fifa 11

FIFA, PES, GTA, Fortnite...

Moderatori/ce: bodi123,Padovan,Donnie Darko

KONGO
Postovi: 1017
Pridružen/a: 17 dec 2008, 23:58
Kontakt:

Re: fifa 11

Post Postao/la KONGO » 04 nov 2010, 16:56

Zavrsio sezonu u PL sa Norwich City na sestom mjestu, i osvojo FA Kup! Doveo sam par dobrih igraca Muslimovica koji je sa 24 gola najbolji strijelac Lige, ima tu jos dobrih igraca. I opet na kraju sezone samo jedna ponuda, i to Bolton koji je zavrsio na 15 mjestu. Zelio bi da promjenem klub, ali ako ne nastavim karijeru sa Kanarincima hoce li me iko uzeti s obzirom samo da sam dobio jednu ponudu ? Ne bih Bolton :mrgreen:
Izronio je Stari za one što ga vole (Juli 23, 2004)

Avatar
eliminator
Postovi: 622
Pridružen/a: 26 avg 2008, 11:56
Kontakt:

Re: fifa 11

Post Postao/la eliminator » 05 nov 2010, 17:44

imam problem s instalacijom igre kad pokrenem instalaciju izbaci mi ovo "**** file not found: I:/Game/fifa.exe. Verify that the file exists and that you can access it".
sta trebam uradit ?

Avatar
QUARESMA 18<<<
Postovi: 14587
Pridružen/a: 22 feb 2009, 21:53
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Re: fifa 11

Post Postao/la QUARESMA 18<<< » 05 nov 2010, 19:48

eliminator je napisao/la:imam problem s instalacijom igre kad pokrenem instalaciju izbaci mi ovo "**** file not found: I:/Game/fifa.exe. Verify that the file exists and that you can access it".
sta trebam uradit ?
ne valja ti taj file, tako se meni desilo kad sam skinuo si demo, nadji ispravan cd ili skini sa neta

KONGO
Postovi: 1017
Pridružen/a: 17 dec 2008, 23:58
Kontakt:

Re: fifa 11

Post Postao/la KONGO » 05 nov 2010, 20:49

Ima li ko da zna sta je sa ovim ponudama na kraju sezone ba ? Jel trebam osvojit prvenstvo da bi dobio ponudu od recimo Monaka :roll: ? Ne ide mi u glavu jer imam dobre rezultate a nemam ponuda nikakvih !
Izronio je Stari za one što ga vole (Juli 23, 2004)

Avatar
QUARESMA 18<<<
Postovi: 14587
Pridružen/a: 22 feb 2009, 21:53
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Re: fifa 11

Post Postao/la QUARESMA 18<<< » 05 nov 2010, 22:12

KONGO je napisao/la:Ima li ko da zna sta je sa ovim ponudama na kraju sezone ba ? Jel trebam osvojit prvenstvo da bi dobio ponudu od recimo Monaka :roll: ? Ne ide mi u glavu jer imam dobre rezultate a nemam ponuda nikakvih !
ne igram na konzolama, pa ne znam, cekaj, je lti to prva sezona, ili? ako ti je 1. sezona provedena u norvicu, mozda zbog toga :P

KONGO
Postovi: 1017
Pridružen/a: 17 dec 2008, 23:58
Kontakt:

Re: fifa 11

Post Postao/la KONGO » 06 nov 2010, 01:41

Druga sezona, uveo sam ih iz Championshipa u PL ! U prvoj imao ponudu Sunderlanda, a sad Boltona sto ne dolazi u obzir jer imam bolju ekipu od njih. Osvojio FA Kup, i sesto sam mjesto koje me vodi u Evropsku Ligu dok je Bolton zavrsio na 15 mjestu.
Izronio je Stari za one što ga vole (Juli 23, 2004)

Avatar
brazzo
Postovi: 4688
Pridružen/a: 21 avg 2009, 13:50
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: fifa 11

Post Postao/la brazzo » 12 nov 2010, 01:03

kako se najbolje može napraviti konfiguracija kontrola za tastaturu, ja sam probao neke kombinacije ali teško je igrati a o driblinzima da i ne govorim, ajd ako ima neko kakav dobar prijedlog neka napiše ;)
It was turned around so that right looked wrong
It was turned around so that up looked down
It was turned around so that those who marched in the streets with bibles and signs of peace became enemies of the state and risk to national security

Avatar
QUARESMA 18<<<
Postovi: 14587
Pridružen/a: 22 feb 2009, 21:53
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Re: fifa 11

