S.S. Lazio

Moderatori/ce: ribery,Monolog,hammers,geronimo,rio_Ferdy88,Puma

Avatar
MaGiCa
Postovi: 11337
Pridružen/a: 04 dec 2010, 20:27
Kontakt:

Re: S.S. Lazio

Post Postao/la MaGiCa » 03 apr 2011, 20:23

bosanac napolitano je napisao/la:Nek je lazio klub koji svake godine igra u evropi, nek u laziu igraju najbolji svjetski igraci a ne u napoliju.Lazio koji je klub gospode i klub fasista ne samo da gleda godinama romi u ledja, nego je to klub koji najvise stagnira iako je bogat klub.Napoli za razliku od lazia nije nikad imao bogatstvo al je zato igrao najljepsi fudbal.samo da znate niste nista bolji id nas po titulama FORZA NAPOLI
+1

Nazio ili Fazio - isti qrac.

@Samadhi

Koliko je Cragnotti ulupao para za 10 godina, Lazio je uzeo samo mrvice. To je valjda jasno.
Vi ni u svom gradu niste prvi, a tek nesto vise.
Napoli-Roma je pravi derbi juga i to su dva najveca kluba juzne i srednje Italije.

Avatar
samadhi
Postovi: 328
Pridružen/a: 01 dec 2009, 23:28
Kontakt:

Re: S.S. Lazio

Post Postao/la samadhi » 04 apr 2011, 16:07

MaGiCa je napisao/la:
bosanac napolitano je napisao/la:Nek je lazio klub koji svake godine igra u evropi, nek u laziu igraju najbolji svjetski igraci a ne u napoliju.Lazio koji je klub gospode i klub fasista ne samo da gleda godinama romi u ledja, nego je to klub koji najvise stagnira iako je bogat klub.Napoli za razliku od lazia nije nikad imao bogatstvo al je zato igrao najljepsi fudbal.samo da znate niste nista bolji id nas po titulama FORZA NAPOLI
+1

Nazio ili Fazio - isti qrac.

@Samadhi

Koliko je Cragnotti ulupao para za 10 godina, Lazio je uzeo samo mrvice. To je valjda jasno.
Vi ni u svom gradu niste prvi, a tek nesto vise.
Napoli-Roma je pravi derbi juga i to su dva najveca kluba juzne i srednje Italije.
Mnogo ste smesni bre. Kakav epitet Napoli ima u Italiji i kakvim vas imenima caste, nebih o tome, ima djece ovdje.

Cragnotti je ulozio dosta novca ali pazi u to vrijeme je osvojio 7 trofeja, i scudetto i kup Italije i superkup Italije i Kup pobjednika kupova i super kup evrope. Jedino sto je falilo je Liga Prvaka. Reci da su to mrvice moze samo onaj neupucen.

Avatar
MaGiCa
Postovi: 11337
Pridružen/a: 04 dec 2010, 20:27
Kontakt:

Re: S.S. Lazio

Post Postao/la MaGiCa » 04 apr 2011, 17:04

samadhi je napisao/la:
Mnogo ste smesni bre. Kakav epitet Napoli ima u Italiji i kakvim vas imenima caste, nebih o tome, ima djece ovdje.

Cragnotti je ulozio dosta novca ali pazi u to vrijeme je osvojio 7 trofeja, i scudetto i kup Italije i superkup Italije i Kup pobjednika kupova i super kup evrope. Jedino sto je falilo je Liga Prvaka. Reci da su to mrvice moze samo onaj neupucen.
Vazi. Neupucen sam.

Cragnotti je dao samo dve milijarde DEMa za te trofeje. To je oko 300 miliona DEMa za trofej, od kojih realno vrede samo 3 trofeja (1 scudetto i dva evrokupa). Lepa racunica.

:lol:

Avatar
samadhi
Postovi: 328
Pridružen/a: 01 dec 2009, 23:28
Kontakt:

Re: S.S. Lazio

Post Postao/la samadhi » 04 apr 2011, 20:36

Kago god okrenes 7 trofeja je palo pa ti se smej. U to vrijeme Napoli se guzo sa Salernitanom po Serie C1 a ni u blizoj buducnosti mu se ne smijesi neka buducnost titula i trofeja. Pa ni kup Italije. ;)

bosanac napolitano
Postovi: 38
Pridružen/a: 19 mar 2011, 14:47
Kontakt:

