FIVB World League

Atletika, stoni tenis, šah, plivanje, vaterpolo, biciklizam, ragbi...

Moderator/ica: rio_Ferdy88

Avatar
Devil
Moderator
Postovi: 24076
Pridružen/a: 13 jun 2009, 00:17
Lokacija: Grad Greha
Kontakt:

Re: FIVB World League

Post Postao/la Devil » 04 jun 2011, 13:21

Nije da su Finci losi,cak naprotiv veoma dobru i pametnu odbojku igraju.Vidi se napredak kada dodje jedan strani strucnjak koji poznaje materiju.No nista to ne opravdava losu igru nase reprezentacije,i morace veceras dobro da se potrude da operu tu prljavstinu od sinoc.
Pozdravlja vas Cika Devil. Secajte me se. :)))

Avatar
Devil
Moderator
Postovi: 24076
Pridružen/a: 13 jun 2009, 00:17
Lokacija: Grad Greha
Kontakt:

Re: FIVB World League

Post Postao/la Devil » 06 jun 2011, 16:45

Nismo spomenuli da je Srbija pobedila Fince 3:0 u drugom mecu Svetske Lige.Sledece meceve Srbija ponovo igra ovaj vikend kuci a domacini smo u Novom Sadu I Beogradu Portugalcima i tu prosto moramo uzeti obe pobede jer su oni i najlosija reprezentacija grupe.
Pozdravlja vas Cika Devil. Secajte me se. :)))

Avatar
Ted Mosby
Postovi: 6366
Pridružen/a: 14 nov 2009, 18:47
Kontakt:

Re: FIVB World League

Post Postao/la Ted Mosby » 10 jun 2011, 22:32

Devil je napisao/la:Nismo spomenuli da je Srbija pobedila Fince 3:0 u drugom mecu Svetske Lige.Sledece meceve Srbija ponovo igra ovaj vikend kuci a domacini smo u Novom Sadu I Beogradu Portugalcima i tu prosto moramo uzeti obe pobede jer su oni i najlosija reprezentacija grupe.
Sa Srbima ove sezone nešto nije u redu, Portugal ih je tukao usred Beograda
Only ONE UNITED
Kimi Raikkonen:"How does it feels to drive at 300 km/h? - It feels normal."
Srcu mome tiha patnja, oku mome radost i sjaj, Dinamo Zagreb najbolji si znaj
Podrška Jackyu

Avatar
Devil
Moderator
Postovi: 24076
Pridružen/a: 13 jun 2009, 00:17
Lokacija: Grad Greha
Kontakt:

Re: FIVB World League

Post Postao/la Devil » 11 jun 2011, 14:05

Ted Mosby je napisao/la:
Devil je napisao/la:Nismo spomenuli da je Srbija pobedila Fince 3:0 u drugom mecu Svetske Lige.Sledece meceve Srbija ponovo igra ovaj vikend kuci a domacini smo u Novom Sadu I Beogradu Portugalcima i tu prosto moramo uzeti obe pobede jer su oni i najlosija reprezentacija grupe.
Sa Srbima ove sezone nešto nije u redu, Portugal ih je tukao usred Beograda
Nije to da nesta nije uredu,nego jednostavno igramo sa zadrskom,kao i uvek na startu svetske lige,ali moram priznati da ovoliko opustanja te polovican ucinak na svim vikendima do sada nisam ocekivao.Kazem polovican jer verujem da veceras tucemo Portugalce,jer oni ne mogu ponoviti dve utakmice kao sinoc.Ipak mi gotovo sigurno idemo na zavrsni jer cemo sigurno da popravimo igru do kraja ovoga dela svetske lige,i nadam se u Poljskoj u borbu za tron.

