Ljubav i Sex

Teme koje nemaju veze sa sportom

Moderatori/ce: insider,rio_Ferdy88

Avatar
Fareus1921
Postovi: 602
Pridružen/a: 13 jul 2019, 16:43
Lokacija: Nema je ni na vojnim mapama
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Fareus1921 » 19 jul 2021, 02:04

Pozdrav forumaši,treba mi jedan savjet.
Prije nekoliko mjeseci sam upoznao jednu osobu mojih godina sa kojom sam do prije par dana se dopisivao ponekad.Zadnjih dana počeli smo se dopisivati uveliko i primjetio sam da mi se ta osoba dosta otvara u pogledu svega a i pričamo o svemu.Međutim,ona a što sam ja i primjetio,gleda trenutno na mene kao druga.Iako sam doista mlad i za forum (srednjoškolac) imam dosta stida oko djevojaka te radi tog stida sam i odbijao ranije neke veze sa finijim djevojkama upravo radi stida.Da li mi neko može dati neki savjet kako to podići na neki veći nivo jer doista smatram da i ona nema ništa protiv ali trenutno ima takvo razmišljanje.Djevojka je fino vaspitana,lijepa,pametna i slažemo se oko dosta stvari i volio bih da mi neko da savjet.
Mi smo Željini,Željo je naš!!!
2.8.2019.Semir Štilić potpisao za Željezničar

Avatar
BosniaBoston
Postovi: 15896
Pridružen/a: 29 nov 2018, 22:07
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la BosniaBoston » 19 jul 2021, 03:25

Fareus1921 je napisao/la:
19 jul 2021, 02:04
Pozdrav forumaši,treba mi jedan savjet.
Prije nekoliko mjeseci sam upoznao jednu osobu mojih godina sa kojom sam do prije par dana se dopisivao ponekad.Zadnjih dana počeli smo se dopisivati uveliko i primjetio sam da mi se ta osoba dosta otvara u pogledu svega a i pričamo o svemu.Međutim,ona a što sam ja i primjetio,gleda trenutno na mene kao druga.Iako sam doista mlad i za forum (srednjoškolac) imam dosta stida oko djevojaka te radi tog stida sam i odbijao ranije neke veze sa finijim djevojkama upravo radi stida.Da li mi neko može dati neki savjet kako to podići na neki veći nivo jer doista smatram da i ona nema ništa protiv ali trenutno ima takvo razmišljanje.Djevojka je fino vaspitana,lijepa,pametna i slažemo se oko dosta stvari i volio bih da mi neko da savjet.
Po meni bi bilo najbolje da još neko vrijeme(nekoliko sedmica, do perioda pred početak školske godine) nastaviš u istom ritmu izlazaka i dopisivanja. Kao što kažeš tek si zadnjih dana počeo sa intenzivnijom interakcijom sa malom. Još uvijek je nisi naš potpuno upoznao bar se to da zaključiti iz tvog pisanja.

To ne znači da ne trebaš biti odlučan i da se trebaš stiditi. Lijepo je upitaj za vezu kako je tebi najzgodnije i obavezno u 4 oka mada to već sigurno znaš. Zapamti, ako te odbije samo si uštedio dodatno vrijeme i sekiraciju niti ćete gristi savjest jer nisi pokušao a ako prihvati to ti je čista premija. Na dobitku si svakako kako god okreneš i budi sretan zbog toga. Dat ću ti svoj primjer, tvojih sam godina možda i generacija i imao sam isto tako neke slične karakteristike tvojima. Bio sam vrlo stidan, nisam čak imao ni IG do početka prošle godine(ako hoces poslat cu ti req mozda te i znam ako si iz SA) i većinu vremena sam provodio po forumu(prosjek postova mi je znao biti skoro i 25 dok sada rijetko kad napišem preko 3 posta dnevno) i školskim dvorištima isključivo sa muškim vršnjacima. Tek kada sam krenuo u srednju prije par godina sam odlučio da napravim korake povodom svog socijalnog života pogotovo sa “ženskinjama” i shvatio sam da je direktnost najbolja opcija.

