Kosarkaski Savez Bosne i Hercegovine

Moderatori/ce: nerminh74,KK_Bosna,CashMan

filip13
Postovi: 38266
Pridružen/a: 09 okt 2012, 18:26

Re: Kosarkaski Savez Bosne i Hercegovine

Post Postao/la filip13 » 21 feb 2016, 23:25

ne pada mi na pamet,petrovic je trener 25 godina,logicno je da je vise mogao osvojiti i uraditi

Avatar
cipiripi
Postovi: 1128
Pridružen/a: 12 nov 2012, 11:32
Kontakt:

Re: Kosarkaski Savez Bosne i Hercegovine

Post Postao/la cipiripi » 21 feb 2016, 23:31

Aco je legenda i dobar čovjek, nema potrebe toliko raspravljati o njemu. Kao trener je solidan, za mene veoma dobar i period dok nas je vodio pamtim po dobrom.
''Neka me mrze samo da me se boje''

Avatar
High
Postovi: 19698
Pridružen/a: 27 jun 2008, 17:25
Lokacija: Сɖϸɖѣє□о

Re: Kosarkaski Savez Bosne i Hercegovine

Post Postao/la High » 22 feb 2016, 04:28

Ima li šta novo oko ove sage? U našem Savezu kao da su Husike i Golijanini. :lol:
Ako u selo dođe bog kog seljaci nisu na vlastitim kolima dovukli, oguliće ga i pojesti mu džigericu i meso i oglodati kosti. A njegove crvene krpe razapeće na slavolucima.

PerryFred
Postovi: 2014
Pridružen/a: 12 jan 2013, 11:50
Kontakt:

Re: Kosarkaski Savez Bosne i Hercegovine

Post Postao/la PerryFred » 22 feb 2016, 07:53

.
Zadnja izmjena: PerryFred, dana/u 16 mar 2020, 19:33, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
NEZALAGANJE
Postovi: 25363
Pridružen/a: 04 avg 2011, 23:03
Kontakt:

Re: Kosarkaski Savez Bosne i Hercegovine

Post Postao/la NEZALAGANJE » 22 feb 2016, 17:46

Sad se Bajic pominje kao novi kandidat.Kakav cirkus,majko mila... :lol: :lol: :lol:

Avatar
Ethel
Postovi: 5206
Pridružen/a: 27 avg 2013, 18:29
Kontakt:

Re: Odg: Kosarkaski Savez Bosne i Hercegovine

Post Postao/la Ethel » 22 feb 2016, 17:59

Trazili su da ode Mahmutovic, izvolite Bajica sad za selektora jer bolji u opticaj nece sigurno doci.
Forever and ever, we’ll follow the boys, of Man United, The Busby Babes.
#MFFL
Som-Hi Barça

Avatar
NEZALAGANJE
Postovi: 25363
Pridružen/a: 04 avg 2011, 23:03
Kontakt:

Re: Kosarkaski Savez Bosne i Hercegovine

Post Postao/la NEZALAGANJE » 22 feb 2016, 18:01

I ja kazem.Boljeg ne zasluzujemo. ;)

Vaya
Postovi: 184
Pridružen/a: 24 dec 2015, 11:32
Kontakt:

Re: Kosarkaski Savez Bosne i Hercegovine

Post Postao/la Vaya » 22 feb 2016, 18:08

Ja iskreno ne mogu da vjerujem da je se ovakav rasplet doogodio... Sta god imali prigovorit Konakovicu i Mahmutovicu, za par mjeseci cemo mi njih od blata pravit... Umjesto da im se da jos dodatni vjetar u ledja, pa makar radi rezultata koji su napravljeni u omladinskim i zenskim selekcijama, radi nekih gluposti dodje do ovog...

Bajic selektor, kukala nam majka...

Avatar
Bihac96
Postovi: 5497
Pridružen/a: 26 avg 2013, 17:21
Kontakt:

Re: Kosarkaski Savez Bosne i Hercegovine

Post Postao/la Bihac96 » 22 feb 2016, 18:09

Nama Bosnjama nista drugo i ne treba jer mi svaki uspjeh ili napredak popljuvamo.Kosarka u BiH je bila pred gasenjem,dosao Harun spasio kosarku uveo sve mlade selekcije u A diviziju,oformirao zenske selekcije i naravno sad niko gori od nas.Sad ce te gledat Bajica na klupi kako unistava ovu reprezentaciju i ono sto imamo talenata koji mogu igrat za druge selekcije sve cemo izgubit.Dzeko,Pjanic,Mirza,Nurkic,Mahmutovic,Begovic rukometna repka,teniseri sve ono sto je vrijedno samo se zna pljuvati.Nama izgleda treba jos jedan rat da nas podsjeti na stvari od prije 20 godina.
Samo Jedinstvu pjevamo i za njega zivimo !

