Dragiša Ćosović u Komitetu za medije

Moderatori/ce: Monolog,insider,TaRgEt_,_dreamer_,ribery

Avatar
Armageddon2012
Postovi: 1888
Pridružen/a: 06 apr 2011, 23:24
Kontakt:

Re: Dragiša Ćosović u Komitetu za medije

Post Postao/la Armageddon2012 » 31 jul 2011, 11:55

Mladi smo,ako Bog da pozivicimo jos dugo da docekamo da se sa malo vise postovanja odnosimo jedni prema drugima.
Nisam glup pa da mislim da ce to doci preko noci,ali vrijeme je najbolji melem.
sa gospodinom gospodski,sa konjem-konjski...

Avatar
bojan-vultures
Postovi: 39
Pridružen/a: 29 mar 2011, 09:47
Kontakt:

Re: Dragiša Ćosović u Komitetu za medije

Post Postao/la bojan-vultures » 31 jul 2011, 12:00

Potpuno razumijem zasto ljudima smeta imenovanje Ćorsovića i slažem se sa tim razlozima. Isto tako su ljudi bili protiv Jusufa Pušine, pa on više nije u savezu i nadam se zbog dobra svih nas da ni ovaj neće dugo potrajati tu gdje je sada.

Avatar
Švabo
Postovi: 100
Pridružen/a: 20 jul 2011, 16:26
Lokacija: Ja sam tu!
Kontakt:

Re: Dragiša Ćosović u Komitetu za medije

Post Postao/la Švabo » 31 jul 2011, 13:13

Konačno glas razuma!
Joint Union

Švabo: " U Bosni kvalitetni ljudi imaju kompleks niže vrijednosti,a nekvalitetni nemaju nikakve komplekse ."

Avatar
alan_kardec
Postovi: 14589
Pridružen/a: 19 jul 2008, 11:19
Lokacija: Crazy North
Kontakt:

Re: Dragiša Ćosović u Komitetu za medije

Post Postao/la alan_kardec » 31 jul 2011, 18:02

Monolog je napisao/la:
alan_kardec je napisao/la: Znaš kako ja doživljavam ovu situaciju oko Ćorsovića? Doživljavam je kao hajku ne samo na njega nego i na svakog drugog čovjeka koji navija za Srbiju.
E pazi, zašto onda te '93. ne bi Bošnjaci to neizgovaranje Kodrinog prezimena doživljavali kao hajku na njih? Tvoje pravo je da navijaš za Srbiju, pobogu. To ti niko ne može oduzeti, pogotovo ne forumaši ss.ba, zar ne? Niko nema pravo ni pitati te zašto navijaš za Srbiju, zašto je voliš više od BiH. Sloboda izbora. Meni to ne predstavlja nikakav problem, vjeruj mi. Al' ti sada pokušavaš Dragišu predstaviti kao sveca, a on to nije. Daleko od toga. Pa yebemu, počeo si i sa pričom kako on ima više prijatelja Bošnjaka od ovog ili onog. To je nizak udarac, prijatelju. Veoma nizak. Nit' znaš ovog kome se obraćaš, a i da ga znaš onda je još gore - onda si namjerno pokren'o lavinu "prebrojavanja krvnih zrnaca". Valjda ti je to jasno. A što se tiče @Drininog Vuka, pa on je rek'o i da je apsolvent žurnalistike, pa to opet nije tačno. Ako ćemo se voditi njegovim riječima, onda baš imamo problem u komunikacijskom kanalu. Šta je Dragiša uradio za dobrobit bh. fudbala? Jedno konkretno pitanje na koje bi treb'o imati konkretan odgovor. Imaš li ga? Kako je on zaslužio da obnaša funkciju koja mu je dodijeljena? Da l' je kompetentan za obavljanje iste? Da l' su ovdje puhali neki drugi vjetrovi prilikom njegovog imenovanja? Da l' se ovdje opet radi o tjeranju inata ili je nešto drugo u pitanju? Nemojmo se igrati gluhih telefona, @Alane.