Jos jedna stvar je ovde veoma bitna,a to je da je sira javnost nije navikla na igru ovakve ekipe Srbije.Svi su navikli na bracu Grbic,Gerica,Miljkovica,Mijica,Boskana,Mestera i ostale ali u ovakvom rosteru mi smo izuzetno mlada ekipa sa Bojanom Janicem kao najstarim koji ima 29 godina,te sa jednim od najtalentovanim igraca odbojke na ovim prostora Atanasijevicem koji je '91,ili Urosem Kovacevicem koji je '93 godiste.Trebace nama jos sigurno 2-3 godine da udjemo "u stos",a do tada moracemo se ipak zadovoljavati nekim slabim izdanjima.
Pozdravlja vas Cika Devil. Secajte me se. :)))

Avatar
Tribalian
Postovi: 10759
Pridružen/a: 18 apr 2011, 02:35
Lokacija: Sever Marakane
Kontakt:

Re: FIVB World League

Post Postao/la Tribalian » 11 jun 2011, 15:48

Veceras moramo da "omlatimo" Portugalce !!!
.... nekad bol, nikad strah, nekad muk.....

Avatar
Admir_Sa
Postovi: 13145
Pridružen/a: 31 mar 2008, 23:16
Kontakt:

Re: FIVB World League

Post Postao/la Admir_Sa » 11 jun 2011, 20:45

Taj Uros Kovacevic je izgleda strahobalan, pa frajer je jos kadet a igra u seniorima, svaka mu cast.

Devile ajd kad si vec ovde javi se da pijemo pivu :roll:
nema potpisa

Avatar
Devil
Moderator
Postovi: 24076
Pridružen/a: 13 jun 2009, 00:17
Lokacija: Grad Greha
Kontakt:

Re: FIVB World League

Post Postao/la Devil » 11 jun 2011, 21:46

Admir_Sa je napisao/la:Taj Uros Kovacevic je izgleda strahobalan, pa frajer je jos kadet a igra u seniorima, svaka mu cast.

Devile ajd kad si vec ovde javi se da pijemo pivu :roll:
Ajde videcemo za to nekada posle. ;)

Kao sto sam i rekao,veceras lagana pobeda od 3:0 i jedno ciscenje,rekao sam da mi ne mozemo onako bez
voljno ovo odigrati a ni Portugalci ponoviti sjajnu igru od sinoc.
Pozdravlja vas Cika Devil. Secajte me se. :)))

Avatar
Admir_Sa
Postovi: 13145
Pridružen/a: 31 mar 2008, 23:16
Kontakt:

Re: FIVB World League

Post Postao/la Admir_Sa » 11 jun 2011, 22:44

Devil je napisao/la:
Admir_Sa je napisao/la:Taj Uros Kovacevic je izgleda strahobalan, pa frajer je jos kadet a igra u seniorima, svaka mu cast.

Devile ajd kad si vec ovde javi se da pijemo pivu :roll:
Ajde videcemo za to nekada posle. ;)

Kao sto sam i rekao,veceras lagana pobeda od 3:0 i jedno ciscenje,rekao sam da mi ne mozemo onako bez
voljno ovo odigrati a ni Portugalci ponoviti sjajnu igru od sinoc.
ajde javi se kad budes mogao
nema potpisa

Avatar
Tribalian
Postovi: 10759
Pridružen/a: 18 apr 2011, 02:35
Lokacija: Sever Marakane
Kontakt:

Re: FIVB World League

Post Postao/la Tribalian » 17 jun 2011, 20:09

Jos jedna pobeda Srbije 3:2 nad selekcijom Finske.
.... nekad bol, nikad strah, nekad muk.....

Avatar
Devil
Moderator
Postovi: 24076
Pridružen/a: 13 jun 2009, 00:17
Lokacija: Grad Greha
Kontakt:

Re: FIVB World League

Post Postao/la Devil » 27 jun 2011, 00:38

Dupla pobeda Srbije protiv Portugalaca u Varzimu,danas 3:1.Gledao sam malo uglavnom siguran mec,a najvise poteskoca smo imali u drugom setu kada nismo iskoristili set lopte i Portugalci uzmu taj set,da bi se onda opet poigrali sa njima i pobedili po drugi put ovaj vikend,a prvi put je ove sezone ostvarena dupla pobeda.