Post Postao/la QUARESMA 18<<< » 23 nov 2010, 17:37

KONGO je napisao/la:Druga sezona, uveo sam ih iz Championshipa u PL ! U prvoj imao ponudu Sunderlanda, a sad Boltona sto ne dolazi u obzir jer imam bolju ekipu od njih. Osvojio FA Kup, i sesto sam mjesto koje me vodi u Evropsku Ligu dok je Bolton zavrsio na 15 mjestu.
ne znam sta da ti kazem, to je 100% neku bug, updateuj igricu mora ti se popraviti, kako kazu iz EA i gameplay ce biti jos bolji ;)

tm_ludak
Postovi: 182
Pridružen/a: 27 mar 2010, 10:09
Kontakt:

Re: fifa 11

Post Postao/la tm_ludak » 29 nov 2010, 16:35

imam jedno pitanje !
instaliram krekujem igricu i sad pokrenem je i prikaze mi se u prozoru malom X i pise samo E0001 ! zna li mi neko objasnit sta je problem ?

Avatar
Adnel
Postovi: 909
Pridružen/a: 25 okt 2008, 16:34
Lokacija: D.O.G
Kontakt:

Re: fifa 11

Post Postao/la Adnel » 29 nov 2010, 18:08

Ova je fifa katastrofa majke mi ja konto da ce makar malo bolje popraviti od prosle fife ona jos gora,najgora situacija je kad igraci izlaze ,stoje van tunela 4 metra od centra i onda ulaze nigdje veze :S .
Samo jedan klub Velež Mostar

Avatar
ILoveLFC
Postovi: 1895
Pridružen/a: 31 okt 2010, 15:05
Kontakt:

Re: fifa 11

Post Postao/la ILoveLFC » 03 dec 2010, 17:25

Imam problem...sve sam instalirao sve uredu, odigram na pocetku jednu utakmicu na dzojkstiku sve normalno i drugi put pokrenem fifu joystick ne radi...moze li mi neko reci u cemu je problem ? :cry:
Proud to be a Red! ♥ Liverpool FC ♥
You'll Never Walk Alone! Long live the King !

"I know Liverpool fans care more about their club's success than the national team." Rafael Benitez

Avatar
ILoveLFC
Postovi: 1895
Pridružen/a: 31 okt 2010, 15:05
Kontakt:

Re: fifa 11

Post Postao/la ILoveLFC » 08 dec 2010, 21:18

Adnel je napisao/la:Ova je fifa katastrofa majke mi ja konto da ce makar malo bolje popraviti od prosle fife ona jos gora,najgora situacija je kad igraci izlaze ,stoje van tunela 4 metra od centra i onda ulaze nigdje veze :S .
To me najvise nervira...vec 5 godina igram PES-a, i odlucim kupiti FIFU da vidim kakva...sokirao sam se, PES je u svemu bolji(sto se mene tice ) :)
Proud to be a Red! ♥ Liverpool FC ♥
You'll Never Walk Alone! Long live the King !

"I know Liverpool fans care more about their club's success than the national team." Rafael Benitez

Avatar
Steamroller
Postovi: 19
Pridružen/a: 10 dec 2010, 20:37
Kontakt:

Re: fifa 11

Post Postao/la Steamroller » 11 dec 2010, 10:38

Ja sam Fifa fan i i nju igram od 2007.godine,dakako igram i PES,ali mi je Fifa draža u svakom pogledu,jer ima više opcija.Fifu sam kupio prije 2 dana i igram je skoro pa neprekidno,meni je grafička baš ok.Baš sam se iznenadio kad sam vidio aplikaciju be a goalkeeper :shock:,prelazim career mode sa Besiktasom i jednostavno rasturam ubrzo ću završiti sezonu,a i najbolji strijelac lige je Nihat,a nakon njega Niang.Najbolji asistent je Jose Maria Guti,a najviše clean sheet ima veliki Rustu Recber.Najviša pobjeda u ligi je zabilježena Besiktas JK 4 : 0 Istanbul BB ;).Toliko od mene,sljedeću sezonu igram LP i nadam se da ću uspjeti da je i osvojim,iako će biti teško,jer igram sa levelom professional !

