FK Borac - Banja Luka - ARHIVA POSTOVA

Moderator/ica: vlakanje

Borčevac
Postovi: 473
Pridružen/a: 14 jan 2010, 21:24
Lokacija: Banja Luka
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la Borčevac » 08 mar 2010, 17:08

Schlager je napisao/la:Moja životna želja je da Borac u pretkolu Lige Uefa ili LŠ dobije npr Crvenu Zvezdu ....

Kada bi naši ljudi ovdje vidjeli da su to dve maltene potpuno ravnopravne ekipe,mislim da bi konačno prestalo omalovažavanje našeg kluba i s druge strane nerealno veličanje nekih klubova koji više nisu ni 2% što su nekad bili....

Ovako obični ljudi misle da su to još uvijek neke veličine u evropskim okvirima a da ovdje igraju totalni amateri i neznalice....
I ja bih volio da igramo sa Zvezdom. To bi stvarno bio veliki spektakl iako Zvezda nije više ono što je nekad bila, ali bila je šampion Evrope, tako da se to nikada ne treba zanemariti i ne smije zaboraviti.

A utakmica bi sigurno bila praznik za oči i za antologije fudbalske igre, bez obzira što ni Borac nije više onaj Borac iz '88.godine, ali nije ni za potcijeniti.

Avatar
Schlager
Postovi: 2764
Pridružen/a: 18 maj 2009, 16:21
Lokacija: Banjaluka
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la Schlager » 08 mar 2010, 17:08

------------------------------Knežević-----------------------------------


stupar-----------ćorić (trivunović)------petrić------------puzigaća


--------------------------grahovac(vukobratović)-----------------------


stančeski-----------------------stevanović----------------------------jandrić


---------------vukelja------------------------------------

-----------------------------------------kajkut


Odličan tim,ali Vule mora igrati,pa makar igrao centarfora :D

Treba vidjeti i situaciju sa kartonima....

borcev_navijac
Postovi: 933
Pridružen/a: 20 feb 2010, 17:45
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la borcev_navijac » 08 mar 2010, 17:17

Schlager je napisao/la:
------------------------------Knežević-----------------------------------


stupar-----------ćorić (trivunović)------petrić------------puzigaća


--------------------------grahovac(vukobratović)-----------------------


stančeski-----------------------stevanović----------------------------jandrić


---------------vukelja------------------------------------

-----------------------------------------kajkut


Odličan tim,ali Vule mora igrati,pa makar igrao centarfora :D

Treba vidjeti i situaciju sa kartonima....
pa mislim da niko nije sa kartonima u kritičnoj zoni, ali nisam siguran, znam da je jedan dobio vukelja, i taj mi baš nije jasan , u svakom slučaju kad bi moglo volio bih vidjeti ovaj tim na terenu.

Iskreno, svaka čast vuletu, al nije me naš oduševio sa laktašima , a čitam da ni u trebinju nije baš bio strašno dobar, čak pročitah da je stoperski par bio skroz loš i propustan, to je ono što sam govorio još prije početka jesenjeg dijela, ćorić i trivunović zajedno, loša kombinacija, svaka stoperska kombinacija treba da bude sa petrićem
to se čak vidjelo i na utakmici protiv laktaša, pšo meni odbarna je bila puno bolja kad su igrali ćorić i petrić nego kada je petrića zamjenio vule
TREĆI PUT ČASTIMO !

Borčevac
Postovi: 473
Pridružen/a: 14 jan 2010, 21:24
Lokacija: Banja Luka
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la Borčevac » 08 mar 2010, 17:28

Nisam bas siguran da niko nije u kritican sa kartonima...u subotu ih je 5 ili 6 pozutilo

Борац БЛ
Postovi: 237
Pridružen/a: 06 feb 2010, 18:41
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la Борац БЛ » 08 mar 2010, 17:37

borcev_navijac je napisao/la:možda je vrijeme da se okrenemo sledećoj utakmici sa čelikom kod kuće.
Po izvještajima čelik je dobro odigrao u sarajevu protiv želje premda je izgubio, a razvalio rudar u zenici.
Ekipa u borbi za opstanak, sasvim sigurno vrlo neugodan protivnik.
Ovdje jednostavno nemamo šta taktizirati, tri boda su nam neophodno potrebna ovdje ih moramo uzeti, igru postaviti puno ofanzivnije nego protiv laktaša, i igrati bez ikakvih ziherašenja.



