FK Modriča

Avatar
Schlager
Postovi: 2764
Pridružen/a: 18 maj 2009, 16:21
Lokacija: Banjaluka
Kontakt:

Re: FK Modriča

Post Postao/la Schlager » 15 feb 2010, 13:57

sta ako modrica istupi iz lige?
Neki dan sam na nasoj temi ukratko objasnio sta bi se desilo da Modrica istupi,pa da ne bih ponovo kucao evo copy-paste...


Ako se to dogodi svi rezultati Modrice iz jesenjeg dijela ce se brisati cime bi Borac za zelenim stolom postao jesenji prvak sa dva boda prednosti.Osim Borca,najvise bi profitiralo Sarajevo koje je takodje izgubilo u Modrici i doslo bi Sirokom na bod,kao i Laktasi kojima bi bilo neuporedivo lakse izboriti opstanak posto bi ispadao samo jedan,a najvise bi izgubili upravo Zrinjski koji bi bez ta tri boda potpuno zaostao i Siroki koji su pobijedili u Modrici.

Avatar
Babilon
Postovi: 898
Pridružen/a: 10 feb 2010, 19:15
Kontakt:

Re: FK Modriča

Post Postao/la Babilon » 15 feb 2010, 19:23

Sumnjam da ce Modrica istupiti iz lige jer bi za to snosila posljedice,bodovima za zelenim stolom bi borac i sarajevo profitirali al ipak nece,oni ce se polako ugasiti kao i posusje,najvjerovatnije odigrati sa juniorima i to je to!
HSK Zrinjski Mostar

Avatar
Lik
Postovi: 5304
Pridružen/a: 05 mar 2009, 10:50
Lokacija: Tribina
Kontakt:

Re: FK Modriča

Post Postao/la Lik » 15 feb 2010, 19:36

Kad već spomenu Posušje... jesul se oni baš ono skroz ugasili ili egzistiraju u nekoj nižoj ligi ???
BIT
ĆEŠ
OPET
PRVAK
ČEST
1946

york
Postovi: 917
Pridružen/a: 20 avg 2009, 11:29
Kontakt:

Re: FK Modriča

Post Postao/la york » 15 feb 2010, 19:40

ma kakvo istupanje iz lige, cisto sumnjam da ce modrica to uciniti... znamo svi koliko puta su pojedini klubovi najavljivali istupanje pa nista od tog.. ispast ce iz lige 99posto ali sumnjam da ce istupiti

Avatar
Babilon
Postovi: 898
Pridružen/a: 10 feb 2010, 19:15
Kontakt:

Re: FK Modriča

Post Postao/la Babilon » 15 feb 2010, 19:41

Nisam 100% siguran al mislim da su nakon onog skandala s prebijanjem suca :mrgreen: istupili iz lige!
HSK Zrinjski Mostar

Avatar
SaltCityAttack
Postovi: 22776
Pridružen/a: 24 jan 2010, 20:49
Lokacija: Tuzla-Chicago
Kontakt:

Re: FK Modriča

Post Postao/la SaltCityAttack » 15 feb 2010, 20:19

penal boysi istupaju iz lige :(... steta ipak je to nas bivsi prvak :)
SA VJEROM BOGA, FUKARE SLOBODA DO GROBA!
I opet Tušanj, tribina i sindrom ludila
jedan klub, jedan grad i navijačka skupina
OD PROŠLE, NE MOŽE BITI NAM TEŽA GODINA
I DALJE OSTAJEMO SLOŽNI KO' BRAĆA I RODBINA !
FKR TZ 87'

East Family FFC1987

Avatar
19HzsA87
Postovi: 94
Pridružen/a: 23 nov 2009, 09:25
Lokacija: rajvoSa
Kontakt:

Re: FK Modriča

Post Postao/la 19HzsA87 » 15 feb 2010, 20:29

Oj da se hoce ugasiti mada cisto sumnjam...izvuce se oni koda gledam
da li ima iko blizih informacija oko modrice i njenog gasenja!?
mislim da su klubovi tipa leotara laktasa modrice rudara iz prijedora zasluzili gasenje cim su i nastali!
DINO MERLIN "Znas kako ti je to, rodiš se u Sarajevu i navijas za Sarajevo. Ima i onih koji su u manjini i navijaju za Zelju. Hvala Bogu ja nisam medju njima".

Avatar
Bily Piton
Postovi: 311
Pridružen/a: 09 dec 2009, 13:02
Lokacija: $,PC
Kontakt:

Re: FK Modriča

Post Postao/la Bily Piton » 15 feb 2010, 20:38

19HzsA87 je napisao/la:Oj da se hoce ugasiti mada cisto sumnjam...izvuce se oni koda gledam
da li ima iko blizih informacija oko modrice i njenog gasenja!?
mislim da su klubovi tipa leotara laktasa modrice rudara iz prijedora zasluzili gasenje cim su i nastali!
Ma koji si ti..... da sudiš o tome koga treba ugasiti a koga ne... :evil: ...Nabrajaš samo klubove iz RS,a za tvoju informaciju Leotar i Rudar Prijedor su imena poznata u bivšoj Jugi i to vrlo dobro..i ja imam posebno mišljenje o nekim novim klubovima tipa Modriče,Laktaša,Zrinjskog,Zvijezde,olimpika..sve to spada u isti koš..pa što onda ne nabroji sve..već samo one iz RS? :evil: :evil: :evil: ..ni ja ni ti nismo nadležni o tome da pričamo o tome koga treba gasiti a koga ne,zato ne pričaj gluposti
PFC Forever!!!