Sretno ti :bih:
1STappen/Beantown/King of clay/Li8nel/Barça

"Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja. Za mene je to sjesti na most na Malti i popričati o svemu, pa otići na piće.“ - Ivica Osim

Avatar
redbull93
Postovi: 14561
Pridružen/a: 27 jun 2018, 12:17
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la redbull93 » 19 jul 2021, 10:36

Fareus1921 je napisao/la:
19 jul 2021, 02:04
Pozdrav forumaši,treba mi jedan savjet.
Prije nekoliko mjeseci sam upoznao jednu osobu mojih godina sa kojom sam do prije par dana se dopisivao ponekad.Zadnjih dana počeli smo se dopisivati uveliko i primjetio sam da mi se ta osoba dosta otvara u pogledu svega a i pričamo o svemu.Međutim,ona a što sam ja i primjetio,gleda trenutno na mene kao druga.Iako sam doista mlad i za forum (srednjoškolac) imam dosta stida oko djevojaka te radi tog stida sam i odbijao ranije neke veze sa finijim djevojkama upravo radi stida.Da li mi neko može dati neki savjet kako to podići na neki veći nivo jer doista smatram da i ona nema ništa protiv ali trenutno ima takvo razmišljanje.Djevojka je fino vaspitana,lijepa,pametna i slažemo se oko dosta stvari i volio bih da mi neko da savjet.
Prestani navijati za zelju i sam ces progledati
Ono sto Čelik čeka
nije to tajna neka
opet ćeš biti Šampion
jer pjesma stati neće
doći će dani sreće
do kraja hrabro zajedno!!!

Avatar
Fareus1921
Postovi: 602
Pridružen/a: 13 jul 2019, 16:43
Lokacija: Nema je ni na vojnim mapama
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Fareus1921 » 19 jul 2021, 10:49

BosniaBoston je napisao/la:
19 jul 2021, 03:25
Fareus1921 je napisao/la:
19 jul 2021, 02:04
Pozdrav forumaši,treba mi jedan savjet.
Prije nekoliko mjeseci sam upoznao jednu osobu mojih godina sa kojom sam do prije par dana se dopisivao ponekad.Zadnjih dana počeli smo se dopisivati uveliko i primjetio sam da mi se ta osoba dosta otvara u pogledu svega a i pričamo o svemu.Međutim,ona a što sam ja i primjetio,gleda trenutno na mene kao druga.Iako sam doista mlad i za forum (srednjoškolac) imam dosta stida oko djevojaka te radi tog stida sam i odbijao ranije neke veze sa finijim djevojkama upravo radi stida.Da li mi neko može dati neki savjet kako to podići na neki veći nivo jer doista smatram da i ona nema ništa protiv ali trenutno ima takvo razmišljanje.Djevojka je fino vaspitana,lijepa,pametna i slažemo se oko dosta stvari i volio bih da mi neko da savjet.
Po meni bi bilo najbolje da još neko vrijeme(nekoliko sedmica, do perioda pred početak školske godine) nastaviš u istom ritmu izlazaka i dopisivanja. Kao što kažeš tek si zadnjih dana počeo sa intenzivnijom interakcijom sa malom. Još uvijek je nisi naš potpuno upoznao bar se to da zaključiti iz tvog pisanja.

To ne znači da ne trebaš biti odlučan i da se trebaš stiditi. Lijepo je upitaj za vezu kako je tebi najzgodnije i obavezno u 4 oka mada to već sigurno znaš. Zapamti, ako te odbije samo si uštedio dodatno vrijeme i sekiraciju niti ćete gristi savjest jer nisi pokušao a ako prihvati to ti je čista premija. Na dobitku si svakako kako god okreneš i budi sretan zbog toga. Dat ću ti svoj primjer, tvojih sam godina možda i generacija i imao sam isto tako neke slične karakteristike tvojima. Bio sam vrlo stidan, nisam čak imao ni IG do početka prošle godine(ako hoces poslat cu ti req mozda te i znam ako si iz SA) i većinu vremena sam provodio po forumu(prosjek postova mi je znao biti skoro i 25 dok sada rijetko kad napišem preko 3 posta dnevno) i školskim dvorištima isključivo sa muškim vršnjacima. Tek kada sam krenuo u srednju prije par godina sam odlučio da napravim korake povodom svog socijalnog života pogotovo sa “ženskinjama” i shvatio sam da je direktnost najbolja opcija.

