Liverpool FC

Moderatori/ce: _dreamer_,Monolog,ribery,hammers,geronimo,rio_Ferdy88,Otelo

Da li vjerujete u Kloppa i rebuilding?

1. Da
47
54%
2. Ne
40
46%
 
Ukupno glasova: 87

Avatar
313
Postovi: 1112
Pridružen/a: 11 apr 2015, 13:06
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la 313 » 04 okt 2020, 22:13

Ma pitanje je utakmice bilo kad će visoka odbrana i ofsajd zamke da se obiju o glavu, e beli se obilo
Walk on

Avatar
Suki46
Postovi: 2991
Pridružen/a: 18 jan 2014, 18:11
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la Suki46 » 04 okt 2020, 22:13

Adriana ,Gomeza i Keitu vcrs otjerati.Ginija Barci dati za kikiriki , Firmina i Arnolda na tribine prebaciti odredeni period. 7 golova od Aston Ville je sramota primiti i .
Yugoslav First League - ★★
Bosnian Premier League - ★★★★★
Bosnian Cup - ★★★★★★★
YNWA <3

Avatar
Finn
Postovi: 9323
Pridružen/a: 24 avg 2015, 09:23
Lokacija: SA
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la Finn » 04 okt 2020, 22:14

Ma ovo je odlican reality check. Svi su jos na sedmom nebu od titule, da vidimo hoce li se trznuti.

Avatar
HongKong
Postovi: 2111
Pridružen/a: 29 apr 2019, 15:04
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la HongKong » 04 okt 2020, 22:14

Adrian, Gomez i Keita definitivno nisu za najvece domete. Jota i Minamino mogu na klupu.
Sad se vidjelo koliko vecina ovih igraca moze bez Klopa i sistema u koji ih je ubacio.
Los dan nekih igraca, raspolozen protivnik koji je imao i srece, par amaterskih gresaka i dobijes sta si dobio.
Cuva Bog Zelju svog!

Avatar
nerkolfc
Postovi: 13336
Pridružen/a: 14 maj 2013, 20:10
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la nerkolfc » 04 okt 2020, 22:15

Budan sam samo zbog Kloppove presice poslije tekme. Da vidimo šta on ima reći na ovo sve. Keita dok ne nauči igrati nazad ne treba ni da igra. Barkley mu bježi svaki napad a on ko blesav.
Âl-`Imrân / 118 : O vjernici, za prisne prijatelje uzimajte samo svoje, ostali vam samo propast žele: jedva čekaju da muka dopadnete, mržnja izbija iz njihovih usta, a još je gore ono što kriju njihova prsa. Mi vam iznosimo dokaze, ako pameti imate.

Avatar
BeyKopites
Postovi: 3620
Pridružen/a: 29 feb 2012, 21:17
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la BeyKopites » 04 okt 2020, 22:20

Jeste sramota, ono šampion si i primiš 7 komada, al' nemojte pretjerivati ljudi. Gdje ćeš tjerati pola postave, gotovo je sad ekipa je sklopljena. Doduše ja sam vidio protiv Atletica šta je Adrian i koliko zapravo može, al' čovjek je drugi golman, nije predviđen da igra EPL ikako. Gomez isto limitiran poprilično, najslabija karika prvog tima. Danas je sve pogrešno urađeno na terenu, jeste glupo izgubiti ovolikom razlikom ali možda i bolje jer se (valjda) sad na neke stvari neće gledati kroz "ružičaste naočale".

Mislim da je vrijeme da Klopp ekipi pokaže svoju mračniju stranu a ne da im bude otac, brat, drug, grljenje i fazoni. I nemojmo se zavaravati, još uvijek smo uz City favoriti za osvajanje i tako se ova ekipa treba postaviti i ponašati na terenu. Ovo je bilo nedopustivo i vjerujem da se neće ponavljati u bilo kojem obliku.
"The best there was, the best there is and the best there will ever be!"
-CaptainFantastic08-

Avatar
nerkolfc
Postovi: 13336
Pridružen/a: 14 maj 2013, 20:10
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la nerkolfc » 04 okt 2020, 22:22

Ovaj poraz je tako loš da bi mogao ostaviti malo veće posljedice na ekipu, sad će manjak samopouzdanja uletiti, možda nismo tako dobri i onda nastanu veći problemi.

slika
Âl-`Imrân / 118 : O vjernici, za prisne prijatelje uzimajte samo svoje, ostali vam samo propast žele: jedva čekaju da muka dopadnete, mržnja izbija iz njihovih usta, a još je gore ono što kriju njihova prsa. Mi vam iznosimo dokaze, ako pameti imate.

