FINALE EP: Italija - Španija

Poljska i Ukrajina / 8. juni - 1. juli 2012.

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,hammers,geronimo,Devil,dubrava

Ko će osvojiti EURO ?

Italija
80
58%
Španija
59
42%
 
Ukupno glasova: 139

Avatar
brzitesanj
Postovi: 930
Pridružen/a: 21 jan 2012, 11:08
Lokacija: Tešanj!
Kontakt:

Re: FINALE EP: Italija - Španija

Post Postao/la brzitesanj » 02 jul 2012, 00:11

Čestitke Furi na zasluženoj pobjedi večeras...BILI SU BOLJI.Zaslužili su veliko poštovanje na dosadašnjim uspjesima(EP2008,SP2010,EP2012) :D
___________
P.S
Iznenađen sam ovolikim rezultatom ipak 4-0 u jednom finalu,ako se nevaram to je naj uvjerljivija pobjeda u finalima EP :mrgreen:
I ♥ Bayern!
25.05.2013g.

Avatar
loptica
Postovi: 1107
Pridružen/a: 24 dec 2008, 16:38
Kontakt:

Re: FINALE EP: Italija - Španija

Post Postao/la loptica » 02 jul 2012, 00:12

Španija zna se! :P Merak
Fi hajati.
GO Bosno.

Avatar
Bulkin
Postovi: 576
Pridružen/a: 04 jun 2012, 22:50
Kontakt:

Re: FINALE EP: Italija - Španija

Post Postao/la Bulkin » 02 jul 2012, 00:13

Cartman je napisao/la:
youngredcomps je napisao/la:
rio_Ferdy88 je napisao/la:Gledali smo najbolju nogometnu, a i fudbalsku :mrgreen: reprezentaciju i generaciju svih vremena. ;)

I kao sto nasi starci nekada govore u superlativu o Peleovom Brazilu iz '70, kao sto neki ovdje sa foruma (@Magica :mrgreen: ) pisu hvalospjeve kad krene prica o Maradoni, tako cemo i mi mozda svojim klinicima za 15, 20 godina pricati kako smo u realnom vremenu gledali kako Xavi dodaje Iniesti, a Iniesta Xaviju :mrgreen: .

Brko cijeli Euro igra bez napadaca, i onda na kraju Furija ima najboljeg strijelca turnira 8-)

Povijest ili (h)istorija je ispisana, suvisno je bilo sto dodavati i oduzimati :mrgreen:

Treba odati priznanje i Azzurrima. Bez obzira na ovaj potop koji im se veceras dogodio, odigrali su odlican turnir, probali su sve, odigrali srcano, i naletjeli na bolje. ;)

Sve u svemu, odlican Euro, finale takodjer, i mozemo zaliti sto necemo moci uzivati u carolijama ovih majstora, barem do pocetka ligaskih natjecanja ;) :mrgreen:

slika
jeli sigurno da je torres najbolji strijelac,treba mi na kladionici pa zato pitam
Jest, jer je igrao najmanje minuta od ovih sa 3 gola. Ali zavisi od kladionice do kladionice, jaran mi je stavio pare na Torresa kod unibeta kad je kvota bila 18, ali oni su sad to podjelili na sve igrace sa 3 gola, pa je kvota na kraju bila samo 2,83. Djubrad.
Torres je zlatna kopacka EP 2012 3 gola + 1 asistencija, tako da je najbolji strijelac.
FORZA NAPOLI

Avatar
Soni
Postovi: 1797
Pridružen/a: 22 okt 2011, 18:08
Kontakt:

Re: FINALE EP: Italija - Španija

Post Postao/la Soni » 02 jul 2012, 00:16

Svaka cast Spaniji. Iskreno nisam ocekivao nakon onih partija koje su pruzali prije finala.
Potpuno zasluzena pobjeda u ovo utakmici, bili su kvalitetniji.
Italiju pogodilo nekoliko pehova i mislim da je cisto zbog toga malo nerealan rezultat.
30 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO
Jᴜᴠᴇ, sᴛᴏʀɪᴀ ᴅɪ ᴜɴ ɢʀᴀɴᴅᴇ ᴀᴍᴏʀᴇ
Ale Del Piero aleee

Avatar
brzitesanj
Postovi: 930
Pridružen/a: 21 jan 2012, 11:08
Lokacija: Tešanj!
Kontakt:

Re: FINALE EP: Italija - Španija

Post Postao/la brzitesanj » 02 jul 2012, 00:19

slika
:lol: :lol: :lol:
I ♥ Bayern!
25.05.2013g.