NK Jedinstvo Bihac (SN 96)

Avatar
JohnCleese
Postovi: 5771
Pridružen/a: 02 sep 2015, 09:52
Lokacija: zemlja "ciganska"
Kontakt:

Re: Kosarkaski Savez Bosne i Hercegovine

Post Postao/la JohnCleese » 22 feb 2016, 18:19

Bolji strucnjak od Mensura i Sabita
Nije problem u slijepim vođama, problem je u slijepim sljedbenicima.


Svabo je to...

Avatar
Ethel
Postovi: 5206
Pridružen/a: 27 avg 2013, 18:29
Kontakt:

Re: Kosarkaski Savez Bosne i Hercegovine

Post Postao/la Ethel » 22 feb 2016, 19:11

Nesto ne vjerujem da Rumenom i njegovom drugom ocu godi Bajic :think:
Forever and ever, we’ll follow the boys, of Man United, The Busby Babes.
#MFFL
Som-Hi Barça

Vaya
Postovi: 184
Pridružen/a: 24 dec 2015, 11:32
Kontakt:

Re: Kosarkaski Savez Bosne i Hercegovine

Post Postao/la Vaya » 22 feb 2016, 19:13

Kako god sa ovim je se usralo maksimalno... Od Duska Ivanovica do Dragana Bajica u roku od 7-8 mjeseci...

Sapce
Postovi: 794
Pridružen/a: 04 jun 2008, 10:07
Kontakt:

Kosarkaski Savez Bosne i Hercegovine

Post Postao/la Sapce » 22 feb 2016, 19:40

Skontali su da ni ove kvale nece igrati ni tele ni hypko ni nihad. Kako bez njih privući jake sponzore i natjerat berem malo neke drzavne institucije da pomognu.
Znači, što dzaba trosit energiju kad tesko da cemo se i kvalifikovat.
I tako je savez bukvalno funkcioniso vještački i na štelu.
Znači pustit da stvari idu svojim prirodnim tokom.. nizbrdo naravno i nadat se da nece otić skroz u pm dok ne stasaju ovi klinci pa opet na horuk pokusat napravit rezultat.
Nadam se da se varam, al tesko.


Postano kroz Forum SportSport.ba app.

Fidelis
Postovi: 1325
Pridružen/a: 08 jun 2015, 15:08
Kontakt:

Re: Kosarkaski Savez Bosne i Hercegovine

Post Postao/la Fidelis » 22 feb 2016, 23:41

Hajmo mi biti iskreni,Harun Mahmutovic je slika i prilika pravog šibicara,sarajlice koji bi prodao i oca i majku za joju.
I otkud njega uopste u kosarkaskom savezu,tu je dosao sa mjesta direktora muzicke produkcije Hayat televizije :lol:

Dalje,zar nije Mahmutovic prvi poceo fejzbucit i pljuvat Nurkica?I to nicim izazvan,pokazalo se na kraju,osim mozda sto Nurkic nije pristao da da pinku?
Dalje,zar taj nije svaki ubogi dan plakao kako nema para,kako ne pomazu ovi-oni,kako je upitan odlazak na prvenstvo zbog nedostatka novca?Pa halo,kakav je to generalni sekretar,njegova je primarna obaveza u opisu posla da nadje sponzore i novac.
Dalje,on je cijelo vrijeme dizao sebe u nebesa,pjevao hvalospjeve kako on sve radi i kako bi se bez njega savez raspao,i to molim lijepo,iz patriotskih razloga.Malo sutra.

Na kraju,i sada on i brat mu po lopovluku Konakovic namjerno prave šou i stavlaju sebe ispred reprezentacije.Kao,mi cemo otici ali cemo zato unistiti reprezentaciju pa nek vam je vode Srbi.I to dovoljno govori o kakvim ljudima se radi.

I na kraju krajeva,daleko im kuca bila i haram im svaka banka koju su uzeli od reprezentacije,dabogda je doktoru dali.

