Druga Liga - grupa Jug

Invincibles14
Postovi: 314
Pridružen/a: 22 okt 2023, 23:26
Kontakt:

Re: Druga Liga - grupa Jug

Post Postao/la Invincibles14 » 11 maj 2024, 23:24

slogauskoplje je napisao/la:
11 maj 2024, 22:06
hnkvisici je napisao/la:
11 maj 2024, 15:12

Možda iz prve ruke? Da navedem sam sebe kao izvor? 🤔
:D

Nekako mi je neobično vidjeti ovakve stvari, suci, kupovanje utakmica, zadnjih par godina toga nije bilo. I ove godine konkurencije, kao što kažeš, nema, a silan neki pritisak na sve strane. :roll:

Koliko ja znam, a vidi se i iz rezultata, nije bilo nikakve priče oko prodaje utakmice u Uskoplju. Niti mislimo kome puštati, niti nešto posebno zapinjati. Igramo kako igramo.
Ma pusti ovog, kakvo kupovanje utakmica. Visici nedavno izgubili u Citluku preokretom pa ga ocito previse pogodilo. Bit ce bolje. :rol:

Avatar
hnkvisici
Postovi: 636
Pridružen/a: 24 avg 2011, 17:36
Kontakt:

Re: Druga Liga - grupa Jug

Post Postao/la hnkvisici » 12 maj 2024, 16:13

slogauskoplje je napisao/la:
11 maj 2024, 22:06
hnkvisici je napisao/la:
11 maj 2024, 15:12

Možda iz prve ruke? Da navedem sam sebe kao izvor? 🤔
:D

Nekako mi je neobično vidjeti ovakve stvari, suci, kupovanje utakmica, zadnjih par godina toga nije bilo. I ove godine konkurencije, kao što kažeš, nema, a silan neki pritisak na sve strane. :roll:

Koliko ja znam, a vidi se i iz rezultata, nije bilo nikakve priče oko prodaje utakmice u Uskoplju. Niti mislimo kome puštati, niti nešto posebno zapinjati. Igramo kako igramo.
Opet iz prve ruke iz vašeg kluba, Brotnjo došlo s ponudom da im se pusti utakmica za određeni iznos. Sloga odbila, kako i treba, pobijedili utakmicu zdravo i pošteno. Epilog - Brotnjo se naljutilo jer im nisu pustili jer šta imaju pobjeđivati kad im ništa ne treba.
www.facebook.com/hnkvisici

Avatar
hnkvisici
Postovi: 636
Pridružen/a: 24 avg 2011, 17:36
Kontakt:

Re: Druga Liga - grupa Jug

Post Postao/la hnkvisici » 12 maj 2024, 16:18

Invincibles14 je napisao/la:
11 maj 2024, 23:24
slogauskoplje je napisao/la:
11 maj 2024, 22:06
hnkvisici je napisao/la:
11 maj 2024, 15:12

Možda iz prve ruke? Da navedem sam sebe kao izvor? 🤔
:D

Nekako mi je neobično vidjeti ovakve stvari, suci, kupovanje utakmica, zadnjih par godina toga nije bilo. I ove godine konkurencije, kao što kažeš, nema, a silan neki pritisak na sve strane. :roll:

Koliko ja znam, a vidi se i iz rezultata, nije bilo nikakve priče oko prodaje utakmice u Uskoplju. Niti mislimo kome puštati, niti nešto posebno zapinjati. Igramo kako igramo.
Ma pusti ovog, kakvo kupovanje utakmica. Visici nedavno izgubili u Citluku preokretom pa ga ocito previse pogodilo. Bit ce bolje. :rol:
Višići gube od svakoga drugu polusezonu, ništa čudno, a čak i nemam veze s klubom nego ostao nadimak na forumu od prije 10 godina.

A evo samo dvije sramote na utakmicama Brotnja:

https://www.facebook.com/share/v/kHCHwL ... tid=WC7FNe

https://fb.watch/s0yimpRypP/?mibextid=w8EBqM
www.facebook.com/hnkvisici

Avatar
slogauskoplje
Postovi: 1065
Pridružen/a: 17 avg 2011, 12:31
Kontakt:

Re: Druga Liga - grupa Jug

Post Postao/la slogauskoplje » 15 maj 2024, 14:09

Fortuna ipak ulazI?
Sloga Uskoplje

gnkdinamo
Postovi: 62
Pridružen/a: 03 avg 2022, 17:12
Kontakt:

Re: Druga Liga - grupa Jug

Post Postao/la gnkdinamo » 17 maj 2024, 14:47

ROZIĆ: Voljeli bi ući u doigravanje s prvog mjesta

Pobjedom protiv Čapljine od 5:1 u okviru 25. kola prvenstva nogometaši čitlučkog Brotnja su se na vrhu ljestvice Druge lige FBiH Jug izjednačili s ekipom Kruševa.