Sretno ti :bih:
Hvala puno drug! ;) ;)
Mi smo Željini,Željo je naš!!!
2.8.2019.Semir Štilić potpisao za Željezničar

Avatar
Nirton
Postovi: 6572
Pridružen/a: 18 feb 2021, 10:03
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Nirton » 19 jul 2021, 11:02

Šta je ovo, sve srednjoškolci po forumu? :kafa:
I vole te širom Bosne i Hercegovine, vole te i širom Evrope, širom svijeta. Ima nas mnogo, mnogo onih kojima srce zaigra kada mislimo na tebe. Mnogo onih kojima grb kuca umjesto srca u grudima.

Avatar
Ghuraba
Postovi: 4322
Pridružen/a: 02 jul 2019, 15:24

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Ghuraba » 19 jul 2021, 11:27

Nirton je napisao/la:
19 jul 2021, 11:02
Šta je ovo, sve srednjoškolci po forumu? :kafa:
Pa i ti si tu negdje. Nagrnulo vas sad ko nikad.

Btw, istopih se na ovu pricu o ljubavi na prvi pogled. :hmmmm:

Avatar
Shategabri
Postovi: 14898
Pridružen/a: 05 nov 2020, 08:14
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Shategabri » 19 jul 2021, 11:32

I oni su nečija djeca :kafa:

Neka srednjoškolaca, nećemo samo mi penzioneri tupiti i pamet soliti :mrgreen:
Koševo Zapad

Avatar
Nirton
Postovi: 6572
Pridružen/a: 18 feb 2021, 10:03
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Nirton » 19 jul 2021, 11:33

Ghuraba je napisao/la:
19 jul 2021, 11:27
Nirton je napisao/la:
19 jul 2021, 11:02
Šta je ovo, sve srednjoškolci po forumu? :kafa:
Pa i ti si tu negdje. Nagrnulo vas sad ko nikad.

Btw, istopih se na ovu pricu o ljubavi na prvi pogled. :hmmmm:
Jesam, zato i kazem. :)
I vole te širom Bosne i Hercegovine, vole te i širom Evrope, širom svijeta. Ima nas mnogo, mnogo onih kojima srce zaigra kada mislimo na tebe. Mnogo onih kojima grb kuca umjesto srca u grudima.

nepoznat1
Postovi: 1955
Pridružen/a: 06 jan 2015, 00:47
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la nepoznat1 » 19 jul 2021, 13:32

Ima nas i koji smo ovdje pisali kao osnovnoskolci. :mrgreen:

Avatar
Justin
Postovi: 16849
Pridružen/a: 11 sep 2017, 17:34
Lokacija: Ellicott City
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Justin » 19 jul 2021, 13:36

Za Surreala i Fareusa nema nade. Bete na kvadrat. Ne vrijedi ni trositi tipke.
Sarmelino † (29.08.2015-20.10.2019.) ⚜
dr. Alem Peterson
Captain4 † (14.05.2014-22.02.2022.) ⚜

exampLe.
Postovi: 1703
Pridružen/a: 30 apr 2009, 11:59
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la exampLe. » 19 jul 2021, 18:23

Surreal je napisao/la:
18 jul 2021, 23:58
Ok, glupo je pitanje, ali sam zaljubljen i ne mogu baš racionalno razmišljati, a ne bi da baš upropastim. Da li je pravi potez priznati joj ili ipak pokušati nešto suptilnije?
Ako ti je cilj da je se kutarises, priznaj.

Avatar
Captain4
Postovi: 10730
Pridružen/a: 14 maj 2014, 17:04
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Captain4 » 19 jul 2021, 20:18

Fareus1921 je napisao/la:
19 jul 2021, 02:04
Pozdrav forumaši,treba mi jedan savjet.
Prije nekoliko mjeseci sam upoznao jednu osobu mojih godina sa kojom sam do prije par dana se dopisivao ponekad.Zadnjih dana počeli smo se dopisivati uveliko i primjetio sam da mi se ta osoba dosta otvara u pogledu svega a i pričamo o svemu.Međutim,ona a što sam ja i primjetio,gleda trenutno na mene kao druga.Iako sam doista mlad i za forum (srednjoškolac) imam dosta stida oko djevojaka te radi tog stida sam i odbijao ranije neke veze sa finijim djevojkama upravo radi stida.Da li mi neko može dati neki savjet kako to podići na neki veći nivo jer doista smatram da i ona nema ništa protiv ali trenutno ima takvo razmišljanje.Djevojka je fino vaspitana,lijepa,pametna i slažemo se oko dosta stvari i volio bih da mi neko da savjet.
Izvedi je na sladoled kad malo otopli.
"We need to suffer. And we need to fight."

