SP - Grupa F

11. juni - 11. juli

Moderator/ica: admin

Ko ide dalje?

Anketa je završila: 24 jun 2010, 20:16.

Italija
135
41%
Paragvaj
121
37%
Novi Zeland
20
6%
Slovacka
50
15%
 
Ukupno glasova: 326

Italia
Postovi: 5765
Pridružen/a: 21 jun 2010, 22:36
Lokacija: David Trezeguet
Kontakt:

Re: SP - Grupa F

Post Postao/la Italia » 24 jun 2010, 18:38

nisi, na tvoju zalost ja sam kao klinac davno poceo gledati fudbal sa 6 godina kada je Trezeguet zabio Italijanima golcinu na euro 2000, i ja ko debil skako po kuci i govorio trezgezge i navijao da onaj nekakav momak sa dva imena kojem je prvo ime Del profuli svaku priliku..

ja nisam zapeo sa juventusom tony, ali ti jesi.. zasto nisi spomenuo najgore igrace danas Criscito, Marchetti, De Rossi, Zambrotta, i Cannavaro kojeg si spomenuo? vec odma ides na kontru protiv Juventusa.. ok, nisu odigrali dobro neki Juventini, ali nisu oni krivi.. Marchisio je igrao 1 krilo a drugi put Trequatristu, a to je pozicija Tottija i Diega.. pa vi sad vidite kakva je razlika izmedju dmf-a i trequatriste.. ;)
„Morata, najkompletniji napadac danasnjice“ -> Italia

Italia
Postovi: 5765
Pridružen/a: 21 jun 2010, 22:36
Lokacija: David Trezeguet
Kontakt:

Re: SP - Grupa F

Post Postao/la Italia » 24 jun 2010, 18:40

trebao je zvati Tottija, Del Piera, Miccolija, Tonija i ekipu,a ne ove amatere u napadu :evil:
„Morata, najkompletniji napadac danasnjice“ -> Italia

Avatar
A_d_0
Postovi: 3223
Pridružen/a: 19 dec 2008, 14:03
Kontakt:

Re: SP - Grupa F

Post Postao/la A_d_0 » 24 jun 2010, 18:41

Daffy realno Italija je cisti prosjek a Marchisio nije ni taj prosjek. Covjeka samo cujes kad ovaj cita sastave na pocetku jbt.

Avatar
JuveSissoko
Postovi: 5490
Pridružen/a: 22 dec 2009, 20:44
Kontakt:

Re: SP - Grupa F

Post Postao/la JuveSissoko » 24 jun 2010, 18:42

napad Balloteli Cassano Miccoli ,a tu da se nadju po 20 minuta Del Piero i Totti,Italia bi isla dalje,al et Lippi je imao svoje neke ideje,moralo mu se vjerovat jer je ipak osovjio skoro sve sto mozes u jednoj karijeri,Lippi se zajebao ocito i to je to
gsol: According to these recent revelations, not only did Juventus win the title in 2005 without cheating but they did it without cheating against direct rivals who were cheating. HahaWOW we had a squad then.No wonder Juvitalia won the WC in 2006.

Avatar
tony-mortale
Postovi: 3534
Pridružen/a: 24 nov 2009, 23:15
Lokacija: Ministarstvo za istraživanje ruda i gubljenje vremena
Kontakt:

Re: SP - Grupa F

Post Postao/la tony-mortale » 24 jun 2010, 18:42

Italia je napisao/la:nisi, na tvoju zalost ja sam kao klinac davno poceo gledati fudbal sa 6 godina kada je Trezeguet zabio Italijanima golcinu na euro 2000, i ja ko debil skako po kuci i govorio trezgezge i navijao da onaj nekakav momak sa dva imena kojem je prvo ime Del profuli svaku priliku..

