SportSport.ba liga novine - komentari

Moderatori/ce: insider,deyo,Mig_Mig,defender,KonjicBOY

Avatar
Analiticar=Ahmo
Postovi: 959
Pridružen/a: 17 dec 2010, 20:34
Kontakt:

Re: Sportsport.ba liga novine - komentari

Post Postao/la Analiticar=Ahmo » 04 jan 2011, 00:33

LBJ MVP je napisao/la:Dobar intervju odlično radiš nadam se da ćeš naći sebi ekipu 8-)
Hvala druze, ma valjda ce nesto iskrsnut :lol:
R.I.P VEDRAN PULJIC


Lesinari plus Novosadjani tople su bratske grupe.....

Avatar
reds
Postovi: 8437
Pridružen/a: 20 jan 2009, 12:10
Kontakt:

Re: Sportsport.ba liga novine

Post Postao/la reds » 05 avg 2011, 00:06

deyo je napisao/la::o Pošto vidim da niko nema namjeru već čitavu sezonu obrisati prašinu sa ove teme,a vala i paučina se nahvatala :mrgreen: ,reko da bar ja pokušam ono ako ništa onda pred kraj da malo cvrljnem.
Daj nek opet neko cvrljne vrijeme je,sezona samo što nije počela. :mrgreen:
FK Pjetlovi

Avatar
123456
Postovi: 5547
Pridružen/a: 16 apr 2009, 20:56
Kontakt:

Re: Sportsport.ba liga novine - komentari

Post Postao/la 123456 » 14 avg 2011, 10:08

Neznam ima li ko da ovo ponovo pokrene ali da temu izvucem iz naftalina i da napisem par stvari :D

Zanimljivost 1.kola 6.sezone je da je u prvoj ligi 4 pobjede domacina i 1 nerjeseno.U drugoj ligi 4 nerjesene i jedna pobjeda pobjeda domacina a u trecoj 4 pobjede gostiju i jedna nerjesena.

Takodje dosta igraca (14) nije tipovalo.To se donekle moze opravdati dugom pauzom.Nadam se da ce vec u drugom kolu to biti znatno manje.
SportSport.ba liga | Igrac ekipe FK Delfini

*19.05.1995
*31.08.1996
*02.11.1997
*15.07.2000

Avatar
haris_alibaba
Postovi: 253
Pridružen/a: 05 avg 2009, 21:22
Lokacija: Srbljani, Bihac, Bosna i Hercegovina
Kontakt:

Re: SportSport.ba liga

Post Postao/la haris_alibaba » 22 okt 2011, 23:54

Napravio sam mali pregled nakon ovog kola cisto da malo bude zanimljivije i da svi mogu vidjeti sta se desava i u ostale dvije lige sem u onoj u kojoj nastupaju. Nadam se da nikom ne smeta sto sam sebi dao za pravo slobodnu volju da pisem o timovima, nadam se da je bilo realno i da nikog nece zasmetati. A i malo sam ubijao dosadu i slobodno vrijeme.

Avatar
defender
Član IO SS.ba lige
Postovi: 2000
Pridružen/a: 24 dec 2008, 15:48
Kontakt:

Re: SportSport.ba liga

Post Postao/la defender » 23 okt 2011, 00:02

haris_alibaba je napisao/la:Napravio sam mali pregled nakon ovog kola cisto da malo bude zanimljivije i da svi mogu vidjeti sta se desava i u ostale dvije lige sem u onoj u kojoj nastupaju. Nadam se da nikom ne smeta sto sam sebi dao za pravo slobodnu volju da pisem o timovima, nadam se da je bilo realno i da nikog nece zasmetati. A i malo sam ubijao dosadu i slobodno vrijeme.
Svaka cast na ovome, prebacio sam sve ovdje da malo ozivimo ovu temu :)
Nadam se da ce ovako nesto biti i za naredna kola :)

Avatar
haris_alibaba
Postovi: 253
Pridružen/a: 05 avg 2009, 21:22
Lokacija: Srbljani, Bihac, Bosna i Hercegovina
Kontakt:

Re: SportSport.ba liga

Post Postao/la haris_alibaba » 23 okt 2011, 00:03

defender je napisao/la:
haris_alibaba je napisao/la:Napravio sam mali pregled nakon ovog kola cisto da malo bude zanimljivije i da svi mogu vidjeti sta se desava i u ostale dvije lige sem u onoj u kojoj nastupaju. Nadam se da nikom ne smeta sto sam sebi dao za pravo slobodnu volju da pisem o timovima, nadam se da je bilo realno i da nikog nece zasmetati. A i malo sam ubijao dosadu i slobodno vrijeme.
Svaka cast na ovome, prebacio sam sve ovdje da malo ozivimo ovu temu :)
Nadam se da ce ovako nesto biti i za naredna kola :)
pa zavisi sve kako vremena uhvatim zabavno je ovo i meni ali sve zavisi od slobodnog vremena
naravno morat cete oprostiti na stamparskim greskama ;)

Avatar
defender
Član IO SS.ba lige
Postovi: 2000
Pridružen/a: 24 dec 2008, 15:48
Kontakt:

Re: SportSport.ba liga

Post Postao/la defender » 23 okt 2011, 00:08

haris_alibaba je napisao/la:
defender je napisao/la:
haris_alibaba je napisao/la:Napravio sam mali pregled nakon ovog kola cisto da malo bude zanimljivije i da svi mogu vidjeti sta se desava i u ostale dvije lige sem u onoj u kojoj nastupaju. Nadam se da nikom ne smeta sto sam sebi dao za pravo slobodnu volju da pisem o timovima, nadam se da je bilo realno i da nikog nece zasmetati. A i malo sam ubijao dosadu i slobodno vrijeme.
Svaka cast na ovome, prebacio sam sve ovdje da malo ozivimo ovu temu :)
Nadam se da ce ovako nesto biti i za naredna kola :)
pa zavisi sve kako vremena uhvatim zabavno je ovo i meni ali sve zavisi od slobodnog vremena
i od rezultata Vukova... :mrgreen:

Avatar
reds
Postovi: 8437
Pridružen/a: 20 jan 2009, 12:10
Kontakt:

Re: Sportsport.ba liga novine

Post Postao/la reds » 23 okt 2011, 14:00

Pohvala @harise,bilo je i vrijeme da se ovo malo uredi. :)

Nadam se da ćeš ti ili neko drugi nastaviti sa ovim,praviti intervjue i ovako kratki rezime dešavanja u ligi kako bi bilo što zanimljivije. ;)
FK Pjetlovi

Avatar
haris_alibaba
Postovi: 253
Pridružen/a: 05 avg 2009, 21:22
Lokacija: Srbljani, Bihac, Bosna i Hercegovina
Kontakt:

Re: Sportsport.ba liga novine

Post Postao/la haris_alibaba » 24 okt 2011, 13:08

haha jest jest zavisi ako vukovi nastave pobjedjivati :D
hvala reds a nadam se da cu nastaviti i dalje ovako nesto mada ako ne stignem odmah u subotu nakon utakmica napravit ovakav pregled onda vjerovatno do ponedjeljka odradim to ili ako bas zbog nedostatka vremena ne stignem nikako onda neko kolje cemo i preskociti ali se budem trudio da bude redovnije sad malo kako bi bilo i zanimljivije, a sto se tice intervjua to nemam u planu mozda kasnije a kad bi jos neko to radio ne bi bilo lose

Avatar
haris_alibaba
Postovi: 253
Pridružen/a: 05 avg 2009, 21:22
Lokacija: Srbljani, Bihac, Bosna i Hercegovina
Kontakt:

Re: Sportsport.ba liga novine

Post Postao/la haris_alibaba » 25 okt 2011, 12:21

bit ce pakleno u krajini ovog vikenda :D

Avatar
Padovan
Postovi: 12689
Pridružen/a: 15 maj 2009, 17:22
Kontakt:

Re: Sportsport.ba liga novine

Post Postao/la Padovan » 25 okt 2011, 20:21

@adis.p Odlična najava velikog derbija ;) :D!


