Newcastle United F.C.

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,hammers,geronimo,rio_Ferdy88,Otelo

Jeste li zadovoljni dosadasnjim transferima?

1. Da
20
71%
2. Ne
8
29%
 
Ukupno glasova: 28

Avatar
Bosco
Postovi: 5906
Pridružen/a: 17 dec 2009, 23:41
Lokacija: 55th Pct
Kontakt:

Re: Newcastle United F.C.

Post Postao/la Bosco » 26 okt 2010, 00:52

Kakav sastav bi mogao bit protiv Arsenala? Mi ćemo vjerovatno poslati rezerve rezervi (reservni tim) i nekoliko igrača iz prvog tima koji nisu dobili priliku previše. Očekujem ovaj sastav:
Sczcesny - Eboue - Squilacci (Nordtveit) - Djorou - Gibbs - Denilson - Lansbury - Rosicky - Vela - Theo - B52

Rizah
Postovi: 2488
Pridružen/a: 05 okt 2010, 13:15
Kontakt:

Re: Newcastle United F.C.

Post Postao/la Rizah » 26 okt 2010, 01:37

Čestitam na temi, zaslužili ste je ;-) Pisaćemo na njoj da ne budete usamljeni, jer poslije Želje ste omržen klub u Bosni :-D
Možete li mi odgovoriti koliko vaš trener ima godina?
Naravno, pošto navijam za Liverpool, jako me interesuje kako stoje stvari sa Tylorom?
Jeste li uspjeli produžiti ugovor sa njim?
There got to be something for Liverpool big number nine ...

Avatar
majestic24
Postovi: 17398
Pridružen/a: 29 maj 2009, 23:26
Kontakt:

Re: Newcastle United F.C.

Post Postao/la majestic24 » 26 okt 2010, 01:52

Bosco je napisao/la:Kakav sastav bi mogao bit protiv Arsenala? Mi ćemo vjerovatno poslati rezerve rezervi (reservni tim) i nekoliko igrača iz prvog tima koji nisu dobili priliku previše. Očekujem ovaj sastav:
Sczcesny - Eboue - Squilacci (Nordtveit) - Djorou - Gibbs - Denilson - Lansbury - Rosicky - Vela - Theo - B52

Ja mislim da nece. Ici ce Wenger na osvajanje barem ovog trofeja. Newcasttle nesmiju podcjeniti i poslati ovakav tim.
GLORY,GLORY MAN.UNITED : 1907–08, 1910–11, 1951–52, 1955–56, 1956–57, 1964–65, 1966–67, 1992–93, 1993–94, 1995–96, 1996–97, 1998–99, 1999–2000, 2000–01, 2002–03, 2006–07, 2007–08, 2008–09, 2010–11 , 2012-13

..:::The Black Mamba Strikes Again::...

Avatar
Bosco
Postovi: 5906
Pridružen/a: 17 dec 2009, 23:41
Lokacija: 55th Pct
Kontakt:

Re: Newcastle United F.C.

Post Postao/la Bosco » 26 okt 2010, 01:55

Ma majestic bolan i sam znaš da Wengera boli neka stvar za Carling cupom. Nažalost tako je, ali dobro, ovo je postava koju ja očekujem i ne kažem da će baš ova izaći na teren ali 7/11 igrača iz ove gore 100% hoće. Bilo bi fino osvojit CC, da konačno otčepimo.

Avatar
Monolog
Moderator
Postovi: 21296
Pridružen/a: 09 mar 2010, 10:20
Lokacija: Under the bridge
Kontakt:

Re: Newcastle United F.C.

