R16: Francuska - R. Irska / Engleska - Island

Moderatori/ce: ribery,insider,rio_Ferdy88

Avatar
Dzoni
Postovi: 11314
Pridružen/a: 23 feb 2012, 18:06
Kontakt:

Re: R16: Francuska - R. Irska / Engleska - Island

Post Postao/la Dzoni » 27 jun 2016, 23:41

Za ove 4 godine na forumu,sumnjam da sam ista gluplje procito.

Aferim.

Avatar
Kawhi
Postovi: 24030
Pridružen/a: 04 nov 2013, 17:36
Kontakt:

Re: R16: Francuska - R. Irska / Engleska - Island

Post Postao/la Kawhi » 27 jun 2016, 23:42

Effenberg je napisao/la:
messilla je napisao/la:
Effenberg je napisao/la:Vrlo jednostavno, da je Island bio treci a Portugal drugi, a to bi se dogodilo samo da glupa Austrija nije dozvolila da primi go u 93oj od Islanda za 2:1. Portugal bi kao drugi isao na Engleze, a Island bi dosao Hrvatskoj analogno! Ali to je sad ionako SBBKBB!
Pa šta je tu namještanje žrijeba Englezima? Ne kontam. Island sam odlučivao o svojoj sudbini.
Mislis da je Portugal igrao slucajno 3:3 s Madjarima a ne 1:1 ili 0:0 posto im je ionako vecina tekmi 0:0??? Onda nemamo sta pricati.

Lijepo se vidilo u toj grupi nakon 2 kola da se Madjari i Island ne sale, a da je Austrija truba. I Uefa se krene brinuti za Portugal i za CR7. Jer puno je da ispadne takav igrac, niko nece pratiti prvenstva. Gubi se lova, kontas?

Eh onda kad skontaju da moze poci po zlu i ako Madjari klepe Portugala da ce ovi stvarno ispasti, napravi se lijepo jedan deal. Iz Nyona se zove Budimpesta pita se koliko para da se salje, da se pusti X Portugalu. Zasto bas X i zasto bas 3:3??? Evo i to da ti objasnim, posto vidim da si nepotkovan i da vjerujes sve sto ti povrsno se servira i neces da zarovis "ispod". S X-om su Madjari prvi, znaci zadovoljni su time, to je kao i pobjeda. 3:3 zato sto je taj rezultat bolji od 0:0 ili 1:1 apropo go razlike i zato sto onda bez obzira kako odigraju Austrija i Island Portugal u najgoru ruku ima trece mjesto sa povoljnom go razlikom da ne bude najgori treci. Pa taj isti Portugal hebenom Izraelu i jos nekim jadnijima u kvalifikacijama nije dao 3 gola. Da je bilo sve cisto izbacili bi ih Madjari ko danas Island Englesku.

Da su Austrija i Island odigrali X bio bi Portugal jos i drugi sa 3 boda. Posto drugi iz te grupe je isao na Englesku, gledalo se da se ako je moguce izbjegne tako sta jer u interesu je mocnicima da sto dalje doguraju i jedni i drugi. Zato se islo da se da Englezima laksi protivnik tj. Island (a koji su levati ni njih ne pobjedise! :D ) a Hrvate pocastise Portugalom.

Meni su Talijani mnogo dragi, ali ondje su mi pali malo, kad su pustili Ircima. Pa bokte oni nakon tekme skupa slave s Ircima, pa jel moze ofirnije biti? A ti Irci vratila im se usluga radi one ruke da i oni vide knock-out faze, al znalo se da ce se baciti Francuzima ko lovina lavovima.

Napravili scenario i vuk sit i ovce na broju. Nista nije slucajno. Opet Francuzi dobijaju jednostavnog protivnika u 1/4 finale.

A finale se navlaci Francuska - Belgija.
Ma jedino što se navlači je Francuzima titula. Kad vidiš križanje nakon grupa gdje bi Francuzi do polufinala došli protiv skroz neozbiljnih ekipa i nijednog pobjednika grupe. Pa onda ona pauza koju su imali nakon grupne faze. A i sad im dadoše dan više nego protivnicima u četvrtfinalu, još oni igrali u prvom terminu, a potencijalni protivnici zadnji mogući termin u ovoj fazi dobili. Vjerujem da je bilo dogovorenih remija između saveza, al ne mislim da se UEFA previše miješala u rezultate na prvenstvu koliko u žrijeb, sistem i sve drugo što bezobrazno ide na ruku Francuzima. Kao da nije dovoljno što su domaći.
Danju hladna k'o Kazan, noću sija k'o Rubin

Avatar
muamerc
Postovi: 6766
Pridružen/a: 27 avg 2009, 14:12
Kontakt:

Re: R16: Francuska - R. Irska / Engleska - Island

Post Postao/la muamerc » 27 jun 2016, 23:42

Island, naklon.