Re: S.S. Lazio

Post Postao/la bosanac napolitano » 04 apr 2011, 21:28

brate lazio klub koji je oduvjek i imao samo pare.Da su te pare Napoliju sve bi zivo osvajali, a opet Napoli iz 80-ih je osvojio dosta toga bez prevelikih ulaganja, dakle zamisli gdje bi im bio kraj da su imali tolike novce.A danasnji lazio vec godinama stoji u mjestu nekad im se omakne slucajno da odu u evropu, a Napoli lagano raste iz godine u godinu.Ev nakon 7 god nakon sto su pali bili na dno oni se sad bore za titulu.Samo polako ima Napoli jos puno toga da pokaze u narednim godinama ;) samo polako
i usput laziali pozdravio vas cavani :lol:
FORZA NAPOLI !!
SOLO E SEMPRE NAPOLI !!!
IL FUTURO E AZZURO
FORZA NAPOLI !!!

Avatar
samadhi
Postovi: 328
Pridružen/a: 01 dec 2009, 23:28
Kontakt:

Re: S.S. Lazio

Post Postao/la samadhi » 04 apr 2011, 23:11

Cuj Lazio uvijek imao pare, svasta ces cuti. Dok Cragnotti nije doso pocetkom 90-tih i poceo ulagati Lazio je do tad imao pretezno predsjednike kao sto je Lotito sad, tvrdi na kesu, tu i tamo sjevne koji milion za Zaratea i Hernanesa. kakve pare sunce ti poljubim.
Napoli kad je bio najjaci kupio je najboljeg igraca na dunjaluku svih vremena, Maradonu, tako da se nemoze reci da nisu bas ulagali. U ta doba jedino su se Milan i Inter rasipali.

bosanac napolitano
Postovi: 38
Pridružen/a: 19 mar 2011, 14:47
Kontakt:

Re: S.S. Lazio

Post Postao/la bosanac napolitano » 05 apr 2011, 00:37

samadhi je napisao/la:Cuj Lazio uvijek imao pare, svasta ces cuti. Dok Cragnotti nije doso pocetkom 90-tih i poceo ulagati Lazio je do tad imao pretezno predsjednike kao sto je Lotito sad, tvrdi na kesu, tu i tamo sjevne koji milion za Zaratea i Hernanesa. kakve pare sunce ti poljubim.
Napoli kad je bio najjaci kupio je najboljeg igraca na dunjaluku svih vremena, Maradonu, tako da se nemoze reci da nisu bas ulagali. U ta doba jedino su se Milan i Inter rasipali.
ma daj cuj kakve pare pa svi sjevernjacki i klubovi iz rima su puni para, samo je pitanje kakav je predsjednik. a to sto je Napoli tada ulozio u maradonu to je jedino vece ulaganje tada, eto samo jedan veliki transfer. Napoli je cudo sto se tice italije jer su oni jedina ekipa sa juga koja je uspjela osvojiti nesto vise trofeja s obzirom da su pare samo na sjeveru i u rimu. al dobro sada je drugo vrijeme de Laurentiis sve vise ulaze u ekipu i aBd bice trofeja ;)
SOLO E SEMPRE NAPOLI !!!
IL FUTURO E AZZURO
FORZA NAPOLI !!!

Avatar
samadhi
Postovi: 328
Pridružen/a: 01 dec 2009, 23:28
Kontakt:

Re: S.S. Lazio

Post Postao/la samadhi » 05 apr 2011, 17:33

Ko ti je rekao da su rimski klubovi vajik bili puni para taj te je jarane dobro slago. Para je bilo al uporediti ih sa sjeverom je bezveze. Dolaskom Sensija i Cragnottija pocelo se ozbiljnije ulagati, ali vidjeli smo na sta je to na kraju dovelo.

Avatar
juventino<
Postovi: 19
Pridružen/a: 07 apr 2011, 08:02
Kontakt:

Re: S.S. Lazio

Post Postao/la juventino< » 07 apr 2011, 21:01

Lazio vraća Diega u Serie A?

Ostvari li plasman u Ligu prvaka, tvrdi La Gazzetta dello Sport, rimski će Lazio pokušati u Italiju vratiti Wolfsburgovog brazilskog playmakera Diega...

Nakon igrački uspješnih sezona u Werderu 26-godišnji brazilski nogometaš ostvario je transfer u Juventus u kojem se nije nametnuo. Vratio se na sebi poznat teren, njemačku Bundesligu, međutim, Wolfsburg ima neuspješnu sezonu te mu prijeti ispadanje u drugu ligu.