Kasno je, zove me krevet k sebi. Sutra ćemo, nadam se, nastaviti sa razgovorom, ja ne mogu više. Nisam potpuno fit. :(
@Monolože bespotrebno relativiziraš neke stvari, inputiraš mi neke stvari koje nisam rekao, izvlačiš stvari iz konteksta (kao I forumaš ispod), optužuješ me, što su niski udarci sa tvoje strane. Ne treba ti to. I onda kažeš prijatelju.
Normalno da se Bošnjaci mogu uvrijediti, ali to je bila `93. a ovo je 2011. Upravo zbog toga I spomenuh Belmina. On je izjavljivao to što je izjavljivao, a sad je na poziciji direktora državne televizije! Jel treba organizovati hajku I protiv njega? Naravno ovdje preovlađuje mišljenje da ne treba..
Normalno da mi forumaši ne mogu to oduzeti, ali bi 80% njih I kamara onih van ovog foruma voljelo da može, ne samo to nego I mnoge druge stvari, ukratko identitet nemojmo se praviti nevješti @Monolože. Nit je Dragiša svetac, niti ga ja pokušavam takvim predstaviti, ali nije ni fašista. Sa svim svojim osobinama Dragiša je totalno nebitan lik u ovoj priči, pogotovo za ss.ba, mnogo je bitnija njegova funkcija koju su neki rezervisali za sebe I diskreditujući njega sad pokušavaju izbaciti sebe u prvi plan. Lavina prebrojavanja krvnih zrnaca nije krenula od mene, već je krenula otvaranjem ove teme (pogledaj šta se pisalo prije), ali mnogo ranije na ovom forumu. Drininog vuka sam spomenuo jer je on prije par dana ovdje rekao misao otprilike da Kodro nije ni prvi ni posljednji sportista kome Ćorsović nije znao ili nije rekao ime, a što svako može potvrditi ako je gledao ijedan njegov prenos nekog sportskog događaja pobogu @Monolože. Šta je @vuk izjavljivao za sebe u to ne ulazim, ni prvi ni posljednji koji se lažno predstavljao po forumima. Šta je Dragiša objektivno mogao uraditi za bh fudbal? Ovo mu je prva funkcija u fsbih, koliko znam. Kako je zaslužio funkciju, dal je kompetentan, kakvi su vjetrovi duvali I ima li nekog tjeranja inata, to su pitanja za one koji su ga tu postavili., a ne za mene.
Buka dobija nove decibele, bubne opne lete u komadiće, Crvena zvezda vodi sa 1:0!
RIP Adis Selmanović

admin
Site Admin
Postovi: 12028
Pridružen/a: 06 mar 2008, 10:30
Kontakt:

Re: Dragiša Ćosović u Komitetu za medije

Post Postao/la admin » 31 jul 2011, 19:39

nije ćosović "zaboravio" ime nekog igača Kameruna, pa da to svrstamo u neinformisanost, već igrača reprezentacije za koju je i on navijao. to bi bilo isto kao da Belmin ne može da se sjeti ko je Piksi. nije baš vjerovatno, zar ne? ko u to vjeruje? iskreno... vjeruješ li ti?

Avatar
obannon
Postovi: 1655
Pridružen/a: 23 jun 2008, 11:20
Lokacija: "
Kontakt:

Re: Dragiša Ćosović u Komitetu za medije

Post Postao/la obannon » 31 jul 2011, 20:08

Pustite Ćorsovića da radi svoj posao.
Što je najsmješnije ovdje je to da se Admin "raspravlja" sa forumašima, ovo sam vidjeo samo ovdje.
Malo ozbiljnosti Admine ako želiš da ti ovo bude normalan forum, ne pravi cirkus od njega.
(Ne mislim ništa loše. Izvinjavam se za off)
- " $...

Avatar
alan_kardec
Postovi: 14589
Pridružen/a: 19 jul 2008, 11:19
Lokacija: Crazy North
Kontakt:

Re: Dragiša Ćosović u Komitetu za medije

Post Postao/la alan_kardec » 31 jul 2011, 20:18

admin je napisao/la:nije ćosović "zaboravio" ime nekog igača Kameruna, pa da to svrstamo u neinformisanost, već igrača reprezentacije za koju je i on navijao. to bi bilo isto kao da Belmin ne može da se sjeti ko je Piksi. nije baš vjerovatno, zar ne? ko u to vjeruje? iskreno... vjeruješ li ti?

Smješno! Ja opet kažem Meho Kodro nije ni prvi ni posljednji sportista kojem Ćorsović nije rekao ime, frajer je zaboravljao i griješio imena igrača partizana a ne šta drugo. A Belmin naravno da nije zaboravio ko je Piksi (ko uopšte takvu igračinu može zaboraviti), Belmin je radio nešto mnogo gore.
Buka dobija nove decibele, bubne opne lete u komadiće, Crvena zvezda vodi sa 1:0!
RIP Adis Selmanović

Avatar
TaRgEt_
Interni moderator
Postovi: 5330
Pridružen/a: 05 maj 2008, 10:40
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: Dragiša Ćosović u Komitetu za medije

Post Postao/la TaRgEt_ » 31 jul 2011, 20:22

Alane logovao sam se da te pitam sta je Belmin uradio ??? spominjes vec par postova a nista konkretno , ja licno ne znam i volio bih da cujem sta je to bilo , dok za doticnog Corsovovica se zna cak mu prezime na ovoj temi nije ispravno.
R.I.P Amna Fazlić