Englezi nek sad idu kuci i nek organizuju 725 prijateljskih tekmi na svom najvecem stadionu engleskog imperija Vembliju i nek deru Kazahstane, Estonije i ostale buranije i tako nek misle da su jaki, a ovamo kad dodju ne znaju ubaciti loptu.

Avatar
jasmin10
Postovi: 13652
Pridružen/a: 22 avg 2011, 01:29
Lokacija: Jablanica
Kontakt:

Re: R16: Francuska - R. Irska / Engleska - Island

Post Postao/la jasmin10 » 27 jun 2016, 23:42

Joj kralja :rol:

Avatar
Effenberg
Postovi: 9259
Pridružen/a: 21 okt 2014, 12:42
Lokacija: Ravna i nepomicna Zemlja
Kontakt:

Re: R16: Francuska - R. Irska / Engleska - Island

Post Postao/la Effenberg » 27 jun 2016, 23:45

messilla je napisao/la:Joj teorija zavjere, nadjebo si sve sa teme "Najveće svjetske misterije" :rol:
Nema tu zavjera nikakvih. Samo kapital jaro. I to krupni. Francuze neko favorizuje od starta. Mogu samo misliti kakav ce biti ciganluk ako krene ih po zlu. Cijenim mnogo Svabe ali Francuzi ce preko njih. Ne znam ni ja kako, ali moraju tako. Ako prvo uspiju naravno Svabe proci Zabare!

Pa ljudi su utrpali na silu sve otocke ekipe u 1/8 finala a hebes mi mater eto ako bi sastavili cestitu ekipu od cijele Britanije!
Pa nije ni cudo sto su ispali od Islanda. Oni svi isto igraju. Meni nema nikakve razlike u igri kad gledam S.Irsku ili Republiku Irsku ili Norvesku, Svedsku, Island sve isti kick and rush. Talenat 0, ko bude bolje fizicki spreman i motivisan tog dana dobije. Danas bio Island i to je to.

Nema tu zavjera, tu su sponzori, UEFA, FIFA i kladionice svi u sprezi i svi imaju svoje interese i zelje, sjednu dogovore se kako najbolje da rasporede profit i tako se dodjeljuju i sudije i zrijebovi i forsiraju neke ekipe a druge spustaju. Vrlo jednostavno i logicno!
Coronados de gloria vivamos,
O juremos con gloria morir!

Avatar
messilla
Postovi: 31153
Pridružen/a: 05 jul 2011, 13:30
Lokacija: Times Square, NYC
Kontakt:

Re: R16: Francuska - R. Irska / Engleska - Island

Post Postao/la messilla » 27 jun 2016, 23:50

A nisi nam objasnio što im je profitabilnija Belgija u finalu od Portugala, ipak tamo imaš Runu koji je zvjezdara za sve Belgijance zajedno :tralala:
Now the old king is dead! Long live the king!

2nd#Tripl3t

London! Paris! Rome! London! Berlin!
1992 2006 2009 2011 2015

carapa
Postovi: 358
Pridružen/a: 20 maj 2016, 20:28
Kontakt:

Re: R16: Francuska - R. Irska / Engleska - Island

Post Postao/la carapa » 27 jun 2016, 23:51

To je to.
Ima sa druge strane i ta njihova zaludjenost fudbalom pa od igraca prave bogove. No nista manje nego Italijani ili Svabe. Zlatan Ibra kaze u svojoj knjizi da jos nigdje nije vidio odnos medija i navijaca prema igracima kao u Italiji. Oni u Rimu ne mal pa Totija bogom smatraju. Ali Italijani ne precjenjuju svoje. To je razlika i zbog toga su uvijek 5 ljestvica iznad ovih levata.
Dovoljno je bilo pogledati utakmicu Celzi City prije par sezona kada osim Harta ( kojem veceras na dusu idu oba gola. Kod onog prvog lopta mu samo sto nije u gol pala on staji na liniji. Neuer bi "predosjetio" da mora izaci jer sta drugo ocekivati nakon auta i prebacivanja lopte glavom koja putuje ne mal minutu.) sve ostalo su bili stranci.
Nezamislivo u Njemackom ili Italijanskom fudbalu.
Nije ti palo na pamet da nismo učili ist gramatiku, u muje vrijeme da je neko napisao lahko i mehko dobio bi keca ko dalekovod,pa ja ne ispravljam nikoga. ispravno je i MORAT ĆE TE ili kraće MORAĆE TE.