Post Postao/la Monolog » 26 okt 2010, 09:33

Rizah je napisao/la:Čestitam na temi, zaslužili ste je ;-) Pisaćemo na njoj da ne budete usamljeni, jer poslije Želje ste omržen klub u Bosni :-D
Možete li mi odgovoriti koliko vaš trener ima godina?
Naravno, pošto navijam za Liverpool, jako me interesuje kako stoje stvari sa Tylorom?
Jeste li uspjeli produžiti ugovor sa njim?
Slobodno piši @Rizah, nemoj da samo ja dolazim na "vašu" temu i tamo pišem o R. Tayloru, možeš i ti to ovdje uraditi. Helem, Hughton ima 52 godine, nije dugo kod nas; počeo je kao trener, a kao menadžer je od, recimo, početka prošle sezone(da budem precizan, nakon par odigranih utakmica pod njegovim vodstvom, ponuđen mu je ugovor).
Eh, Taylor se uveliko povezuje s vama, to znaš i sam. Činjenica je da svi rade na produžetku ugovora(njegov agent i uprava kluba), ali do dogovora još nije došlo(razlika u traženoj plati i ponuđenoj je u iznosu od 20.000 Funti; naime on traži 60k, a Svrake nude 40k. Vjerovatno ćemo se naći na pola puta, a nadam se da ćete se vi okrenuti nekom drugom pojačanju).
Bosco je napisao/la:Kakav sastav bi mogao bit protiv Arsenala?
Protiv Chelsea su igrali igrači koji nisu igrali Premiership prethodnog i narednog vikenda. Dakle, i protiv Arsenala bi se mogla desiti slična situacija. Ne zna se još sastav, ali vjerovatno da ćete moći od početka gledati Vučkića, Lovenkradsa, možda Campbella, R.Taylora, Rangera, Guthriea, Routledge-a, Smitha(izgubio mjesto u početnom sastavu)...Dakle, igramo kući, a svakako je ovaj Carling Cup smiješno takmičenje, tako da...
"To repeat what others have said requires education. To challenge it requires brains.”

Avatar
GunnerS
Postovi: 9228
Pridružen/a: 20 maj 2008, 19:57
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Newcastle United F.C.

Post Postao/la GunnerS » 26 okt 2010, 10:24

M ane očekujte ni Arsenala u punom sastavu, tu će da budu Vela, Wilshere, Denilson, i tako ti koji manje igraju.
a b c č ć d dž đ e f g h i j k l lj m n nj o p r s š t u v z ž

Avatar
Monolog
Moderator
Postovi: 21296
Pridružen/a: 09 mar 2010, 10:20
Lokacija: Under the bridge
Kontakt:

Re: Newcastle United F.C.

Post Postao/la Monolog » 26 okt 2010, 11:04

Ma naravno da ne očekujem ni od Wengera da u utakmicu uđe sa prvotimcima(možda tu bude samo Walcott kojem nedostaje utakmica nakon oporavka od povrede). Mi smo sigurno već sada u mislima u sljedećoj utakmici protiv dobrih nam prijatelja iz Sunderlanda. Ta je utakmica mnogo bitnija od ove, no ovaj kup i služi za afirmizaciju mladih igrača.
"To repeat what others have said requires education. To challenge it requires brains.”

Rizah
Postovi: 2488
Pridružen/a: 05 okt 2010, 13:15
Kontakt:

Re: Newcastle United F.C.

Post Postao/la Rizah » 26 okt 2010, 11:16

Očekujem Vučkića u prvom timu ;-)
Mislio sam da je trener mlađi, a stvarno nekako je isto dijete u poređenju sa igračima :-D Dobro je, biće on tu na duže staze ;-)
Ma sada je borba na otoku za engleza znaš i sam. Roy govori da će u januaru doći pet igrača od kojih dvojica moraju biti englezi ;-) zato se raspitujem za Taylora, da ga preporučim :-D
There got to be something for Liverpool big number nine ...

Avatar
Monolog
Moderator
Postovi: 21296
Pridružen/a: 09 mar 2010, 10:20
Lokacija: Under the bridge
Kontakt:

Re: Newcastle United F.C.

Post Postao/la Monolog » 26 okt 2010, 11:25

Rizah je napisao/la:Očekujem Vučkića u prvom timu ;-)
Mislio sam da je trener mlađi, a stvarno nekako je isto dijete u poređenju sa igračima :-D Dobro je, biće on tu na duže staze ;-)
Ma sada je borba na otoku za engleza znaš i sam. Roy govori da će u januaru doći pet igrača od kojih dvojica moraju biti englezi ;-) zato se raspitujem za Taylora, da ga preporučim :-D
Kad ga vidiš u odijelu, znaj da će Newcastle dobiti. :mrgreen: Šalu na stranu, izgleda mnogo mlađe, tu si u pravu. Helem, imate vi Johnsona na desnom boku, ne morate brati u našoj bašti. ;) Uostalom, rekao bih da vama više trebaju centralni odbrambeni i lijevi(ne može onaj bivši Fulhamovac biti prvotimac Liverpoola), ali valjda Roy i ekipa koja je zadužena za trasfere znaju bolje od mene. Nekako bi mi bilo smiješno da gomilate desnu stranu(imate i Kellyja), a da lijeva i dalje bude propuh. Btw, ako vam treba desni bek, daćemo vam Percha. :lol:
"To repeat what others have said requires education. To challenge it requires brains.”

sonick
Postovi: 75
Pridružen/a: 26 okt 2010, 16:13
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Newcastle United F.C.