Avatar
Ethel
Postovi: 5206
Pridružen/a: 27 avg 2013, 18:29
Kontakt:

Re: Kosarkaski Savez Bosne i Hercegovine

Post Postao/la Ethel » 23 feb 2016, 00:41

Fidelis je napisao/la:Hajmo mi biti iskreni,Harun Mahmutovic je slika i prilika pravog šibicara,sarajlice koji bi prodao i oca i majku za joju.
I otkud njega uopste u kosarkaskom savezu,tu je dosao sa mjesta direktora muzicke produkcije Hayat televizije :lol:

Dalje,zar nije Mahmutovic prvi poceo fejzbucit i pljuvat Nurkica?I to nicim izazvan,pokazalo se na kraju,osim mozda sto Nurkic nije pristao da da pinku?
Dalje,zar taj nije svaki ubogi dan plakao kako nema para,kako ne pomazu ovi-oni,kako je upitan odlazak na prvenstvo zbog nedostatka novca?Pa halo,kakav je to generalni sekretar,njegova je primarna obaveza u opisu posla da nadje sponzore i novac.
Dalje,on je cijelo vrijeme dizao sebe u nebesa,pjevao hvalospjeve kako on sve radi i kako bi se bez njega savez raspao,i to molim lijepo,iz patriotskih razloga.Malo sutra.

Na kraju,i sada on i brat mu po lopovluku Konakovic namjerno prave šou i stavlaju sebe ispred reprezentacije.Kao,mi cemo otici ali cemo zato unistiti reprezentaciju pa nek vam je vode Srbi.I to dovoljno govori o kakvim ljudima se radi.

I na kraju krajeva,daleko im kuca bila i haram im svaka banka koju su uzeli od reprezentacije,dabogda je doktoru dali.
A hajmo ovako, na glavne pozicije u KSBiH ce doci Boris Spasojevic i Brane Covickovic, slike i prilike Dodikovih pulena, dalje nema potrebe ni objasnjavati.
Predsjednik Košarkaškog Saveza Srbije je Dragan Djilas, inace jedan od osnivaca Radia B92, ako je on tu gdje jest, a znamo sta Srbija predstavlja u kosarci, onda ne vidim problem da Harun Mahmutovic bude tu.

Sta se pokazalo na kraju, pokazalo se da Jusuf Nurkic mijenja pricu kako njegovom agentu Enesu godi, prije par mjeseci je trazio ostavke a sad ih kao ne trazi, pokazao je da je glupan i klasican seljak kad mu zivot odredjuje jedna jos veca seljacina u vidu Enesa. Nije tu ni Harun ispao bolji kad se spustio na taj nivo ispao je isti i ima tu i njegove krivice velike, ali on odlazi, a ovi ostaju.

Primarna obaveza Ministarstva Sporta je da obezbijedi kvalitetan budzet KSBiH pa to ne radi, objasnjavao sam na jednoj o temi kako samo neupuceni ljudi mogu misliti da se sponzorima mogu pokriti troskovi i kako svi lete da sponzorisu kosarku u BiH. Na kraju krajeva i pored sto mu to nije primarna obaveza Harun Mahmutovic je obezbijedio nekoliko kvalitetnih sponzora svake godine.

Da, raspao bi se i raspast ce se u narednom periodu, ne zato sto je on plemeniti ljubitelj kosarke, spasilac bh. kosarke itd. vec sto ce doci 100 puta gori od njega.

I opet da, jer ce doci ovi Dodikovci koji ce nastaviti tamo gdje su stali 2009. godine, nase selekcije Mahmutovic ostavlja u odlicnom stanju, a kakve ce biti to ce se tek vidjeti u narednom periodu.

I na kraju krajeva, jedini kojima ce kuca biti daleko su takvi u narednih par godina kad vide koliko je odlazak ovih ljudi losa stvar jer su dosli 100 puta gori.
Forever and ever, we’ll follow the boys, of Man United, The Busby Babes.
#MFFL
Som-Hi Barça

Vaya
Postovi: 184
Pridružen/a: 24 dec 2015, 11:32
Kontakt:

Re: Kosarkaski Savez Bosne i Hercegovine

Post Postao/la Vaya » 23 feb 2016, 08:17

Ethel je napisao/la:
Fidelis je napisao/la:Hajmo mi biti iskreni,Harun Mahmutovic je slika i prilika pravog šibicara,sarajlice koji bi prodao i oca i majku za joju.
I otkud njega uopste u kosarkaskom savezu,tu je dosao sa mjesta direktora muzicke produkcije Hayat televizije :lol:

Dalje,zar nije Mahmutovic prvi poceo fejzbucit i pljuvat Nurkica?I to nicim izazvan,pokazalo se na kraju,osim mozda sto Nurkic nije pristao da da pinku?
Dalje,zar taj nije svaki ubogi dan plakao kako nema para,kako ne pomazu ovi-oni,kako je upitan odlazak na prvenstvo zbog nedostatka novca?Pa halo,kakav je to generalni sekretar,njegova je primarna obaveza u opisu posla da nadje sponzore i novac.
Dalje,on je cijelo vrijeme dizao sebe u nebesa,pjevao hvalospjeve kako on sve radi i kako bi se bez njega savez raspao,i to molim lijepo,iz patriotskih razloga.Malo sutra.