Avatar
YNWA
Postovi: 4385
Pridružen/a: 30 nov 2008, 00:37
Lokacija: srebrenik
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la YNWA » 04 okt 2020, 22:29

Mi sutra moramo kupiti golmana, a ono drvo spansko poslati ondje odakle je i dosao, on je odmah poslije utakmice protiv Atletica trebao biti bivsi, kao sto je njemačko drvo nakon Reala, mi smo bez Alissona izgubljeni...mi u svaku utakmicu ulazimo bez golmana, i samo čekaš kako ce zajebati, pa na rekreaciji bi takvog golmana otjerali...

A lahko cemo za Gomeza i Keitu, klupa i tribine, imamo tu opcija, ali sta sa onim lažnim napadacem, kad nemas opcije sa klupe...

Ovo je bila bruka, nadam se da nece ostaviti vece posljedice...
Sarajevo i Liverpool
Srce ce moje, kao i tvoje, vjecno da kuca za bordo boje! RIP Vedran Puljic
You'll never walk alone! RIP 96

Avatar
nerkolfc
Postovi: 13336
Pridružen/a: 14 maj 2013, 20:10
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la nerkolfc » 04 okt 2020, 22:33

YNWA je napisao/la:
04 okt 2020, 22:29
Mi sutra moramo kupiti golmana, a ono drvo spansko poslati ondje odakle je i dosao, on je odmah poslije utakmice protiv Atletica trebao biti bivsi, kao sto je njemačko drvo nakon Reala, mi smo bez Alissona izgubljeni...mi u svaku utakmicu ulazimo bez golmana, i samo čekaš kako ce zajebati, pa na rekreaciji bi takvog golmana otjerali...

A lahko cemo za Gomeza i Keitu, klupa i tribine, imamo tu opcija, ali sta sa onim lažnim napadacem, kad nemas opcije sa klupe...

Ovo je bila bruka, nadam se da nece ostaviti vece posljedice...
Ima tu problema, ali kad vidiš kakva je odbrana Firmino i nije strašan. Znači Salah i Keita apsolutno bez interesa za odbranu danas i svaki gol he išao preko te strane. Odbiti od plate za ovo danas.
Âl-`Imrân / 118 : O vjernici, za prisne prijatelje uzimajte samo svoje, ostali vam samo propast žele: jedva čekaju da muka dopadnete, mržnja izbija iz njihovih usta, a još je gore ono što kriju njihova prsa. Mi vam iznosimo dokaze, ako pameti imate.

Avatar
mirgerr
Postovi: 3532
Pridružen/a: 29 nov 2016, 23:00
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la mirgerr » 04 okt 2020, 22:36

nerkolfc je napisao/la:
04 okt 2020, 22:33
YNWA je napisao/la:
04 okt 2020, 22:29
Mi sutra moramo kupiti golmana, a ono drvo spansko poslati ondje odakle je i dosao, on je odmah poslije utakmice protiv Atletica trebao biti bivsi, kao sto je njemačko drvo nakon Reala, mi smo bez Alissona izgubljeni...mi u svaku utakmicu ulazimo bez golmana, i samo čekaš kako ce zajebati, pa na rekreaciji bi takvog golmana otjerali...

A lahko cemo za Gomeza i Keitu, klupa i tribine, imamo tu opcija, ali sta sa onim lažnim napadacem, kad nemas opcije sa klupe...

Ovo je bila bruka, nadam se da nece ostaviti vece posljedice...
Ima tu problema, ali kad vidiš kakva je odbrana Firmino i nije strašan. Znači Salah i Keita apsolutno bez interesa za odbranu danas i svaki gol he išao preko te strane. Odbiti od plate za ovo danas.
Nerealno je kakve sve sanse Firmino fula.
Nerealno.
"I wouldn't say I was the best manager in the business. But I was in the top one" - Brian Clough

Spamm

Civa
Postovi: 2987
Pridružen/a: 25 maj 2012, 20:59
Lokacija: Moscow !
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la Civa » 04 okt 2020, 22:42

Odavno pišem i govorim Firmino i TAA su van ritma i potrebna im je adekvatna zamjena, ali, ali puče bruka i sramota.
Tako blizu, a tako daleko.