Ja mislim da će vas ubiti ovaj naš bot apocalyps :mrgreen: , on voli ovakve utakmice :D
1992-1995 nikad zaboraviti...

38 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO

FC Ljuta Krajina

Avatar
BIHfan
Postovi: 10764
Pridružen/a: 25 jul 2008, 20:01
Kontakt:

Re: Sportsport.ba liga novine

Post Postao/la BIHfan » 30 okt 2011, 17:56

Bravo harise, super pises. :)
Rose joins Oscar Robertson, Michael Jordan, Jerry West, Larry Bird, LeBron James and Dwyane Wade among those only able to average at least 25 points, 7.5 assists and four rebounds in a season.
FK DELFIN NEUM

Avatar
haris_alibaba
Postovi: 253
Pridružen/a: 05 avg 2009, 21:22
Lokacija: Srbljani, Bihac, Bosna i Hercegovina
Kontakt:

Re: Sportsport.ba liga novine

Post Postao/la haris_alibaba » 30 okt 2011, 23:30

BIHfan je napisao/la:Bravo harise, super pises. :)
hehe hvala na pohvalama a ti cisto malo iz zezancije da bude malo zanimljivije nadam se.
I da kazem da jos nemam clanak u vezi velike katastrofe u trecoj ligi jer cekam da mi odgovori na poruku clan saveza nadam se da ce ugledat uskoro tako da i to realizujemo.

Avatar
reds
Postovi: 8437
Pridružen/a: 20 jan 2009, 12:10
Kontakt:

Re: Sportsport.ba liga novine

Post Postao/la reds » 30 okt 2011, 23:41

haris_alibaba je napisao/la:
BIHfan je napisao/la:Bravo harise, super pises. :)
hehe hvala na pohvalama a ti cisto malo iz zezancije da bude malo zanimljivije nadam se.
I da kazem da jos nemam clanak u vezi velike katastrofe u trecoj ligi jer cekam da mi odgovori na poruku clan saveza nadam se da ce ugledat uskoro tako da i to realizujemo.
Pa možeš napraviti kao neki intervju sa nekim čelnikom saveza kako bi bilo zanimljivije. :)

Inače,odlično samo tako nastavi. ;)
FK Pjetlovi

Avatar
haris_alibaba
Postovi: 253
Pridružen/a: 05 avg 2009, 21:22
Lokacija: Srbljani, Bihac, Bosna i Hercegovina
Kontakt:

Re: Sportsport.ba liga novine

Post Postao/la haris_alibaba » 31 okt 2011, 00:49

reds je napisao/la:
haris_alibaba je napisao/la:
BIHfan je napisao/la:Bravo harise, super pises. :)
hehe hvala na pohvalama a ti cisto malo iz zezancije da bude malo zanimljivije nadam se.
I da kazem da jos nemam clanak u vezi velike katastrofe u trecoj ligi jer cekam da mi odgovori na poruku clan saveza nadam se da ce ugledat uskoro tako da i to realizujemo.
Pa možeš napraviti kao neki intervju sa nekim čelnikom saveza kako bi bilo zanimljivije. :)

Inače,odlično samo tako nastavi. ;)
pda o tome sam i razmisljao pa sam i pisao pp jednom clanu saveza pa cemo vidjeti a i tamo sam na onoj opstoj tmei naveo ukoliko zeli neki clan reci nesto vise o ovom slucaju da mi napise, svakako hvala na podrsci nadam se da cu i dalje nalaziti mjesta za nesto ovako a mozda i jos napredovati imam nekih ideja jos pa cmeo vidjet vremenom

Avatar
Admir_Sa
Postovi: 13145
Pridružen/a: 31 mar 2008, 23:16
Kontakt:

Re: Sportsport.ba liga novine

Post Postao/la Admir_Sa » 31 okt 2011, 01:04

frajeru dali da bude moderator i koristio moderatorske opcije brisanja i editovanja postova da stima rezultate nakon utakmica

uradi samnom intervju, ja sam kapetan topnika
nema potpisa

Avatar
123456
Postovi: 5547
Pridružen/a: 16 apr 2009, 20:56
Kontakt:

Re: Sportsport.ba liga novine

Post Postao/la 123456 » 31 okt 2011, 07:48

Ja sad zaista nemam vremena a rado bi to sve objasnio na siroko.Inace taj Backspace United je jedan jako jako zanimljiva tim.Kada nadjem vremena napisat cu mali presjek toga tima od osnivanja pa do danas.
SportSport.ba liga | Igrac ekipe FK Delfini

*19.05.1995
*31.08.1996
*02.11.1997
*15.07.2000

Avatar
haris_alibaba
Postovi: 253
Pridružen/a: 05 avg 2009, 21:22
Lokacija: Srbljani, Bihac, Bosna i Hercegovina
Kontakt:

Re: Sportsport.ba liga novine

Post Postao/la haris_alibaba » 31 okt 2011, 12:32

Admir_Sa je napisao/la:frajeru dali da bude moderator i koristio moderatorske opcije brisanja i editovanja postova da stima rezultate nakon utakmica

uradi samnom intervju, ja sam kapetan topnika
ma to je auleta radio jos to je stari slucajk ali sad ima slucaj ovaj sa Bakspaceom gdje je jedan igrac koristio tri nicka i igrao sam protiv svih :D

Avatar
haris_alibaba
Postovi: 253
Pridružen/a: 05 avg 2009, 21:22
Lokacija: Srbljani, Bihac, Bosna i Hercegovina
Kontakt:

Re: SportSport.ba liga novine - komentari

Post Postao/la haris_alibaba » 31 okt 2011, 22:14

evo kako primjetite, ako primjetite :D, ovdje su prebaceni komentari vezani za novine zbog bolje preglednosti tema i tekstova, nadam se da cete nastaviti i dalje da komentarisemo zajedno novine i ako iamte kakve ideje da ih slobodno iskazete

Avatar
haris_alibaba
Postovi: 253
Pridružen/a: 05 avg 2009, 21:22
Lokacija: Srbljani, Bihac, Bosna i Hercegovina
Kontakt:

Re: SportSport.ba liga novine - komentari

Post Postao/la haris_alibaba » 31 okt 2011, 22:40

Pokusat cu izvesti jos jednu ideju uz vasu pomoc. Ovako rijec je o tome da zajedno izaberemo derbi kola te da onda kao nagradu ta utakmica dobije i posebno mjesto uz posebnu najavu u novinama. Posto je 12.kolo vec ovog vikenda i ne bi ni stigao napraviti nesto tako to ce se poceti prakticirati od 13.kola ali ce se ovako odvijati:

-ja postavim utakmice koje ce biti preporucene i vi glasate od dana postavljanja do nedjelje ovog sad kola (znaci postavim sad i glasate do nedjelje),
-te utakmica koja bude imala najveci broj glasova ce dobiti najavu do srijede
Jos da dodam neke simbole kako ce otprilike izgledati predstavljanje, svaki tim ce pored svoga imena imati redni broj tj poziciju koju zauzima na tabeli, te ce nakon ispisanog para biti postavljena gol razlika oba tima npr.( 20/12 - 13/14); i nakon toga ce stajati po jedan smajli za svaku ekipu koji ce imati sljedece funkcije: :) znaci da je taj tim proslu utakmicu pobjedio, :( znaci da je tim proslu utakmicu izgubio, :? znaci da je tim proslu utakmicu remizirao.

Nadam se da ce vam se ideja svidjeti a ja cu jos veceras postaviti prijedloge za koje cete moci glasati do nedjelje tj do 00:00h ili ti do isteka subote.
Zadnja izmjena: haris_alibaba, dana/u 01 nov 2011, 00:33, ukupno mijenjano 1 put.

Zaključano

Natrag na “Arhiva SportSport.ba lige”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 2 gosta.