nadam se da će se kajkut i stupar i petrić oporaviti , olja je odradio kaznu.

moj tim protiv čelika:

------------------------------Knežević-----------------------------------


stupar-----------ćorić (trivunović)------petrić------------puzigaća


--------------------------grahovac(vukobratović)-----------------------


stančeski-----------------------stevanović----------------------------jandrić


---------------vukelja------------------------------------

-----------------------------------------kajkut

Znači igrao bi postavu 4-1-3-2 , sa polušpicom vukeljom i špicom kajkutom, u odbrani bi ćoriću dao prednsot nad trivunovićem , a petrić svakako mora biti unutra ( jer ne mogu igrati zajedno dva spora stopera)

Nadam se da će navijači toga dana na stadionu baviti se podrškom borcu a ne pljuvanjem naših igrača


nemoj tako gdje neces staviti Damjanovica medu prvih 11,ako nam on ne bude igrao primicemo 5 golova :mrgreen:

Borčevac
Postovi: 473
Pridružen/a: 14 jan 2010, 21:24
Lokacija: Banja Luka
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la Borčevac » 08 mar 2010, 17:42

Borčevac je napisao/la:Nisam bas siguran da niko nije u kritican sa kartonima...u subotu ih je 5 ili 6 pozutilo
Ipak šestorica sa žutim k.: Damjanović, Žarić, Trivunović, Ćorić, Stanić i Vukelja.

Avatar
Schlager
Postovi: 2764
Pridružen/a: 18 maj 2009, 16:21
Lokacija: Banjaluka
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la Schlager » 08 mar 2010, 18:37

Evo link,ako bi neko mozda volio pogledati ovu utakmicu da vidi da li ce Vranja igrati veceras,ili ako ne bude igrao da vidimo u kakav je klub otisao,stadion itd....utakmica pocinje za 20-minuta,ja odoh malo to pogledati...

http://www.myp2p.eu/competition.php?com ... e=football

Borčevac
Postovi: 473
Pridružen/a: 14 jan 2010, 21:24
Lokacija: Banja Luka
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la Borčevac » 08 mar 2010, 18:51

Na C1 ima snimak Laktaši-Sloboda...Kaže komentator "Ali ipak je igrač slobode u ofsajdu ili u dubokom zaledju kako NAŠA BRAĆA HRVATI kažu." :D :D :D

Avatar
Devil
Moderator
Postovi: 24076
Pridružen/a: 13 jun 2009, 00:17
Lokacija: Grad Greha
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la Devil » 08 mar 2010, 18:56

Odlican vizuelni nastup Lesinara u Trebinjuslikaa za glasovni jos ne znam posto nisam gledao klip.
Pozdravlja vas Cika Devil. Secajte me se. :)))

Borčevac
Postovi: 473
Pridružen/a: 14 jan 2010, 21:24
Lokacija: Banja Luka
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la Borčevac » 08 mar 2010, 18:57

Kaže i da je došlo do saradnje izmedju televizije Simić i FK Laktaši da se prenose sve domaće utakmice laktaša a možda i neke gostujuće. :)

Borčevac
Postovi: 473
Pridružen/a: 14 jan 2010, 21:24
Lokacija: Banja Luka
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la Borčevac » 08 mar 2010, 19:02

Schlager je napisao/la:Evo link,ako bi neko mozda volio pogledati ovu utakmicu da vidi da li ce Vranja igrati veceras,ili ako ne bude igrao da vidimo u kakav je klub otisao,stadion itd....utakmica pocinje za 20-minuta,ja odoh malo to pogledati...

http://www.myp2p.eu/competition.php?com ... e=football
Nece da mi otvori video jel se mozda treba ulogovati u cemu je kvaka?