Avatar
SGD53
Postovi: 1995
Pridružen/a: 14 okt 2014, 21:24
Lokacija: Checkpoint Charlie
Kontakt:

Re: R16: Francuska - R. Irska / Engleska - Island

Post Postao/la SGD53 » 27 jun 2016, 23:56



Evo Islandski komentator.
1953, 1971, 1973, 1976, 1977, 1978, 1989, 1990

Avatar
don_burza
Postovi: 5198
Pridružen/a: 09 okt 2010, 00:42
Lokacija: Hellfire Peninsula
Kontakt:

Re: R16: Francuska - R. Irska / Engleska - Island

Post Postao/la don_burza » 28 jun 2016, 00:04

Ovakva je priča bila da se i Brazilu steli za titulu pa na kraju završiše takmicenje u najsokantnijem stilu u historijinfudbala . Ako švabe prodju Italijane slično ce biti


Sent from my iPhone using Tapatalk
Thomas Müller - Fußballgott

Avatar
Wisey
Postovi: 2344
Pridružen/a: 18 feb 2012, 19:13
Kontakt:

Re: R16: Francuska - R. Irska / Engleska - Island

Post Postao/la Wisey » 28 jun 2016, 00:07

Kakvo brukanje Engleza. Naravno zbog poraza, ali nacin kako su odigrali. Nevjerovatno. Onaj nastup Rooneya bi barem pola forumasa s ovog foruma u iole dobroj kondiciji nadmasilo. Kornere i prekide od Kanea bi i ovi s kojom kilom viska ubacivali opasnije. Strasno. Imaju tu neznalicu na klupi, stoji sve, ali da ne mozes primiti loptu i spojiti 3 smislena pasa je bruka nad brukama.
Sto je najgore, unazad 10-ak godina ljudi imaju stvarno fine ekipe, da se to posloziti i postaviti dobro, medjutim kakva trenerska imena dovode, kad krenes od Erikssona, preko McClarena pa evo do Hodgsona. Jos potjerali Capella radi njega. Cak i u mladjim kategorijama donedavno su imali jednog Stuarta Pearcea koji je 6 godina "ucio" te mladice necemu. Katastrofalno. Njima je potreban remont u vrhu saveza, dovodjenje ljudi sa idejom jer imaju infrastrukturu, novac i priliku da naprave rezultat u buducnosti. I selektor im mora biti stranac, nemaju kvalitetnog strucnjaka niti pravog autoriteta medju svojima. A vjerujem da bi itekako bilo ljudi koji bi vrlo rado prihvatili taj posao bez obzira na pritisak koji ide i sve ostalo.

Avatar
leorey
Postovi: 17860
Pridružen/a: 23 maj 2010, 16:20
Kontakt:

Re: R16: Francuska - R. Irska / Engleska - Island

Post Postao/la leorey » 28 jun 2016, 00:10

Ma kakve zavjere ljudi, Francuzi su losi citavo prvenstvo a u teskoj grani zrijeba su. Oni ako prodju Island , ispadaju od Italije/Njemacke 100 %. Yebe se Svabi za namjestanje, ispratit ce ih s 3 komada, kao sto su ispratili i Brazilce- citaj domacine na SP.

Ja Francusku definitivno ne vidim u finalu ove godine, dok ce ga Belgija vrlo vjerovatno igrati jer ce im na putu do toga stajati samo jos Poljska/Portugal.

Ja prvaka Europe definitivno vidim u boljem iz duela Njemacka/Italija.