ja nisam zapeo sa juventusom tony, ali ti jesi.. zasto nisi spomenuo najgore igrace danas Criscito, Marchetti, De Rossi, Zambrotta, i Cannavaro kojeg si spomenuo? vec odma ides na kontru protiv Juventusa.. ok, nisu odigrali dobro neki Juventini, ali nisu oni krivi.. Marchisio je igrao 1 krilo a drugi put Trequatristu, a to je pozicija Tottija i Diega.. pa vi sad vidite kakva je razlika izmedju dmf-a i trequatriste.. ;)
pa kako nisam jesam li ja jedini imao post na poluvremenu i rekao da je taj criscito nula i da je svak bolji od njega i da quaqliarela mora ući, a nisam zapeo za igrače jer su juventusovci već zato što su jednostavno na takvoj poziciji, 2 centralna u odbrani katastrofa i napadač koji bi trebao biti najopasniji igrač 0 bodova, a razlog nije uopšte gdje igraju.
hajd ti napiši ko su po tebi najgori igrači italije na ovom sp, ako među 5 najgorih nebudu ova trojica onda si nerealan, a nije da je neko briljirao, al ovu grupu su morali proći i sa solidnom igrom, al ovo je bila katastrofa
Pato: Siamo una squadra fatta non di compagni, ma di fratelli.

Avatar
Bilal
Postovi: 2153
Pridružen/a: 04 dec 2009, 12:03
Lokacija: Mostar
Kontakt:

Re: SP - Grupa F

Post Postao/la Bilal » 24 jun 2010, 18:43

A_d_0 je napisao/la:Daffy realno Italija je cisti prosjek a Marchisio nije ni taj prosjek. Covjeka samo cujes kad ovaj cita sastave na pocetku jbt.
Ali realnost boli, posebno daffija. Daffy ima alergiju od realnosti :lol:

Avatar
James Murphy
Postovi: 40
Pridružen/a: 12 apr 2010, 19:41
Kontakt:

Re: SP - Grupa F

Post Postao/la James Murphy » 24 jun 2010, 18:43

Na stranu sto je prikazana ovakva igra,ali misljenja sam da je greska objavljivati ime naslijednika prije turnira (ista greska kao i kod Francuza) :roll: Dakle,briga Lippija za posljedice,on svakako ide pa nece morati odgovarati zasto nije pozvao neke igrace (Del Piera je trebao zvati makar covjek bio na stakama,ili pak Tottija,Tonija,Miccollija...)
Sve u svemu,iako ne gotivim azzure,blijedo izdanje jos uvijek aktuelnih prvaka koji su spremni za remont...

Italia
Postovi: 5765
Pridružen/a: 21 jun 2010, 22:36
Lokacija: David Trezeguet
Kontakt:

Re: SP - Grupa F

Post Postao/la Italia » 24 jun 2010, 18:45

Ado nemoj da se svadjamo prije tekme.. ne zelim ;)

btw. sta Bonucci radi na klupi? pa taj je jeo na prijateljskim i u Bariju.. konacno, vise nema dedice koliko god ga ja gotivio, on je odlican igrac koji 3 puta pogrijesi u tekmi i nazalost to uvijek zavrse kao golovi..

@tony nisam citao ranije komentare, ali Chiellini ti nije kriv za ovu situaciju.. jeste za drugi gol, ali ko je ocekivao da ce je Hamsik iz prve uputiti kada bi svako normalni prvo ustopao loptu.. realno Criscito i Canna jesu top 5 najlosijih, ali Giorgio nije..

uostalom, zasto me zovete daffy? ko je daffy? vidite mi ime..
„Morata, najkompletniji napadac danasnjice“ -> Italia

Avatar
Bilal
Postovi: 2153
Pridružen/a: 04 dec 2009, 12:03
Lokacija: Mostar
Kontakt:

Re: SP - Grupa F

Post Postao/la Bilal » 24 jun 2010, 18:46

Italia je napisao/la:Ado nemoj da se svadjamo prije tekme.. ne zelim ;)

btw. sta Bonucci radi na klupi? pa taj je jeo na prijateljskim i u Bariju.. konacno, vise nema dedice koliko god ga ja gotivio, on je odlican igrac koji 3 puta pogrijesi u tekmi i nazalost to uvijek zavrse kao golovi..