Avatar
Devil
Moderator
Postovi: 24076
Pridružen/a: 13 jun 2009, 00:17
Lokacija: Grad Greha
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la Devil » 08 mar 2010, 19:04

Borčevac je napisao/la:
Schlager je napisao/la:Evo link,ako bi neko mozda volio pogledati ovu utakmicu da vidi da li ce Vranja igrati veceras,ili ako ne bude igrao da vidimo u kakav je klub otisao,stadion itd....utakmica pocinje za 20-minuta,ja odoh malo to pogledati...

http://www.myp2p.eu/competition.php?com ... e=football
Nece da mi otvori video jel se mozda treba ulogovati u cemu je kvaka?
Treba ti program Sopcast,ili mozda probaj sa ovim zadnjim linkom na dnu strancie gde pise other,a ako ti ne mogne skini program Sopcast sa neta samo ukucaj SOPCAST DOWNLOAD zauzima oko 5 mb skini ga i onda pokreni taj video.
Pozdravlja vas Cika Devil. Secajte me se. :)))

Borčevac
Postovi: 473
Pridružen/a: 14 jan 2010, 21:24
Lokacija: Banja Luka
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la Borčevac » 08 mar 2010, 19:05

Devil je napisao/la:
Borčevac je napisao/la:
Schlager je napisao/la:Evo link,ako bi neko mozda volio pogledati ovu utakmicu da vidi da li ce Vranja igrati veceras,ili ako ne bude igrao da vidimo u kakav je klub otisao,stadion itd....utakmica pocinje za 20-minuta,ja odoh malo to pogledati...

http://www.myp2p.eu/competition.php?com ... e=football
Nece da mi otvori video jel se mozda treba ulogovati u cemu je kvaka?
Treba ti program Sopcast,ili mozda probaj sa ovim zadnjim linkom na dnu strancie gde pise other,a ako ti ne mogne skini program Sopcast sa neta samo ukucaj SOPCAST DOWNLOAD zauzima oko 5 mb skini ga i onda pokreni taj video.
Ok hvala prijatelju

RBA 1987
Postovi: 1852
Pridružen/a: 08 maj 2009, 09:56
Lokacija: Borik Banja Luka R.S.
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la RBA 1987 » 08 mar 2010, 20:43

Nisam gledao od početka, jel igrao Vranja??
"a kako ste vi njima stoku"
"TREĆI PUT ČASTIMO"

RBA 1987
Postovi: 1852
Pridružen/a: 08 maj 2009, 09:56
Lokacija: Borik Banja Luka R.S.
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la RBA 1987 » 08 mar 2010, 20:54

Schlager je napisao/la:
------------------------------Knežević-----------------------------------


stupar-----------ćorić (trivunović)------petrić------------puzigaća


--------------------------grahovac(vukobratović)-----------------------


stančeski-----------------------stevanović----------------------------jandrić


---------------vukelja------------------------------------

-----------------------------------------kajkut


Odličan tim,ali Vule mora igrati,pa makar igrao centarfora :D

Treba vidjeti i situaciju sa kartonima....

Odlično sastavljena ekipa i reklo bi se da je dobro postavljena ekipa na terenu, formacijski, mislim da Leo ima kartone, a usput rečeno ponovo se uzjebalo vrijeme i pravo je pitanje kakav će teren biti u subotu tj dal će se uopšte moći igrati kolo...
"a kako ste vi njima stoku"
"TREĆI PUT ČASTIMO"

tatamata
Postovi: 1044
Pridružen/a: 09 avg 2009, 16:22
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la tatamata » 08 mar 2010, 22:10

Rekli su za vikend hladno,ali suncano,ili bar bez padavina.E ljudi,evo samo pogledajte ovaj klip,i vidite sta Ognjen Vranjes radi Baloteliju...od 3. minute cini mi se.



Inace ova postava mi je idealna,ali sto Slager rece Vule mora igrati,pa makar napadaca! ;)
Treci put castimo

Avatar
Simpatizer
Postovi: 1496
Pridružen/a: 08 jul 2009, 19:15
Lokacija: Gradski stadion
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la Simpatizer » 08 mar 2010, 23:39

Vujičić glavni krivac
Datum: 08.03.2010 21:59
Autor: Vladimir Grbić
Kao što su i najavili, čelni ljudi Fudbalskog kluba Borac juče su poslali žalbu Takmičarskoj i Sudijskoj komisiji Fudbalskog/Nogometnog saveza BiH zbog suđenja na utakmici 17. kola Premijer lige s Leotarom u Trebinju (1:2).

