Druga Liga - grupa Sjever

Wandelanoite
Postovi: 7961
Pridružen/a: 17 jul 2015, 17:26
Kontakt:

Re: Druga Liga - grupa Sjever

Post Postao/la Wandelanoite » 16 apr 2019, 23:53

Kakve god veze da imam, znam sve sto se tice vas. Dobru pricu imate, savez stima Gradini Kenu Bajrektarevica kojeg smo mi u novembru fino pocastili :urnebes:

Za utakmicu Radnicki - Buducnost da li vam nesto znace inicijali JK ;)
MES QUE UN CLUB!
Dušan Bajević - nastavak propasti bh. reprezentacije.

Avatar
ASD
Postovi: 26274
Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
Kontakt:

Re: Druga Liga - grupa Sjever

Post Postao/la ASD » 16 apr 2019, 23:54

Za Gradinu je najbolje bilo da se posvetilo omladinskom pogonu umjesto sto su krenuli u borbu za titulu.
Imali su godinama dobar pogon, a zadnjih godina je u osjetnom padu.
Kad ce ako nece sad, prva federalna je dosta skuplja.

Avatar
LjumanM95
Postovi: 5215
Pridružen/a: 08 jan 2012, 15:43
Lokacija: gg3+
Kontakt:

Re: Druga Liga - grupa Sjever

Post Postao/la LjumanM95 » 16 apr 2019, 23:57

Ma prejak si kad sve znaš. Mog'o si nas poštedit muke pa nam tabelu ovdje zalijepit na kraju sezone. Dobro Gradina će prema tvom sve dobit osim nas ( i Tojšića :mrgreen: :urnebes: ), al' me zanima gdje ćemo sve mi kiksat.
Ja pogođen nisam, ni umro ni pao, samo sam morao skočiti dole, nastaviću tačno tamo gdje sam stao, izroniće stari za one što ga vole... FKBB 1947

Wandelanoite
Postovi: 7961
Pridružen/a: 17 jul 2015, 17:26
Kontakt:

Re: Druga Liga - grupa Sjever

Post Postao/la Wandelanoite » 16 apr 2019, 23:59

OP kakav god da je uvijek ce se s njim moci igrati Prva liga, citava Gradina i Seona osim jednog igraca u Seoni su iz Srebrenika dodaj tu Brckalica, Sabica, Mustafica koji su vec u Prvoj ligi i dovedi jednog, dva stranca i eto ti solidne ekipe za Prvu ligu.
MES QUE UN CLUB!
Dušan Bajević - nastavak propasti bh. reprezentacije.

Avatar
ASD
Postovi: 26274
Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
Kontakt:

Re: Druga Liga - grupa Sjever

Post Postao/la ASD » 16 apr 2019, 23:59

Jedino im Mionica spas, koja nam ne lezi nikako i uzeli su 3 boda u Banovicima.

To su sve nesto starije generacije koje su bile solidne, problem su ove 2000-te generacije koje ne ulijevaju neko povjerenje.

Wandelanoite
Postovi: 7961
Pridružen/a: 17 jul 2015, 17:26
Kontakt:

Re: Druga Liga - grupa Sjever

Post Postao/la Wandelanoite » 17 apr 2019, 00:05

ASD je napisao/la:Jedino im Mionica spas, koja nam ne lezi nikako i uzeli su 3 boda u Banovicima.

To su sve nesto starije generacije koje su bile solidne, problem su ove 2000-te generacije koje ne ulijevaju neko povjerenje.
Prosle sezone 99'-00' igrala finale za ulazak u Premijer ligu i pokradeni u Travniku. Zvijezda se kune u tu generaciju, a izgubili 5:1 u dvomecu od nasih.

Imas u Slobodi nase djece koja su standardna u omladinskoj PL, dosta njih ce se vratiti u Gradinu i ima uvijek tu 2,3 juniora koja mogu igrati u prvom timu, dovoljno za Prvu ligu.
MES QUE UN CLUB!
Dušan Bajević - nastavak propasti bh. reprezentacije.

Avatar
ASD
Postovi: 26274
Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
Kontakt:

Re: Druga Liga - grupa Sjever

Post Postao/la ASD » 17 apr 2019, 00:09

Wandelanoite je napisao/la:
ASD je napisao/la:Jedino im Mionica spas, koja nam ne lezi nikako i uzeli su 3 boda u Banovicima.