Fuerza
Postovi: 1903
Pridružen/a: 19 maj 2018, 20:51
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la Fuerza » 04 okt 2020, 22:46

Od početka utakmice se vidjelo da će se teško do pobjede. Aston Villa baš nabrijano ušla u utakmicu, a Liverpul nikakav. Plus sreća potpuno na strani Ville, a Liverpul napustila. Kad se pogleda 3 gola ulaze posle odbitka od naše odbrane i plus onaj jedan zbog Adriana koji glumi Alisona sa dodavanjima, a zna se da to ne može. Keita, koliko god sam ga gotivio i koliko god sam htio da vjerujem da će biti dobar, razočarao me, u odbrani ne postoji, a ni u napadu se nije proslavio.
I ta visoka linija je smrt, ne znam kako ranije to timovi nisu iskorištavali protiv nas.

Avatar
YNWA
Postovi: 4385
Pridružen/a: 30 nov 2008, 00:37
Lokacija: srebrenik
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la YNWA » 04 okt 2020, 22:51

nerkolfc je napisao/la:
04 okt 2020, 22:33
YNWA je napisao/la:
04 okt 2020, 22:29
Mi sutra moramo kupiti golmana, a ono drvo spansko poslati ondje odakle je i dosao, on je odmah poslije utakmice protiv Atletica trebao biti bivsi, kao sto je njemačko drvo nakon Reala, mi smo bez Alissona izgubljeni...mi u svaku utakmicu ulazimo bez golmana, i samo čekaš kako ce zajebati, pa na rekreaciji bi takvog golmana otjerali...

A lahko cemo za Gomeza i Keitu, klupa i tribine, imamo tu opcija, ali sta sa onim lažnim napadacem, kad nemas opcije sa klupe...

Ovo je bila bruka, nadam se da nece ostaviti vece posljedice...
Ima tu problema, ali kad vidiš kakva je odbrana Firmino i nije strašan. Znači Salah i Keita apsolutno bez interesa za odbranu danas i svaki gol he išao preko te strane. Odbiti od plate za ovo danas.
Firmino je danas bio opasan po nas gol, nije on danas samo masao prilike, nego je izgubio xx duela, i igra vec duze vrijeme loše, igrac je manje na terenu, samo sto Salah i Mane trpaju pa njega niko ne spominje...

Nije problem sto si primio 7 golova, desi se takva tekma, problem je forsiranje nekih igraca, forsiranje Firmina kad ne ide, i problem je sto nemaš na klupi golmana koji ce braniti a da ne napravi neko sranje, pa zamisli kako je igracima igrati utakmicu a nemaš nikakvo povjerenje u golmana, a to smo vidjeli prije Alisona, pa smo morali zabiti gol vise...
Mi smo danas izgubili tri boda, nista posebno, i dalje smo veliki favoriti da uzmemo titulu, mi smo danas igrali bez dva startera u vezi, bez golmana i bez naseg najboljeg ofanzivnog igraca, to je pola ekipe...
Sarajevo i Liverpool
Srce ce moje, kao i tvoje, vjecno da kuca za bordo boje! RIP Vedran Puljic
You'll never walk alone! RIP 96

Fuerza
Postovi: 1903
Pridružen/a: 19 maj 2018, 20:51
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la Fuerza » 04 okt 2020, 22:55

Iako je ovo večeras bilo ofiranje, siguran sam da u sledećem kolu spuštamo na zemlju one plave mangupe.

Avatar
mirgerr
Postovi: 3532
Pridružen/a: 29 nov 2016, 23:00
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la mirgerr » 04 okt 2020, 23:03

Mislim da Alissona nema dva mjeseca.
Moglo bi biti svega.
"I wouldn't say I was the best manager in the business. But I was in the top one" - Brian Clough

Spamm

Avatar
StevieG8
Postovi: 13608
Pridružen/a: 29 apr 2016, 12:48
Lokacija: Behind you
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la StevieG8 » 04 okt 2020, 23:13

YNWA je napisao/la:
04 okt 2020, 22:51
nerkolfc je napisao/la:
04 okt 2020, 22:33
YNWA je napisao/la:
04 okt 2020, 22:29
Mi sutra moramo kupiti golmana, a ono drvo spansko poslati ondje odakle je i dosao, on je odmah poslije utakmice protiv Atletica trebao biti bivsi, kao sto je njemačko drvo nakon Reala, mi smo bez Alissona izgubljeni...mi u svaku utakmicu ulazimo bez golmana, i samo čekaš kako ce zajebati, pa na rekreaciji bi takvog golmana otjerali...

A lahko cemo za Gomeza i Keitu, klupa i tribine, imamo tu opcija, ali sta sa onim lažnim napadacem, kad nemas opcije sa klupe...

