FC Internazionale Milano

Moderatori/ce: Monolog,ribery,hammers,geronimo,rio_Ferdy88,Puma

Avatar
legy
Postovi: 143
Pridružen/a: 10 okt 2009, 11:10
Kontakt:

Re: F.C. Internazionale Milano

Post Postao/la legy » 02 nov 2009, 11:39

livorno rutinski odradjen , odmarali smo igrace i vec je pocela priprema za dinamo , u ovoj grupi bi mogla biti odlucujuca zadnja tekma u barceloni a to bi bilo dobro da nam treba bod a da barca mora ici na pobjedu onda bi to bio onaj inter kakav volim cvrst jak catanaco , pa da pokazemo sta je taktika i sta je talijanski nogomet , odmah se sjetim jubentusa i pobjede sa 9 igraca , zalayeta pa taj vise nikom nije zabio gol . FORZA INTER

Mister No
Postovi: 2280
Pridružen/a: 16 jun 2008, 13:19
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: F.C. Internazionale Milano

Post Postao/la Mister No » 05 nov 2009, 10:07

Konačno pobeda Intera u LP nakon godinu dana posta.

Sinoć su odigrali dobru utakmicu , pobijedivši vrlo dobrog takmaca.

Prvo poluvrijeme je proteklo u dosta izjednačenoj igri,Dinamo je igrao dosta disciplinovano i Inter nikako nije mogao probiti bedem ispred gola Dinama.Eto'o i Milito nikako nisu mogli protiv velike koncentracije igrača Dinama na oko 30 m od svog gola.

Dinamo je preko Shevchenka poveo polovinom prvog dijela.Andriy je primio loptu na oko 20-ak metara od gola i uz pomoć Cambiassa prevario Cesara.

Inter je od tada totalno preuzeo igru u svoje ruke, no kako rekoh prije nisu mogli nikako stvoriti izglednu priliku.

Mourinho je na poluvremenu napravio velike promjene. Izvadio je Cambiassa i Chivua, te ubacio Mottu i Balotellija. To je značilo da Inter počinje igrati 4-2-3-1, a ta se taktika u takvim okolnostima pokazala kao puno bolja. Redale su se prilike za inter u drugom dijelu, Eto'o je glavom gađao vratnicu, Balotelli i Eto'o su izbili sami pred golmana Dinama....

U 79. minuti Mourinho je krenuo na sve ili ništa, izvadio je i drugog stopera, Samuela, te ubacio Muntarija. Pokazalo se to kao još jedna dobra odluka. Inter je još više žešće napadati, i onda na scenu stupa Sneijder. Prvo se 86. minuti oslobodio sporog Kacheridija, te poslao loptu prema Militu. Argentinac je mirno prihvatio taj poklon iako je pas dosta bio jak i plasiranim udarcem ( koja hladnokrvnost) pogodio za izjednačenje.
Nije Inter tu stao, pokazali su bolju fizičku spremu i senzaciju spriječili dvije minuta kasnije. Sjajni Sneijder ovog je puta sam završio akciju. Pucao je Muntari, Bogush pogriješio , loptu stiže Milito i sa gol crta puca na gol ,Bogush sada brani no samo za Sneijderovo zakucavanje .

Mou je sijao od zadovoljstva.Konačno je Inter pokazao da ova ekipa vrijedi i nadati se da mogu dogurati daleko.

Avatar
legy
Postovi: 143
Pridružen/a: 10 okt 2009, 11:10
Kontakt:

Re: F.C. Internazionale Milano

Post Postao/la legy » 05 nov 2009, 10:37

puno napetosti i razocarenja , koliko smo samo dobrih prilika propustili ali onog trenutka kad smo izjednacili znao sam da cemo uspjeti i pobjediti , iako nam ova pobjeda ne garantuje prolaz sad je puno lakse , a kad se sjetim da su inter i barca bili veliki favoriti za prolaz bez muke a za svaki bod u ovoj grupi se mora dobro namuciti
Sad pustiti barcu da napada i zabiti iz kontre , ciao barca FORZA INTER

Mister No
Postovi: 2280
Pridružen/a: 16 jun 2008, 13:19
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: F.C. Internazionale Milano

Post Postao/la Mister No » 05 nov 2009, 10:59

legy je napisao/la:puno napetosti i razocarenja , koliko smo samo dobrih prilika propustili ali onog trenutka kad smo izjednacili znao sam da cemo uspjeti i pobjediti , iako nam ova pobjeda ne garantuje prolaz sad je puno lakse , a kad se sjetim da su inter i barca bili veliki favoriti za prolaz bez muke a za svaki bod u ovoj grupi se mora dobro namuciti
Sad pustiti barcu da napada i zabiti iz kontre , ciao barca FORZA INTER
Ide to na svoje .Ova ekipa je sinoć pokazala karakter i izrazitu fizičku spremu.Ne treba zaboraviti da dobar dio igrača već treći mjesec igra ritam subota-srijeda,
Također kako si pomenuo ova grupa nije nimalo naivna jer su ovdje 4 šampiona i sve je još uvijek otvoreno no mislim da Interu treba još pobjeda protiv Kazana za siguran prolaz.

