Brada i brkovi

Teme koje nemaju veze sa sportom

Moderatori/ce: insider,rio_Ferdy88

Avatar
Illmatic09
Postovi: 1529
Pridružen/a: 11 feb 2014, 18:14
Kontakt:

Re: Brada i brkovi

Post Postao/la Illmatic09 » 11 nov 2020, 19:54

kraljttbvb je napisao/la:
11 nov 2020, 19:19
Illmatic09 je napisao/la:
11 nov 2020, 19:05
enobarca je napisao/la:
11 nov 2020, 14:13
Istina je da genetika igra veliku ulogu ali onaj eliksir sto reklamiraju svagdje u bocici koja izgleda ko glava od kostura pomaze sigurno, sam se uvjerio u to.Kolega narucio 2 bocice sebi i dao meni da probam jer nisam vjerovao, za 2 mjeseca mi se popunile rupe na bradi.Takodjer jos par kolega probalo i svi prezadovoljni, ne znam sta trpaju u ono ali djeluje :mrgreen: ali ja je brijem skroz u zadnje vrijeme, kad nisam mogao imati bradu kakvu zelim bez mazanja ne zelim nosati ni ovu vjestacku, nije to to :mrgreen:
Radi li taj eliksir i za kosu? Počelo mi na vrhu faliti kose, genetski na obe strane familije tako sve jedan muškarac, sreća meni je malo kasnije počelo nego kod buraza. Probao sam neke stvari i to ali ne pomaže. Ako zna neko za nešto drugo što pomaže nek napiše.
Žene nose gen celavosti, znači ako ti je daidza ćelav, bit ćeš i ti. Sa babine strane ne gledaj, to je nebitno.

Sto se ne počneš sisati na kratko. Nabaci neku dobru frizuru, neće se ni skontati da ćelavis.

Ja bih baš volio da sam ćelav - ljeto/zima svejedno ti, poslije kupanja mahnes peskirom i gotovo :D
Eto vidiš to nisam znao, uvijek žene nešto skrive :P

Šišam se ja od kako znam za sebe skroz kratko, samo sam ponekad znao odletiti do frizera da me ošiša i nabaci neku frizuru čisto za promjenu, samo sad se počelo primjetiti, nema više frizura. Kad ošišam na tricu sve i ne primjeti se, tek kad naraste malo. Koristio sam neke stvari, a trenutno koristim neki šampon Tahirović sa bijelim lukom i čokorotovo ulje, možda malo pomaže, ali u suštini nema mi spasa, jedino transplantacija kose kao Klop :D Buraz mi je skroz čelav, već početkom dvadeseti mu počelo dobro opadati.
Ali zato mi je brada gusta, tu nemam problema :D

Avatar
Illmatic09
Postovi: 1529
Pridružen/a: 11 feb 2014, 18:14
Kontakt:

Re: Brada i brkovi

Post Postao/la Illmatic09 » 11 nov 2020, 19:59

enobarca je napisao/la:
11 nov 2020, 19:34
Illmatic09 je napisao/la:
11 nov 2020, 19:05
enobarca je napisao/la:
11 nov 2020, 14:13
Istina je da genetika igra veliku ulogu ali onaj eliksir sto reklamiraju svagdje u bocici koja izgleda ko glava od kostura pomaze sigurno, sam se uvjerio u to.Kolega narucio 2 bocice sebi i dao meni da probam jer nisam vjerovao, za 2 mjeseca mi se popunile rupe na bradi.Takodjer jos par kolega probalo i svi prezadovoljni, ne znam sta trpaju u ono ali djeluje :mrgreen: ali ja je brijem skroz u zadnje vrijeme, kad nisam mogao imati bradu kakvu zelim bez mazanja ne zelim nosati ni ovu vjestacku, nije to to :mrgreen:
Radi li taj eliksir i za kosu? Počelo mi na vrhu faliti kose, genetski na obe strane familije tako sve jedan muškarac, sreća meni je malo kasnije počelo nego kod buraza. Probao sam neke stvari i to ali ne pomaže. Ako zna neko za nešto drugo što pomaže nek napiše.
E to ne znam, nemam tih problema srecom pa nisam eksperimentisao :mrgreen: Oni ga reklamiraju samo za bradu cini mi se.A za kosu mozda da probas ricinusovo ulje, nekad davno sam citao da ono pomaze ali ne znam opet, valjda ti odgovori neko ko je imao iskustva sa tim.
Kako se zove taj eliksir, možda imaju i nešto za kosu? Ne sjećam se nešto da sam vidio tu reklamu, mada i slabije gledam TV. Znam za ricinusovo ulje ali još nisam probao, vidjeću i to.