KK Sloboda Tuzla
Šampioni BiH : 1994 1996 1997 2000 2001
Finalisti prvenstva : 1995 , 1998 , 1999, 2002
Pobjednici kupa BiH : 1994, 1995,1996,1997, 1999 , 2001
Pobjednici Super Kupa BiH : 1994,1995, 1996,1997, 1998, 1999, 2001

Avatar
bosanac035
Postovi: 570
Pridružen/a: 16 avg 2008, 14:27
Kontakt:

Re: Dragiša Ćosović u Komitetu za medije

Post Postao/la bosanac035 » 31 jul 2011, 20:23

legenda reala je napisao/la:Pa i alan_kardec je ustvari Vuk joj kako ih provaljujem jbt :mrgreen:samo što je on imao drugačiji posao na ovom forumu ;)
Alan je Dragiša :mrgreen:
I Love this game !!!

Avatar
skyisthelimit
Postovi: 3240
Pridružen/a: 26 mar 2011, 16:47

Re: Dragiša Ćosović u Komitetu za medije

Post Postao/la skyisthelimit » 31 jul 2011, 20:29

alan_kardec je napisao/la:
admin je napisao/la:nije ćosović "zaboravio" ime nekog igača Kameruna, pa da to svrstamo u neinformisanost, već igrača reprezentacije za koju je i on navijao. to bi bilo isto kao da Belmin ne može da se sjeti ko je Piksi. nije baš vjerovatno, zar ne? ko u to vjeruje? iskreno... vjeruješ li ti?

Smješno! Ja opet kažem Meho Kodro nije ni prvi ni posljednji sportista kojem Ćorsović nije rekao ime. A Belmin naravno da nije zaboravio ko je Piksi (ko uopšte takvu igračinu može zaboraviti), Belmin je radio nešto mnogo gore.

hajd ne pravi se lud :roll: kad nisi. onda kakav je to komentator ako ne zna imena igraca na terenu ili im ista zaboravi :shock: ili kao sto kazes nije ni prvi ni posljednji, tj. ako mu neki igrac odgovara 100 puta ce ga spomenuti, dok nekoga ce oslovljavati s brojevima :?: ne pricamo o utakmici izmedju Fidjija i Haitija pa da im ne zna imena, vec o velikim timovima. I sad mi ti reci jel taj isti kompetitivan da komentarise jednu utakmicu ili sto je gore da bude glavni medju novinarima... :roll:

o cemu se radi..O neznalici, neinformiranom covjeku ili trece nacionalisti..Ocigledno rijec o profesionalcu nije dok ne zna aktere utakmica..Ali ne cudi me, kod nas svako moze raditi

I da, vazno je da si se ti doFatio i druge strane, iako nema veze s temom ni komitetom

kako vas nije stid pisati takve gluposti
Zadnja izmjena: skyisthelimit, dana/u 31 jul 2011, 20:29, ukupno mijenjano 1 put.
15.10 - 15.06 ...

Avatar
Švabo
Postovi: 100
Pridružen/a: 20 jul 2011, 16:26
Lokacija: Ja sam tu!
Kontakt:

Re: Dragiša Ćosović u Komitetu za medije

Post Postao/la Švabo » 31 jul 2011, 20:29

Nije on zaboravljao ni griješio,nego je govorio igrač sa br. 9 :twisted:
To je namjerno radjeno iz jednog jedinog razloga,ali dobro još malo Ćorsa će ispasti žrtveno janje.

Znači ne možeš da znaš 10 igrača Barce a 11-tog da ne znaš..i to baš Mehu Kodru.Ti vjeruješ da je on to zaboravio ?
Joint Union

Švabo: " U Bosni kvalitetni ljudi imaju kompleks niže vrijednosti,a nekvalitetni nemaju nikakve komplekse ."

Avatar
Dylan Dog
Postovi: 6799
Pridružen/a: 01 jul 2009, 04:10
Kontakt:

Re: Dragiša Ćosović u Komitetu za medije

Post Postao/la Dylan Dog » 31 jul 2011, 20:31

Pristali ste raspravljati sa covjekom koji vas ubjedjuje da je ignorisanje Mehe Kodre,napadaca Barcelone,cisto bilo iz neznanja :roll:
Tragedija!Bosna i Hercegovina gubi svog najvećeg dragulja??Pogibljeni start znači kraj potencijalno velike karijere?? Pogledati na:
http://www.pohrani.com/f/1h/RC/SsrCfkJ/dajv.gif

Avatar
STEVIE
Postovi: 4281
Pridružen/a: 02 feb 2011, 11:53
Lokacija: SE1
Kontakt:

Re: Dragiša Ćosović u Komitetu za medije

Post Postao/la STEVIE » 31 jul 2011, 20:35

citajuci neke postove pojedinaca ovdje opet je sve po istome, tj. brane ga samo oni koji "furaju" istu politiku kao i ovaj kvazi-novinar! sramno al' opet cu reci nista novo u vezi toga.. nekima je samo vazno da ovaj kvazi-novinar mrzi BiH i da kontrira svemu sto je dobrobitno za drzavu, a ostalo im tek dolazi na drugo mjesto :roll:
"I'm a man who believes that I died twenty years ago.
And I live like a man who is dead already.
I have no fear whatsoever of anybody or anything." - Malcolm X

Avatar
Stivi_Dzi
Postovi: 1791
Pridružen/a: 14 apr 2009, 13:14
Lokacija: Gotham City
Kontakt:

Re: Dragiša Ćosović u Komitetu za medije

Post Postao/la Stivi_Dzi » 31 jul 2011, 20:37

Bitno je da je njemu Piksi igracina a Kodro fudbaler za kojeg nije cudno da se ne zna ime. :roll:
“The world is a dangerous place to live, not because of the people who are evil, but because of the people who don't do anything about it.”

admin
Site Admin
Postovi: 12028
Pridružen/a: 06 mar 2008, 10:30
Kontakt:

Re: Dragiša Ćosović u Komitetu za medije

Post Postao/la admin » 31 jul 2011, 20:38

Dylan Dog je napisao/la:Pristali ste raspravljati sa covjekom koji vas ubjedjuje da je ignorisanje Mehe Kodre,napadaca Barcelone,cisto bilo iz neznanja :roll:
to se zove trolovanje - maliciozno i smišljeno odvlačenje teme u drugom pravcu, sa željom da se izazove što burnija reakcija učesnika u diskusiji i time potpuno marginalizira srž rasprave.

imajući u vidu da je moje upozorenje okarakterisano kao smiješno i neozbiljno, do sad neviđeno na drugim forumima, više ga neću pisati.

Avatar
AYAN
Postovi: 1919
Pridružen/a: 23 mar 2008, 13:42
Kontakt:

Re: Dragiša Ćosović u Komitetu za medije

Post Postao/la AYAN » 31 jul 2011, 20:39

Mora negdje biti korova...pa bolje u komitetu za medije nego na selektorskoj poziciji U21 reprezentacije... jbg takva nam je Zemlja
Kad su svi protiv tebe, ili si apsolutno u krivu, ili si apsolutno u pravu...
Željo i samo Željo...

Avatar
insider
Moderator
Postovi: 5049
Pridružen/a: 27 mar 2008, 20:30
Lokacija: Tu negdje okolo.
Kontakt:

Re: Dragiša Ćosović u Komitetu za medije

Post Postao/la insider » 01 avg 2011, 23:25

Promjena vlastita prezimena, kojekakvo dodavanje slova u isto, dovoljno govori o dotičnom gospodinu koji, iuse Bože, ima svoju temu na forumu. I, zaboga, diskutabilan je. Idiot.
Moje su slutnje bile uvijek malo čudne, tesko je mene preći je l' znaš?

Avatar
braoolyo
Postovi: 1691
Pridružen/a: 09 jul 2011, 12:33
Kontakt:

Re: Dragiša Ćosović u Komitetu za medije

Post Postao/la braoolyo » 02 avg 2011, 21:15

Nemojte ovo shvatiti kao provokaciju ili nesto slicno, jer to nije ali me interesuju dvije stvari:
1. Sta se njemu zamjera osim toga sto nije htio da izgovara Kodrino ime?
2. Sto je problem sa tim prezimenom?

Avatar
Virtu4l
Postovi: 61880
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Re: Dragiša Ćosović u Komitetu za medije

Post Postao/la Virtu4l » 03 avg 2011, 01:03

braoolyo je napisao/la: 1. Sta se njemu zamjera osim toga sto nije htio da izgovara Kodrino ime?
Čovjek nije navijač zemlje koju predstavlja, (javno) navija za zemlju koja je vršila genocid i agresiju na nas. Dovoljan razlog?
Evribadi sej Željo
Željoooo

Avatar
rogeRF
Postovi: 1982
Pridružen/a: 01 maj 2011, 09:52
Kontakt:

Re: Dragiša Ćosović u Komitetu za medije

Post Postao/la rogeRF » 03 avg 2011, 02:49

Virtu4l je napisao/la:
braoolyo je napisao/la: 1. Sta se njemu zamjera osim toga sto nije htio da izgovara Kodrino ime?
Čovjek nije navijač zemlje koju predstavlja, (javno) navija za zemlju koja je vršila genocid i agresiju na nas. Dovoljan razlog?
I vise nego dovoljan!
Izdržati, to je temelj vrline!

Odgovori

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: HariTz, Rimes87, rukometubih23 i 24 gosta.