Tačno je da Inter dugo nije bio na pravom kolosijeku i da s egodinama lutalo no mislim da Mourinho ima pravi recept i za vraćanje na taj put.

Također Inter treba zahvaliti Realu na puštanju Sneijdera.

Avatar
legy
Postovi: 143
Pridružen/a: 10 okt 2009, 11:10
Kontakt:

Re: F.C. Internazionale Milano

Post Postao/la legy » 05 nov 2009, 11:09

siguran sam da na proljece dok se ekipa u potpunosti uigra i svi dodju u pravu formu poslije svih ovih ozlijijeda biti jedan od glavnih konkurenata za osvajanje LP , a 5 scudeto u nizu je po meni siguran

Avatar
legy
Postovi: 143
Pridružen/a: 10 okt 2009, 11:10
Kontakt:

Re: F.C. Internazionale Milano

Post Postao/la legy » 08 nov 2009, 12:23

veceras protiv rome , idemo ih zgaziti

Avatar
leonardo
Postovi: 217
Pridružen/a: 05 sep 2009, 10:43
Kontakt:

Re: F.C. Internazionale Milano

Post Postao/la leonardo » 08 nov 2009, 12:40

legy je napisao/la:siguran sam da na proljece dok se ekipa u potpunosti uigra i svi dodju u pravu formu poslije svih ovih ozlijijeda biti jedan od glavnih konkurenata za osvajanje LP , a 5 scudeto u nizu je po meni siguran

Pazi da ne ispadnete u grupi..ima Rubin i Dinamo su strasni....a scudetto je siguran ko dvica na utakmicu PL BIH...
..Siamo l'armata Rossonera..

Avatar
legy
Postovi: 143
Pridružen/a: 10 okt 2009, 11:10
Kontakt:

Re: F.C. Internazionale Milano

Post Postao/la legy » 08 nov 2009, 14:47

leonardo je napisao/la:
legy je napisao/la:siguran sam da na proljece dok se ekipa u potpunosti uigra i svi dodju u pravu formu poslije svih ovih ozlijijeda biti jedan od glavnih konkurenata za osvajanje LP , a 5 scudeto u nizu je po meni siguran

Pazi da ne ispadnete u grupi..ima Rubin i Dinamo su strasni....a scudetto je siguran ko dvica na utakmicu PL BIH...

VIDIM TI SE NADAS DA BI NAS MILAN MOGAO UGROZITI , POSTUJEM NADA UMIRE ZADNJA

Avatar
Pipita
Postovi: 910
Pridružen/a: 31 okt 2009, 22:30
Lokacija: San Cazino
Kontakt:

Re: F.C. Internazionale Milano

Post Postao/la Pipita » 08 nov 2009, 15:53

ma Inter je osvojio Scudetto vec onog dana kad su rekli da ce sigurno biti ova sezona :mrgreen:
Mágico Raúl, Mágico Raúl
Mágico Raúl, hoy tenemos que ganar,
Mágico Raúl, Mágico Raúl
Mágico Raúl, hoy tu tienes que marcar.

Avatar
loptica
Postovi: 1107
Pridružen/a: 24 dec 2008, 16:38
Kontakt:

Re: F.C. Internazionale Milano

Post Postao/la loptica » 11 nov 2009, 20:19

Golman J.Cesar potpisao novi ugovor sve do 2014.
Fi hajati.
GO Bosno.

Avatar
Saurman
Postovi: 29578
Pridružen/a: 22 avg 2009, 20:08
Lokacija: Alpha Centauri
Kontakt:

Re: F.C. Internazionale Milano

Post Postao/la Saurman » 11 nov 2009, 22:57

Inter moze u Italiji derarti one amatere dok u ligi prvaka nema sta traziti....konkurencija u seri a blago receno katastrofa Milan Juventus pali skroz a da ne spominjem Romu i Lazio....
1974---1975---1976---2001---2013---2020

Avatar
daffy
Postovi: 2643
Pridružen/a: 29 okt 2009, 09:31
Lokacija: Bratislava
Kontakt:

Re: F.C. Internazionale Milano

Post Postao/la daffy » 11 nov 2009, 22:57

Saurman je napisao/la:Inter moze u Italiji derarti one amatere dok u ligi prvaka nema sta traziti....konkurencija u seri a blago receno katastrofa Milan Juventus pali skroz a da ne spominjem Romu i Lazio....
koje amatere botu?? da..da pa ti amateri deru citavu europu..

inter skoro prosao
Milan prosao
Juventus prosao
Fiorentina prosla

Roma proci ce u Europa ligi
Lazio dijeli drugo mjesto
Genoa dijeli drugo mjesto..

amateri.. da da pa ruse sve pred sobom.. prosla sezona je bila susna, ali ovo je nova sezona ;)
Football Identity. Izaberite da li cete biti Manager, Igrac ili Novinar.

Nema botova, trenira vas onaj sto je manager, a manager kupuje vas igrace. BiH liga tek pocela.