E sad malo o Islandu.... kakva trka je ovo bila ljudi moji, kakva pozrtvovanost i srcanost. I kakvo navijanje, posebno na kraju sa poznatim hukom, najezio sam se i srcem sam za njih dalje. Definitivno su najljepsa prica ovog Eura, kakva Hrvatska, Italija i Wales koji do sada nije imao ozbiljnog protivnika. Jer Englezi nisu odavno ozbiljan protivnik.

Pa trener im je zubar jbt. 332k stanovnika, otprilike ko pola Sarajeva. 3 % ih je na tribinama, znaci kao da 1.5 mil Engleza dodje na stadion. Gledanost naravno 99.8 %. Strasno. Pa sto nisam Islandjanin, cugalo bi se do zore , danima.

Kada vidis ovakvu trku i pozrtvovanost, nogu i glavu na svaku loptu pozalis jos vise sto ne igra tvoja repka ovako, zasto BiH nije u Brazilu. Pa Istand je sad medju 8 najboljih u Europi ljudi.

I @rio sta kazes ? Rekao sam ti ja da su Englezi tarabe i buranija obicna. Sve redom smijesni i precijenjeni nogometasi, ovo je nacionalna sramota ispasti od ovakvog protivnika. Pa ljudi su na kraju krajeva izmislili nogomet.

Ne mogu da shvatim ovog trenera Engleske nikako, ne pozvati neke od nogometasa koji su u strahovitoj formi, do toga da mu Keane izvodi slobodne i kornere. Da igra fakticki bez krila. Rooney na Ozilovom mjestu :urnebes: Ne moze svak ni veznjak bit jel'e ? Ali iako je dao ostavku, do trenera je mozda 20 % tek.

Pa ovu repku Engleske cini 80% Liverpool i Tottenham. Pa da su to trenutno top klubovi i igraci igrali bi u Ligi Prvaka. Znaci nisu. Buranija precijenjena. Sterling placen 64 mil :lol: Bolje je sto su ispali jer da su naletili kojim slucajem na npr Nijemce, dobili bi 5 komada najmanje.

ENGLESKA JE SMIJESNA! Davno sam to rekao, 65 % lige su im cine stranci, sve sto valja im je strano. Za razliku od prije kada su imali imena, sada ih definitivno NEMAJU! Jer Clyne, Sterling, Milner, Llalana, Ali, Keane itd itd su za mene PROSJECNI nogometasi (sto dokazuju njihovi klubovi nenastupanjima u elitnim takmicenjima) kada ih npr poredim s imenima Belgije i Francuske. Da ne spominjem Njemacku.
27.10.2020

Momciluk
Postovi: 3855
Pridružen/a: 25 jun 2015, 22:12
Kontakt:

Re: R16: Francuska - R. Irska / Engleska - Island

Post Postao/la Momciluk » 28 jun 2016, 00:13

Effenberg je napisao/la:
Mislis da je Portugal igrao slucajno 3:3 s Madjarima a ne 1:1 ili 0:0 posto im je ionako vecina tekmi 0:0??? Onda nemamo sta pricati.

Lijepo se vidilo u toj grupi nakon 2 kola da se Madjari i Island ne sale, a da je Austrija truba. I Uefa se krene brinuti za Portugal i za CR7. Jer puno je da ispadne takav igrac, niko nece pratiti prvenstva. Gubi se lova, kontas?

Eh onda kad skontaju da moze poci po zlu i ako Madjari klepe Portugala da ce ovi stvarno ispasti, napravi se lijepo jedan deal. Iz Nyona se zove Budimpesta pita se koliko para da se salje, da se pusti X Portugalu. Zasto bas X i zasto bas 3:3??? Evo i to da ti objasnim, posto vidim da si nepotkovan i da vjerujes sve sto ti povrsno se servira i neces da zarovis "ispod". S X-om su Madjari prvi, znaci zadovoljni su time, to je kao i pobjeda. 3:3 zato sto je taj rezultat bolji od 0:0 ili 1:1 apropo go razlike i zato sto onda bez obzira kako odigraju Austrija i Island Portugal u najgoru ruku ima trece mjesto sa povoljnom go razlikom da ne bude najgori treci. Pa taj isti Portugal hebenom Izraelu i jos nekim jadnijima u kvalifikacijama nije dao 3 gola. Da je bilo sve cisto izbacili bi ih Madjari ko danas Island Englesku.