mrAdislic
Postovi: 1048
Pridružen/a: 31 avg 2020, 21:48
Lokacija: Bilinopoljska izjava
Kontakt:

Re: Brada i brkovi

Post Postao/la mrAdislic » 11 nov 2020, 20:44

slika

To je to znaci. Ima na barbams europe stranici na inst naruciti.
Jeli ovo puno hemije ili je nesto prirodnije?
ČEtrdeset pet🖤❤️

Avatar
alemsa
Postovi: 24430
Pridružen/a: 21 jul 2012, 19:27
Kontakt:

Re: Brada i brkovi

Post Postao/la alemsa » 11 nov 2020, 20:56

Illmatic09 je napisao/la:
11 nov 2020, 19:54
kraljttbvb je napisao/la:
11 nov 2020, 19:19
Illmatic09 je napisao/la:
11 nov 2020, 19:05


Radi li taj eliksir i za kosu? Počelo mi na vrhu faliti kose, genetski na obe strane familije tako sve jedan muškarac, sreća meni je malo kasnije počelo nego kod buraza. Probao sam neke stvari i to ali ne pomaže. Ako zna neko za nešto drugo što pomaže nek napiše.
Žene nose gen celavosti, znači ako ti je daidza ćelav, bit ćeš i ti. Sa babine strane ne gledaj, to je nebitno.

Sto se ne počneš sisati na kratko. Nabaci neku dobru frizuru, neće se ni skontati da ćelavis.

Ja bih baš volio da sam ćelav - ljeto/zima svejedno ti, poslije kupanja mahnes peskirom i gotovo :D
Eto vidiš to nisam znao, uvijek žene nešto skrive :P

Šišam se ja od kako znam za sebe skroz kratko, samo sam ponekad znao odletiti do frizera da me ošiša i nabaci neku frizuru čisto za promjenu, samo sad se počelo primjetiti, nema više frizura. Kad ošišam na tricu sve i ne primjeti se, tek kad naraste malo. Koristio sam neke stvari, a trenutno koristim neki šampon Tahirović sa bijelim lukom i čokorotovo ulje, možda malo pomaže, ali u suštini nema mi spasa, jedino transplantacija kose kao Klop :D Buraz mi je skroz čelav, već početkom dvadeseti mu počelo dobro opadati.
Ali zato mi je brada gusta, tu nemam problema :D
Ako je pocela primjetno opadati, nemas se sta ofirati, znam jednog lika pustio kosu pa ceslja naprijed. Osisas se na celavo i pustis bradu i to je to.. To ti je look
Over thinking, over analyzing separates the body from the mind

It's not what you deserve, you get what you earn

enobarca
Postovi: 8167
Pridružen/a: 10 nov 2010, 22:01
Kontakt:

Re: Brada i brkovi

Post Postao/la enobarca » 11 nov 2020, 22:51

Illmatic09 je napisao/la:
11 nov 2020, 19:59
Kako se zove taj eliksir, možda imaju i nešto za kosu? Ne sjećam se nešto da sam vidio tu reklamu, mada i slabije gledam TV. Znam za ricinusovo ulje ali još nisam probao, vidjeću i to.
Eto odgovorio kolega u postu iznad, barbams eliksir.
mrAdislic je napisao/la:
11 nov 2020, 20:44
To je to znaci. Ima na barbams europe stranici na inst naruciti.
Jeli ovo puno hemije ili je nesto prirodnije?
Ma vjerovatno ima hemije svakakve, **** moze bez hemije tako djelovati :mrgreen:

Avatar
Sheyi
Postovi: 12304
Pridružen/a: 10 jan 2009, 17:19
Lokacija: kraj puta
Kontakt:

Re: Brada i brkovi

Post Postao/la Sheyi » 12 nov 2020, 00:55

Je li neko koristio minoxidil za bradu, plus onaj valjak sa iglicama što masiraš lice prije mazanja gore pomenutim sredstvom... :D

mrAdislic
Postovi: 1048
Pridružen/a: 31 avg 2020, 21:48
Lokacija: Bilinopoljska izjava
Kontakt:

Re: Brada i brkovi

Post Postao/la mrAdislic » 12 nov 2020, 07:55

Sheyi je napisao/la:
12 nov 2020, 00:55
Je li neko koristio minoxidil za bradu, plus onaj valjak sa iglicama što masiraš lice prije mazanja gore pomenutim sredstvom... :D
Koristio sam valjak samo kad sam krecio :mrgreen:

A cuo sam da minoxidil djeluje kao i ovaj black edition. Sad opet treba provjeriti to i sta stavljaju. Da ne bude raspadanje nakon par godina :D
Ali eto ko god je koristio nije se sad bunio za neke problrme.
ČEtrdeset pet🖤❤️

Avatar
VGS
Postovi: 8874
Pridružen/a: 16 jan 2013, 13:31
Kontakt:

Re: Brada i brkovi

Post Postao/la VGS » 12 nov 2020, 10:13

mrAdislic je napisao/la:
12 nov 2020, 07:55
Sheyi je napisao/la:
12 nov 2020, 00:55
Je li neko koristio minoxidil za bradu, plus onaj valjak sa iglicama što masiraš lice prije mazanja gore pomenutim sredstvom... :D
Koristio sam valjak samo kad sam krecio :mrgreen:

A cuo sam da minoxidil djeluje kao i ovaj black edition. Sad opet treba provjeriti to i sta stavljaju. Da ne bude raspadanje nakon par godina :D
Ali eto ko god je koristio nije se sad bunio za neke problrme.
Koliko sam ja cuo svi ovi preparati za rast brade rade na bazi minoksidila sto je ujedno i odgovor @Illmatic09 jer to je jedino dokazano sredstvo za rast kose uz neke tablete finasterid sto imaju raznih nus pojava. Sve ostalo je sviranje qrcu kad je u pitanju genetska celavost. Problem je sto ti kosa raste dok koristis minoxidil, a kad prestanes sve sto ti je naraslo otpast ce kroz mjesec-dva. Pretpostavljam da je ista stvar i sa tim eliksirima za bradu, dok koristis bradonja si, poslije masi usima. :tralala:

Avatar
Illmatic09
Postovi: 1529
Pridružen/a: 11 feb 2014, 18:14
Kontakt:

Re: Brada i brkovi

Post Postao/la Illmatic09 » 12 nov 2020, 17:44

Moguće da minoksidil ima i u ovim bocama sa barbams europe. Ima i neki side effect-a, alergični reakcija koja prouzrukje dosta neki problema i hirzutizam (to i želimo :D ).

Zahvaljujem svima na odgovorima!

@alemsa Tako i radim, nekad kraća nekad duža brada, bar je brada gusta :D Što se tiče tvog poznanika, ja bi morao kosu nazad češljati kad bi puštao da pokrijem iza gdje opada, vjerovatno će mi i to napred vremenom biti sve manje.

Neutral
Postovi: 37978
Pridružen/a: 19 nov 2008, 14:27
Kontakt:

Re: Brada i brkovi

Post Postao/la Neutral » 06 jan 2021, 02:25

Obrijah se i ja, Braun je djelovao nakon dva-tri mjeseca. Kako sam smršao par kg, osjetno je i na licu nakon brijanja.

KpbKaka22
Postovi: 1230
Pridružen/a: 31 jan 2015, 23:24
Kontakt:

Re: Brada i brkovi

Post Postao/la KpbKaka22 » 21 jun 2021, 18:29

sta mislite o ricinusovo ulju za bradu? koristim ga svaku vecer prije spavanja a ujutro ispiranje , inace sam plav pa brada slabo raste, pogotovo na licu

GeriOldman
Postovi: 1968
Pridružen/a: 02 feb 2019, 18:28
Lokacija: U ofisu.
Kontakt:

Re: Brada i brkovi

Post Postao/la GeriOldman » 21 jun 2021, 19:06

Barbams ili kako se već zove ono, imat ćeš bradu ko ravnogorci.
1921

Avatar
miki_92
Postovi: 21616
Pridružen/a: 07 jun 2010, 19:41
Kontakt:

Re: Brada i brkovi

Post Postao/la miki_92 » 21 jun 2021, 19:09

presadi ko Floyd Mayweather u Turskoj :rol:
"This whole thing is pretty much done. We're more ghosts than people."

Avatar
Robust
Postovi: 7093
Pridružen/a: 08 apr 2020, 12:07
Kontakt:

Re: Brada i brkovi

Post Postao/la Robust » 21 jun 2021, 19:21

miki_92 je napisao/la:
21 jun 2021, 19:09
presadi ko Floyd Mayweather u Turskoj :rol:
eno i pjanic isto kosicu sredio :rol:

sad bradonje koje ulje koristite ja sad na neko na bazi bademovog ulja i nisam bas najzadovoljniji i ko zivi u sarajevu u frizerlandu ima super cesljeva i makazica za sređivanje brade

Avatar
Derdiyok
Postovi: 24195
Pridružen/a: 10 maj 2015, 04:48
Lokacija: Σα
Kontakt:

Re: Brada i brkovi

Post Postao/la Derdiyok » 21 jun 2021, 21:53

Robust je napisao/la:
21 jun 2021, 19:21
miki_92 je napisao/la:
21 jun 2021, 19:09
presadi ko Floyd Mayweather u Turskoj :rol:
eno i pjanic isto kosicu sredio :rol:

sad bradonje koje ulje koristite ja sad na neko na bazi bademovog ulja i nisam bas najzadovoljniji i ko zivi u sarajevu u frizerlandu ima super cesljeva i makazica za sređivanje brade
Ja nemam nikako zivaca da sam sređujem bradu. Pola sata mi treba da fino oblikujem, ovako kod brice rahat, za deset minuta gotovo.
® GONGASHI POWERHOUSE ®

Avatar
Robust
Postovi: 7093
Pridružen/a: 08 apr 2020, 12:07
Kontakt:

Re: Brada i brkovi

Post Postao/la Robust » 21 jun 2021, 22:16

Derdiyok je napisao/la:
21 jun 2021, 21:53
Robust je napisao/la:
21 jun 2021, 19:21
miki_92 je napisao/la:
21 jun 2021, 19:09
presadi ko Floyd Mayweather u Turskoj :rol:
eno i pjanic isto kosicu sredio :rol:

sad bradonje koje ulje koristite ja sad na neko na bazi bademovog ulja i nisam bas najzadovoljniji i ko zivi u sarajevu u frizerlandu ima super cesljeva i makazica za sređivanje brade
Ja nemam nikako zivaca da sam sređujem bradu. Pola sata mi treba da fino oblikujem, ovako kod brice rahat, za deset minuta gotovo.
i to sto kazes al ima neki cudan merak kad dobro uradis sam sebi bradu al kad useres sto se desi u 95% slucajeva kunes dan kad si se rodio :rol: :rol: :rol:

ni rodjena mater vise ne zna kako izgledam bez brade dvije godine se nisam obrijao samo razne duzine pucam :mrgreen:

Avatar
DuljevinhoHaraldo
Postovi: 14140
Pridružen/a: 02 jan 2020, 16:12
Lokacija: Daštansko
Kontakt:

Re: Brada i brkovi

Post Postao/la DuljevinhoHaraldo » 23 jun 2021, 01:19

Ricinusovo ulje će samo da pospješuje rast kose odakle i raste. Tako da ako na nekim mjestima nemaš dlaka, kao na bradi, nikakvo ulje ti ne pomaže.

I mene godinama nervira sto mi ispod usana fali cenat brade da se sve upotpuni, ali vjerovatno tako ostaje do kraja, ako se ne lupim testosteronima, ali nisam toliko zglajzao.

Ovo nisam ja, samo pokazujem primjer:
slika
⚜️~⚜️~⚜️

"Azur je za sve mlade golmane Jan Oblak" - A. Husarić

Mirvić + Dudić + Hadžija = Najjači trio BH fudbala

kad ce poljska liga, fali mi hamulic, hebo svjetsko:-) - @babino

Avatar
ElCartel11
Postovi: 13686
Pridružen/a: 26 feb 2015, 14:05
Kontakt:

Re: Brada i brkovi

Post Postao/la ElCartel11 » 23 jun 2021, 01:44

Braco po malo vecoj bradi sta koristite, da bude brada lijepa ravna, a ne ko u mene sve se počne uvijati :mrgreen:

Ulja, kreme, vosak? Ja uzeo neki vosak brada mastna iz kilometra se vidi izgledam ko, da se nisam mjesec dana umio. A i ne izravna je bas lijepo do kraja.
Tamo, na Uni zlatno zrnce,
a na Drini zora plava,
u Neretvi spava sunce,
niz ravnine se razlila Sava.

BOSANSKA KRAJINA!

GeriOldman
Postovi: 1968
Pridružen/a: 02 feb 2019, 18:28
Lokacija: U ofisu.
Kontakt:

Re: Brada i brkovi

Post Postao/la GeriOldman » 23 jun 2021, 17:03

Ja ulje, češalj i fen. Uvijek je prolazilo šta zamislim.
1921

FoSte95
Postovi: 12866
Pridružen/a: 13 jan 2016, 17:09
Lokacija: Tunguzija
Kontakt:

Re: Brada i brkovi

Post Postao/la FoSte95 » 25 jun 2021, 22:19

zna li ko gdje se može kupiti ulje za mašinicu o.O
I am stupid and I like it ¯\_(ツ )_/¯

Odgovori

Natrag na “Diskusije”

Online

Trenutno korisnika/ca: Ahrefs [Bot], bavariapivo, CAZIN, Licniznanstvenik i 16 gostiju.