. Mada gledajuci utakmice Partizana (ne mislim konkretno na ovu zadnju), moze se vidjeti da mu nije strano spominjanje onoga sto svi mozemo procitati sa usana.

Sto se tice glavnog sudije.. Pa eto i Grobari Cokot sudi Zvezdi u narednom kolu. Isti onaj koji nije dao cist crveni karton Leonardu nako namjernog udaranja Frimponga na zadnjem derbiju. Samo je problem sto je vecina fudbalske Srbije sa tvojim mentalnim sklopom (nista lose ne mislim) gdje kod svake odluke postoje neke teorije zavjere. Nije ni cudno sto su nam sudije kakve jesu.. jer ako napravis gresku na stetu Zvezde/Partizana/Vose odma ce te napadati preko medija, a ako pogrijesis na stetu nekog manjeg kluba u sekundi ce se stadionom oriti "Lopovi, lopovi". A da ne pricamo o tome da svaki sudija u Srbiji ima etiketu cigana ili grobara.

Avatar
Shadows
Postovi: 2444
Pridružen/a: 26 dec 2015, 20:30
Kontakt:

Re: FK Partizan

Post Postao/la Shadows » 15 maj 2017, 21:23

Ne mogu cinjenice biti sto i teorije zavjere.

Avatar
marconato
Postovi: 12161
Pridružen/a: 10 jan 2009, 11:33
Kontakt:

Re: FK Partizan

Post Postao/la marconato » 15 maj 2017, 21:38

Nesto niste ovoliko kukali pred mec sa Voždovcem, bez obzira na prazne tribine... :hmmmmm:

Imaju li i Nišlije nekog rukometasa u svojim redovima?! :think:
Crveno-bela boja kad se razlije svud', suze mi jurnu u oči, a srce iz grudi nema kud'...

Avatar
Shadows
Postovi: 2444
Pridružen/a: 26 dec 2015, 20:30
Kontakt:

Re: FK Partizan

Post Postao/la Shadows » 15 maj 2017, 21:46

Imaju. Glodjovica.

Avatar
Nemanja86
Postovi: 790
Pridružen/a: 14 jul 2014, 13:38
Lokacija: Titov Drvar
Kontakt:

Re: FK Partizan

Post Postao/la Nemanja86 » 15 maj 2017, 22:58

sad vidim tu fotku :D , vrh
slika

Avatar
Shadows
Postovi: 2444
Pridružen/a: 26 dec 2015, 20:30
Kontakt:

Re: FK Partizan

Post Postao/la Shadows » 15 maj 2017, 23:12

Divan covek.
Navijac Partizana.

Avatar
alan_kardec
Postovi: 14583
Pridružen/a: 19 jul 2008, 11:19
Lokacija: Crazy North
Kontakt:

Re: FK Partizan

Post Postao/la alan_kardec » 15 maj 2017, 23:19

marconato je napisao/la:Nesto niste ovoliko kukali pred mec sa Voždovcem, bez obzira na prazne tribine... :hmmmmm:
kako nisu, znaš da je išla priča kako je licemjerni savez zatvorio jna da navijači ne bi mogli da vide bruku i sudijsku krađu na štetu Partizana. Prelaz nisu spominjali, iako je od svih nagađanja, on bio najizvjesniji.

A sad eto neko će u Nišu da iscenira prekid. Nema veze što je samo prije par dana bila zicer prilika za sukobe navijača i prekid u Humskoj, pa se ipak ništa nije desilo. Sad je vijest da se vodi i kuvar u Niš (iako im je i praksa da ga na svako dalje gostovanje vode), sad se zove uefa da šalje posmatrača...


DANTES je napisao/la:Jbt vi sami kažete 10....
To je taj krunski dokaz da je država Zvezdi uletila milione? Inače, prvi put čujem ovu izjavu.




Nemanja, kad vidjeh ovu izjavu sjetih se Mateusa, Boje, Asprogenisa, Brane Ilića... i inih vaših bivših igrača, trenera, funkcionera (dio svjedočenja jednog od tih u srpskom tužilaštvu, sam postavio na jednoj drugoj temi), protivničkih igrača....
Buka dobija nove decibele, bubne opne lete u komadiće, Crvena zvezda vodi sa 1:0!
RIP Adis Selmanović

Avatar
Nemanja86
Postovi: 790
Pridružen/a: 14 jul 2014, 13:38
Lokacija: Titov Drvar
Kontakt:

Re: FK Partizan

Post Postao/la Nemanja86 » 15 maj 2017, 23:34

koju izjavu, ne kontam

Odgovori

Natrag na “Fudbal u regionu”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 0 gostiju.