To su sve nesto starije generacije koje su bile solidne, problem su ove 2000-te generacije koje ne ulijevaju neko povjerenje.
Prosle sezone 99'-00' igrala finale za ulazak u Premijer ligu i pokradeni u Travniku. Zvijezda se kune u tu generaciju, a izgubili 5:1 u dvomecu od nasih.

Imas u Slobodi nase djece koja su standardna u omladinskoj PL, dosta njih ce se vratiti u Gradinu i ima uvijek tu 2,3 juniora koja mogu igrati u prvom timu, dovoljno za Prvu ligu.
Pa generacija 99 dobra, poslije nje slijede uglavnom lose generacije, tu se vidi ta rupa, tu imate par igraca 2000-tog godista, ali samo par igraca. Generalno je generacija 2000 vam cisti prosjek. Barem ovi sto sad igraju, mozda ima neko kvaliteta kod ovih sto su otisli.
U Zvijezdi generacija 99 nije nesto, mozda 2 igraca da valjaju, 00-to godiste im je jaka.

Avatar
studeni
Postovi: 1406
Pridružen/a: 29 jul 2012, 18:13
Lokacija: Lukavac
Kontakt:

Re: Druga Liga - grupa Sjever

Post Postao/la studeni » 17 apr 2019, 17:59

Sta bi u Čeliću?

Avatar
KonjicBOY
Član IO SS.ba lige
Postovi: 1656
Pridružen/a: 01 sep 2011, 10:17
Lokacija: Konjic
Kontakt:

Re: Druga Liga - grupa Sjever

Post Postao/la KonjicBOY » 17 apr 2019, 18:27

studeni je napisao/la:Sta bi u Čeliću?
Sudija Kovčić dosudio drugi penal za domaće u prvom poluvremenu i ovi iz Gradine nasrnuli na sudiju.
Support your local club !

realancojk
Postovi: 482
Pridružen/a: 23 maj 2012, 20:33
Kontakt:

Re: Druga Liga - grupa Sjever

Post Postao/la realancojk » 17 apr 2019, 18:39

KonjicBOY je napisao/la:
studeni je napisao/la:Sta bi u Čeliću?
Sudija Kovčić dosudio drugi penal za domaće u prvom poluvremenu i ovi iz Gradine nasrnuli na sudiju.
2 penala za čelić, crveni karton za golmana gradine, 4 žuta kartona u prvih 7 min, utakmica bez snimanja, zabranili prisustvovanje sluzbenim licima iz Gradine
Neko voli meso, neko voli kupus. U biti svi mi volimo sarmu.
Bolje ispasti glup nego iz lige. :)

Avatar
ASD
Postovi: 26274
Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
Kontakt:

Re: Druga Liga - grupa Sjever

Post Postao/la ASD » 17 apr 2019, 18:43

Buducnost besprijekorno odradila posao, totalna kontrola utakmice, 2:0, plus se uspjelo i odmoriti pred mec sa Odzakom.

Avatar
ASD
Postovi: 26274
Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
Kontakt:

Re: Druga Liga - grupa Sjever

Post Postao/la ASD » 17 apr 2019, 18:47

studeni je napisao/la:Sta bi u Čeliću?
Vjerovatno su pokradeni ali zanimljivi su dupli standardi koje njeguje i ovaj portal.

U Srebreniku Gradina pokrala Buducnost. Imali vise igraca vise od pola meca i nisu mogli prikuciti golu jer nemaju kvalitet, da im nije sviran penal ne bi ga nikad ni zabili niti sa igracem vise.
Novinar ss.ba pise kako su igraci Buducnosti divljaci, a Gradina nije uspjela realizovati svoju tika taku koju je samo on vidio.

realancojk
Postovi: 482
Pridružen/a: 23 maj 2012, 20:33
Kontakt:

Re: Druga Liga - grupa Sjever

Post Postao/la realancojk » 17 apr 2019, 18:49

ASD je napisao/la:
studeni je napisao/la:Sta bi u Čeliću?
Vjerovatno su pokradeni ali zanimljivi su dupli standardi koje njeguje i ovaj portal.