Avatar
Viking
Postovi: 1202
Pridružen/a: 02 mar 2012, 21:38
Lokacija: Hercegovina-California
Kontakt:

Re: FINALE EP: Italija - Španija

Post Postao/la Viking » 02 jul 2012, 00:22

Realno covjek govori...respekt!
Vicente Del Bosque, selektor španske fudbalske reprezentacije, oduševljen je nakon što je njegova selekcija odbranila naslov prvaka Evrope.

Iskusni španski stručnjak smatra da Italijani nisu imali sreće, zbog povrede Thiaga Motte, te ističe kako je ovaj trofej nova era španskog fudbala.

"Za početak bih istakao kako svi ponekad gube. Italijani su igrali sjajno, ali su imali lošu sreću povredom Motte. Moji igrači su odigrali odlično, kontrolisali su utakmicu cijelim tokom. Poslije prvog gola Italijani su bili nešto opasniji, ali odreagovali smo dobro", izjavio je Del Bosque, dodavši:

"Presretan sam, jer je ova pobjeda nešto historijsko. Sada moramo gledati u budućnost i okrenuti se kvalifikacijama za Svjetsko prvenstvo u Brazilu. Moji igrači znaju kako se postaviti u ovakvim utakmicama, imaju rutinu i dolaze iz zemlje gdje se igra lijep fudbal."

Jedan novinar upitao je Del Bosquea kako bi postavio svoju ekipu, da je kojim slučajem bio selektor Italije i da je imao negativan rezultat.

"To je fudbal i dešavaju se porazi. I mi smo igrali prijateljske utakmice gdje smo poraženi rezultatom 4:0. Italijani su jednostavno bili nesretni i sve se okrenulo u našu korist", zaključio je Del Bosque.
30 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO
The Old Lady is back on TOP...

Avatar
Rios
Postovi: 3835
Pridružen/a: 07 avg 2011, 23:32

Re: FINALE EP: Italija - Španija

Post Postao/la Rios » 02 jul 2012, 00:26

Moj licni utisak nakon svega je da su Spanci ovaj Euro do finala odigrali sa pola snage ili barem 70% svojih mogucnosti,a veceras "dodali gas"..Italija realno veceras nije mogla nista uciti..Kad se sve sabere i oduzme,najbolji su na tronu..
Zeljeznicar za zivot cijeli !!

Miralem Pjanic !

Mirza Teletovic !

Damir Dzumhur !

Avatar
Bulkin
Postovi: 576
Pridružen/a: 04 jun 2012, 22:50
Kontakt:

Re: FINALE EP: Italija - Španija

Post Postao/la Bulkin » 02 jul 2012, 00:32

Rios je napisao/la:Moj licni utisak nakon svega je da su Spanci ovaj Euro do finala odigrali sa pola snage ili barem 70% svojih mogucnosti,a veceras "dodali gas"..Italija realno veceras nije mogla nista uciti..Kad se sve sabere i oduzme,najbolji su na tronu..
8-)

Del Bos Brko je bio human pa nije igrao sa napadacem inace bi ovo gore proslo..
FORZA NAPOLI

Avatar
Tuzla950
Postovi: 522
Pridružen/a: 24 maj 2012, 16:40
Lokacija: Salt City
Kontakt:

Re: FINALE EP: Italija - Španija

Post Postao/la Tuzla950 » 02 jul 2012, 00:33

;)

slika

Avatar
Rios
Postovi: 3835
Pridružen/a: 07 avg 2011, 23:32

Re: FINALE EP: Italija - Španija

Post Postao/la Rios » 02 jul 2012, 00:40

Bulkin je napisao/la:
Rios je napisao/la:Moj licni utisak nakon svega je da su Spanci ovaj Euro do finala odigrali sa pola snage ili barem 70% svojih mogucnosti,a veceras "dodali gas"..Italija realno veceras nije mogla nista uciti..Kad se sve sabere i oduzme,najbolji su na tronu..
8-)

Del Bos Brko je bio human pa nije igrao sa napadacem inace bi ovo gore proslo..
Pa nekako su mi djelovali toliko samouvjereno da su sebi priustili i taj luksuz da igraju bez spica.. :)
Zeljeznicar za zivot cijeli !!

Miralem Pjanic !

Mirza Teletovic !

Damir Dzumhur !