Ovo je bila bruka, nadam se da nece ostaviti vece posljedice...
Ima tu problema, ali kad vidiš kakva je odbrana Firmino i nije strašan. Znači Salah i Keita apsolutno bez interesa za odbranu danas i svaki gol he išao preko te strane. Odbiti od plate za ovo danas.
Firmino je danas bio opasan po nas gol, nije on danas samo masao prilike, nego je izgubio xx duela, i igra vec duze vrijeme loše, igrac je manje na terenu, samo sto Salah i Mane trpaju pa njega niko ne spominje...

Nije problem sto si primio 7 golova, desi se takva tekma, problem je forsiranje nekih igraca, forsiranje Firmina kad ne ide, i problem je sto nemaš na klupi golmana koji ce braniti a da ne napravi neko sranje, pa zamisli kako je igracima igrati utakmicu a nemaš nikakvo povjerenje u golmana, a to smo vidjeli prije Alisona, pa smo morali zabiti gol vise...
Mi smo danas izgubili tri boda, nista posebno, i dalje smo veliki favoriti da uzmemo titulu, mi smo danas igrali bez dva startera u vezi, bez golmana i bez naseg najboljeg ofanzivnog igraca, to je pola ekipe...
Ti protiv Firmina pises od 2016e, ko ce drugi igrati?
"Ta američka razvojna liga... Tamo se ne igra odbrana, tamo se ne trenira, ja stvarno ne znam šta to oni tamo razvijaju"

Pale
Postovi: 427
Pridružen/a: 22 sep 2020, 19:53
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la Pale » 04 okt 2020, 23:14

7up



Hvala lp

Avatar
Suki46
Postovi: 2991
Pridružen/a: 18 jan 2014, 18:11
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la Suki46 » 04 okt 2020, 23:56

Firmino od januara ove godine je prestao sa nekim partijama dobrim u smislu kontinuiteta u igri.Sto se tice njegovog finishinga uvijek je uzasan bio i sad i kad je dosao.Odavno je zreo za klupe , međutim manjak kvalitetnog spica dovodi da svaku mora igrati taman svaku utakmicu 3 zicera fulio.
Sto se tice Trenta , uzasno je poceo sezonu,maltene svaku utakmicu sa njegove strane je propuh bio , na stranu sto pored njega je najveci kloc koji igra u ovom timu.Ne mogu da vjerujem da je momak bolji bio one 1 sezone ko dijete , nego sad kao neki reprezentativac.Pa ljudi moji , svaki spic ili krilo ga baca na isti fazon , ali on kao zadnji bekan ispada svaki put.Zali boze Matipa sto je kao od stakla napravljen , ali mnogo bolji matching bi bio Van Dijku s njim nego ovom ublehom.
Za Adriana stvarno komentara nemam , Kariusu smo svi je.... majku za onu utakmicu protiv Reala gdje je imao 2 katastrofalna kiksa ,ali ovaj frajer na golu svaku 2 utakmicu napravi novi biser.Brine me povreda Alissona jer ako se ispostavi da ce biti out 2 mjeseca , prosut cemo mi jos bodova nenadano.
Nazalost mi smo otprilike prestali igrati jos od utakmice sa Palacom kad smo osvojili ligu , totalna nonsalantnost i indolentnost da je to nevjerovatno.
Tvrdim da Klopp nakon ove utakmice mora malo zesci sa njima biti , a ne samo sega sala posalica. Nadam se da ce ovo prekretnica biti u sezoni i da ce ih ovaj poraz sviju razbuditi.
Yugoslav First League - ★★
Bosnian Premier League - ★★★★★
Bosnian Cup - ★★★★★★★
YNWA <3

Avatar
OTNYS_YNWA
Postovi: 18227
Pridružen/a: 19 jun 2009, 08:16
Lokacija: Head smashed in Buffalo jump Interpretive Center
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la OTNYS_YNWA » 05 okt 2020, 00:34

Ali koliko je Trent kriminalan u odbrani bio, nije za pricu majke mi. Neka malo, treba sampionima na samom startu jedan ovakav knockout.

Avatar
YNWA
Postovi: 4385
Pridružen/a: 30 nov 2008, 00:37
Lokacija: srebrenik
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la YNWA » 05 okt 2020, 13:52

https://twitter.com/CF_Comps/status/1313038832812601344

Ne mozes sa ovim uci u nastavak sezone, danas se mora dovesti golman, kupiti Romera od Uniteda :kafa:
Sarajevo i Liverpool
Srce ce moje, kao i tvoje, vjecno da kuca za bordo boje! RIP Vedran Puljic
You'll never walk alone! RIP 96

Odgovori

Natrag na “Liverpool FC”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 2 gosta.