KingsReturn
Postovi: 25
Pridružen/a: 27 jun 2021, 16:59
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la KingsReturn » 20 jul 2021, 05:26

exampLe. je napisao/la:
19 jul 2021, 18:23
Surreal je napisao/la:
18 jul 2021, 23:58
Ok, glupo je pitanje, ali sam zaljubljen i ne mogu baš racionalno razmišljati, a ne bi da baš upropastim. Da li je pravi potez priznati joj ili ipak pokušati nešto suptilnije?
Ako ti je cilj da je se kutarises, priznaj.
:kralj: :salut:

Avatar
Nail for Real
Postovi: 9893
Pridružen/a: 10 jun 2009, 08:37
Lokacija: Sandžak
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Nail for Real » 23 jul 2021, 11:24

Fareus1921 je napisao/la:
19 jul 2021, 02:04
Pozdrav forumaši,treba mi jedan savjet.
Prije nekoliko mjeseci sam upoznao jednu osobu mojih godina sa kojom sam do prije par dana se dopisivao ponekad.Zadnjih dana počeli smo se dopisivati uveliko i primjetio sam da mi se ta osoba dosta otvara u pogledu svega a i pričamo o svemu.Međutim,ona a što sam ja i primjetio,gleda trenutno na mene kao druga.Iako sam doista mlad i za forum (srednjoškolac) imam dosta stida oko djevojaka te radi tog stida sam i odbijao ranije neke veze sa finijim djevojkama upravo radi stida.Da li mi neko može dati neki savjet kako to podići na neki veći nivo jer doista smatram da i ona nema ništa protiv ali trenutno ima takvo razmišljanje.Djevojka je fino vaspitana,lijepa,pametna i slažemo se oko dosta stvari i volio bih da mi neko da savjet.
Pozovi je da se vidite i otvoreno joj reci da ti se svidja. Nema tu cekanja :kafa: .
My thoughts wandered to Santiago Bernabeu, the Temple, a ground struck terror into opponents. Bruised & battered slaves at the king's banquet.

Avatar
Nail for Real
Postovi: 9893
Pridružen/a: 10 jun 2009, 08:37
Lokacija: Sandžak
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Nail for Real » 23 jul 2021, 11:28

Captain4 je napisao/la:
19 jul 2021, 01:08
Kakvo priznavanje, rudari bratko i work ball into box što bi se fm žargonom reklo.
Rudarenje ce ga odvesti do friend zone, naravno da joj treba priznati sve. I u sali je pitati dje ce da je vodi na medeni mjesec :kafa: .
My thoughts wandered to Santiago Bernabeu, the Temple, a ground struck terror into opponents. Bruised & battered slaves at the king's banquet.

Avatar
rio_Ferdy88
Moderator
Postovi: 41333
Pridružen/a: 16 avg 2011, 04:32
Lokacija: Tamni Vilajet
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la rio_Ferdy88 » 23 jul 2021, 11:58

Nail for Real je napisao/la:
23 jul 2021, 11:28
Captain4 je napisao/la:
19 jul 2021, 01:08
Kakvo priznavanje, rudari bratko i work ball into box što bi se fm žargonom reklo.
Rudarenje ce ga odvesti do friend zone, naravno da joj treba priznati sve. I u sali je pitati dje ce da je vodi na medeni mjesec :kafa: .
Odma nek prsten kupi i zaprosi je. :mrgreen:
Keep the faith and never fear, We'll keep the Red flag flying high, Cuz Man United will Never Die!!!
The greater the challenge the more Glory in overcoming it!
________BOSTON_________
.BRUINS=CELTICS=RED SOX.
..NEW ENGLAND PATRIOTS..