Ponosan što sam Srbin!

Jedan je CLEO 9 !!!

Avatar
Emir_ZENICA
Postovi: 4654
Pridružen/a: 14 feb 2009, 16:34
Lokacija: JUG
Kontakt:

Re: FK Modriča

Post Postao/la Emir_ZENICA » 15 feb 2010, 20:43

A sad adio, a sad adio
i ko zna gdje, i ko zna kad
a sad adio, a sad adio
i ko zna gdje, i ko zna kad
:mrgreen: :mrgreen:
A C A B !

Avatar
Bily Piton
Postovi: 311
Pridružen/a: 09 dec 2009, 13:02
Lokacija: $,PC
Kontakt:

Re: FK Modriča

Post Postao/la Bily Piton » 15 feb 2010, 20:46

Emir_ZENICA je napisao/la:A sad adio, a sad adio
i ko zna gdje, i ko zna kad

:mrgreen: :mrgreen:

U drugoj ligi RS,grupa Istok naredne godine :mrgreen:
PFC Forever!!!

Ponosan što sam Srbin!

Jedan je CLEO 9 !!!

Avatar
Emir_ZENICA
Postovi: 4654
Pridružen/a: 14 feb 2009, 16:34
Lokacija: JUG
Kontakt:

Re: FK Modriča

Post Postao/la Emir_ZENICA » 15 feb 2010, 20:50

Bily Piton je napisao/la:

U drugoj ligi RS,grupa Istok naredne godine :mrgreen:
haha....sve je moguce...

Ali evo Juninhu istice ugovor s Gharrafaom,pa bi ga mogla Modrica dovesti....i eto spasa :mrgreen: :mrgreen:
A C A B !

Avatar
Bily Piton
Postovi: 311
Pridružen/a: 09 dec 2009, 13:02
Lokacija: $,PC
Kontakt:

Re: FK Modriča

Post Postao/la Bily Piton » 15 feb 2010, 20:51

Emir_ZENICA je napisao/la:
Bily Piton je napisao/la:

U drugoj ligi RS,grupa Istok naredne godine :mrgreen:
haha....sve je moguce...

Ali evo Juninhu istice ugovor s Gharrafaom,pa bi ga mogla Modrica dovesti....i eto spasa :mrgreen: :mrgreen:


Hahahahah ako ih on ne spasi neće niko :mrgreen:
PFC Forever!!!

Ponosan što sam Srbin!

Jedan je CLEO 9 !!!

Avatar
wizard90
Postovi: 142
Pridružen/a: 14 jan 2010, 21:07
Kontakt:

Re: FK Modriča

Post Postao/la wizard90 » 15 feb 2010, 20:54

Babilon je napisao/la:Nisam 100% siguran al mislim da su nakon onog skandala s prebijanjem suca :mrgreen: istupili iz lige!
koliko ja znam nisu istupili iz lige ali su na poslednjem mjestu prve lige federacije ;)

juzni_front
Postovi: 28
Pridružen/a: 07 avg 2009, 19:28
Kontakt:

Re: FK Modriča

Post Postao/la juzni_front » 15 feb 2010, 20:56

Emir_ZENICA je napisao/la:A sad adio, a sad adio
i ko zna gdje, i ko zna kad
a sad adio, a sad adio
i ko zna gdje, i ko zna kad
:mrgreen: :mrgreen:
Shuti ba,ne smiji se tudjoj nevoljii..da nam se ne vratiii :mrgreen:

Avatar
Babilon
Postovi: 898
Pridružen/a: 10 feb 2010, 19:15
Kontakt:

Re: FK Modriča

Post Postao/la Babilon » 15 feb 2010, 20:56

Bily Piton je napisao/la:
19HzsA87 je napisao/la:Oj da se hoce ugasiti mada cisto sumnjam...izvuce se oni koda gledam
da li ima iko blizih informacija oko modrice i njenog gasenja!?
mislim da su klubovi tipa leotara laktasa modrice rudara iz prijedora zasluzili gasenje cim su i nastali!
Ma koji si ti..... da sudiš o tome koga treba ugasiti a koga ne... :evil: ...Nabrajaš samo klubove iz RS,a za tvoju informaciju Leotar i Rudar Prijedor su imena poznata u bivšoj Jugi i to vrlo dobro..i ja imam posebno mišljenje o nekim novim klubovima tipa Modriče,Laktaša,Zrinjskog,Zvijezde,olimpika..sve to spada u isti koš..pa što onda ne nabroji sve..već samo one iz RS? :evil: :evil: :evil: ..ni ja ni ti nismo nadležni o tome da pričamo o tome koga treba gasiti a koga ne,zato ne pričaj gluposti
Zrinjski?!trn u oku?! ha decko?! :mrgreen:
Ti oko njega ne mogu prismrdit kvaliteti Zrinjskog i profesionalnosti zadnjih godina kao i Borac(bivsi drugoligas)Zeljo(prosjek bh nogometa zadnjih 5 godina)Velez(borba za opstanak)Laktasi ,Modrica i sl.
Sam kazes bivsoj Yugi,da je valjala nebi se raspala,sve sto je bilo u njoj je bivse i bogu hvala na tome!
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
HSK Zrinjski Mostar