Avatar
brazzo
Postovi: 4688
Pridružen/a: 21 avg 2009, 13:50
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: fifa 11

Post Postao/la brazzo » 11 dec 2010, 20:20

Steamroller je napisao/la:Ja sam Fifa fan i i nju igram od 2007.godine,dakako igram i PES,ali mi je Fifa draža u svakom pogledu,jer ima više opcija.Fifu sam kupio prije 2 dana i igram je skoro pa neprekidno,meni je grafička baš ok.Baš sam se iznenadio kad sam vidio aplikaciju be a goalkeeper :shock:,prelazim career mode sa Besiktasom i jednostavno rasturam ubrzo ću završiti sezonu,a i najbolji strijelac lige je Nihat,a nakon njega Niang.Najbolji asistent je Jose Maria Guti,a najviše clean sheet ima veliki Rustu Recber.Najviša pobjeda u ligi je zabilježena Besiktas JK 4 : 0 Istanbul BB ;).Toliko od mene,sljedeću sezonu igram LP i nadam se da ću uspjeti da je i osvojim,iako će biti teško,jer igram sa levelom professional !
jbg ja sam ovu Fifu počeo odma na i počeo sam rusku ligu sa Spartakom nije išlo gubio sam dosta tekmi ali nisam se ni snalazio kako zbog nemogućnosti da namjestim konfiguraciju na tastaturi kako zbog toga što sa zadnju igrao Fifu 2008 (doduše i nju sam izbrisao tek nakon što sam ovu nabavio 8-) ) pa sam počeo be a pro sa Liberecom tj Haurdićem i to sam onako pomalo igrao ostalo mi je još dosta do kraja sezone, nakon toga sa Zurichom završio kao 4-ti ali onda sam krenuo sa joystickom tursku ligu i to sa Galatom i evo sad za sad pobjeđujem sve redom a što mi je važnije skontao sam i dosta fora- finti samo je poglupo što nema opcije treninga gdje bi mogao uvježbati slobodnjak i kornere (ostala mi je navika od 08 da igram skraćeno ali naravno nema više tog Buga pa taj fol i ne prolazi :mrgreen: )
It was turned around so that right looked wrong
It was turned around so that up looked down
It was turned around so that those who marched in the streets with bibles and signs of peace became enemies of the state and risk to national security

Avatar
diego_TM
Postovi: 764
Pridružen/a: 07 feb 2009, 19:23
Kontakt:

Re: fifa 11

Post Postao/la diego_TM » 11 dec 2010, 22:22

KONGO je napisao/la:Druga sezona, uveo sam ih iz Championshipa u PL ! U prvoj imao ponudu Sunderlanda, a sad Boltona sto ne dolazi u obzir jer imam bolju ekipu od njih. Osvojio FA Kup, i sesto sam mjesto koje me vodi u Evropsku Ligu dok je Bolton zavrsio na 15 mjestu.
mora proći izvjesno vrijeme na kraju druge ili treće sezone tek dobijaš ponude a greška je što si počeo igrati sa klubom iz nižih liga

usput fifa se nemože mjeriti sa pesom na komjuteru ali za ps fifa je barem 15 puta bolja
1. Željo
2. Liverpool
3. Napoli, Borussia Dortmund, Real Madrid

Avatar
ILoveLFC
Postovi: 1895
Pridružen/a: 31 okt 2010, 15:05
Kontakt:

Re: fifa 11

Post Postao/la ILoveLFC » 13 dec 2010, 18:08

diego_TM je napisao/la:
KONGO je napisao/la:Druga sezona, uveo sam ih iz Championshipa u PL ! U prvoj imao ponudu Sunderlanda, a sad Boltona sto ne dolazi u obzir jer imam bolju ekipu od njih. Osvojio FA Kup, i sesto sam mjesto koje me vodi u Evropsku Ligu dok je Bolton zavrsio na 15 mjestu.
mora proći izvjesno vrijeme na kraju druge ili treće sezone tek dobijaš ponude a greška je što si počeo igrati sa klubom iz nižih liga

usput fifa se nemože mjeriti sa pesom na komjuteru ali za ps fifa je barem 15 puta bolja
slazem se, na kompjuteru je PES zakon, 435x bolji od fife...a na ps fifa...
Proud to be a Red! ♥ Liverpool FC ♥
You'll Never Walk Alone! Long live the King !