Diego je bio 15.5 milijuna eura vrijedna investicija "vukova" za koje je lani potpisao ugovor u trajanju do ljeta 2014. godine.

Talijanski izvor piše da će ponuda rimskoga kluba biti visoka 12 do 13 milijuna eura, no, samo u slučaju izbori li se plasman u prestižno klupsko europsko natjecanje.
Šta mislite u vezi ovog transfera?

Ja mislim da je sve moguće. ;)
C’e una stella al cielo che indica il cammino, forza Juve vincere e’ il tuo destino.

Avatar
Omerbavarac
Postovi: 17850
Pridružen/a: 12 maj 2009, 12:24
Kontakt:

Re: S.S. Lazio

Post Postao/la Omerbavarac » 07 apr 2011, 23:44

Samo u slucaju da Vukovi ispadnu u nizi rang Diego bi mogao u Lazio, ali ni tada nije sigurno, jer bi se javilo pola Europe i trazilo njegov angazman.
Ja sam skeptican sto se tice ovog pokusaja da se dovede Brazilac, jer pitanje je da li bi on ponovo u Italiju?
ato-femto-piko-nano-mikro-mili-centi-deci-kilo-mega-giga-tera-peta-exa-zetta-yotta-xona-weka-wunda-uda-treda-sorta-rinta-quexa-pepta-ocha-nena-minga-luma-BAYERN !!

Avatar
MaGiCa
Postovi: 11337
Pridružen/a: 04 dec 2010, 20:27
Kontakt:

Re: S.S. Lazio

Post Postao/la MaGiCa » 11 apr 2011, 17:18

Lazio koji je branio duplu krunu u sezoni 2000-01.

slika
slika
slika

Avatar
baresi#6
Postovi: 2771
Pridružen/a: 25 feb 2011, 17:25
Kontakt:

Re: S.S. Lazio

Post Postao/la baresi#6 » 11 apr 2011, 20:31

jesu bili jaki ko crna zemlja. a ovaj lombardo mi je uvijek bio šega :lol:
Il club più titolato al mondo.

$ $́" ?́& The greatest mixed martial artist of all time.

Krepat ma ne molat!

ŽELJO DRŽAVA!

Avatar
samadhi
Postovi: 328
Pridružen/a: 01 dec 2009, 23:28
Kontakt:

Re: S.S. Lazio

Post Postao/la samadhi » 12 apr 2011, 15:47

Gledaj igraca sunce ti poljubim, kako je ovo jaka ekipa bila.

Avatar
anton 1983
Postovi: 3425
Pridružen/a: 09 nov 2010, 12:14
Kontakt:

Re: S.S. Lazio

Post Postao/la anton 1983 » 13 apr 2011, 09:37

U to vrijeme najjači transfer mi je bio kad su dali Sergia Conceicaa + Almeydu i neku siću za Crespa pa je taj transfer bio procijenjen na nekih 80 miljona DEM ako se dobro sječam :mrgreen:

Bio je to onda glup potez za Parmu, a i Lazio je tada, možda ne zbog tog transfera krenuo nizbrdo. Da nije bilo Transfera fiorea i mendiete, možda Lazio tada i nebi propao...
Zasto je Bayernova stranica sad dostupna i na arapskom i ruskom jeziku Rummenigge je odgovorio:
"Da nas klubovi iz Londona, Manchestera, ili Pariza mogu razumjeti!!!"

Avatar
MaGiCa
Postovi: 11337
Pridružen/a: 04 dec 2010, 20:27
Kontakt:

Re: S.S. Lazio

Post Postao/la MaGiCa » 13 apr 2011, 12:42

anton 1983 je napisao/la:U to vrijeme najjači transfer mi je bio kad su dali Sergia Conceicaa + Almeydu i neku siću za Crespa pa je taj transfer bio procijenjen na nekih 80 miljona DEM ako se dobro sječam :mrgreen:

Bio je to onda glup potez za Parmu, a i Lazio je tada, možda ne zbog tog transfera krenuo nizbrdo. Da nije bilo Transfera fiorea i mendiete, možda Lazio tada i nebi propao...
Transfer Crespa je bio iznad 45mE. Crespa su dali Interu zadnjeg dana prelaznog roka 2002.
Transfer Mendiete je iznosio 41mE.
Bilo je mnogo bacanja para, ali je Lazio nekako funkcionisao.
Problem je bio u tome sto je Cragnottijeva mlekadzijska firma Cirio propala, a samim tim i Cragnotti zajedno sa njom.