Iako su Čapljinci na dnu ljestvice lige, očekivao se jak otpor sastava koji se i dosta pojačao u pauzi između dvije polusezone.

- Pobijedili smo lakše nego smo očekivali, mislili smo da će biti puno teže jer Čapljina ima dobre pojedince. Ali od naša početna tri udarca, dva su ušla na samom otvaranju. U 7. minuti smo imali 2:0 i u nastavku je bilo puno lakše. Malo smo se pribojavali njihovih pojedinaca, ali smo timski izborili pobjedu, komentirao je trener Brotnja Matej Rozić.

Brotnjaci su stigli na diobu vodeće pozicije nakon što su većim dijelom natjecanja ipak zaostajali za Ljubuškim i Kruševom.

- Kad pogledamo cijelu sezonu, moram spomenuti da smo igrali i osminu finala Kupa BiH gdje smo ispali od GOŠK-a. To znači da smo dva mjeseca igrali na dva fronta, što je bilo teško jer se radi o amaterskoj ekipi. Zaostali smo 4 boda za Ljubuškim. Kasnije smo u pauzi imali sve vrijeme da se pripremimo samo za prvenstvo. Dobro smo startali, jedini kiks smo imali u Uskoplju gdje smo izgubili od Sloge 2:0. Tu leži naš rezultat u drugom dijelu, a sad, četiri kola do kraja, je sve u našim rukama, kazao je Rozić.

Slijedi im gostovanje Klisu.

- To je tradicionalno nezgodno gostovanje za nas u Buturović polju. Želimo maksimalan broj bodova do kraja jer nas samo to može odvesti do prvog mjesta, uz kiks Kruševa koje ima bolji međusobni omjer.

Kruševo nema uvjete za plasman u doigravanje za Prvu ligu FBiH pa je za Brotnjo jako bitno da je u prethodnom kolu izgubio i Ljubuški. Time su stvorili razliku od 5 bodova spram ovog konkurenta.

- Želimo to zadržati do kraja, a voljeli bi ipak i ući u doigravanje s prvog mjesta, zaključio je Matej Rozić.


Brotnjo zaslužuje Prvu ligu FBiH

Prije nego eventualno zaigraju u doigravanju za Prvu ligu FBiH u Brotnju će morati donijeti i odluku da li napadati viši rang.

- Velika je razlika između ovog ranga i Prve lige FBiH, pogotovo organizacijski i financijski. Imat ćemo uskoro sjednicu UO-a da bi vidjeli kako dalje. U doigravanju nas najvjerojatnije očekuju Travnik, Famos Ilidža i Radnički Lukavac. Vidjet ćemo prije završetka prvenstva kakvo je raspoloženje u lokalnoj zajednici i dobro ćemo razmisliti. S obzirom na sve uvjete koje imamo, a znamo da se i Premijer liga igra u Čitluku, te da smo nekad bili i prvaci, mislim da Brotnjo svakako zaslužuje Prvu ligu FBiH, izjavio je Rozić.

dnevni list

nizeligaskinogomet
Postovi: 5
Pridružen/a: 16 apr 2024, 21:15
Kontakt:

Re: Druga Liga - grupa Jug

Post Postao/la nizeligaskinogomet » 20 maj 2024, 08:57

Fortuna osigurala prvo mjesto i najavila ulazak u viši rang. Ostaje upitno gdje će igrati domaće utakmice, navodno na pomoćnom terenu Veleža. Opet bi mogli imati 16 klubova ako Brotnjo ne prođe doigravanje.