Na kraju,i sada on i brat mu po lopovluku Konakovic namjerno prave šou i stavlaju sebe ispred reprezentacije.Kao,mi cemo otici ali cemo zato unistiti reprezentaciju pa nek vam je vode Srbi.I to dovoljno govori o kakvim ljudima se radi.

I na kraju krajeva,daleko im kuca bila i haram im svaka banka koju su uzeli od reprezentacije,dabogda je doktoru dali.
A hajmo ovako, na glavne pozicije u KSBiH ce doci Boris Spasojevic i Brane Covickovic, slike i prilike Dodikovih pulena, dalje nema potrebe ni objasnjavati.
Predsjednik Košarkaškog Saveza Srbije je Dragan Djilas, inace jedan od osnivaca Radia B92, ako je on tu gdje jest, a znamo sta Srbija predstavlja u kosarci, onda ne vidim problem da Harun Mahmutovic bude tu.

Sta se pokazalo na kraju, pokazalo se da Jusuf Nurkic mijenja pricu kako njegovom agentu Enesu godi, prije par mjeseci je trazio ostavke a sad ih kao ne trazi, pokazao je da je glupan i klasican seljak kad mu zivot odredjuje jedna jos veca seljacina u vidu Enesa. Nije tu ni Harun ispao bolji kad se spustio na taj nivo ispao je isti i ima tu i njegove krivice velike, ali on odlazi, a ovi ostaju.

Primarna obaveza Ministarstva Sporta je da obezbijedi kvalitetan budzet KSBiH pa to ne radi, objasnjavao sam na jednoj o temi kako samo neupuceni ljudi mogu misliti da se sponzorima mogu pokriti troskovi i kako svi lete da sponzorisu kosarku u BiH. Na kraju krajeva i pored sto mu to nije primarna obaveza Harun Mahmutovic je obezbijedio nekoliko kvalitetnih sponzora svake godine.

Da, raspao bi se i raspast ce se u narednom periodu, ne zato sto je on plemeniti ljubitelj kosarke, spasilac bh. kosarke itd. vec sto ce doci 100 puta gori od njega.

I opet da, jer ce doci ovi Dodikovci koji ce nastaviti tamo gdje su stali 2009. godine, nase selekcije Mahmutovic ostavlja u odlicnom stanju, a kakve ce biti to ce se tek vidjeti u narednom periodu.

I na kraju krajeva, jedini kojima ce kuca biti daleko su takvi u narednih par godina kad vide koliko je odlazak ovih ljudi losa stvar jer su dosli 100 puta gori.
:clap:

Ponovit cu opet, za koji mjesec pravit cemo mi od blata i Konakovica i Mahmutovica...

Avatar
tuzlak1987
Postovi: 37679
Pridružen/a: 26 maj 2013, 12:11
Kontakt:

Re: Kosarkaski Savez Bosne i Hercegovine

Post Postao/la tuzlak1987 » 23 feb 2016, 09:26

Fidelis je napisao/la:Hajmo mi biti iskreni,Harun Mahmutovic je slika i prilika pravog šibicara,sarajlice koji bi prodao i oca i majku za joju.
I otkud njega uopste u kosarkaskom savezu,tu je dosao sa mjesta direktora muzicke produkcije Hayat televizije :lol:

Dalje,zar nije Mahmutovic prvi poceo fejzbucit i pljuvat Nurkica?I to nicim izazvan,pokazalo se na kraju,osim mozda sto Nurkic nije pristao da da pinku?
Dalje,zar taj nije svaki ubogi dan plakao kako nema para,kako ne pomazu ovi-oni,kako je upitan odlazak na prvenstvo zbog nedostatka novca?Pa halo,kakav je to generalni sekretar,njegova je primarna obaveza u opisu posla da nadje sponzore i novac.
Dalje,on je cijelo vrijeme dizao sebe u nebesa,pjevao hvalospjeve kako on sve radi i kako bi se bez njega savez raspao,i to molim lijepo,iz patriotskih razloga.Malo sutra.