Sledeci vikend nam je zadnje kolo,u Novi Sad i Beograd dolazi Argentina koja nam bezi 4 boda,ako pobedimo sa prvog mesta idemo dalje.
Pozdravlja vas Cika Devil. Secajte me se. :)))

Avatar
Tribalian
Postovi: 10759
Pridružen/a: 18 apr 2011, 02:35
Lokacija: Sever Marakane
Kontakt:

Re: FIVB World League

Post Postao/la Tribalian » 27 jun 2011, 04:36

Devil je napisao/la:Dupla pobeda Srbije protiv Portugalaca u Varzimu,danas 3:1.Gledao sam malo uglavnom siguran mec,a najvise poteskoca smo imali u drugom setu kada nismo iskoristili set lopte i Portugalci uzmu taj set,da bi se onda opet poigrali sa njima i pobedili po drugi put ovaj vikend,a prvi put je ove sezone ostvarena dupla pobeda.

Sledeci vikend nam je zadnje kolo,u Novi Sad i Beograd dolazi Argentina koja nam bezi 4 boda,ako pobedimo sa prvog mesta idemo dalje.
Valjda ce biti publike dosta ,da izvrsimo pritisak na Argentince :mrgreen: Na ovu u Beogradu ja cu ici sigurno,a za NS ne sumnjam da ce "Spens" biti prepun.
.... nekad bol, nikad strah, nekad muk.....

Lepinja
Postovi: 194
Pridružen/a: 29 jun 2011, 22:56
Kontakt:

Re: FIVB World League

Post Postao/la Lepinja » 30 jun 2011, 09:13

Pobjeda nad Argentinom 3:1 :D
Ajmo jos veceras jedna pobjeda :!:

Avatar
MaGiCa
Postovi: 11337
Pridružen/a: 04 dec 2010, 20:27
Kontakt:

Re: FIVB World League

Post Postao/la MaGiCa » 30 jun 2011, 23:45

Lepinja je napisao/la:Pobjeda nad Argentinom 3:1 :D
Ajmo jos veceras jedna pobjeda :!:

Sami sebe pobedismo veceras. Tanka je ova ekipa. Mnogo sumnjivih igraca.slika

Avatar
Ted Mosby
Postovi: 6366
Pridružen/a: 14 nov 2009, 18:47
Kontakt:

Re: FIVB World League

Post Postao/la Ted Mosby » 30 jun 2011, 23:48

Jesu li Srbi prošli na završni turnir u Poljskoj pošto su završili na 2.mjestu u grupi iza Argentinaca?
Only ONE UNITED
Kimi Raikkonen:"How does it feels to drive at 300 km/h? - It feels normal."
Srcu mome tiha patnja, oku mome radost i sjaj, Dinamo Zagreb najbolji si znaj
Podrška Jackyu

Avatar
Tribalian
Postovi: 10759
Pridružen/a: 18 apr 2011, 02:35
Lokacija: Sever Marakane
Kontakt:

Re: FIVB World League

Post Postao/la Tribalian » 01 jul 2011, 00:05

Ted Mosby je napisao/la:Jesu li Srbi prošli na završni turnir u Poljskoj pošto su završili na 2.mjestu u grupi iza Argentinaca?
Ako budemo u 3 najbolje drugoplasirane ekipe,prosli smo.
.... nekad bol, nikad strah, nekad muk.....

Avatar
Devil
Moderator
Postovi: 24076
Pridružen/a: 13 jun 2009, 00:17
Lokacija: Grad Greha
Kontakt:

Re: FIVB World League

Post Postao/la Devil » 01 jul 2011, 01:09

Iznenadio bih se da smo uspeli uvezati 4 pobede u ovome takmicenju. :roll:
Veoma losa igra,protiv mnogo podcenjenih Argentinaca ali i to se desava.Definitivno proslo je vreme kada smo sa osmesima na licima gledali bracu Grbic,Gerica,Miljkovica i ostale,doslo je vreme kada se moramo i malo zabrinuti za nase igre.
Veceras Kovacevic i Petkovic na nivou nekog amatera,strasno los mec.