Avatar
hnkvisici
Postovi: 636
Pridružen/a: 24 avg 2011, 17:36
Kontakt:

Re: Druga Liga - grupa Jug

Post Postao/la hnkvisici » 20 maj 2024, 09:45

Na sjeveru se zakomplicirala situacija, trenutno u top5 nitko nema uvjete za Federalnu, možda budu 3 ekipe u bubnju i jedna izravno izbori Prvu ligu. Na jugu ništa novo, ista meta - isto odstojanje. Jedina promjena na tablici jest da je Čapljina prepustila fenjer Kamešnici, a Brotnjo do kraja ima najbolji raspored, lagano su apsolvirali Klis i u ovom trenutku se čini da će sigurno u doigravanje, a za naslov prvaka moraju dočekati kiks Kruševa.
www.facebook.com/hnkvisici

Avatar
studeni
Postovi: 1406
Pridružen/a: 29 jul 2012, 18:13
Lokacija: Lukavac
Kontakt:

Re: Druga Liga - grupa Jug

Post Postao/la studeni » 20 maj 2024, 13:39

hnkvisici je napisao/la:
20 maj 2024, 09:45
Na sjeveru se zakomplicirala situacija, trenutno u top5 nitko nema uvjete za Federalnu, možda budu 3 ekipe u bubnju i jedna izravno izbori Prvu ligu. Na jugu ništa novo, ista meta - isto odstojanje. Jedina promjena na tablici jest da je Čapljina prepustila fenjer Kamešnici, a Brotnjo do kraja ima najbolji raspored, lagano su apsolvirali Klis i u ovom trenutku se čini da će sigurno u doigravanje, a za naslov prvaka moraju dočekati kiks Kruševa.
Ako Radnicki ne prodje u baraz, cetvrto mjesto bi trebala zauzeti 15a ekipa iz Prve lige. Navodno je tako

Avatar
hnkvisici
Postovi: 636
Pridružen/a: 24 avg 2011, 17:36
Kontakt:

Re: Druga Liga - grupa Jug

Post Postao/la hnkvisici » 20 maj 2024, 18:49

studeni je napisao/la:
20 maj 2024, 13:39
hnkvisici je napisao/la:
20 maj 2024, 09:45
Na sjeveru se zakomplicirala situacija, trenutno u top5 nitko nema uvjete za Federalnu, možda budu 3 ekipe u bubnju i jedna izravno izbori Prvu ligu. Na jugu ništa novo, ista meta - isto odstojanje. Jedina promjena na tablici jest da je Čapljina prepustila fenjer Kamešnici, a Brotnjo do kraja ima najbolji raspored, lagano su apsolvirali Klis i u ovom trenutku se čini da će sigurno u doigravanje, a za naslov prvaka moraju dočekati kiks Kruševa.
Ako Radnicki ne prodje u baraz, cetvrto mjesto bi trebala zauzeti 15a ekipa iz Prve lige. Navodno je tako
U pravu ste kolega.

Prema Propozicijama Prve lige, član 48.06:
U slučaju da u doigravanje za ulazak u Prvu ligu FBiH plasman ostvare tri kluba doigravanje će
se igrati na sljedeći način:
- prvi par čine klubovi Druge lige Federacije BiH koji su dobili licencu za učešće u natjecanju
Prve lige FBiH, prema sistemu domaćin-gost nakon obavljenog žrijeba;
- treći klub Druge lige Federacije BiH koji je dobio licencu za učešće u natjecanju Prve lige
FBiH, igrat će kvalifikacije sa prvim narednim klubom Prve lige FBiH prema plasmanu i
dobijenom licencom, prema sistemu domaćin-gost nakon obavljenog žrijeba
www.facebook.com/hnkvisici

Avatar
studeni
Postovi: 1406
Pridružen/a: 29 jul 2012, 18:13
Lokacija: Lukavac
Kontakt:

Re: Druga Liga - grupa Jug

Post Postao/la studeni » 23 maj 2024, 07:02

I tu ne pise al u ovom barazu ne mogu igrat medjusobno ekipe koje su osvojile ligu. Znaci Travnik i Famos cekaju svoje protivnike.
Btw Radnicki svakako nije dobio licencu na Prvostepenoj.

nizeligaskinogomet
Postovi: 5
Pridružen/a: 16 apr 2024, 21:15
Kontakt:

Re: Druga Liga - grupa Jug

Post Postao/la nizeligaskinogomet » 03 jun 2024, 08:06

Brotnjo i službeno u doigravanju za Prvu ligu FBiH, ali teško će do prvog mjesta jer Kruševo ima sve u svojim rukama protiv Troglava kući

Odgovori

Natrag na “Niže lige”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 0 gostiju.