"I know Liverpool fans care more about their club's success than the national team." Rafael Benitez

Avatar
brazzo
Postovi: 4688
Pridružen/a: 21 avg 2009, 13:50
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: fifa 11

Post Postao/la brazzo » 13 dec 2010, 22:45

ILoveLFC je napisao/la:
diego_TM je napisao/la:
mora proći izvjesno vrijeme na kraju druge ili treće sezone tek dobijaš ponude a greška je što si počeo igrati sa klubom iz nižih liga

usput fifa se nemože mjeriti sa pesom na komjuteru ali za ps fifa je barem 15 puta bolja
slazem se, na kompjuteru je PES zakon, 435x bolji od fife...a na ps fifa...
meni je baš suprotno bolja Fifa na računaru nego PES na play stationu, džaba i joystick skoro je nemoguće igrati soccer na kompjuteru, tako da mi je grafički možda bolji ali što se tiče samog gameplaya Fifa mi je definitivno iznad ;)
It was turned around so that right looked wrong
It was turned around so that up looked down
It was turned around so that those who marched in the streets with bibles and signs of peace became enemies of the state and risk to national security

Avatar
barbarez
Postovi: 1957
Pridružen/a: 15 sep 2010, 21:39
Kontakt:

Re: fifa 11

Post Postao/la barbarez » 14 dec 2010, 11:26

Ja sam u velikoj dilemi,zelim kupiti jednu od ove dvije igre,ali ni sam ne znam koju.Pess igram od 2000 godine i nije mi padalo na pamet da igram Fifu.Pess 2011 sam igrao u igraoni,glupo je reci da je bezveze,sigurno je najbolji Pess koji sam igrao,ali ..nisam bas nesto bio odusevljen gameplayom,a gledajuci Fifu na you tube,mogu samo zakljuciti da je za klasu bolja.Citajuci razne recenzije,ostanes u jos vecoj dilemi,a svaka glasi otprilike ovako:Fifa je puno bolja igra,a Pess bolji fudbal.Tako da ti na kraju nista ne bude jasno.Meni nekako gledajuci po netu,fifa djeluje bolje,ali mi je pess privlacan zbog master lige ,lige prvaka i sto sam navikao igrati njega.Zanima me imali na fifi nesto poput master lige,ono da nakon sto si prvak sljedece godine igras ligu prvaka i sl.Ne bi se zelio zajebati prilikom kupovine igre,ipak 100 km kosta,tako da ako mi neko moze dati neke informacije o fifi ,bio bih zahvalan jako.
VOLIM TE ZELJO

Dževad Hamzić, Sabahudin Delalić (kapiten), Asim Medić, Safet Alibašić, Adnan Manko, Ismet Godinjak, Mirzet Duran, Adnan Kešmer, Ejub Mehmedović, Ermin Jusufović, Nizam Čančar i Beniz Kadrić,selektor Mirza Hrustemovic.PONOS DRZAVE

Avatar
Grbavica moj zivot
Postovi: 1384
Pridružen/a: 29 jan 2010, 17:48
Lokacija: Grbavica 2
Kontakt:

Re: fifa 11

Post Postao/la Grbavica moj zivot » 14 dec 2010, 15:02

KONGO je napisao/la:Ima li ko da zna sta je sa ovim ponudama na kraju sezone ba ? Jel trebam osvojit prvenstvo da bi dobio ponudu od recimo Monaka :roll: ? Ne ide mi u glavu jer imam dobre rezultate a nemam ponuda nikakvih !
jeli igras na PS 3 ja evo sa cityem haram.Ako si odabrao englesku mislim da nemozes ici u druge drzave ;) ili sve od pocetka jedini po meni nedostataak
svoj ti pos'o !

Avatar
Grbavica moj zivot
Postovi: 1384
Pridružen/a: 29 jan 2010, 17:48
Lokacija: Grbavica 2
Kontakt:

Re: fifa 11

Post Postao/la Grbavica moj zivot » 14 dec 2010, 15:04

Steamroller je napisao/la:Ja sam Fifa fan i i nju igram od 2007.godine,dakako igram i PES,ali mi je Fifa draža u svakom pogledu,jer ima više opcija.Fifu sam kupio prije 2 dana i igram je skoro pa neprekidno,meni je grafička baš ok.Baš sam se iznenadio kad sam vidio aplikaciju be a goalkeeper :shock:,prelazim career mode sa Besiktasom i jednostavno rasturam ubrzo ću završiti sezonu,a i najbolji strijelac lige je Nihat,a nakon njega Niang.Najbolji asistent je Jose Maria Guti,a najviše clean sheet ima veliki Rustu Recber.Najviša pobjeda u ligi je zabilježena Besiktas JK 4 : 0 Istanbul BB ;).Toliko od mene,sljedeću sezonu igram LP i nadam se da ću uspjeti da je i osvojim,iako će biti teško,jer igram sa levelom professional !
Pasa igram i ja na levelu profesional a sa cityem sam dobio united 7-0 najveca pobjeda ;)
svoj ti pos'o !

Odgovori

Natrag na “eSports”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 0 gostiju.