Post Postao/la sonick » 26 okt 2010, 17:22

sa NUFC Balkan
Danas je sud u Newcastleu kaznio Andya Carroll sa samo 1000 funti zbog incidenta u noćnom klubu u prosincu prošle godine. Osim tih 1000 funti, Carroll će morati platiti još 2500 funti za troškove suđenja. Iako su za nas ovo ogromni novci Andyu to ne predstavlja puno jer toliko noca zaradi za nepuna 24h.

slika

Da život na istoj adresi Nolanu i Carrollu nije teško pao dokaz je fotografija gore koja prikazuje Kevina i Andya kako gledaju jučer odigrani Old Firm. Kad već spominjemo Old Firm spomenimo da je za ''Irce'' branio posuđeni vratar Svraka Fraser Forster, ali se nije proslavio jer je primio tri pogotka, od toga jedan iz jedanaesterca.

Avatar
Per Ciljan Skjelbred
Postovi: 208
Pridružen/a: 30 jun 2010, 13:03
Kontakt:

Re: Newcastle United F.C.

Post Postao/la Per Ciljan Skjelbred » 26 okt 2010, 21:53

Monolog je napisao/la: Kad ga vidiš u odijelu, znaj da će Newcastle dobiti. :mrgreen: Šalu na stranu, izgleda mnogo mlađe, tu si u pravu.
Hehe... ni ja nisam mogao vjerovati kad sam pročitao prije nekoliko mjeseci da ima 52 godine, i št je najjača stvar bio je privremeni menađer Tottenhama davne 1997. :!:
Btw, ako vam treba desni bek, daćemo vam Percha. :lol:
Netrebamo se više birnuti za Percha, ide on na zimu u Hibernian (lo stile Robbie Keane :lol: )
Osim toga Perch je kod nas igrao samo desnog beka, a može još i lijevog beka i zadnjeg veznog... ne želim ni zamišljati na što bi veza ličia sa njim kao zadnjim veznim... :D

sonick
Postovi: 75
Pridružen/a: 26 okt 2010, 16:13
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Newcastle United F.C.

Post Postao/la sonick » 27 okt 2010, 21:50

Em osteceni, em autogol :evil: e moje Svrake, samo borbeni ste nema sta, nadam se da mozete do preokreta.

Avatar
Bosco
Postovi: 5906
Pridružen/a: 17 dec 2009, 23:41
Lokacija: 55th Pct
Kontakt:

Re: Newcastle United F.C.

Post Postao/la Bosco » 27 okt 2010, 21:54

sonick je napisao/la:Em osteceni, em autogol :evil: e moje Svrake, samo borbeni ste nema sta, nadam se da mozete do preokreta.
Pa da jesmo oštećeni, sudija nam nije svirao čist penal. Mržnja nekad ne poznaje granice, ali znam kako ti je.

sonick
Postovi: 75
Pridružen/a: 26 okt 2010, 16:13
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Newcastle United F.C.

Post Postao/la sonick » 27 okt 2010, 21:57

What?
Ja nit mrzim Arsenal ni Newcastle, niti navijam za njih, potpuno sam neutralan u ovoj tekmi, samim time i realan ;)

Avatar
Bosco
Postovi: 5906
Pridružen/a: 17 dec 2009, 23:41
Lokacija: 55th Pct
Kontakt:

Re: Newcastle United F.C.

Post Postao/la Bosco » 27 okt 2010, 21:58

sonick je napisao/la:What?
Ja nit mrzim Arsenal ni Newcastle, niti navijam za njih, potpuno sam neutralan u ovoj tekmi, samim time i realan ;)
Ne možeš bit neutralan i nadat se da će Newcastle pobijediti. :mrgreen:
sonick je napisao/la:Em osteceni, em autogol :evil: e moje Svrake, samo borbeni ste nema sta, nadam se da mozete do preokreta.

sonick
Postovi: 75
Pridružen/a: 26 okt 2010, 16:13
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Newcastle United F.C.