Vise info na http://sportsport.ba/forum/viewtopic.php?f=44&t=2700

Avatar
Saurman
Postovi: 29578
Pridružen/a: 22 avg 2009, 20:08
Lokacija: Alpha Centauri
Kontakt:

Re: F.C. Internazionale Milano

Post Postao/la Saurman » 11 nov 2009, 23:09

Fiorentina je prosla zahvaljujuci losoj formi Liverpoola kao i Juventus s Bayernom...Milan ce proci grupu ali dalje jok...Inter se jos ne zna....Roma takodje a za Lazio govori poslijednji rezultat s zutom podmornicom 4:1...opcenito mislim da je talijanski fudbal pao..
1974---1975---1976---2001---2013---2020

Avatar
Wolverine
Postovi: 6285
Pridružen/a: 08 avg 2009, 15:35
Lokacija: nicaZe
Kontakt:

Re: F.C. Internazionale Milano

Post Postao/la Wolverine » 11 nov 2009, 23:11

Saurman je napisao/la:Fiorentina je prosla zahvaljujuci losoj formi Liverpoola kao i Juventus s Bayernom...Milan ce proci grupu ali dalje jok...Inter se jos ne zna....Roma takodje a za Lazio govori poslijednji rezultat s zutom podmornicom 4:1...opcenito mislim da je talijanski fudbal pao..
italijanski fudbal je u ponoru jos od afere sa namjestanjem.

Avatar
daffy
Postovi: 2643
Pridružen/a: 29 okt 2009, 09:31
Lokacija: Bratislava
Kontakt:

Re: F.C. Internazionale Milano

Post Postao/la daffy » 12 nov 2009, 07:59

hah.. cuj ga sto se fata forme.. opet Liverpool sa losom formom dobije man utd-a.. znaci Fiorentina moze bez problema i ove nalupat??

Lazio je zapao u malu krizu, ali vratit ce se oni brzo ;) , a ni Villarealu nije bas nesto bajno u ligi..
Football Identity. Izaberite da li cete biti Manager, Igrac ili Novinar.

Nema botova, trenira vas onaj sto je manager, a manager kupuje vas igrace. BiH liga tek pocela.

Vise info na http://sportsport.ba/forum/viewtopic.php?f=44&t=2700

Avatar
legy
Postovi: 143
Pridružen/a: 10 okt 2009, 11:10
Kontakt:

Re: F.C. Internazionale Milano

Post Postao/la legy » 12 nov 2009, 16:37

ovi sto pricaju o propadanju SERIA A su mi najdrazi , ono kao inter dobar za italiju ali ne za evropu i tako te gluposti , dok je ibra igrao u italiji pratio ga je glas da ne moze zabiti u evropi da lose igra LP , sad kad je u barci i dalje ne zabija u LP ali vise niko ne prica o tome . godinama su svi imali stah od talijanskih ekipa i sad svi koriste i bilo kakvu situaciju koja se moze prikazati negativno da mogu malo srati , to se zove STRAH

Avatar
legy
Postovi: 143
Pridružen/a: 10 okt 2009, 11:10
Kontakt:

Re: F.C. Internazionale Milano

Post Postao/la legy » 16 nov 2009, 10:41

arnautovic zabijo oba gola protiv vaduza , pored njega dobru tekmu odigrali quaresma i materazzi

Avatar
CRNI_SA
Postovi: 2265
Pridružen/a: 24 feb 2009, 14:21
Kontakt:

Re: F.C. Internazionale Milano

Post Postao/la CRNI_SA » 16 nov 2009, 11:11

ko kaze da je seria A slaba liga taj veze nema sa zivotom 8-)
la liga * Winners (9):
copa del rey Winners (9):
UEFA Cup Winners' Cup Winners (1): . Intercontinental Cup Winners (1):

Los Colchoneros !

Avatar
legy
Postovi: 143
Pridružen/a: 10 okt 2009, 11:10
Kontakt:

Re: F.C. Internazionale Milano

Post Postao/la legy » 22 nov 2009, 11:07

BALOTELLI ne znam sta da mislim o tom momku , zna igrati zna i pretjerati u svojoj ionako velikoj prepotentnosti , na trenutke mi izgleda da se ponasa kao da je i ibra i drogba zajedno ali jucer i ne samo jucer se sudi puno stvari prtiv njega jucer su ga udarali sakama,laktovima, koljenima i kad on vrati dobije karton , siguran sam da ce postati jedan od najboljih napadaca na svijetu

Avatar
A_d_0
Postovi: 3223
Pridružen/a: 19 dec 2008, 14:03
Kontakt:

Re: F.C. Internazionale Milano

Post Postao/la A_d_0 » 22 nov 2009, 11:10

nemoze on nikad biti najbolji napadac na svijetu jer nema ama bas nimalo discipline i previse je prepotentan a i ima puno boljih igraca od njeg a njegovih su godina npr.Aguero ili Pato (nije navijacki bgm)

Odgovori

Natrag na “FC Internazionale Milano”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 3 gosta.