Da su Austrija i Island odigrali X bio bi Portugal jos i drugi sa 3 boda. Posto drugi iz te grupe je isao na Englesku, gledalo se da se ako je moguce izbjegne tako sta jer u interesu je mocnicima da sto dalje doguraju i jedni i drugi. Zato se islo da se da Englezima laksi protivnik tj. Island (a koji su levati ni njih ne pobjedise! :D ) a Hrvate pocastise Portugalom.

Meni su Talijani mnogo dragi, ali ondje su mi pali malo, kad su pustili Ircima. Pa bokte oni nakon tekme skupa slave s Ircima, pa jel moze ofirnije biti? A ti Irci vratila im se usluga radi one ruke da i oni vide knock-out faze, al znalo se da ce se baciti Francuzima ko lovina lavovima.

Napravili scenario i vuk sit i ovce na broju. Nista nije slucajno. Opet Francuzi dobijaju jednostavnog protivnika u 1/4 finale.

A finale se navlaci Francuska - Belgija.
Joj kralju kako mozes zivit sa takvim razmisljanjima mora da te mozak boli nonstop.. sta kazes ispadne ronaldo i niko nece pratit prvenstvo :lol:
This time next year we'll be millionaires.

Avatar
Effenberg
Postovi: 9259
Pridružen/a: 21 okt 2014, 12:42
Lokacija: Ravna i nepomicna Zemlja
Kontakt:

Re: R16: Francuska - R. Irska / Engleska - Island

Post Postao/la Effenberg » 28 jun 2016, 00:15

messilla je napisao/la:A nisi nam objasnio što im je profitabilnija Belgija u finalu od Portugala, ipak tamo imaš Runu koji je zvjezdara za sve Belgijance zajedno :tralala:
E to nisi u pravu. Tam je sam Ronaldo, ovamo ih ima vise i kao tim su profitabilniji, i dugo ih nije bilo u zavrsnicama u 1/2 finalima i finalima i da im se navuce malo. Uostalom ima i politicke simbolike. Sad se desio BREXIT, A Brisel kao centar EU ima da bude u finalu. 2 drzave okosnice EU i NATO pakta i najvece zrtve modernog terorizma u finalu. Haja.

Fola simbolika zamazivanje ociju, a glavno je iza paravana da se uzmu €€€€€!
Coronados de gloria vivamos,
O juremos con gloria morir!

Avatar
rio_Ferdy88
Moderator
Postovi: 41314
Pridružen/a: 16 avg 2011, 04:32
Lokacija: Tamni Vilajet
Kontakt:

Re: R16: Francuska - R. Irska / Engleska - Island

Post Postao/la rio_Ferdy88 » 28 jun 2016, 00:16

Kakav Keane :mrgreen:

Nije 20 posto do selektora nego 80 posto, to je činjenica, pa jesu li dva najbolja strijelca u ligi upravo Englezi, dakle ne stoji to da nemaju igrača za nešto više, naravno da imaju, ja sam govorio da je sa ovim timom realno očekivati četvrtfinale, da je tu iole normalan selektor to bi i ostvarili, ali pošto nije onda se ovako brukaju. :oops:

Kakvo precjenjivanje, jbt ja pratim te medije i njihove forume i ljudi sami sebe ismijavaju, sprdaju se njihovi vlastiti navijači sa njima, nigdje nisu ni spomenuli da mogu do titule, pa prije Eura na BBC-u svi komentatori davali prognoze i niko njih ni u uži krug favorita nije stavio kamoli tipovao na titulu ili nešto slično. Jedino su bili zadovoljni što je napokon pomlađena ekipa, pa da ne moraju gledati onu stariju gardu više, koja je podbacivala još više od ovih i to dok su bili u najboljim godinama.
Keep the faith and never fear, We'll keep the Red flag flying high, Cuz Man United will Never Die!!!
The greater the challenge the more Glory in overcoming it!
________BOSTON_________
.BRUINS=CELTICS=RED SOX.
..NEW ENGLAND PATRIOTS..