Avatar
Tuzla950
Postovi: 522
Pridružen/a: 24 maj 2012, 16:40
Lokacija: Salt City
Kontakt:

Re: FINALE EP: Italija - Španija

Post Postao/la Tuzla950 » 02 jul 2012, 00:46

Izjava Buffona:
''Španjolci su bili superiorni u svakom pogledu. Naša žal zbog poraza nije toliko istaknuta baš zbog njihove moći i neranjivosti. Kad igrate protiv takve momčadi, lakše prihvatite poraz. Španjolcima kapa dolje!'', rekao je ponajbolji svjetski vratar dodavši:

''Naravno da želite pobijediti u finalu, no mi smo protiv sebe imali momčad s drugog planeta.''

''Našim navijačima zahvaljujemo svim srcem. Nikad nas nisu napustili i učinili su nas posnosnima. Ponekad, međutim, naiđete na prejakog suparnika. Takvome treba odati priznanje''
EDIT:

Andres Iniesta - najbolji igrač Eura;
Iker Casillas - najbolji golman;
Jordi Alba - najveće otkriće;
Fernando Torres - najbolji strijelac.

Avatar
RG11
Postovi: 10
Pridružen/a: 27 jun 2012, 15:28
Kontakt:

Re: FINALE EP: Italija - Španija

Post Postao/la RG11 » 02 jul 2012, 01:13

Rios je napisao/la:Moj licni utisak nakon svega je da su Spanci ovaj Euro do finala odigrali sa pola snage ili barem 70% svojih mogucnosti,a veceras "dodali gas"..Italija realno veceras nije mogla nista uciti..Kad se sve sabere i oduzme,najbolji su na tronu..
Ljudi godinama igraju onoliko koliko im je potrebno. Nece ljudi da se forsiraju, uvaljaju 1,2 gola i smire tempo, dosta igraca se zna izmedju sebe (uglavnom Barca, Real) pa je ekipa mnogo stabilna, a kad zele da igraju ofanzivno kao sto je Del Bosque najavio u ovom danasnjem slucaju onda se desi to sto se desilo Italiji. Ali misljenja sam da Italija nije nikakvo mjerilo, mnogo bi bilo bolje da je recimo Njemacka ili barem Engleska dosla do finala sa Spanijom i tad bi se vjerujem gledao pravi okrsaj, a ovo danas je izgledalo kao lagani trening.

Avatar
Blue_He4rt
Postovi: 3124
Pridružen/a: 26 maj 2010, 00:46
Kontakt:

Re: FINALE EP: Italija - Španija

Post Postao/la Blue_He4rt » 02 jul 2012, 01:19

RG11 je napisao/la:
Rios je napisao/la:Moj licni utisak nakon svega je da su Spanci ovaj Euro do finala odigrali sa pola snage ili barem 70% svojih mogucnosti,a veceras "dodali gas"..Italija realno veceras nije mogla nista uciti..Kad se sve sabere i oduzme,najbolji su na tronu..
Ljudi godinama igraju onoliko koliko im je potrebno. Nece ljudi da se forsiraju, uvaljaju 1,2 gola i smire tempo, dosta igraca se zna izmedju sebe (uglavnom Barca, Real) pa je ekipa mnogo stabilna, a kad zele da igraju ofanzivno kao sto je Del Bosque najavio u ovom danasnjem slucaju onda se desi to sto se desilo Italiji. Ali misljenja sam da Italija nije nikakvo mjerilo, mnogo bi bilo bolje da je recimo Njemacka ili barem Engleska dosla do finala sa Spanijom i tad bi se vjerujem gledao pravi okrsaj, a ovo danas je izgledalo kao lagani trening.
Sa Švabama bi mozda i donekle bio zanimljiviji okrsaj.Od Engleza bi ucinili jos vecu salatu nego veceras od Azzura ;)
Chelsea F.C.

Avatar
Nail for Real
Postovi: 9890
Pridružen/a: 10 jun 2009, 08:37
Lokacija: Sandžak
Kontakt:

Re: FINALE EP: Italija - Španija

Post Postao/la Nail for Real » 02 jul 2012, 01:22

Svejedno je. U ovom trenutku nema repke koja ce na ovom nivou pobijediti Spaniju.
I da, neka tradicija je srusena 8-) .
My thoughts wandered to Santiago Bernabeu, the Temple, a ground struck terror into opponents. Bruised & battered slaves at the king's banquet.