Avatar
Emir_ZENICA
Postovi: 4654
Pridružen/a: 14 feb 2009, 16:34
Lokacija: JUG
Kontakt:

Re: FK Modriča

Post Postao/la Emir_ZENICA » 15 feb 2010, 20:58

juzni_front je napisao/la: Shuti ba,ne smiji se tudjoj nevoljii..da nam se ne vratiii :mrgreen:
haha...ma kakvi....ne moze Celik ispasti....to je isto kao da Bayern ispadne iz Bundeslige :mrgreen: :mrgreen:
A C A B !

Avatar
Babilon
Postovi: 898
Pridružen/a: 10 feb 2010, 19:15
Kontakt:

Re: FK Modriča

Post Postao/la Babilon » 15 feb 2010, 21:01

Emir_ZENICA je napisao/la:
juzni_front je napisao/la: Shuti ba,ne smiji se tudjoj nevoljii..da nam se ne vratiii :mrgreen:
haha...ma kakvi....ne moze Celik ispasti....to je isto kao da Bayern ispadne iz Bundeslige :mrgreen: :mrgreen:
Da Celik ispadne?!Nije to Velez i Borac,svako malo druga liga :D
HSK Zrinjski Mostar

Borčevac
Postovi: 473
Pridružen/a: 14 jan 2010, 21:24
Lokacija: Banja Luka
Kontakt:

Re: FK Modriča

Post Postao/la Borčevac » 15 feb 2010, 21:03

Babilon je napisao/la:
Bily Piton je napisao/la:
19HzsA87 je napisao/la:Oj da se hoce ugasiti mada cisto sumnjam...izvuce se oni koda gledam
da li ima iko blizih informacija oko modrice i njenog gasenja!?
mislim da su klubovi tipa leotara laktasa modrice rudara iz prijedora zasluzili gasenje cim su i nastali!
Ma koji si ti..... da sudiš o tome koga treba ugasiti a koga ne... :evil: ...Nabrajaš samo klubove iz RS,a za tvoju informaciju Leotar i Rudar Prijedor su imena poznata u bivšoj Jugi i to vrlo dobro..i ja imam posebno mišljenje o nekim novim klubovima tipa Modriče,Laktaša,Zrinjskog,Zvijezde,olimpika..sve to spada u isti koš..pa što onda ne nabroji sve..već samo one iz RS? :evil: :evil: :evil: ..ni ja ni ti nismo nadležni o tome da pričamo o tome koga treba gasiti a koga ne,zato ne pričaj gluposti
Zrinjski?!trn u oku?! ha decko?! :mrgreen:
Ti oko njega ne mogu prismrdit kvaliteti Zrinjskog i profesionalnosti zadnjih godina kao i :) Borac(bivsi drugoligas)Zeljo(prosjek bh nogometa zadnjih 5 godina)Velez(borba za opstanak)Laktasi ,Modrica i sl.
Sam kazes bivsoj Yugi,da je valjala nebi se raspala,sve sto je bilo u njoj je bivse i bogu hvala na tome!
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
nemozete da ne spomenete borac nema sanse ali neka neka tako i treba ;)dobro je dok god nas spominjete ;) :)

Avatar
Emir_ZENICA
Postovi: 4654
Pridružen/a: 14 feb 2009, 16:34
Lokacija: JUG
Kontakt:

Re: FK Modriča

Post Postao/la Emir_ZENICA » 15 feb 2010, 21:04

Babilon je napisao/la:
Da Celik ispadne?!Nije to Velez i Borac,svako malo druga liga :D
haha....Ma kakvi...nece Celik ispasti...pojacali su se...ali nama je glavni igrac direktor :mrgreen:
A C A B !

Avatar
Schlager
Postovi: 2764
Pridružen/a: 18 maj 2009, 16:21
Lokacija: Banjaluka
Kontakt:

Re: FK Modriča

Post Postao/la Schlager » 15 feb 2010, 21:05

Babilon je napisao/la:
Emir_ZENICA je napisao/la:
juzni_front je napisao/la: Shuti ba,ne smiji se tudjoj nevoljii..da nam se ne vratiii :mrgreen:
haha...ma kakvi....ne moze Celik ispasti....to je isto kao da Bayern ispadne iz Bundeslige :mrgreen: :mrgreen:
Da Celik ispadne?!Nije to Velez i Borac,svako malo druga liga :D
Borac je imao veci prosjek gledalaca u drugoj ligi nego tvoj klupcic Zrinjski kad je bio prvak!

Odgovori

Natrag na “Prva liga RS”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 0 gostiju.