Avatar
SMR187
Postovi: 6439
Pridružen/a: 12 dec 2017, 21:29
Lokacija: Gʀɑɖɑĉɑc - Tuzla
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la SMR187 » 23 jul 2021, 12:30

Nail for Real je napisao/la:
23 jul 2021, 11:28
Captain4 je napisao/la:
19 jul 2021, 01:08
Kakvo priznavanje, rudari bratko i work ball into box što bi se fm žargonom reklo.
Rudarenje ce ga odvesti do friend zone, naravno da joj treba priznati sve. I u sali je pitati dje ce da je vodi na medeni mjesec :kafa: .
Rudarenje od starta ce ga definitivno odvesti do friend zone, ali i s tim priznavanjem nece daleko dogurati.. Osim ako nema neki ogroman crush na njega - u suprotnom ce je to totalno ohladit. A rudarenje mozda pali ako nemas prolaz, pa je pokusavas osvojiti na taj nacin, a i to je 50:50 sansa. Ili ce upalit ili si friend zone forever :D Uglavnom malo zezancije, poneki dirty joke, tj. njena reakcija na isti bi trebala pokazati kako stojis i gdje se nalazis :D
SM to the R.
🔴 Zvijezda Gradačac
🔴 Manchester United
🟢 SS.ba liga | Joint FC

Avatar
Captain4
Postovi: 10730
Pridružen/a: 14 maj 2014, 17:04
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Captain4 » 23 jul 2021, 14:19

Rudarenje je strpljiv proces. Naravno, ne mislim pod tim da 24/7 čeka njenu poruku, otvara je istovremeno i odmah odgovara, nego da bude kreativan, duhovit, smiješan, zabavan, spreman da se zajebava i na svoj račun (ali da se ne ponižava u toj šali normalno). Tako se postepeno gradi pozicija, malo i nju sitno bocneš u šali, ako je normalna shvatit će zajebanciju.

Priznaj u startu šta hoćeš od nje, dobit ćeš nogu u 95% slučajeva. Pa eto, razmisli jel bolje sebi izgraditi finu poziciju ili odmah u startu zabiti autogol. Ja sam kao mlađi se x puta zaletio, priznao šta želim od djevojke i svaki put sam nogu dobijao. I ona treba zaslužiti tvoju pažnju, kao što i ti trebaš njenu. Nek se i ona bori za to. Najbolja taktika za upaljivanje njenih lampica poslije ti bude lagano ignorisanje, ne otvoriš joj na poruku ili pukneš joj seen tipa na pola sata-sat, ma pojest će se ona dok čeka odgovor ili će ti se jednostavno javiti poslije seena. Ne smiješ sebe ponižavati tim glupim priznavanjima nikad. To je pucanje sebi u glavu odmah. Iskreno sad evo, tebi da se neka dobra picka javi sa tim priznanjem da je zaljubljena u tebe, ti bi nju vjerovatno prihvatio, ali je više nikada ne bi smatrao kao neki specijalni izazov. A ako je u najbolju ruku solidna, vjerovatno će ti maksimalno ohladiti i nogirat ćeš je kulturno. Hardwork always pays off. :salut:

A uživo si uglavnom u boljoj poziciji od žena jer smo bolji govornici i jer smo pametniji, tu nema nekog nadmudrivanja. :kafa:
"We need to suffer. And we need to fight."

Avatar
rio_Ferdy88
Moderator
Postovi: 41333
Pridružen/a: 16 avg 2011, 04:32
Lokacija: Tamni Vilajet
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la rio_Ferdy88 » 23 jul 2021, 17:29

Cuj ne bi prihvatio :shock: :mrgreen:

Prihvatio bih i ispodprosjecnu a kamoli neku bolju :mrgreen:

Danas te ispodprosjecne nece da odg na poruku, ni seen da bace, kamoli da se one same jave, o solidnim i boljim od tih da ne pricam.

Takav luksuz sebi jedino moze ash priustiti :mrgreen:
Keep the faith and never fear, We'll keep the Red flag flying high, Cuz Man United will Never Die!!!
The greater the challenge the more Glory in overcoming it!
________BOSTON_________
.BRUINS=CELTICS=RED SOX.
..NEW ENGLAND PATRIOTS..

Avatar
Nail for Real
Postovi: 9893
Pridružen/a: 10 jun 2009, 08:37
Lokacija: Sandžak
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Nail for Real » 23 jul 2021, 17:43

Eh kad rudarite zato vas i nece :mrgreen: . Treba joj odmah priznati sta zelis i imati dovoljno samopouzdanja da furas tu pricu. Moze se vrlo lako desiti da plod tog rudarenja bude da joj postanes rame za plakanje :mrgreen: .
My thoughts wandered to Santiago Bernabeu, the Temple, a ground struck terror into opponents. Bruised & battered slaves at the king's banquet.

Odgovori

Natrag na “Diskusije”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 15 gostiju.