Avatar
mandraX
Postovi: 17689
Pridružen/a: 04 dec 2009, 21:52
Kontakt:

Re: FINALE EP: Italija - Španija

Post Postao/la mandraX » 02 jul 2012, 01:30

Cuj Spanija i tika-taka, a na poluvremenu Italija imala vise pasova :D to me stvarno iznenadilo kad sam upratio... kakav je omjer bio na kraju?

Avatar
Dylan Dog
Postovi: 6799
Pridružen/a: 01 jul 2009, 04:10
Kontakt:

Re: FINALE EP: Italija - Španija

Post Postao/la Dylan Dog » 02 jul 2012, 01:33

Znati sta je meni najgore u svemu ovome.
Sto mislim da je ovo Spanija osvojila a da imaju puno rezervi u svojoj igri.
Sa Piqueom i Torresom koji su imali ne bas impresivne sezone iza sebe,bez povrijedenog Ville,nekako su mi izgledali ipak manje motivisano nego na prethodna 2 velika takmicenja,ja vjerujem u onu "vuk koji se penje ka vrhu brda gladniji je od vuka koji je vec na vrhu",a oni su na vrhu vec dugo,pitam se sta ce biti ako Pique i Torres vrate staru formu,Villa se oporavi a Alba se jos dodatno uigra sa suigracima iz Barcelone :mrgreen:
Jedino sto ih moze zaustaviti je manjak motiva,sumnjam da iko moze dobiti ovu ekipu kada su 100% motivisani,no opet ja vjerujem da su ovo prvenstvo osvojili "preko neke stvari" :lol:
Zadnja izmjena: Dylan Dog, dana/u 02 jul 2012, 01:34, ukupno mijenjano 1 put.
Tragedija!Bosna i Hercegovina gubi svog najvećeg dragulja??Pogibljeni start znači kraj potencijalno velike karijere?? Pogledati na:
http://www.pohrani.com/f/1h/RC/SsrCfkJ/dajv.gif

Avatar
legenda reala
Postovi: 33828
Pridružen/a: 30 jun 2010, 00:53
Lokacija: Gorazde
Kontakt:

Re: FINALE EP: Italija - Španija

Post Postao/la legenda reala » 02 jul 2012, 01:34

Ma jbse Brko nisi kralja poveo, jbo te Negredo :x :x kaki klocevi podižu pehare, a kralj ga nema, e moj Iniesta što se nisi rodio bar 1978 :roll: :roll: :lol: :lol:

Šta ovo ovi Španski reprezentativci, sve im ženskinje djeca :mrgreen: , joj one male u Toresa sa lutkicom kako je simpatična, a mali tegli za mrežu hoće da isčupa :lol: :lol:

Jel Iker poljubio Saru u programu :?: :?: :mrgreen:
Španski bijeli vuk, neprevaziđeni El Matador. Anđeo Madrida. Šef lob udaraca. Njegovo istinsko kraljevsko visočanstvo. Raul Gonzalez Blanco.

Avatar
Nail for Real
Postovi: 9890
Pridružen/a: 10 jun 2009, 08:37
Lokacija: Sandžak
Kontakt:

Re: FINALE EP: Italija - Španija

Post Postao/la Nail for Real » 02 jul 2012, 01:37

slika
My thoughts wandered to Santiago Bernabeu, the Temple, a ground struck terror into opponents. Bruised & battered slaves at the king's banquet.

Avatar
Dzoni
Postovi: 11314
Pridružen/a: 23 feb 2012, 18:06
Kontakt:

Re: FINALE EP: Italija - Španija

Post Postao/la Dzoni » 02 jul 2012, 01:38

slika


Na cijelom prvenstvu.

Avatar
legenda reala
Postovi: 33828
Pridružen/a: 30 jun 2010, 00:53
Lokacija: Gorazde
Kontakt:

Re: FINALE EP: Italija - Španija

Post Postao/la legenda reala » 02 jul 2012, 01:39

Nije to od večeras, na ZDF-u sam ja vidio ona u dresu crvenom priđe mu i poljubi ga u obraz ;)
Al reko jel kad je davao izjavu, opet je poljubio ko na SP :lol:
Španski bijeli vuk, neprevaziđeni El Matador. Anđeo Madrida. Šef lob udaraca. Njegovo istinsko kraljevsko visočanstvo. Raul Gonzalez Blanco.

Odgovori

Natrag na “EURO 2012”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 0 gostiju.