Avatar
don_burza
Postovi: 5198
Pridružen/a: 09 okt 2010, 00:42
Lokacija: Hellfire Peninsula
Kontakt:

Re: R16: Francuska - R. Irska / Engleska - Island

Post Postao/la don_burza » 28 jun 2016, 00:17

A jel ko vidio kako igrači Welsa slave kraj utakmice


Sent from my iPhone using Tapatalk
Thomas Müller - Fußballgott

Avatar
Effenberg
Postovi: 9259
Pridružen/a: 21 okt 2014, 12:42
Lokacija: Ravna i nepomicna Zemlja
Kontakt:

Re: R16: Francuska - R. Irska / Engleska - Island

Post Postao/la Effenberg » 28 jun 2016, 00:19

Effenberg je napisao/la:
messilla je napisao/la:A nisi nam objasnio što im je profitabilnija Belgija u finalu od Portugala, ipak tamo imaš Runu koji je zvjezdara za sve Belgijance zajedno :tralala:

E to nisi u pravu. Tam je sam Ronaldo, ovamo ih ima vise i kao tim su profitabilniji, i dugo ih nije bilo u zavrsnicama u 1/2 finalima i finalima i da im se navuce malo. Uostalom ima i politicke simbolike. Sad se desio BREXIT, A Brisel kao centar EU ima da bude u finalu. 2 drzave okosnice EU i NATO pakta i najvece zrtve modernog terorizma u finalu. Haja.

Fola simbolika zamazivanje ociju, a glavno je iza paravana da se uzmu €€€€€!
Momciluk je napisao/la: Joj kralju kako mozes zivit sa takvim razmisljanjima mora da te mozak boli nonstop.. sta kazes ispadne ronaldo i niko nece pratit prvenstvo :lol:
Nije fazon u tom da ispadne ronaldo vec u grupi. Moze on ispast ali ne tako rano. Ispasce u 1/2 finalu od Belgije i onda i vuk site i ovce na broju!
Coronados de gloria vivamos,
O juremos con gloria morir!

Avatar
muamerc
Postovi: 6766
Pridružen/a: 27 avg 2009, 14:12
Kontakt:

Re: R16: Francuska - R. Irska / Engleska - Island

Post Postao/la muamerc » 28 jun 2016, 00:20

Ovakva prica o zavjerama i namjestanju radi profita je nus pojava igranja u kladarama ili jednostavno "kladionicki" nacina misljenja. Nema tu mjesta namjestanju niti bilo cemu slicnom.

let3
Postovi: 29203
Pridružen/a: 20 dec 2013, 12:46
Kontakt:

Re: R16: Francuska - R. Irska / Engleska - Island

Post Postao/la let3 » 28 jun 2016, 00:21

Island :clap: :tokralju: kakva klapa

Sve one nedostatke koje imaju, a realno imaju ih (tehnika, prijem i kontrola lopte) nadoknađuju fanaticnim zalaganjem i ludačkim trčanjem svih 90 minuta :shock: :tokralju: pošto i nemaju neke zvijezde izgledaju kao tim klonova :mrgreen:
npr. Španci su tehnicki najjaca nacija na svijetu, znaju sve s loptom, ali šta to vrijedi kad ne mogu potrcati :facepalm: nemaju kuveta za ganjanje, ne mogu meda po tom pitanju :facepalm: ....i što rece jednom Osim : onaj ko ne može da trci- ne može ni da igra.

Ovaj Island trci kao da su nadrogirani, šta je ono onako...npr. Bjarnoson i Gunarson imaju po još jedno plućno krilo :tokralju: :crazy: nevjerovatno koliko ljudi mogu trcati.

Avatar
Effenberg
Postovi: 9259
Pridružen/a: 21 okt 2014, 12:42
Lokacija: Ravna i nepomicna Zemlja
Kontakt:

Re: R16: Francuska - R. Irska / Engleska - Island

Post Postao/la Effenberg » 28 jun 2016, 00:22

muamerc je napisao/la:Ovakva prica o zavjerama i namjestanju radi profita je nus pojava igranja u kladarama ili jednostavno "kladionicki" nacina misljenja. Nema tu mjesta namjestanju niti bilo cemu slicnom.
Jah. Svijet je posten. Ili sto Alija rece birvaktile, spavajte mirno rata nece biti! :D
Coronados de gloria vivamos,
O juremos con gloria morir!

Momciluk
Postovi: 3855
Pridružen/a: 25 jun 2015, 22:12
Kontakt:

Re: R16: Francuska - R. Irska / Engleska - Island

Post Postao/la Momciluk » 28 jun 2016, 00:29

Izgorio si druze, ostavi kladionicu pod hitno.
This time next year we'll be millionaires.

Odgovori

Natrag na “UEFA Euro 2016”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 0 gostiju.