@tony nisam citao ranije komentare, ali Chiellini ti nije kriv za ovu situaciju.. jeste za drugi gol, ali ko je ocekivao da ce je Hamsik iz prve uputiti kada bi svako normalni prvo ustopao loptu.. realno Criscito i Canna jesu top 5 najlosijih, ali Giorgio nije..

uostalom, zasto me zovete daffy? ko je daffy? vidite mi ime..
Sto se odazivas, ko je tebe ista pitao :lol:

Avatar
JuveSissoko
Postovi: 5490
Pridružen/a: 22 dec 2009, 20:44
Kontakt:

Re: SP - Grupa F

Post Postao/la JuveSissoko » 24 jun 2010, 18:47

James Murphy je napisao/la:Na stranu sto je prikazana ovakva igra,ali misljenja sam da je greska objavljivati ime naslijednika prije turnira (ista greska kao i kod Francuza) :roll: Dakle,briga Lippija za posljedice,on svakako ide pa nece morati odgovarati zasto nije pozvao neke igrace (Del Piera je trebao zvati makar covjek bio na stakama,ili pak Tottija,Tonija,Miccollija...)
Sve u svemu,iako ne gotivim azzure,blijedo izdanje jos uvijek aktuelnih prvaka koji su spremni za remont...
Italija je u prijateljskim pokazala da ne moze nista uradit na ovom svijetskom,al da ce ovako jadno igrat ni Lippi nije znao :D ,mada se nadao cudu nekom sigurno
gsol: According to these recent revelations, not only did Juventus win the title in 2005 without cheating but they did it without cheating against direct rivals who were cheating. HahaWOW we had a squad then.No wonder Juvitalia won the WC in 2006.

Bečki Kongres
Postovi: 588
Pridružen/a: 20 jun 2010, 10:21
Lokacija: Newcastle
Kontakt:

Re: SP - Grupa F

Post Postao/la Bečki Kongres » 24 jun 2010, 18:48

Pojedinim igračima Italije bi doživotno trebali zabraniti igranje fudbala. Doduše, sad će se pojedinci oprostiti, tako da...

Avatar
Baja_Zvjerka
Postovi: 4643
Pridružen/a: 09 jul 2009, 20:20
Lokacija: Grbavica
Kontakt:

Re: SP - Grupa F

Post Postao/la Baja_Zvjerka » 24 jun 2010, 18:48

HOLANDIJA - Slovacka.. :D :D :D Tooooooooooooooooooooooo...
Tad podiže desnu ruku On, i zapjeva "Željo šampion", Grbavica ust'a cijela, i zastava plavo bijela zaviori južnom tribinom! Đilda LEGENDA !

ŽELJO 1921 ! AMAR OSIM

Avatar
Devil
Moderator
Postovi: 24076
Pridružen/a: 13 jun 2009, 00:17
Lokacija: Grad Greha
Kontakt:

Re: SP - Grupa F

Post Postao/la Devil » 24 jun 2010, 18:49

Zasto odmah svi glavne krivce trazite u napadacima,dobro promaseli su i oni priika kamaru,ali krivce treba trazeti u vezi.Pa ljudi nemaju pravoga kreativca u igri.Kakve su to bile ideje u mecevima protiv PAraguaya,Nz,Slovacke prvo poluvreme,apsolutno nikakve sve se svodi na inspiraciju pojedinca,nekada De Rossi,nekada Montolivo,nekada Pepe ali nikada nista kombinovano.
Pogledajte drugo poluvreme protiv Slovacke od ulaska Pirla,igra Italije preporodjena,i da je onako Italija igrala stalno ja bih je smatrao prvim favoritom turnira.Pirlo je razigrao momcad,sve akcije kretale od njega.Akcija kod prvog gola fenomenalna,naravno krenula od Pirla.Dakle cim imate jednog kreativca u vezi odmah sve ide lakse.To ce Italija morati pod hitno proaci narednih godina.
Po meni mesto u ovoj repci su morali naci:Miccoli,Cassano ma koliko god problematican bio morao je biti u ekipi,Perotta,Aquillani iako je povredjen morao je imati mesta,pa cak je moglo biti i za Thiaga Mottu,i za jos veoma dobrih igraca koji su odstranjeni sa spiska.
Pozdravlja vas Cika Devil. Secajte me se. :)))

Avatar
tony-mortale
Postovi: 3534
Pridružen/a: 24 nov 2009, 23:15
Lokacija: Ministarstvo za istraživanje ruda i gubljenje vremena
Kontakt:

Re: SP - Grupa F

Post Postao/la tony-mortale » 24 jun 2010, 18:49

evi lipi izjavio da je on birao igrače i pripremao ih za turnir(nismo znali),i nije uspio u onome što je bio cilj i da je on isključivi krivac, izvinuo se navijačima, preuzeo krivicu na sebe, poželio sreću svom nasljedniku i ćao đaci
Pato: Siamo una squadra fatta non di compagni, ma di fratelli.

Avatar
A_d_0
Postovi: 3223
Pridružen/a: 19 dec 2008, 14:03
Kontakt:

Re: SP - Grupa F

Post Postao/la A_d_0 » 24 jun 2010, 18:50

Italia je napisao/la:Ado nemoj da se svadjamo prije tekme.. ne zelim ;)

btw. sta Bonucci radi na klupi? pa taj je jeo na prijateljskim i u Bariju.. konacno, vise nema dedice koliko god ga ja gotivio, on je odlican igrac koji 3 puta pogrijesi u tekmi i nazalost to uvijek zavrse kao golovi..

@tony nisam citao ranije komentare, ali Chiellini ti nije kriv za ovu situaciju.. jeste za drugi gol, ali ko je ocekivao da ce je Hamsik iz prve uputiti kada bi svako normalni prvo ustopao loptu.. realno Criscito i Canna jesu top 5 najlosijih, ali Giorgio nije..

uostalom, zasto me zovete daffy? ko je daffy? vidite mi ime..
Italia,daffy,adnane sta si vec ne svadjam se druze vec samo iznosim cinjenice i tako je. Marchisio je ispod prosjeka i tako ti je to.

Avatar
JuveSissoko
Postovi: 5490
Pridružen/a: 22 dec 2009, 20:44
Kontakt:

Re: SP - Grupa F

Post Postao/la JuveSissoko » 24 jun 2010, 18:50

samo mi je zao Buffona,ni kriv ni duzan gleda kloceve u Juventusu citavu sezonu sad i ove kloceve u plavim dresovima,makar moze reci ja nisam kriv,boli ga kita :)
gsol: According to these recent revelations, not only did Juventus win the title in 2005 without cheating but they did it without cheating against direct rivals who were cheating. HahaWOW we had a squad then.No wonder Juvitalia won the WC in 2006.

Italia
Postovi: 5765
Pridružen/a: 21 jun 2010, 22:36
Lokacija: David Trezeguet
Kontakt:

Re: SP - Grupa F

Post Postao/la Italia » 24 jun 2010, 18:51

Bilal je napisao/la:
Italia je napisao/la:Ado nemoj da se svadjamo prije tekme.. ne zelim ;)

btw. sta Bonucci radi na klupi? pa taj je jeo na prijateljskim i u Bariju.. konacno, vise nema dedice koliko god ga ja gotivio, on je odlican igrac koji 3 puta pogrijesi u tekmi i nazalost to uvijek zavrse kao golovi..