Rukovodstvo lidera fudbalskog karavana BiH je kao glavne krivce za poraz na "Policama" okarakterisalo glavnog arbitra Antu Živkovića i njegovog pomoćnika Dragu Čulu.

"Više je nego očigledno da u Trebinju nismo imali korektno suđenje. Živković i Čule su arbitri sa izlaznim godištem i mogu da prave šta god hoće u Premijer ligi BiH, a da za to nikome ne odgovaraju", rekao je Muhamed Ibrahimbegović, sportski direktor Borca, i dodao:

"Kako bi istina izašla na vidjelo, svim medijima ćemo poslati snimke sa sudijskim grešakama."

Sportski direktor ekipe sa Gradskog stadiona označio je Duška Vujičića, predsjednika Komisije za delegiranje sudija u Premijer ligi, kao glavnog krivca što je Živković dijelio pravdu na "Policama".

"Najveći krivac je Vujičić, koji je dozvolio da pomenuti arbitri budu delegirani za ovaj meč. Imao je priliku i mogao je da stavi veto, a zašto to nije učnio, ne znam. Nije mi jasno kako čovjek koji vodi kladionice može da delegira arbitre", izjavio je popularni Fišer
i nastavio:

"Znamo da bodove ne možemo da vratimo, ali veliko je pitanje da li uopšte ima smisla nastaviti takmičenje."


Mislim da je sve jasno.

borcev_navijac
Postovi: 933
Pridružen/a: 20 feb 2010, 17:45
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la borcev_navijac » 08 mar 2010, 23:48

Simpatizer je napisao/la:Vujičić glavni krivac
Datum: 08.03.2010 21:59
Autor: Vladimir Grbić
Kao što su i najavili, čelni ljudi Fudbalskog kluba Borac juče su poslali žalbu Takmičarskoj i Sudijskoj komisiji Fudbalskog/Nogometnog saveza BiH zbog suđenja na utakmici 17. kola Premijer lige s Leotarom u Trebinju (1:2).

Rukovodstvo lidera fudbalskog karavana BiH je kao glavne krivce za poraz na "Policama" okarakterisalo glavnog arbitra Antu Živkovića i njegovog pomoćnika Dragu Čulu.

"Više je nego očigledno da u Trebinju nismo imali korektno suđenje. Živković i Čule su arbitri sa izlaznim godištem i mogu da prave šta god hoće u Premijer ligi BiH, a da za to nikome ne odgovaraju", rekao je Muhamed Ibrahimbegović, sportski direktor Borca, i dodao:

"Kako bi istina izašla na vidjelo, svim medijima ćemo poslati snimke sa sudijskim grešakama."

Sportski direktor ekipe sa Gradskog stadiona označio je Duška Vujičića, predsjednika Komisije za delegiranje sudija u Premijer ligi, kao glavnog krivca što je Živković dijelio pravdu na "Policama".

"Najveći krivac je Vujičić, koji je dozvolio da pomenuti arbitri budu delegirani za ovaj meč. Imao je priliku i mogao je da stavi veto, a zašto to nije učnio, ne znam. Nije mi jasno kako čovjek koji vodi kladionice može da delegira arbitre", izjavio je popularni Fišer
i nastavio:

"Znamo da bodove ne možemo da vratimo, ali veliko je pitanje da li uopšte ima smisla nastaviti takmičenje."


Mislim da je sve jasno.
na šta misliš ?
TREĆI PUT ČASTIMO !

Avatar
Simpatizer
Postovi: 1496
Pridružen/a: 08 jul 2009, 19:15
Lokacija: Gradski stadion
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la Simpatizer » 08 mar 2010, 23:53

Na ono sto sam podebljao.

tatamata
Postovi: 1044
Pridružen/a: 09 avg 2009, 16:22
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la tatamata » 08 mar 2010, 23:58

Simpatizer je napisao/la: Na ono sto sam podebljao.
Znaci po tvom misljenju,pokradeni smo,i Maric i ekipa su u pravu,da se zale?
Treci put castimo

Zaključano

Natrag na “FK Borac”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 1 gost.