Na kraju,i sada on i brat mu po lopovluku Konakovic namjerno prave šou i stavlaju sebe ispred reprezentacije.Kao,mi cemo otici ali cemo zato unistiti reprezentaciju pa nek vam je vode Srbi.I to dovoljno govori o kakvim ljudima se radi.

I na kraju krajeva,daleko im kuca bila i haram im svaka banka koju su uzeli od reprezentacije,dabogda je doktoru dali.

Zasto uopste dajes sebi za pravo da komentarises kada se vidi da si pod emocijama i nedovoljno upucen?

nerminh74
Moderator
Postovi: 7546
Pridružen/a: 22 mar 2008, 19:31
Kontakt:

Re: Kosarkaski Savez Bosne i Hercegovine

Post Postao/la nerminh74 » 23 feb 2016, 09:37

tuzlak1987 je napisao/la:
Fidelis je napisao/la:Hajmo mi biti iskreni,Harun Mahmutovic je slika i prilika pravog šibicara,sarajlice koji bi prodao i oca i majku za joju.
I otkud njega uopste u kosarkaskom savezu,tu je dosao sa mjesta direktora muzicke produkcije Hayat televizije :lol:

Dalje,zar nije Mahmutovic prvi poceo fejzbucit i pljuvat Nurkica?I to nicim izazvan,pokazalo se na kraju,osim mozda sto Nurkic nije pristao da da pinku?
Dalje,zar taj nije svaki ubogi dan plakao kako nema para,kako ne pomazu ovi-oni,kako je upitan odlazak na prvenstvo zbog nedostatka novca?Pa halo,kakav je to generalni sekretar,njegova je primarna obaveza u opisu posla da nadje sponzore i novac.
Dalje,on je cijelo vrijeme dizao sebe u nebesa,pjevao hvalospjeve kako on sve radi i kako bi se bez njega savez raspao,i to molim lijepo,iz patriotskih razloga.Malo sutra.

Na kraju,i sada on i brat mu po lopovluku Konakovic namjerno prave šou i stavlaju sebe ispred reprezentacije.Kao,mi cemo otici ali cemo zato unistiti reprezentaciju pa nek vam je vode Srbi.I to dovoljno govori o kakvim ljudima se radi.

I na kraju krajeva,daleko im kuca bila i haram im svaka banka koju su uzeli od reprezentacije,dabogda je doktoru dali.

Zasto uopste dajes sebi za pravo da komentarises kada se vidi da si pod emocijama i nedovoljno upucen?
A odakle tebi pravo da nekome negiraš pravo da komentariše
Inače sve što nam se u državi dešava je izvrsno, ako ima ljudi koji će konakovica praviti od blata, zar nije bolje da si sami roknemo jednu atomsku pa da umremo ko insan nego da Konakovic od nas redovno pravi stokom koju onda on stavlja u svoje torove
KK Bosna - EL: 1979, Yu NC: 1978, 1980, 1983, Yu Cup: 1978, 1984, B&H NC: 1999, 2005, '06, '08, B&H Cup: 2005, '09, '10

Avatar
Ethel
Postovi: 5206
Pridružen/a: 27 avg 2013, 18:29
Kontakt:

Re: Kosarkaski Savez Bosne i Hercegovine

Post Postao/la Ethel » 23 feb 2016, 09:45

Stoka smo mi i s Konakovicem i bez njega, jer takvih kao on na svakom cosku divne nam drzave, ali bi radije da budem stoka koja ce na ljeto gledati kosarkaske selekcije u koje se koliko toliko sistematski radi, nego da ni toga nema...
Forever and ever, we’ll follow the boys, of Man United, The Busby Babes.
#MFFL
Som-Hi Barça

lumani
Postovi: 14925
Pridružen/a: 21 apr 2012, 10:15
Kontakt:

Re: Kosarkaski Savez Bosne i Hercegovine

Post Postao/la lumani » 23 feb 2016, 09:46

Mahmutovic je zali mjesecima kako ne moze vise ,para itd,itd ....Konakovic?on bjezi jer su mu uvijek drugi krivi a to znamo jos iz KK Bosne.Btw nikada skontati Harune izjave politicari nam ne pomazu,a Haver njegov jucer izjavi da ce Caticu srediti zadnju borbu u Sarajevu:)

Odgovori

Natrag na “Košarkaška reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 3 gosta.