Avatar
anton 1983
Postovi: 3425
Pridružen/a: 09 nov 2010, 12:14
Kontakt:

Re: S.S. Lazio

Post Postao/la anton 1983 » 13 apr 2011, 13:01

MaGiCa je napisao/la: Transfer Crespa je bio iznad 45mE. Crespa su dali Interu zadnjeg dana prelaznog roka 2002.
Transfer Mendiete je iznosio 41mE.
Bilo je mnogo bacanja para, ali je Lazio nekako funkcionisao.
Problem je bio u tome sto je Cragnottijeva mlekadzijska firma Cirio propala, a samim tim i Cragnotti zajedno sa njom.
govorim o transferu Crespa u Lazio iz Parme. Tu Parma nije dobila puno para već je Lazio dao Parmi Conceicaa i Almeydu, a kolko su oni vrijedili to je slobodna neka procijena...

Kao što sam rekao i iza toga stojim, kad su fulali sa Fioreom i Mendietom koji su bili brutalno skupi, Lazio je otišao u zaborav!
Zasto je Bayernova stranica sad dostupna i na arapskom i ruskom jeziku Rummenigge je odgovorio:
"Da nas klubovi iz Londona, Manchestera, ili Pariza mogu razumjeti!!!"

Avatar
MaGiCa
Postovi: 11337
Pridružen/a: 04 dec 2010, 20:27
Kontakt:

Re: S.S. Lazio

Post Postao/la MaGiCa » 13 apr 2011, 13:06

anton 1983 je napisao/la:
MaGiCa je napisao/la: Transfer Crespa je bio iznad 45mE. Crespa su dali Interu zadnjeg dana prelaznog roka 2002.
Transfer Mendiete je iznosio 41mE.
Bilo je mnogo bacanja para, ali je Lazio nekako funkcionisao.
Problem je bio u tome sto je Cragnottijeva mlekadzijska firma Cirio propala, a samim tim i Cragnotti zajedno sa njom.
govorim o transferu Crespa u Lazio iz Parme. Tu Parma nije dobila puno para već je Lazio dao Parmi Conceicaa i Almeydu, a kolko su oni vrijedili to je slobodna neka procijena...

Kao što sam rekao i iza toga stojim, kad su fulali sa Fioreom i Mendietom koji su bili brutalno skupi, Lazio je otišao u zaborav!
Transfer Crespa iz Parme je kostao preko 45mE.
On je u Inter otisao za 30ak mE, jer je Inter za pare dobijene od Ronalda, kupio Cannavara i Crespa.

Avatar
anton 1983
Postovi: 3425
Pridružen/a: 09 nov 2010, 12:14
Kontakt:

Re: S.S. Lazio

Post Postao/la anton 1983 » 13 apr 2011, 13:07

MaGiCa je napisao/la:
Transfer Crespa iz Parme je kostao preko 45mE.
On je u Inter otisao za 30ak mE, jer je Inter za pare dobijene od Ronalda, kupio Cannavara i Crespa.
Opet ti. Nije on koštao 45 m E. Znači nije parma dobila 45m E u NOFCIMA, kešu, kako god oćeš, već im je Lazio dao Almeydu i Sergia Conceicaa...

Nemoj me terat da to još jenput pišem! :evil:
Zasto je Bayernova stranica sad dostupna i na arapskom i ruskom jeziku Rummenigge je odgovorio:
"Da nas klubovi iz Londona, Manchestera, ili Pariza mogu razumjeti!!!"

Avatar
sarajlija89
Postovi: 8613
Pridružen/a: 04 maj 2009, 15:23
Lokacija: Srce Sarajeva
Kontakt:

Re: S.S. Lazio

Post Postao/la sarajlija89 » 13 apr 2011, 13:11

slika

eto ga :lol: :)

samo desni klik-> view image :mrgreen:
"The only real competition between us and the clubs from Milan will be among those who will come first: we to put the third star, they thier second."-GIANNI AGNELLI

★ 29 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO ★

Avatar
anton 1983
Postovi: 3425
Pridružen/a: 09 nov 2010, 12:14
Kontakt:

Re: S.S. Lazio

Post Postao/la anton 1983 » 13 apr 2011, 13:21

kao što sam i rekao....
Zasto je Bayernova stranica sad dostupna i na arapskom i ruskom jeziku Rummenigge je odgovorio:
"Da nas klubovi iz Londona, Manchestera, ili Pariza mogu razumjeti!!!"

Odgovori

Natrag na “Serie A”

Online

Trenutno korisnika/ca: GIBRA i 3 gosta.