Post Postao/la sonick » 27 okt 2010, 22:01

Pa dobro, uvjek sam uz manje ekipe, takav sam i navijam za njih u ovom mecu zbog ostecenja, al sad nesto da strogo navijam za njih, NE.

Edit: Izgleda ipak da padaju Svrake lagano, 0:2 Walcott :evil:

Avatar
VolimLiverpool
Postovi: 4944
Pridružen/a: 23 avg 2010, 23:57
Kontakt:

Re: Newcastle United F.C.

Post Postao/la VolimLiverpool » 27 okt 2010, 22:03

Bosco je napisao/la:
sonick je napisao/la:Em osteceni, em autogol :evil: e moje Svrake, samo borbeni ste nema sta, nadam se da mozete do preokreta.
Pa da jesmo oštećeni, sudija nam nije svirao čist penal. Mržnja nekad ne poznaje granice, ali znam kako ti je.
Sudac nije svirao dva puta msm ruku za Newcastle van sesnasterca,u tom slucaju lopta bi dosla do igraca Newcastlea.Igrac Newcastlea jeste igrao rukom,ali iza njega je bio igrac domacina koji bi to odmah izbacio.Dakle,prilikom ubacka nekada kada igraca lopta pogodi u ruku,suci sviraju jedanaesterac jer je sprijecen ubacak iz kojeg je mogla biti gol sansa.Medjutim,penal se ne moze svirati npr. kada je Carra igrao rukom protiv Manchestera U. jer ta je lopta ionako isla Reini.Eastmond je trebao dobiti crveni karton prilikom jednog ostrijeg starta jer to je namjerno nagazivanje protivnickog igraca,ali dobro.Sve u svemu zanimljiva utakmica sa veoma brzim tempom,tipicni engleski mec i ono po cemu su engleski klubovi prepoznatljivi.
You'll never walk alone.

Avatar
Monolog
Moderator
Postovi: 21296
Pridružen/a: 09 mar 2010, 10:20
Lokacija: Under the bridge
Kontakt:

Re: Newcastle United F.C.

Post Postao/la Monolog » 27 okt 2010, 22:05

Dobro. Moram priznati da nisam očekivao pobjedu, ali isto tako nakon onih prvih 10-ak minuta teške artiljerije Arsenala, uspjeli smo uspostaviti inicijativu i imali jednu fenomenalnu priliku(Ranger 1 na 1 sa golmanom Šzpzfzgz :mrgreen: ), a u nastavku akcije prečka Alana Smitha(šteta što ono nije ušlo, jer je šutt bio fenomenalan). Arsenal je zasluženo u vodstvu, ali moram priznati da su golovi više nego smiješni(posebno prvi). Ovaj drugi je povuci-potegni, jer stvarno ne znam je li Walcott u offsideu ili nije, tako da ne mogu suditi o istom(ruku na srce, ono je bila prava završnica, kako je samo potkopao loptu). Možda se mogao svirati prekršaj Bendtnera u toj situaciji, jer je bilo vidljivo da je išao pravo na Williamsona, ali to bi bilo "gledanje kroz prste domaćinima".
Žalosno je to što nam je najslabiji igrač u dosadašnjem dijelu sezone danas najbolji(Perch). Ranger se bori, vidi se da ima volje i želje u njemu, ali jednostavno danas nije imao ni pomoć od Lovenkradsa koji je više spavao u offsideu(u ono malo situacija u kojima je lopta išla na njega). Sve u svemu, treba se okrenuti meču sa Sunderlandom i zabilježiti domaću pobjedu za koju ne znamo od meča sa Aston Villom.
"To repeat what others have said requires education. To challenge it requires brains.”

Rizah
Postovi: 2488
Pridružen/a: 05 okt 2010, 13:15
Kontakt:

Re: Newcastle United F.C.

Post Postao/la Rizah » 27 okt 2010, 22:33

Jao Carrola, sad sam se uvjerio u njegove kvalitete.
Kolika je njegova trenutna cijena?
There got to be something for Liverpool big number nine ...

Avatar
Faraon iz Visokog
Postovi: 4985
Pridružen/a: 11 maj 2010, 14:54
Lokacija: & ♥
Kontakt:

Re: Newcastle United F.C.

Post Postao/la Faraon iz Visokog » 27 okt 2010, 22:35

Potop :roll:
Rođen s tobom da budem

Odgovori

Natrag na “English Premier League”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 1 gost.