Argentinci pokazali kakav su potencijal i u ovoj godini.Krenuli su oni polako prema vrhu svetske odbojke.Pocelo je to sve prosle sezone na zavrsnom turniru u Buenos Airesu i lagano korak po korak ova strasna generacija njihov odbojkasa dolazi u vrh svetske odbojke,i ocekujem uskoro od njih jos veca dostignuca,pa sto ne reci i borbu za medalje na OI mislim da to mogu.

Nama ostaje da se plasiramo na taj zavrsni turnir kao jedna od tri najbolje drugoplasirane ekipe i da onda tamo pokusamo nesta vise,ali tesko veoma tesko da mozemo nesta vise da uradimo.
Pozdravlja vas Cika Devil. Secajte me se. :)))

Avatar
rebonja
Postovi: 279
Pridružen/a: 30 jun 2011, 13:57
Kontakt:

Re: FIVB World League

Post Postao/la rebonja » 01 jul 2011, 01:55

Devil je napisao/la:Iznenadio bih se da smo uspeli uvezati 4 pobede u ovome takmicenju. :roll:
Veoma losa igra,protiv mnogo podcenjenih Argentinaca ali i to se desava.Definitivno proslo je vreme kada smo sa osmesima na licima gledali bracu Grbic,Gerica,Miljkovica i ostale,doslo je vreme kada se moramo i malo zabrinuti za nase igre.
Veceras Kovacevic i Petkovic na nivou nekog amatera,strasno los mec.

Argentinci pokazali kakav su potencijal i u ovoj godini.Krenuli su oni polako prema vrhu svetske odbojke.Pocelo je to sve prosle sezone na zavrsnom turniru u Buenos Airesu i lagano korak po korak ova strasna generacija njihov odbojkasa dolazi u vrh svetske odbojke,i ocekujem uskoro od njih jos veca dostignuca,pa sto ne reci i borbu za medalje na OI mislim da to mogu.

Nama ostaje da se plasiramo na taj zavrsni turnir kao jedna od tri najbolje drugoplasirane ekipe i da onda tamo pokusamo nesta vise,ali tesko veoma tesko da mozemo nesta vise da uradimo.
Definitivno je tako, došlo vrijeme kada nismo favoriti ni protiv Portugala, Finske..

Avatar
obannon
Postovi: 1655
Pridružen/a: 23 jun 2008, 11:20
Lokacija: "
Kontakt:

Re: FIVB World League

Post Postao/la obannon » 06 jul 2011, 21:26

Polako sve će doći na svoje.
Jedna loša godina.
Donjeće nam oni još mnogo, mnogo radosti.

NEKA KRENE PESMA NAŠA, PESMA NAŠIH ODBOJKAŠA........
- " $...

Avatar
MElloo
Postovi: 13047
Pridružen/a: 29 nov 2009, 17:23
Kontakt:

Re: FIVB World League

Post Postao/la MElloo » 11 jul 2011, 00:09

Rusija veceras pobijedi svjetsku ligu,sasvim zaluženo samo šteta sto ce ona sudijska odluka u petom setu mozda i zasjeniti finale.

Avatar
Devil
Moderator
Postovi: 24076
Pridružen/a: 13 jun 2009, 00:17
Lokacija: Grad Greha
Kontakt:

Re: FIVB World League

Post Postao/la Devil » 11 jul 2011, 18:16

Nisam gledao finale ali izgleda da je ovo bio strasan mec.3:2 na kraju pobeda Rusa nakon vise od 120 minuta igre.Tako Rusi uzese ponovo Svetsku ligu nakon mislim 2002. kada su opet tukli Brazilce.
U mecu za trece mesto Poljaci neocekivano lako ubili Argentince 3:0.

Srbija tek na devetom mestu,veoma los rezultat,ali sami smo krivi,imali smo otvoren put do finala ali nismo uspeli. :(
Pozdravlja vas Cika Devil. Secajte me se. :)))

Odgovori

Natrag na “Ostali sportovi”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 2 gosta.