U Srebreniku Gradina pokrala Buducnost. Imali vise igraca vise od pola meca i nisu mogli prikuciti golu jer nemaju kvalitet, da im nije sviran penal ne bi ga nikad ni zabili niti sa igracem vise.
Novinar ss.ba pise kako su igraci Buducnosti divljaci, a Gradina nije uspjela realizovati svoju tika taku.
Ne možeš ti ni jedan post napisati a da se ne dotakneš Gradine..zanimljivo
Neko voli meso, neko voli kupus. U biti svi mi volimo sarmu.
Bolje ispasti glup nego iz lige. :)

Wandelanoite
Postovi: 7961
Pridružen/a: 17 jul 2015, 17:26
Kontakt:

Re: Druga Liga - grupa Sjever

Post Postao/la Wandelanoite » 20 apr 2019, 19:56

6 pobjeda 1 remi 1 oteta utakmica, gol razlika 19:3, plava četa nastavlja da terorise protivnike nakon pakovanja sudija od strane federalnog saveza i Budućnosti iz Banovica.

S druge strane smiješna Buducnost, ekipa s kojom se čitava liga šprda mršavih 0:0 kod posljednjeplasiranog Odzaka. Najveća žal zbog tog rezultata upravo u Srebreniku jer je vec spremna nova lakrdija na štetu diva iz Srebrenika, da su dobili možda bi se odigrala poštena utakmica.
MES QUE UN CLUB!
Dušan Bajević - nastavak propasti bh. reprezentacije.

Avatar
ASD
Postovi: 26274
Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
Kontakt:

Re: Druga Liga - grupa Sjever

Post Postao/la ASD » 20 apr 2019, 20:28

Jel istina da ste i Bosnu pokrali, kazu i oni da ste dosli sa sudijama i jos ih prebili.
Sto je najgore, jedna od ekipa s kojima Buducnost ima lose odnose, eto im sad. :lol:

Jedva cekam subotu, mada s obzirom kakav je bio mec u Srebreniku, ne bih se cudio da ce ovdje biti vracanje dugova.

I jos nesto, ako se svi sprdaju s Buducnosti, kako niko ne moze dobiti Buducnost sa vise od 1 razlike? niko tokom citave sezone jos nije, kakva je to onda sprdnja?
Gradina je sa 2 razlike gubila bar tri meca ove sezone.

Wandelanoite
Postovi: 7961
Pridružen/a: 17 jul 2015, 17:26
Kontakt:

Re: Druga Liga - grupa Sjever

Post Postao/la Wandelanoite » 20 apr 2019, 20:53

Naravno sve smo pokrali, nikog ne mozemo dobiti bez sudija, jbg losi smo, aj sad tražite veze i zovite Durica i Mitketa da namjeste suđenje za vikend, jer dolazi div bez poraza!
MES QUE UN CLUB!
Dušan Bajević - nastavak propasti bh. reprezentacije.

Avatar
ASD
Postovi: 26274
Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
Kontakt:

Re: Druga Liga - grupa Sjever

Post Postao/la ASD » 20 apr 2019, 21:06

To sam čuo od ljudi iz Gradačca (i od neutralnih i od ovih sto su bliski tom klubu), znači pokrali ste i prebili ekipu koja bi protiv Budućnosti dala 200% sebe. :urnebes:

Wandelanoite
Postovi: 7961
Pridružen/a: 17 jul 2015, 17:26
Kontakt:

Re: Druga Liga - grupa Sjever

Post Postao/la Wandelanoite » 20 apr 2019, 21:18

ASD je napisao/la:To sam čuo od ljudi iz Gradačca (i od neutralnih i od ovih sto su bliski tom klubu), znači pokrali ste i prebili ekipu koja bi protiv Budućnosti dala 200% sebe. :urnebes:
Pitaj igrače Bosne da li ih je neko pokrao.
MES QUE UN CLUB!
Dušan Bajević - nastavak propasti bh. reprezentacije.

crni89
Postovi: 299
Pridružen/a: 12 mar 2013, 18:43
Kontakt:

Re: Druga Liga - grupa Sjever

Post Postao/la crni89 » 20 apr 2019, 21:19

1000 Apaca dolazi u Banovice,ima da vam u usima odjekuje mjesec dana..plave boje

realancojk
Postovi: 482
Pridružen/a: 23 maj 2012, 20:33
Kontakt:

Re: Druga Liga - grupa Sjever

Post Postao/la realancojk » 20 apr 2019, 23:28

Kad banovićani krenu o poštenju :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Neko voli meso, neko voli kupus. U biti svi mi volimo sarmu.
Bolje ispasti glup nego iz lige. :)

Odgovori

Natrag na “Niže lige”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 3 gosta.