@tony nisam citao ranije komentare, ali Chiellini ti nije kriv za ovu situaciju.. jeste za drugi gol, ali ko je ocekivao da ce je Hamsik iz prve uputiti kada bi svako normalni prvo ustopao loptu.. realno Criscito i Canna jesu top 5 najlosijih, ali Giorgio nije..

uostalom, zasto me zovete daffy? ko je daffy? vidite mi ime..
Sto se odazivas, ko je tebe ista pitao :lol:
damn. :D
„Morata, najkompletniji napadac danasnjice“ -> Italia

Bečki Kongres
Postovi: 588
Pridružen/a: 20 jun 2010, 10:21
Lokacija: Newcastle
Kontakt:

Re: SP - Grupa F

Post Postao/la Bečki Kongres » 24 jun 2010, 18:51

JuveSissoko je napisao/la:samo mi je zao Buffona,ni kriv ni duzan gleda kloceve u Juventusu citavu sezonu sad i ove kloceve u plavim dresovima,makar moze reci ja nisam kriv,boli ga kita :)
Na kraju će njega okriviti jer se povrijedio. :mrgreen:

@Daffy je urekao ekipu Italije čim je zastavu iste stavio na avatar. Sada je na avataru Slovačka, dakle možemo očekivati igru mačke i miša kada ih Holanđani počnu terorisati.

Avatar
nidjo_barca
Postovi: 2383
Pridružen/a: 08 jan 2009, 21:01
Lokacija: Camp Nou
Kontakt:

Re: SP - Grupa F

Post Postao/la nidjo_barca » 24 jun 2010, 19:11

Italija ocajna,katastrofalna.Nisu zasluzili da prodju definitivno,a i bolje sto nisu.Onakav fudbal,ako tako mozemo nazvati,niko i ne zeli gledati.Slovacka ih danas ubila,s Paragvajem su bili jednaki.Pa cak je i NZ zavrsio ispred njih u grupi.
We are strikers who defend, we are defenders who attack, we are speed, we are strength, we are effort, we are precision, we are as one... We are Barça

Blaugrana

Mes Que Un Club

Avatar
ultrasstyle_tz
Postovi: 9953
Pridružen/a: 17 nov 2008, 12:25
Lokacija: 075
Kontakt:

Re: SP - Grupa F

Post Postao/la ultrasstyle_tz » 24 jun 2010, 19:25

ma sve se reklo nakon remija sa Novim Zelandom o ovoj Italiji.Ekipa bez glave i repa,skupina polovnjaka sa samo 2 ili 3 kvalitetna igraca i igraca dostojna italije i italije kao prvaka svijeta.
sad samo mozemo izanalizirati igrace jednog po jednog:
Buffon- za 45.minuta se ne moze dati sud o njegovom ucinku,ali se njegovo neprisustvo osjetilo u igri zadnje linije ,prvenstveno u komunikaciji.neki golovi koje su talijani primili su smijesni,posebno zadnji protiv slovaka.
Marketi-prosjecan golman,spor,krut golman(upuceni u terminologiju ce znati),nije me nicim impresionirao osim sposobnostima u zraku.Ostalo prosjecno mozda i ispodprosjecno.
kanavaro-sreca pa ide u penziju i iz juventusa.kanavaro sa i bez buffona nije ni priblizno isti igrac.
Kielini-dobar stoper,borac,buducnost italije,ali se osjeti manjak brzine,ustvari ne brzine nego ubrzanja i okretnosti.Danas jako los sa kanavarom.Imam osjecaj da kad im nema buffona iza ledja da je to jedan prosjecan stoperski par
Zambrota-jedan od onih dostojnih dresa italije .U vise navrata pokazao svoje znanje i talenat ,a ne sjecam se niti jednog kiksa.
Krisito-ne odrice ga se juve dzaba,zalutao na beka italije,fizicki i defanzivno preslab igrac,ofanzivno solidan.
Maggio-za 45 min puno vise pokazao od Krisita za cijeli turnir,volio bih da je igrao vise za neki bolji sud.
De Rossi-pokazao da nije veliki igrac,previse grijesi,nikad od njeg lidera i igraca svjetske klase.Dzaba njemu jedna utakmica koju odigra na vrhunskom nivou kada u narednoj ostavi ekipu na cjedilu(govorim za internacionalni nivo).
Montolivo-trudio se,borio,ali nije se do kraja izrazio,njemu je malo falilo za prolaznu ocjenu.
Markizio-puno prometa nikakva zarada,nedorecen,mozda igrao van svoje pozicije.Velika zelja je bila pristuna ali nista nije uradio.
Gatuzo-za 45 minuta odradio svoj posao.Pokazao da je u ovom timu italije klasa iznad
Kamoranezi-ono malo sto je igrao se vidjelo da je odsutan sa prvenstva i jedva ceka na odmor
Pirloza 45.min pokazao ko je i sta je i koliko znaci ovoj italiji.Sa njih od pocetka siguran sam da bi italija lagano prosla grupu.Nespreman pokazao klasu.Malo je neozbiljno bilo osloniti se samo na Pirla.
Pepe-isto tako puno prometa nikakva zarada.Trci,bori se,ali bez rezultata.Kao i montolivo za malo nedorecen.Ali upravu to malo sto mu fali je ja mislim ono sto ce uzrokovati da nikad ne postane dobar igrac na vecem nivou.Ono zadnje je morao zabiti kao napadac i kao napadac Juventusa.
Gilardino-veliki igrac u malom klubu,kad svi igraju za njega.Na vecem nivou prosjecan igrac.Nikad se nije iskazao u italiji a i milan ga je otjerao.
Pazini-premalo igrao za neki sud
Di natale-kao i Gilardino,veliki igrac u malom klubu ali nije za nivou talijanskog napadaca na SP.Znaju i talijanski klubovi da to nije neki igrac jer nebi 30-tu docekao u Udinezeu.
Kvaljarela- pa gdje je taj covjek bio do sad
jakinta-na kraju kad je igrao kao centralni napadac pokazao da i nije toliko los.Mozda je mogao dati jos koji gol,ali svoj posao tzv sidrasa je dobro odradio.Sad sto nije imao lopti to nije on kriv.

Lipi.Sad zasto Lipi nije zvao Totija ili Del Piera,Zasto se oslonio samo na Pirla u kreaciji igre.Kad je ostao bez Pirla ostao je bez glave.Zasto Magio i Kvaljarela prije nisu igrali.Zasto je pozvano toliko polovnjaka i toliko igraca koji realno nemaju taj kvalitet da igraju za italiju na SP?.Zasto nije promijenjena formacija na 4-1-2-1-2 kad se vidjelo da preko krila ne ide?to su pitanja na koja odgovor zna samo Lipi.
Neozibljno je bilo uzdati se samo u Pirla pored toliko talenta u liku Del Piera,Totija (ako vec zbog atmosfere u ekipi nije zvao Kasana,Balotelija ili Mikolija).Da je Pirlo bio zdrav i da se Buffon nije ozlijedio pitanje je gdje bi sad bila italija,ali ovako zasluzeno idu kuci prevenstveno zbog nedostatka talenta,loseg odabira igraca i onog najvaznijeg sto 90% ekipe nema kvalitet da igra za italiju na ovom nivou.
Cak i da se italija danas provukla ekipa : Bufon,Magio,Zambrota,Kanavaro,Kielini,De Rosi(montolivo),Pirlo,Gatuzo,Kamoranezi(Pepe),Kvaljarela i Jakinta bi mogla mozda daleko.Ali nisu se provukli.
crveno-crno srce kuca jace nego ikada!

Zaključano

Natrag na “Svjetsko Prvenstvo: Južna Afrika 2010.”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 1 gost.